Page 402 of 442 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412 ... LastLast
Results 10,026 to 10,050 of 11032

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    190
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    48 Posts

Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Odakle ti uopste ideja da uvodim politiku u pricu oko ovoga molim te? Gdje sam pomenuo bilo koju vlast da ti to padne na pamet? Samo komentarisem trenutnu situaciju i poredim sa periodom od prije mjesec dva, nista drugo. A komentarisem iz razloga jer pojedini forumasi izgleda ne vjeruju u stanje u kojem smo sad (dosta bolje nego u februaru) te iznose kojekakve teorije po kojima se "pravi" brojevi zarazenih drasticno kriju.

Stvarno sam frapiran kako pojedinci (ukljucujuci i tebe) bilo sta sta se napise na forumu odmah vezu za pricu o prosloj/novoj vlasti. Prosto nevjerovatno...
    Nemoj me pogresno shvatiti. Boli me *rac za politiku.
    Samo mi je OVO bitno: IJZ: Devet osoba preminulo, 144 novozaraženih

Thanks Thanks Given 
    2,582
    Thanks Thanks Received 
    3,325
    Thanked in
    1,308 Posts

Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Neđe čuh danas da se polako imenuju gen.direktori u super ministarstvu... GD za manjine, Safet Kalač? Je li to onaj superstar iz Željeznice???
    https://www.sppcg.me/

Pretpostavljam da je neko od ovih iz SPPa...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    272
    Thanks Thanks Received 
    1,380
    Thanked in
    758 Posts

Quote Originally Posted by opmne View Post
    Dps je otrgovao sa opozicijom sve sudove i tuzioce, jer nedje je trebala dvotrecinska vecina, a nedje tropetinska vecina za imenovanje tih ljudi. Dakle aktivno su sudjelovali i oslobodioci kako ih vi zovete. Sad je problem sa Evropom i njenim institucijama sto vi mislite da te ljude smijenite sa prostom vecinom, sudstvo i tuzilastvo im je zajednicko cedo
    Ajde, ajde. Sad ce ispasti da je tuzilastvo i sudstvo pripadalo pola opoziciji. Mislim, vjerovao bih ti ja na rijec, ali ne vjeruju EU izvjestaji o napretku

Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    375 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post

SPP vodi Hazbija Kalac i dio je kolacije crno na bijelo. Ovaj koga on spominje je Safet Kalac iz Bosnjacke stranke.

Thanks Thanks Given 
    1,807
    Thanks Thanks Received 
    1,861
    Thanked in
    766 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post

Ovo je onaj specificne fizionomije, odje se pominjao nekoliko puta u kontekstu "maestralnog" upravljanja ZICG... Bice svakako interesantno vidjeti kako ce se snaci ljudi bez apsolutno nikakvog relevantnog iskustva ili ce se nastaviti sa dosadasnjom praksom...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Thanks Thanks Given 
    241
    Thanks Thanks Received 
    368
    Thanked in
    230 Posts

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde, ajde. Sad ce ispasti da je tuzilastvo i sudstvo pripadalo pola opoziciji. Mislim, vjerovao bih ti ja na rijec, ali ne vjeruju EU izvjestaji o napretku
    Dje to vidje da napisah da je pola sudstva pripadalo opoziciji ? Zajednicko cedo znaci da su ih zajedno izglasali, sto je bio interes opozicije i na kom polju to ne znam, ali ne djeluju mi kao neko ko glasa bez interesa i koristi dps kandidate ili tebi djeluju kao volonteri Ne trazim da mi vjerujes, jer znas odlicno da je tako bilo, a sto se tice EU izvjestaja o napretku, najbolje bi bilo da se sa onakvima napreduje, vidjecemo ove nove kako napreduju i kojom brzinom.

Thanks Thanks Given 
    440
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    506 Posts

Ne damo, veli, drzavu...

'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

8. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,807
    Thanks Thanks Received 
    1,861
    Thanked in
    766 Posts

Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ovo je onaj specificne fizionomije, odje se pominjao nekoliko puta u kontekstu "maestralnog" upravljanja ZICG... Bice svakako interesantno vidjeti kako ce se snaci ljudi bez apsolutno nikakvog relevantnog iskustva ili ce se nastaviti sa dosadasnjom praksom...
    Ipak nije onaj iz Željeznice, my bad... Isto ime i prezime je u pitanju, srećom pa se ne radi o onome... Iz Demokrata je ovaj Kalac o kom govorim...
    Last edited by Ben Dover; 19-04-21 at 19:48.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    375 Posts

Osvjezilo u Pljevljima

#nedamosvetinje
    #zovitesergeja
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 20:28.

Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    245
    Thanked in
    181 Posts

Quote Originally Posted by A+A View Post
    Nemoj me pogresno shvatiti. Boli me *rac za politiku.
    Samo mi je OVO bitno: IJZ: Devet osoba preminulo, 144 novozaraženih
    Mnogo komentarises na politicki orjentisanim topicima da bi bio neko koga je moguce klasifikovati kao neko koga ista i ne interesuje. Just my 2 cents.

Oko broja preminulih se slazemo, od toga nema nista gore i iskreno se nadam da ce brzo biti promjena jer ovo trenutno ne izgleda dobro.

Thanks Thanks Given 
    1,097
    Thanks Thanks Received 
    3,350
    Thanked in
    1,747 Posts

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Osvjezilo u Pljevljima
    kako za ovo može biti kriva nova Vlada? ove avetinje su ovo radile i dok je DPS bio na vlasti. ovo su glasači DFa, jer su ih ovi izveli. zanimljivo oglasio se Medo pa protest. neko bi rekao da je to slučajno. moraš da skapiraš da u državi imamo zagrižene nacionaliste. sa obje strane. imali smo ih i prije promjene vlasti imamo ih i sad. ovakvi misle ako se vlast promijenila da mpgu fašizam da promovišu kroz državu a ovi drugi u ime odbrane države mlate narod po ulica. ovakvi protesti se rješavaju za minut ipo, izađe policija i riješi stvar. za pohvalu je što to ne rade

inače, neka neko reče Vučiću da mu prijatelji iz DFa ne govore istinu baš. žao mi ljudi iz Srbije, đe žive

https://m.cdm.me/politika/vucic-duka...avu-da-iznesu/

Srbi nisu smjeli ni svoju nacionalnu zastavu da iznesu, ni da koriste pismo

ovako se radi protiv ove vlade. i ovako se od normalnih ljudi u Crnoj Gori koji nemaju ništa protiv Srba prave neprijatelji, sa namjerom da se Crnogorci prikažu kao mrzitelji. pi

Тapatalk
    'IQ 86 u prosjeku rasturi ovu zemlju'

Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    375 Posts

Predstavnici Opštinskih odbora Nove, DNP-a, Demokrata i Pokreta za Pljevlja Milan Lekić, Vladislav Bojović i Novica Stanić pozvali su večeras Upravu policije da odmah povuče svoju odluku o imenovanju Harisa Đurđevića za načelnika Centra bezbjednosti Pljevlja.

U pismu koji su večeras uputili premijeru i potpredsjedniku Vlade Zdravku Krivokapiću i Dritanu Abazoviću, ministru Unutrašnjih poslova Sergeju Sekuloviću i direktoru Uprave policije Zoranu Brđaninu, oni navode "da ne mogu preuzeti odgovornost za eventualne i već najavljene proteste i nemire, koji mogu nanijeti nemjerljivu štetu procesu demokratizacije crnogorskog društva".
    Ističu da nemaju ništa protiv toga da Bošnjak ili Musliman bude šef policije u Pljevljima.

Kako im ne smeta culi smo. Ovo je jos jedan udarac za multietnicku Crnu Goru i Vladu CG od njenih koalicionih partnera.

Koliko je ovo neodrziv koncept vladanja dokazuju svakodnevno a svoj pseudosovinizam pokusavaju pravdati trazenjem istog na drugoj strani.

Na stranu na motive saopstenja pa i samog trazenja smjene ali rjecnik i poruka koja je poslana od ovih stranaka je vise nego sramna.

#neceuradati

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    96 Posts

Quote Originally Posted by outline View Post
    kako za ovo može biti kriva nova Vlada? ove avetinje su ovo radile i dok je DPS bio na vlasti. ovo su glasači DFa, jer su ih ovi izveli. zanimljivo oglasio se Medo pa protest. neko bi rekao da je to slučajno. moraš da skapiraš da u državi imamo zagrižene nacionaliste. sa obje strane. imali smo ih i prije promjene vlasti imamo ih i sad. ovakvi misle ako se vlast promijenila da mpgu fašizam da promovišu kroz državu a ovi drugi u ime odbrane države mlate narod po ulica. ovakvi protesti se rješavaju za minut ipo, izađe policija i riješi stvar. za pohvalu je što to ne rade

inače, neka neko reče Vučiću da mu prijatelji iz DFa ne govore istinu baš. žao mi ljudi iz Srbije, đe žive

https://m.cdm.me/politika/vucic-duka...avu-da-iznesu/

Srbi nisu smjeli ni svoju nacionalnu zastavu da iznesu, ni da koriste pismo

ovako se radi protiv ove vlade. i ovako se od normalnih ljudi u Crnoj Gori koji nemaju ništa protiv Srba prave neprijatelji, sa namjerom da se Crnogorci prikažu kao mrzitelji. pi

Тapatalk
    Mora da je DB i DPS ubacio ove elemente da sruse mirne proteste kao i svaki put do sada.
    pitas kako je nova vlada kriva a ko je u toj vladi, ko ju je izabrao da nije DPS????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Thanks Thanks Given 
    1,097
    Thanks Thanks Received 
    3,350
    Thanked in
    1,747 Posts

DF u svakom gradu ima ekipu koja izlazi na protest. tako su ove u Pljevlja danas poslali svoje glasače. u PG su svoje napalili da blokiraju saobraćaj zbog Leposavića. ne znam kako vlada može biti kriva što su Mandić i udarna ekipa DFa plaćenici SNSa? DF koji svim silama upiru da sruše profa? eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN. pa krive Demokrate za sve. ovo danas nema nikakve veze sa Vladom. no sa bolesnom željom DF da neko njihov bude na čelu Vlade. ako ti to ne kapiraš, ja tu stvarno ne mogu ništa

Тapatalk

Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    375 Posts

"У противном обавјештавамо вас да, као легитимни политички представници народне воље, не можемо преузети одговорност за евентуалне и већ најављене протесте и немире, који могу нанијети немјерљиву штету процесима демократизације црногорског друштва у цјелини."

Ovo je jedno od najsramotnijih saopstenja "organizatora" nekog skupa u CG.

Stavite na stranu i razlog, motive i sl. ali da partije koje cine vladajucu vecinu u jednoj drzavi na ovaj nacin i u ovoj formi salju poruke kako oni ne mogu da kontrolisu "protestante" koji pjevaju sovinisticke pjesme...!?

Potpisnici "junackog" saopstenja su:

Predstavnici Opštinskih odbora Nove, DNP-a, Demokrata i Pokreta za Pljevlja Milan Lekić, Vladislav Bojović i Novica Stanić.

Uopste im ne smeta sto se nacelnik zove Haris?
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 21:36.

Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    141 Posts

DF u svakom gradu ima ekipu koja izlazi na protest. tako su ove u Pljevlja danas poslali svoje glasače. u PG su svoje napalili da blokiraju saobraćaj zbog Leposavića. ne znam kako vlada može biti kriva što su Mandić i udarna ekipa DFa plaćenici SNSa? DF koji svim silama upiru da sruše profa? eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN. pa krive Demokrate za sve. ovo danas nema nikakve veze sa Vladom. no sa bolesnom željom DF da neko njihov bude na čelu Vlade. ako ti to ne kapiraš, ja tu stvarno ne mogu ništa

Тapatalk

Čudno mi je da je DCG izašla iz ormara.

A tu je i SNP:

https://www.pvinformer.me/oo-snp-plj...a-djurdjevica/
    Last edited by johnny bravo; 19-04-21 at 21:41.
    In vino veritas

18. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,097
    Thanks Thanks Received 
    3,350
    Thanked in
    1,747 Posts

@johny bravo dobro i? sramotno saopštenje. vidi se da ljudi zrno obraza nemaju. sasvim očekivano od ovih partija. malo me čudi od Demokrata jer DF ide đonom na njih svuda. al opet ne znam kako je za ovo kriva vlada? sem Leposavića u vladi nemamo ljudi koji su bliski DFu. samo u ovu državu ovo može biti neka bitna vijest i razlog za protest. ali budalama je lako upravljati. dok je vjernih glasača DFa sa jedne i komita sa druge strane nema sreće ođe. Pljevlja jedan od siromašnijih gradova i zbog toga se ne izlazi niđe. ali zato zbog ovoga ajmo

Тapatalk

Thanks Thanks Given 
    311
    Thanks Thanks Received 
    316
    Thanked in
    213 Posts

Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

21. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    245
    Thanked in
    181 Posts

eo je DF uz pomoć SNS kupio portal Jadran u HN.
    Ovo je najvece moguce ******, saznah prije par dana... Nije ni portal Jadran bio bez mana, a nit u potpunosti objektivan, al' je barem za Novljane u velikom broju slucajeva pokusavao da iznosi koliko-toliko moguce objektivne informacije (minus placeni politicki chlanci naravno) koje su vezane za grad.

Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    123 Posts

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.

Ti to nešto na moj račun a
    Neću ti vala mila glasat i ove njegove nikad

Sto se tiče ovog harisa djordjevica,ako je on stvarno pravio neka nedjela(ne znam ko je lik,nisam čuo da ga je neko prozivao do sad)nije trebao biti postavljen na to mjesto,ali ako nekome smeta to sto je on musliman(mada mu prezime nije muslimansko nešto) onda je to bas loše.

Evo za ovih par mjeseci ne vidjeh da je petoro ljudi islamske vjere imenovano,izgleda da međju njima nema eksperata

Nisam za to da se prema popisu gleda koliko će koga biti zaposljeno,ali činjenica je da muslimana nema nidje,isto kao su se ranije opozicionari žalili da nema Srba u vladi,protiv čega sam i sam bio.

Nisam za to da se samo zbog toga neko uposli po svaku cijenu,ako nije stručniji od nekog drugog ne treba da dobije posao naravno,ali ako se frontovci i oni preko granice bune da je ova vlada antisrpska,onda bismo i mi odje lagano mogli reci da je antimuslimanska iliti antibosnjacka kako se zovu već.

Thanks Thanks Given 
    440
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    506 Posts

A ne zajebavaj, je su li pozvali bili BS u Vlast, ali su ovi odbili.
    Je li im nudjena manjinska vlada bez ucesca DF-a 2016, ali su to odbili (jbg, dRps ima hipoteku i to ogromnu nad BS)
    Ja prvi BS ne bih pozvao u vladu, bih onu drugu strnku koja se distancirala od njih, zab kako se zove i je li jos aktuelna.

Tripleta, eno se sinoc zaviori i zastava Turske na komitske skupove, nego pretpostavljam to vec odgovara.

Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    123 Posts

Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Pozvali su ih u vladu radi reda zbog evrope,takodje zbog ure i radi eventualnog izglasavanja zakona u slucaju da CnB cera po svom(kao sto i rade sad)kao i radi učvršćivanja vlasti,samo sto su Df i Bs dva svijeta tako da od toga ne bi bilo ništa,no se nisu pretrgli nešto,Al nije bitno,ja sam svakako srećan sto ta partija nije u vlasti,nisam ja jedini,dosta nas ima koji su glasali CnB ili demokrateno dako se stigne na red od njihovih porodica i prijatelja

Ali to ne mora da znaci da pripadnici tog naroda ne mogu dobit posao ove 4 godine,vec znam nekolicinu koji su ga već i izgubili tako da

Nećemo bjezati od realnosti,ona je takva kakva je,ja se nadam da će ova vlada ipak izgurat i da će prije svega raditi posteno i odgovorno,pa će i ostali doci na svoje

Last edited by AdO_pG; 19-04-21 at 22:55.

Thanks Thanks Given 
    618
    Thanks Thanks Received 
    498
    Thanked in
    265 Posts

Quote Originally Posted by technus View Post
    A ne zajebavaj, je su li pozvali bili BS u Vlast, ali su ovi odbili.
    Je li im nudjena manjinska vlada bez ucesca DF-a 2016, ali su to odbili (jbg, dRps ima hipoteku i to ogromnu nad BS)
    Ja prvi BS ne bih pozvao u vladu, bih onu drugu strnku koja se distancirala od njih, zab kako se zove i je li jos aktuelna.

Tripleta, eno se sinoc zaviori i zastava Turske na komitske skupove, nego pretpostavljam to vec odgovara.
    Cus pozvali BS u vlast. Xaxaxa javili im se ka ono Kumare u onaj prvi njihov spot, Splacine. Jedva cekali da budu odbijeni. Nemojte molim vas.

- Kad cete svrnut do nas nijeste odavno? Edit: (Poradi mene nikad ga ne dolazili)

To je taj poziv bio.
    [translated from english]

Thanks Thanks Given 
    440
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    506 Posts

Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Pozvali su ih u vladu radi reda i zbog evropa,no se nisu pretrgli nešto,Al nije bitno,ja sam svakako srećan sto ta partija nije u vlasti.

Ali to ne mora da znaci da pripadnici tog naroda ne mogu dobit posao ove 4 godine,vec znam nekolicinu koji su ga već i izgubili tako da

Nećemo bjezati od realnosti,ona je takva kakva je,ja se nadam da će ova vlada ipak izgurat i da će prije svega raditi posteno i odgovorno,pa će i ostali doci na svoje

Pa realno, i ne mozes se pretegnuti sa partijom koja ima politicku hipoteku kao BS, ili SD, eto da ne bude da je zbog toga sto je bosnjacka partija.
    Oni su izgubili svaki kredibilitet onim odbijanjem manjinske vlade dje bi se oni sve pitali, samo da se smjeni dRps.

Sto se tice posla, ne znam odakle ti to da sam ja za to da muslimani ne mogu dobiti posao?
    Mada, ako cemo realno, u drzavnu upravu ne da ne bih zaposlio nikoga bilo koje nacije, nego bih napravio sistematizaciju, ili daj onda komplet drzavu da zaposlimo u javnu upravu i drzavne kompanije.

Kako se bjese zove ona stranka bosnjaka koja je bila protiv BS, postoje li jos?

28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    440
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    506 Posts

Quote Originally Posted by avet View Post
    Cus pozvali BS u vlast. Xaxaxa javili im se ka ono Kumare u onaj prvi njihov spot, Splacine. Jedva cekali da budu odbijeni. Nemojte molim vas.

- Kad cete svrnut do nas nijeste odavno? Edit: (Poradi mene nikad ga ne dolazili)

To je taj poziv bio.
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.

Page 402 of 442 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)