Page 415 of 415 FirstFirst ... 315365405411412413414415
Results 10,351 to 10,372 of 10372

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    490 Posts

A dobar argument, jer su inace ove neokomite prepoznatljivi kao razumni tipovi, ne bi oni nesto zapalili, slomili, ne daj boze napali nekog (bez ako je Srbin, pa bio on i čin u vojsci).
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Thanks Thanks Given 
    1,469
    Thanks Thanks Received 
    1,837
    Thanked in
    959 Posts

Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Quote Originally Posted by Dača View Post
    To je NATO vojska koja je u autobusu čekala da se aktivira član 5 i da dolete američki Apači i odbrane kolegu.
    Da je to nato vojska ti bi nedje u pecini bitisao i junacki kleo i anatemisao.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    53 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...
    Meni je neverovatno da se neko uopste fizicki napada i da se to opravdava 😂 to im je od gospodara preslo kao stari crnogorci da cuvaju cast 😂 sve da je tacno to sto je on radio zna se sta se radi prijavi se i to je to a ne da se uzima pravda u svoje ruke a da zaboravih plemenske zajednica pa je normalno

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Znači došli smo do momenta kada se vojnik ocjenjuje da li je Srbin ili velikosrbin. S obzirom da su ga napale komitske neonacističke falange , onda je vojnik velikosrbin kojeg je poželjno
    napasti i to se sa punim razumijevanjem prihvata. Nevjerovatno...
    Ajde se malo zgrazavaj sto neki od nas pamte velikosrpsko divljanje i imamo rezervu prema njihovim namjerama. Vjerovatno si ti odje najkompetentniji da pricas o neonacistickim falangama, ti koji si odje ne tako davno pisao da treba progoniti i krvne srodnike bivse vlasti, ti . . . samo nastavi sa zgrazavanjem svi su te procitali.

6. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    176 Posts

Ko zna sta je bilo sa tim NATO vojnikom
    Ovaj forumski rashomon ne rjesava nista
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    615 Posts

Quote Originally Posted by opmne View Post
    Da je to nato vojska ti bi nedje u pecini bitisao i junacki kleo i anatemisao.
    Jer su inace NATO drzave poznate po tome da ratuju protiv svog stanovnistva

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Quote Originally Posted by Beton View Post
    Meni je neverovatno da se neko uopste fizicki napada i da se to opravdava  to im je od gospodara preslo kao stari crnogorci da cuvaju cast  sve da je tacno to sto je on radio zna se sta se radi prijavi se i to je to a ne da se uzima pravda u svoje ruke a da zaboravih plemenske zajednica pa je normalno
    Koja crna cast, oni da casti imaju ne bi ka gluve kucke lajali po puteva i blokirali saobracaj, isti su kao taj nazovi vojnik koji je svjesno pokazao tri prsta sa ciljem da ih provocira, vjerovatno svjestan njihove reakcije, koja mu je za nesto trebala.

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jer su inace NATO drzave poznate po tome da ratuju protiv svog stanovnistva
    Nemoj misliti da ne znaju sto im misle u kojoj drzavi i da bi postedjeli i svoje drzave.

Thanks Thanks Given 
    1,469
    Thanks Thanks Received 
    1,837
    Thanked in
    959 Posts

Ajde se malo zgrazavaj sto neki od nas pamte velikosrpsko divljanje i imamo rezervu prema njihovim namjerama. Vjerovatno si ti odje najkompetentniji da pricas o neonacistickim falangama, ti koji si odje ne tako davno pisao da treba progoniti i krvne srodnike bivse vlasti, ti . . . samo nastavi sa zgrazavanjem svi su te procitali.
    Imali smo mi na forumu gomilu tvojih mrziteljskih ispada ali nikad nisi snosio posljedice, od uvreda na račun vjernika i Crkve do izliva demokratije da sve velikosrbe poput vojnika treba tako jelte prevaspitavati. I dobro je što si me pročitao, ne moraš rečenice formulisati u množini, komitski iz grupe, ja i dalje stojim pri tome da nije bilo većeg zla po ovaj narod od vladavine dps-sd-bs.

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Imali smo mi na forumu gomilu tvojih mrziteljskih ispada ali nikad nisi snosio posljedice, od uvreda na račun vjernika i Crkve do izliva demokratije da sve velikosrbe poput vojnika treba tako jelte prevaspitavati. I dobro je što si me pročitao, ne moraš rečenice formulisati u množini, komitski iz grupe, ja i dalje stojim pri tome da nije bilo većeg zla po ovaj narod od vladavine dps-sd-bs.
    Kakvi mrziteljski ispadi i uvrede na racun vjernika i crkve, znaci ako covjek odje napise istinu on je mrzitelj i vrijedja ? Ja pisem sto mislim i meni ne mozes podmetati osobine koje tebe karakterisu, zato ajde nastavi sa zgrazavanjem, jer ja sam isto uvijek govorio da su dva najveca zla koja su zapala ovaj narod dps i spc.

Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    327
    Thanked in
    118 Posts

Ista recenica koju koristi Ostojah...Meni prosto nekad bude neprijatno koliko napadaju dps
    Budite relaksirani.

Thanks Thanks Given 
    1,469
    Thanks Thanks Received 
    1,837
    Thanked in
    959 Posts

Kakvi mrziteljski ispadi i uvrede na racun vjernika i crkve, znaci ako covjek odje napise istinu on je mrzitelj i vrijedja ? Ja pisem sto mislim i meni ne mozes podmetati osobine koje tebe karakterisu, zato ajde nastavi sa zgrazavanjem, jer ja sam isto uvijek govorio da su dva najveca zla koja su zapala ovaj narod dps i spc.
    Zaboravio si da za sebe napišeš i kako si skroman... Bože meleman li si i dobrodušan, nema, zračiš plemenitim osobinama. To se jednostavno vidi po pisanju...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    490 Posts

Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Ista recenica koju koristi Ostojah...Meni prosto nekad bude neprijatno koliko napadaju dps
    jes da su 30 godina jahali, ali ne valja ih kritikovat puno,
    treba isto znat granicu :-D
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Zaboravio si da za sebe napišeš i kako si skroman... Bože meleman li si i dobrodušan, nema, zračiš plemenitim osobinama. To se jednostavno vidi po pisanju...

Nijesam nista zaboravio, drzim se teme. Ti ako nadjes citiraj da sam nesto lagao ili priznaj da te boli istina, do tada nastavi sa zgrazavanjem . . .

Thanks Thanks Given 
    1,469
    Thanks Thanks Received 
    1,837
    Thanked in
    959 Posts

Nijesam nista zaboravio, drzim se teme. Ti ako nadjes citiraj da sam nesto lagao ili priznaj da te boli istina, do tada nastavi sa zgrazavanjem . . .
    Umio bi ja tebi odgovoriti kako dolikuje ali za nas su rezervisani banovi, a za tebe eventualno brisanje komentara.

Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    353
    Thanked in
    217 Posts

Umio bi ja tebi odgovoriti kako dolikuje ali za nas su rezervisani banovi, a za tebe eventualno brisanje komentara.

Ne sumnjam ja da bi ti umio i kako dolikuje da imas argumenata, a nije ti strano ni kako ne dolikuje. To za banove si potpuno u pravu, ja vidim toliko si ugrozen da ti i da ne pises nista oni bi te sigurno banovali.
    Sad stvarno vise nemam vremena, pa nastavi sam.

Thanks Thanks Given 
    1,469
    Thanks Thanks Received 
    1,837
    Thanked in
    959 Posts

Ne sumnjam ja da bi ti umio i kako dolikuje da imas argumenata, a nije ti strano ni kako ne dolikuje. To za banove si potpuno u pravu, ja vidim toliko si ugrozen da ti i da ne pises nista oni bi te sigurno banovali.
    Sad stvarno vise nemam vremena, pa nastavi sam.
    Od kada se to mržnja koju prosipaš ovdje tretira kao argument? Dači si gore iz čista mira uputio uvrede, braniš napad na vojnika "velikosrbina", a daj dokaz o tome na osnovu čega i kojih tačno argumenata si ga oslovio velikosrbinom?

Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

Quote Originally Posted by samson View Post
    Pogresnog covjeka prozivas. Sreca neki me poznaju odavde, pa znaju da mi je veci dio familije sire bio u vlasti, sto na nekim pozicijama..sto kao ambasadori.

Mogao sam se ja davno prodati i uzeti clansku DPS. Izabrat dje cu da radim. Jedino sto sam dijelio sa DPSom je zelja za samostalnom Crnom Gorom. Jer sam vjerovao da kao mala zemlja imamo mogucnost da daleko vise napredujemo. I ako je Srbija izgradila po Crnoj Gore mnogo toga. Ne mozes se okrenut oko sebe dje god da stanes, a da ne vidis nesto sto je Srbija sagradila. DPS je iz neke druge pobude zelio ocijepiti CG, tu su se umijesali i malo veci igraci. Da nije trebalo pokazati svijetu kako ni CG ne moze sa Srbijom..jos bi mi zajedno bili. Na moju zalost..iskrenu.

Ja Crnu Goru volim. Necu se mjeriti sa ostalima, vise-manje. Ali ako kazem da moju zemlju nisam ostetio za euuro, ako kazem da mi je muski dio familije..sa izuzetkom oca i mene..ginuo u ratove..smatram sebe patriotom.
    Mojem ocu je poginuo otac, djed, majka u ratu... Stan nije uzeo od drzave. A dobijali su ga od saveza boraca neki kojima je stoku zakacio metak.
    Mogao ga je uzeti, vise puta..ali je receno "Neka, ja imam dje. Nekom drugom vise treba".
    90% ljudi ce reci da mi je otac lud, toliko ce ih isto reci da sam ja budala sto se nisam namjestio nedje. A onih 10% drugih ce razumjeti da postoji nesto bitnije od materijalnog. To je duhovno, taj dio licnosti niko ne moze da nam uzme. Mir i sklad u zivotu vredniji je od svih milijardi DPSa.

I da, samo me je zanimalo pitanje Crkve. Jer kao vjernik prepoznao sam necasne radnje. Zelju za daljom kradjom.

Ostalo me ne zanima. Jer to ostalo tjera u ludilo.. Ja ekstremiste sa jedne i druge strane smatram za psihijatriske slucajeve. Ali tih ekstremista je vise na ovoj "suverenistickoj strani", komitskoj. Zato sto mnogi tu brane licni interes, stan..kako vidimo.

Rekao je najbolji od nas "U fukare oci od splacine". Ovo bih posvetio Sehovicu, posebno.
    Nemoj sto zamjerit, nije mi cilj bio da te prozivam. Ja te donekle razumijem, ali ne mogu da shvatim zasto goris kad se uzima iz dzepa crkve, a ne goris kad se to isto radi iz tvog dzepa? Ovakve kradje koje cine DPS i sateliti (vjerujem da je DF isti), bi trebalo sve da nas zanimaju. Dokle god postoje stavovi kao sto je tvoj, i dok god narod žmuri na ovakve kradje, necemo nikudj.
    Nemoj mislit da sam druge vjeroispovijesti, isti sam kao ti, i poštujem i crkvu i Boga, ali poštujem i svoj džep.
    Nacionalistima ne bismo trebali da pridajemo znacaj, ni sa jedne ni druge strane. Ove afere koje se otkrivaju je sve sto treba da nas zanima i promjena ovih korumpiranih sudija i tuzilaca, kako bi se vratili na put razvoja... Mene licno ovo pogadja ne zato sto su oni dobili stanove, vec zato sto skola u mom naselju je planirana toliko godina unazad a pare pojeli funkcioneri vec preplaćeni.

Ja i dalje ne mogu da vjerujem da ljudi i dalje drobe o nebitnim temama pored ovakvih bombi...

Thanks Thanks Given 
    2,529
    Thanks Thanks Received 
    3,243
    Thanked in
    1,266 Posts

Ima li đe nacrt ovog zakona koji tangira tužilački savjet da se pogleda?

Edit: nađoh.

Probah da okačim file ali neće nešto...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; Today at 19:36.

Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

Usput, javio se Damir. Ne znam što je namjeravao da postigne ovom izjavom. Damir je dosta bio u prosvjeti, pa se možda spustio na nivo đečine.

https://twitter.com/damirsehovic/sta...084967424?s=21

Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    143 Posts

Tu smo ujedinjeni jer smo svi opljačkani i Crnogorci i Srbi i Albanci i Muslimani i heteroseksualci i homoseksualci, rokeri narodnjaci stari mladi - svi koji uplaćuju u budžet potkradani su decenijama.

To je jedino pravo jedinstvo u CG.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 415 of 415 FirstFirst ... 315365405411412413414415

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (6 members and 6 guests)

1. Domenico,
  2. Dača,
  3. avet,
  4. Djed_Djuro,
  5. Dzi