Page 166 of 166 FirstFirst ... 66116156162163164165166
Results 4,126 to 4,133 of 4133

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    2,289
    Thanked in
    860 Posts

Ako do kraja maja ne bude 70% ljudi imalo antitijela na ovaj ili onaj nacin, imacemo i dalje visoku lokalnu transmisiju do kraja godine...

Ova 4 mjeseca naredna moramo da upremo u vakcinisanje, ili da imamo visoku lokalnu transmisiju, pa tako ubrzano razvijamo kolektivni imunitet... Ili kombinaciju oba, sto je najvjerovatnije...

Ovaj plan od 3 godine je no comment, mora bit vakcinacija gotova do kraja godine najkasnije, idealno do septembra...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

Suma sumarum rada vlade za 2 mjeseca:

1. Direktor nac.parkova Klica sam podnio ostavku pa sad raspravljaju koga da postave.
    2.Direktorka vrtića Backović ušla u treći mandat što je nezakonito pa je zbog toga smijenili.
    3.Direktor uprave policije Veljović sam podnio ostavku zbog medijskih pritisaka.
    4. Direktor KBC Eraković sam podnio ostavku.

Ako sam nešto propustio dodajte. Plate i penzije iste, nezaposlenost ista, investicija nema, hapšenja nema, nijedno javno preduzeće i ustanova još nije preuzeta, plaćamo i dalje A2 uz struju, nema krivičnih prijava. Sve je isto kao i prije 31.avgusta.

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nemoj tako. Kriv je Hrapović što će se vakcinisanje razvući na tri godine. Biće da je Hrapović nešto munjom u kamen uklesa, npr ovaj akcioni plan.
    On je kriv i što smo prekjuče npr imali više inficiranih nego na dan kad je izglasana nova vlada. Pa smo bili toliko uspješni da smo olabavili mjere.
    Mada ovo je odlično za turizam. Mislim iz pozicije turiste. Da se uživa u jeftinim hotelima i polupraznim plažama.

Da se nadamo da će privatne veledorgerije izbunarit neđe vakcinu da platimo i to oposlimo, nešto je baš predugo čekat tri godine.
    Ne vidim čemu ovaj pokušaj da se Hrapović opere očigledne odgovornosti za to što četiri mjeseca nije odgovorio na mail sa ponudom vakcina. Od toga se ne može oprati.

Kad ovi novi budu takvu neku sitnicu zaboravili slobodno ih dodaj u isti koš. Do tada su ovakvi pokušaju izjednačavanja na nivou propagandnog materijala sa jučerašnjeg kongresa DPS.

Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    91 Posts

Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovaj plan od 3 godine je no comment, mora bit vakcinacija gotova do kraja godine najkasnije, idealno do septembra...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Jedino qrcem...
    ↯↯2024↯↯

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by Roblex View Post

1. Direktor nac.parkova Klica sam podnio ostavku pa sad raspravljaju koga da postave.
    2.Direktorka vrtića Backović ušla u treći mandat što je nezakonito pa je zbog toga smijenili.
    3.Direktor uprave policije Veljović sam podnio ostavku zbog medijskih pritisaka.

Ako sam nešto propustio dodajte. Plate i penzije iste, nezaposlenost ista, investicija nema, hapšenja nema, nijedno javno preduzeće i ustanova još nije preuzeta, plaćamo i dalje A2 uz struju, nema krivičnih prijava. Sve je isto kao i prije 31.avgusta.

Evo ga Medo ponovo

Zaboravio si da nisu spriječili ni trovanje avionskim tragovima.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

Glupi Klica podnio ostavku misleći da će ga smijeniti a mogao je primati po 3000 evra još godinu dana.

Thanks Thanks Given 
    169
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    96 Posts

Quote Originally Posted by Roblex View Post

Smjenili su visestruko vise ljudi no sto si nabrojao a tek ce. Makar toga nece faliti.
    Ugasen MA.
    Uhapseni su Kovacevic, Nrekic i jos ljudi oko tih afera. I ja sam ocekivao vise, ali dok je SDT u ovakvom sastavu bice tesko i sporo.
    Plate, penzije i nezaposlenost nece mrdati na bolje dok nema turizma, za nesto drugo poput jace proizvodnje ce trebati puno vremena jer niko nema carobni stapic.

Ne znam sta ljudi ocekuju za 2 mjeseca, to je mizerno malo vremena.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Smjenili su visestruko vise ljudi no sto si nabrojao a tek ce. Makar toga nece faliti.
    Ugasen MA.
    Uhapseni su Kovacevic, Nrekic i jos ljudi oko tih afera. I ja sam ocekivao vise, ali dok je SDT u ovakvom sastavu bice tesko i sporo.
    Plate, penzije i nezaposlenost nece mrdati na bolje dok nema turizma, za nesto drugo poput jace proizvodnje ce trebati puno vremena jer niko nema carobni stapic.

Ne znam sta ljudi ocekuju za 2 mjeseca, to je mizerno malo vremena.

Kako su uhapšeni Nrekić i Kovačević ako se nema SDT?
    Prvo se žališ da se ne može hapsiti jer SDT kontroliše DPS a onda se hvališ hapšenjima tog istog tog SDT?

Page 166 of 166 FirstFirst ... 66116156162163164165166

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (1 members and 6 guests)

1. Director