Page 403 of 541 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503 ... LastLast
Results 10,051 to 10,075 of 13506

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    1,018
    Thanked in
    551 Posts

Quote Originally Posted by avet View Post
    Cus pozvali BS u vlast. Xaxaxa javili im se ka ono Kumare u onaj prvi njihov spot, Splacine. Jedva cekali da budu odbijeni. Nemojte molim vas.

- Kad cete svrnut do nas nijeste odavno? Edit: (Poradi mene nikad ga ne dolazili)

To je taj poziv bio.
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    287
    Thanked in
    141 Posts

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Najbolje ostani kuci

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nema odje ljeba kad s jedne strane imas dps u vlasti a s druge front,no ajde vidjeh nešto u dritanu i Aleksi,daj da im se pruzi prilika,ako ove dinosauruse budemo slušali ostaćemo na kosovski boj i živjecemo u doba završetka prvog i drugog svjetskog rata,devedesetih godinna itd.

Amerikanci evo spuštaju helikoptere na mars,a mi pričamo o tome ko se kako zove,kome se moli ili klanja...zaostajemo masu i zaostajaćemo izgleda još dugo dugo,dok imamo likove koji razmišljaju kao ovi sa klipa sto okači Rodion...

3. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    725
    Thanked in
    434 Posts

Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa jes ono, kad vec imas skupstinsku vecinu, treba da molis nekoga da participira u vlasti, a realno ti nije potreban, bio to BS, ili npr. SNP.
    U Crnoj Gori niko nema vecinu i imamo tehnicku Vladu. Sto prije to shvatimo bice bolje. Nek se napravi opsti konsenzus oko izbornih zakona i da se ova agonija zavrsava polako tako sto ce izbori dati svoj rezultat. Ovo stanje bezvlasca i poluanarhije sa ekstremima koji krstare ulicama ne vodi nikud i to ni jace drzave ne bi izdrzale.

Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    287
    Thanked in
    141 Posts

Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Kakvo ti je razmisljanje brate,pa eno vučić može da vlada sam a zove dačića i ostale u vladu koji mu ništa ne trebaju,ali zna zašto to radi.

Oni nisu zvali Bs u vladu zbog velike ljubavi prema njima,nego zato sto je to partija koja predstavlja jedan od “manjinskih” naroda,kojeg realno ima oko 15%,iako za njih glasa tek jedna trecina otprilke

Partija za koju pitaš se zove SPP (stranka pravde i pomirenja) i ona je na listi CnB-a

Ps Sad vidim sto si gore napisao,nisam ja rekao da si protiv toga da se zapošljavaju gradjani islamske vjere,koliko znam
    Last edited by AdO_pG; 19-04-21 at 23:13.

Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    1,018
    Thanked in
    551 Posts

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U Crnoj Gori niko nema vecinu i imamo tehnicku Vladu. Sto prije to shvatimo bice bolje. Nek se napravi opsti konsenzus oko izbornih zakona i da se ova agonija zavrsava polako tako sto ce izbori dati svoj rezultat. Ovo stanje bezvlasca i poluanarhije sa ekstremima koji krstare ulicama ne vodi nikud i to ni jace drzave ne bi izdrzale.
    Naravno da postoji vecina, sad sto neko gleda da prelije glasove iz jedne stranke u drugu je druga stvar.
    Evo vidjecemo na sledecoj sjednici skupstine postoji li ta vecina.

Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kakvo ti je razmisljanje brate,pa eno vučić može da vlada sam a zove dačića i ostale u vladu koji mu ništa ne trebaju,ali zna zašto to radi.

Oni nisu zvali Bs u vladu zbog velike ljubavi prema njima,nego zato sto je to partija koja predstavlja jedan od “manjinskih” naroda,kojeg realno ima oko 15%,iako za njih glasa tek jedna trecina otprilke

Partija za koju pitaš se zove SPP (stranka pravde i pomirenja) i ona je na listi CnB-a

Ps Sad vidim sto si gore napisao,nisam ja rekao da si protiv toga da se zapošljavaju gradjani islamske vjere,koliko znam

Pa brate, ja ti vec rekoh pozvani su bili, sad nece ih niko molit, nece ljudi u vladu i to je to, milije im je da ostanu pod zastitom dRps-a, ne vjerujem ni da je taj Vucic molio Dacica da udje u vladu, Dacica koji je bio prislepak svake vlasti od pada Sloba, koliko sam ja moga zakljucit iz toga koliko pratim srpsku pol scenu.

Da, SPP, nisam imao pojam da su prisli CnB, super.
    Last edited by technus; 19-04-21 at 23:32.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    725
    Thanked in
    434 Posts

Naravno da postoji vecina, sad sto neko gleda da prelije glasove iz jedne stranke u drugu je druga stvar.
    Evo vidjecemo na sledecoj sjednici skupstine postoji li ta vecina.
    Vecina koja zarad unutrasnjih preganjanja prijeti da ne moze da kontrolise eventualne nemire i proteste a koje svi znamo oni organizuju!? Protiv koga? Protiv sebe samih!? Ovo je sizofrenija.Vecina koja je uvela sopstvenu Vladu u tehnicki mandat i zbog koje CG svakodnevno trpi ekonomske posljedice jer ne moze dva akta da izadju iz Skupstine koja se ne sastaje!?

Ovi ljudi su zestoko za*ebali URU koja je zarad demontiranja prethodnog rezima i stvaranja boljeg drustva ulozila gotovo sve a oni nista i koja je zarad pravdanja njihovih gluposti izgubila onaj dio biraca koji bi joj pripali da se bavila populizmom i nacionalistickom demagogijom i koju cijepaju sada raznorazne struje jer se tacka trpljenja dovela do minimuma.
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-21 at 23:44.

Thanks Thanks Given 
    504
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    57 Posts

Ja sam kao manjina glasao Abazovica i opet bih ga glasao, Demokrate nisam jer su mi djelovali namazani a poslije ovog saopstenja dje im je DF desna ruka zbog ovog Nacelnika muslimana za mene su potvrdili da su isto sto i DF. Na kraju krajeva crkva ih podrzava i tu moze lock.

Dps ne bih nikad glasao niti sam ih ikad glasao, kao ni njihove satelite, sd, sdp i bosnjake.
    Albance jesam lokalno i ponekad na parlamentarne ali sam i njih prekrizio.

Bude li me URA razocarala, nikad vise glasati necu, taman cu ka moj stari u penziju kad je Slavko zamrznuo partiju.

Svakako misljenja sam da ova vlada nece docekat novu godinu, i ne treba.

Sve dok DPS I DF IMAJU 40% ovo drustvo je osudjeno na propast, sto znaci da je ova nasa generacija prokleta i nema joj spasa.

Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    725
    Thanked in
    434 Posts

Veceras su u emisiji "Cirilica" na Happy TV u prisustvu jednog od lidera vladajuce vecine u CG a po nalogu vrhovnog vozda predstavljene granice i dometi "srpskog sveta". EU treba da odreaguje na ovo brutalno mijesanje u unutrasnje stvari jedne drzave i podsticanje nacionalnih tenzija, te prekrajanja granica i prijetnji. Ovo su zabrinjavajuci tonovi dok se baba ceslja i razmislja o ugrozenom boru sa Ljubovica.

#neceonanidje

Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    345
    Thanked in
    180 Posts

U međuvremenu potpredsjednik Vlade Crne Gore igra domine sa svojim likom:

https://www.instagram.com/p/CN21mrMr...=13rj85ql0kn41

Koje rasulo i kakav gubitak kontakta sa realnošću. Kao da živimo scenario "Leta iznad kukavičjeg gnijezda".
    Last edited by johnny bravo; 20-04-21 at 00:23.
    In vino veritas

Thanks Thanks Given 
    305
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    841 Posts

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kako preplaka za tim vanrednim izborima. Polakote

Izdrzi bar dvije godine pa cemo da vidimo... kad smo mi mogli 30 mozete valjda i vi toliko.

Thanks Thanks Given 
    1,192
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    380 Posts

Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.

Znaci muslimani (ili kako ti za njih velis - Bosnjaci) trebaju da glasaju za likove poput Veljovica koji je sirio demokratiju nad muslimanima, Djukanvica, Marovica koji su sa sadasnjim dijelom DF ekipe vodili rat za mir, deportovali muslimane i proprgirali nacionalnu i vjersku mrznju nad gradjanima Crne Gore.

Bravo Tripleta.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

13. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    49 Posts

Ako posle 30. avgusta ima ijedan musliman koji ce da glasa partije na vlasti, onda je teska _ _ _ _ _ _ _ _ .
    Prije izbora ih je bilo dosta koji su ih glasali. ali lakovjerni su, imali su dobre namjere, sad vec nema opravdanja.

Ako su muslimani glasali da ovo bude Turska onda smo mi u problemu većem nego što izgleda ... prilična populacija koju je teško kontrolisat ...
    deuscroix

15. The Following 2 Users Say Thank You to night_silence For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    362
    Thanks Thanks Received 
    343
    Thanked in
    231 Posts

Quote Originally Posted by Antares View Post
    Znaci muslimani (ili kako ti za njih velis - Bosnjaci) trebaju da glasaju za likove poput Veljovica koji je sirio demokratiju nad muslimanima, Djukanvica, Marovica koji su sa sadasnjim dijelom DF ekipe vodili rat za mir, deportovali muslimane i proprgirali nacionalnu i vjersku mrznju nad gradjanima Crne Gore.

Bravo Tripleta.
    Svakako nema dobre politicke opcije, uvijek se bira izmedju manjeg zla a ovaj dps je definitivno manje zlo od demokrate - df. Uru ne pominjem jer oni ne postoje vise.

Cuo sam Djukanoviceve izjave za Hrvate, dok nijedan jedini dokaz (sudska odluka) nema da je uticao na rat u Bosni. Necete nas moci zavadit

Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    362
    Thanks Thanks Received 
    343
    Thanked in
    231 Posts

Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ako su muslimani glasali da ovo bude Turska onda smo mi u problemu većem nego što izgleda ... prilična populacija koju je teško kontrolisat ...
    Definitivno ovo nisu glasali, a tek na sledece izbore necete dobiti ni 0,2% glasova te populaacije. Ali briga vas, sad kad upanu u biracki spiisak izbjeglice sa Ks, Srb, Bih i Hr nece vam vise trebat. I ne znam zasto se pominje Turska, jer su komite istakle tur zastavu da provociraju Srbe?

Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    1,192
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    380 Posts

Svakako nema dobre politicke opcije, uvijek se bira izmedju manjeg zla a ovaj dps je definitivno manje zlo od demokrate - df. Uru ne pominjem jer oni ne postoje vise.

Cuo sam Djukanoviceve izjave za Hrvate, dok nijedan jedini dokaz (sudska odluka) nema da je uticao na rat u Bosni. Necete nas moci zavadit
    Nema ni sudske odluke da je Djukanovic lopov pa svi znaju suprotno.

Ako nema politicke dobre opcije onda (p)ostanes apstinent.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    76 Posts

Zasto bi nekome smetala turska zastava, ili srpska ili albanska. Ovdje je problem sto se organizuju protesti a ne prijavis ih, i blokiras saobracaj nezakonito, tu treba policija lijepo svima kazne i kraj price, a sto se mene tice masi ti turskom, srpskom, albanskom ili kojom god oces, ali samo postuj zakon, ne vrijedjaj nikoga i masi do preksjutra.
    Last edited by TheGovernor; 20-04-21 at 08:43.

20. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    362
    Thanks Thanks Received 
    343
    Thanked in
    231 Posts

Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nema ni sudske odluke da je Djukanovic lopov pa svi znaju suprotno.

Ako nema politicke dobre opcije onda (p)ostanes apstinent.
    Nema sanse sad kad sam vidio ove nove a i njihove fanove po ulica/forumu. Jedva cekam nove izbore jer ovo vise nije izdrzljivo. Samo da se ne ubacaju novi ljudi u Biracki spisak i padaju lagano. Nikad vise posle nece maci dps s vlasti, i ne treba. Neka kradu, bolje lopovi nego klerofasisti.

Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    352 Posts

Nema sanse sad kad sam vidio ove nove a i njihove fanove po ulica/forumu. Jedva cekam nove izbore jer ovo vise nije izdrzljivo. Samo da se ne ubacaju novi ljudi u Biracki spisak i padaju lagano. Nikad vise posle nece maci dps s vlasti, i ne treba. Neka kradu, bolje lopovi nego klerofasisti.

Da ostane.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    76 Posts

Jel moguce da toliko mlatis da je Milo posteniji od DF-a, da se ispovraca covjek, jebote on je protjerivao muslimane, niti jedan zlocin koji je bio nad muslimanima u CG nije rasvijtljen a ti pricas kako je on bolji od DF-a, izvini ali si imbecil (strucno receno).

Mada mi kao narod, vazda cemo nac manu ko god da dodje na vlast, tako da neka Zdravko radi samo svoj posao, makne onog Abazovica jer je pokazao da nije dostojan da bude na poziciji na kojoj je, postaviti nekog strucnijeg (ne iz politike) i nastaviti da u vladu ne ulaze politicari, jer oni su samo za skupstinske klupe, da prave rijaliti, jer ne vidim da su sposbni za bolje.

Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    231 Posts

Kako je super kad imas izgovor za svoj kukavicluk.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

Thanks Thanks Given 
    362
    Thanks Thanks Received 
    343
    Thanked in
    231 Posts

Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Protjerivao muslimane protjerivao muslimane protjerivao muslimane. dje to, dajte mi neki dokaz, nesto, bilo sto. A da, nema, to je radio prosrpski dio dps-a. Pa mi smo najsigurniji bili u Cg upravo zbog njega, to kazu ovi stariji, ja ne pamtim taj period.
    Nego ne znam ni sto se natezem s vama kad vas mrznja prema tom covjeku rastrze

Last edited by Tripleta; 20-04-21 at 08:55.

Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    725
    Thanked in
    434 Posts

I ladno na kraju klipa prosveceni protestant na koga moramo da se naviknemo vice "pametniji popusta"

#vladavinaprava
    #zovitesergeja
    Last edited by Rodion Romanovich; 20-04-21 at 09:02.

27. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    76 Posts

Protjerivao muslimane protjerivao muslimane protjerivao muslimane. dje to, dajte mi neki dokaz, nesto, bilo sto. A da, nema, to je radio prosrpski dio dps-a. Pa mi smo najsigurniji bili u Cg upravo zbog njega, to kazu ovi stariji, ja ne pamtim taj period.
    Nego ne znam ni sto se natezem s vama kad vas mrznja prema tom covjeku rastrze

Sve si u pravu, Milo vrati se. #CG-off

Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    287
    Thanked in
    141 Posts

Htjedoh napisat poduži post o ovoj raspravi,ali nemam volje jer nemam kome,nego izbaci rodion ovo...

ovo u svijet nema,kakvi su ovo neandertalci,uskoro bi mogli postati anarhija,svako malo neko izlazi i graje,a zdravko je skoro kad je bilo ono sa njegovom cerkom rekao da će u zemlji vladati red i mir,pa evo vidimo kako to izgleda,no mu ne zamjeram toliko jer on koliko god mi se čini dobar i pošten,teško da može da učini nešto više za ovu drzavu...

Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    76 Posts

Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Htjedoh napisat poduži post o ovoj raspravi,ali nemam volje jer nemam kome,nego izbaci rodion ovo...

ovo u svijet nema,kakvi su ovo neandertalci,uskoro bi mogli postati anarhija,svako malo neko izlazi i graje,a zdravko je skoro kad je bilo ono sa njegovom cerkom rekao da će u zemlji vladati red i mir,pa evo vidimo kako to izgleda,no mu ne zamjeram toliko jer on koliko god mi se čini dobar i pošten,teško da može da učini nešto više za ovu drzavu...

A sta da uradi kad ga pljuju iz DPS-a i DF-a, mene je fenomen da je jos premijer, da nije rekao evo vi sve i idite u pm lesinari.
    Mi smo posebna sorta naroda, samodestruktivni, necemo da izadjemo na ulice sad kad je sve poskupljelo, kad banke nece da daju totalni moratorijum na kredite, jer je sve poslo u k...c, ali zato izadju da jedu g...a po ulicama za partije, da masu zastavama, kao da ce od toga da nahrane porodice, ja ne mogu sebe da zamislim da izadjem na ulicu da branim nekog politicara, kakav retard treba da budes da to radis.

31. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:

Page 403 of 541 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (2 members and 3 guests)

1. Dača