Page 131 of 168 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 4197

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Quote Originally Posted by Isak View Post
    Evo ja sam povjerovao

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Što je najgore od svega, nova imenovanja su im takva da nije nemoguće da Emilo bude na čelo RTCG, taman se ne bih začudio.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    30 Posts

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne. Drugi jedan Srbin.
    Da nije Nevenka?

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    32 Posts

Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovi su jahali 30 godina i zaduzili nas 4 000 000 000, i velis opozicija je ista?

Nesto ne vidim da nas je opozicija zaduzila 4 000 000 000.

Tvrdnje ti mogu proc kod polupismenog naroda.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    oni su za 15 dana 750 m , brzo ce ih stici kako su krenuli
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Šta misliš, jesu li imali izbora da se ne zaduže?

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    30 Posts

Nema tu više prostora za zaduživanje.

I DPS da je ostao, isto bi se zadužio. Jer smo imali za anale katastrofalan pad, zahvaljujuçi zatvaranju granica. Ali ovo je plafon, blizu smo jako grčkog scenarija, samo što nas niko neće spašavati po svaku cijenu
    Last edited by Massaro; 13-01-21 at 21:35.

Thanks Thanks Given 
    168
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    89 Posts

Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Nije, to je Baća iz sprdnje napisao pa se neki primili
    Ali najbolje tj najgore što i ne zvuči skroz nemoguće pa je morao da demantuje

Thanks Thanks Given 
    1,151
    Thanks Thanks Received 
    2,297
    Thanked in
    862 Posts

Koliko je od toga neto dug?
    Kad vec oces da baratas brojkama, odgovori i na ovo.

Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    64 Posts

Једна ми информација треба, ако има ко од партијских представника на форуму да ми објасни ово у вези генерала, односно предлога Владе за њихову смјену.Шта се крије иза тога?
    Ајде бригадног генерала Дакића као неког врло блиског ДПС-у да пензионишу, оосталом човјеку се приближава рок за одлазак у пензију, још годину-двије, али зашто престанак службе генерал-мајору Пешићу, човјеку који је пет година млађи, још увјек перспективан, и између осталог школован у (генералштабно усавршавање) и одликован од стране САД?

Мислим да су њих двојица уз адмирала Самарџића (тренутно на дужности, или у нашој мисији у НАТО-у) једини активни официри ранга генерала у ВЦГ, а он сигурно не долази у обзир.
    Кога планирају за новог начелника генералштаба, колико активних пуковика ВЦГ има генералштабну школу, да би га произвели у генерала, планира ли Влада да предложи враћање некога из пензије, да ли је и ВЦГ подијељена по дубини?

Можда нешто сазнамо више на овом састанку што планирају са Милом, јер им за њихову смјену треба његова сагласност, но ако ко има информацију више нек пише.Хвала.
    Last edited by BAR; 13-01-21 at 21:58.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ali najbolje tj najgore što i ne zvuči skroz nemoguće pa je morao da demantuje

To to, posle Vukšića, Bratićke i Irene mene više ništa ne čudi, ama baš ništa.

Thanks Thanks Given 
    315
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    137 Posts

Pa i prošla Vlada je još u avgustu najavljivala da će nam biti potrebno najmanje 600 miliona EUR zaduženja. S tim što su oni preferirali MMF, a zna se šta takav kreditni aranžman obično znači.

https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ko-600-miliona
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    2,744
    Thanked in
    1,073 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://zakoni.skupstina.me/25saziv/...ar-kaluderovic

Radno iskustvo u realnom sektoru, radio u Elastik do 1991.

Pa
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    OD u svakoj finansijskoj instituciji donosi odluke o velikim izloženostima.

A kako će ovaj što je radio u Elastik prije 30 godina da procijeni rizik kredita od 5 miliona u odnosu na određeni bonitet klijenta?

Imali smo istoričare u MA pa smo viđeli dokle nas je to dovelo.

Čuh od dva čovjeka u čiju iskrenost nemam razloga da sumnjam, a od kojih uvijek dobijam realne i nikad uljepšane informacije a ni jedan ni durgi nisu u Demokratama, da je Velizar Kaluđerović izrazito pošten i pametan čovjek, da ima znanja i kefalo.

Tako da, kolko sam potrčao da pljunem, red je kad sam već pljunuo da kažem i kad dobijem informacije koje ne idu u prilog mom prvobitnom mišljenju.

12. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    32 Posts

Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    V.d. na računima ima malo više od 15.000 eura.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    1,035
    Thanked in
    551 Posts

Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Da nije Nevenka?
    Dosad sam živio u ubjeđenju da je Srbin muški rod

Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    1,035
    Thanked in
    551 Posts

...
    a vidim opozicionarima sve tesko u ovu napacenu Crnu Goru, rado bi je preimenovali u Srbija ali ako moze da se stanovi ne diraju
    Kakva je to DPS propaganda najnižeg nivoa, kad moraju da se hvataju za pojedinačne Srbe da bi dokazivali kako im je dobro bilo pod dosadašnjom vlašću.

Koliko su bili građani drugog reda je tek očigledno iz tog patetičnog spina i iz činjenice da nikad nisu uspjeli da proizvedu nikakvu statistiku koja bi ih predstavila kao ravnopravne.

Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    430
    Thanked in
    223 Posts

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dosad sam živio u ubjeđenju da je Srbin muški rod
    Onda, da ne premjestaju Jocicku iz parkova u tv?
    [translated from english]

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    30 Posts

Quote Originally Posted by BAR View Post
    Једна ми информација треба, ако има ко од партијских представника на форуму да ми објасни ово у вези генерала, односно предлога Владе за њихову смјену.Шта се крије иза тога?
    Ајде бригадног генерала Дакића као неког врло блиског ДПС-у да пензионишу, оосталом човјеку се приближава рок за одлазак у пензију, још годину-двије, али зашто престанак службе генерал-мајору Пешићу, човјеку који је пет година млађи, још увјек перспективан, и између осталог школован у (генералштабно усавршавање) и одликован од стране САД?

Мислим да су њих двојица уз адмирала Самарџића (тренутно на дужности, или у нашој мисији у НАТО-у) једини активни официри ранга генерала у ВЦГ, а он сигурно не долази у обзир.
    Кога планирају за новог начелника генералштаба, колико активних пуковика ВЦГ има генералштабну школу, да би га произвели у генерала, планира ли Влада да предложи враћање некога из пензије, да ли је и ВЦГ подијељена по дубини?

Можда нешто сазнамо више на овом састанку што планирају са Милом, јер им за њихову смјену треба његова сагласност, но ако ко има информацију више нек пише.Хвала.
    Jel taj Pešić ikad komandovao nečim?
    Jel bar desetar u vojsku bio?

Ako nije, takvih generala sa dopisnim kursevima možemo uvjek proizvesti za naše potrebe.

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom
    Vukšići su prijavili da imaju pet automobila, od čeka v.d. ima dva “bmw-a” iz 2018. i 2016. godine, supruga “bmw” iz 2017. i plovilo “ranieri international” iz 2019. godine, ćerka Vanja Vukšić “pežo 208” iz 2015. godine, a sin Vuk Vukšić godinu stariji “mercedes”.
    Kada su u pitanju prihodi, u kartonu se navodi da su njegovi mjesečni prihodi bili 5.000 eura od samostalne djelatnosti, a supruge 622 eura iz Osnovne škole "Branko Brinić".

Imaš li možda saznanje da bilo ko od njih ne može da dokaže porijeklo svoje imovine? I misliš li da ovi bivši funkcioneri mogu da dokažu porijeklo svoje imovine?

Thanks Thanks Given 
    1,819
    Thanks Thanks Received 
    2,150
    Thanked in
    1,079 Posts

lepetancu da kazes da duva śever, on ce rec da pada kisa. Vazda kontras.
    ogroman je otrovni oblak interneta iznad crne gore

20. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    64 Posts

Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Jel taj Pešić ikad komandovao nečim?
    Jel bar desetar u vojsku bio?

Ako nije, takvih generala sa dopisnim kursevima možemo uvjek proizvesti za naše potrebe.

У званичној биографији стоји: Војна гимназија Београд, дипломирао 1991., Академија КоВ смјер оклопне јединице дипломирао 1995., курс за команданте оклопних батаљона завршио 2004., курс за штабне официре УН у мултинационалним мисијама завршио 2006., Рани колеџ САД дипломирао 2012. (генералштабна школа).

Од дужности које је обављао: командир тенковског вода, конаданир тенковске чете, замјеник команданта оклопног батаљона, официр за оперативне послове у центру за обуку погоричког корпуса, а након тога је обављао дужности у генералштабу и минстарству, а једно вријеме био и војни представника у САД.
    Мислим да је ДПС својевремно Вељовићу хтио да закачи генералске звијезде иако је овај прешао из Војске у МУП у чину поручника и од тада није завршио никакво војно усавршавање, па то није наишло на одобравања зна се кога.Логичније би било унапредити неког пуковинка са генералштабном школом, или вратити неког из пензије, али официре у четрдесетим не треба пензионисати, ако не постоји неки прекршај.
    Last edited by BAR; 13-01-21 at 22:41.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    270 Posts

Velizar Kaluđerović izrazito pošten i pametan čovjek, da ima znanja i kefalo.
    Ovo je istina a jel za to mjesto koje mu je dato pojma nemam mada tu i ne treba neka posebna vjestina a on ima dovoljno iskustva i znanja jer je on koliko shvatih u odboru.

Thanks Thanks Given 
    656
    Thanks Thanks Received 
    337
    Thanked in
    179 Posts

QUOTE=lepetanac;5507601]Vukšić pored kuća od 25 i 180 metara kvadratnih koje je naslijedio, vlasnik je, prema kartonu, stanova od 24, 28, 35, 40, 44 i 105 metara kvadratnih koje je stekao kupovinom

[/QUOTE]

A sto do sad je krao iz budzeta pare, pa mu se zamjera sto ima nekoliko stanova.i ja imam tri, nisam ni advokat niti sam ih ukra kome.to ti je mjerilo sa cime???srbi su lopovi.tebi nije dobro definitivno. komentari su ti pljuvanje bez ikakvog smisla i rezona.tolika safra i zuc steta.
    zabaci koji stap sa catare kazu ima orade dosta ovih dana, prepusti se uzivanju
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    lepetancu da kazes da duva śever, on ce rec da pada kisa. Vazda kontras.
    Jedan od boljih komentara, vjecitom kontrasu

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Thanks Thanks Given 
    2,520
    Thanks Thanks Received 
    991
    Thanked in
    518 Posts

Imam jednog druga koji je nazalost obolio od tehke F dijagnoze,zovnem ga chesto da se isprichamo...srece mi moje kad bi on uletio ovdje,mislim da bi pobjegao glavom bez obzira!
    ...

25. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    2,744
    Thanked in
    1,073 Posts

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovo je istina a jel za to mjesto koje mu je dato pojma nemam mada tu i ne treba neka posebna vjestina a on ima dovoljno iskustva i znanja jer je on koliko shvatih u odboru.
    Istrčah se, a kako stvarno cijenim mišljenje ljudi koji su mi prenijeli impresije o dotičnom, apsolutno nemam problem da povučem riječ.

Krivo mi kad pljunem po nekom ko to ne zaslužuje.

Iskreno, nevjerovatno mi je drago što sam pogriješio jer to znači da je IRF dobio na kvalitetu, a to je mnogo važnije od mog istrčavanja.

Moraću opreznije ubuduće, al me partitokratija toliko nervira a vijest o njegovom imenovanju mi je samo natrčala na volej.

27. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    30 Posts

Quote Originally Posted by BAR View Post
    У званичној биографији стоји: Војна гимназија Београд, дипломирао 1991., Академија КоВ смјер оклопне јединице дипломирао 1995., курс за команданте оклопних батаљона завршио 2004., курс за штабне официре УН у мултинационалним мисијама завршио 2006., Рани колеџ САД дипломирао 2012. (генералштабна школа).

Од дужности које је обављао: командир тенковског вода, конаданир тенковске чете, замјеник команданта оклопног батаљона, официр за оперативне послове у центру за обуку погоричког корпуса, а након тога је обављао дужности у генералштабу и минстарству, а једно вријеме био и војни представника у САД.
    Мислим да је ДПС својевремно Вељовићу хтио да закачи генералске звијезде иако је овај прешао из Војске у МУП у чину поручника и од тада није завршио никакво војно усавршавање, па то није наишло на одобравања зна се кога.Логичније би било унапредити неког пуковинка са генералштабном школом, или вратити неког из пензије, али официре у четрдесетим не треба пензионисати, ако не постоји неки прекршај.
    Po onom što sam ja čuo, general Pešić ne bi komandovao ni stadom ovaca, da nije Dušanke Jeknić, djevojački Pešić.

To je onda vjerovatno i razlog što hoće da gs maknu, a Milo ga ne da.

Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    131 Posts

Istrčah se, a kako stvarno cijenim mišljenje ljudi koji su mi prenijeli impresije o dotičnom, apsolutno nemam problem da povučem riječ.

Krivo mi kad pljunem po nekom ko to ne zaslužuje.

Iskreno, nevjerovatno mi je drago što sam pogriješio jer to znači da je IRF dobio na kvalitetu, a to je mnogo važnije od mog istrčavanja.

Moraću opreznije ubuduće, al me partitokratija toliko nervira a vijest o njegovom imenovanju mi je samo natrčala na volej.

Svakog normalnog samo to i zanima-da se sto bolji ljudi nadju na rukovodecim pozicijama.Dodatno ako sa vrha ne bude promovisan duh opste pljacke i otimacine i oni ispod ce znacajno manje dolaziti na ideju da kradu kao ovi prethodnici koji su potpuno svaki kompas izgubili.
    Doduse nije ni cudo kad nekoga direktno sa livade dovedes da vodi sisteme od nekoliko stotina uposlenih.
    Uvjeren sam da nije moguce da bude gore od onoga sto smo imali jer su ljidi bili potpuno otkacili pa su i moji kriterijumi znacajno blagi prema novim vladarima-samo manje da kradu brate i drugo ih nista ne pitam.
    Mozda poneko hapsenje ne bi bilo lose i to je to.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 131 of 168 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)