Page 107 of 1249 FirstFirst ... 757971031041051061071081091101111171572076071107 ... LastLast
Results 2,651 to 2,675 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2651
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Marina Jocić je kako pročitah na jednoj temi odje bila dio Pobjede onih tužnih devedesetih. tipični primjer zagriženog nacionaliste koji mrzi nekoga jer je drugačiji (takvih je bilo i prije). ovaj potez je namjeran jer želi da privuče pažnju. briga nju za napredak Crne Gore i ovog naroda (pa i glasača partije čiji je dio). nju samo zanimaju pare


    Tapatalk
    Ovo je fake news, tačnije klasični spin.
    Niti je ona direktorica NP, niti joj je ovo kancelarija.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #2652
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mislim da su Becic i Dritan zapeti kao puske da vide DPS u pepelu, i da ih pokopaju sa tuzbama i zatvorom.

    Da bi stigli do toga treba procistiti tuzilastvo i sudstvo, a to je jako tezak zadatak. Ali korak po korak u drugu i trecu godinu mogu da krenu prve tuzbe viseg nivoa.

    Za sad sitne ribe onaj iz uprave za nekretnine i Segrt, ali sigurno pune gace svi drugi sto su umijesani.

    Patriote ne spavaju, jer znaju da im moze zakucat policija svaki dan. To je bitno za pocetak.

    Samo Mozura da krene sa procesuiranjem, EPCG, Telekom, Limenka... I eto slucaja najvise korupcije. A dje su ostali..

    Krivokapic je prije neki dan izjavio da bi ubapsio gospodara. Dritan isto. Malo li je, s obzirom da smo imali vlast dje niko to nije smio da kaze...

    PR ce sam od sebe krenut kad krenu da zatvaraju govvna...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sve je to ok, samo sto treba malo to opreznije raditi. Pogledah malo, jer mi je tviter DPS saopstenje poslato, koji je narativ. Gura se ima vas 40 samo jer DIK nece da ovheri mandat bez kvoruma. Nidje veze, ali se ta prica gura. Mislio sam da je Podgoricki vremeplov kancer, ali je tviter dva koplja ispred.
    Svi su od 19 do 23 godine i svi forsiraju pricu o prijevremenim izborima. Kultura nije nikome jaca strana, a vecina je ubijedjena u svoje antifasisticke i gradjanske stavove. Koliko to nema veze sa realnoscu, je druga prica. Ali su prihvatili taj narativ.
    Da vlada nema vecinu i da je zakonski ono sto DIK radi.
    Koliko god bio protivnik populistickih prica, sada bi im najbolji potez bio otvaranje dokumentacije o dodjeli stanova i kredita, otvaranje price o broju sluzbenih vozila markama i ko ih koristi.
    Iako realno mrzim populisticke price, ovo bi im dalo malo predaha jer bi doslo do prepucavanja iste pameti na obije strane.
    Za to vrijeme bi dobili predah za neke normalne stvari, sa normalnim ljudima i preporukama. Ovako se gubi vrijeme na objasnjavanje necega sto ti ljudi ionako nece povjerovati.
    Ps. Ionako se pitam odakle jozef i admiral, ali vidim odakle dolaze informacije i sa koje mreze su dosli

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #2653
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Sa svim postovanjem prema forumasima, svim Crnogorcima i Vladi ... zar nije malo cudno da se slanje otvoreno nacistickih prijetnji oporbenom novinaru klasificira kao "hajping", dok ona gospodja na dovoljno visokoj drzavnoj duznosti je "nebitna"?
    Slanje nacistickih prijetnji novinaru taj isti novinar prijavi policiji.
    Tipa Jokicka vs Nikcevic
    A ne prijavis anteni m, i kazes vidi niko me ne zove da pita kako sam a svi mediji su prenijeli.
    Dok ne preda prijavu, a nije jos uvijek, cista populisticka prica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #2654
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,941
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,612
    Thanked in
    2,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sve je to ok, samo sto treba malo to opreznije raditi. Pogledah malo, jer mi je tviter DPS saopstenje poslato, koji je narativ. Gura se ima vas 40 samo jer DIK nece da ovheri mandat bez kvoruma. Nidje veze, ali se ta prica gura. Mislio sam da je Podgoricki vremeplov kancer, ali je tviter dva koplja ispred.
    Svi su od 19 do 23 godine i svi forsiraju pricu o prijevremenim izborima. Kultura nije nikome jaca strana, a vecina je ubijedjena u svoje antifasisticke i gradjanske stavove. Koliko to nema veze sa realnoscu, je druga prica. Ali su prihvatili taj narativ.
    Da vlada nema vecinu i da je zakonski ono sto DIK radi.
    Koliko god bio protivnik populistickih prica, sada bi im najbolji potez bio otvaranje dokumentacije o dodjeli stanova i kredita, otvaranje price o broju sluzbenih vozila markama i ko ih koristi.
    Iako realno mrzim populisticke price, ovo bi im dalo malo predaha jer bi doslo do prepucavanja iste pameti na obije strane.
    Za to vrijeme bi dobili predah za neke normalne stvari, sa normalnim ljudima i preporukama. Ovako se gubi vrijeme na objasnjavanje necega sto ti ljudi ionako nece povjerovati.
    Ps. Ionako se pitam odakle jozef i admiral, ali vidim odakle dolaze informacije i sa koje mreze su dosli

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Mislim da je suluda prica o tome da imaju 40 mandata, i da ce na sledecoj sjednici izglasati opet zakone. Ipak je to. Prica za IQ 51, a takvih nema previse. DPS simpatizeri i glasaci su se umorili od kriminala i obecanja, nema ih previse, sto se i vidjelo na zadnjem protestu, samo je saka jada ostala.

    Ono sto mene zanima je kad se izglasaju zakoni 20og, koji je potez gospodar smislio, nema vise keceva u rukavu...





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. #2655
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mislim da je suluda prica o tome da imaju 40 mandata, i da ce na sledecoj sjednici izglasati opet zakone. Ipak je to. Prica za IQ 51, a takvih nema previse. DPS simpatizeri i glasaci su se umorili od kriminala i obecanja, nema ih previse, sto se i vidjelo na zadnjem protestu, samo je saka jada ostala.

    Ono sto mene zanima je kad se izglasaju zakoni 20og, koji je potez gospodar smislio, nema vise keceva u rukavu...





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sačekaće da prođe kongres i potpisati....
    Simple as that

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #2656
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Slanje nacistickih prijetnji novinaru taj isti novinar prijavi policiji.
    Tipa Jokicka vs Nikcevic
    A ne prijavis anteni m, i kazes vidi niko me ne zove da pita kako sam a svi mediji su prenijeli.
    Dok ne preda prijavu, a nije jos uvijek, cista populisticka prica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ljubo Filipović prijetnje prijavio policiji i ODT-u
    https://fosmedia.me/infos/drustvo/lj...am-se-ugrozeno

    Je li sad u redu?
    Hoces li sad priznati da slanje naistickih poruka i prijetnji je prava gnusnost? Cak ako ih budu slali (pretpostavljam) navijaci nove Skupstinske vecine?
    Last edited by A+A; 05-01-21 at 13:32.

  8. #2657
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa dobro. Poslije nedelju dana kuknjave, vrijeme mu je.
    Odvratno je to sto mu se desava, samo ajde da i mi budemo realni prema njemu.
    Nedelju dana kuka kako abazovic ne reaguje, kao da mu je to posao. I evo sad ovdje klasicna DPS kuhinja omalovazavanja drugih ljudi stavljanjem u istu ravan.
    Komentari su objavljeni na portalu In4S koji je blizak vladi.
    jer su ljudi koji vrijeđaju aktivni na portalima poput In4s, a to je provladin medij i blisko sarađuje sa Vladom. Ta činjenica treba da nas upozori
    Ova recenica je tako odvratna, dje on izjednacava anonimnog komentatora preko portala sa vladom.
    Ovo je level polupismenog srednjoskolca kad dokazuje poentu.
    A nismo svi ni glupi da ne vidimo sta ljubomir u stvari radi.
    Klasicna prica ovaj je ukrao sladoled a onaj 100 miliona i njoh dvojica su isti.
    Zao mi ga je, ali samo da je zdravo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 05-01-21 at 13:37.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #2658
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ...
    Da vlada nema vecinu i da je zakonski ono sto DIK radi.
    Koliko god bio protivnik populistickih prica, sada bi im najbolji potez bio otvaranje dokumentacije o dodjeli stanova i kredita, otvaranje price o broju sluzbenih vozila markama i ko ih koristi.
    Iako realno mrzim populisticke price, ovo bi im dalo malo predaha jer bi doslo do prepucavanja iste pameti na obije strane.
    Za to vrijeme bi dobili predah za neke normalne stvari, sa normalnim ljudima i preporukama. Ovako se gubi vrijeme na objasnjavanje necega sto ti ljudi ionako nece povjerovati.
    Slažem se potpuno i toga je čini mi se Bojanić svjestan. Objaviš besplatne MA karte, miran si nedelju dana. Podijeljeni stanovi će narod zabaviti još duže.

    Ne samo što ti to daje vremena da uradiš nešto opipljivo na miru, već je DPS stalno u defanzivi i mora da se brani. Čak je i ova (kako čujem) besmislena priča o 12 miliona koje Milo duguje korisna jer mora da se brani umjesto da napada.

  11. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  12. #2659
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Погледајте милу саопштења ове је плач. Доша је дпс-у крај чим су ови са испод 80 коефицијентом интелЕгенције почели да их бране јавно. Само нека наставе хаха.

  13. #2660
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,932
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Погледајте милу саопштења ове је плач. Доша је дпс-у крај чим су ови са испод 80 коефицијентом интелЕгенције почели да их бране јавно. Само нека наставе хаха.
    Probaću da nađem tačnu izjavu, mislim da je bila u toku izborne kampanje 1995 godine, Milo Đukanović je izjavio nešto u stilu, kako nam je nesposobna opozicija lagano ćemo vladati do 2020 god.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  14. #2661
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa dobro. Poslije nedelju dana kuknjave, vrijeme mu je.

    Odvratno je to sto mu se desava, samo ajde da i mi budemo realni prema njemu.
    A sto mu se desi?

    Daj napisi jednom definitivno da mu se salju poruke mrznje i prijetnje zbog njegovog politickog stav i etnickog podrijetla.

    Zar ti je toliko tesko priznati da se tako nesto postaje praksa na cg-mrezama i po cg-forumima?

    Sigurno zbog toga neces zasluziti niti lajk niti thanks od Direktora ili Skoja, inace dvojice najnepristranijih forumasa, ali ipak ...
    Last edited by A+A; 05-01-21 at 14:06.

  15. #2662
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    A sto mu se desi?

    Daj napisi jednom definitivno da mu se salju poruke mrznje i prijetnje zbog njegovog politickog stav i etnickog podrijetla.

    Zar ti je toliko tesko priznati da se tako nesto postaje praksa na cg-mrezama i po cg-forumima?

    Sigurno zbog toga neces zasluziti niti lajk niti thanks od Direktora ili Skoja, inace dvojice najnepristranijih forumasa, ali ipak ...
    Đe si ti veliki branioče "demokratije" kada su se slične prijetnje upućivale pred izbore svima skoro iz tadašnje opozicije, da ne pominjem otvorene prijetnje raseljavanje od strane premijera bivšeg i njegovih "silnih" komita? Đe si bio da staviš svoj veliki demokratski kapacitet u odbranu tadašnjih prijetnji? Ah da, zaboravio sam, te su prijetnje bile upućivane "chetnicima" ....

  16. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  17. #2663
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    A sto mu se desi?

    Daj napisi jednom definitivno da mu se salju poruke mrznje i prijetnje zbog njegovog politickog stav i etnickog podrijetla.

    Zar ti je toliko tesko priznati da se tako nesto postaje praksa na cg-mrezama i po cg-forumima?

    Sigurno zbog toga neces zasluziti niti lajk niti thanks od Direktora ili Skoja, inace dvojice najnepristranijih forumasa, ali ipak ...
    Viđi, svaka prijetnja upućena zbog javno izgovorenog stava je za osudu. Nijesu samo CDM i Antena govorili o ovome, Ljubu konkretno, već i dostina građanskih aktivista koji su bili izrazito protiv DPSa.

    Na žalost živimo u vremenu kad se svako .urči preko tastature. Ima tu i trolova, botova suprotne strane, svega što "blagodeti" interneta nose.

    Da ponovim, za osudu je prijetnja bilo kome, bez obzira slagao se sa njegovim stavovima ili ne, jer sloboda govora i iznošenja stavova je ljudsko pravo.

    Nego, što ti misliš o tome kad Nikčevićka nazove Bojanu Jokić četnikušom, ili kad Draginja diže masu dok oni vrijeđaju Dritanovu majku ili kad naziva dio naroda Crne Gore pogrdnim imenom?

    Po meni to su mnogo opasnije stvari jer to rade javne ličnosti, prvo novinarka a drugo predsjednica nazovi građanske stranke. Mnogo je opasnije jer svojim djelima šalju poruku da je takvo ponašanje ok, a komentar nekog idiota na nekom portalu je manje značajna stvar.

    Počeli ste ko Vučić, neko tvituje nešto a on se sablažnjava ni da cijela opozicija i nezavisni mediji to pričaju. Na to mi liči ovo, podržavalac nove većine, baš Beba style....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. #2664
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe si ti veliki branioče "demokratije" kada su se slične prijetnje upućivale pred izbore svima skoro iz tadašnje opozicije, da ne pominjem otvorene prijetnje raseljavanje od strane premijera bivšeg i njegovih "silnih" komita? Đe si bio da staviš svoj veliki demokratski kapacitet u odbranu tadašnjih prijetnji? Ah da, zaboravio sam, te su prijetnje bile upućivane "chetnicima" ....
    Onda rasprava prelazi na whataboutism ... sto je bilo sasvim ocekivano
    Dobro, hajdemo korak po korak:
    - prijetnje koje su bile upucivane "cetnicima" jesu bile gnusnost
    - ... the floor is your, mestre ...
    Daj get a grip on tourself, napisi crno na bijelo, sto su po tebi prijetnje i naci-psovke upucebe jednom novinaru.
    Znam da mozes!

  19. #2665
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    A sto mu se desi?

    Daj napisi jednom definitivno da mu se salju poruke mrznje i prijetnje zbog njegovog politickog stav i etnickog podrijetla.

    Zar ti je toliko tesko priznati da se tako nesto postaje praksa na cg-mrezama i po cg-forumima?

    Sigurno zbog toga neces zasluziti niti lajk niti thanks od Direktora ili Skoja, inace dvojice najnepristranijih forumasa, ali ipak ...
    Nije meni problem da priznam da bi trebalo malo smititi ratnike iza tastature da prestanu da prijete bilo kome. Da to jesu poruke mrznje i iskreno su fasisticke prirode prema neistomisljeniku samo zbog vidjenja nacije.

    Ali opet ne mogu da ne preskocim Ljubomirovo licemjerno ponasanje i uvijeni fasizam koji on predstavlja.
    Da ti pojasnim.
    Vecina komentara na Ljubovom tviter profilu je fasisticko orgijanje mladih komita, koje ljusa kao admin svog naloga ne sankcionise. Samim tim kako je blizak CDM i pobjedi koji su udarne pesnice DPS, svi u sadasnjoj opoziciji su fasisti kao i oni koji ih brane ili podrzavaju.
    Mogu li sad da budem ljubomir i osjetim se ugrozeno zbog njega i DPS.
    Nego, kako je sad kad su smijenjeni sefovi. Dolazi li se u 7 na posao. Nema se vremena za forum

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #2666
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Onda rasprava prelazi na whataboutism ... sto je bilo sasvim ocekivano
    Dobro, hajdemo korak po korak:
    - prijetnje koje su bile upucivane "cetnicima" jesu bile gnusnost
    - ... the floor is your, majstore ...
    Daj get a grip on tourself, napisi crno na bijelo, sto su po tebi prijetnje i naci-psovke upucebe jednom novinaru.
    Znam da mozes!
    Ja do juče nisam ni čuo za dotičnog, a koliko sam upućen, prijetnje su mu upućene sa lažnih profila. Liči na još jednu poddvalu odlazećeg režima, sličnu onoj u Pljevljima...

  21. #2667
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Evo mu Dritan bacio lajk


    Budite relaksirani.

  22. #2668
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da ponovim, za osudu je prijetnja bilo kome, bez obzira slagao se sa njegovim stavovima ili ne, jer sloboda govora i iznošenja stavova je ljudsko pravo.
    Q.E.D. Hvala

    Nego, što ti misliš o tome kad Nikčevićka nazove Bojanu Jokić četnikušom, ili kad Draginja diže masu dok oni vrijeđaju Dritanovu majku ili kad naziva dio naroda Crne Gore pogrdnim imenom?
    Nacisti nemaju moju podrsku, sugurno


    Počeli ste ko Vučić, neko tvituje nešto a on se sablažnjava ni da cijela opozicija i nezavisni mediji to pričaju. Na to mi liči ovo, podržavalac nove većine, baš Beba style....
    Ja sam nepristrani promatrac. Promatram vasa desavanja iz inozemstva. Zelim da sacuvate mir u zemlji i to je to

  23. #2669
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Onda rasprava prelazi na whataboutism ... sto je bilo sasvim ocekivano
    Dobro, hajdemo korak po korak:
    - prijetnje koje su bile upucivane "cetnicima" jesu bile gnusnost
    - ... the floor is your, mestre ...
    Daj get a grip on tourself, napisi crno na bijelo, sto su po tebi prijetnje i naci-psovke upucebe jednom novinaru.
    Znam da mozes!
    Nije to whataboutizam vec te pitao konkretno.
    Tamara Nikcevic je Jokicku nazvala cetnikusom i talogom pileceg mozga i prica sa pozicije novinara kojeg je ova drzava placala oko 5k eura.
    Draginja je ucestvovala u fasistickom orgijanju nazivanja kurvom zene koja je kriva jer joj se sin politicki ne slaze sa njima
    Nije to sta bi bilo kad bi bilo. Nego jeste
    Nego ste navikli da ovo promovisete kao patriotizam, antifasizam i urbanost.
    A svi koji su se protivili takvom narativu su privodjeni i cesto kaznjavani od strane DPS sudova.
    Kad smo kod Ljuba, da nece odgovarati jer uporno crta metu tzv mim serdarima pa su ljudi hapseni i privodjeni, ali nikada nije dokazano da ti ljudi stoje iza tih stranica. A privodili su ih bar 10 puta na osnovu ljubovog targetiranja. Da se ta ljudska velicina i novinar nece izviniti tim momcima.
    Nego, kad bolje razmislim i nije mi ga zao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #2670
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    N

    Nego ste navikli da ovo promovisete kao patriotizam, antifasizam i urbanost.
    A svi koji su se protivili takvom narativu su privodjeni i cesto kaznjavani od strane DPS sudova.
    Da ponovim: nisam drzavljanin CG niti nemam pravo glasa u CG. Kao takav nemam pravo bilo sto promovirati.
    Smijem promatrati sa strane pa dijeliti mislenja na netu.Oops, zaboravih reci da buduci da sam porezni obveznik u CG, mislim da ipak imam pravo iznositi mislenja barem po nekim pitanjima
    Last edited by A+A; 05-01-21 at 14:44.

  26. #2671
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Niko ti koliko vidim ni ne brani. Niti je ovo FB, jos manje twitter.
    Zabraniti pisanje ti moze samo moderacija. Ali isto tako, zamisli, i ostali imaju pravo na misljenje. Znam da ti smeta, ali mi smo ostali na forumu bas zbog neke demokratije, dje ne mozes bas da blokiras da i mi ostali koji placamo poreze, cak i vise od tebe, kazemo sta mislimo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #2672
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Otisli smo u oftopik. Barem sto se mene tice
    Zamolio bih moderaciju izbrisati sve "lose" poruke pa sacuvati sve one "dobre" koje se odnose na probleme ili dostignuca Vlade 42. saziva

  29. #2673
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    A+A, dobio si odgovore na sva provokativna pitanja koja uporno potenciraš, a sad tražiš brisanje pola diskusije, ha?

    Materijal ostaje kao podsjetnik da je i ta tema obrađena plus da i ostali ne nasjedaju na tvoje provokacije.
    ________________

    Sada se možete vratiti na temu o Vladi

    Hvala

    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  31. #2674
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Odje ko u starom Rimu kad nema para daj narodu hleba i igara ili afera... para nema ali ce biti zajebancija sa aferama .... hahah

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  32. #2675
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Pih kakva cemo postati demokratska drzava vise necemo smjeti komentar bacit na drustve mreze ako nije pohvala....poltronisti

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Page 107 of 1249 FirstFirst ... 757971031041051061071081091101111171572076071107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •