Page 49 of 1249 FirstFirst ... 3945464748495051525359991495491049 ... LastLast
Results 1,201 to 1,225 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #1201
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ekipa od par desetina stranačkih aktivista (odbornika itd) DFa i njihovi komentsri na društvenim mrežama me ne uzbuđuju previše.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    naravno, i mene zabolje briga za njih. ne pravim razliku izmedju ljudi koji plaču za DPS kao i ovih koji smatraju da su Manda i ekipa izdani od strane Krivokapića. njih samo zanimaju pare, za razvoj ove države ih zabolje briga. no, nažalost ovakvi su slika i prilika ovog naroda a tu nam ne mogu pomoći ni najveći stručnjaci ovog svijeta


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #1202
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A zar treba da bude kompromisa oko zapadne orijentacije i NATO?

    Da je URA sama osvojila vlast ne bi svakako bili isti prioriteti kao ovi sto su. Zakon o crkvama ko zna kad bi dosao na red, ako bi ikad.

    Isto vazi za Demokrate, drugi bi im bili prioriteti. Isto za DF. Ovo što sad vidimo je najmanji zajednički sadržalac svih njihovih ciljeva.

    Ne odlučuje URA koji je kurs države već je kurs kompromis tir vladajuće koalicije.
    Znači svi politički subjekti moraju biti za EU i NATO po difoltu?
    Da je URA-a sama osvojila vlast ne bi, ali dobrim razlogom su zbog toga i na 5 posto. Demokrate bi isto bile na 5 da im i to nije bilo u predizbornim obraćanjima. Kad se već dohvatismo toga. Ja sam se samo nadoveza na ono da nam neko sa 20 (realnih 10) kroji sudbinu. I kako to zvuči.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prvo i osnovno, Zapad i brz ulazak u EU i ostanak u NATO savezu kao neminovnost spoljne politike je odrednica i Demokrata, pa i DFa neđe.

    DF se deklarativno zalaže za EU, a Pipun je bio kategoričan da CG ne može izaći iz Nato pakta 20 godina. E sad, to što većina hard core glasača DFa smatra da se EU ulazi tako što se diže ona rabota na EU, što se ukidaju sankcije Rusiji što bi bilo u suprotnosti sa obavezom usaglašavanja spoljne politike sa EU, lizanjem sa autokratama iz svijeta i regiona, to je druga stvar.

    Ako želimo da ovu državu napravimo jednakom za sve, da su nam institucije mnogo manje podložne političkom uticaju, a prije svega ako hoćemo finansijsku podršku, zdrave investitore i brz ulazak u EU, onda se politika pristupanja i pregovaranja ne vodi onako kako misli DF da treba da se vodi.

    Stvara se narativ da je ubrzanje puta u EU nekakav ustupak URI.

    Neka DF javno izađe i kaže da oni nisu za EU i da neće prije (odnosno bez) Srbije u EU (jer Vučku ne odgovara naše brzo napredovanje ka EU) a da će spoljnu politiku usaglašavati ne sa EU nego sa Srbijom i Rusijom, pa neka se izmjere sa tom pričom.

    Ovo deklarativno zalaganje za EU, a onda prozivat izdajnikom nekoga ko oće ovu zemlju da povede tamo je užasno licemjerno.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pipun je bio kategoričan posle izbora, ranije nikako. Ne radi se toliko o EU koliko o NATO-u.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. #1203
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ja sam od onih koji vjeruju da uopste nije neophodno da prodje 20 godina za izlazak iz tog blata od nato-a i vjerujem da ce tako i biti. Naici ce vjetrovi koji ce to da razbucaju i treba iskorisstiti to..

    Ali mi sad to nije prioritet, nego svoje dvoriste.. Ali cim se ukaze prilika, treba ih odjebati.


  4. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  5. #1204
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Pa “izdao” je Zdravkoni onaj dio glasača fronta kojem je pitanje kosova,NATO,crkva,zastava prioritet,biće sad veselo,puca im sa svih strana,tu su naravno i uhljebi iz bivse opozicije ali se polako smiruju jer se polako ali sigurno otvaraju radna mjesta za njih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pitanje crkve će biti riješeno brzo...

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...edbe-o-imovini

    Srbi su dobili predstavnike u Vladi Crne Gore, što je potpuno normalno, jer je nerealno da 30% stanovništva bude isključeno iz orgsna vlasti.

    Nadamo se svi državi koja će biti jednaka za sve, bez diskriminacije po bilo kojoj osnovi. Da se dočeka i malo pravde, ubrzanje ka EU i neki ekonomski oporavak i što ćemo mi više? Ima li što bitnije od toga?

    Sad vidim zvižde od muke komite i pljuju na Zapad jer snažno podržava ovu vladu, isto ko što lude na Zapad ovi što bi da usaglašavaju politiku sa Srbijom. Nek osnuju jednu zeleno-crnu antizapadnu koaliciju pa nek idu na izbore

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #1205
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja sam od onih koji vjeruju da uopste nije neophodno da prodje 20 godina za izlazak iz tog blata od nato-a i vjerujem da ce tako i biti. Naici ce vjetrovi koji ce to da razbucaju i treba iskorisstiti to..

    Ali mi sad to nije prioritet, nego svoje dvoriste.. Ali cim se ukaze prilika, treba ih odjebati.
    Čekale su generacije na takve "vjetrove" , zato nas 30 godina šibaju oluje, a mi na ciči zimi u trik majici.

  8. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  9. #1206
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Meni nije jasno kako ce svi stanut u gazdin kabinet... Vec je guzva a bice sve veca...

    Jos ako Veljasin bude u trik majici, naopako.
    Strah od gospodara svog je nevjerovatan u DPS.

    Znaci svi znaju u DPS da su proslost i da treba da naprave otklon od partije i diktatora... ali niko je smije da napravi taj korak.

    Boje se samog gospodara, a boje se i sudstva i tuzilastva ako krenu da se distanciraju od partije.... Realno su u pat poziciji, iako se pretvaraju da su 'cool'.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #1207
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pred bombardovanje 1999, Vesli Klark je doputovao u Beograd kako bi se sastao sa ljevorječaninom, čovjekom zbog čijih odluka i dan danas ispaštamo. Umjesto da ga primi po protokolu, odlučio je Slobo da Klarka stavi na čekanje dok ne primi neke bicikliste... "Neka sačeka, imam važnija posla,tu su mi neki biciklisti" reče Slobo glavnokomandujućem najveće vojne sile na svijetu...
    I onda je uvredjeni Vesli Klark rešio da digne avione.
    Njah ..sve i da je ta urbana legenda zasnovana na istinitoj priči, zar neko treba da poveruje da je o bombardovanju odlučivao Vesli Klark?

  12. The Following User Says Thank You to Dača For This Useful Post:


  13. #1208
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    I onda je uvredjeni Vesli Klark rešio da digne avione.
    Njah ..sve i da je ta urbana legenda zasnovana na istinitoj priči, zar neko treba da poveruje da je o bombardovanju odlučivao Vesli Klark?
    Ne kažem da je to bio prelomni trenutak, a i sam događaj nije urbana legenda već istinito prenešena činjenica. Postojala je želja da se ponizi Klark.

  14. #1209
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    I onda je uvredjeni Vesli Klark rešio da digne avione.
    Njah ..sve i da je ta urbana legenda zasnovana na istinitoj priči, zar neko treba da poveruje da je o bombardovanju odlučivao Vesli Klark?
    Vidim da Srbija vodi sjajnu spoljnu politiku.
    Ambasada u Jerusalimu, kičma prava prema svima (Amerika, EU, Kina, Rusija), vladavina prava cvjeta i usvajanje demokratskih političkih standarda. Vidimo kolko vam je ta neutralnost donijela demokratije. U neutralnost spoljne politike se bježi kao politički ideal na Balkanu da bi se izbjegla kontrola unutrašnje moći.

    Bilo sa Slobom, sada sa Vučićem isto.
    Sjajna perspektiva!!



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #1210
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne kažem da je to bio prelomni trenutak, a i sam događaj nije urbana legenda već istinito prenešena činjenica. Postojala je želja da se ponizi Klark.
    Ko je preneo tu činjenicu, podseti me?
    Nij baš ni uobičajeno da vojnik dolazi u posetu predsedniku države mimo predvidjenog protokola.

  17. #1211
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čekale su generacije na takve "vjetrove" , zato nas 30 godina šibaju oluje, a mi na ciči zimi u trik majici.
    Pa, mi sad bas i nismo u poziciji da samo cekamo. Imamo poluge vlasti, napokon, pa se moze nesto i raditi u medjuvremenu.


  18. #1212
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Standardna valjda sluzi da ljudi steknu elementarno ili napredno obrazovanje,osposobe se za egzistenciju,dok bi vjeronauka po mome trebala da ljude kroz ucenje ucini boljima.

    Samo ne kao do sad zasigurno.
    I standardna (vrtić, osnovna i srednja) bi trebala da đecu vaspitava jer su to i vaspitne ustanove.
    Nije neshvatljivo da i jedna i druga ne uspiju, jer svaki pojedinac dobija rođenjem različitost i ništa nije crno bijelo ali porodica, škola, vjera i društvo u cjelini treba da naprave što boljeg čovjeka.
    Mi kao društvo nismo uspijevali uvjek u tome ani različiti sistemi nam nisu dovoljno pomogli.
    Koga ili što mi danas treba da okrivimo zato što imamo dosta kriminalaca u društvu?

  19. #1213
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Kao neophodan korak u procesu edukacije i emancipacije ovog drustva treba poceti od osnovnih gresaka u koracima koju je svjesno pravila ova minula vlast proteklih decenija. A pod time mislim na veci broj djaka koji ce se obarati na godinu i manji broj luča. Zajebi ovo dosadasnje sraanje dje svakakvi primitivci prijete profesorima, svako dize murac na prosvetare, nikoga oboriti ne smiju, ma koliki duduk da je... Ako dijete na vrijeme ne naucis da ce da palca za svoje greske, onda ce drustvo biti na jade od njega.


  20. #1214
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kao neophodan korak u procesu edukacije i emancipacije ovog drustva treba poceti od osnovnih gresaka u koracima koju je svjesno pravila ova minula vlast proteklih decenija. A pod time mislim na veci broj djaka koji ce se obarati na godinu i manji broj luča. Zajebi ovo dosadasnje sraanje dje svakakvi primitivci prijete profesorima, svako dize murac na prosvetare, nikoga oboriti ne smiju, ma koliki duduk da je... Ako dijete na vrijeme ne naucis da ce da palca za svoje greske, onda ce drustvo biti na jade od njega.
    I kad je obrazovanje u pitanju smatram da treba da se ugledamo na zapadne sisteme. Naš je sistem svakog đaka tretirao podjednako a realno nisu svi rođeni i nemaju jednaku inteligenciju za sve oblasti.
    Talente treba prepoznati i kanalisati ih u tom pravcu da se talenat najbolje iskoristi a ne da škola bude ta koja će isti zanemariti.

  21. The Following 5 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  22. #1215
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...prave-policije

    Pretjerali su. Ovdje Dritanu isijava Pozitivna iz njega. V. D. da bude Veljovićeva desna ruka?

    Ispašće na kraju da je sluđeni Medojević za dosta toga u pravu.

  23. #1216
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...prave-policije

    Pretjerali su. Ovdje Dritanu isijava Pozitivna iz njega. V. D. da bude Veljovićeva desna ruka?

    Ispašće na kraju da je sluđeni Medojević za dosta toga u pravu.

    Нису се пратиле изјаве министра унутрашњих послова Сергеја Секулића, гдје каже да по закону вд директора уп мора да буде његов помоћник.


    https://www.vijesti.me/tv/emisije/49...prave-policije

    On je poručio da su u razgovorima sa Veljovićevim pomoćnicima kao potencijalnim kandidatima, jer ih na to obavezuje zakon.
    "U slučaju da direktor Uprave policije ne vrši svoju funkciju, među pomoćnicima se traži vršilac dužnosti, najduže do šest mjeseci. Čim do toga dođe, ja ću hitno raspisati konkurs za novog direktora. Ohrabrujem potencijalne kandidate da se prijave. Kandidature će biti vrednvane na fer način", kazao je ministar.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #1217
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    udjoh juče na fb i nalećeh da je neko komentarisao na objavu one stranice stari liberal i reko aj da malo pročitam. jasno mi je da onu stranicu vodi neko iz df ili plaćaju nekome dobre pare. kakvo pljuvanje po profu. što je još gore u komentarima ga masu ljudi podržava i piše kako ih je profo izdao. jadan narod. tor je za nas


    Tapatalk
    Ne pravdaj se nego kazi da je i tebi postao fetis da citas Starog, Spasoja Tomica, Veska Pejaka, Vladislava Dajkovica, Marka Kovacevica, Marka Milacica, Nebojsu Medojevica i ostale sampione


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  26. #1218
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne pravdaj se nego kazi da je i tebi postao fetis da citas Starog, Spasoja Tomica, Veska Pejaka, Vladislava Dajkovica, Marka Kovacevica, Marka Milacica, Nebojsu Medojevica i ostale sampione


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nisam imao pojma ko su pojedini dok nisam ođe pročitao kad si ti pisao o njima. Dajković je tip osobe koja pare zarađuje pljuvanjem po državi iz koje dolazi i ne bira sredstva da nekako upane u politiku. klasično razmišljanje ovog naroda. ovi te si ih naveo na kraju naplatili su dobro sve što rade (neki će tek). sve u svemu uvijek mi je bilo tužno ko se sve napunio para, tako mi tih profesionalnih Crnogoraca i Srba
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    acs

  28. #1219
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Zasto treba sve to sasjeci po dubini i zahvaliti se DPS kadrovima.
    Kako se nema vise uticaja u vladi, drzavna preduzeca raspisuju tendere
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...alista-u-prznu
    Ne ulazeci u to da se treba srediti setaliste u prznom, ovo ne bih dozvolio nikako sto se nece dobro pretresti sta se radilo.
    Koliko ja znam setaliste je presjeceno kod restorana Lagust se setaliste prekida i ne vidim da se to rjesava ovim crtezom


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  29. #1220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Samo čovjek koji provjeri svoje znanje može znat kako je dobro učen u školi i društvu.

    Mene je dolazilo toliko puta da zaplačem. Sreće moje što mi nisu mogli mnogo gluposti u glavu utuvit.

    Pročitajte Đilasa kako je izgledalo to sa vjeronaukom pod SPC. Da se ništa čovjek ne čudi okle toliko komunista-ateista se rodi. To je sve sađeno.
    I da je društvo ovakvo a da se niko ne pita jel neki problem u obrazovanju te je ovako sve... ma jok. Guraju se u piramidu nemaju kad.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-12-20 at 15:48.

  30. #1221
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Idemo, bre, samo jako!

    POSLANIK SLAVEN RADUNOVIĆ SAOPŠTIO:

    "Dok se Blagojević ne smijeni, DF neće glasati ni za jedan predlog, osim o izmjenama Zakona o slobodi vjerosipovijesti"

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...erosipovijesti
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  31. #1222
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Realno i meni smrdi jako ovaj Blagojevic.

  32. #1223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Realno i meni smrdi jako ovaj Blagojevic.
    Smrde svi oni, Lazović više od Blagojevića. Ali moraš nekog od njih po zakonu.

    Da sam na mjestu Krivokapića ne bih reagovao na ovo nego pustio DF da glasa protiv vladinih predloga u skupštini. Samo kažeš "ako DF hoće zajedno sa DPS da obara vladine predloge ja ih ne mogu spriječiti".

  33. #1224
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    neka DF onda predloži ko bi mogao vršiti tu funkciju dok se ne odabere novi. jer prema zakonu mora biti neko od pomoćnika. vjerujem da će ionako naći odmah nekoga jer odje svi oće da budu na takvim pozicijama. nastavlja DF po svome. ne bi im smetalo da je neki njihov čoek

    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  34. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  35. #1225
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    neka DF onda predloži ko bi mogao vršiti tu funkciju dok se ne odabere novi. jer prema zakonu mora biti neko od pomoćnika. vjerujem da će ionako naći odmah nekoga jer odje svi oće da budu na takvim pozicijama. nastavlja DF po svome. ne bi im smetalo da je neki njihov čoek

    Tapatalk
    Druže u ovom konkretnom slučaju, DF ima apsolutno pravo da se buni.

  36. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


Page 49 of 1249 FirstFirst ... 3945464748495051525359991495491049 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •