Page 842 of 1249 FirstFirst ... 342742792832838839840841842843844845846852892942 ... LastLast
Results 21,026 to 21,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #21026
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Kakvih ovdje scenarista ima, umjesto to da unovce oni ovdje se raspisu...kakav kiks...
    Narativna zabluda.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #21027
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,097
    Thanks Thanks Given 
    3,903
    Thanks Thanks Received 
    3,190
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Jel ovo ona popadija pjevačica ušla u školsku lektiru?
    Aj srećom, pa da nama ostalima jedan dan žute trake podijele.
    Blago nama sa gospođom ministarkom prosvjete.

    https://m.cdm.me/politika/promocija-...nski-postupak/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  3. #21028
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Danilovgradska gimnazija je oduvijek bila poznata po kvalitetu ucenika koji su iz nje izlazili, u odnosu na PG gimnaziju koja je uvijek kaskala za DG.
    U toj gimnaziji su uvijek obiljezavali proteste protiv nato bombardovanja,... izrazavali su slobodnu buntovnu misao .... mozda je sad to nastrano meni ali ovo je samo populisticki potez SDP da degraju jednu ustanovu.
    Nek i dalje izlaze kvalitetni ucenici iz DG gimnazije i nek pjevaju i diskutuju o svemu bez zabrana, kad se zabrani misao izgubi se kvalitet

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  4. #21029
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,097
    Thanks Thanks Given 
    3,903
    Thanks Thanks Received 
    3,190
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Danilovgradska gimnazija je oduvijek bila poznata po kvalitetu ucenika koji su iz nje izlazili, u odnosu na PG gimnaziju koja je uvijek kaskala za DG.
    U toj gimnaziji su uvijek obiljezavali proteste protiv nato bombardovanja,... izrazavali su slobodnu buntovnu misao .... mozda je sad to nastrano meni ali ovo je samo populisticki potez SDP da degraju jednu ustanovu.
    Nek i dalje izlaze kvalitetni ucenici iz DG gimnazije i nek pjevaju i diskutuju o svemu bez zabrana, kad se zabrani misao izgubi se kvalitet

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Odlican ovaj popadijin buntovnički rock’n’roll


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #21030
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Danilovgradska gimnazija je oduvijek bila poznata po kvalitetu ucenika koji su iz nje izlazili, u odnosu na PG gimnaziju koja je uvijek kaskala za DG.
    U toj gimnaziji su uvijek obiljezavali proteste protiv nato bombardovanja,... izrazavali su slobodnu buntovnu misao .... mozda je sad to nastrano meni ali ovo je samo populisticki potez SDP da degraju jednu ustanovu.
    Nek i dalje izlaze kvalitetni ucenici iz DG gimnazije i nek pjevaju i diskutuju o svemu bez zabrana, kad se zabrani misao izgubi se kvalitet

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Brate, pricamo o proslavi dana skole.
    Ne pricamo ciji je veci i kome je tata jaci.

    Zamisli da su pjevali pjesmu Jadranke Barjaktarovic. Ne bi se moglo zivjet odje od kriticara.

    Buntovnika je bilo u svaku skolu. Neki su isli na casove a neki oko skole.

    Ja kad sam se upisivao gimnaziju sve ispod crte iz PG su u DG upisivali pa ih ne smatram slavijim ucenicima.

    O buntovnistvu iz tinejdzerskih dana ne bih. Jer je to bila bas dobra zajebancija i iznalazenje izgovora da se strajkuje, ne ide na casove i slicno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #21031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...
    Zamisli da su pjevali pjesmu Jadranke Barjaktarovic. Ne bi se moglo zivjet odje od kriticara....

    Pa i ovako se neće moći živjeti od kritičara. Samo da je Jadrajnka Barjaktarević čutali biste ti i Gagarin a glasni bili ovi što ćute.

    Meni smetaju obije u školama.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  8. #21032
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    815
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam, ali ko u ovome ne vidi poraz društva, a ponajviše omladine taj nije dobro što bi rekli u glavu.

    Ko ne vidi šta podstiče SPC i njeni kadrovi, a još gore ko vidi, a pravi se lud je __________ (dopunite po želji)

    I vi mislite da vladate ? Kako da ne, još malo i ćao. Ne znam jesu li vam javili, ali to vam je to.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  10. #21033
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa i ovako se neće moći živjeti od kritičara. Samo da je Jadrajnka Barjaktarević čutali biste ti i Gagarin a glasni bili ovi što ćute.

    Meni smetaju obije u školama.
    Svaka ti je istina ovakva. Opet podmeces.
    Ti koji si silovao forum sa "Bane unuk narodnog heroja" i istog izjednacavao sa hiljadama ljudi na CT a nisi se glaskao za dogadjaj u NK i njegovim elitnim ucesnicima.
    Ja vidis nisam ni jedan ni drugi zloupotrebljavao. A ti jedan jesi

    Smetala bi mi i Jadrankina.
    Na dan skole se izvodi himna i.

    P.S. super sto si dosao na oslobodjeni forum. Dugo ti je trajao pozdrav.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #21034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...Smetala bi mi i Jadrankina.
    Smetala bi ti, ali bi herojski odćutao.

    P.S. super sto si dosao na oslobodjeni forum. Dugo ti je trajao pozdrav.
    Pojma nemam o čemu pričaš. Što sa tobom, istina, nije rijedak slučaj.

  12. #21035
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Smetala bi ti, ali bi herojski odćutao.
    Imaš moć da predvidiš što bi bilo kad bi bilo?
    Još ako brda pomjeraš vjerom, onda sve komplet.


    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pojma nemam o čemu pričaš. Što sa tobom, istina, nije rijedak slučaj.
    Ne a? Najgore kad čovjek počne da zaboravlja.
    Davno je to bilo, bio si nas sve pozdravio.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...5887#post85887

    Grdno po tebe je što mi neki još pamtimo dobro, a i forum je tu da podsjeti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #21036
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ako se ovo predstavlja kao poraz društva, onda se poslije ne čudite što ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi glasuju DF. Glasaju ga iz inata, zbog kvazi-elitističkog mišljenja i satanizacije svega što ima veze sa Srbima. To ih prosto grupiše - tako nešto recimo vidimo u USA, gdje mladi ne-bijelci glasaju Trampa iz revolta prema elitističkim stavovima medija i uticajnih ličnosti, koji favorizuju demokratske kandidate, a Trampa i njegove pristalice predstavljaju kao neemancipovane morone.

    Po ovo društvo su jednako štetni oni koji prave histeriju od ovakvih stvari i oni koji od toga nastoje da profitiraju.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  15. #21037
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Imaš moć da predvidiš što bi bilo kad bi bilo?
    Gledam šta se desilo n puta, pa mi nije teško da zaključim šta će se desiti i n+1 put. Matematička indukcija, prespavao si u srednjoj školi, očigledno




    https://forum.cdm.me/showthread.php?...5887#post85887

    Grdno po tebe je što mi neki još pamtimo dobro, a i forum je tu da podsjeti.
    Ahahahahahaha, našao si post iz 2004e ... e pa eto oslobođenja a eto i mene...

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #21038
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gledam šta se desilo n puta, pa mi nije teško da zaključim šta će se desiti i n+1 put. Matematička indukcija, prespavao si u srednjoj školi, očigledno
    Nisam naravno, nije me to moglo zaobići.
    Jedino je grdno, što je tebi 1 na kvadrat 2 u početnoj postavic pa mašiš.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ahahahahahaha, našao si post iz 2004e ... e pa eto oslobođenja a eto i mene...
    Dugo te držalo to. Par mjeseci i forum se "oslobodio" već 2005.
    Nego tada ti je i Damar bio respektabilan izvor. Da ne pričam kako su se tada amerkanci pitali više nego brisel.
    Minorno, toliko da si im teme posvećivao. Zvek.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #21039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...Dugo te držalo to. Par mjeseci i forum se "oslobodio" već 2005.
    Nego tada ti je i Damar bio respektabilan izvor. Da ne pričam kako su se tada amerkanci pitali više nego brisel.
    Minorno, toliko da si im teme posvećivao. Zvek.
    Teško mi je to da povjerujem, kako bi bilo da uradiš jedan pregled i detaljnu analizu, pa sumarizuješ to sve tabelarno, da možemo da izvučemo odgovarajuće zaključke. Predlažem naslov rada "Šta je SKOJ pisao na forumu Cafe del Montenegro 2004-2005"

  19. #21040
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Nije valjda herculese da proučavaš lik i djelo forumaša!? Nije tvoj stil bio da "ideš na igrača".

  20. #21041
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Teško mi je to da povjerujem, kako bi bilo da uradiš jedan pregled i detaljnu analizu, pa sumarizuješ to sve tabelarno, da možemo da izvučemo odgovarajuće zaključke. Predlažem naslov rada "Šta je SKOJ pisao na forumu Cafe del Montenegro 2004-2005"
    Nema potrebe. Ti radiš te analize. Možda ti je neko bio hakovao nalog tada što da se radi.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...dan&highlight=

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Nije valjda herculese da proučavaš lik i djelo forumaša!? Nije tvoj stil bio da "ideš na igrača".
    Ja? Nikad. To je SKOJev stil
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #21042
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,481
    Thanks Thanks Given 
    4,243
    Thanks Thanks Received 
    4,554
    Thanked in
    2,208 Posts

    Default

    Kuku, kad vidim sve ove nikove od prije skoro 20 godina. Ostaralo se a jos uvijek se drvi o istim stvarima. Jebes budale.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  23. #21043
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ako se ovo predstavlja kao poraz društva, onda se poslije ne čudite što ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi glasuju DF. Glasaju ga iz inata, zbog kvazi-elitističkog mišljenja i satanizacije svega što ima veze sa Srbima. To ih prosto grupiše - tako nešto recimo vidimo u USA, gdje mladi ne-bijelci glasaju Trampa iz revolta prema elitističkim stavovima medija i uticajnih ličnosti, koji favorizuju demokratske kandidate, a Trampa i njegove pristalice predstavljaju kao neemancipovane morone.

    Po ovo društvo su jednako štetni oni koji prave histeriju od ovakvih stvari i oni koji od toga nastoje da profitiraju.
    Ako mislis na proslavu gimnazije u Dg, ne mislim da je to poraz drustva, ali jeste ozbiljno upozorenje da nam obrazovni sistem ide u opasnom pravcu. Na drugoj temi sam napisao, pa cu se reciklirati, obrazovni sistem bi trebao da ide u pravcu razvijanja kritickog misljenja kod mladih, a ne u pravcu razvijanja sabornosti i utjerivanja u torove. Ova proslava u Dg znaci upravo ovo zadnje. I daje vjetar u ledja nacionlaistickim strankama, kao sto je DF.

    Ovo drustvo je vec duboko podijeljeno, a forsiranje jedne nacije, i to na proslavi jedne skole(!?) tu podjelu samo produbljuje.

    Nacionalizam je unistio nasu prethodnu drzavu. Sadasnja ministarka prosvete je tipican predstavnik te sorte nacionalizma koja je gurnula u rat taj narod. Treba li da dozvolimo da nacionalizam rasturi i ovu drzavu?

    Na putu smo da se to i desi. I to ne zbog toga sto neko ukazuje na problem, vec zbog toga sto sadasnja vlast pravi problem forsirajuci jednu naciju i jednu crkvu u zemlji u kojoj postoje i druge nacije i vjere. Da toga nije bilo, ne bi bilo ni reakcije one druge strane.

  24. The Following 6 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  25. #21044
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,752
    Thanks Thanks Given 
    1,492
    Thanks Thanks Received 
    4,453
    Thanked in
    1,712 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ako se ovo predstavlja kao poraz društva, onda se poslije ne čudite što ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi glasuju DF. Glasaju ga iz inata, zbog kvazi-elitističkog mišljenja i satanizacije svega što ima veze sa Srbima. To ih prosto grupiše - tako nešto recimo vidimo u USA, gdje mladi ne-bijelci glasaju Trampa iz revolta prema elitističkim stavovima medija i uticajnih ličnosti, koji favorizuju demokratske kandidate, a Trampa i njegove pristalice predstavljaju kao neemancipovane morone.

    Po ovo društvo su jednako štetni oni koji prave histeriju od ovakvih stvari i oni koji od toga nastoje da profitiraju.

    Сини јарко Сунце са Косова
    Не дамо те земљо Душанова
    Не дамо те земљо Немањића
    Обилића браће Југовћа
    Не дамо те земљо Немањића
    Обилића браће Југовћа
    Сви ће Срби као Југовићи
    За Крст часни на Косово ићи
    Да одбране земљу благодатну
    За Крст часни и слободу златну
    Да одбране земљу благодатну
    За Крст часни и слободу златну
    Од Крушевца Призрена Цетиња
    Дубровника Книна Невесиња
    Са Авале Ловћена и Шаре
    Кличе српство устани Лазаре
    Са Авале Ловћена и Шаре
    Кличе српство устани Лазаре
    Док је Пећи и док је Дечана
    Грачанице и Газиместана
    Не дамо те васкрсло Косово
    Најсветије поље Србиново
    Не дамо те васкрсло Косово
    Најсветије поље Србиново
    Drugar ova pjesma promoviše srpske iridentističke pretenzije.
    "Kliče srpstvo" iz Knina, Dubrovnika, Cetinja da se brani Kosovo...
    Baš prigodan materijal za školski program.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  27. #21045
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sve je to odlika straha..Strahovi cuda cine..pa i provokacije izazivaju..
    Sve je to dobro.
    Zato ja volim US slobodu izbora da djeca uce od kuce i sa roditeljima. Da im niko ne pere mozak i da ih ubacuju u programirani sistem. Cas da im sluze za kreiranje opozicije, "najposlusniji" pozicije - za sve buduce njihove izperverzirane kreacije drustva - manipulacijom "slobode".
    Znamo da neki na forumu vape za "kreiranjem svijesti" - djece posebno.. Otvoreno insistiraju na tome...
    Djeci postovanje, zastita, istina, i sloboda razvoja njihove kreativne svijesti, a ne robstvo i indoktrinacija neistinama pod kontrolom sistemskih psy...%$#*


    Hvala Lepo

  28. #21046
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Indoktrinacija se definiše kao process nasilnog usađivanja ideja, stavova, kognitivnih strategija ili profesionalnih metodologija. U političko – ideološkom smislu indoktrinacija se definše kao nastojanje snaga nekog pokreta da pomoću raspoloživih sredstava, ne birajući sredstva nametne određena iskrivljenja shvatanja verovanja ili načine ponašanja širokim narodnim slojevima.Svakako najrasprostranjenija jeste verska indoktriancija koja se odnosi na proces prenošenja doktrine na autoritativan način.
    U svom pežorativnom značenju indoktrinacija se odnosi na nasilno ili prinudno teranje ljudi da deluju i razmišljaju na osnovu određene ideologije. Primer za to bilo bi učenje sajentološke škole, koja svojim pristalicama još od najranijih perioda nameću drugačije moralne vrednosti i način razmišljanja i delovanja.



    Namerno zavođenje osobe u naučnu zabludu takođe predstavlja jedan vid indoktrinacije.
    Zasto se to dozvoljava, a svima puna usta price o zastiti djece?
    Ko to podrzava?
    Ko to radi?

    Kad se postave ova pitanja, imate i odgovore.
    Uopsteno..
    a sta ce da pjevaju.. pa nek pjevaju sta god se njima dopada..Kad shvate koliko su neistina od vrtica pa nadalje upili.. Proci ce im dosta godina do svjesne zrelosti.


    Hvala Lepo

  29. #21047
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,097
    Thanks Thanks Given 
    3,903
    Thanks Thanks Received 
    3,190
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Eto dragi forumaši postalo je normalno da se srpske nacionalističke pjesme izvode za dan škole i na našem milom forumu.
    Učio sam godinu dana u Danilovgradu. Škola sasvim OK bila. Kriterijumi bili slični kao u PG, samo je atmosfera bila takva da jednostavno nije bilo bježanja sa časova i tjerala te nekako da radiš i učiš.
    Tada je na razglas išla radio emisija koju su đaci spremali sa profesoricom pokojnog S-H jezika.
    Jedne rede sam se angažovao oko toga i bile su dvije teme.
    Josif Brodski koji je dobio Nobela za književnost i tada novi album Ekatarine "Ljubav".
    30+ godina kasnije, na tom mjestu, za dan škole nacionalističke pjesme Popadije.
    Vaspitavajmo djecu da bježe iz ove kanalizacije od države.

  30. #21048
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,097
    Thanks Thanks Given 
    3,903
    Thanks Thanks Received 
    3,190
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Prva scena Ekaterina i Brodski...
    Druga scena 30 years latter sviraju i pjevaju Popadijine pjesme...
    Idealan uvod u prvu sezonu neke distopijske serije poput Sluškinjine priče

  31. #21049
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Na dan skole je svirana himna crna gore i onda se repertoar nastavio....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  32. #21050
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,433
    Thanks Thanks Given 
    5,571
    Thanks Thanks Received 
    5,011
    Thanked in
    2,093 Posts

    Default

    Tek sad vidim da je forumasica Boginja bila u pravu, i mene su posrbljavali jos u osnovnoj skoli.. Pjevao se i Sveti Sava, citao se deseterac o Kosovu i Srbima, i minimalno bi provukli hvatase se bijele ruke i poenki put majska zora, ali bas ono necujno i ne za dan skole. Sava je imao prioritet. Jos se pisalo i govorilo srpskim jezikom, furala se cirilica, a zna se da je to srpsko pismo, nikad kod nas nije bila do 1918.

    Mogu samo da zamislim posljedice na ovu jadnu djecu koju terorisu na dan skole na ovakav nacin i kako ce to uticat na njih za par godina.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


Page 842 of 1249 FirstFirst ... 342742792832838839840841842843844845846852892942 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •