Page 1080 of 1249 FirstFirst ... 8058098010301070107610771078107910801081108210831084109011301180 ... LastLast
Results 26,976 to 27,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26976
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jedni kao što kažeš doveli do ivice, naredni gurnuli preko ivice populističkim mjerama.
    Eto saglasni smo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A nemoj leba ti izjednačavati jedne koji su 30 godina pravili haos sa budzetom i državnim resursima i druge zbog par štetnih populističkih mjera.

  2. #26977
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Jedno pitanje...sta ce pojedini ljudi pricati kada dodje nova manjinska Vlada pa kada pocne da uhljebljuje svoje (Bosnjaci,Albanci,Snp, Ura) da li ce to tada biti prihvatljivo? Sve strucnjaci? Da vidimo tu avangardu Vladajucu...

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  4. #26978
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ja iz ugla URE ću pričati apsolutno isto kao i do sada. Ogromna većina dosadasnjih namještenja je bilo zastiđe.

    URA je daleko najmanje uhljebila svojih kadrova i ovako iz glave, osim u prosveti, a i tu jako malo, padaju mi na pamet samo Petričić u CETI-ju i Harasani u UIP-u. Znajući ih obojicu, da ne zvučim navijački, te firme su mogle daleko lošije proći

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  5. #26979
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Jedno pitanje...sta ce pojedini ljudi pricati kada dodje nova manjinska Vlada pa kada pocne da uhljebljuje svoje (Bosnjaci,Albanci,Snp, Ura) da li ce to tada biti prihvatljivo? Sve strucnjaci? Da vidimo tu avangardu Vladajucu...

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Naravno da će da ih brane. Do sada su ćutali što je 90% DPS,SDP,SD,BS kadrova ostalo netaknuto, a kada počne uhljebljenje novih, reći će da su stručni i profesionalni jer nisu iz redova "posrbl jenih".

  6. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  7. #26980
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sto cine demokrate, kakva kopija SNS, kakvo je ovo zastidje
    Podgorica Podgoricanima!

  8. The Following 6 Users Say Thank You to .Bole For This Useful Post:


  9. #26981
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Sto se tice zaposljavanja, to ovdje nikad nece biti iskorijenjeno i to je potpuno nebitno (barem meni, jer smo takvog mentaliteta i tu nema srece), ja bi dao ovima da sprovedu ove mjere ali do sredine aprila, ako ne usvoje zakon o porijeklu imovine, lustracije, zakon o drzavljanstvu i ostalog sto su naveli, da raspisu izobre jer nisu nista bolji od proslih, a da ne pricam da je URA-ina ideja ekspertska vlada koja je po njima propala, da su imali obraza odma bi se islo na izbore (jer kao zagovornik necega sto je propalo nemas pravo da ponovo trazis i ucjenjujes), ovako su pokazali da su obicne marionete i da su im funkcije itekako bitne...

  10. #26982
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Jedno pitanje...sta ce pojedini ljudi pricati kada dodje nova manjinska Vlada pa kada pocne da uhljebljuje svoje (Bosnjaci,Albanci,Snp, Ura) da li ce to tada biti prihvatljivo? Sve strucnjaci? Da vidimo tu avangardu Vladajucu...



    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    kako je prica Skoj za zaposljavanje demokrata i df - sve dok je to ispod 20%, ne vidim nista strasno.
    f6

  11. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  12. #26983
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ja sam jos davno govorio da shvatam ljude koji glasaju DF (evo ja bi ih prvi glasao da sam Srbin) ali Demokrate moze glasati SAMO onaj koji ima korist od njih ili se nada koristi. Bukvalno jednog normalnog predstavnika nemaju u skupstini. Jedini normalni je moj komsija ali se on ne eksponira mnogo, uhljebio se po dubini, prima 3x vise od prosjecne plate, na instagramu iskaze podrsku da bi vidjeli u partiji da je lojalan i to je to. Najvece splacine ubjedljivo su Demokrate.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #26984
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    kako je prica Skoj za zaposljavanje demokrata i df - sve dok je to ispod 20%, ne vidim nista strasno.
    I meni je sasvim normalno da kada dodjes u neku firmu npr kao neki vodeci kadar, pokusavas da napravis tim kome ti vjerujes i koji je po tebi dobar, tako da sad dodjem za direktora bilo cega zaposlio bi par ljudi svojih, ali to ne znaci da se komplet svi promjene. Takodje dps a vjerujem da ce i sada biti ista situacija, da ce zaposliti sve redom i da ce bukvalno da ppdijele plijen. Pa BS koje je ministarstvo drzala nije 1 zaposlen a da nije bio te nacije...

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #26985
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ja iz ugla URE ću pričati apsolutno isto kao i do sada. Ogromna većina dosadasnjih namještenja je bilo zastiđe.

    URA je daleko najmanje uhljebila svojih kadrova i ovako iz glave, osim u prosveti, a i tu jako malo, padaju mi na pamet samo Petričić u CETI-ju i Harasani u UIP-u. Znajući ih obojicu, da ne zvučim navijački, te firme su mogle daleko lošije proći
    Uhljebila je taman onoliko koliko im je pripalo po onoj partijskoj raspodjeli, u kojoj su i sami učestvovali. Ničim nisu pokazali da su drugačiji od ostalih, a manje su vidljivi prosto zato što su najmanja koalicija.

    Nemojmo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. The Following 5 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  16. #26986
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    I meni je sasvim normalno da kada dodjes u neku firmu npr kao neki vodeci kadar, pokusavas da napravis tim kome ti vjerujes i koji je po tebi dobar, tako da sad dodjem za direktora bilo cega zaposlio bi par ljudi svojih, ali to ne znaci da se komplet svi promjene. Takodje dps a vjerujem da ce i sada biti ista situacija, da ce zaposliti sve redom i da ce bukvalno da ppdijele plijen. Pa BS koje je ministarstvo drzala nije 1 zaposlen a da nije bio te nacije...

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Bez brige, evo promijenila ti se krvna slika u Monteput
    BS naivci, nisu davali ugovore za stalno clanovima (tek pojedinima) i sad kad su im istekli ugovori, novo rukovodstvo iz Demokrata im nije produzilo ugovore i doveli svoje
    Sad se neces nervirati kad procitas ime osobe na racunu

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  18. #26987
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    To nisam sporio, na žalost postoji partijski ključ za direktore... Govorim o tome da ti direktori nisu čitave porodice dalje rodačko/kumovsko/partijski zapošljavali, tako da nije baš da je sve isto

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Last edited by institucija; 21-01-22 at 10:04.

  19. #26988
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Svako je uhljebio koliko mu je sledovalo, ali toga ce uvijek biti, dosta vise o tome jer je bemsileno u CG pricati o postenju, vazda se gledalo kako komsiju koji bolje zivi da neko zajebe i sve mu uzme...
    E sad ovdje se u startu pogrijesilo, tj. Krivi, Becic i Dritan su pogrijesili kada su bez konsultacija sa DF-om potipsali onaj sporazum, koji je danas pogazen. Imalo je ljudi koji su mogli iz DF-a lagano u vladu, nista bolji Abazovic nije od Bojovica, Knezevica, Bosnjak, Zogovica, koji su ladno mogli da budu dio vlade, ali i opet DF je prihvatio ekspertsku vladu koju je URA zagovarala i od pocetka nisu u vladi, a sad je prica ocemo novu vladu bez DF-a (koji nije dio ni ove vlade), malo je reci licimjerno, ali dobro ispada da branim DF ali cinjenice su takve kakve su, pa kako ko mislio o tome...
    Kazem, ajde da vidimo sta ce ova manjinska vlada (koja vraca sve one koji su devastirali ovu drzavu) da uradi povodom porijekla imovine, lustracije, drzavljanstva itd itd, ali sa rokom od 3 mjeseca (jer kako Abazvoci rece oni su vec te zakone pripremili, zasto se nisu usvojili to je pitanje za njega) i ako se ne usvoje, na izbore, sto je najpostenije...
    I jos nesto, ako ne uhapse Bokana, neka puste momenalno na slobodu Krstvica, a onog speditera ako ne oslobode onda ovdje pravda nikad nece biti uspostavljena, sramota velika za sve nas...

  20. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  21. #26989
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Bez brige, evo promijenila ti se krvna slika u Monteput
    BS naivci, nisu davali ugovore za stalno clanovima (tek pojedinima) i sad kad su im istekli ugovori, novo rukovodstvo iz Demokrata im nije produzilo ugovore i doveli svoje
    Sad se neces nervirati kad procitas ime osobe na racunu

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Za razliku od tebe, ja nisam nacionalisticki sovinista. Cetnike ne vadis iz usta a ja nikada nisam pomenuo ni cetnike ni partizane nego zivim u sadasnjem vremenu i pricam cinjenice. Je li Bs zaposljavao sve redom bosnjake, jeste i to je opste poznato tako da neistinu nisam rekao. Bili su uz Mila jer im je davao vise nego sto zasluzuju samo da bi opstao na vlasti sto znaci da gledaju svoj interes. Nisam clan niti jedne partije niti od bilo koje imam ikakve koristi za razliku od tebe.
    Svakako ovo je jedini odgovor koji ces od mene dobiti, nemam namjeru sa tobom da diskutujem pa kad dodjes sa cinjenicama mozda i rasmislim.
    Evo vidjecemo i tvoju pricu kada bs pocne da ubacuje svoje da li ce ti to biti ok ili ce biti price nepotizam itd.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  23. #26990
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Relaksiraj se, evo dosli su ti Srbi na vlast, neces se vise nervirati kad procitas imena direktora/ministara na televiziji. Ili na racunu Monteputa

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  25. #26991
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Političkoga nevaspitanja u 2 kratka nastupa demokrata kao sinoć i danas.. Šta je ova muka s ljudima? Frljaka se sa optužbama čudima i evo Pipun ispade doajen demokratije i kulture.. Kakvo gicanje i matematičke vratolomije da se dovede u vezu kudravi gaučos Dritan i kokajin koji je zaplijenjen.. Pakla ovoga.. A što Momo ne uhapsi Brana kad ima dokaze i sve zna a bili su evo godinu u poziciji da to i učine..
    Kakav bolid ovaj Martinović, pominje ubistvo Duška J. a njegova partija je prvi pomak u istrazi (posle ne znam koliko godina) pokušala sa sabotira sa fb statusima i izjavama u novinama toliko da je onaj zet Duškov morao da im priprijeti..
    No super, ovo je budućnost politike u CG, kako god okreneš..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. #26992
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Političkoga nevaspitanja u 2 kratka nastupa demokrata kao sinoć i danas.. Šta je ova muka s ljudima? Frljaka se sa optužbama čudima i evo Pipun ispade doajen demokratije i kulture.. Kakvo gicanje i matematičke vratolomije da se dovede u vezu kudravi gaučos Dritan i kokajin koji je zaplijenjen.. Pakla ovoga.. A što Momo ne uhapsi Brana kad ima dokaze i sve zna a bili su evo godinu u poziciji da to i učine..
    Kakav bolid ovaj Martinović, pominje ubistvo Duška J. a njegova partija je prvi pomak u istrazi (posle ne znam koliko godina) pokušala sa sabotira sa fb statusima i izjavama u novinama toliko da je onaj zet Duškov morao da im priprijeti..
    No super, ovo je budućnost politike u CG, kako god okreneš..
    Ko je bio na poziciji da hapsi? Momo ili Dritan?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  27. #26993
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    To nisam sporio, na žalost postoji partijski ključ za direktore.
    Nije to partijski ključ, nego Dontova formula na žalost. Ništa diplome, iskustvo, CV samo brat Dont.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #26994
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ko je bio na poziciji da hapsi? Momo ili Dritan?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    pa niko. ne mogu hapsit ni Momo ni Dritan. e sad što su ođe političarima puna usta hapšenja to je druga stvar. i sam znaš da sam ove stvari zamjera Dritanu. konferencije na kojima ništa ne kaže, pominjanje hapšenja a on to ne radi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #26995
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ko je bio na poziciji da hapsi? Momo ili Dritan?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Eto.. Ja napisah ako je Momo imao dokaze zašto ih nije predočio Dritanu? A ne hapse ni Momo ni Dritan, nego rekoh figurativno..
    Za ono što je ura kriva kriva je i to je fakat.. Samo ne treba sve ono što nije valjalo u ovoj vladi da se lomi na jednu partiju a svi su bili dio te iste vlasti..
    Opet, da su se ovako gicali u skupštini, računam da bi do sad udarili i na Brana i na Bokana.. No njima je izgleda kampanja svaki dan..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  31. #26996
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam jos davno govorio da shvatam ljude koji glasaju DF (evo ja bi ih prvi glasao da sam Srbin) ali Demokrate moze glasati SAMO onaj koji ima korist od njih ili se nada koristi. Bukvalno jednog normalnog predstavnika nemaju u skupstini. Jedini normalni je moj komsija ali se on ne eksponira mnogo, uhljebio se po dubini, prima 3x vise od prosjecne plate, na instagramu iskaze podrsku da bi vidjeli u partiji da je lojalan i to je to. Najvece splacine ubjedljivo su Demokrate.
    Je li to 3x prethodna prosječna plata ili prosječna po Evropi sad?

    Inače, razumijem i ja imenovanje direktora i direktor svoj tim da dovede od povjerenja, ali mora li taj tim da ide naniže do mjerača temperature ili popa u hidrocentralu? I kakav je to tim od povjerenja kad je jedan član iz jedne partije, drugi član iz druge, treći iz treće, gledali se nisu liše preko nišana u partijskim prepucavanjima, a od stručnosti i iskustva imaju aplaudiranje predsjedniku partije na partijskim sastancima ili nula prekrižena od rezultata na poslovima koji veze nemaju sa direktorskim imenovanjima? I sve zbog toga što je tako zacrtano u nekom excel fajlu. Makar mi nemojte prosipat floskule o meritokratiji, no recite moji uhljebi su bolji od tvojih pa možda nešto slučajno i urade kako treba.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  32. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  33. #26997
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    A nemoj leba ti izjednačavati jedne koji su 30 godina pravili haos sa budzetom i državnim resursima i druge zbog par štetnih populističkih mjera.
    Par štetnih populističkih mjera... Evropa sad... Rupa od 300-500 Miliona godišnje za koju me niko ne ubijedi čime će je zatvoriti. Posebno, što je 90% budžeta mandatorni trošak koji imaš i ne možeš ga modifikovat.
    No, da ne peglam n-ti put o tome. Nećemo biti puno stariji kad se ukanalimo za godinu-dvije. Mada, biće kriv DPS, tako da lagano...
    Što znam, probaj da u firmi digneš plate 30% sa istim prihodima, pa vidi đe će firma završit.

    DPS je doveo do ivice i umjesto da se nazad krene, a moglo se jer su svi očekivali nepopularne mjere i smanjenje plata i penzija, pametnjakovići su odlučili naprave veću rupu. I ode se preko ivice.
    Ali znaš onu kad je čovjek pada sa desetog sprata. Deveti sprat, dobro živ sam... Osmi sprat, dobro živ sam...

    Nikome od mene ne bi bilo draže da sam u krivu i da griješim... Ali bojim se da nisam.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  34. #26998
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Eto.. Ja napisah ako je Momo imao dokaze zašto ih nije predočio Dritanu? A ne hapse ni Momo ni Dritan, nego rekoh figurativno..
    Za ono što je ura kriva kriva je i to je fakat.. Samo ne treba sve ono što nije valjalo u ovoj vladi da se lomi na jednu partiju a svi su bili dio te iste vlasti..
    Opet, da su se ovako gicali u skupštini, računam da bi do sad udarili i na Brana i na Bokana.. No njima je izgleda kampanja svaki dan..
    I da dodam na ovo a zakasnih:

    Ne ide priča "vi ste tražili ekspertsku i ovaku vladu i evo vam sad" a na drugoj strani su sve radili da se toj vladi slome kola konstantnim urnisanjem u skupštini i kasapljenjem jednog od najboljih predloga u novijoj istoriji 'evropa sad' sa majkama, đecom do 18 godina i slično..
    Ako ste u startu ispali kao bolji od ure jer nećete da na ovaj način remontujete vladu, čemu onda vraćanje na fabrička, čuj mene uličnu retoriku, politički urnebes kad se gostuje u emisijama, odborima itd.. Zašto tolika nervoza ako ste bolji u startu i iznad te situacije? Uličarsko ponašanje koje je taman i vladalo '89 kad su doveli ove grobare na vlast..

    E tu nešto smrdi a ne može se maskirati sa političkom borbom..

    Profo koji je najviše pogođen sa ovom inicijativom je pokazao dostojanatvo i bori se legitimnim mehanizmima pa ko šta ponese i zato ima moje poštovanje kao političar..

    Pipun ispade doajen kulture i demokratije.. Ej Crna Goro među bukvama..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  35. #26999
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Meni onaj Martinović djeluje kao "Korpivica sa Ali Expresa".
    Izgleda da ih sve isti uči kako da se ponašaju i pričaju. SNS za sirotinju. Lijepim manirima su osvježenje na političkoj sceni
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  36. #27000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ali opozicija koja neće vanredne izbore

    Do juče su vikali daj, daj, da vas oduvamo. Danas muk.

    Jedino objašnjenje je da DPS osjeća da je nova vlada toliko njihova da nema nikakve potrebe da se izlazi na izbore.

  37. The Following 7 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 1080 of 1249 FirstFirst ... 8058098010301070107610771078107910801081108210831084109011301180 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •