Page 1098 of 1249 FirstFirst ... 9859899810481088109410951096109710981099110011011102110811481198 ... LastLast
Results 27,426 to 27,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #27426
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Zašto bi kad će imat podršku za manjinsku vladu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zbog te podrške Dps-a iz Ure se ne smiju živi čuti kad ih pospremi jedan Miloš Nikolić iz trećeg ešalona dps-ovaca. Znači najhrabriji Dritan ćuti jednom Milošu Nikoliću.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to green box For This Useful Post:


  3. #27427
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne tako davno, DPS članstvo je branilo Miga Stijepovića pričama kako eto jes da nije neki stručnjak ali je učinjen čoek...
    A što se Vukovića tiče, ne mogu da iščekam izbore da ga ne gledam. Mislim da je stvarno i Migo bio lakši za varenje od ovog poltrona koji nosi kratke sakoe i ide na sređivanje obrva...bljak
    Pa to je to...poltron sa obrvama i sakoima, i njega manje možete da gledate od jednog Marka Kovačevića ili Bata Carevića. Prvi je splačina izdajnička, koja pljuje po Crnoj Gori đe stigne, drugi je lopovčina sa dna DPS kace, uz to i zatucana bitanga. Ali Vuković je poltron sa obrvama i sakoima... biće i Dajković je bolji, još malo...

    If it looks like a četnik, if it walks like a četnik, if it quacks like a četnik, it is a četnik. Jedino objašnjenje za test u kom ispitanik bolje ocijeni Carevića i Kovačevića od Ivana Vukovića - okamova oštrica kaže - četnik. To je ta "volja naroda", i drago mi je da se URA iščupala iz iste, ne zanimaju me ni motivi ni posledice po tu stranku.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  5. #27428
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pa to je to...poltron sa obrvama i sakoima, i njega manje možete da gledate od jednog Marka Kovačevića ili Bata Carevića. Prvi je splačina izdajnička, koja pljuje po Crnoj Gori đe stigne, drugi je lopovčina sa dna DPS kace, uz to i zatucana bitanga. Ali Vuković je poltron sa obrvama i sakoima... biće i Dajković je bolji, još malo...

    If it looks like a četnik, if it walks like a četnik, if it quacks like a četnik, it is a četnik. Jedino objašnjenje za test u kom ispitanik bolje ocijeni Carevića i Kovačevića od Ivana Vukovića - okamova oštrica kaže - četnik. To je ta "volja naroda", i drago mi je da se URA iščupala iz iste, ne zanimaju me ni motivi ni posledice po tu stranku.
    Polako, sumnje itekako postoje da je i Vuković napravio ogromnu štetu budzetu. To što je poltron, možda tebi djeluje kao prihvatljiva osobina, meni lično je jedna od najodvratnijih , ne samo vezano za politiku nego od školskih dana, do posla.
    Kakav je bio Mugi gradonačelnik? Što bi rekli DPS članovi, jes klepao ali je izgradio Podgoricu
    Ja ne živim u Budvi i nemam iskreno predstavu kakav je Carević. Na osnovu onoga što sam imao prilike da vidim iz optužbi MANS-a jasno mi je da nije u pitanju osoba kojoj bi lično dao glas ali da znam nešto o tome kakav je kao gradonačelnik, ne znam ALI zar o Budvi ijedan DPS glasač može išta da kaže nakon Sveta Marovića, duhovnog vođe DPS-a....

  6. #27429
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,734
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Moja ocekivanja je izdao. Imam pravo da ga zovem izdajnikom. Osjecam se prevarenim. Prevarantom cu ga zvat.
    Ti si glasao demokrate zar ne?
    Jesi li se osjecao prevarenim sto su kočili izbor tužilačkog savjeta,a puna su im usta bila brana mićunovića i ostalih kriminalaca u predizbornoj kampanji?
    Ne branim ni dritana ni UrU,ali sacekajmo da vidimo šta će biti,pa ćemo ga pljuvat zajedno ako treba,mnogi su i do sad kočili dosta toga i da,bili su kritikovani zbog toga,ali sacekajmo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  8. #27430
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Kroz kakve grozote prolazim evo nekoliko dana, glasao sam Dritana samo zato što sam mislio da je četnik.
    Možete samo zamisliti kako mi je,sve je izdao
    Last edited by Markys; 22-01-22 at 20:26.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  9. The Following 7 Users Say Thank You to Markys For This Useful Post:


  10. #27431
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green box View Post
    Zbog te podrške Dps-a iz Ure se ne smiju živi čuti kad ih pospremi jedan Miloš Nikolić iz trećeg ešalona dps-ovaca. Znači najhrabriji Dritan ćuti jednom Milošu Nikoliću.
    Nema forumaša da kažu Nikoliću "splachino" , e ovo je suština licemjerstva. Ćuti Konatara, ćuti Adžić, Radulović na DPS šklempe, a nema ni sinhronizovanog skakanja na forumima

  11. #27432
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Pa kako ti lako glavu napunise izdajom i dps-om. Volim i ja Milojka ali ajde da vidimo prvo sta i kako. Pa ne mozemo sve ka iz topa, taman ka saopstenja demokrata. Ajde da vidimo o cemu se radi, postoji i neka sira slika a ne samo instant skakanje. Da se ne lazemo nisam optimista ali toliko je dosta politike da zbilja valja malo sacekat. Proce i ovo, proce i nova i druga nova vlada, valjda cemo naucit da mijenjamo. A ne odmah na ulicu za leposavica, za krivokapica protiv ovoga za onoga. Stanite malo. Za sad samo koritasi, marko milacic su na muci. Gradjani jos nisu, pa da vidimo sta ce bit. Ako ne bude valjalo macemo ih. Iskljucio sam se kad sam napisao samo iz razloga sto je ovo vjerovatno sve vec dogovoreno nedje drugo. Jbg, mali smo.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  13. #27433
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Nisam corav.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  14. #27434
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,734
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Vidim da stalno nešto branis demokrate,oprosti.
    Ja sam se nadao njihovoj koaliciji svakako,najboljim odnosima izmedju njih,ali je ovo sve poslo dodjavola.

    Kako god,morate da shvatite da ovo traze evropa i amerika,ne daju frontu u vladu jer imaju svoje interese,koliko god da mi se ne svidja to mijesanje eskobar je jasno rekao da oni nisu njihovi partneri,posteno od njih.

    Sto se dritana i kompanije tiče,nemaju oni pravo da izigravaju naše povjerenje,prilično sam siguran da su svi glasovi CnB koalicije bili za rusenje dpsa i ovih oko njih.
    Sto se manjinskih partija tiče,oni neka ne jedu goMna nego ili neka se pridruže dpsu ili neka udju u vladu,ja lično ne bih nikoga od njih pustio nego fino ubacio pripadnike “manjinskih” naroda u vladu iz ostalih stranaka,pa oni neka se yebu tamo i žale evropi,ionako su bili dio te lopovske bande


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  16. #27435
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Postao? Ja mislim da si ti od te nauke odavno, zajedno sa dobrom većinom foruma...

    Npr, poželjniji su gradonačelnici Bato Carević i Marko Kovačević nego Ivan Vuković. Da pitaš nekoga zbog čega - eto tako, zbog onoga što Ivan Vuković predstavlja, ma šta se u stvarnom svijetu dešavalo...

    Šta da čo'ek radi drugo, nego da slegne ramenima, i da prihvati igru...
    Pa to. Kad ti neko lagano predstavi sta u stvari pises, odmah Bato Carevic i Kovacevic.
    Jeste, sve sam pisao pritiv Vukovica na racun njegovog nacionalnog osjecanja, a ne sto je zajebao Mugosu po namjestenim poslovima.
    Je li to neki kurs imate nedje, pa cim vam se pokrene tema koja ne odgovara idemo sa batom carevicem i srpskim svetom.
    Dugo sam na forumu da se okrecem na politicke pamflete DPS heroja drzavne sluzbe.
    Vidi da nema dje da Posjo kakav park "napravi" za 110 000 ili kumu napravi tendu. Ili da ostavi kakvu raskopanu ulicu ili sto izvlaci pare preko prevarantskih firmi za bitne projekte za grad, kao pozoriste, dom za stare, rekonstrukcija u centru....
    Ali dobro.... Promovisem Bata Carevica jer sam rekao da je Posjo teska lopovcina.
    Nego, sta bi sa zamjenikom PU sto ga u zetu nadjose ili sa nacelnikom ulcinjske policije, ili sa onim iz Rozaja... Ili sa onim Mitrovicem ili Obradovicem.....
    Sve se nesto izvidja i nikako da saznamo kako zavrsise mrtvi ili ranjeni....
    Mora da hocu srpski svet, a ne da na celu drzave nisu gomila teskih kriminalaca i podrzavalaca i narucioca sumnjivih smrti i ranjavanja.
    Da nece Lazovic da izigrava telohranitelja jos nekom kasapinu ili ce Medenicin telohranitelj da narucuje novu pucnjavu na novinare
    Ali dobro. Svako ima svoje izbore, a tvoji su vidim koliko bili za kolumbijski model drzave.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. The Following 4 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #27436
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Dje ce onaj crni narod iz Cedis-a sad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #27437
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    104
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Trenutna situacija



    Sent from my CPH2145 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to 3g-m For This Useful Post:

    BAR

  22. #27438
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Dje ce onaj crni narod iz Cedis-a sad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zadužuju toplomjere da mjere temperature na protestima.

    Nula

  23. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  24. #27439
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,734
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Moja je greska u pitanju. S obzirom da ja glasam protiv DPS-a.... svaki put... imao sam bolji izbor. Sledeci put cu pametnije. Do mene je. Dritan misli da nema moralnu obavezu prema bilo kome... U redu.. Ja sam glup ispao.

    Od sad pa na ubuduce mora radikalnije da se pristupi stvarima.
    Predlažem svima koji smo glasali CnB da ukoliko uradi nešto sto bi se stvarno moglo nazvati izdajom izadjemo na ulicu da mu jasno porucimo da je veliko goMno.

    Samo CnB glasaci,znaci to sto nas ima da se okupimo da se zna da nismo za to glasali,onda ne može reci da on ne postupa po ocekivanjima drugih koalicija.

    Ako ste za,a vidim da nas i na forumu ima solidan broj,ja bih vrlo rado izašao,ali opet kažem sacekajmo da vidimo kako će se odvijati situacija,ako mu bas neko nameće ovo onda neka podnese ostavku,mada vidim da je Ura dosta složna po ovom pitanju..

    PolakoTe sto bi rekao onaj celavi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #27440
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Dje ce onaj crni narod iz Cedis-a sad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Isto kao i 1800 ljudi koje je zaposlio Markovic do nove vlade. Ako imaju ugovor na neodredjeno, ne mogu im nista do nove sistematizacije, a i tad imaju neka prava

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #27441
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Vidim da stalno nešto branis demokrate,oprosti.
    Ja sam se nadao njihovoj koaliciji svakako,najboljim odnosima izmedju njih,ali je ovo sve poslo dodjavola.

    Kako god,morate da shvatite da ovo traze evropa i amerika,ne daju frontu u vladu jer imaju svoje interese,koliko god da mi se ne svidja to mijesanje eskobar je jasno rekao da oni nisu njihovi partneri,posteno od njih.

    Sto se dritana i kompanije tiče,nemaju oni pravo da izigravaju naše povjerenje,prilično sam siguran da su svi glasovi CnB koalicije bili za rusenje dpsa i ovih oko njih.
    Sto se manjinskih partija tiče,oni neka ne jedu goMna nego ili neka se pridruže dpsu ili neka udju u vladu,ja lično ne bih nikoga od njih pustio nego fino ubacio pripadnike “manjinskih” naroda u vladu iz ostalih stranaka,pa oni neka se yebu tamo i žale evropi,ionako su bili dio te lopovske bande


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Samo par pitanje za tebe. Zar se nismo odvojili od Srbije bas zbog mjesanja? Sad EU i USA moze?

    Zar u Ustavu ne stoji da je CG suverena Drzava?

    Mislis li da Dritan ima vecu obavezu prema stranim uticajima ili prema svojim gradjanima, a pogotovo svojim biracima kojih evo obzirom na ne veliki broj na forumu, vidim dosta razocaranih?

    Mislis li da glasove dobijene na "nista sa Dpsom" moze lako da prospe kako on zeli i da bude koalicija sa istim bez ikakve moralne obaveze prema svojim biracima?

    Mislis li da bi Df koliko god ga prozivali ipak nije ispao casniji od ure?
    Moze li DFa da kaze ako treba stabilna Vlada nju jedino mozemo praviti 49 poslanika a to je Df-Dps i donositi najbolje za gradjane...idemo u koaliciju sa Dpsom, napravicemo najbolje za sve gradjane itd?

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  27. #27442
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ne ja sam glasao URU.
    Pakao. I ovaj je "glasao" URA

    Poplava "razocaranih" glasaca URA...

    Trebaju novi izbori definitivno. Izgleda da je URA na zadnjim zestoko pokradena

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  29. #27443
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,144
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako je ko podržavao Demokrate to su ambasade. ništa manje no URA i Dritana. pa nije tajna da su Demokrate trebale da potpišu memorandum pa su zbog promjena u stavovima, ovi iz EU pošli do SNPa. jasno je na koga su mislili ljudi iz EU u ovim saopštenjima. sličnu stvar je radio DPS kad je organizova one odbrane države (protest na CT), blokiranje magistrale u aprilu. to su kiksevi. i onda staneš iza protesta, da bi ti došlo do vrijeđanja po nacionalnoj osnovi

    i onda danas sve okej i evo vam uslovi



    nema šanse da će iko dirat taj projekat. pa nisu ludi. ugasili bi sebe odma'




    nisu problem protesti. no činjenica da si javno stao iza njih. dakle odgovoran si za sve šta se desi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    A dje to nije tajna, u vasim obavjestajnim krugovima? Kad udje neko sa strane ovdje pomisli da sve profi analiticari sto politicki sto iz sluzbi pisu, kakve su to inside info i konstrukcije...a tek neki kad zacine post sa e koliko malo znate ili ne znate(bijednici) hhahahahahahaha

    Da li se uopste sjecas sta se izdesavalo zbog tog memoranduma "na koji su ih zvali"? Ili cemo sad spinovati kako u stvari Demokrate zarko zele da idu sa Dps no im ne moze biti pa se zato ljute?

    P.s.
    Nije nista licno upuceno nego nekolicini nemoj mi zamjerit, ali ne sprdajte se ljudi, razbacujete se infom i teorijama ko da ste cia analiticari za balkan u najmanju ruku...

    I za proteste je odgovoran samo onaj ko ih organizuje, znaci svaki dan mogu da ih podrze dok god neko nekom glavu ne slomi, onda osude tu budalu i sutra opet podrze proteste i sve je legit

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 22-01-22 at 21:11.

  30. #27444
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Polako, sumnje itekako postoje da je i Vuković napravio ogromnu štetu budzetu. To što je poltron, možda tebi djeluje kao prihvatljiva osobina, meni lično je jedna od najodvratnijih , ne samo vezano za politiku nego od školskih dana, do posla.
    Kakav je bio Mugi gradonačelnik? Što bi rekli DPS članovi, jes klepao ali je izgradio Podgoricu
    Ja ne živim u Budvi i nemam iskreno predstavu kakav je Carević. Na osnovu onoga što sam imao prilike da vidim iz optužbi MANS-a jasno mi je da nije u pitanju osoba kojoj bi lično dao glas ali da znam nešto o tome kakav je kao gradonačelnik, ne znam ALI zar o Budvi ijedan DPS glasač može išta da kaže nakon Sveta Marovića, duhovnog vođe DPS-a....
    Je li ovo bas realno pricamo o Posju koji je dogovorio grant i kredit sa KWF, pa dao posao Toskovicima.
    I kad su NVO prijavili KWF da se njihove pare daju utajivacu poreza, ovi uskratili zadnjih skoro 3 miliona eura za razvoj kanalizacione mreze u PG.
    I onda je to Posjo nazvao izdajom interesa gradjana PG. Jer je NVO kriva sto je prijavila, a ne Posjo koji je EU pare dao herojima poreskih prevara.
    I on proziva nekoga za nesto..... Sjajno.
    Nego neka vidi radi li mu ona ruzna rampa od 400 eura iz Kipsa na ulici od 600 000, jer ne umiju sistem barijera da naprave da radi, a platili ga 45 000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. #27445
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,734
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Samo par pitanje za tebe. Zar se nismo odvojili od Srbije bas zbog mjesanja? Sad EU i USA moze?

    Zar u Ustavu ne stoji da je CG suverena Drzava?

    Mislis li da Dritan ima vecu obavezu prema stranim uticajima ili prema svojim gradjanima, a pogotovo svojim biracima kojih evo obzirom na ne veliki broj na forumu, vidim dosta razocaranih?

    Mislis li da glasove dobijene na "nista sa Dpsom" moze lako da prospe kako on zeli i da bude koalicija sa istim bez ikakve moralne obaveze prema svojim biracima?

    Mislis li da bi Df koliko god ga prozivali ipak nije ispao casniji od ure?
    Moze li DFa da kaze ako treba stabilna Vlada nju jedino mozemo praviti 49 poslanika a to je Df-Dps i donositi najbolje za gradjane...idemo u koaliciju sa Dpsom, napravicemo najbolje za sve gradjane itd?

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Mislim da sam djelimicno odgovorio zadnjim postom,referendum je završena stvar,izglasana je nezavisnost,sto se drzave cg kao suverene mislim da većina zna odgovor,šta ja tu mogu?i sam sam skoro pisao da mi se ne svidja mijesanje amerike u sve ovo...

    Sto se dfa tiče nemojmo,oni se samo vode svojim interesima,godinu dana sabotiraju vladu,može ladno dritan da kaže dosta mi je bilo toga...ipak cijenim tu njihovu dosljednost,naravno oni ako bi im i dlaka na glavU pomislila da odu sa dpsom izgubili bi skoro sve glasače,ne brinem se ja za njih,a ni demokrate nisu uopšte naivne...

    Shvatite da sve njih zabolje ona rabota za narod,njihovi interesi su na prvom mjestu.
    Mene lično a više puta sam to i rekao na forumu,savršeno zabolje i za abazovica i za UrU i CnB i sve druge koji ne rade za dobro naroda.
    Ponavljam,jedan od rijetkih,bas rijetkih kojem bih dao glas je Spajić,ovo ostalo ne bih glasao za spas


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  33. #27446
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,851
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne zavisi nista od njega, ali on je trenutno najblizi saradnik zapadnih partnera, od kojih u stvari zavisi sve.


    Politika je stvar interesa. Sateliti su bili uz DPS jer su od njih imali interes. Zasto bi oni jedva cekali da vrate DPS ako dobiju vise od nekog drugog?
    Ево потврда данас. Спајић и Кривокапић давали могућност мањинама да уђу у владу ал нису хтјели. Из којег то разлога? Па ево Ђељошај вели брда и долине им обећавали. Мањине = Дпс. То што су сад у игри је чисто зато што је очигледно да им је Дпс дао знак да треба то да ураде, врло је једноставно. Зато, што се мене тиче, мањине никад неће имати подршку моју, јер су се посрали на ову земљу и не показују да се ишта промијенило.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  34. The Following 3 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  35. #27447
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Je li ovo bas realno pricamo o Posju koji je dogovorio grant i kredit sa KWF, pa dao posao Toskovicima.
    I kad su NVO prijavili KWF da se njihove pare daju utajivacu poreza, ovi uskratili zadnjih skoro 3 miliona eura za razvoj kanalizacione mreze u PG.
    I onda je to Posjo nazvao izdajom interesa gradjana PG. Jer je NVO kriva sto je prijavila, a ne Posjo koji je EU pare dao herojima poreskih prevara.
    I on proziva nekoga za nesto..... Sjajno.
    Nego neka vidi radi li mu ona ruzna rampa od 400 eura iz Kipsa na ulici od 600 000, jer ne umiju sistem barijera da naprave da radi, a platili ga 45 000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pa ne bi bio nagrađen pozicijom gradonačelnika glavnog grada, a da nema mrlja i da nije spreman da izvršava naređenja na štetu budžeta, države i građana. Realno je samo da ga čeka metla.

  36. #27448
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ovdje narod nije objektivan i to je najveci problem
    Znaci spajic i krivokapic po default pricaju istinu?
    Ptice na grani znaju da su htjeli da ih izbace nakon cetinjskih desavanja
    Da se razumijemo, cekam sa strpljenjem. Ali realno sve je ispalo ******

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  37. #27449
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Mislim da sam djelimicno odgovorio zadnjim postom,referendum je završena stvar,izglasana je nezavisnost,sto se drzave cg kao suverene mislim da većina zna odgovor,šta ja tu mogu?i sam sam skoro pisao da mi se ne svidja mijesanje amerike u sve ovo...

    Sto se dfa tiče nemojmo,oni se samo vode svojim interesima,godinu dana sabotiraju vladu,može ladno dritan da kaže dosta mi je bilo toga...ipak cijenim tu njihovu dosljednost,naravno oni ako bi im i dlaka na glavU pomislila da odu sa dpsom izgubili bi skoro sve glasače,ne brinem se ja za njih,a ni demokrate nisu uopšte naivne...

    Shvatite da sve njih zabolje ona rabota za narod,njihovi interesi su na prvom mjestu.
    Mene lično a više puta sam to i rekao na forumu,savršeno zabolje i za abazovica i za UrU i CnB i sve druge koji ne rade za dobro naroda.
    Ponavljam,jedan od rijetkih,bas rijetkih kojem bih dao glas je Spajić,ovo ostalo ne bih glasao za spas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Upravo to i pricam. Df=Dps ali je tu problem sto Dritan ne kaze, Df vi ste ***** necu da znam za vas. Nego na rtcg kaze skoro pa sve najbolje, da trebaju da razgovraju sa njima prvo. Pa brate sta oce on? Nidje veze.

    Na kraju Df je toliko sabotirao Vladu, da je Dritan imao pravo da kaze, ja necu da trpim vise ovo, nidje ne idemo ovako ja cu da trazim drugu opciju pa na kraju i sa dpsom cu napraviti koaliciju. Svi bi mu kapu skinuli ali on dogovara iza ledja svima Vladu sa dpsom ali nece da mrsne df nego oce i sa njima da ocijuka.

    Ocigledno je da se ni on nista ne pita nego je Usa rekla tako i tako.
    Pa dajte referendum da se pripojimo Usa pa da se mi nista ne pitamo opet.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Last edited by bojankov; 22-01-22 at 21:19.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  38. #27450
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Nažalost nimfa, u pravu si. Čelnici partija manjina su pod skoro potpunom kontrolom DPS-a. Njihovo pravo, no mislim da nije dobro ni za njih, ni za Crnu Goru u cjelini.
    ---
    Uzgred nije USA rekla, samo je odobrila!!!
    Ostaje nam da razmišljamo šta i ko je imao najveći uticaj na ovakav Dritanov potez.
    Moje skromno mišljenje je da niko nije stvarno ponudio 21 milion iako je ta priča došla do Dritana. Dritan nije shvatio da je samim pominjanjem te navodne ponude u stvari samo poslao poruku da je dogovor moguć.
    Potrajalo je... ali eto, dogovor je postignut.
    Last edited by Stradivari; 22-01-22 at 21:28.

Page 1098 of 1249 FirstFirst ... 9859899810481088109410951096109710981099110011011102110811481198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •