Page 889 of 1249 FirstFirst ... 389789839879885886887888889890891892893899939989 ... LastLast
Results 22,201 to 22,225 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22201
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Mezon nije Kolarevica, osim ako predsjednik ima jos jednu sestru udatu za Kovacevice?
    A Mezon bi trebalo da ima veze sa Srdjanom Kovacevicem bivsim direktorom EPCG. Mada nije Mezon jedina firma ali od 2015 sam ili sa konzorcijumima su ugovorili 35 miliona eura posla. Ima ih tu jos. Iznenadio bi se imenima.

    Pricali su neki o ekonomiji ali dobro.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #22202
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jesam li? Oce to da se misli tako. Naravno da je na osnovu odobrenih, samo se rijetko kad desilo da se isti odbiju.
    Pa im je RAE odobrio komercijalne gubitke u nivou od 18%. Da se podsjetimo, komercijalni gubici su ono sto se u narodu zove KRADJA. I imaju od 15% tehnicke gubitke.
    Tako da imamo 33% gubitaka na proizvedenoj i kupljenoj struji.
    U EU na koju se pozivas je 9 do 11%. A sto se plata tice, ono se pravi na osnovu Sistematizacije radnih mjesta i nikada se nije desilo da im se odbije. Ako RAE ostane isti, mozda se to prvi put desi.
    Da podsjetimo da cijenu sa mHE nije dogovorio EPCG, nego Vlada CG, a onda je EPCG to preko RAE prelio na nas racun. Mozda bi neko u EPCG smatrao da treba da bude niza, jer je iz Pive oko 0,02 centa a iz Perucice oko 0,36.
    A vlada je dogovorila 0,16 iz mHE.
    Svi troskovi invesricija su do sada odobreni u punom iznosu. Cak i nenormalne stavke odrzavanja.
    Da se vratim na firmu Milovog sestrica, njima je energetski sistem jedini klijent. Oni postavljaju nove stubove, oni izlaze na visokonaponske kvarove, izmjestanja....
    Sad bih postavio pitanje cemu sluze zaposleni u CEDIS ako sve Mezon radi, ali dobro....
    Konacno smo poceli o ekonomiji da pricamo. Nije vas toliko boljelo do skoro, ali bolje ikad....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Metodologiju cijena su radili zajedno sa Evropskom energetskom zajednicom, a niko nije avetan da obračunava mimo zvaničnog dokumenta.
    Sjećam se i nekih suđenja između EPCG i RAE, al to je bilo vjerovatno oko Blažovog džeparca.
    Pod istim uslovima od regulatora ovi osvježeni kiksaše 20 i kusur meleona, al dobro, valjda tako treba. Prije nego je osvježeni prodaju EPS kad bankrotiramo.

    Usput, komercijalni gubici ne idu na račun potrošača. Tako da je tvoje 33% gubitaka na računu ponovo najblaže rečeno, netačno.
    Komercijalni gubici idu na račun Cedisa.

    Malo proguglaj ili se bar raspitaj negdje, a da izvor za informacije nije neko ko je negdje izvisio na tender i neuspješno se kačio na državnu sisu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  3. #22203
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Metodologiju cijena su radili zajedno sa Evropskom energetskom zajednicom, a niko nije avetan da obračunava mimo zvaničnog dokumenta.
    Sjećam se i nekih suđenja između EPCG i RAE, al to je bilo vjerovatno oko Blažovog džeparca.
    Pod istim uslovima od regulatora ovi osvježeni kiksaše 20 i kusur meleona, al dobro, valjda tako treba. Prije nego je osvježeni prodaju EPS kad bankrotiramo.

    Usput, komercijalni gubici ne idu na račun potrošača. Tako da je tvoje 33% gubitaka na računu ponovo najblaže rečeno, netačno.
    Komercijalni gubici idu na račun Cedisa.

    Malo proguglaj ili se bar raspitaj negdje, a da izvor za informacije nije neko ko je negdje izvisio na tender i neuspješno se kačio na državnu sisu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I velis nije regulisano zakonom
    Tarifa za tarifni element aktivna električna energija za proizvođače priključene na 0,4 kV naponski nivo Ck𝑡+𝑛
    0,4PROIZ izražava se u €/MWh i izračunava primjenom sljedeće formule:
    Ck𝑡+𝑛
    0,4PROIZ =
    TAK𝑡+𝑛
    0,4TUTPROIZ + 𝑇𝑃𝑔𝑡+𝑛
    0,4𝑃𝑅𝑂𝐼𝑍
    𝐸𝑡+𝑛
    0,4𝑃𝑅𝑂𝐼𝑍
    gdje je:
    𝐸𝑡+𝑛
    0,4PROIZ
    – proizvedena električna energija od strane proizvođača priključenih na 0,4 kV naponski nivo planirana energetskim bilansom, (MWh)
    𝑇𝑃𝑔𝑡+𝑛
    0,4PROIZ
    – dio troškova gubitaka koji se alocira na proizvođače priključene na 0,4 kV naponski nivo i izračunava se:
    𝑇𝑃𝑔𝑡+𝑛
    0,4𝑃𝑅𝑂𝐼𝑍 = 𝐺𝑔𝑡+𝑛
    0,4𝑃𝑅𝑂𝐼𝑍 ∗ 𝐶𝑒𝑡+𝑛
    𝑢𝑡
    gdje je:
    𝐺𝑔𝑡+𝑛
    0,4PROIZ
    – dio odobrenih gubitaka koji su prouzrokovani korišćenjem sistema od strane proizvođača priključenih na 0,4 kV naponski nivo, (MWh)
    TAK𝑡+𝑛
    0,4TUTPROIZ
    – naknada iz člana 19 stav 2 tačka 1 ove metodologije koja se
    raspoređuje na proizvođače električne energije priključene na 0,4 kV
    naponski nivo i izračunava se:
    TAK𝑡+𝑛
    0,4TUTPROIZ = TAK𝑡+𝑛
    0,4TUT-
    ∗ 𝐺𝑡∗𝑛
    0,4𝑃𝑅𝑂𝐼𝑍
    gdje je:
    𝑇𝐴𝐾𝑡+𝑛
    0,4TUT-
    – naknada iz člana 19 stav 2 ove metodologije umanjena za troškove koji se odnose na rad operatora tržišta, 𝐓𝐨𝐭𝐭+𝐧, koja se raspoređuje na 0,4 kV naponski nivo,
    𝐺𝑡+𝑛
    0,4PROIZ
    – učešće vrijednosti osnovnih sredstava operatora distributivnog sistema za
    povezivanje proizvođača priključenih na 0,4 kV naponski nivo sa
    distributivnim sistemom u ukupnoj vrijednosti osnovnih sredstava operatora distributivnog sistema prema posljednjoj procjeni prihvaćenoj od strane Agencije.
    0,4kV su potrosaci fizicka lica. Kakvi gubici mogu da se jave tu da treba da im se odobri.
    Dalje, podijelili smo energetski sistem na 3 dijela pa CGES ima dozvoljeno 3% a CGES ima 14%, a EPCG 9%.
    I to je sva poenta.
    Razbijes sistem, onda svakome po malo, pa kad pogledas nije to strasno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #22204
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I velis nije regulisano zakonom

    0,4kV su potrosaci fizicka lica. Kakvi gubici mogu da se jave tu da treba da im se odobri.
    Dalje, podijelili smo energetski sistem na 3 dijela pa CGES ima dozvoljeno 3% a CGES ima 14%, a EPCG 9%.
    I to je sva poenta.
    Razbijes sistem, onda svakome po malo, pa kad pogledas nije to strasno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Napisao si 2x CGES, pretpostavljam da se jedno odnosilo na CEDIS. Nije mi logično da se gubici na mreži odobravaju i CEDISU kao zavisnom preduzeću koje ima instalacije za transfer struje, pa onda ponovo EPCG kao vlasniku CEDIS-a. Jer kada se izuzmu CGES i CEDIS tada EPCG nema nikakve kablove, posledično ni gubitke na mreži koji su već odobreni zavisnom preduzeću.
    Isti trošak nikako im ne može dva puta odobriti. Pretpostavljam da bi se neko našao da to obara po sudovima. NVO; zaštite potrošača i sl...
    Takođe, učešće gubitaka na mreži od 33% u računu za struju nije realno. Moguće da je toliko dodatu na proizvdnu cijenu struje iz elektrane dok je ne potrošiš u računaru npr. ali to je nešto sasvim drugo.
    Napokon, izgleda da je Radovan Đukanović imao žena ka sultan od Bruneia koliko Milo ima braće i sinovaca u kombinacijama.
    Da rezimiram... Mislim da često imaš dobre rezone, ali ti nekad ti negativne emocije malo zamute sliku i baš proklizaš.

  5. #22205
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Gledaj, da se ne lazemo, nije DF i DCG nista gore zajahao energetski sektor nego sto su to radili prethodnici.
    Gubitak nastaje populistickim mjerama zbog visoke cijene energenata sa populizmom "narodne i postene" partije.
    Tu se slazem sa Herkulesom, da ce populisticke mjere izaci na nos.
    Ali moramo pogledati i sta je to. Odobreno je 40% popusta na sve racune dje je mjesecni prihod domacinstva ispod 240 eura. I takvih je 30 000 domacinstava u CG. Necu sad ulaziti u to koliko je tu namjestanja mozda bilo, ali je porazno da u prosjeku 45 000 ljudi zivi od 250 eur mjesecno.
    Je li populizam, jeste, jer se animira ocigledno feska sirotinja, ali bar je svima jednako... Ili se bar nadam. Ali se tako kupuju glasovi koriscenjem muke i nevolje pojedinaca.
    Do sada se oprastalo nezavisno od finansijskog stanja, pa smo imali oprastanje dugova dobrostojecim pojedincima i firmama.
    Da se podsjetimo da smo godinama kroz namete placali struju koju je Uniprom ukrao iz EU konekcija.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #22206
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    prije se oprastalo dobrostojecim glasacima a sad se oprasta isto glasacim... na minimalac
    f6

  7. #22207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    prije se oprastalo dobrostojecim glasacima a sad se oprasta isto glasacim... na minimalac
    Prije su EPCG pare išle Blažu i najbogatijima, sad najsiromašnijima.

    Ako je populizam neka je.

  8. #22208
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Pravda za Blaza!

    A ti, sirotinjo...



  9. #22209
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nije Blažo kriv, mi smo go*na
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. #22210
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidim lagano se preskace podatak da je 30 000 domacinstava sa primanjima ispod 250 eura mjesecno.
    Kad sam rekao da je to 45 000 ljudi isao sam najkonzervativniju procjenu od 1,5 clanova po domacinstvu.
    Bojim se da je vise.... Ali vidim da je mantra na forumu taman "sirotiljo napusi se...."

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #22211
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    ...a sirotilja jadna nema krova da jede.

  12. #22212
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-bude-premijer

    U njihovim glavama ovo vjerovatno zvuci kao "ako mi i DF ovako kazemo, narod ce povjerovati". Ali meni vise djeluje kao da su se zajedno sa DF-om dogovorili da slazu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #22213
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,349
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Ocekivao sam ovako nesto. Dajte izbore ljudi, hitno

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  14. #22214
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    otkriše Demokrate svoje pravo lice od onog 'istorijskog' saopštenja na fb, o tome kako su se dogovorili sa DFom

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #22215
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-bude-premijer

    U njihovim glavama ovo vjerovatno zvuci kao "ako mi i DF ovako kazemo, narod ce povjerovati". Ali meni vise djeluje kao da su se zajedno sa DF-om dogovorili da slazu.
    https://www.vijesti.me/v/577259?utm_..._share_counter

    Kaže Dritan nemam ambiciju da budem premijer, ponuda DFa neozbiljna....

    Odma nakon toga idu Demokrate sa omo pričom Borisa Bogdanovića lvl osnovna škola.
    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ocekivao sam ovako nesto. Dajte izbore ljudi, hitno

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Nikako sad izbori dok se ne izuju na glasanje o budžetu.

    Demokrate idu na kvarno...predlažu nebuloze koje bi nas koštale grdilo para, što je nešto što sam očekivao od DFa. DF je u makazama, ako ne glasa za budžet sirotinja će da ih pljuje.

    Nek se izuju i oko budžeta i oko TSa i oko svega, pa onda na izbore.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #22216
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Ovo je njuska u rangu sa onim dps podmlatkom, tako ljigav i odvratan lik... Demokrate fekalije.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  18. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  19. #22217
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Je li realno da su ovakav moralni sunovrat sami sebi iskonstruisali?
    Ovo je umjetnost ovako sam sebe srozat'.
    Glasača manje imaju, a moraće se dobro potrudit da ga povrate
    Forever young, i want to be forever young

  20. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  21. #22218
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Je li realno da su ovakav moralni sunovrat sami sebi iskonstruisali?
    Ovo je umjetnost ovako sam sebe srozat'.
    Glasača manje imaju, a moraće se dobro potrudit da ga povrate
    Problem je u tome što se Demokrate prosipaju, vjeruj mi. DF se baš ono totalno prosuo od izbora na ovamo i to je sjajno, ali ako se i Demokrate prosipaju zavladaće totalna apatija.

    URA je krajnje korektna i sigurno će rasti, ali da se ne lažemo dobar prosrpskog dio biračkog tijela ne mođe da orelomi da glasa za full građansku partiju, jer njima je nezamislivo da u stranci bude neko ko ne misli kao oni o "bitnim" temama, bez obzira što URA i ne planira tim temama da se bavi, niti da ih forsira.

    Jedino da se ovi Demohrišćani osnuju, da pokupe glasove ljudi kojima je DNO ovo što radi DF ali i Demokrate sa ovim pregadnim populizmom i demagogijom, a neđe su glasači tih stranaka. To bi zaista bilo ljekovito za CG, da se pokaže da će birači kazniti svako devijantno ponašanje političara.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #22219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Ako DF i DCG padaju jel to onda znaci da ce Dajko da raste?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #22220
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Kako svi Milacu zaboravljate i SNP.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #22221
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Problem je u tome što se Demokrate prosipaju, vjeruj mi. DF se baš ono totalno prosuo od izbora na ovamo i to je sjajno, ali ako se i Demokrate prosipaju zavladaće totalna apatija.

    URA je krajnje korektna i sigurno će rasti, ali da se ne lažemo dobar prosrpskog dio biračkog tijela ne mođe da orelomi da glasa za full građansku partiju, jer njima je nezamislivo da u stranci bude neko ko ne misli kao oni o "bitnim" temama, bez obzira što URA i ne planira tim temama da se bavi, niti da ih forsira.

    Jedino da se ovi Demohrišćani osnuju, da pokupe glasove ljudi kojima je DNO ovo što radi DF ali i Demokrate sa ovim pregadnim populizmom i demagogijom, a neđe su glasači tih stranaka. To bi zaista bilo ljekovito za CG, da se pokaže da će birači kazniti svako devijantno ponašanje političara.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    Baš mi sve to što pomenu prodje kroz vuGla, da URA rwalno ne može privući dobar dio glasova ni DCG, a kamo li DF-a, tako da bi odličan potez bio da Medova beštija i Jakov osnuju neki derivat DH, da odlome fin komad od DF i DCG.
    Jedino što bih doda' to je da i u toj potencijalnojh situaciji, gotovo sigurno da bi toj koaliciji URA+DH ooet falio još 1 partner za većinu u Parlamentu, to bi najvjerovatnije bili DCG, samo što ne bi mogli ovako da se ponašaju, trenutno mogu da graju jer DF vrišti 10x jače i više od njih, pa toliko i ne dolazi do izražaja njihova priča i saopštenja, a u koaliciji sa DH i URA bi jedino oni mogli biti remetilački faktor većine, pa bi oni i kupili najviše kritika i lošeg publiciteta, ono što trenutno radi DF i kanali sebe
    Forever young, i want to be forever young

  26. #22222
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ah, to je sve u nekoj utopiji crnogorskoj, dje DF+DPS+sve manjine, ceetnici i komite imaju ispod 50%. Kad se to desi, ne sjekiram se oko kombinatorike, lako ce se naci resenje.


  27. #22223
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,029
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    2019. sam planirala da u 2020. potrosim 150k eura, a kad sam sabrala sve racune, uvidjela sam da sam u stvari potrosila 100k i ustedjela 50k.



    sanjica ko tripleta u budvanskom stanh na dan


    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. #22224
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ocekivao sam ovako nesto. Dajte izbore ljudi, hitno

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Pazi ako te neko iz Demonkrata čuje
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  29. #22225
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ako DF i DCG padaju jel to onda znaci da ce Dajko da raste?
    Dajko je inace postao otac, tako da se spremaj za babine. Imas obavezu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 889 of 1249 FirstFirst ... 389789839879885886887888889890891892893899939989 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •