Page 700 of 1249 FirstFirst ... 2006006506906966976986997007017027037047107508001200 ... LastLast
Results 17,476 to 17,500 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17476
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Da je Milo samo nastavio da srbuje poslednjih 20 godina, nista se od ovoga ne bi dogodilo. Vladao bi dok je ziv i srpski svet bi mu dizao spomenike. I pored cigareta, i pored droge, i pored svega. Bar da neki priznaju.

    I ja velim da je odavno trebao da ide, ali bar da ljudi priznaju ovo gore.

    Tako je, inače nikad odje nije bilo nikakvih protesta radi raznih afera, korupcije, nepotizma, kriminala itd.
    Izgleda vam takve vijesti filtriraju tamo u USA.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #17477
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vpravni-uticaj

    Pravni eksperti koje su "Vijesti" kontaktirale smatraju da je predsjednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić svojim "nalogom" da se hapsi savjetnik predsjednika Crne Gore i bivši direktor Uprave policije Veselin Veljović ušao u zonu krivične odgovornosti.

  3. #17478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #17479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa sjedio je i sa Joanikijem.... so what?
    Uopste nije novo da su bliski,jer su mu nekoliko javnih i pozadinskih ljudi sdp-a aktivno pomagali dok mu je dps glavu lomio onomad.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  6. #17480
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Umjesto da se Vijesti raspituju kad će krenuti hapšenje i koje krivično djelo se stavlja na teret izvodjačima radova i organizatorima nereda na neprijavljenom skupu, gdje su radili molotovljevi kokteli, dinamit, automatske puške, pištolji, kamenice, gdje su životno ugrožavani pripadnici policije, premlaćivani ljudi, maltretirani novinari....oni se raspituju jel Zdravko ušao u zonu krivične odgovornosti i jel nešto slagao na Twitteru.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  8. #17481
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Kako se ova milicija nabolje promijenila u potonje vrijeme to je nevjerovatno

  9. The Following 6 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  10. #17482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Tako je, inače nikad odje nije bilo nikakvih protesta radi raznih afera, korupcije, nepotizma, kriminala itd.
    Izgleda vam takve vijesti filtriraju tamo u USA.
    Bez filtera.

    Mozda bi ti nastavio da protestvujes. Vecina ne bi.

    Ne bi se priznalo Kosovo, ne bi usli u Nato, predsjednik savezne drzave moga bit, itd itd.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #17483
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Ali ne bi mogao vise da svercuje i radi ostale radnje na koje mu je zapad zmurio jer je bio tampon za Sloba i ruski uticaj itd

    Sent from my phone

  12. #17484
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Odakle nacionalistička frka i otcpjepljenje i nemiri u najbogatijoj španskoj provinciji Kataloniji, odakle škotski separatisti većina u tamošnoj skupštini, zašto nema brakova Flamanaca i Valonaca u Belgiji? Znaš kakva idila vlada između katolika i protestanata u S. Irskoj, pa i u Škotskoj gdje svako ima svoje klubove npr... ? Baskija? Ima ovoga koliko oćeš tamo gdje su plata ihaha iznad 300 EUR.
    Lijepo zvuči, ali nije baš tako jednostavno ko što Rambo kaže.
    Malo je slojevitije.
    Rambo priča o nama, ne o Škotima, Ircima i Baskijcima... Gdje je najveći nacionalizam u CG? Pa naravno u gradovima u kojima se najlošije živi... Odatle sve kreće, da je u CG prosječna plata x2 ili x3 k moj bi se ovoliko palamudilo.

    P.s. mada, u pravu si, sve je ovo slojevito... Sloj kokaina, sloj cigara, sloj šverca pa se ubace nacionalizam, religija i istorija.... Ono kao začin C, tek toliko da zamiriše


    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  13. #17485
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Brdjanin
    I dan danas se sjećam pečatnog odgovora Konjevića, nakon onih demonstracija u Podgorici. Na pitanje "koliko je upotrebljeno suzavca" Raško je samo rekao "dovoljno".... E vala dovoljno, fino se ja isplakah u lepoj kati....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  14. #17486
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Rambo priča o nama, ne o Škotima, Ircima i Baskijcima... Gdje je najveći nacionalizam u CG? Pa naravno u gradovima u kojima se najlošije živi... Odatle sve kreće, da je u CG prosječna plata x2 ili x3 k moj bi se ovoliko palamudilo.

    P.s. mada, u pravu si, sve je ovo slojevito... Sloj kokaina, sloj cigara, sloj šverca pa se ubace nacionalizam, religija i istorija.... Ono kao začin C, tek toliko da zamiriše


    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    A jes, ona bratstva iz Tivta su gradjani i kosmopolite sa 20 godina.
    Da i u Grbalj je sirotinja ljuta. Tonje ono dje se slave JVUO… da budemo PC.

    Nego, izgleda da je Beckovic u startu vidio nesto, vama ce trebati malo vremena, ali ajde. Vidovit , star, iskusan… kako god.
    Ah, da. Beckovic je gradjanim isto…

    https://ba.n1info.com/regija/a458673...pozicije-u-cg/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  15. #17487
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    A jes, ona bratstva iz Tivta su gradjani i kosmopolite sa 20 godina.
    Da i u Grbalj je sirotinja ljuta. Tonje ono dje se slave JVUO… da budemo PC.

    Nego, izgleda da je Beckovic u startu vidio nesto, vama ce trebati malo vremena, ali ajde. Vidovit , star, iskusan… kako god.
    Ah, da. Beckovic je gradjanim isto…

    https://ba.n1info.com/regija/a458673...pozicije-u-cg/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bravo mačko, umjesto da osudiš fanatike naoružane puškama i molotovljevim koktelima na Belvederu, ti upri po Dritanu (opet po ko zna koji put). Ispada da je on najveći problem Crne Gore.

    Nek vam služi na obraz svima koji bi ste da nas svrstate u nacionalne rovove sa pričom ili si naš ili si njihov.

    Ove tvoje je zapad prekrižio, pa ti nastavi da glasaš za otpadnike koji bi zemlju doveli u izolaciju.

    Miro Vicković je davno pročitao tu filozofiju.

    Ti druže svjesno braniš ovih 5% bogatih, ne znam kako možeš, al iskreno baš ne znam.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #17488
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa sjedio je i sa Joanikijem.... so what?

    Čovjek je pretpostavljam pokušavao da mirno riješi situaciju, najbolje da je to razlog za smjenu.

    Ono što imam utisak je da se snimci o pucnjavi na Belvederu i generalno dokazi da je na CT bila zaista velika opasnost potiskuju iz razloga što i jednima i drugima sad odgovara da se minimizuje realna opasnost.

    Ekipi oko komita jer tvrde da su bili mirni protesti.

    Ekipi oko crkve jer tvrde da su procjene Brđanina bile pogrešne.

    Mislim da je Crna Gora ovaj put imala više sreće nego pameti.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Brđanin..pa nije baš isto kad u ovim trenucima sjedi sa Joanikijem i kad sjedi sa Raškom dok je Ranko na Cetinju. I dok Draginja izjavljuje šta izjavljuje evo godinu dana, a tog Joanikija naziva talibanom. Tako da ovo svakako nije dobro. Ne za samog Brđanina već za konkretno vladu-Krivokapića. Da li ga treba smijeniti zato što sjedi sa Raškom naravno da ne. Ali....

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  17. #17489
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bravo mačko, umjesto da osudiš fanatike naoružane puškama i molotovljevim koktelima na Belvederu, ti upri po Dritanu (opet po ko zna koji put). Ispada da je on najveći problem Crne Gore.

    Nek vam služi na obraz svima koji bi ste da nas svrstate u nacionalne rovove sa pričom ili si naš ili si njihov.

    Ove tvoje je zapad prekrižio, pa ti nastavi da glasaš za otpadnike koji bi zemlju doveli u izolaciju.

    Miro Vicković je davno pročitao tu filozofiju.

    Ti druže svjesno braniš ovih 5% bogatih, ne znam kako možeš, al iskreno baš ne znam.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da osudi? Hahahhaahaha a dje da iko ovdje osudi svoje pa sta god napravili.
    Ne ne, sad je vadjenje iz poraza, napada se vlast za pogresni zarez a njihovo se relativizuje do zaborava....pucala deca, plasljivci sigurno, nije dinamit no petarda, nije koktel na policiju no je ladno bilo ujutro....ali vlast je kriva za sve to jer je bacila par suzavaca a mi ih samo malo krsima gadjali

    Sent from my phone

  18. #17490
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bravo mačko, umjesto da osudiš fanatike naoružane puškama i molotovljevim koktelima na Belvederu, ti upri po Dritanu (opet po ko zna koji put). Ispada da je on najveći problem Crne Gore.

    Nek vam služi na obraz svima koji bi ste da nas svrstate u nacionalne rovove sa pričom ili si naš ili si njihov.

    Ove tvoje je zapad prekrižio, pa ti nastavi da glasaš za otpadnike koji bi zemlju doveli u izolaciju.

    Miro Vicković je davno pročitao tu filozofiju.

    Ti druže svjesno braniš ovih 5% bogatih, ne znam kako možeš, al iskreno baš ne znam.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Dritana će svakako njegovi otkačiti ili će se rapadnuti. Neće dugo potrajat.

    Tebi je OK kako radi, i stvarno si idealista koji iskreno vjeruje u dobre namjere, koje možda kod ponekog i postoje. Za mene je Dritan korisni idiot druge strane, standardna kombinacija vrhunskog neznanja i samopouzdanja. Možda i sa dobrim namjerama, taman onim što popločavaju puteve u onoj poslovici.

    I ne radi se o 5% bogatih. Reče li Dritan da "pola crne Gore mirno ne spava" od njegoih fenomenalnih akcija. Dodaj jednu nulu .

    Bogati će se sami odbraniti, ne trebam im ja. Još im je sad ljepota jer ovi novi nisu navikli na luksuz. No tamo đe si davao Turbilion sat, sad im je Rolex Submariner puna kapa. Misliš da se ovi ne šeme od vrha do dna? Ako misliš onda vjeruješ u Deda Mraza. Samo što to nećemo skoro saznavati. O tome nešto ne pišu mediji koji su postali provladini, niti nešto skaču do neba pokojne NVO, jer su svi postali funkcioneri, izuzev pametne Teje. Saznaćemo kad umjesto njih uzjašu neki drugi.

    Ne boj se za bogate, preplivaće oni i biti još bogatiji. Ako misliš da griješim pogledaj okolo kako je išlo sa smjenama vlasti. Hrvatska, Srbija... Platiće ga dva tri Petra Ivanovića da narodu baciš koju glavu uz ona tri litra ulja. Glavni i ekipa će dignuti sidro i iz topline inostranih vila, pratiće arbitraže koje će njihove "inostrane" firme uredno arbitraže protiv CG.

    A mi ćemo imati zakrvljeni pravoslavni Aganistan. Đe vladike odlučuju o policijskim akcijama preko premijera kojeg crkva instalira, koji posle svega ide pred crkvu i plače. Nadu daje Joanikije, jer SPC izglabrala najbolje rješenje da Crnogorce odbije od crkve.

  19. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  20. #17491
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Plot twist : kosmonautski pionir je u ovih 5% :-D
    Forever young, i want to be forever young

  21. #17492
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Plot twist : kosmonautski pionir je u ovih 5% :-D
    Ako imas u vidu da svega 1,5% zaposlenih prima platu vecu od 1000€, gresan sam

    Nek mi bude olaksavajuca okolnost sto idu full porezi i doprinosi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. #17493
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...asni-vise-sati

    tanka je linija od toga da si omiljen lik do toga da te splačina poput Milače proziva

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #17494
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Na Dritana evo i Milaca, sto se donedavni za pauk veziva, muricu dize.

    Sam je bira drustvo…

    https://www.vijesti.me/v/565368?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #17495
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Brđanin..pa nije baš isto kad u ovim trenucima sjedi sa Joanikijem i kad sjedi sa Raškom dok je Ranko na Cetinju. I dok Draginja izjavljuje šta izjavljuje evo godinu dana, a tog Joanikija naziva talibanom. Tako da ovo svakako nije dobro. Ne za samog Brđanina već za konkretno vladu-Krivokapića. Da li ga treba smijeniti zato što sjedi sa Raškom naravno da ne. Ali....
    Mislim da grijesis. Iako ne gotivim SDP ekipicu, i Ranko i Rasko su veoma bistri, s tim sto smatram da je Ranko bio ipak iznad Raska. Draginja je... Pa blago Ivici s njom.
    Da ne duzim, na stranu antipaticnost, moze Rasko dati dobrih savjeta, prijateljskih.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #17496
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ne kažem da nisu bistri. Mada Ranja mnogo više od Raška i ekipe koju je ostavaio. Ali evo je sad prijava protiv komandira ili ti UP jer je neko "nagrdio" Ranju. Pa "hvalospjevi" na račun Dritana od strane Raška. Ne idu dobronamjerni savjeti i ovo zajedno. Pa koliko god bistri bili.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  26. #17497
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bravo mačko, umjesto da osudiš fanatike naoružane puškama i molotovljevim koktelima na Belvederu, ti upri po Dritanu (opet po ko zna koji put). Ispada da je on najveći problem Crne Gore.

    Nek vam služi na obraz svima koji bi ste da nas svrstate u nacionalne rovove sa pričom ili si naš ili si njihov.

    Ove tvoje je zapad prekrižio, pa ti nastavi da glasaš za otpadnike koji bi zemlju doveli u izolaciju.

    Miro Vicković je davno pročitao tu filozofiju.

    Ti druže svjesno braniš ovih 5% bogatih, ne znam kako možeš, al iskreno baš ne znam.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Druze Miro Vickovic ti ne bi sa ovima danas bio u koaliciji para nema. Biti u koaliciji sa Vucicem da bi navodno rusio Djukanovica a sustinski zatirao crnogorski identitet je poseban vid psihopatlogije koji tek treba da da odgovor.

    Liberali su uvijek bili i za drzavu i za demokratiju. Nisu lazno pravili manje i vece ciljeve pogotovo izmedju da sustinska stuba a to su gradjanska drzava i ocuvanje nacionalnog identiteta i vladavina prava dok vi pravite kompromise dje ih ne moze biti. Nema kompromisa, ili jesi ili nisi.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  28. #17498
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Druze Miro Vickovic ti ne bi sa ovima danas bio u koaliciji para nema. Biti u koaliciji sa Vucicem da bi navodno rusio Djukanovica a sustinski zatirao crnogorski identitet je poseban vid psihopatlogije koji tek treba da da odgovor.

    Liberali su uvijek bili i za drzavu i za demokratiju. Nisu lazno pravili manje i vece ciljeve pogotovo izmedju da sustinska stuba a to su gradjanska drzava i ocuvanje nacionalnog identiteta i vladavina prava dok vi pravite kompromise dje ih ne moze biti. Nema kompromisa, ili jesi ili nisi.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    Liberali u predizbornoj koaliciji sa Narodnom strankom i oni koji su htjeli da prave vladu sa SNPom još prije referenduma???

    Evo ljudi sebi daju za pravo da tvrde da znaju kako bi pokojni veliki Miro Vicković danas rezonovao.

    A ti druže slobodno u nacionalne torove, nisi ni izlazio iz njih.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #17499
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Evo za dušmane i sa jedne i sa druge strane

    Ustoličenje mitropolita Srpske pravoslavne crkve Joanikija u Cetinjskom manastiru pokazalo je da retrogradne snage i dalje koriste svaku priliku za destabilizaciju Crne Gore, ocenila je u pisanoj izjavi poslanica Evropskog parlamenta Viola fon Kramon.

    Fon Kramon je poručila da su napetosti i sukobi na i oko Cetinja uzrokovani političkom instrumentalizacijom religije krajnje neodgovorni i neprihvatljivi.

    „Usklađeni u svom cilju da sruše progresivne, pro-EU i pro-NATO snage u crnogorskoj vladi, predsednik Đukanović i njegovi sateliti iz DPS-a bore se da spreče buduće krivične istrage izazivanjem međunacionalnih tenzija, snažno podržani od svog bivšeg partnera, prededsednika Srbije Vučića, koji dalje koristi SPC za svoje političke ciljeve u Crnoj Gori“, navela je evroposlanica.

    „Čvrsto verujemo da je Pokretu URA i drugim progresivnim, proevropskim snagama u Crnoj Gori potrebna snažna međunarodna podrška kako bi se odupreli tim stalnim naporima za destablizacijom. Iskreno se nadamo da će crnogorske bezbednosne i obaveštajne snage, kojima koordiniraju potpredsednik Vlade Dritan Abazović i članovi njegovog tima, nastaviti da čuvaju mir i stabilnost zemlje, kao i da će imati impresivne rezultate u borbi protiv organizovanog kriminala“, poručila je Fon Kramon.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #17500
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Nema edita, preskočih pasus

    Dodala je da iako Crna Gora ima obavezu da poštuje pravo na slobodu mirnog okupljanja i slobodu veroispovesti svojih građana, ne bi trebalo da trpi ratnohuškačku kampanju koju su organizovali njen predsednik Đukanović i beogradski mediji koji su pod kontrolom predsednika Vučića.

    „Čvrsto verujemo da je Pokretu URA i drugim progresivnim, proevropskim snagama u Crnoj Gori potrebna snažna međunarodna podrška kako bi se odupreli tim stalnim naporima za destablizacijom. Iskreno se nadamo da će crnogorske bezbednosne i obaveštajne snage, kojima koordiniraju potpredsednik Vlade Dritan Abazović i članovi njegovog tima, nastaviti da čuvaju mir i stabilnost zemlje, kao i da će imati impresivne rezultate u borbi protiv organizovanog kriminala“, poručila je Fon Kramon.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 700 of 1249 FirstFirst ... 2006006506906966976986997007017027037047107508001200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •