Page 908 of 1249 FirstFirst ... 4088088588989049059069079089099109119129189581008 ... LastLast
Results 22,676 to 22,700 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne. no da je veći dio prethodnog sistema i dalje isti. i da to odgovara redom DFu pa ostalim partijama vlasti. samo što su ljudi koji su prije bili za DPS samo prelećeli kod novih. eto, ođe su neki pisali kako su pojedini ministri zadržali ljude iz prethodnog sistema, i kako oni uredno krše zakon. da ne pričam o namještanju poslova

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Aha... shvatam. Ako su smijenili prethodne ljude onda su revanšisti, a ako ih nisu smijenili onda je sistem ostao nepromijenjen.

    A i namještanje poslova je isto kao u prethodnom sistemu. A i kradu kao prošli. Sigurno i prisluškuju.

  2. #22677
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    zašto imaš tu potrebu da izvrćeš ljudima riječi? stalno to radiš, ali ti i dalje nastavljaš, boli te briga

    ja nisam spominjao revanšizam. fino se vidi šta sam napisao. dakle - ođe se pisalo kako su kadrovi DPSa ostali u pojedinim ministarstvima i da rade isto, dakle loše. to promjena nije. dalje, mnogi su samo prelećeli sa jedne na drugu stranu, opet se nije ništa promijenilo. doći će vrijeme kad će morati mnogi da dobiju otkaze jer je previše ljudi zapošljeno u državnoj upravi. onda će biti mnogo zanimljivo. jer mnogi su tamo dobili posao sa jakim platama a pojma nemaju. ja ih znam i iz DPSa, DFa, DCGa i URE. svaka partija to radi

    veći dio sistema nije isto što i čitav sistem. to ti i sam znaš, no voliš da pišeš onako kako ti odgovara

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #22678
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja mislim da lažu koliko su teški.

    Jednog poslanika da podmite sitno bi bilo Cetinje kakav bi se haos napravio u ovoj državi.

    A da su sa cijelom partijom dogovorili to teško posle ovog poricanja od strane i DF i Demokrata i URA.
    U kom smislu sitni bi im Cetinje bilo, krenuli bi sa policijom jače na crnogorce ne samo suzavca, nešto se prijeti?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #22679
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,482
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Krapović može za Demokrate da kaže, Demos je drugi činilac koalicije MJN. Isto ko što ZBCG ima pun Mugabe raznih činilaca, a CnB čine URA i CIVIS.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    I Stranka pravde i pomirenja onog Kalača

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  5. #22680
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja bih u potpunosti samo takav protest podržao. A nadam se da bi i DPS ostao dosljedan pa bi barikade od guma i pucnjavu u vazduh, a i poneki molotov, smatrao izrazom građanske orijentacije proevropskih demonstranata.
    Ja se nadam da bi ostao dosljedan na upotrebu suzavca i gumenih metaka u toj situaciji isto pravdam kao i prije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #22681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potpuno tačno.

    Jedino što djelimično (ali ni blizu potpuno) kompenzira taj gubitak je što sad Bemax i Uniprom više ne bi škrtarili sa finansiranjem, nego bi dali i zadnji euro iz šteka. Vide da se primiče ćorka.
    Pušti Bemax, Uniprom, VOLI, Zetagradnja, čuda... Snać će se oni u svakom režimu.

    Mugi na vrhuncu snage nije ništa mogao KIPS-u, neće ni ovaj raštimovani orkestar ništa moći ovima gore. Nisu ovi pobrojani isto što i Dragan Brković ili Dane Petrović, pa mislim i Tomo Čelebić npr...i slični koji su pare napravili jer ih je zapalo, a čim ih izložiš tržištu - kraj. Ovi gore nabrojani su tigrovi koji su namazaniji od DPS i od ovih zajedno.

    Čuj Ubović ili Pejović da istovare štek da vrate DPS. Neka...

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pogrešno razumiješ. Koji će mi đavo vanredni izbori, makar i sa 5% šanse da se DPS vrati, ako vlada ima još tri godine mandata i može temeljno da demontira DPS sa 0% šanse da se vrati? Samo budala preuzima rizik od 5% kad može da završi posao sa rizikom od 0%.

    I ta priča ova vlada disfunkcionalna i raspala je smiješna. Prvo, u svakom aspektu je bolja od prethodne. Bilo koji da pogledaš - ekonomija, zdravstvao, saradnja sa Zapadom, socijala, borba protiv šverca, borba protiv mafije.

    Drugo, već je uspjela DPS da razmontira u policiji, ANB (samo afera sa nezakonitim prisluškivanjem bi bila dovoljna u normalnoj zemlji da DPS više ne može da primiriše vlasti), diplomatiji, IRF, prosveti, medicini...

    Ja sam učinkom vlade vrlo zadovoljan, ali shvatam zašto si ti vrlo nezadovoljan.
    Ja to što sam imao kontakta sa ovima koji neđe bliski DPS, i sad im je priča "kako god bude, ako nismo mi - nama odgovara da Krivokapić što duže ostane, nagrdi ih".

    Ja ne mogu bit zadovoljan nikako, ali dobro, nek je bar neko.

    Inače, u ANB jeste razmontiran DPS, ali je namontirano nešto jednako loše, ili gore, zavisi koga pitaš - jedina je sreća što ta agencija inače nije efikasna, pa ono...što se grbo rodi, Vukšić ne ispravi. Da je ta agencija što valjala, ne bi Srbija imala infrastrukturu da rovari u CG kao što je ima...ali je sreća u nesreći što je ovima ostao tup mač u rukama. Još su ga "osvježili" tako da je šef za organizovani kriminal Mijo Jovović - dobar momak strašno, ali bez dana rada u kriminalistici...jbg, bio na litijama.

    A vala ako ti je DPS razmontiran u policiji (ja mislim da tu nije bio ni namontiran, ispod nivoa visokih rukovodilaca, al aj kad pričamo) - svaka ti čast. Kompletno rukovodstvo sadašnje je sastavljeno od ljudi koji su bili visoki rukovodioci i ranije. Ono, to tako mora, i po zakonu, i jer je policija takav organ, policajci ne poštuju novajlije, nego činove, pa ne može kao u ANB.

  7. #22682
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Samo smireno, ako uzmemo u obzir da za uru nije glasao niko ko smatra SPC zvijezdom vodiljom lako je doći do zaključka da su snage koje bi čudo činjele, da neko Zdravka popleka, u manjini.


    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  8. #22683
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Počeo je remark da prebrojava nas i njih. Duša mala građanska.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  9. #22684
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Samo smireno, ako uzmemo u obzir da za uru nije glasao niko ko smatra SPC zvijezdom vodiljom lako je doći do zaključka da su snage koje bi čudo činjele, da neko Zdravka popleka, u manjini.
    Ada smireno, nije smireno - preteć ćemo. I za CT sam pričao, iako sam ja ideološki na strani protestanata - zadnju riječ mora imati policija i država...

    Plus što ne može logistički da se radi kao na CT... Dva ulaza na Cetinje, dva čoeka treba spriječit da dođu. Stotinu prilaza skupštini, a treba spriječiti jednog od 41, a ne znaš koji je... Posle bude kasno, Drago Đurović je utekao onada u BD, pa će i taj neki uteć, plus vazda može helihopter by Injac da sleti na Skupštinu

    Sad ozbiljno, ne valja rabota da jedan poslanik "prelomi u glavu", prvenstveno što bi to značilo da DPS nije naučio ništa, i da i dalje funkcioniše tako što mulja, pa dokle prolazi - prolazi... Ali ako se desi, onda se mora odma na izbore, i tu nema šta da se prijeti nekome - vlade padaju, činjenica života - ako su šta valjali, glasaće ih opet.

  10. #22685
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Pred kucuuuu!


  11. #22686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ne mogu izbori nikako! Da je DPS znao da ce da izgube 30og avgusta ne bi garant izgubili. Iako je narod rekao svoje 30og avgusta, a to je da je gotov tridesetogodisnji rezim poslednjeg diktatora Evrope, ipak mi ne bismo da dodje do situacije da narod mora ponovo progovorit.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #22687
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ali lagan spin. Košta li ih šta posle da izađu, isti Živković "Nažalost, kolege sa kojima smo postigli dogovor i pružili ruku, podlegle su pritiscima. Nećemo ih imenovati, znaju oni ko su... Ali razumijemo da nemaju svi našu postojanost i hrabrost, i poručujemo im da da su naša vrata i dalje otvorena, bla, bla"

    Naravno, može to dosta detaljnije, bitno je zakačiti nešto zvučno, tipa "dogovor koji smo postigli u Hiltonu", lupam - i bacili su fino kosku, da se većina na osnovu toga pljuje u parlamentu narednih godinu. Zalud priča ako ne daš aferi ime, "afera Hilton", da vrišti Koprivica i Martinović "vaši drugovi iz Hiltona"
    Pa kosta, jer je bio siguran u sebe...takav mu je makar nastup javni bio.... ako bi propao pokusaj to bi samo po sebi znacilo da sve sto pricaju je jedna prazna prica....za dizanje posrnulog morala...a ide PG....

    Svakako bice interesantno....

  13. #22688
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    SKOJ prije nego pročitaš ovo ispod uzmi malo vode i šećera i śedni neđe

    Sjedinjene Države očekuju da će crnogorska vlada ispuniti obećanja, data prije više od godinu, da će Crna Gora ostati na evroatlantskom kursu i dati prioritet reformama potrebnim za pristupanje EU. Kao i uvijek, rezultati govore više od riječi. Do danas, iako se ulažu napori, ti konkretni rezultati uglavnom izostaju, saopšteno je Glasu Amerike iz američke ambasade u Podgorici, u odgovoru na pitanja u vezi sa godišnjicom izbora crnogorske vlade na čijem je čelu premijer Zdravko Krivokapić..

    -Sliku dodatno komplikuje stalno uplitanje autoritarnog ruskog režima koji je, sa svojim političkim i vjerskim proksijima iz regiona i unutar države, našao plodno tlo u duboko podijeljenom društvu u pokušaju da skrene Crnu Goru sa njenog evroatlantskog puta-, ističe se u odgovoru ambasade, uz ocjenu da "velika većina građana Crne Gore" želi da se zemlja pridruži Evropskoj uniji, kao i "sigurnu, bezbjednu i prosperitetnu budućnost".

    Ali ako si ti zadovoljan bice dovoljno da vlada opstane.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

    Prosto bode oci... ja ne cuh za ovu godinu dana i jednom da nas je pomenuo Ruski predsjednik ili neki ministri itd...bukvalno smo im zadnja rupa na svirali.... dok sa druge strane imamo konstantno uplitanje raznoraznih ambasadora sto iz Evrope sto iz SAD...specijalni izaslanici....

    I pored svega toga ovi pominju Rusko uplitanje u CG prilike.... pakao

  14. #22689
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Počeo je remark da prebrojava nas i njih. Duša mala građanska.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Hebi ga, redovno slušam u autu radio stanicu na 104.7, toplo preporučujem svima, da znate što misle oni koji su formirali vladu.
    Evo nekih citata koji su mi freški:
    Mi smo Srbi a niko ne brani ljudima da se osjećaju kako oni hoće, svako može za sebe da misli da je konj, svinja ili slon.
    Akobogda ispraviće se istorijska nepravda i opet će se ujediniti isti narod u jednu državu, čije ime počinje sa S.
    Obalili smo nenarodnu vlast tako da neće biti prepreka da se uvede vjeronauka u škole kako bi djeca naučila ko su i šta su... Itd, itd,
    Ako smatrate da većina ljudi u CG ovo misli grdno se varate, ima još tu da se radi da dobijete većinu za ove ideje. A kada je budete imali svaka čast, aksios, živio sam u 4 države pa mogu i u petu



    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  15. #22690
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Sve si rekao. Toliko navijački u jednom postu. Iskreno sam mislio da nisi toliko zabrazdio ali... nažalost nisi jedini. Dobro vam učinjelo to prebrojavanje. Znam da ovako reaguješ i na ove koji su tebi bliži..ohh wait...

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  16. #22691
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    @safra ne razumijes i ne pratis fabulu.
    Odje se Brisel pita.
    Ova Vlada ima podrsku SAD. Evrooa sad, Crna Gora odmah i sve ostalo navi cas.

    To je tako i nema tu dalje rasprave.
    Cus.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #22692
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    SKOJ prije nego pročitaš ovo ispod uzmi malo vode i šećera i śedni neđe

    Sjedinjene Države očekuju da će crnogorska vlada ispuniti obećanja, data prije više od godinu, da će Crna Gora ostati na evroatlantskom kursu i dati prioritet reformama potrebnim za pristupanje EU. Kao i uvijek, rezultati govore više od riječi. Do danas, iako se ulažu napori, ti konkretni rezultati uglavnom izostaju, saopšteno je Glasu Amerike iz američke ambasade u Podgorici, u odgovoru na pitanja u vezi sa godišnjicom izbora crnogorske vlade na čijem je čelu premijer Zdravko Krivokapić..

    -Sliku dodatno komplikuje stalno uplitanje autoritarnog ruskog režima koji je, sa svojim političkim i vjerskim proksijima iz regiona i unutar države, našao plodno tlo u duboko podijeljenom društvu u pokušaju da skrene Crnu Goru sa njenog evroatlantskog puta-, ističe se u odgovoru ambasade, uz ocjenu da "velika većina građana Crne Gore" želi da se zemlja pridruži Evropskoj uniji, kao i "sigurnu, bezbjednu i prosperitetnu budućnost".

    Ali ako si ti zadovoljan bice dovoljno da vlada opstane.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    'bem ti boga, kako su ih opalili... Ne vjerovah ni RTCG, nego morao poć na Glas Amerike, i ovo je izgleda stvarno saopštenje.

    Da nije Eskobar "kupio" kojeg poslanika / poslanički klub, pa Živković bješe onako samouvjeren na presu?

    Ono što sam siguran je da su Ameri opalili čvrgu Vučiću, tipa "ako nećeš na listu za sankcije, i da Đilas ide svako malo u Vašington, očekujemo sledeće", pa između ostalog i da se mane Crne Gore.

  18. #22693
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Prosto bode oci... ja ne cuh za ovu godinu dana i jednom da nas je pomenuo Ruski predsjednik ili neki ministri itd...bukvalno smo im zadnja rupa na svirali.... dok sa druge strane imamo konstantno uplitanje raznoraznih ambasadora sto iz Evrope sto iz SAD...specijalni izaslanici....

    I pored svega toga ovi pominju Rusko uplitanje u CG prilike.... pakao
    Još kad bi tako spoljna politika čuj mene rad tajnih službi i sličnih agencija bio javan, đe bi nam kraj bio.. Mene upravo i brine što su se odjednom vijesti o njima utišale, a to bi trebalo svakoga ko želi dobro ovoj državi da zabrine..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  20. #22694
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    'bem ti boga, kako su ih opalili... Ne vjerovah ni RTCG, nego morao poć na Glas Amerike, i ovo je izgleda stvarno saopštenje.

    Da nije Eskobar "kupio" kojeg poslanika / poslanički klub, pa Živković bješe onako samouvjeren na presu?

    Ono što sam siguran je da su Ameri opalili čvrgu Vučiću, tipa "ako nećeš na listu za sankcije, i da Đilas ide svako malo u Vašington, očekujemo sledeće", pa između ostalog i da se mane Crne Gore.
    Iako kratko saopstenje, rekao bi covjek da nas Ameri dosta dobro poznaju.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #22695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    SKOJ prije nego pročitaš ovo ispod uzmi malo vode i šećera i śedni neđe

    ...
    Čista kritika parlamentarne većine.

    Kako reče Eskobar, ova vlada uživa punu USA podršku. Naravno, još puno toga treba uraditi. Kratke su tri godine, treba pohitati

  22. #22696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    @safra ne razumijes i ne pratis fabulu.
    Odje se Brisel pita.
    Ova Vlada ima podrsku SAD. Evrooa sad, Crna Gora odmah i sve ostalo navi cas.

    To je tako i nema tu dalje rasprave.
    Cus.
    Ponekad se pitam jesi li sav svoj

    Ajde da probam još jednom.

    EU ima više uticaja od USA ovdje, to je jednostavno činjenica. Ne znači da USA nema uticaja, samo da je slabiji od uticaja EU.

    Kad bi se uticaj u Crnoj Gori mjerio brojem saopštenja i izjava niko se sa Vučićem ne bi mogao mjeriti.

  23. #22697
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Me brini za to.
    Vidis li da ucim safra da rezonuje pravilno.

    Taman da mu dodam ovo kritika Vladi Crne Gore je ustvari kritika parlamentarnoj vecini.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #22698
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Me brini za to.
    Vidis li da ucim safra da rezonuje pravilno.

    Taman da mu dodam ovo kritika Vladi Crne Gore je ustvari kritika parlamentarnoj vecini.
    Ako si pismen pročitaj i napravi listu svega što su kritikovali. Za sve za šta je skupština odgovorna udari jednom bojom krstić, za ono što je vlada drugom. Prebroj. Kašće ti se samo.

  26. #22699
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čista kritika parlamentarne većine.

    Sjedinjene Države očekuju da će crnogorska vlada ispuniti obećanja, data prije više od godinu, da će Crna Gora ostati na evroatlantskom kursu i dati prioritet reformama potrebnim za pristupanje EU. Kao i uvijek, rezultati govore više od riječi. ​Do danas, iako se ulažu napori, ti konkretni rezultati uglavnom izostaju​", saopšteno je Glasu Amerike iz američke ambasade u Podgorici, u odgovoru na pitanja u vezi sa godišnjicom izbora crnogorske vlade na čijem je čelu premijer Zdravko Krivokapić..

    ođe piše crnogorska vlada, a ne parlamentarna većina

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #22700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Sjedinjene Države očekuju da će crnogorska vlada ispuniti obećanja, data prije više od godinu, da će Crna Gora ostati na evroatlantskom kursu i dati prioritet reformama potrebnim za pristupanje EU. Kao i uvijek, rezultati govore više od riječi. ​Do danas, iako se ulažu napori, ti konkretni rezultati uglavnom izostaju​", saopšteno je Glasu Amerike iz američke ambasade u Podgorici, u odgovoru na pitanja u vezi sa godišnjicom izbora crnogorske vlade na čijem je čelu premijer Zdravko Krivokapić..

    ođe piše crnogorska vlada, a ne parlamentarna većina

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    To im neki lokal staff, vjrv DPSovac/ka, pise.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 908 of 1249 FirstFirst ... 4088088588989049059069079089099109119129189581008 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •