Page 1036 of 1249 FirstFirst ... 365369369861026103210331034103510361037103810391040104610861136 ... LastLast
Results 25,876 to 25,900 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25876
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Nijesam ni pri jednima na žalost dostine ovđe.
    Imam tu slobodu da mi ne određuju ni jedni ni drugi misao nit oprjedeljenje nit vezanost za bilo koga od njih.
    Tako je ranije bilo tako je i sad.
    Samo sagledavam trenutno tužno činjenično stanje.
    Nisam ni ja nikome na strani. Samo gledam da su uslovi za zivot i karijeru priblizno jednaki za sve.
    Ocekujem za pare koje dajem ne sjedim u koloni sat vremena jer imamo dva bulevara normalna i na njima je cesto parkirano i po 10 vozila. Ocekujem da za pare koje dajem Glosarij ne prodaje neispravnu opremu koja je nekome tvom mozda granica zivota i smrti.
    Da dajemo kodri godisnje 13 miliona eura a KBC ni okrecit ne umijemo. Da kad zovnes hitnu dodje doktor sa ambulantnim vozilom a ne da vozimo mi covjeka koji umire jer PG ima 5 vozila, ostali ni po jedno...
    Da mi sta imam pravo ili ne ne odredjuje polupismeni komsija koji nije ni za sefa ovih koji ciste ulice, a ne za nesto ozbiljnije...
    Da sporove sa komsijama rjesavamo na sudu, a ne pesnicama ili oruzijem....
    Ali vidim da pojedinima to odgovara, pa su danas raspolozeni.....
    Super. Na popisu iduce godine ili ove nas nece pola biti, bez ako roditelji ne budu popisivali djecu koja ne zive ovdje vise.....
    Vidim da je bolje i da smo svi u kanalu samo da mi se komsija kojeg sam juce gledao sa visine, danas ne moze da se smije.... Jer evo se vraca DPS....
    Odlicno nam je ovo ispalo. Ne bih ja to nista diro... Bice kokaina i dalje, namjestice brat od tetke posao.... Ako se nesto desi, ima se stan u Beogradu i pricaces kako su dolje svi stoka.....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 17-01-22 at 13:15.

  2. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #25877
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Izbori i tačka.

    Čemu ovaj međukorak? Kupovina vremena? Kao da smo malo vremena izgubili tapkajući u mjestu i rušeći sve što je bilo dobro u prethodnom periodu.

    Dajte izbore, pa se odredite, pravite predizborne i postizborne koalicije.
    In vino veritas

  4. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  5. #25878
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Izbori i tačka.

    Čemu ovaj međukorak? Kupovina vremena? Kao da smo malo vremena izgubili tapkajući u mjestu i rušeći sve što je bilo dobro u prethodnom periodu.

    Dajte izbore, pa se odredite, pravite predizborne i postizborne koalicije.
    Prvi put da se i sa tobom slozim

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  7. #25879
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,816
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,334
    Thanked in
    2,180 Posts

    Default

    Kodri se u 2020. dalo 6 miliona, 2018. 4.5, 2017. dalo se 3.3. Nije 13 miliona godišnje, ukupno je u 2020, godini privatnim klinikama iz budžeta plaćeno 7.8 miliona. Ako je nova vlast raskidala ugovore sa kodrom jer dobijaju previše para, nemam ništa protiv, pod uslovom da su obezbijedili alternativu. A nisu. Opet se po makar 3 mjeseca čekaju termini za preglede, snimanja i slično. Više puta sam rekao da se najviše bojim da će ukidanje doprinosa za zdravstvo da dodatno sutura ionako očajnu zdravstvenu zaštitu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #25880
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nisam ni ja nikome na strani. Samo gledam da su uslovi za zivot i karijeru priblizno jednaki za sve.
    Ocekujem za pare koje dajem ne sjedim u koloni sat vremena jer imamo dva bulevara normalna i na njima je cesto parkirano i po 10 vozila. Ocekujem da za pare koje dajem Glosarij ne prodaje neispravnu opremu koja je nekome tvom mozda granica zivota i smrti.
    Da dajemo kodri godisnje 13 miliona eura a KBC ni okrecit ne umijemo. Da kad zovnes hitnu dodje doktor sa ambulantnim vozilom a ne da vozimo mi covjeka koji umire jer PG ima 5 vozila, ostali ni po jedno...
    Da mi sta imam pravo ili ne ne odredjuje polupismeni komsija koji nije ni za sefa ovih koji ciste ulice, a ne za nesto ozbiljnije...
    Da sporove sa komsijama rjesavamo na sudu, a ne pesnicama ili oruzijem....
    Ali vidim da pojedinima to odgovara, pa su danas raspolozeni.....
    Super. Na popisu iduce godine ili ove nas nece pola biti, bez ako roditelji ne budu popisivali djecu koja ne zive ovdje vise.....
    Vidim da je bolje i da smo svi u kanalu samo da mi se komsija kojeg sam juce gledao sa visine, danas ne moze da se smije.... Jer evo se vraca DPS....
    Odlicno nam je ovo ispalo. Ne bih ja to nista diro... Bice kokaina i dalje, namjestice brat od tetke posao.... Ako se nesto desi, ima se stan u Beogradu i pricaces kako su dolje svi stoka.....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Daleko je sunce.
    I ja bih to što i ti ali sujmam e ćemo to dočekat...

  9. #25881
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kodri se u 2020. dalo 6 miliona, 2018. 4.5, 2017. dalo se 3.3. Nije 13 miliona godišnje, ukupno je u 2020, godini privatnim klinikama iz budžeta plaćeno 7.8 miliona. Ako je nova vlast raskidala ugovore sa kodrom jer dobijaju previše para, nemam ništa protiv, pod uslovom da su obezbijedili alternativu. A nisu. Opet se po makar 3 mjeseca čekaju termini za preglede, snimanja i slično. Više puta sam rekao da se najviše bojim da će ukidanje doprinosa za zdravstvo da dodatno sutura ionako očajnu zdravstvenu zaštitu.
    Ugovori su sklopljeni. U skladu sa zakonom na tenderu, pa ko da najpovoljnije uslove uz jednake uslove koje moraju ispunit. Codra nije najpovoljnija.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ivatne-klinike
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #25882
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Jel ne valja postojeća vlada. Složićemo se da ne valja. Ima tu par OK ministara ali džaba sve kada nema podršku, tj nije je imala od prvog dana...

    Izbori nisu rešenje, jer em bi se dobili vrlo slični rezultati em bi otpisali pola godine ili godinu bilo kakvog rada (doduše ni do sad se nisu pretrgli, blago rečeno), na stranu što sve to košta.
    Doduše, mogu i izbori ali samo pod uslovom da se izlazi pojedinačno bez predizbornih koalicija, što naravno nije prihatljivo zna se kome i zbog čega..

    Da li treba da u vladu uđe DF ili DPS? Ne, vidjeli smo kako su naredni i jedni i drugi da sve temeljno urnišu...

    I šta onda ostaje... Mogu se (ne) slagati sa predlogom URE ali da li ima bolje rešenje? (osim da se ide odavde )

  11. #25883
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,351
    Thanks Thanks Received 
    3,848
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Ali koje je resenje?
    Evo pitam oca kaze gledao sam ali pojma nemam sta je resenje ono ponavlja sene dps, ne df ali sta onda?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  12. #25884
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,612
    Thanks Thanks Given 
    3,551
    Thanks Thanks Received 
    8,596
    Thanked in
    4,642 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post

    I šta onda ostaje... Mogu se (ne) slagati sa predlogom URE ali da li ima bolje rešenje? (osim da se ide odavde )
    ne znam kako su zamisli ovo. potpisnici memoranduma u vladu, da ih DF samo podrži u Parlamentu ali da ne uđe u istu. i da uredno glasa za sve i da ne talasaju. ovo može biti scenario ako je dogovoreno sa šefom im iz BGa. ili da DPS digne ruku da manjisku vladu po principu DFa? pa da Ivanović i Brano budu ti koji su ih birali?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #25885
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Da Vi rečem što je jedino R J E Š E NJ E.
    Da se dovedu 40 i kusur njemaca, da im se da crnogorsko državljanstvo i da se postave na ključne pozicije i platu koliko zinu.
    Ove sve do sad "stručnjake" deportovat u Njemačku pa neka žule krtolu tamo ili neka istovaraju.

  14. The Following 8 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  15. #25886
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,400
    Thanks Thanks Given 
    5,533
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ali koje je resenje?
    Evo pitam oca kaze gledao sam ali pojma nemam sta je resenje ono ponavlja sene dps, ne df ali sta onda?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Sacekati zavrsetak lokalnih izbora i osnivanje te DH stranke nakon cega idu izbori. Tad nema ni DF-a ni DPS-a, na radost mnogih i na tugu par forumasa
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  17. #25887
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Poraznije od ovakvog rešenja mi je samo klika ovih koji se raduju tome.. Radujemo se povratku 'pro crnogorskih patriota' koji su zastavom zamotali sva nepočinstva i nesojluke koje su uradili za 30 godina i to je sve ok samo da ne dođu ovi drugi.. Između dvije vatre će nestati svi oni koji su se usudili da sanjaju utopiju, čuj mene modernu državu za sve svoje narode..
    Makar je ovo fer ispalo na kraju, dali su vam head start da razmislite šta ćete sa sobom, računam iole normalan narod će i rukama i nogama kopati da se makne iz ovog kanala banana trejd države..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  19. #25888
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Pa kažem ići odavde .. Ići iz zemlje gdje (ovakav) DF i (ovakav) DPS imaju 70% glasova.

    Lično ne mislim da je loše rešenje manjinska vlada. Napraviti moratorijum do kraja mandata (te naredne) vlade na nacionalna i vjerska pitanja i gledati isključivo ekonomiju.
    Ako bude narodu bolje za par godina, da li stvarno mislite da će DF priča imati pokrića? Ne znam možda sam j aoptimista u demokratski potencijal u CG

  20. #25889
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ali koje je resenje?
    Evo pitam oca kaze gledao sam ali pojma nemam sta je resenje ono ponavlja sene dps, ne df ali sta onda?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Trebali su na pocetak da se dogvore kako treba, nisu u DF sve neki bauci pa da su svi kao Manda i Medo ludi, na pocetak se nije odradilo kako treba, eto trazio je dritan tu ekspertsku vladu pa su i DF i DCG podrzali, sad on kaze nije dobra, pa daj ostavku junace i idemo na neko drugo rijesenje, ali ne, on oce ako mu ovo ne pordje da daje podrsku vladi do kraja mandata, pa ko je ovdje lud a ko normalan...pa isti dritan je rekao da nema potrebe da se vlada rekonstrusie sve je besprekorno a vidji mu sad price, i onda kaze nije ovo nikakav uticaj stranih faktora, a ne dipr vise majke ti...

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  22. #25890
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kodri se u 2020. dalo 6 miliona, 2018. 4.5, 2017. dalo se 3.3. Nije 13 miliona godišnje, ukupno je u 2020, godini privatnim klinikama iz budžeta plaćeno 7.8 miliona. Ako je nova vlast raskidala ugovore sa kodrom jer dobijaju previše para, nemam ništa protiv, pod uslovom da su obezbijedili alternativu. A nisu. Opet se po makar 3 mjeseca čekaju termini za preglede, snimanja i slično. Više puta sam rekao da se najviše bojim da će ukidanje doprinosa za zdravstvo da dodatno sutura ionako očajnu zdravstvenu zaštitu.
    Apsulutno je nebitno je li 3 ili 30.sustina je ista.
    Moramo li da dajemo milione podobnim proizvodjacima da nam salju neialravnu opremu ili opremu van standarda, pa da se onda jedino od njega moze kupovati. Pricam o skenerima i rentgenima koje je uvalio Glosarij, a potpisivali sefovi KBC i Ministarstva. Pa je odrzavanje opreme i repromaterijal za 2 godine bio skuplji nego sama masina...
    A znas li koliko je takvih primjera u svakom segmentu. Tako je zavrsila i Mljekara ili ovo za proizvodnju peleta sa Boskovicem i Obradovicen.
    Ali ne, mi i dalje guramo iste price sa istim firmama i ocekujemo bolje rezultate.
    Evo izgleda da ce Gvozden i Ivanovic da donesu demokrariju i nezavisni tuzilacki aparat. A stranim investitorima ce da presudjuje Jovanic.
    Evo cujem da se raspituje Tesla da dodje u CG samo zbog njega

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  23. #25891
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,816
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,334
    Thanked in
    2,180 Posts

    Default

    Nije baš ista ako se promaši sa nekoliko puta. Suština je ono što sam rekao: loši ugovori treba da se raskinu, ali to je samo pola posla. Tražiš bolju uslugu za iste ili manje pare, nadomještaš ono što kbc ne može da pruži. A ne raskinuli smo ugvore i onda ruke u džepove i priča Radulovićke kako je sve cakum-palum. Ko često visi po bolnici i po domovima zdravlja zna dobro o čemu govorim.

    EDIT: U Srbiji se jedno 85% ljudi izjašnjava kao Srbi, tako da bi bilo svejedno. Našao bi se neki drugi ključ za podjele.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  25. #25892
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Brano nema teme osim crkve. A što je ovo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Je li nesto od napisanog netacno?

    Problem je u tome sto je pogodio sustinu. Koju dobar dio ljudi odbija da vidi. Ili se pravi da ne vidi. Ili stvarno ne razumije.

  26. #25893
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Kaže Dritan da nema moralnu obavezu ni prema kome, a ja bih ga zamolio da razmisli da li ima prema nama koji smo ga glasali. Meni je obećao bespoštednu borbu protiv kriminala, protiv mafije... Uz podršku DPS-a, SD-a i BS istrajaćeš u toj borbi, zar ne?
    E, moj Dritko. Prevari ti jedan veliki dio svojih glasača, a to što prema nama nemaš moralnu obavezu bolje da ne komentarišem.

  27. The Following 6 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  28. #25894
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    14,810
    Thanks Thanks Received 
    4,125
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Je li nesto od napisanog netacno?

    Problem je u tome sto je pogodio sustinu. Koju dobar dio ljudi odbija da vidi. Ili se pravi da ne vidi. Ili stvarno ne razumije.
    Nisam rekao da li je tačno ili ne već da mu je svaka tema o crkvi. Kao da nam je sve drugo u državi sjajno pa nema o čemu da piše. Od zadnjih 20 tekstova bar 15 mu je o crkvi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  29. #25895
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Ima istine u tome, ali da li je stvarno Bato Carević iz DF-a išta manji kriminalac?

  30. #25896
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ugovori su sklopljeni. U skladu sa zakonom na tenderu, pa ko da najpovoljnije uslove uz jednake uslove koje moraju ispunit. Codra nije najpovoljnija.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ivatne-klinike
    Codra nije ordinacija/klinika nego bolnica.
    Ako je Codra skupa,ne kazem da nije, neka obezbijede drugu adekvatnu BOLNICU da pomogne sistemu.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  31. #25897
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Codra nije ordinacija/klinika nego bolnica.
    Ako je Codra skupa,ne kazem da nije, neka obezbijede drugu adekvatnu BOLNICU da pomogne sistemu.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Neka naprave bolnicu, sto moramo da sipamo dovijeka u privatnike. Kod nas ako ne radis sa drzavom onda i nema posla. A da ne kazem sta onda dobijemo.
    Nego, ni stari ni novi ne rekose dje nesta 9 miliona koje su im gradjani ko ovce platili....
    Nova torbica za hrapivicku... Sta?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  32. #25898
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,400
    Thanks Thanks Given 
    5,533
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    MEDOJEVIĆ: URA će ići ka pregovorima sa DPS, internacionalizaciji problema i vanrednim izborima!


    20,945 views
    Sep 16, 2021
    #medojeuvijekupravu

    Treba pitat Meda zbog cega je to tako, bar je on bio glavna budala koja ima muda.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. #25899
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Kaže Dritan da nema moralnu obavezu ni prema kome, a ja bih ga zamolio da razmisli da li ima prema nama koji smo ga glasali. Meni je obećao bespoštednu borbu protiv kriminala, protiv mafije... Uz podršku DPS-a, SD-a i BS istrajaćeš u toj borbi, zar ne?
    E, moj Dritko. Prevari ti jedan veliki dio svojih glasača, a to što prema nama nemaš moralnu obavezu bolje da ne komentarišem.
    Evo sad neka nadje moralnu obavezu sa razocaranim DPS biracima Nikolaidisom, Ljubomirom, Zekovicem....
    Jos jedna pobjeda gradjanskih opcija u CG.
    Ocigledno je DPS mjera toga....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  35. #25900
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,816
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,334
    Thanked in
    2,180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Neka naprave bolnicu, sto moramo da sipamo dovijeka u privatnike. Kod nas ako ne radis sa drzavom onda i nema posla. A da ne kazem sta onda dobijemo.
    Nego, ni stari ni novi ne rekose dje nesta 9 miliona koje su im gradjani ko ovce platili....
    Nova torbica za hrapivicku... Sta?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    "Građani kojima je potrebna zdravstvena usluga, koja uključuje magnetnu rezonancu ili hiperbaričnu komoru..."

    Đe su preglefi i kontrole raznih specijalista? Mjesec i po dana nije bilo nijednog termina za endokrinologa, a ti koji su do početka decembra i postojali bili su za mart mjesec. Naravno da sam za to da se grade zdravstveni objekti, ali ovi u onom tekstu sa linka govore o finansijskim efektima koje će da postignu, a ne o zaštiti. U kbc-u radi jedan jedini pulmlolog, pomažu mu đečina od 26 godina koja su tek sa fakulteta izašla. Nije problem samo ima li novih bolnica, nego ko će u njima da radi? Koji doktori?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 1036 of 1249 FirstFirst ... 365369369861026103210331034103510361037103810391040104610861136 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •