Page 1066 of 1249 FirstFirst ... 6656696610161056106210631064106510661067106810691070107611161166 ... LastLast
Results 26,626 to 26,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    SNP dzabe odlaze Berane zavrsili su tamo. Od najjace partije nece imati ni 1%.
    Oni su sad gradjanska partija. Mogu dobiti glasove biraca islamske vjeroispovijesti.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #26627
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovo je ključ svega. đe ga je noćas Medo da se glasne? čoek kojem su svi bili šverceri i kriminalci. više puta je Spajića prozvao za par mjeseci no komplet DPS svih ovih godina. đe je Jole Vučurović? đe je Slaven Radunović kojem je smetalo što Leposavić nosi masku sa grbom CG pa ga onda branio? odigrali su maestralno protiv ove Vlade
    Znaci medo je kriv sto je dritko otisao sa dps 😂 za koga si sad za profa ili dritka? Kako ces se podijeliti 😂

  3. #26628
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    SNP dzabe odlaze Berane zavrsili su tamo. Od najjace partije nece imati ni 1%.
    A prodali se ka Dzaković, Pajović i ostale splake pa ih ne zanima puno ko će ih više glasati. Obezbijedili su praunučad vjerovatno sa prelomom u mozgu.
    Šteta za Dritana. Stvarno sam imao lijepo mišljenje o njemu jer je jako bistar političar, možda i među boljim političarima zadnjih decenija ali što mu je sve ovo trebalo, baš razočarenje.
    Mislim da je većini ljudi preko glave novih i novih i novih izbora i svih ovih dešavanja. Baš brzoplet i ružan potez URA-e.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #26629
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A prodali se ka Dzaković, Pajović i ostale splake pa ih ne zanima puno ko će ih više glasati. Obezbijedili su praunučad vjerovatno sa prelomom u mozgu.
    Šteta za Dritana. Stvarno sam imao lijepo mišljenje o njemu jer je jako bistar političar, možda i među boljim političarima zadnjih decenija ali što mu je sve ovo trebalo, baš razočarenje.
    Mislim da je većini ljudi preko glave novih i novih i novih izbora i svih ovih dešavanja. Baš brzoplet i ružan potez URA-e.
    Taman tako dobro su sigurno obezbijedili.

  6. #26630
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nesto sto su demokrate predlagale cijelo vrijeme, a sad nazivaju to kradjom izbora.
    To su avetinje, njih ne treba za ozbiljno uzimat.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #26631
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Braca predvodjena demokratama
    "Formiraćemo odbor za pobunu, jer ovdje izgleda bez bune i revolucije neće biti ništa. Ako formiraju manjinsku Vladu, pozivamo sv građane na radikalizaciju i blokadu svega", naglašeno je tokom večerašnjeg okupljanja.
    Becic u pon kod rajnke, bice debelo zavrcanje usiju
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #26632
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Znaci medo je kriv sto je dritko otisao sa dps  za koga si sad za profa ili dritka? Kako ces se podijeliti 
    ko je napadao Vladu najviše? ko ih je bušio na svakom koraku? napadali su Krivokapića a sa druge strane im nije smetalo da ubače tonu ljudi. đe su danas da organizuju pres povodom ovoga? Manda veliki vođa, štrajkova glađu tako što su mu kese hrane donosili. više je DF napadao Vladu no i DPS, ja ne pamtim da je to bivalo đe. na kraj se ne bih čudio da i DF glasa za manjinsku vladu. to je njihov fah. da prodaju narod. čudno nekako ti ide ovo branjenje DFa kojeg ne braniš u suštini
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #26633
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Ko normalan vjeruje Demokratama ? Pih


    Podjele, a ne pobjede na djelu :/
    Love, peace and respect.

  10. #26634
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ko je napadao Vladu najviše? ko ih je bušio na svakom koraku? napadali su Krivokapića a sa druge strane im nije smetalo da ubače tonu ljudi. đe su danas da organizuju pres povodom ovoga? Manda veliki vođa, štrajkova glađu tako što su mu kese hrane donosili. više je DF napadao Vladu no i DPS, ja ne pamtim da je to bivalo đe. na kraj se ne bih čudio da i DF glasa za manjinsku vladu. to je njihov fah. da prodaju narod. čudno nekako ti ide ovo branjenje DFa kojeg ne braniš u suštini
    Cekaju da vide dritka sto ce da odluci lijepo su rekli izbori pa ko sto ponese 😂 ja mislim da je medo kriv sto je milo kra 30 god je li ti medo kriv sto si radio u kladionicu sa faxom 😂

  11. #26635
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Cekaju da vide dritka sto ce da odluci lijepo su rekli izbori pa ko sto ponese ja mislim da je medo kriv sto je milo kra 30 god je li ti medo kriv sto si radio u kladionicu sa faxom
    haahhaahahahha mora se priznati da si dobar. upireš da braniš DF koliko iđe možeš a vamo kao ne braniš. tako si i Slavena branio kad je vrijeđao onako klošarski i splačinasto

    zašto je Medo napadao Vladu stalno? koji su to razlozi? obeća li ta moralna gromada i kolege mu da se ne vraćaju u Sinđin parlament? pa veliki junaci i borci za prava svih nas se vrnuše u Parlament da bi raspravljali o nekakvim kozmetičkom proizvodima. zašto su se vratili? uništiše li proteste Odupri se? nije im se sviđalo ko ih vodi?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #26636
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Cekaju da vide dritka sto ce da odluci lijepo su rekli izbori pa ko sto ponese ja mislim da je medo kriv sto je milo kra 30 god je li ti medo kriv sto si radio u kladionicu sa faxom
    Njemu su Srbi krivi za sve...najviše Vučić i Čović.

  13. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #26637
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,608
    Thanked in
    2,271 Posts

    Default

    Izbori su neminovnost.

    I sto onda? Ko ce cinit novu vecinu? Ne znam koja to pretumbavanja mogu bit do ljeta...

    I sto onda? Da dobijemo jos jednu vladu do jeseni koja se opet ne moze slozit...

    Kakvo gubljenje vremena zbog politicke sujete i fotelja. Godinu dana smo imali da se slozimo i nismo. Onda nas neka ovako, bolje nismo zasluzili.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  16. #26638
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Sto se izbora tice ako ih bude ove godine, samo je pitanje gdje ce ici glasovi URA koje je dobila 30 avgusta.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  18. #26639
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,608
    Thanked in
    2,271 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Sto se izbora tice ako ih bude ove godine, samo je pitanje gdje ce ici glasovi URA koje je dobila 30 avgusta.
    Ja cu glasat DH, eto, ako se stvarno sve ovo odigra, pozdrav URA.

    A URA ce dobit neke nove glasace i mozda na isto dodju.

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  20. #26640
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Pa nova Vlada neka sredi stvari vezane za izbore i onda je to to.

    Poslije neka se napravi Vlada na osnovu EU principa, vrijednosti i uslova i da se napreduje i gazi prema EU.

    Ova anomalija, presedan i prevara iz 2020. godine da se nikada više ne ponovi kao što neće jer su svi viđeli kakav je ko i građani i ambasade i svijet.


    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Last edited by mneonly; 19-01-22 at 22:23.
    Love, peace and respect.

  21. #26641
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nesto sto su demokrate predlagale cijelo vrijeme, a sad nazivaju to kradjom izbora.
    Nebitno je ko predlaze odlaganje izbora. Ako hocemo da zivimo u drzavi vladavine prava onda nema govora o odlaganju. Mogu li ovi ljudi da shvate da je zakon jasan povodom toga kad se odrzavaju izbori i pod kojim uslovima ih je moguce odloziti? Sve i da 81 poslanik kaze da hoce da se odloze izbori, ne moze.

    "Gospodo" poslanici, koji ne znate nista ni o cemu a primate plate od 2000e, izvolite pa izmijenite postojeci ili donesite novi Zakon o izboru odbornika i poslanika pa onda odlazite izbore. Do tad, pokusajte da utuvite u te suplje glave da su u demokratiji gradjani nosioci vlasti koji su vam ustupili mandat na cetiri godine. Sve mimo toga je nezakonito drzanje vlasti. Za takve ideje u pravim demokratijama lete glave.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. #26642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Ko izvede svoje biracko tijelo na biracka mjesta...dobija.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  24. #26643
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,341
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    @zvoncica stavrno ne volim sa tobom o politici pa ću kratko.
    Dritan nije izdao vas DPS-ovce. Sve ostale jeste. Ako već nije uspjela NJIHOVA ideja ekspertske vlade, onda su trebali na izbore. A ne manjinsku vladu sa DPS-om i satelitima. To je prevara glasača. Prije izbora su striktno obećali NE sa DPS-om. Kao što ranije rekoh, da to nisu obećali pitanje bi bilo da li bi prešli cenzus. Sve drugo nije istina.
    Glasači DPS-a me kad je ova situacija u pitanju ne zanimaju. I ovo ti nije prvi put da pominješ 150 hiljada itd. Ne znam kakvu poentu pokušavaš da izvučeš. I zašto je to bitno kad je ovo u pitanju.

    P. S.

    Zakazah za sjutra kod onog Bakića. Hvala.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  25. The Following 4 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  26. #26644
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nebitno je ko predlaze odlaganje izbora. Ako hocemo da zivimo u drzavi vladavine prava onda nema govora o odlaganju. Mogu li ovi ljudi da shvate da je zakon jasan povodom toga kad se odrzavaju izbori i pod kojim uslovima ih je moguce odloziti? Sve i da 81 poslanik kaze da hoce da se odloze izbori, ne moze.

    "Gospodo" poslanici, koji ne znate nista ni o cemu a primate plate od 2000e, izvolite pa izmijenite postojeci ili donesite novi Zakon o izboru odbornika i poslanika pa onda odlazite izbore. Do tad, pokusajte da utuvite u te suplje glave da su u demokratiji gradjani nosioci vlasti koji su vam ustupili mandat na cetiri godine. Sve mimo toga je nezakonito drzanje vlasti. Za takve ideje u pravim demokratijama lete glave.
    Ovdje je zakon sto vecina partija dogovori.
    Ukoliko se dogovore da se izbori odlazu.... Pa.... Nece biti prvi put da to bas i nema neko utemeljenje u zakonskim propisima.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. #26645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ura i dps, uz podršku satelita i snp, podnijeli zajednicki predlog da se izbori u berane, ulcinj i plužine odlože za maj kad su ostali lokalni izbori.

    Bogme džabe bježe, brzo će i maj i gašenje ure i snp...
    Koga boli ona stvar i za Berane i za URA i za SNP i za DPS pojedinačno? Koga boli patka za SDP, SD, BS, AA itd?

    Mene lično prelivanja na toj strani ne interesuju u životu... Ono što je meni lično bitno je da ni u snovima ne postoji matematika

    DF + indijanci (Milača, Radnička, Danilović, Lekić i ostale gromade političke scene) - podrška Vučića + Demokrate + potencijalni Demohrišćani nesrećni - podrška "Vijesti" - podrška zapada - poluge vlasti - Amfilohije ≥ 41 mandat
    znači nema je, na bilo koju izlaznost i u bilo kojim okolnostima. Bitno izmijenjene okolnosti, sunce.

    "Moramo se privikavati" da nema rastakanja države pod plaštom priče rastakanja DPS-a (ili bilo koje stranke), i da se Bratićke, Vukšići i Rakonjci više neće ponoviti... A bože zdravlja, lakše će se sad ometlati Carevići i Kovačevići, nema više "bitke za Nikšić", ne vjerujem da će više Vlada Mandić i slični u izmijenjenim okolnostima i sa drugom upravom ANB imati cohones da rovare ovuda, no će se morat gledat u retrovizor malo češće.

  28. #26646
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Koga boli ona stvar i za Berane i za URA i za SNP i za DPS pojedinačno? Koga boli patka za SDP, SD, BS, AA itd?

    Mene lično prelivanja na toj strani ne interesuju u životu... Ono što je meni lično bitno je da ni u snovima ne postoji matematika



    znači nema je, na bilo koju izlaznost i u bilo kojim okolnostima. Bitno izmijenjene okolnosti, sunce.

    "Moramo se privikavati" da nema rastakanja države pod plaštom priče rastakanja DPS-a (ili bilo koje stranke), i da se Bratićke, Vukšići i Rakonjci više neće ponoviti... A bože zdravlja, lakše će se sad ometlati Carevići i Kovačevići, nema više "bitke za Nikšić", ne vjerujem da će više Vlada Mandić i slični u izmijenjenim okolnostima i sa drugom upravom ANB imati cohones da rovare ovuda, no će se morat gledat u retrovizor malo češće.
    Carevici i Kovacevici su dobili na izborima koliko se sjecam, a sad ce se ucvrsriti koalicija DF i Demokrate. Tako da ne zavisi kao ni u Mojkovcu od URA ili SNP nista.
    Bez ako ne mislis da ce nova vlada da izglasa skracenje mandata i u BD I NK

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  29. #26647
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,097
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam, ovo što radi URA mi djeluje kao neukusno ali daleko od toga da je ovo najgora čorba koju je narod morao progutati znajući naš mentalitet i političare. Meni je prosto, glasao sam ih i sad jedino šta mogu da uradim je da posmatram u kom će ovo pravcu da ide ali ubijeđen sam jedno 80% da ga dok sam živ više neću izaći na izbore niti će me boljeti vršnjak za iste..
    Iskreno gledajući, liše 3 ministarstva koja su nešto uradili od kako se ova vlada formirala, koji su to veći razlozi da ona takva i ostane? Osim vapaja ovih botića iz demokrata sa klikom izdaja je saradnja sa dps-om, dok je prihvatanje splačina koje su prelećele iz tog istog dps-a sasvim ok malom Aleksi.. Priča o principima i izbornoj volji iz ugla demokrata meni ne pije vodu, jer kako rekoše prije mene - moja volja sigurno nije da razni gmazovi sa malo ili nimalo iskustva rovare po raznih institucija i trpaju svoje plitkoumne botove po dubini, moja volja nije da se otaljava izbor TS-a skoro pola godine, definitivno nije moja volja da glava skupštine šuruje sa određenom crkvom i koristi skupštinske (narodne) resurse za samopromociju..
    Nije moja volja to što premijer blokira reformu MUP-a opet zarad jedne crkve, moja volja svakako nije instaliranje raznih utvara po ministarstvima, univerzitetima i svim onim funkcijama koje su po ustavu razdvojene od vjere ma kakva ona bila, nije moja volja uprezanje cijelog aparata (min. odbrane, mupa, anb-a) a opet zarad jedne crkve.. Nije mi volja instaliranje raznih Milačića kao bezbjedonosnih savjetnika, nije moja volja to što oni ni po kojoj zasluzi koriste državnu (narodnu) imovinu i sredstva.. Nije moja volja a i nije me volja da nabrajam sve gluposti koje sam trpio zarad ''svijetla na kraju tunela''. Da se ogradim o ovom pominanju crkve, koga je volja stav sam o istoj iznio na temi koja je predviđena za to, isti mi je stav i nemam želju da ga ođe ponavljam.
    Nije moja volja ovaj jaz koji je nastao između vladajućih stranaka sa uvođenjem jedne nacije na uštrb druge a sve pod ''sad malo mi da jašemo'' kao da je ova država sa institucijama jedno obično korito..
    Nije moja volja što nije niko od svih ovih krvnika moje budućnosti procesuiran ili u krajnjem uz pomoć ''oslobođenih institucija'' skrajnutih iz političkog i javnog etera.. NIje moja volja što sam iskreno vjerovao da će nešto da se promijeni a ostalo je sve isto samo je ambalaža druga..
    Možda je Dritan izdajnik, možda, svakako je pokazao da ima više muda nego svi ovi danas koji se kriju iza raznih fb i drugih obavještenja.. Ako propane propao je i prosto mu bilo, ako uspije da pogura ovu žalosnu državu iz mrtve tačke u koju je uglavnom dovela skupština i nonšalantnost Premijera povodom gorućih pitanja..
    Uz dužni respekt prema Jakovu i Mikiju za koje sam do danas smatrao da su nepolitički igrači, ne mogu oni nikog da pozivaju na ostavku kad njihove kolege koje su izgubili podršku te iste skupštine i dalje obavljaju te funkcije..
    Nije moja volja što se uopšte o lustraciji, zakonu o porijeklu imovine nije ništa preduzelo više od mrtvog slova na papiru.. Nije moja volja a računam i dobrog dijela naroda koja je glasala ovu istu vlast..

    Od DF-a me ništa ne iznenađuje, iznenađuje me što su previše mirni pa i za sopstveno dobro ali oni me ne iznenađuju realno..

    Realno, zabolje me više šta će ko, sa kim će ko samo zapamtite dobro: obično onaj ko najviše bruji o izdaji će je počiniti prije ili kasnije.. A u jednu ruku me i ne iznenađuje ovaj narod u kojem većinu čini dvojac dps df, a govorimo o centrima, ljevičarima i ostalima.. Ko god dođe na vlast, ne da će to biti izdaja narodne volje nego će to biti tačno ono što zaslužujemo..
    Ali te je volja da Dritan koristi resurse vlade i sektora bezbjednosti za samopromociju!?

    Dalje izbor TS je bio zavrsen uz rekonstrukciju vlade jos u septembru, Dritan je to sabotirao iz vise razloga, a sad konacno vidimo pravi. Jer ovo je planirano i dogovarano mjesecima prije sporazuma, i naravno da mu nije odgovarala stabilna vecina jer bi mu otpao glavni(jedini) izgovor za ovu izdaju.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 19-01-22 at 23:00.

  30. #26648
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Ali te je volja da Dritan koristi resurse vlade i sektora bezbjednosti za samopromociju!?

    Sent from my phone
    Ne šalje viber poruke za svako hapšenje..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  31. #26649
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    @Rodion Romanovich

    Kao neko ko je bivši razočarani glasač URE koja je bila na zdravim osnovama na početku, da li ovo konačno prosvjetljenje i vraćanje te političke stranke u zdravu priču (nadamo se) znači da mogu računati opet na tvoj glas ? Ako i dalje nisi siguran onda da pitam da li su makar malo povratili povjerenje ?
    Pitanje je bitno jer na primjeru možemo da vidimo kako će reagovati oni glasači koje je URA odmah izdala, a ostali joj ovi lažni DH glasači pijanog Zdravka.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  32. #26650
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    kako se stvari mijenjaju. prije godinu svašta pisao za URU (i kolege ti) sad neke zdrave osnove pominješ



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


Page 1066 of 1249 FirstFirst ... 6656696610161056106210631064106510661067106810691070107611161166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •