Page 1023 of 1249 FirstFirst ... 235239239731013101910201021102210231024102510261027103310731123 ... LastLast
Results 25,551 to 25,575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25551
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja se izvinjavam izgleda sam prosao kroz vremenski portal pa komuniciram sa ljudima iz 18.-19. vijeka, samo malo da vidim kalendar cini mi se da je kod mene 21. vijek?! Ojha jes.
    Vidiš, to je maksimalno srećna okolnost po tebe, jer da si u Njegoševo vrijeme prosipao ovakve ogavluke i sijao hroničnu srbofobiju i šovinizam, mala bi ti bila Crna Gora. A ona stara kaže: ko ne poštuje istoriju - nema budućnost. Ojha.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  2. #25552
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Vesna je dobila državljanstvo i posao od DPS-a pa neka oni vide to sa njom, da je moje pameti svuda bi popove zapošljavala, kad je bal nek je maskenbal.

    Nula

  3. #25553
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,798
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Nije problem kriminal.
    Nije problem šverc duvana.
    Nije problem kokain.
    Nije problem mafija.
    Nisu problem pokradene milijarde.
    Nisu problem hronične zloupotrebe, bahaćenje, amoral.
    Nije problem diskriminacija, hapšenja zbog postova na Facebooku i hronični šovinizam.
    Nije problem privatna država.
    Nisu problem lažne diplome, nepismeni podobni službenici i činjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi "podoban".
    Kako kome. Nije ni spc ništa od toga bio problem sve do trenutka dok se nije taklo u njihove kombinacije sa domaćim i stranim funkcionerima i tajkunima. Meni jeste bio problem. I dalje je.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #25554
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kako kome. Nije ni spc ništa od toga bio problem sve do trenutka dok se nije taklo u njihove kombinacije sa domaćim i stranim funkcionerima i tajkunima. Meni jeste bio problem. I dalje je.
    Kombinacije dje Milas pravi svoju crkvu i pokusava da otme imovinu "crkve Srbije"

  5. #25555
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,798
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Čedo Carine likes this.

    Osim toga, sve i da su htjeli Ostrog kod Mila u dvorište da prebace, kakve to veze ima sa činjenicom da ni spc decenijama nije bilo briga za sve ono što je kolega kore pobrojao?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #25556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Vesna je dobila državljanstvo i posao od DPS-a pa neka oni vide to sa njom, da je moje pameti svuda bi popove zapošljavala, kad je bal nek je maskenbal.

    Nula
    Takvoga dembelja je moga samo veci dembelj pronaci i vaspostaviti-Sanja Vlahovic

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #25557
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,341
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ada nikad nije to bio problem, ja kad sam isao na proteste 97 000 odupri se, ostali su sjedjeli doma i pili dojc, dok Milas nije krenuo na crkvu, pa ste se onda sjetili svega toga navedenog, kap koja je prelila casu nije bila ni duvan, ni kokain, ni mafija, ni pokradene milijarde, ni hronicne zloupotrebe, bahacenje, amoral, ni diskriminacija, hapsenja zbog postova na facebooku i hronicni sovinizam, ni privatna drzava, ni lazne diplome, nepismeni podobni sluzbenici i cinjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi podoban, no kap bjese crkva i da Milas to nije dirao jos bi bio na tronu, a vi po kucama, profesori po univerzitetima, popovi po crkvama, a hodze po dzamijama.
    Da ste bili protiv Milasa imali ste priliku 2015 no prvi su pobjegli sa protesta braca iz DF-a jer su vidjeli da ce obalit Mila, a to im uopste nije odgovaralo, kao i sto im sad ne odgovara, jer ne znaju sto da cine, nisu navikli da rade, no da laju u prazno i uzimaju fine pare.
    Pa jesi li bio na proteste 2015 ili ostade kući? Jesi li protestvovao protiv zakona o slobodi vjeroispovijesti? Ili ti je to bilo ok? Rekao bih da si išao samo kad je iste predvodio Džemal? E "mi" smo bili na proteste i kad ih je predvodila Vanja i Manda i Džemal i crkva. Ti si birkao. Tako da je tvoje protestvovanje slabašno prijatelju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  8. #25558
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Ne prosipam ja nikakvu srbofobiju niti imam ista protiv Srba, samo smatram da svako ko zivi i radi ovdje treba makar da postuje Crnu Goru, a ne da kaze da ne priznaje tu drzavu i da gradjane iste naziva razno raznim pogrdnim imenima, nemoj da mi dodajes neke rijeci koje ja nisam napisao ovdje i da ih izvrces kako ti odgovara, procitaj par puta moje postove ako ne mozes iz prve da shvatis.
    Ne bih ti ni odgovorio na poruke, nego sam morao jer ocigledno izvrces moje rijeci kako tebi odgovara i pravis od mene mrzitelja Srba. Nisam ja kriv sto je Krivokapic imao par ispada o duhu pa ga sad samo parafraziram a ti odma velis da prosipam srbofobiju jer velim da ce avioni leceti na duhovno gorivo, a Lovcen cemo pomjerit blize Zlatiboru, mozda mozes da me nazoves ateistom jer smatras da ne vjerujem u duhovni svijet, ali kako to poveza sa srbofobijom nije mi jasno.
    Sto se tice istorije ona se svugdje u svijetu mijenja kako kome odgovara, ako recimo pitamo Hrvate oni ce reci da su Srbi poceli rat, ako pitamo Srbe oni ce reci da su Hrvati poceli, ako pitamo crnogorce kako su dobili referendum oni ce reci velikom vecinom i bez problema, ako pitamo Srbe oni ce reci da su pokradeni, istina je uvijek nedje izmedju, a istorija je sklona mijenjaju kako kome odgovara s toga me i ne interesuje, zivim u sadasnjosti, razmisljam o buducnosti, a proslost neka pociva u miru i tisini na istini koju niko danas ne moze znati.
    @markez
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #25559
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa jesi li bio na proteste 2015 ili ostade kući? Jesi li protestvovao protiv zakona o slobodi vjeroispovijesti? Ili ti je to bilo ok? Rekao bih da si išao samo kad je iste predvodio Džemal? E "mi" smo bili na proteste i kad ih je predvodila Vanja i Manda i Džemal i crkva. Ti si birkao. Tako da je tvoje protestvovanje slabašno prijatelju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ja brate samo kad je Dzemal, jer sam musliman, cus da protestujem na litije i kad neki pravoslavac predvodi, pa nisam lud, ja sam srbomrzitelj.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #25560
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    O hroničnoj patološkoj srbofobiji da ne govorimo, degutantno je.


    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    moga si vala napomenut i ove ka tvoji drugovi Manda i Maśa Kovačević koji patološki mrze Crnu Goru. mada, vjerovatno se ti slažeš sa njima, pa onda nekako nezgodno da ih prozivaš

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #25561
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nikšićki paroh u Upravnom odboru UCG; SD: Puč na građansku Crnu Goru

    https://www.vijesti.me/v/585192?utm_..._share_counter

    Nešto pročitah pa se bacih u razmišljanje.

    Koja je razlika između DFa i URE ? Između DF i DCG ? Između DCG i URE ?

    Šta ono rekoste neće URA dat ?

    Ja jednostavno ne želim da glasam ove političke snage i stranke koje preko centara moći iz drugih država prave nemire na Balkanu.

    Meni nije problem da "svarim" ovu priču da smo neka normalna država tipa Njemačka, ali mi je problem što su to ljudi koji negiraju državu, narod itd. I to su ta imenovanja, a da ne pominjem ona prethodna.
    Kako ovo dozvoljavate ? Kako jedna URA glasa za Bratićku, a DF i SNP protiv nje ? Ko je ona, ko je nju glasao ? Narod ? E Boga mi nije.

    I šta mislite kako neko ko je građanski, državno orijentisan da vas glasa ? Može li neko ovo da mi objasni, a da nije SKOJ ?
    Ja vas pitam ovo, a ne nešto treće pa ako može konkretan odgovor.



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Znaci treba Srbima i svestenicima zabraniti da budu gradjani Crne Gore ili sta vec?
    E vidis mi smo gradjani Crne Gore kao i svi ostali svidjelo se to ili ne nekome. Zaista nadam da ce administracija reagovati na ovakve postove.
    Last edited by Brk; 14-01-22 at 20:32.

  12. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  13. #25562
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,798
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Pop da usmjerava kuda će se kretat visoko obrazovanje? I krajnji domet na protivljenje takvoj izopačenoj pojavi je "samo zato što je Srbin i pop". Ne, samo zato što je pop. No mnim da bi se ođe pravdalo i da mu daju skalpel u ruke i da krene da operiše na otvorenom mozgu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. The Following 4 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  15. #25563
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Svestenstvo u drzavnom obrazovnom sistemu smrdi na pokusaj da se urusi ideja sekularne drzave. Da je ovo jedini primjer tih pokusaja, pa ajde nekako. Ali postalo je krajnje drsko.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  17. #25564
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,341
    Thanks Thanks Given 
    14,757
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja brate samo kad je Dzemal, jer sam musliman, cus da protestujem na litije i kad neki pravoslavac predvodi, pa nisam lud, ja sam srbomrzitelj.
    U prethodnom postu kukaš kako ti neko stavlja riječi u usta, a onda odmah nakon toga ti isto uradiš. Ima li neki naziv za to?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  18. #25565
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ovaj pop je posebno nadaren...on nas je ucio prosle god da korone nema,da su skupovi u slavu boga ok,i naravno da se sve "to" sto je dps izmislio da bi sprijecio litije,lijeci tamjanom i molitvom.

    Zar postoji vise bogomdano mjesto za ovakvoga gospara od UO Univerziteta.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 14-01-22 at 20:54.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  20. #25566
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Znaci treba Srbima i svestenicima zabraniti da budu gradjani Crne Gore ili sta vec?
    E vidis mi smo gradjani Crne Gore kao i svi ostali svidjelo se to ili ne nekome. Zaista nadam da ce administracija reagovati na ovakve postove.
    Baš ono građanska država ima taj fini dodir religije u svojim institucijama, posebno u upravnom dijelu..

    Mada čitam par likova koji su skoro iznikli na ovom forumu i redovno se pozivaju na mantru "ko ne poštuje prošlost taj nema budućnost" ili tako nešto.. Iskustvo sa takvim likovima je da obično nisu kadri da se snađu u toj budućnosti kako god okrenu a obično okrenu priču o vaskolikom ugrožavanju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #25567
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ovaj pop je posebno nadaren...on nas je ucio prosle god da korone nema,da su skupovi u slavu boga ok,i naravno da se sve "to" sto je dps izmislio da bi sprijecio litije,lijeci tamjanom i molitvom.

    Zar postoji vise bogomdanomjesto za ovakvoga gospara od UO Univerziteta.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Još je dotični na svojim liturgijama kleo ljude da ne glasaju protiv ekipe koja se okupila oko crkve.. Ne znam kako dođosmo do toga da fini i obrazovani čovjek od religije spada na to da kune i proklinje svoje stado zarad politike..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  23. #25568
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Znas pa i svestenik je zanimanje kao bilo koje drugo, ako zeliti gradjansku drzavu nema diskriminacije ni po kojem osnovu.

    Ovdje se samo mrznja prema dijelu stanovnistva prikriva rijecima gradjanizam i antifasizam.

  24. #25569
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    U prethodnom postu kukaš kako ti neko stavlja riječi u usta, a onda odmah nakon toga ti isto uradiš. Ima li neki naziv za to?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ukucaj na google.com rijec SATIRA, pa vidi sto znaci, da ti ne objasnjavam sad, nemam kad.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  26. #25570
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Znas pa i svestenik je zanimanje kao bilo koje druge, ako zeliti gradjenasku drzavu nema diskriminacije ni po kojem osnovu.

    Ovdje se samo mrznja prema dijelu stanovnistva prikriva rijecima gradjanizam i antifasizam.
    Ma ajde? Građanisto moj, da li bi ti stavio popa na mjesto inspektora za organizovani kriminal ili da sprovodi ZOBS po putevima? Ođe niko nije počeo priču na šta ti potenciraš da ga neko proziva što je srbin nego što u toj građanskoj državi popovima nije mejsto na univerzitetima koji se ne bave primarno religijom.. Ali vjeruj mi, da ima ođe g od građanske države opet bi vi bili među najugroženijima..
    Last edited by Zedd; 14-01-22 at 21:04.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #25571
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,798
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Znas pa i svestenik je zanimanje kao bilo koje drugo, ako zeliti gradjansku drzavu nema diskriminacije ni po kojem osnovu.

    Ovdje se samo mrznja prema dijelu stanovnistva prikriva rijecima gradjanizam i antifasizam.

    Nek i ovo ostane sačuvano od zaborava.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  28. The Following 7 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  29. #25572
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Znas pa i svestenik je zanimanje kao bilo koje drugo, ako zeliti gradjansku drzavu nema diskriminacije ni po kojem osnovu.
    Ne radi se o diskriminaciji nego o separaciji drzave i crkve. Drzava u kojoj se svestenstvo dovodi u poziciju da donosi odluke nije korak ka gradjanskoj drzavi nego uvod u teokratiju.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  30. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  31. #25573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne radi se o diskriminaciji nego o separaciji drzave i crkve. Drzava u kojoj se svestenstvo dovodi u poziciju da donosi odluke nije korak ka gradjanskoj drzavi nego uvod u teokratiju.
    Fali ti malo razumijevanja osnovnih pojmova.

    U svakoj državi sveštenstvo donosi odluke, taman kao što ih donosi i ostatak građanstva. Kao i svi građani, imaju pravo da biraju i budu birani, a time i učestvuju u donošenju odluka. Sekularna država ne znači da sveštenik treba da ima manje prava od svakog drugog građanina.

    Sama tvrdnja da ne smiju biti izabrani na neki položaj na koji ostali građani mogu je diskriminatorska.

  32. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  33. #25574
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Fali ti malo razumijevanja osnovnih pojmova.

    U svakoj državi sveštenstvo donosi odluke, taman kao što ih donosi i ostatak građanstva. Kao i svi građani, imaju pravo da biraju i budu birani, a time i učestvuju u donošenju odluka. Sekularna država ne znači da sveštenik treba da ima manje prava od svakog drugog građanina.

    Sama tvrdnja da ne smiju biti izabrani na neki položaj na koji ostali građani mogu je diskriminatorska.
    Ovo je apsolutno tačno.

  34. #25575
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Fali ti malo razumijevanja osnovnih pojmova.

    U svakoj državi sveštenstvo donosi odluke, taman kao što ih donosi i ostatak građanstva. Kao i svi građani, imaju pravo da biraju i budu birani, a time i učestvuju u donošenju odluka. Sekularna država ne znači da sveštenik treba da ima manje prava od svakog drugog građanina.

    Sama tvrdnja da ne smiju biti izabrani na neki položaj na koji ostali građani mogu je diskriminatorska.
    Ono što je aksiom u cijeloj priči je da su sveštena lica u konfliktu intresa jer je izvjesno da će sveštenik intres svoje crkve i vjerske grupacije da stavi ispred intresa cjelokupne države.
    Otuda razdvajanje države od crkve.

    *ebi ga, izgleda da neki moramo nanovo da učimo ono što je civilizovani svijet ukapirao drugom polovinom 18. vijeka.

  35. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


Page 1023 of 1249 FirstFirst ... 235239239731013101910201021102210231024102510261027103310731123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •