Page 764 of 1249 FirstFirst ... 264664714754760761762763764765766767768774814864 ... LastLast
Results 19,076 to 19,100 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19076
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Opet obmanjuješ kolege po forumu.
    Demokrate su građanska opcija koliko to dozvoljavaju njihovi srpski korijeni i njihova crkva. Njihovi korijeni vode do snp-a i onda je jasno ko su i što su, to što glume građansku opciju će ih proći ne brini.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Dobro si ih sve procitao. Na svu srecu tu je sdps koji ne glume nista no su prave dokazane vrijednosti.

  2. The Following User Says Thank You to Flexbux For This Useful Post:


  3. #19077
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Bemax je pakao, pogotovo kad dobiješ stan za ugovor od nekoliko godina, e sad stvarno nije lijepo od njih što traže da se radi umjesto da se ide po kafanama, čestitkama i saučešćima.
    To nije čest slučaj ali takvima se život ne mili poslije par godina rada. Mala smo mi sredina da se ne bi znalo...Nikakve kafane, čestitke i saučešća, običan radnik je za njih tamo samo tranja.

  4. #19078
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Pa dobro možda ima neko iz Bemax-a da se javi sa svojim mišljenjem. Ja čuh za veliku cifru što se broja stanova tiče kao i za novčanu pomoć, ako su lagali mene i ja lažem vas
    U svakom slučaju dobar radnik se danas teško nalazi tako da uvijek imaju izbora.

  5. #19079
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Jes jes, dijele se stanovi u velikim ciframa... to važi za bitne inžinjere, no dobro, niko ne brani nikome da vjeruje u te priče.

  6. #19080
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    DF jes najjači od svih stranaka u vlasti sigurno, i uz sva zapošljavanja, a mnogo ih je (baš, baš mnogo) preko 22 mandata nemaju. taj scenario u kom 19 mandata zajedno donose DCG i Krivokapić je niđe veze. da oni znaju da imaju sami 41 mandat bez URE, Manda i DCG bi śutra vladu obalili. no je problem što nemaju, pa zato i rade ovo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Niko to i ne kaze, ja sam rekao sa ostalim partnerima tipa snp, demos, ujedinjena itd... na kraju njima takvima je 2020te falilo samo 5% urinih za pobjedu, jer zbcg i demokrate su imale 45%....
    Zbcg partije i dcg su ojacale jer su po dubini zavrsili posao, jer itekako umiju partijski rad da prave za razliku od ure... plus su im išle na ruku sve odluke ove vlade oko lepog, srebrnice itd...
    Takodje za ocekivati je da prema ovim partijama predje znacajan procenat ljudi koji su glasali dps, sd, itd koji su ih glasali zbog posla, zbog straha, pritisaka, obecanja itd...

    ko misli da je zbcg partijama i dcg pored svega sto imaju po dubini i pored poluga vlasti i lose politike vlade tesko da nadoknade tih nedostajucih 5%, taj je lud...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #19081
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Niko to i ne kaze, ja sam rekao sa ostalim partnerima tipa snp, demos, ujedinjena itd... na kraju njima takvima je 2020te falilo samo 5% urinih za pobjedu, jer zbcg i demokrate su imale 45%....
    Zbcg partije i dcg su ojacale jer su po dubini zavrsili posao, jer itekako umiju partijski rad da prave za razliku od ure... plus su im išle na ruku sve odluke ove vlade oko lepog, srebrnice itd...
    Takodje za ocekivati je da prema ovim partijama predje znacajan procenat ljudi koji su glasali dps, sd, itd koji su ih glasali zbog posla, zbog straha, pritisaka, obecanja itd...

    ko misli da je zbcg partijama i dcg pored svega sto imaju po dubini i pored poluga vlasti i lose politike vlade tesko da nadoknade tih nedostajucih 5%, taj je lud...
    Stvarno nemaš srca, ne stresiraj mi čovjeka @kimmi
    Love, peace and respect.

  8. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  9. #19082
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Stvarno nemaš srca, ne stresiraj mi čovjeka @kimmi
    Možeš mislit pod kakvim je dritan i ekipa stresom koji ovo znaju vec mjesec dana i da su donji.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #19083
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Možeš mislit pod kakvim je dritan i ekipa stresom koji ovo znaju vec mjesec dana i da su donji.
    Mislim da malo i jesi i nisi u pravu. Mislim da je nedje narodu dosta laganja i tretiranja kao retardirane djece.
    Tipa Savo Paraca je i dalje na celu Sekretarijata za saobracaj. A DF i DCG nikada nece ostvariti takav pritisak kao DPS oko posla. Bar dok ne smijene sudski savjet i instaliraju sve svoje sudije.
    Otkazi tipa onog direktoru aerodroma tivat, do DF i DCG mogu da sanjaju jos bar 6 ili 7 godina. I to da im se sve karte posloze. Tako da ce dosta ljudi i dalje glasati DPS, posebno ako srednji menadzment ostane i nastavi se proteziranje pogodnih kadrova, kao i do sad. To moze da pokrene stvari i na jednu i na drugu stranu, ali daleko je od sigurnosti o kojoj pricas
    URA ima nekoliko poteza koje moze da povuce i dogura do 8-10%, ali im se ne nadam previse iako mogu da iznenade

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #19084
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pa dobro možda ima neko iz Bemax-a da se javi sa svojim mišljenjem. Ja čuh za veliku cifru što se broja stanova tiče kao i za novčanu pomoć, ako su lagali mene i ja lažem vas
    U svakom slučaju dobar radnik se danas teško nalazi tako da uvijek imaju izbora.
    Upoznao sam lika koji je tada i dalje radio za Bemax punih 7 godina i smatran je rekorderom

    A znam za šefa jedne sekcije na AP koji je trebao da dobije stan (čini mi se nakon 5 godina), i nije izdržao, falilo mu je par mjeseci..

    Očigledno imaju odlične uslove ali i očajnu atmosferu... Ali je dobro mjesto da se dosta toga nauči.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  12. #19085
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mozda cu te razocarat, a mozda to vec i znas, ali df sa partijama oko sebe i demokrate uz krivokapica imaju trenutno vecinsku podrsku ako bude izbora, ankete koje svi imaju to jasno pokazuju i to sve tri grupacije znaju dobro. 100% provjerena info.
    Na nove izbore jezicak na vagi je krivokapic, dal individualno ili u koaliciji manje je bitno.
    Df to zna i zato pristaje da ostane premijer.
    DEmokrate to znaju i oce da to iskoriste.
    Zato te dvije grupacije oce da ili formiraju novu vladu od svojih kadrova ili da izazovu izbore i opet uzmu vlast bez ure.
    Naravno to zna i URA, znaju da ako odu na izbore da gube mogucnost uslovljavanja vlade i da vjerovatno idu u opoziciju, zato i kazu da su spremni za gijalog i dogovor, a mnogo bitnije pokazuju da su spremni da puste zdravka niz vodu jer su svjesni da moraju da eliminisu njegov uticaj i povrate poziciju jezicka na vagi...

    Tako da trenutno ura je u najgoroj situaciji, ili ce pristati na novu vladu da bi pokusali da ocuvaju poziciju jezicka na vagi kroz 3 godine, ili ce poci na izbore dje je izvjesno da gube poziciju vlasti a kao sto znamo nikom se ne ostaje bez vlasti...
    Evo izjava od nocas iz ure:

    ZORONJIĆ: U VLADU MOGU I POLITIČARI

    Sasvim je prirodno da treba da dođe do rekonstrukcije Vlade, ali ne na način na koji to pojedini misle, kazala je poslanica Građanskog pokreta URA iz Bijelog PoljaSuada Zoronjić.


    Ona je istakla da su se od početka zalagali za ekspertsku Vladu, ali da nemaju ništa ni protiv političke.


    "Nemamo ništa protiv toga da uđu i političari, ali ne po svaku cijenu i svi političari. Bez našeg učešća naravno neće moći doći do rekonstrukcije, svakako smo tu za pregovore i sve vrste dogovora", rekla je Zoronjić.
    I tako eto suada potvrdi moju priču... sad su jos samo pregovori ostali...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #19086
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Dobro si ih sve procitao. Na svu srecu tu je sdps koji ne glume nista no su prave dokazane vrijednosti.
    Nije bila riječ o sdp, već o mimirovim i slobovim kopiladima, doduše ni o sdp nemam neko visoko mišljenje, ni o političarima uopšte.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  14. #19087
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Možeš mislit pod kakvim je dritan i ekipa stresom koji ovo znaju vec mjesec dana i da su donji.
    Mjesec dana kažeš već petnaest dana bi bili u koaliciji sa tada opet tvojim dpsom.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  15. #19088
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Mjesec dana kažeš već petnaest dana bi bili u koaliciji sa tada opet tvojim dpsom.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    A ne, to im je tek samoubistvo.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #19089
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,286
    Thanks Thanks Given 
    742
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    459 Posts

    Default

    Bemax, projekat auto puta, inzenjer rudarstva za potrebe miniranja - mjesecno 3.500, ugovor dok traje projekat, poslije hvala prijatno. Bivsi kolega od druga, zadovoljan jer je od tog projekta rijesio stambeno pitanje.
    Bageri i utovarivaci, mjesec kada se radi plata 1.500 , kada nema posla i stoji meganizacija onda je valjda trecina od toga. Info od ljudi sa gradilista AP
    Pravila kao u armiji, sve se zna i sve je po procedurama, nema greske.
    A da se radi, radi se svugdje gdje je projekat, npr. turska kompanija asfaltira AP, svaki dan radan osim njihovih praznika.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #19090
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Lijepo od njih što daju stan, jer osim stana i posla za ništa drugo ne ostane vremena...

    Legendarni sastanci i izvještaji u 22-23h...

    Sent using Tapatalk
    Narodu nikad ugodit. Ne valja na 30 godina preko banke ne valja kod privatnika na 5 godina ropstva. Jedino dzabe izgleda valja svima.

    Daleko je Bemax od idealnog poslodavca, ali je malo privatnika koji daju stanove radnicima dzabe ili za smijesne pare. Sve je stvar percepcije i slremnosti zaloslenog da trli neke stvari zarad visih ciljeva.
    Quote Originally Posted by Director View Post
    To nije čest slučaj ali takvima se život ne mili poslije par godina rada. Mala smo mi sredina da se ne bi znalo...Nikakve kafane, čestitke i saučešća, običan radnik je za njih tamo samo tranja.
    Komsija vozi pumpu za beton. Sumnjam da je inzinjer ali opet je stan dobio.

    Problem je sto Aco i Vesko imaju vojnicku disciplinu u kombinaciji sa argonacijom jednog pogotovo, i gledaju svaku vrecu cimenta i kritikuju i kaznjavaju nemar i sl.

    Dovoljno je vidjet kamione oprane i ciste. I onda ti prodje kamion Putevi Podgorice koji je star 3 godine i nije nikad opran. Jbg drzavni posao vs privatni.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  19. #19091
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Stvarno nemaš srca, ne stresiraj mi čovjeka @kimmi
    Ahahahah

    Kakvi ste vi paklenici

    Ali @lucke91 koji vazda ima informacije iz prve ruke, bez obzira ko je na vlasti.

    P.A.K.A.O.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #19092
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo izjava od nocas iz ure:



    I tako eto suada potvrdi moju priču... sad su jos samo pregovori ostali...
    To je samo ponavljanje stava URA. Političari mogu u ovu vladu ako su eksperti. Ako neko hoće političku vladu - sve se resetuje i pregovori kreću ispočetka. Tu je prikrivena prijetnja da taj reset znači da se nema više obaveza prema sadašnjim koalicionim partnerima već se može ići i na manjinsku vladu.

  22. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  23. #19093
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je samo ponavljanje stava URA. Političari mogu u ovu vladu ako su eksperti. Ako neko hoće političku vladu - sve se resetuje i pregovori kreću ispočetka. Tu je prikrivena prijetnja da taj reset znači da se nema više obaveza prema sadašnjim koalicionim partnerima već se može ići i na manjinsku vladu.
    Nije prikrivena nego su iz URA-e izjavili da ako se radi o političkoj vladi da pregovori kreću sa 0.
    I ne samo da je manjinska vlada na stolu, nego i izbori i ne treba to zvati prijetnjom.
    Jednostavno kao što ne može AFD u Njemačkoj u vladu tako ne može ni DF na 70% pozicija i to je legitiman stav.
    Ja bih radije da je vidim da je obale pa na izbore nego da vidim Mandića ili Jola Vucurovica kao ministra kulture.
    One Ring to Rule them all...

  24. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  25. #19094
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Xaxaxa, čuš AfD i DF, a nemoj Gando sreće ti.
    AfD nema preko 12% podrške, i to u zenitu kad su bili u toku izbjegličke krize i nikako ne mogu biti najjači subjekat u nekoj hipotetičkoj vladi, dok je DF (aj da kažemo ZBCG da mi ne kidišete odma) uzeo trećinu glasova izašlih na izbore i najjači je koalicioni subjekat u Vladi.

    Eto je došlo dotle da ja branim DF, ali mi se kaki od ove iznudjene demokratije dje se pišate na glasove i želje trećine glasača od prošle godine, a ipak bi ste sa njka da sastavljate Vladu, ali da su oni donji (ili narodno "da se hmhm, a da vam ne ulazi").
    Forever young, i want to be forever young

  26. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  27. #19095
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Potpuno je legitimno reći - mi smo u koaliciju ušli postavljajući ekspertsku vladu kao osnovni uslov i ako se od toga sad odustane onda nema koalicije.

    Posebno što se većina DF argumenata o neuspjesima ove vlade svodi na - hajde da sabotiramo sve što vlada radi, a onda tvrdimo da je neuspješna jer eksperti ne umiju da vode državu.

  28. #19096
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Nije legitimno tretirati DF kao nekakvog pariju, koji ne smije u vladu ni pod kakvim okolnostima. Ako oni ponude eksperte iz svoje partije onda je diskriminacija odbijati ih samo zato što dolaze iz DF. Plus bi bilo bezobrazno vladati zahvaljujući njihovim glasovima a gaditi se njihovog prisustva.

  29. #19097
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Samo URA je rekla... tužilački savjet pa razgovori. Tužilački može mislim da se dogovori za dan (sporan je jedan član, nije vala neka kvantna fizika)

    Razgovori o rekonstrukciji su naravno ok, ali da se dogovorimo a ne da neko silom gura neke ljude u vladu.

    Ne znam jesu li svjesni lideri DFa da je mislim 3/4 stanovništva protiv toga da neko pušti Andriju, Mandu, Meda ili Slavena u vladu.

    Ako neko misli da će URA reći "dobri ste momci upadajte", taj baš nije na ti sa realnošću.

    Suština je u imenima, odnosno što je bitnije struka ili politika. Ako je struka plus politika ok, ali ako je samo politika, onda to nije ono što je bio dogovor.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-buduce-vlasti

    Važi li gornji dogovor

    Nije previše komplikovano, ako ima volje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #19098
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    "Prvi princip koji je usaglašen jeste da će nova, demokratska vlast, odgovorno sprovoditi sve međunarodno preuzete obaveze.

    Drugo, da će nova demokratska vlast realizovati sve neophodne reforme kako bi Crna Gora u najkraćem mogućem roku pristupila Evropskoj uniji.

    Treće, da će nova, demokratska vlast, biti ekspertska, konstituisana od kadrova koji su stručnjaci iz konkretnih oblasti bez obzira na njihovu političku, vjersku, nacionalnu ili bilo koju drugu osobenost.

    Četvrto, nova vlast će u potpunosti biti posvećena poštovanju Ustava i primjeni zakona, uz izmjene, dopune i reviziju svih diskriminatorskih zakonskih i podzakonskih akata, uključujući i Zakon o slobodi vjeroispovijesti", navodi se u saopštenju.

    Četvrto je URA ispoštovala, sad da vidimo oće li ovi drugi ovo treće.

    Ako oće, nema problema.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #19099
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Ima li dje ovaj tekst da se procita, ili sam ranije propustio?

    Temeljni ugovor između Srpske pravoslavne crkve (SPC) i Vlade trebalo bi da bude razmatran sjutra na sjednici Sinoda, piše Blic.

    Vlada je Temeljni ugovor poslala u beogradsku Patrijaršiju 22. jula.


    https://www.vijesti.me/v/567581?utm_..._share_counter
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  32. #19100
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Naravno da treba da se TS dogovori prije ikakvog pomišljanja o rekonstrukciji, ne samo TS nego i zakon o porijeklu imovine i još ponešto, to sam na u startu rekao da su splačine što uslovljavaju te esencijalne zakone i izmjene rekonstrukcijom, ali ovo pošto-poto zaključavanje DF-a van Vlade, a sa njima i njihovim glasovima činiti većinu je sve osim demokratija.
    Forever young, i want to be forever young

Page 764 of 1249 FirstFirst ... 264664714754760761762763764765766767768774814864 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •