Page 692 of 1249 FirstFirst ... 1925926426826886896906916926936946956967027427921192 ... LastLast
Results 17,276 to 17,300 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17276
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam rođaci ali da li je organizacija ustoličenja bitnija od dosadašnjih (i budućih rezultata) u razbijanju organizovanog kriminala, šverca cigara i narkotika? Nego blago nama sa državom onda ako su nam prioriteti šta će da uradi SPC..
    Nema tog eksperta koji će nama pomoći sve su prilike
    Pa bas je i razbijena mafija, ne znam jesi li vidio ko je organizovao i ko je sve bio na cetinje, sve sljam dela sljam kriminalci politicari, tako da je ovo veliki udarac za njih, ali dzaba sve kad tuzilastvo je i dalje mafijasko, dok se to ne sredi dzaba sve.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #17277
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Nije vaznije!
    Ali je to nasa realnost. I ne moze mafija sa hiljadu ljudi da citavu Crnu Goru zajebava.

    Kakva procjena bezbjedonosne situacije? Hiljadu ljudi vodjeni licnim interesima..sprecavaju pravo vjerske zajednice garantovano ustavom.
    Idemo u sferu šta bi bilo kad bi bilo, ni meni ni tebi a mislim iole normalnoj osobi koja ovo čita nije u interesu da je bilo ko nastradao juče, liše suzavca i malo batina..
    Za*bana je to odgovornost, tu nisu bitna muda vjeruj mi, no ograničenost poput onog Rakonjca, tj. da će da ispuni zadatak bez obzira na posledice.. Majku mu, nismo Amerika đe se dnevno rokaju za dobro jutro, no šaka jada i ako nismo sposobni dijalogom da rešavamo ovaj jaz, pendrekom ćemo ga samo produbiti još više..

    Sreća u nesreći pa se sve to završilo kako se završilo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #17278
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zanima me stav glasača i simpatizera URA. Ukoliko bi ostali do kraja uz Sergeja i Brđanina, ili samo uz Brđanina i zbog toga srušili vladu i bili novi izbori, da li bi ponovo glasali za URA?
    Zanima me iz razloga što vagam koga bi iz postojeće koalicije na vlasti najmanje koštalo rušenje vlade. Mali ste uzorak, ali ajde...
    Ukoliko bi nešto tako uradili mislim da bi baš ugazili u birače DPS u ovom momentu.
    Zašto bi se rušila vlada? Ne kapiram baš?

    Sekulić ne može biti smijenjen bez glasova DPSa i njihovih privjezaka? Aj da ih vidim da dignu ruke za to!!!

    Očigledno je manji grijeh biti ministar urbanizma sa objektom od 400+ m2 u Budvi bez dozvole, nego ne biti "crkvenougodan".

    Ja svakako za DPS i privjeske ne bih mogao da glasam, za DF takođe, Bečić mi je manje loš izbor od njih ali u nekom od ranijih postova sam detsljno naveo što mi je problem sa njima.

    Al najjači su mi ovi što prijete nekakvim narodom, i guess naoružanim do zuba koji bi išao da se pokolje sa onima na Cetinje. Sramota đe živimo.

    Imam neke goste, pa nemam kad.... Kasnije ću se uključiti.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #17279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    E moj Brđaninu, i 10 tona bi malo bilo izgleda.
    War. War never changes.

  5. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  6. #17280
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam rođaci ali da li je organizacija ustoličenja bitnija od dosadašnjih (i budućih rezultata) u razbijanju organizovanog kriminala, šverca cigara i narkotika? Nego blago nama sa državom onda ako su nam prioriteti šta će da uradi SPC..
    Nema tog eksperta koji će nama pomoći sve su prilike
    Šta je najbitnije ne znam, znam samo da su odbili da obezbjede dolazak sveštenstva da bi bilo više fešte i vatrometa više nego za cinco de mayo i 4-th of july zajedno kad bi doša' narod iz PG, NK i sa sjevera da sami obezbjede taj obred.
    Forever young, i want to be forever young

  7. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  8. #17281
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Za smjenu Sekulovića će lagano glasati DPS, a da su pametni bolje im je da on ostane

    A možda se Krivokapić i URA dogovore pa Rakonjac bude ministar i mirna Bosna xD

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  9. #17282
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    meni je krivokapic super tu dje je, samo on neka drzi katedru, pije rakiju, ili sta su vec vidjeli da pije, hvataju mu se za rijeci, sprdaju se nateklim nogama njegove zene, te da li je gospodja naspram nekih ili nije, sve dok ostali u pozadini rade svoj posao.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #17283
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E moj Brđaninu, i 10 tona bi malo bilo izgleda.
    Izgleda.. Mislim da definitivno odavde treba bježati glavom bez obzira..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #17284
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Niko ne zna šta se dešavalo i sve se svodi na rekla-kazala.

    Ako je tačno da su ministar unutrašnjih poslova i direktor Uprave policije odbili da obezbijede ceremonijalni čin ustoličenja i upravljaju protestom, onda treba da snose odgovornost. Međutim, ponavljam, šira javnost ne zna šta se dešavalo u subotu i nedjelju, pa možemo samo da nagađamo.

    U svakom slučaju, očigledno je da su odnosi poremećeni i da je potrebno uraditi nekakav reset kako bi se to stanje prevazišlo.

    Inače, podsjetiću vas da su se Sekulović i Krivokapić, prema pisanjima Vijesti, prvi put mimoišli prilikom izbora direktora Uprave policije, jer je Sekulović navodno gurao Brđanina, a Krivokapić insistirao da se odluka još jednom preispita.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. #17285
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zanima me stav glasača i simpatizera URA. Ukoliko bi ostali do kraja uz Sergeja i Brđanina, ili samo uz Brđanina i zbog toga srušili vladu i bili novi izbori, da li bi ponovo glasali za URA?
    Zanima me iz razloga što vagam koga bi iz postojeće koalicije na vlasti najmanje koštalo rušenje vlade. Mali ste uzorak, ali ajde...
    Ukoliko bi nešto tako uradili mislim da bi baš ugazili u birače DPS u ovom momentu.
    Da, vec sam i napisao zasto. Vezali su svoju karijeru za ta dva covjeka. Pustanje niz vodu ta dva covjeka.... Pa pozitivna je najbolji opis

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #17286
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Brdjanin je najbolji kadar sto je ova vlada postavila

  14. #17287
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ali nije dostojan care… zapamti
    f6

  15. #17288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Niko ne zna šta se dešavalo i sve se svodi na rekla-kazala.

    Ako je tačno da su ministar unutrašnjih poslova i direktor Uprave policije odbili da obezbijede ceremonijalni čin ustoličenja i upravljaju protestom, onda treba da snose odgovornost. ...
    Komplikovanije je od toga. Krivokapić je ubijeđen da Brđanin namjerno nije zaustavljao aktivnosti demonstranata da bi mu na kraju, oko 2 ujutru, rekao "nema nikakvog scenarija koji ne podrazumijeva prolivanje krvi". U suštini, da je to bio Brđaninov način da ostvari dislokaciju inauguracije, za šta se zalagao od početka.

    Ako je Krivokapić u pravu onda je to bilo vrlo neprofesionalno, da ne pominjemo nelojalno.

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #17289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zanima me stav glasača i simpatizera URA. Ukoliko bi ostali do kraja uz Sergeja i Brđanina, ili samo uz Brđanina i zbog toga srušili vladu i bili novi izbori, da li bi ponovo glasali za URA?
    Zanima me iz razloga što vagam koga bi iz postojeće koalicije na vlasti najmanje koštalo rušenje vlade. Mali ste uzorak, ali ajde...
    Ukoliko bi nešto tako uradili mislim da bi baš ugazili u birače DPS u ovom momentu.
    Ja bih svakako opet glasao URA, sve dotle dok je sigurno da oni ni pod kakvim uslovima ne bi sarađivali sa DPS. Zasad su odlični u ostvartivanju svega što sam od njih očekivao.

  18. #17290
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dritan ima teret nekih djelova svoje partije.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  20. #17291
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zašto bi se rušila vlada? Ne kapiram baš?

    Sekulić ne može biti smijenjen bez glasova DPSa i njihovih privjezaka? Aj da ih vidim da dignu ruke za to!!!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Može se smijeniti Brđanin bez DPS. Ako bi URA srušila Vladu i novi izbori...
    Usput, čini mi se da je Leposavića smjenjivala URA sa DPS. Tako da drugi put ide samo lakše.

  21. #17292
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Evo su počele i Demokrate direkte da udaraju :-D


    Forever young, i want to be forever young

  22. #17293
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Ja ne znam odakle ovoliko oduševljenje Sekulovićem i Brđaninom? Zbog čega su konkretno to zaslužili? Nemojte samo o kokainu i marihuani jer tome nisu doprinijeli samo oni nego je krug ljudi mnogo širi koji učestvuje u svemu tome. Konkretano predzanje nađeno polje marihuane je sasvim slučajno pronađeno. Patrola na granici....

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  23. #17294
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Komplikovanije je od toga. Krivokapić je ubijeđen da Brđanin namjerno nije zaustavljao aktivnosti demonstranata da bi mu na kraju, oko 2 ujutru, rekao "nema nikakvog scenarija koji ne podrazumijeva prolivanje krvi". U suštini, da je to bio Brđaninov način da ostvari dislokaciju inauguracije, za šta se zalagao od početka.

    Ako je Krivokapić u pravu onda je to bilo vrlo neprofesionalno, da ne pominjemo nelojalno.
    Nelojalno kome? Krivokapicu? SPC? Ako njegove procjene kazu da se ne moze bez prolivanja krv organizovati ustolicenje, kome treba da bude lojalan vjerskom fanatizmu ili miru u cg? Nijesu Krivokapic i njegovi ideali i SPC i njihova uvjerenje preci od mira i sigurnosti gradjana ove drzave.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to H1ghLand3R For This Useful Post:


  25. #17295
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Momci hvala na kooperativnosti u anketi .

    Djeluje mi da bi URA sačuvala svoje postojeće glasače ukoliko bi srušila vladu i pošla na nove izbore zbog nekog poprilično principijelnog pitanja.
    Mislim da bi dobila i dobar dio glasača DPS ako bi išla sa platformom "pravimo manjinsku vladu ako bude do nas... evo uslova ko oće neka nas podrži".
    Mpguće da bi ni "koalicija sa DPS ni sa DF" uz program manjinske vlade mogla da ih lansira jer realno Srbi je kameno glasaju. Da se ne foliramo.
    Otud i neki "teret" Dritanu dijela partije koji konstatuju proSPC forumaši.
    NIje to samo teret no ako izgubi crnogorske glasače, drugih realno nema.

  26. #17296
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Pošto nema edita, ovo je za URA jedini način da postane velika partija. Svaka stranka koja je izašla iz Vlade i istu srušila je na izborima ozbiljno porasla. Što su kasnije budalili, to je druga priča.
    Narodna stranka 2001, SDP 2016...

  27. #17297
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pošto nema edita, ovo je za URA jedini način da postane velika partija. Svaka stranka koja je izašla iz Vlade i istu srušila je na izborima ozbiljno porasla. Što su kasnije budalili, to je druga priča.
    Narodna stranka 2001, SDP 2016...
    Sto je babi milo, to joj se i snilo

  28. #17298
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Upiši i mene u te ankete, ne bih više glasa za uru šanse nema, ne vjerujem im ništa pa da golom guzicom na šporet shjednu.
    Ne odslušah Krivokapica do kraja, koliko shvatih on, policajci, vlada i boguugodni narod ispred hrama, koji nije krenuo u oslobađanje Cetinja, su heroji a na CT su bili su kriminalci, šverceri kokaina i narkomani.
    Što bi rekao Kesić, pacovi, zmije i narkomani.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  30. #17299
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Nelojalno kome? Krivokapicu? SPC? Ako njegove procjene kazu da se ne moze bez prolivanja krv organizovati ustolicenje, kome treba da bude lojalan vjerskom fanatizmu ili miru u cg? Nijesu Krivokapic i njegovi ideali i SPC i njihova uvjerenje preci od mira i sigurnosti gradjana ove drzave.
    Procjene su mu očigledno nikakve jer se sve lagano završilo. Druga stvar je ta da ne znaš kakva bi rekacija bila druge strane. Trebalo je i to procijeniti. I treća najvažnija ustavom zagarantovana prava. Da spriječiš patrijarha i mitropolita sa sveštenstvom, vjerujućim narodom da krene prema Cetinju jer je tamo neko stavio barikade. Neprijavljeni protest. Saznanja da iza toga stoje i neke kriminalne strukture. I ti aprečavaš ove kojima ustav do dozvoljava? Nije sve tako crno bijelo. Mada mislim da neće biti ništa od tih smjena.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  31. #17300
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Al najjači su mi ovi što prijete nekakvim narodom, i guess naoružanim do zuba koji bi išao da se pokolje sa onima na Cetinje. Sramota đe živimo.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    E moj brate, očigledno ne znaš da sa druge strane ima još i ekstremnijih i spremnijih.
    Ne vidim da je neko prijetio ka' što ti reče, nego se konstatuje realno stanje, eto ja znam ekipu iz Nk koja je bila spremna da ide gore da se situacija nije razvila ovako kako jeste, da su bili naoružani to već čisto sumnjam, mada ne mogu ništa isključiti.
    A zamisli tek da se odvila situacija da je npr. policija popustila i povukla se 5-og ka' što je 4-og, a da su ove čekali na Barutanu da ima zabrane prolaz, to bi tek fešta bila.
    Forever young, i want to be forever young

Page 692 of 1249 FirstFirst ... 1925926426826886896906916926936946956967027427921192 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •