Page 826 of 1249 FirstFirst ... 326726776816822823824825826827828829830836876926 ... LastLast
Results 20,626 to 20,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20626
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Necemo se praviti blesavi. Znamo dobro koliko su prljave ruke mnogih. Svi su oni bili zajedno 30 godina u toj prljavstini i tada je to sve nekako prihvatljivo bilo jer ako svi rade mora da je ok. Sad kad se neke stvari polako otkrivaju, kad se pojedini ljudi suocavaju sa mogucim zatvorskim kaznama i javnoj sramoti, ne cudi ovakva njegova poruka.

    Ova prica da je bio dobar i posten je skroz bzv. Sta vi znate o radu jednog ANB operativca??? Niko ne kaze da je bio iskonsko zlo al to ne znaci da nije radio lose i pogresno i posledicno naudio mnogima.

    Ovo je sve naravno lupetanje jer ne znamo stvarno sta je bilo , al da ljudi pricaju da je bio dobar i posten a kontekst cijele price je skoro pa ocigledan je naivno.
    I to je sad skapirao da nije radio kako treba kako nije to skapirao prije 2 3 god nego bas sad jedina stvar koju je rekao je da to sto radi je kukavicluk

  2. #20627
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,052
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nego da pitam jednu pomalo zanemarenu stvar Gagarina, lepetanca i sve ove koji pričaju da su novi isti kao stari.

    Šta mislite o ovoj praksi prethodne vlade da njen ANB prisluškuje tužioce? Imate li ikakav komentar ili je i to normalno?
    Vidim da me pominješ na Lepetančev post, pošto sam te bacio na ignore. Ništa lično, samo si dosadan sa botovanjem za vladu do mjere da sumnjam da si Žana Parščević Milačić. Jedino bi je ona tako gorljivo branila kao ti, imajući u vidu mjesto đe je i realnu njenu kompetenciju. A bogami i Milača bi zaleago poput tebe samo da mu gospođa opet na kičmu ne legne i sjedi po vazdan doma.

    Nego, što je radoi ANB ove vlade saznaćemo kad ova vlada ne bude na vlasti. Isto kao i za prethodnu.
    Ono što smo do sada saznali jeste da prodaju, a imajući u vidu svjetonazor vjerovatno poklanjaju, informacije dobijene od saveznika nekim službama izvan NATO.
    A to se draga moja Žake zove izdaja.
    Da curi ne tvrdim ja nego visokpozicionirane diplomate, recimo onaj što je po Dritanovoj tvrdnji njega baš podržao tokom posjete Vašingotnu (ne podržava mene niko tako ). A vlast i reformisana ANB nam je kao onaj lajavac što bi na lakat progovorio, a što ima u svako društvo i pred kojim priča samo o vremenu i fudbalu.
    Toliko za sada znamo o našoj ANB, a više će se znati kad lepetnu sadašnju upravu. Ništa novo.

    A pošto vidim Žake da si baš opsjednuta mojim postovima da ti rečem da sam oženjen. A poslovna kombinacije članova porodica iz nove vlade, ma i muljanje nove većine saznavaćemo kad ne budu jahali, a biće baš zabavno. A možda i ranije kad pukne tikva između likova koji se međusobno drže za testise (svjedoke što bi Rimljani kazali). Biće vjerovatno veselih iznenađenja oko duhana, medicinskih sredstava, farmacije, psihoaktivnih supstanci... Jbg. Svi su slabi na pare.

    Na kraju da ti poželim ugovdan boravak u paralelnom univerzumu gdje se Rusi 26 godina nakon sloma Njemačke 1971. ništa nisu pitali u Evropi, kako tvrdiš. U ovome mom univerzumu i istoriji postavljali su i smjenjivali vlasti u Poljskoj, Mađarskoj, Čehoslovačkoj, Rumuniji, Bugarskoj, istočnoj Njemačkoj (sa sve Berlinom), a anektirali su Ltivaniju, Letoniju i Estoniju 1945. Nastavi da nam objašnjavaš istoriju i sa istim uspjehom argumentuješ kako je vlada super. Meni je to sasvim OK, jer te opet vraćem na ignore.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  4. #20628
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Samo ti odgovaram na tvoju i Gagarinovu priču da su svi isti

    Ne mogu biti isti ako su jedni prisluškivali vlastite tužioce i švercovali cigarete i lopinjali, a ovi drugi ne.

    Ili, što bi ti rekao, ne znamo da to rade, što otprilike možeš reći i za mene i tebe. Ne znaš jesmo li pošteni, ali eto ne zna nam se da krademo
    Ti opet neke teorije zavjere, ja te konretno pitam jel se znalo da se prisluskivalo prije nego se promjenila vlast nije. Kako onda mozes da tvrdis da ovi ne rade isto dok su na vlasti????
    Ne moras svaku recenicu da spinujes odgovori nesto direktno slobodno.
    A da ne pricam ovo tvoje svi su isti, ja sam konretno rekao za dps sta su radili nenormalno, nisi odgovorio da ovon sto rade isto to da je nenormalno i da su isti.
    Treba li da opet nabrajam, netransparetnost, partijsko zaposljavanja, donošenje zakona za isto,nepotizam na svim nivoima, korupcija isto, nekaznjavanje svojih kadrova zbog zloupotrebe sluzbenih vozila, gradjevinski lobi i dalje hara, ministri ne podnose ostavke, itd into samo u prvih 10 mjeseci
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  6. #20629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ti opet neke teorije zavjere, ja te konretno pitam jel se znalo da se prisluskivalo prije nego se promjenila vlast nije. Kako onda mozes da tvrdis da ovi ne rade isto dok su na vlasti????
    Nigdje to veze nema sa logikom. Za jedne znamo da su prisluškivali i lopinjali. Za druge ne. Ti kažeš - možda se sazna kad odu sa vlasti. Možda. Do tada - jedni su lopovi koji su prisluškivali političke protivnike, a ovi drugi nisu.


    Ne možeš nekog optuživati da je lopov jer će možda jednog dana ukrasti pa se otkriti da je lopov.

    Ne ulazim u ovo drugo što navodiš jer - sve da su u svim ostalim oblastima isti (a nisu) - ogromna je razlika u tome što su jedni lopovi a drugi nisu. Već samo po tome nisu ni blizu da budu isti.

  7. #20630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vidim da me pominješ na Lepetančev post, pošto sam te bacio na ignore.... Meni je to sasvim OK, jer te opet vraćem na ignore.
    Ne moraš mi se izvinjavati ništa, ja sam sasvim zadovoljan time da me ti držiš na ignore. Mogu da prokomontarišem tvoje fantazmagorije, a da se ne zamaram tvojim odgovorima. Eto ponekad neko kvotuje pa se za nesreću javiš, ali sve je to u rok službe.

  8. #20631
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    http://rtcg.me/vijesti/politika/3386...ukanovica.html

    "Žalimo zbog činjenice da su se brojni političari, uključujući donosioce odluka na visokom EU nivou našli u Pandorinim dokumentima, i pozivamo vlasti uključenih država članica da sprovedu odgovarajuće istrage o mogućim prekšajima. Posebno žalimo zbog činjenice da političari poput Andreja Babiša, premijera Češke i Nikosa Anastasiadesa, predsjednika Kipra, koji su u Evropskom Savjetu, takođe Vopkea Hoekstru, ministra finansija Holandije, Ilhama Alijeva, predsjednika Azerbajdžana, bivšeg britanskog premijera Tonija Blera, Mila Đukanovića, predsjednika Crne Gore i bivšeg malteškog ministra i bivšeg povjerenika EU Džona Dalija", navodi se u predlogu poslanika EP.

    Strašno što rade DPSu sa ovom iskonstruisanom aferom, toliko ljudi na stub srama staviše samo da bi Milu naudili.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #20632
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Svjetska, ne, tačnije eUropska urota protiv našeg predCjednika Mile "Blitve" Džukanoviča.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #20633
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    http://rtcg.me/vijesti/politika/3386...ukanovica.html

    "Žalimo zbog činjenice da su se brojni političari, uključujući donosioce odluka na visokom EU nivou našli u Pandorinim dokumentima, i pozivamo vlasti uključenih država članica da sprovedu odgovarajuće istrage o mogućim prekšajima. Posebno žalimo zbog činjenice da političari poput Andreja Babiša, premijera Češke i Nikosa Anastasiadesa, predsjednika Kipra, koji su u Evropskom Savjetu, takođe Vopkea Hoekstru, ministra finansija Holandije, Ilhama Alijeva, predsjednika Azerbajdžana, bivšeg britanskog premijera Tonija Blera, Mila Đukanovića, predsjednika Crne Gore i bivšeg malteškog ministra i bivšeg povjerenika EU Džona Dalija", navodi se u predlogu poslanika EP.

    Strašno što rade DPSu sa ovom iskonstruisanom aferom, toliko ljudi na stub srama staviše samo da bi Milu naudili.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sta mu rade?

    Elem, recenica nema logicni slijed tako da ili je prevodilac los ili je izgubljen u prevodu a ni linkovi koje su ostavili ne pomazu mnogo.

  12. #20634
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Naslov RTCG

    "Poslanici EP traže istragu, pominju i Đukanovića"

    Dje, kad, ko, sta...!? Mozda da se rezolucija prevede ili bar linkuje posto na ovoj ne nalazim, ne njega nego nikog od spomenutih a prevod recenice koji nudi RTCG je besmislen.

  13. #20635
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Naslov RTCG

    "Poslanici EP traže istragu, pominju i Đukanovića"

    Dje, kad, ko, sta...!? Mozda da se rezolucija prevede ili bar linkuje posto na ovoj ne nalazim, ne njega nego nikog od spomenutih a prevod recenice koji nudi RTCG je besmislen.
    Nadjoh

    "Deplores the fact that a number of politicians, including EU high-level decision-makers,
    have also featured in the Pandora Papers, and calls on the authorities of the Member
    States involved to carry out appropriate investigations into any wrongdoing; deplores, in
    particular, the fact that politicians such as Andrej Babiš, the Prime Minister of Czechia,
    and Nicos Anastasiades, the President of Cyprus, who both sit on the European Council,
    in addition to Wopke Hoekstra, the Dutch Minister of Finance, and also Ilham Aliyev,
    the President of Azerbaijan, former British Prime Minister Tony Blair, Milo Đukanović,
    the President of Montenegro, and former Maltese Minister and former EU
    Commissioner John Dalli, have all been mentioned in the Pandora Papers with reported
    links with offshore dealings;"

  14. #20636
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nigdje to veze nema sa logikom. Za jedne znamo da su prisluškivali i lopinjali. Za druge ne. Ti kažeš - možda se sazna kad odu sa vlasti. Možda. Do tada - jedni su lopovi koji su prisluškivali političke protivnike, a ovi drugi nisu.


    Ne možeš nekog optuživati da je lopov jer će možda jednog dana ukrasti pa se otkriti da je lopov.

    Ne ulazim u ovo drugo što navodiš jer - sve da su u svim ostalim oblastima isti (a nisu) - ogromna je razlika u tome što su jedni lopovi a drugi nisu. Već samo po tome nisu ni blizu da budu isti.
    Znaci tebi je normalno sto rade ovi a kad je dps to radio to je nenormalno, govorimo o tvojoj normalnosti onda zar ne.
    Ili ces kao sto si rekoa ignorisati oninstonti se ne svidja
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #20637
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Naslov RTCG

    "Poslanici EP traže istragu, pominju i Đukanovića"

    Dje, kad, ko, sta...!? Mozda da se rezolucija prevede ili bar linkuje posto na ovoj ne nalazim, ne njega nego nikog od spomenutih a prevod recenice koji nudi RTCG je besmislen.
    Конструкција реченице је лоша ал суштину су уболи.

    Ће Мила да истражују. Шта ће сјутра донијети за великог Милаша? Да ли је почео да се боји да ће завршити у затвору, што мислиш? Или је и даље помпезно дрзак , стављајући себе на нивоу Бога?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  16. #20638
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Znaci tebi je normalno sto rade ovi a kad je dps to radio to je nenormalno, govorimo o tvojoj normalnosti onda zar ne.
    Ili ces kao sto si rekoa ignorisati oninstonti se ne svidja
    Ima nenormalnosti koje obije strane rade i ima nenormalnosti koje samo DPS radi - lopovluk, korupcija, prisluškivanje.

    Samo ta razlika je više nego dovoljna.

  17. #20639
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Zašto, Lepi, bespotrebno insistiraš na poređenju nove i stare vlasti. Možda će se, na kraju, ispostaviti da su isti. Za sada, definitivno, nisu.

  18. #20640
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Po prvom obavjestenju ure cim dodje dritko, ce se znat sto je bilo u usa i sto su mu rekli


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/v/571807?utm_..._share_counter



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #20641
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Eto.. napokon je ukapirao da je na Balkanu uvijek bio problem sa politicarima a ne sa gradjanima tj obicnim narodom..
    Politicari kao kolovodje izmanipulisu svoje interesente - izmanipulisanu masu - svoje roblje, koja ih podrzava u svemu i posle narod placa njihove hirove, experimente, megalomaniju, paranoju, neznanje, neiskustvo, umisljenost, expertsko izivljavanje, i svaki problem koji izazovu..
    No... ajd.. Posmatramo jer se ne pitamo nista..

    Hvala Lepo

  20. #20642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,379
    Thanks Thanks Given 
    4,185
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Medo na aparatima.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #20643
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/v/571807?utm_..._share_counter



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Bratićka, Mitrovic kao vd stanje ministra pravde. Super
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #20644
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Uh, dobro je, vidim sad da onaj izvještaj EK više ne postoji, taman sam se bio uplašio kako će pojedini preživjet neke konstatacije od tamo, tipa onih da je država urušena kvalitetom nove vlasti.
    Sva sreća pa dežurna ekipa mađioničara na forumu i dalje ima onu moć da pucne prstima i pobriše te ružne snove koje prizivaju zaostali botovi DPSa.

    p.s.
    mrzi me da tragam čak i više no da odgovaram, ali neđe snimih neku opkladu da sam ja Gagarin, elem, ako ima tu kakvih para i za mene, @ASC, @zvončica, moja puna saglasnost da razgledate ip i pomognete dečku da se ne zbunjuje više
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  24. #20645
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    End of the pyramidal structure.
    Beginning of the circle structure.
    implozija...

    Hvala Lepo

  25. #20646
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Zašto, Lepi, bespotrebno insistiraš na poređenju nove i stare vlasti. Možda će se, na kraju, ispostaviti da su isti. Za sada, definitivno, nisu.
    Slazem se da nisu isti. Stovise, slazem se da su cak i bolji, ali nazalost nisu, kako se ovdje pisalo, "svjetlosne godine ispred prethodnika" ... a trebali bi
    Vec sam napisao da je princip "svakako smo bolji ot prethodnika i to je to" je road to nowhere i stanje stvari u BD je najbolji dokaz tome

  26. #20647
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    evo Predsjednik Trump lansirao novi soc. medij "Truth social" ...velika je lista cekanja za ukljucenje..
    moto... "Prati istinu"..
    mogu misliti koliko bi nasi bili "drcni" da ista slicno aktiviraju... a toliko se zale i gundjaju kako im javni servis i privatni mediji nijesu naklonjeni... aham..
    igraci sistema, zajedno sa njihovim partijskim klimoglavcima cije greske i cijenu mentalnih stanja i poriva, placa uvijek obican narod.....
    pogledam izjave cg politicara na soc mrezama kad ih linkujete, pa i neke sto po citav dan navode afere, a sve ono globalno, znaju kao svasta.. pa kao zene preko plota ovakvice onakvice... a sve trotj.. nigdje dokaza da pokazu.. kako kazu neki " kad proroci i konspiracioni teoristi pocnu da govore istu stvar, onda se mora obratiti paznja"..
    samo jos fali NLO da sleti...

    Hvala Lepo

  27. #20648
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Mnogo ljudi čeka?
    Nekom je mnogo 10.000 ljudi, dok je recimo za Facebook 10 miliona beznačajno.



    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  28. #20649
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    cini mi se da niste dobro informisani.. fb se rebrenduje ubrzo... vjerovatno imaju razlog.
    znacajno i beznacajno .. frka pocinje..
    naravno, to nema veze sa nama, dalje od onog sto sam opisala - krivnjava i lamentiranje cg politicara u vezi sa "slobodom" medija i iskrivljavanje njihovih izjava ili cinjenica.....


    Hvala Lepo

  29. #20650
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    uh, da.. tmtg ide na berzu nasdaq sa valuacijom 1,7 milijardi $... misija - konkurencija lib. med. konzorcijumima...
    aplikacija na apple store..
    ulazi covjek u klinch sa davanjem slobode govora svima..
    sto bi iko od cg politicara to dozvolio..aham.. ne bi mogli da kontrolisu pisanje istine obicnog naroda... ovako im godi miloslizavanje njihovog partijskog istointeresnog sluganjstva...
    koliko je obican narod briga i za politicare i za njihove interesdzije.. ih..
    samo zavadjaju obican narod zbog njihovih licnih interesa - budzeta i moci..

    Hvala Lepo

Page 826 of 1249 FirstFirst ... 326726776816822823824825826827828829830836876926 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •