Page 822 of 1249 FirstFirst ... 322722772812818819820821822823824825826832872922 ... LastLast
Results 20,526 to 20,550 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20526
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Mašiš loptu večeras prijatelju

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  3. #20527
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,448
    Thanks Thanks Given 
    5,241
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Masim, masim za ove sto glasaju DF

  4. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  5. #20528
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakve sad veze ima ko koga proglašava herojem? Ponekad ne shvatam te tvoje digresije.

    Mislim, u normalnoj državi bi činjenica da su predsjednik vlade i većina ministara očigledno izgubili povjerenje u direktora policije bili dovoljni da on ponudi ostavku. Nastavljati sa radom pod tim uslovima je gotovo nemoguće.

    Ali kod nas se svako drži fotelje noktima i zubima do ultime.
    Kad vidiš ko su ministri koji su "izgubili povjerenje u njega" onda to nije razlog za podnošenje ostavke , već da znaš da si ispravno postupio.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  6. #20529
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa jeste. Sram ih bilo što su zaobišli onaj raspucani narod na barikadama, umjesto da im primaknu patrijarha u domet pištolja.
    Shto ti chinish...neumoran si,a postao naporan...hm,relaxiraj se malo,proshiri vidike,nekad si vidio kako treba,sad kao...
    ...

  7. #20530
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije bitno jesu li oni kvalifikovani ili nisu. Ako vlada izgubi povjerenje u tebe kao direktora policije, u Njemačkoj ili Britaniji, ništa ne pomaže da objašnjavaš da ti znaš svoj posao a oni ne znaju. Jednostavno se daje ostavka jer ne možeš da vodiš policiju uspješno i kvalitetno pod tim uslovima.

    Ne znam je li mu fotelja bitna, meni je čovjek simpatičan i vjerujem da je stručan, ali je ovo sredina gdje se ostavke ne daju, a on je proizvod te sredine.

    O kakvom sad Saši pričaš i u kakve digresije sad tek ulaziš? Ima li ikakve šanse da se držimo Brđanina i njegovih postupaka 4-5 septembra ili je to suviše za tebe?
    Oni daju ostavke jer bi dobili otkaz. Dakle, nek mu Krivi da otkaz u tom slucaju i gotova stvar ali je sustina sto je u osnovi svega jedna prevarantska politika srpskog sveta i njihovih piona i koji su izdali svaki dogovor tako da Brdjanin nije izgubio povjerenje onih koji su ga postavili a mi Vlade nemamo tako da njeno povjerenje nije ni mogao da izgubi.

  8. #20531
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja ne znam dje vi zivite, dritan je uz amfilohija glavni sto su izbori dobijeni. Jel to znaci da je becic trebao da uzme fotelju a dritan da sjedi i palamudi u skupstinu. Ja znam da je sad velika zelja da nidjo niko ne zastupa interese makar malo tih ljudi koji smatraju cg svojom zemljom i zele boljitak ali srecom eto on i dalje opstaje. Svi glasaci ostalih partija iskreno se mogu svrstat u interesdzije. Za radna mjesta,za neke pobude i nacionalizam. Taj Dritan, konatar i jos par ljudi tamo su jedino sto valja. E najbolje da se izmaknu pa da nas uzmu ovi doktori koji vjeruju u duboku drzavu, ne dizu se na himnu ali zato familije u telekome, cedise itd. Ajmo malo realnosti i da se misli sire,ne da se siri glavom necija guzica da se malo ucari nego da se krene u neku buducnost. Normalniju
    Sve se slažem s tobom,samo mi nije jasno otkad to Telekom(privatna firma) ima veze sa partijskim zapošljavanjem a i ako ima...njihov problem

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. #20532
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Shto ti chinish...neumoran si,a postao naporan...hm,relaxiraj se malo,proshiri vidike,nekad si vidio kako treba,sad kao...
    Eeee moj @SKOJ, znaš li ti kako je AL no1 nekad vidio kako treba

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  10. #20533
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    QUOTE=SKOJ;5651047]Nije bitno jesu li oni kvalifikovani ili nisu. Ako vlada izgubi povjerenje u tebe kao direktora policije, u Njemačkoj ili Britaniji, ništa ne pomaže da objašnjavaš da ti znaš svoj posao a oni ne znaju. Jednostavno se daje ostavka jer ne možeš da vodiš policiju uspješno i kvalitetno pod tim uslovima.[/QUOTE]

    nema potrebe da se upoređujemo sa normalnim državama

    znalo se da je ustoličenje događaj koji sa sobom nosi veliki rizik. u toj situaciji treba da se organizuje sastanak stručnih ljudi. dakle, premijer koji mora tu biti jer je najbitnija politička ličnost u državi. dalje, ministri UP i odbrane, direktori UP i ANB. kao i ljudi koji rade pri policiji, vojsci pa i agenciji za nacionalnu bezbjednost a koji su stručni. kod nas su dio ekipe koja je odlučivala bili ministri koji o tome pojma nemaju. to je glavni problem. koji niko ne pominje. ne mogu u vladi te noći biti Pipun i Manda koji rade za interes stranke iz druge države (a ta stranka želi sve loše Crnoj Gori), Marko Milačić i Momo Koprivica

    druže oni njega napadaju SAMO i ISKLJUČIVO jer je Brđanin smatrao da taj događaj sa sobom nosi preveliki rizik. to je sva suština problema. i sad oni oće da naćeraju sjajnog čoeka da ode sa tog mjesta i dovedu nekog svog. koji će da klima glavom na sve što Mitrović, Mandić, Milačić i Pipun kažu. znači u državi đe ljudi koji otvoreno veličaju četnike i viču na novinare (i zbog toga ga brani dostina) problem su jedan od rijetkih ministara koji je okej i direktor UP. a da je za direktora odabran onaj te ga je DF htio, sve bi bajno bilo. jer je on naš

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #20534
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Sustina svega je mimikrija i pretvaranje. Jesnostavno prvi i osnovni zadatak svih tih Vucicevih marioneta je sprovodjenje nacionalne ideologije i u tu svrhu ce neko manje a neko se vise pretvarati sa pricama o pomirenju i gradjanskoj drzavi i bacati floskule ali ce te uvijek prevariti na kraju.

    Mislite li vi da su stvarno likovi poput SKOJa iskreni po tom pitanju!? Pa covjek je sampion kontradiktornosti a osnovi svega je pseudonacionalisticka retorika.

    90% URAe je diglo ruke jer nema sta ih nisu slagali. Isti Dritan bi im popustio jos neki put ali ne moze jer ima slovom i brojem samo jednog poslanika u parlamentu i nista vise.

    Mi ne da nismo od izbora krenuli korak naprijed nego smo se vratili deset nazad zbog prevarana i lazova.

  12. #20535
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,448
    Thanks Thanks Given 
    5,241
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Naveo sam telekom kao primjer kompanije
    Problem je sto u svaku banku, svakog operatera imas njihovu djecu. Svi su zajedno, druze se kuliraju. Sve su to face. Problem mi je sto su doali 80% precicom. Da je znanje nema problema. Tipa kao misku bljak vukovicu ciji sin je izuzetno cijenjen i cija su predavanja u belgiji i holandiji bila vrhunska. Sar je mislim u USA. E ovi su susta suprornost, ubacila familija kao banjo svoje. Nemoj mislit da je mali broj sinova i sceri politicara u strane banke i operatere. Tj, bilo dje dje je plata 1000+

  13. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  14. #20536
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Naveo sam telekom kao primjer kompanije
    Problem je sto u svaku banku, svakog operatera imas njihovu djecu. Svi su zajedno, druze se kuliraju. Sve su to face. Problem mi je sto su doali 80% precicom. Da je znanje nema problema. Tipa kao misku bljak vukovicu ciji sin je izuzetno cijenjen i cija su predavanja u belgiji i holandiji bila vrhunska. Sar je mislim u USA. E ovi su susta suprornost, ubacila familija kao banjo svoje. Nemoj mislit da je mali broj sinova i sceri politicara u strane banke i operatere. Tj, bilo dje dje je plata 1000+
    U strane banke i privatne operatere nek upadaju do iznemoglosti.Tako ćemo bit u prilici da povratimo te firme,odnosno kad propanu da ih država opet kupi.
    Ne znam,možda griješim jer sam laik za ekonomiju i menadžment ali ne shvatam đe je interes nekoj priv.firmi ili banci da uposli,recimo ,20 partijskih uhljeba sa 1000+ plate i izdvaja 300.000-400.000 godišnje samo za njih

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  15. #20537
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,448
    Thanks Thanks Given 
    5,241
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Pazi, dodje u firmu kontrola drzavna i moze da napise 5m kaznu. Taj kaze ok nema kazne ali mi ubaci 20+ clanova porodice. Ovi odmah ubacaju. To se desilo. A toga ima koliko hoces. Svaka firma strana mora da plati danak

  16. #20538
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    To da ako je firma u prekršaju za koji je kazna 5m

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. #20539
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Eeee moj @SKOJ, znaš li ti kako je AL no1 nekad vidio kako treba

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Uvijek,a ko si ti oprosti?
    Nauchi da razlikujesh zayebenaciju od ozbiljnog pisanja pa cemo se kuckati,mozda
    P.S.Sad nikako ne vidim bez djozluka,ali eto djozluci pomazu brate slatki,turi ih kako kazesh tvom Skoju
    ...

  18. #20540
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Aooo opet o ustoličenju. Pakao.

    Jel bi crkva ispala šmeker da su rekli nešto tipa: "naše je vjekovno pravo a i tradicija nalaže da sw mitropolit ustoliči na Cetinju, ali ipak ne postoji ni pravo ni tradicija na kojima treba insistirati ako to može dovesti do toga da nekome glava sa dlake hvali. Po onoj božjoj ko mene kamenom ja njega hljebom, stoga braćo sa Cetinja pozivamo vas da dođete ispred hrama u Podgorici i sa ljubavlju zajedno prisustvujete obredu kojim treba da se ponose svi pravoslavci bez obzira kako se nacionalno izjašnjavaju".

    Ispali bi carevi, a ovi na CT zadrti tuljani. Ovako su ispali tvrdoglavi i pokazali da su spremni da insistiraju na nekom svom pravu bez obzira na cijenu. Koliko je to hrišćanski neka svako cijeni za sebe.

    U konačnom kad je crkva već odlučila, ispoštovano je u mjeri mogućeg jer niko nije stradao.

    Što se tiče Brđanina......

    Sektor bezbjednosti, pored ekonomskog dijela vlade, je jedini koji ispunjava očekivanja. Šverc kokaina, šverc cigara, nema ubistava, hapse se pripadnici klanova, padaju plantaže marihuane, policija koja ne batina narod po ulicama....

    E sad što Krivom smeta što je direktor policije profesionalac i ne gleda kako je Joanikije digao obrvu, no razmišlja svojom glavom, to je jedna strana medalje. Jel dao pristanak na predlog svojih pomoćnika? Jeste. Jel sve prošlo bez krvi? Jeste. Što je frka? Treba da se postavi neko kome je bitnije što crkva kaže? Važi!!!!

    A sad da pitam, pošto Krivi nešto kao insistira...

    Što bi sa Kandićem koji je pijan izazvao udes službenim autom, koji je lagao da nije vozio pred istražnim organima? Sjedi li još u vladu? A da on je crkvenougodan.

    Što je sa Ratkom Mitrovićem? A da i on je crkvenougodan.

    Umjesto da se bave Brđaninom i pokušavaju da instaliraju klimoglavca, bolje bi bilo da stranke parlamentarne većine smijene Katnića i da se krene sa pravim istragama.

    Ako ćemo još godinu dana da se bavimo crkvom, bolje da odma ugasimo svijetlo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #20541
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Uzalud se troshish,ovdje se radilo o prostom dokazivanju,inacenju nekom,a moglo je doci do gluposti,laici shvataju,a neko ko veze i dodirnih tachaka nema sa procjenom bezbjedonosne situacije palamudi sad o tome,ma...
    ...

  21. #20542
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,840
    Thanks Thanks Given 
    1,130
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ali nikako da pomene Dritanovu stručnost kad je bezbjednost u pitanju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Дритан је колико сам схватио координатор безбједносних служби. Како ја то видим и не треба нека ултра стручност јер не доноси он неке одлуке већ људи који су на руководећим позицијама у разним секторима. Он је ту да држи све то под контролом.

    За сада ради изванредан посао.

    Толико добро ради посао да Дф и Демократе оће да га смакну по цијену тога да сви ми страдамо. Јер интереси су увијек најбитнији код биједника.

    Тако да имамо мало поштовања према једином нормалном лику из те екипе политичара

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. The Following 5 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  23. #20543
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    U strane banke i privatne operatere nek upadaju do iznemoglosti.Tako ćemo bit u prilici da povratimo te firme,odnosno kad propanu da ih država opet kupi.
    Ne znam,možda griješim jer sam laik za ekonomiju i menadžment ali ne shvatam đe je interes nekoj priv.firmi ili banci da uposli,recimo ,20 partijskih uhljeba sa 1000+ plate i izdvaja 300.000-400.000 godišnje samo za njih

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ne bi vjerovao, ali kod nas tako jeste.
    I privatne firme su zarazene nepotizmom jer kod nas to tako mora.
    Telekom posebno, ali evo i
    MTEL npr. ima 10-tak direktorcica i menadzera koji su svi partijski obojeni. Oni mozda jesu strucni, ali su isti oni pozaposljavali "svoje", jer ko ce bolje da te slusa i da ti sluzi, od nekoga kome si ucinio.
    I isto kao sto se radi u drzavnim firmama gdje sav posao padne na 20% sposobnih i savjesbih i u velikim privatnim firmama se isto radi, a uhljebe cuvaju njihovi nadredjeni jer su ili dobri spijuni ili eto ponesto i raduckaju.

    Za mnoge poslove i ne treba neka posebna sposobnost pa su sve profesije za koje ne treba poseban kliker "preko veze" dobijene.

    Ucjena "sta sam sve ucinio za tebe, a ti mi tako vracas" je na nasim prostorima najljigavija stvar. I izjava "mozda mi za nesto taj coek valjadne, pa da mu ucinimo".

    Najcesca recenica koju slusam u mom poslu je "aj da ucinimo coeku".

    Mogu mislit sta se radi inspektorima, sudijama, komunalnoj, saobracajnoj policiji, kad nesto trebaju da odrade profesionalno, a kad ih zazove rodbina, prijatelji, kumovi - "aj da mu ucinimo".


    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  25. #20544
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    A dje to u koju zemlju svijeta ne vlada nepotizam???

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  26. #20545
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Svudje ima nepotizma samo privatni biznis ne trpi neradnike pa makar bili i rodbina.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  28. #20546
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ima toga svudje. Ali kad se uleti u kontrolu, pa se nesto precuti ili zazmuri, pa kolege ili mediji saznaju,
    E onda se ne ostaje dugo, jer svi znaju da imaju odgovornost prema biracima.
    Sad sto biraci kod nas samo gledaju kako da oni upadnu, pa to nije problem.... E to je vec kulturoloska matrica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  29. #20547
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Bilo je slučajeva u CKB dje su se zaposljavala djeca funkcionera konkretno znam primjer sestrica jednog od DPS glavara koji se zaposlio u CKB pa su njegovo sjedjenje u AND1 u toku radnog vremena trpjeli jedno pola godine dok kolege koje su radile njegove poslove nisu izdimile i otisli kod direktora da se zale, posle toga je dobio šut kartu.Poenta je možeš uskočiti u banku ili telekomunikacionu kompaniju preko političke veze ili slično ali te neće dugo trpjeti kao neradnika.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  31. #20548
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ih, ih...

    Svakako manje nego u javnom sektoru, ali daleko od toga da nema nepotizma i u priv. sektoru, posebno u većim sistemima. Ima i privilegovanih i zaštićenih, koliko hoćete.
    In vino veritas

  32. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  33. #20549
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    E nisam znao.Znači ostaje nam još samo da uvedemo nepotizam kad biramo partnera s kim potomstvo planiramo,nada to se zove incest,jel?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  34. #20550
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    E nisam znao.Znači ostaje nam još samo da uvedemo nepotizam kad biramo partnera s kim potomstvo planiramo,nada to se zove incest,jel?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ne mora da znaci joni, moze i kuma doci u obzir kad je nepotizam u pitanju
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  35. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


Page 822 of 1249 FirstFirst ... 322722772812818819820821822823824825826832872922 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •