Page 743 of 1249 FirstFirst ... 2436436937337397407417427437447457467477537938431243 ... LastLast
Results 18,551 to 18,575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18551
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,525
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Za Mila nema nikakvih dokaza da je ucestvovao u deportaciji/zlocinima nad muslimanima ili cemo da vjerujemo svemu sto nadjemo na internetu? SAMO U SUDSKE PRESUDE VJERUJEM. Cak stavise, pod njegovom vlasti su muslimani i dosli na pozicije, sacuvao je zemlju od rata i to mu cijene. Ako je ko bio dobar za muslimane onda je to on i ako BS ode sa Drazama treba ih pljuvat na svakom koraku. Neka pokazu da nisu URA. URA bi opet isto uradila i zato ne treba nijedan glas normalnih ljudi da dobiju na novim izborima
    Dragio forumasi, zasto kulirate pricu naseg dobrog Triplete? Nije valjda da ste digli ruke?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #18552
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Dragio forumasi, zasto kulirate pricu naseg dobrog Triplete? Nije valjda da ste digli ruke?
    Vjeruje covjek u sudske presude Milovih ljudi okay

  3. #18553
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Prvo bljuvotinama jedni na druge df i demokrata pa se sad lizu. Pa sad demokrate i ura....pa ura kaze da je df kocnica...i onda citam ovdje kako je dps crn. Jeste krali su i imali katastrofalne kadrove i za to su platili cijenu i neka svi odgovaraju ali ovo sto ih "mijenja" je katastrofa. Krivokapic koji je u bunilu, ova braticka je bolesna zena, onoga ministra poljoprivrede nit ko cuje nit ko vidi...cirkus od Vlade eksperata.

    Ali lizanje df i demokrata mi je najjace.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #18554
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Baš me briga da li će biti promijenjen Brđanin ili Sekulović, ministar Mitrović ili ministarka Bratić... Ne mogu da prihvatim tabloidizaciju političke scene u Crnoj Gori.
    Ajde?! Partije iz vladajuće koalicije ponašaju su isto kao i kad su bile opozicija. Samo su tada ovako tabloidno udarale DPS, a sad se međusobno krpe, a još su vlast, pa malo više smeta. Misliš li da umiju drugačije?

    Svakako postavljaju kao politička elita standarde ljudima što možeš sve častit sagovornika, a sjutra sa njim biti partner. Odličan je standard. Nekada davno, u doba kojime se busamo, za manje se potezao livor. Mada, u to vrijeme ovi tutumraci bi vjerovatno bili mlađi referenti za čobanstvo, ako im ovce ne bi utekle, a oni dobili otkaz od plemena na mjesto čobana.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Znas sto je zajednicko svim predsjednicima parlamenta u CG?

    Svaki je peuredjivao po svom ukusu mermer, namjestaj i sl. Od drzavnih para naravno.

    Brajovic 2x zaredom
    Svaki državni funkcioner kad zajaše prvo kreči hodnike i mijenja WC. Renovira nešto. Razlog? Tu se najjednostavnije ugraditi i namjestiti posao. Entry level kombinacije. Posle, kad se namaže, idu napredniji nivoi.

    Stara crnogorska "No Building, No Inbuilding"

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Misljenje jednog diplomate jeste da pod 1 nemamo maltene nista da stavimo u izvjestaj o napretku i pod 2 da mu nije jasno koji bi to ozbiljan i pametan politicar sada usao u pricu o popisu na ovaj nacin...
    Otrpilike, to je to. Samo nemoj narodu rušiti Sneška glede pinjenja Spuža i podrške zapada.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Da malo bolje čitaš, možda bi i razumio da sam napisao da je loš način na koji je to uradila. Koštaće budžet dosta para. A pošto na forum sve ostaje zabilježeno, neće biti problem da se podsjetimo.
    Micanje politički podobnih direktora mi nije nikakav problem, micanje po svaku cijenu i da to košta budžet stotine hiljada jeste.

    S slažem se sa tobom da Rada Višnjić nije godinama mogla da radi u školu dolje u Bar.
    Tužilo je 200 direktora. Kiks će biti od kolektivne tužbe oko 2 Mln sa sudskim troškovima. Što je to u odnosu na oslobođenje škola od DPS diktature. Znaš li ti koliko samo sada djeca slobodnije dišu u školi bez DPS direktora. Doduše nose maske, to su finese.
    Nego, zamisli foru, da posle isplate neko sastavi krivičnu oprijavu protiv Bratićke i svih ovih NOVIH direktora o kriminalnoj organizaciji koja je koštala državu odštetu+plate direktora, jer su bili tamo posle kršenja zakona.
    Pa onda malo žulja. Za očekivati je od nove opozicije i novi MANS, jer se stari bavi prethodnom vlašću, pa je prezauzet.

  5. #18555
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Citat je sa druge teme, ali se itekako tiče situacije na državnom nivou, pa da postavim ovdje.

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Gledajte Budvu i gledajte kako će izgledati Crna Gora u drugom mandatu nakon izbora sa postojećom većinom. Ako vam se ne sviđa, samo nemojte posle "nismo znali".
    Potpuno se slažem, a... Upravo me ovo "nismo znali" izluđuje.

    Maltene smo svi u izbornoj noći znali (mi, koji su očuvali zrno racionalnosti u ovoj politčko-društvenoj kaši) čemu ovo vodi, pričali, propovijedali, a pojedinci i dalje u šoku. Itekako je bilo dokaza da je Zdravko Krivokapić vjerski fundamentalista i srpski nacionalista, itekako da je DCG suštinski samo podmlaženi SNP koji je samo prihvatio državne simbole, a da lakoumni Dritan Abazović nema koju cijenu neće platiti da ukloni DPS.

    Jeste da je lakše praviti se lud nego priznati da se pojelo ono što se ne jede, ali ova istrajnost nikom ne ide u prilog. Razumijem da je mnoge danas blam što su Aleksu Bečića i Zdravka Krivokapića nazivali oslobodiocima, Amfilohiju davali blanko povjerenje i ključeve od države, a Dritanu Abazoviću pjevali pjesmice, ali medeni mjesec je odavno prošao i treba (trebalo je odavno) da se pogledamo u oči malo.

    Dovoljno se vratiti na početke tema o 42. vladi, parlamentarnim izborima i parlamentarnom životu "nakon DPS-a", gdje su dominirale sasvim neke druge teme i očekivanja. Fascinantno kako su ciljevi nad ciljevima odjednom (preko noći) nekakvi zakoni o porijeklu imovine i tužilaštvo, dok sve ostalo pade u vodu. Ne pominju se više ni fer izbori, ni EU integracije, ni životni standard, ni ekonomija, ni borba protiv COVID-19, ni vladavina prava, ni građanska država, ni depolitizacija, meritokratija je slovo na papiru, a profesionlizacija i racionalizacija javnog sektora misaona imenica. Štaviše, više od pola godine nam je rutinska stvar poput budžeta i operativnog funkcionisanja administracije bio misaona imenica. Spade slovo promjena, koje mnogi masovno i imbecilno nazivaše krupnim riječima poput "slobode" na te dvije stvari i to, ako se čita između redova - zakonski osnov za revanšizam i zloupotreba države za obračun sa političkim neistomišljenicima. Ako ne možeš da ga se riješiš na izborima - ti ga onda uhapsi. I to savršeno oslikava prizemno-osvetničke motive koji stoje iza ovakve koalicije koja je na vlasti. E to je izgleda, mjera slobode, po osloboditeljima: uhapsimo DPS (Đukanovića) da nas više nikad ne pobijedi.

    E pa, dragi forumaši, ako je nakon godinu dana osveta (za jedne prema Đukanoviću i DPS-u, za druge prema SDT-u) ostala jedina ideja vodilja koja treba da bude NZS ove vlasti, neka bude. Samo, potroši se i ta sapunica brzo, a problemi se u međuvremenu nagomilali, društveno politčka zbilja usložila, a mnoge šansi i vozovi - prošli...

    Nemoj da vam nije rečeno.
    In vino veritas

  6. The Following 3 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  7. #18556
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Izvinjenje za tipfelere i ostale greške, nema "edit" opcije...
    In vino veritas

  8. #18557
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Prvo bljuvotinama jedni na druge df i demokrata pa se sad lizu. Pa sad demokrate i ura....pa ura kaze da je df kocnica...i onda citam ovdje kako je dps crn. Jeste krali su i imali katastrofalne kadrove i za to su platili cijenu i neka svi odgovaraju ali ovo sto ih "mijenja" je katastrofa. Krivokapic koji je u bunilu, ova braticka je bolesna zena, onoga ministra poljoprivrede nit ko cuje nit ko vidi...cirkus od Vlade eksperata.

    Ali lizanje df i demokrata mi je najjace.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

    Koju su to cijenu platili brate? Eno ih svi na slobodi, svi uzivaju u tome sto su pokrali, neki nam se direktno i sprdaju u facu

  9. #18558
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,525
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Zasto nece niko da se igra sa SDP-om?

    Mislio sam da je mrznja ka SDP-u ogrnicena samo na DPS i DF glasace. Pa me interesuje sto ako ih pitaju da se igraju i SDP prihvati da ucestvuje u pretumbavanju (ono, da budu korektivni faktor za vrijeme DPS-a ) da li to znaci da su izjeli guvno i da li ce glasaci SDP-a da progutaju servirano ili ce i dalje da kmece "nece URA dat"? Oce li Rastko biti manje glasan sa svojih 280 karaktera (mislim na Twitter, ne na kamelonske mogucnosti prilagodjavanja i delfin spavanje [zmurenje na jedno oko]).

    Sta ovo znaci za SDP? Gubitak glasaca, dodatno rasipanje i prelazak u URA-u i Demokrate, ili drzanje svog zacrtanog kursa. Hoce li biti razocaranih glasaca i simpatizera, kao sto je Tripletu razocarao BS?

    Tek je dan poceo, a Draginji nije svejedno, toliko se borila da pripoji komite, aplauzom je nagradjivali Cetinjani, da bi sad morala da koriguje DF.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #18559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Demokratska Crna Gora, ladies and gentlemen

    Prije dan:

    Demorkate su pozvale GP URA da odgovori na pitanja, koja su im već postavili, kako bi vidjeli građani "da ste veoma mutni baš na terenu kojim se bjesomučno hvalite" . Gdje je raspoređen Dejan Ostojić? Da li su ga na tu poziciju kvalifikovali batinjanje i kažnjavanje učesnika litija?
    Malo prije toga:



    Vraćamo se na početak:

    Zašto pripadnici SAJ-a i dalje ćute o prebijanju Martinovića?

    Evo kazali ste da ste učestvovali u humanitarnim akcijama, i danas ste pokazali da ste solidarni, jer ste prikupljali novac i paketiće za djecu kojima je to potrebno. Zašto niste bili tako solidarni kada je trebalo utvrditi ko su SAJ-ovci koji su učestvovali u prebijanju Milorada Martinovića 2015?

    "Mislim da ovo mjesto nije prilika da pricamo o tim stvarima i ovaj povod i sami ambijent", odgovara Rakonjac na pitanje novinarke TV Vijesti.
    A neđe u tom periodu:



    Prst obraza niđe.

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ako smo većina saglasni da je dps rak-rana ove države, pljačke, ubistva, podjeljen narod itd, da oporavak države je uslovljen svodjenjem te partije na najmanju moguću mjeru glaosva i uticaja na bilo kakve državne odluke, a da ćeš ih na taj nivo najbolje svesti hapšenjem njihovog vrha partije i gubitka statusa nedodirljivih i u narodu, a da je sve to nemoguće sa sadašnjim tužiocima, a da tužioce bira tužilački savjet, e aad sve ovo navedeno je nemoguće izvesti bez promjene toga savjeta
    Ovo je baš zaludnja nada. TS da se sjutra izabere, treba da izabere rukovodstva, pa ta rukovodstva da prezaduže predmete tužiocima koje oni vide kao podobne za taj vaš kvazi-pravosudni politički obračun, pa da ti tužioci samo pročitaju predmete, pa da nađu dokaze koji nijesu uništeni...a sve to u slučaju da su kadri da se tijem bave, a u ovakvoj situaciji, bez stabilne zaleđine, teško ćeš takvih nać. Svi imaju neki svoj digitron - ako povratak DPS bude izgledan koliko je danas, ti tužioci znaju šta bi taj povratak za njih značio... Kolko sam puta vidio ljude sa "što će meni to" stavom.

    Evo u istoj policiji je ogromna većina takvih. Malo je fanatika poput Bratićke, koja vjerovatno ima plan za trajnu eksfiltraciju iz Crne Gore, da se više nikad ne vrati, istog momenta kad bi DPS opet zahajao.


    Mada, ovo je sve neka priča kao da sad ovo ima perspektivu da opstane, pa mi sad razglabamo modalitete. Kraj, drugari, pitanje je samo ko će da izvuče utičnicu... Izbori fino, pa da vidimo...

  11. The Following 5 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  12. #18560
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Dragio forumasi, zasto kulirate pricu naseg dobrog Triplete? Nije valjda da ste digli ruke?
    A to ti je Sizifov posa', kao da pokušavaš zidu nešto da objasniš, nema potrebe, a nema ni efekta.
    A vidi, piše "čak štaviše", čisti pleonazam, ja bih uveo da se na ove političke tem uvede neki test pismenosti (a i neki psihološki test ), pa ko prodje, neka piše
    Forever young, i want to be forever young

  13. #18561
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kad se vraća Beli orao, Veljović , Milutin & co? Što vele forumaši?

  14. #18562
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Zasto nece niko da se igra sa SDP-om?

    Mislio sam da je mrznja ka SDP-u ogrnicena samo na DPS i DF glasace. Pa me interesuje sto ako ih pitaju da se igraju i SDP prihvati da ucestvuje u pretumbavanju (ono, da budu korektivni faktor za vrijeme DPS-a ) da li to znaci da su izjeli guvno i da li ce glasaci SDP-a da progutaju servirano ili ce i dalje da kmece "nece URA dat"? Oce li Rastko biti manje glasan sa svojih 280 karaktera (mislim na Twitter, ne na kamelonske mogucnosti prilagodjavanja i delfin spavanje [zmurenje na jedno oko]).

    Sta ovo znaci za SDP? Gubitak glasaca, dodatno rasipanje i prelazak u URA-u i Demokrate, ili drzanje svog zacrtanog kursa. Hoce li biti razocaranih glasaca i simpatizera, kao sto je Tripletu razocarao BS?

    Tek je dan poceo, a Draginji nije svejedno, toliko se borila da pripoji komite, aplauzom je nagradjivali Cetinjani, da bi sad morala da koriguje DF.
    U jednom trenutku sam mislio da će SDP biti taj koji će zakucati poslednji ekser u kovčeg DPS-a ali su glupo odigrali. i posle toga imali su potencijala da krenu sa čistim startom ali opet se sa DPS-om grle voljno ili nevoljno nebitno je. Ostali su u SDP-u nekompromitovani ljudi al mislim da im bavljenje politikom ne ide baš najbolje. Da li će dobiti ili izgubiti glasače? siguran sam da će izgubiti one "kvalitetne" koji ne mjenjaju lako mišljenje ali i da će dobiti ove preletače iz DPS-a. Možda će i porasti koji procenat al im je to nestabilno biračko tijelo koje je od danas do sutra. Očigledno vode igru za opstanak i ne shvataju kao imnogi uostalom da je nekad bolje časno nestati nego ovako kao oni. Po meni je to patriotizam. Biti spreman da nestaneš iz političkog ili stvarnog života da bi drugima bilo bolje. Na žalost ne vidim mnogo patriota na političkoj ili životnoj sceni.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. #18563
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kad se vraća Beli orao, Veljović , Milutin & co? Što vele forumaši?
    A koga više briga za to?

    Ozbiljno, ne znam ko ti, mimo ostrašćenih pozicionih krugova, može biti više sagovornik na ovu temu. Apostrofiram "više", jer je nakon izbora itekako moglo da se polemiše o tome, ali na današnji dan kad je bolno i otriježnujuće jasno da je Crna Gora 29.8.2020. godina miljama ispred trenutne Crne Gore, kada su loši zamijenjeni drastično gorim, maltene gdje god prstom da pokažeš?

    Mislim da ta priča više ne prolazi čak ni onamo gdje je tradicionalno prolazila.
    In vino veritas

  16. #18564
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Kakve su šanse da spasite vladu, e znam da je nekima jako stalo do nje ?

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  17. #18565
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    A koga više briga za to?

    Ozbiljno, ne znam ko ti, mimo ostrašćenih pozicionih krugova, može biti više sagovornik na ovu temu. Apostrofiram "više", jer je nakon izbora itekako moglo da se polemiše o tome, ali na današnji dan kad je bolno i otriježnujuće jasno da je Crna Gora 29.8.2020. godina miljama ispred trenutne Crne Gore, kada su loši zamijenjeni drastično gorim, maltene gdje god prstom da pokažeš?

    Mislim da ta priča više ne prolazi čak ni onamo gdje je tradicionalno prolazila.
    To je taj rad

  18. #18566
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kakve su šanse da spasite vladu, e znam da je nekima jako stalo do nje ?

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Ovo što traže DF i DCG obara koncept takozvane ekspertske Vlade, a to bi značilo pad ove Vlade jer bi URA uskratila podršku.
    Pogotovo nakon ovih izjava i saopštenja situacija je nikakva, ali politika je () ništa me ne može začuditi.
    Love, peace and respect.

  19. #18567
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ovo što traže DF i DCG obara koncept takozvane ekspertske Vlade, a to bi značilo pad ove Vlade jer bi URA uskratila podršku.
    Pogotovo nakon ovih izjava i saopštenja situacija je nikakva, ali politika je () ništa me ne može začuditi.
    Vlada traje jos 3 god. Dogovor je tu, samo se sada tvrdi pazar.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  20. #18568
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post

    Ovo je baš zaludnja nada. TS da se sjutra izabere, treba da izabere rukovodstva, pa ta rukovodstva da prezaduže predmete tužiocima koje oni vide kao podobne za taj vaš kvazi-pravosudni politički obračun, pa da ti tužioci samo pročitaju predmete, pa da nađu dokaze koji nijesu uništeni...a sve to u slučaju da su kadri da se tijem bave, a u ovakvoj situaciji, bez stabilne zaleđine, teško ćeš takvih nać. Svi imaju neki svoj digitron - ako povratak DPS bude izgledan koliko je danas, ti tužioci znaju šta bi taj povratak za njih značio... Kolko sam puta vidio ljude sa "što će meni to" stavom.

    Evo u istoj policiji je ogromna većina takvih. Malo je fanatika poput Bratićke, koja vjerovatno ima plan za trajnu eksfiltraciju iz Crne Gore, da se više nikad ne vrati, istog momenta kad bi DPS opet zahajao.


    Mada, ovo je sve neka priča kao da sad ovo ima perspektivu da opstane, pa mi sad razglabamo modalitete. Kraj, drugari, pitanje je samo ko će da izvuče utičnicu... Izbori fino, pa da vidimo...

    Mani me se sa pričom da je borba protiv organizovanog kriminala, korupcije i ubica politički obračun, prodavaj tu priču nekom drugom.
    Ljudi sa "što će meni to" stavom treba da idu, i iz pravosudnog i iz bezbjednosnog sistema, zapravo iz čitave javne uprave, ko neće da zaradi platu koju prima od gradjana, PEDALA.

    A za nove izbore, "snila baba što joj milo bilo".
    Pusa.
    Forever young, i want to be forever young

  21. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  22. #18569
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Bratićkin ekspert se javlja:


  23. #18570
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ali mi se svidja ovo kod forumasa. Demokratija, prava, gradjanska drzava.....
    Ali braticka neka se seli, jer ako dobijemo....
    A ovamo prica kako se ovamo katastrofa ponasa... Vazi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. #18571
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ja mislim da je Bratićka super. Dala mi je njena saradnica razlog da opet propušim i da se time borim protiv korone. Saradnica je zadužena za vaspitanje naše djece.
    Baš će nam djeca biti divna sa takvom saradnicom. Zamisli da ti dijete liči na onu Ilinčić npr... Kako bi bili srećni kao roditelji.
    Umjesto da ima smirenost i prinicljivost Bratićke...

  25. #18572
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,525
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Bratićkin ekspert se javlja:

    Vidis da je URA napisao latinicom. Da je tako kao sto kaze bila bi cirilica. Strah
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  26. #18573
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #18574
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ovo što traže DF i DCG obara koncept takozvane ekspertske Vlade, a to bi značilo pad ove Vlade jer bi URA uskratila podršku.
    Pogotovo nakon ovih izjava i saopštenja situacija je nikakva, ali politika je () ništa me ne može začuditi.
    Ekspertska vlada je srušena u startu kad je Dritan postavljen za potpresjednika. Gotovo sam ubijeđen da će i ura i demokrate polizati ono što su popljuvali juče.
    To je dobro radi kolega na forumu, mnogo su zavoljeli ovaj ekspertizam

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  28. #18575
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Evo Bratićka zvanično postavi neku nevjestu iz Srbije za direktoricu Filmskog centra.
    Reference, osnivač prvo Dveri, i kandidati na izborima, a posle Treće Srbije.
    Ups i, naravno, popadija.

    A dođite Mandiću, Medo i Pipune u vladu slobodno. Biće normalnije nego sad.

Page 743 of 1249 FirstFirst ... 2436436937337397407417427437447457467477537938431243 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •