Page 1061 of 1249 FirstFirst ... 6156196110111051105710581059106010611062106310641065107111111161 ... LastLast
Results 26,501 to 26,525 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26501
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,354
    Thanks Thanks Given 
    14,784
    Thanks Thanks Received 
    4,114
    Thanked in
    2,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Imam, ali pravu, ne kao... !!!!!

    Ovo stanje je postalo neodrživo, blokirani su pristupni pregovori (nisu to samo pregovori, ima tu još mehanizama), probano je da se odblokiraju, ali jednostavno, partner ti je neko ko ne želi da radi u korist odblokiranja... I tako opet, opet, opet,... Moralo je da se preseče. Novi izbori ili neki pokušaj promjene. Došlo se do situacije da se nije moglo više u ovim ,,statusu kvo". Jeste rizičan potez, ne sporim, ali neminovan i neko je morao da ga povuče.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Da ozdraviš brzo.
    Neću te više maltreirati večeras, a imao bih nekoliko potpitanja.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  2. #26502
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Jedan ministar direktno a dva između redova podržali Dritana, vidjećemo ostale. Pa nije baš da je ovo izdaja, nož u leđa ili šta li već, kad te trećina Vlade skoro podrži.

    Moje mišljenje je da manjinska vlada može biti održiva kao prelazna samo, rješenje (dobro ili loše) su na kraju novi izbori a tu je jedini i isključivi krivac sadašnja Vlada i pasivnost iste.

    I sad Demokrate nekome da sole pamet i da laju, koliko li su samo sabotirali TS...

    I što je frka ako je DPS podrža manjinsku Vladu (bez njih), znači li to ako bi sas DPS podrža sadašnju Vladu, da bi Krivi treba automatski da istupi sa čela iste ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Sto ce biti ako polovina ministara zavrsi u novu vladu?Kako se gleda na to posto cisto sumnjam da bi iko odbio, omile te fotelje tesko se rastati od njih.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #26503
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Pročitajte malo bolje današnju inicijativu oko glasanja nepovjerenja Vladi.

    Uslovi su da se zna čitati i samo malo da se uključi mozak.

    Sve je jasno onome ko hoće da shvati.

    Za Crnu Goru SVI!

    Zato:



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  4. #26504
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,354
    Thanks Thanks Given 
    14,784
    Thanks Thanks Received 
    4,114
    Thanked in
    2,081 Posts

    Default

    A najjače mi je što ljudi razlog za ovaj potez URA-e nalaze u tome da vlada nije radila dobar posao. A skoro pola vlade sastavljeno od kadrova URA-e. Plus je njihova ideja o ekspertskoj. Oni bi trebali biti najodgovorniji za "loše" rezultate vlade. I kao stalo se sa procesima, ntegracijama itd. Pa ćemo te procese da nastavimo za bivšim režimom i njihovim privescima koji su uradili što su uradili od države. Borba protiv kriminal i korupcije sa DPS-om. Ne ide to nikako braćo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  5. #26505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Auh. Ne znam jesi li ti, ali me pola foruma zvalo izdajnikom kad sam ovo napisao. Da SAJ i ANB sve treba kuci pocerati kao i pola UP za borbu protiv kriminala i Specijalno policijsko odjeljenje.
    Tada je to bila izdaja drzave i davanje CG Vucicu na tacni, a sad je ro demokratski proces.
    E lijepo vidim, da i vi ponesto polako kapirate sta je DPS radio i ko su mu zakleti temelji demokratije bili
    Ja sigurno ANB nisam ni od koga branio, makar zadnjih par godina od kad po malo znam kako stvari stoje tamo... Ima forum arhivu, pa možeš nać što sam pisao o Peruničiću...

    SAJ nije baš uporediv... "Izvođači radova", odnosno policajci u SAJ su obična batina bez mozga, i tu je bitno samo čija ruka maše tom batinom. Pored toga, to je mala jedinica, čiji se sastav stalno mijenja... Bježe oni kojima je dosadilo da svaki dan trče u krug na Zlatici, dolaze novi, mladi, koji se furaju na "Tropa de Elite"...

    ANB je nešto drugo. Tamo prosto ne smije da se stvori atmosfera da pola službe jedva čeka da priđe jednom Vukšiću, a takvu je atmosferu stvorila bivša uprava. Dijelom što je Peruničić bio užasan šef i menadžer, dijelom što je tjerao ljude koji treba da budu profesionalci da se bave praćenjem Bečića i slušanjem Katnića, dijelom što je tamo pozapošljavana kvarljiva roba.

    Spasa nema, moralo bi sve iz početka, jer za državu sa ovakvom problematikom nacionalne bezbjednosti, ANB nikad nije bio adekvatan ni po jednom parametru, naprotiv. Svi na raspolaganje UZN, pa jedno 20% da se rasporedi u novu službu, posle rigorozne provjere, a ostali u upravu za šume i slične institucije, ili doma, već prema procjeni.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  7. #26506
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Dritan mi je bio gadan, nikako ga nisam volio, ali sad mi je postao drag.
    Bravo Dritane!

    Sad da ga svuđe zapratim.



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    ništa strašno, jedno 70% naroda je ođe takvo kao ti. mijenja mišljenja ka' čarape

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. The Following 7 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  9. #26507
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ništa strašno, jedno 70% naroda je ođe takvo kao ti. mijenja mišljenja ka' čarape

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

    MIslis bez grama svijesti ?
    Sate sate sate

  10. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  11. #26508
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A najjače mi je što ljudi razlog za ovaj potez URA-e nalaze u tome da vlada nije radila dobar posao. A skoro pola vlade sastavljeno od kadrova URA-e. Plus je njihova ideja o ekspertskoj. Oni bi trebali biti najodgovorniji za "loše" rezultate vlade. I kao stalo se sa procesima, ntegracijama itd. Pa ćemo te procese da nastavimo za bivšim režimom i njihovim privescima koji su uradili što su uradili od države. Borba protiv kriminal i korupcije sa DPS-om. Ne ide to nikako braćo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ček malo brate, kako to ispada da je pola minstarstva njihovo sad? A do skoro su bili samo obična prevaga? Smanjena stopa ubistava evo skoro godinu bez obračuna klanova, 2 tone koksa zaplijenjene, plantaže i plantaže marihuane razvaljene i ođe su na pomen ustoličenja svi zakliktali smjene smjene.. Tačno je da nose dio odgovornosti za ovo stanje ali na moju i na tvoju žalost, Profo i stolica od Alekse nose dobar dio ovog zastoja..
    Tačno, predložili su tu istu vladu, vidjeli su da ne ide i to je to.. Način na koji pokušavaju da to promijene je meni krajnje neukusan i mislim da to niko normalan ne dovodi u pitanje..

    Mislim da bi se i ti složio da je ovakav vakum neodrživ.. Svaka čast na povećanju zarada ali se stalo samo na tome.. Jer dok mali Alkesa odluči kad će se raspravljati o TS-u jedan Eskobar preleće pola svijeta i odigra fliper sa nama..
    Last edited by Zedd; 19-01-22 at 18:00.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  13. #26509
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Sto dolazi ovaj Escobar opet? Bio je nedavno tu. Da ovo nije neka kolaboracija izmedju njega i Dritana, mozda ce uhapsiti Milja?
    Sate sate sate

  14. #26510
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Odakle Dritan misli da moze da uzme moj glas i da pravi novu Vladu sa DPSom?
    Ili misli da oni koji su ga glasali mu odobravaju ovo?
    Neće Ura dat , ko mu dao pravo da instalira četnike u ministarstvo sporta itd.
    Da instalira popove u univerzitet, ko mu dao pravo da Vuksica Ruskog špijuna instalira na mjesto direktora ANBa.
    Kokice druže i uživam
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #26511
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    959
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Al najjači su mi ovi zadovoljni DPS-ovci na forumu koji nas ubjeđuju kako je ovo odličan potez za URA-u i SNP.

    Jes Spajić i Milatović sve trče u vladu sa Ibrahimovićem i sličnima koji su 30 godina obučavani da se očešu o državnu sisu i to im je jedini kvalitet.

    No vrijeme će pokazati, nadam se već ove godine.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  17. #26512
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Zanima me jedno kako je reagovati komite kada ih URA i DPS uvedu u Open Balkan?
    ne znam šta će bit sa ovom ujdurmom ali za CG je primarno da se na bilo koji mogući način iskobelja iz te zajednice sa Srbijom i Albanijom, ne moraju nas ni u EU puštat ali ne moramo vala ni sa Vučićem i Ramom pa neka oni sarađuju kolko god oće
    She is only here to annoy herself!

  18. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  19. #26513
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Mene cudi da Konatar, kao pametan momak, podrzava gasenje svoje partije. Logicno je da zna nesto vise i da ima neki plan u okviru URA-e, mozda i saznamo za koji mjesec ili godinu ako mu partija bude medju zivima.

    U suprotnom, ovo mu je skok u prazan bazen (pun intended)
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  21. #26514
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ništa strašno, jedno 70% naroda je ođe takvo kao ti. mijenja mišljenja ka' čarape

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Loša logika brate Bjelopavlićki

    Jesam li ja promijenio mišljenje ili Dritan ?
    Da li je Dritan progledao i vidio s kim je bio ili ja koji sam upozoravao da se s njima ni tikve ne smiju saditi.

    Naravno, bitni su budući potezi, ali eto prvi korak je napravio. Naravno da je za pohvalu.

    Nego, ovđe se ne radi ni o njemu ni o meni, ja gledam širu sliku a to je da svima nama u CG bude bolje i da konačno krenemo da radimo i idemo u EU.
    Jedva čekam!

    Nemoj samo da uđeš u klopku objektivnog posmatrača kad ja znam šta si pričao prije ove Vlade, a šta poslije kad si vidio šta smo dobili tj. izgubili (oko posmatrača)


    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  22. #26515
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,203
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/beraneonlin...97837965521949

    Evo Beranci ispred prostorija SNP-a na 13:00

    "Mi nasu pobjedu necemo dat bez velike muke. Bice muke po Crnoj Gori. Bice Crna Gora blokirana citava. To im porucujemo mi iz Berana. Necemo dozvoliti izdajnicima iz SNP-a da broje 45 i 6 i 7 i 8mi glas u skupstini. Uskraticemo mi njima to...."
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #26516
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Sto dolazi ovaj Escobar opet? Bio je nedavno tu. Da ovo nije neka kolaboracija izmedju njega i Dritana, mozda ce uhapsiti Milja?
    Misliš zašto se sreo sa Spajićem danas, a onda iznenada pomjerio planirani dolazak sa 19. februara na 1. februar?

    Da, interesantno.

  24. #26517
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Eeee Abaze,pucao si sebi u nogu i izazvaćeš haos,nego se nadam da će sve proći mirno...Izgleda da je ipak bilo tih 20 mil

    Poslano sa mog Oppo Find X2 Pro koristeći Tapatalk

  25. #26518
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Misliš zašto se sreo sa Spajićem danas, a onda iznenada pomjerio planirani dolazak sa 19. februara na 1. februar?

    Da, interesantno.

    A to ne ispratih da se vidio sa njime danas. Ne znam, Dritan nije blesav, ovo mi izgleda kao nesto izdiktirano iz USA. A da bi dobilo amin od naroda bice hapsenja ili neki kastig po DPS sigurno. To je jedino sto bi imalo smisla. Cus Ibrahimovic i Jokovic hahahahhhaahhahahhaahhaahahahhaha
    Sate sate sate

  26. #26519
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pośo brani Dritana preko tastature.
    Kako je dobro. Zamisli kad te Pośo brani eeeee

  27. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #26520
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,354
    Thanks Thanks Given 
    14,784
    Thanks Thanks Received 
    4,114
    Thanked in
    2,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ček malo brate, kako to ispada da je pola minstarstva njihovo sad? Smanjena stopa ubistava evo skoro godinu bez obračuna klanova, 2 tone koksa zaplijenjene, plantaže i plantaže marihuane razvaljene i ođe su na pomen ustoličenja svi zakliktali smjene smjene.. Tačno je da nose dio odgovornosti za ovo stanje ali na moju i na tvoju žalost, Profo i stolica od Alekse nose dobar dio ovog zastoja..
    Tačno, predložili su tu istu vladu, vidjeli su da ne ide i to je to.. Način na koji pokušavaju da to promijene je meni krajnje neukusan i mislim da to niko normalan ne dovodi u pitanje..

    Mislim da bi se i ti složio da je ovakav vakum neodrživ.. Svaka čast na povećanju zarada ali se stalo samo na tome.. Jer dok mali Alkesa odluči kad će se raspravljati o TS-u jedan Eskobar preleće pola svijeta i odigra fliper sa nama..
    Rekao sam skoro pola. Dritan potpredsjednik. Bojanić. Radulović. Sekulović. Brđanin. Srzentić. Bezbjednosti sektor njihov cijeli. Složićeš se da je ovo skoro pola? Ustoličenje je odrađeno loše. Pukom srećom se sve dobro završilo. Zaplijene kokaina (prva od 1.5t znamo čijom zaslugom) nisu dovedene do kraja. Slaba vajda. Marihuana ok.
    Na koji tačno način je profa kriv? Kakve je veze imao Bečić sa vladom? Evo su se dogovorili oko TS. Usvojili budžet. Krenulo se naprijed. Kad oni bap u dogovor sa DPS-om i privescima. Šta se dobija sa tim. Vraćanje DPS-a koji je bio u nokdaunu i još veće jačanje DF-a. Apstinenata koliko hoćeš. Ti prvi jel tako? Jesi li odmah danas posle ovoga pomislio kako treba bježati odavde? I sve to zbog čega? Wulfy kaže kao zbog procesa i integracija. Ma neka. To su priče za malu đecu. Jeste, sigurno je Eskobar upro sa bi CG što prije ušla u EU. Samo o tome razmišlja. I kako će narod ođe da živi bolje. Kako da ne. Dritan i svi zajedno sa njim su ovim potezom bar što se mene tiče prekrižani zauvijek. Opet ću reći nažalost. Jer sam vjerovao u njega. I nadao se da može sa ekipom Spajić, Milatović izvući ovu državu iz govana. Mislim da sam se zeznuo. Ako ja pogriješim biće mi drago. Ali će prije biti Drago Đurović.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Last edited by extravaganca; 19-01-22 at 18:14.

  29. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  30. #26521
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Ljudi, ovo je sve Demokratski front kriv, samo da to ne ZABORAVIMO. 100% krivica bez sumnje.
    Sate sate sate

  31. The Following 6 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  32. #26522
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Imam, ali pravu, ne kao... !!!!!

    Ovo stanje je postalo neodrživo, blokirani su pristupni pregovori (nisu to samo pregovori, ima tu još mehanizama), probano je da se odblokiraju, ali jednostavno, partner ti je neko ko ne želi da radi u korist odblokiranja... I tako opet, opet, opet,... Moralo je da se preseče. Novi izbori ili neki pokušaj promjene. Došlo se do situacije da se nije moglo više u ovim ,,statusu kvo". Jeste rizičan potez, ne sporim, ali neminovan i neko je morao da ga povuče.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Znaš kako, sve je to tačno...

    Nisam ni ja zadovoljan novom većinom, uticajem crkve, stranačkim koritašenjem i jahanjem DPSovog sistema...

    Ekspertska nije trebala da ovakva bude, no je ZK sastavljao kako je on mislio i stavio sve pred svršen čin. Istina je da su htjeli da vas ćušnu i zamjene manjinama....

    Ovo sa koritašenjem, što meni lično najviše smeta, se sa ovom novim neće promijeniti uopšte.

    Da ste rekli ok, ovo zbog svega ovoga ne ide, treba nam stabilna većina idemo na izbore.... mi nećemo sa DPSom i DFom u vladu, tražimo podršku da probamo da napravimo stabilnu većinu bez DPSa i DFa. Ako to ne bude moglo, a ubijeđeni smo da će moći nakon formiranja DH, predložičemo koncept manjinske vlade....

    I sve bi to bilo pošteno i fer i razumno u konačnom i podržao bih vas 100%.

    Ovako je nepošteno i zalud vam računica ulaska u biračko tijelo DPSa kad u PG većinu uzmu DF, DH i Demokrate.... Što ćete onda?
    Ako se to desi i neko ko Dajko ili Pipun budu na mjestu PG gradonačelnika, CnB će biti jedini krivac.

    P.S.

    Na Kopaoniku sam i tek sad viđeh naslove.

    Pakla ovoga.

    Neću više ništa ni da čitam, deinstaliraću sve, neću sebi da kvarim odmor.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  34. #26523
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne znam šta će bit sa ovom ujdurmom ali za CG je primarno da se na bilo koji mogući način iskobelja iz te zajednice sa Srbijom i Albanijom, ne moraju nas ni u EU puštat ali ne moramo vala ni sa Vučićem i Ramom pa neka oni sarađuju kolko god oće
    Vazi, kako ne. Sve cesce po Srbiji Kosovu i Albaniji je americki kapital. Usli i u Makedoniju.
    Bas ce da se pate sa zaposljavanjima i carinama za robu, sa privremenim dozvolama za rad.....
    Sad ce doci Eskobar i ostali iz EU da nam kazu kako je to najbolje za nas, a ovamo ce se uviti u neku oblandu razvoja i dobrosusjedskih odnosa.
    Ako se DPS pobuni, doce neke Demokrate ili slicni da to sprovedu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  35. #26524
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ko je prijavio ova okupljanja, ko je stao iza osudite kao na Cetinje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  36. #26525
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znaš kako, sve je to tačno...

    Nisam ni ja zadovoljan novom većinom, uticajem crkve, stranačkim koritašenjem i jahanjem DPSovog sistema...

    Ekspertska nije trebala da ovakva bude, no je ZK sastavljao kako je on mislio i stavio sve pred svršen čin. Istina je da su htjeli da vas ćušnu i zamjene manjinama....

    Ovo sa koritašenjem, što meni lično najviše smeta, se sa ovom novim neće promijeniti uopšte.

    Da ste rekli ok, ovo zbog svega ovoga ne ide, treba nam stabilna većina idemo na izbore.... mi nećemo sa DPSom i DFom u vladu, tražimo podršku da probamo da napravimo stabilnu većinu bez DPSa i DFa. Ako to ne bude moglo, a ubijeđeni smo da će moći nakon formiranja DH, predložičemo koncept manjinske vlade....

    I sve bi to bilo pošteno i fer i razumno u konačnom i podržao bih vas 100%.

    Ovako je nepošteno i zalud vam računica ulaska u biračko tijelo DPSa kad u PG većinu uzmu DF, DH i Demokrate.... Što ćete onda?
    Ako se to desi i neko ko Dajko ili Pipun budu na mjestu PG gradonačelnika, CnB će biti jedini krivac.

    P.S.

    Na Kopaoniku sam i tek sad viđeh naslove.

    Pakla ovoga.

    Neću više ništa ni da čitam, deinstaliraću sve, neću sebi da kvarim odmor.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa dobro. Sveli su nas za d7gi niz godina da nam izbor bude Posjo ili Dajko.
    Mozes misliti pakla sa bilo kojim od ova dva intelektualca.
    Jos ako Dajko bude gradonacelnik, taman nam je mjera. Nista vise ne treba ni ocekivati

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 1061 of 1249 FirstFirst ... 6156196110111051105710581059106010611062106310641065107111111161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •