Page 758 of 1249 FirstFirst ... 258658708748754755756757758759760761762768808858 ... LastLast
Results 18,926 to 18,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18926
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    edit - zaboravih. srećan ulazak DFa u vladu svima koji slave

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #18927
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Svetska banka kaže?
    Nevezano za ovu ženu, da li je ispravno da se za statistiku i izračunavanje potrošačke korpe koristi ova metodologija još se u toj objavi nidje ne pominje da ova metodologija izračunava potreban minimalni unos kalorija za život na minimumu životnih funkcija i bez bilo kakvih radnih aktivnosti?
    Da li se ta metodologija koristi idje drugo u svijet? Možda u Afriku, tamo bi bila realna.
    Ko god da je i minimalno učestvova' ilu njoj letio bi mi sa posla na ovaj ili onaj način, ono je zastidje i sprdanje sa galvana stanovnika CG, pogotovo onih ispod granice siromaštva.
    Uhh... Sta reci...
    Istinu i nista vise.

    https://www.vijesti.me/amp/40627/mon...nevno-dovoljno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #18928
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A bogami samo da je advokat zdravo
    Prva vijest od prije vise od nedelju je bilo ovo https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...nitosti-u-radu
    Njoj je dostavljen zahtjev da se izjasni o nalazima Ministarstva, odnosno pokretanju postupka za razrješenje, shodno članu 14 Zakona o upravnom postupku.
    Iz cega proizilazi da se ona ocigledno izjasnila. To sto ona i advokat misle da su u pravu, a vlada ne misli.... Nije bas da je nezakonito
    Ovo je nedje razlog.
    Ta odredba Zakona podrazumijeva i dostavljanja izvještaja, sa svim zakonom propisanim elementima, o čemu organ mora voditi računa po službenoj dužnosti, dok je Monstat izvještaj dostavio tek na insistiranje Ministarstva”
    Ovo se konkrerno odnosi na finansijski izvjestaj o radu Monstata.... Koji nije dostavljen, nego su ga ocigledno krpili usput kasnije
    A ovo joj navode kao najveci grijeh
    Ti podaci su bili potrebni Ministarstvu poljoprivrede da uspostavi FADN sistem, kao jedno od završnih mjerila za zatvaranje Poglavnja 11 - poljoprivreda i ruralni razvoj, a neobjavljivanjem tih podataka Monstat je ugrozio zatvaranje pregovaračkog poglavlja i evropski put Crne Gore. U izjašnjenju u vezi s ovim pitanjem Radojević nije dala valjane razloge za neobjavljivanje podataka koji se i dalje vode kao preliminarni, iako su se prema navodima Radojević za to stekli uslovi još 2019. godine
    Ako je pola ovoga tacno, ispada da smo kulirali jeftine EU kredite, jer ih nismo mogli dijeliti podobnim farmerima, a ujedno nam je pucala ona rabota za pristup EU

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #18929
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kakvi će lomovi biti sad u DF i DCG oko toga ko će bit ministar. ziceri za Meda i Mandu, ako ovo propušte ko zna kad i ko zna gde. za Slavena, Pipuna i ekipu ima vremena. Jole Vučurović obavezno, i to za ministra manjinskih prava. već u DCG tu se zna - Momo, Bogdanović ima neke šanse

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #18930
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    edit - zaboravih. srećan ulazak DFa u vladu svima koji slave

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    URA ako digne ruku za ulazak DF političara u vladu, može slobodno da zaključa stranačke prostorije.

    Ako to urade .... sledeće izbore glasam Nik Đeljošaja (sem ako se ne pojavi neka zelena priča).

    Ono što znam je da neću da se nerviram...... sad će da bude natezanja oko kandidata, sve što smo i gledali prošle jeseni. Sad će licitacije oko kandidata itd. Mada me ne bi čudilo da DF sad skoči i kaže oćemo mi 9 ministara.

    Krivi je namazanko isto, ne bi me čudilo da Spajić bude jedan od potpredsjednika.

    Ko što rekoh nemam problem protiv nestranačkih kandidata, ali se ovaj proces pregovora bez gusala neće završavati. DF nema razlog da podrži nestranačke kandidate. Možda proguraju nekog advokata ili tako nekog, koji formalno nije kod njih, ali to je mislim maksimum koji će im se popuštiti, ako u URU ima mozga. Na kraju nije tajna da je JBB najblaže rečeno bliska DFu, pa tako nešto ajde i može proći.

    Momo Koprivica mislim da nikome nije problem, ali kako puštit Moma ali ne i Mandu, Meda i Pipuna? I tu je sva zajebancija. To bi samo ludi dozvolio. I zato treba gurati priču nestranačkih kandidata.

    Uostalom URA gura priču prvo TS i da leti Katnić, pa onda pregovori oko rekonstrukcije, što je po meni potpuno racionalno.

    P.S.

    Interesantno da niko više ne pominje smjenu Sekulovića





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #18931
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/sta-kaze-k...rukciji-vlade/

    1. Predsjednik Vlade odlučuje o tome koji su ministri rezultatima u proteklom periodu odgovorili izazovima resora koje pokrivaju.

    2. Vlada će imati 3 potpredsjednika. Aktuelni potpredsjednik će biti prvi potpredsjednik Vlade, a svi potpredsjednici ujedno i resorni ministri. Predlaganje potpredsjednika je autonomno pravo predsjednika Vlade.

    3. Resori koji su se pokazali kao obimni sa aspekta njihove funkcionalnosti biće podijeljeni saglasno dogovoru predsjednika Vlade i parlamentarne većine.

    4. Prilikom formiranja novih resora vodiće se računa da isti budu u funkciji što bržeg ostvarivanja evropske agende Crne Gore.

    5. Kandidate za nove ministre predlaže predsjednik Vlade nakon konsultacija sa parlamentarnom većinom, posebno vodeći računa o prošlogodišnjem sporazumu nosioca 3 izborne liste, kompetentnosti i rodnoj ravnopravnosti”, navodi se u saopštenju premijera Zdravka Krivokapića.

    dakle, i Dritan postaje potpredsjednik. i još dvojica. resor Bratićke se dakle dijeli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ura bi ovim potpisala samoubistvo. Ali evo da vidimo šta će se desiti

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  8. #18932
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakvi će lomovi biti sad u DF i DCG oko toga ko će bit ministar. ziceri za Meda i Mandu, ako ovo propušte ko zna kad i ko zna gde. za Slavena, Pipuna i ekipu ima vremena. Jole Vučurović obavezno, i to za ministra manjinskih prava. već u DCG tu se zna - Momo, Bogdanović ima neke šanse

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Samo prvo nek obezbijede 41 poslanika pa neka dinele do sjutra funkcije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #18933
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kada smo već kod statistike 10599 nezaposlenih ima više danas nego na isti dan prošle godine i pored dobrog upravljanja granicama
    Kakav poražavajući podatak
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  10. #18934
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Samo prvo nek obezbijede 41 poslanika pa neka dinele do sjutra funkcije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    završeno je to, ču da Božena ne digne ruku a zaposlila sve? da mi vidimo ministre. Milačić mora, posle godinu dana tako sjajnog branjenja vlade. znam da je tvoj favorit Šaranović iz DCGa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #18935
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    URA ako digne ruku za ulazak DF političara u vladu, može slobodno da zaključa stranačke prostorije.

    Ako to urade .... sledeće izbore glasam Nik Đeljošaja (sem ako se ne pojavi neka zelena priča).

    Ono što znam je da neću da se nerviram...... sad će da bude natezanja oko kandidata, sve što smo i gledali prošle jeseni. Sad će licitacije oko kandidata itd. Mada me ne bi čudilo da DF sad skoči i kaže oćemo mi 9 ministara.

    Krivi je namazanko isto, ne bi me čudilo da Spajić bude jedan od potpredsjednika.

    Ko što rekoh nemam problem protiv nestranačkih kandidata, ali se ovaj proces pregovora bez gusala neće završavati. DF nema razlog da podrži nestranačke kandidate. Možda proguraju nekog advokata ili tako nekog, koji formalno nije kod njih, ali to je mislim maksimum koji će im se popuštiti, ako u URU ima mozga. Na kraju nije tajna da je JBB najblaže rečeno bliska DFu, pa tako nešto ajde i može proći.

    Momo Koprivica mislim da nikome nije problem, ali kako puštit Moma ali ne i Mandu, Meda i Pipuna? I tu je sva zajebancija. To bi samo ludi dozvolio. I zato treba gurati priču nestranačkih kandidata.

    Uostalom URA gura priču prvo TS i da leti Katnić, pa onda pregovori oko rekonstrukcije, što je po meni potpuno racionalno.

    P.S.

    Interesantno da niko više ne pominje smjenu Sekulovića





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ako dozvole da uđe Manda, Pipun i ekipica, ja kao glasač URE bi se osjećao potpuno izdano. Mislim da je bolje da obale vladu nego ovo da rade.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to johninum For This Useful Post:


  13. #18936
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    završeno je to, ču da Božena ne digne ruku a zaposlila sve? da mi vidimo ministre. Milačić mora, posle godinu dana tako sjajnog branjenja vlade. znam da je tvoj favorit Šaranović iz DCGa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    A tek Šaranović, šta ima u CV?

    Pih

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  14. #18937
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Ne znam sto ste zaskakali. Df ustopovan a i da dobiju nesto to ce bit neko ,, bezveze,, ministarstvo.

    Dje je moj brat skoj!?
    f6

  15. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  16. #18938
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    - Moratorijum na teme.
    - Izbor TS pa.rekonstrukcija.
    - Rekonstrukcija na bazi sporazuma, što znači da nema političara... To naravno ne sprečava DF da predloži kandidate bliske njima.
    - Spajić jedan od sigurnih potpredsjednika.



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  18. #18939
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Uhh... Sta reci...
    Istinu i nista vise.

    https://www.vijesti.me/amp/40627/mon...nevno-dovoljno
    Sa ovom konferencijom su izašli tek posle pritisaka i prozivki od strane medija i javnosti, tako da u prvobitnom izvještaju (bar ovom što sam ja skinuo sa njihovog sajta) uopšte nisu napomenuli da se radi o minimalnom unosu kalorija za život na minimumu životnih funkcija, već piše samo "kalorijska vrijednost je 2211 Kcal po sobi, dnevno", jedino kad bi svaki gradjanin u CG bio nutricionista pa da zna da je to dovoljno za život na minimumu životnih funkcija.
    Ok, još Srbija i Makedonija, u divnom smo društvu.

    Da ne pominjem što su silom na sramotu izbacili imputiranu rentu iz troškova potrošacke korpe
    Forever young, i want to be forever young

  19. #18940
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    nije smjela donijeti Rješenje o razrješenju prije sprovođenja usmene rasprave, gdje bi se omogućilo smijenjenoj direktorici da
    učestvuje u postupku i izjasni se o činjenicama i okolnostima značajnim za njeno razrješenje. Nakon toga ista je morala biti obavještena o rezultatima ispitnog postupka, na koje je imala pravo
    Pusti to.
    Advokati vole da se prave pametni.
    A zna se da je pravo duboka voda.

    Nego,jesi i ti tako smenjen s funkcije?
    Reče da si prošao kroz slično.

  20. #18941
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sa ovom konferencijom su izašli tek posle pritisaka i prozivki od strane medija i javnosti, tako da u prvobitnom izvještaju (bar ovom što sam ja skinuo sa njihovog sajta) uopšte nisu napomenuli da se radi o minimalnom unosu kalorija za život na minimumu životnih funkcija, već piše samo "kalorijska vrijednost je 2211 Kcal po sobi, dnevno", jedino kad bi svaki gradjanin u CG bio nutricionista pa da zna da je to dovoljno za život na minimumu životnih funkcija.
    Ok, još Srbija i Makedonija, u divnom smo društvu.

    Da ne pominjem što su silom na sramotu izbacili imputiranu rentu iz troškova potrošacke korpe
    Ocigledno je da ne poznajes materiju, i da nisi pratio na casovima.

    Inputirana renta tek otkriva obim neznanja i potrebe da se eto nesto napise. Odlicno se sjecam ove price i komentara tadasnje opozicije i Fidelity.
    Ne bih dalje, suvisno je.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #18942
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Ako dozvole da uđe Manda, Pipun i ekipica, ja kao glasač URE bi se osjećao potpuno izdano. Mislim da je bolje da obale vladu nego ovo da rade.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    ako URA i pomisli tako nešto. DF će krenut svim silama na njih. sa svih strana ima da viču - izdaja, izdaja. ovo je zicer za ulazak DFa u vladu. može uć im i advokat opet je to njihov čoek. radiće onako kako oni kažu, tj šef u BG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #18943
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A sta treba URA da uradi? Da ne podrzi, srusi Vladu i vrati nam se "fantasticni" DPS?

  23. The Following User Says Thank You to FreedomBP For This Useful Post:


  24. #18944
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FreedomBP View Post
    A sta treba URA da uradi? Da ne podrzi, srusi Vladu i vrati nam se "fantasticni" DPS?
    Pa ne no sta, treba ovo ruglo od Vlade da ostane? Evo probali ste, vidjeli da ne ide, jos je gore u svim sferama i daj lijepo da se vrati dps kad nema nijedne druge procrnogorske price


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #18945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo naletjela "uzeće sve DF" bulumenta... samo još Gagarin fali

    Ista im je priča od 30. avgusta.

    Svi znaju da će u vladu ući Medojević i Mandić... svi su sigurni da će ih Krivokapić, koji ima pravo veta odobriti.

    Inače, @kimmi, dobro si nanjušio, Spajić je viđen za jednog od potpredsjednika.

  26. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #18946
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,258
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/sta-kaze-k...rukciji-vlade/

    1. Predsjednik Vlade odlučuje o tome koji su ministri rezultatima u proteklom periodu odgovorili izazovima resora koje pokrivaju.

    2. Vlada će imati 3 potpredsjednika. Aktuelni potpredsjednik će biti prvi potpredsjednik Vlade, a svi potpredsjednici ujedno i resorni ministri. Predlaganje potpredsjednika je autonomno pravo predsjednika Vlade.

    3. Resori koji su se pokazali kao obimni sa aspekta njihove funkcionalnosti biće podijeljeni saglasno dogovoru predsjednika Vlade i parlamentarne većine.

    4. Prilikom formiranja novih resora vodiće se računa da isti budu u funkciji što bržeg ostvarivanja evropske agende Crne Gore.

    5. Kandidate za nove ministre predlaže predsjednik Vlade nakon konsultacija sa parlamentarnom većinom, posebno vodeći računa o prošlogodišnjem sporazumu nosioca 3 izborne liste, kompetentnosti i rodnoj ravnopravnosti”, navodi se u saopštenju premijera Zdravka Krivokapića.

    dakle, i Dritan postaje potpredsjednik. i još dvojica. resor Bratićke se dakle dijeli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Predsjednik Vlade ce izabrati minstre koje mu recu ionako ga ne pitaju za mnogo u zadnje vrijeme je poprimio ulogu fikusa, toliko o ekspertima mada se ovi nisu nesto proslavili sa te ekspertske strane, nestranackoj Vladi i slicnim sada vec lazavinama koje su bila obecanja sa starta, dobro je Slavko Perovic rekao: narode stoko!
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  28. #18947
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FreedomBP View Post
    A sta treba URA da uradi? Da ne podrzi, srusi Vladu i vrati nam se "fantasticni" DPS?
    Ne... Treba samo da ne glasa za rekonstrukciju, za imenivanja političara i slične gluposti,, pa neka DF ruši vladu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #18948
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Predsjednik Vlade ce izabrati minstre koje mu recu ionako ga ne pitaju za mnogo u zadnje vrijeme je poprimio ulogu fikusa, toliko o ekspertima mada se ovi nisu nesto proslavili sa te ekspertske strane, nestranackoj Vladi i slicnim sada vec lazavinama koje su bila obecanja sa starta, dobro je Slavko Perovic rekao: narode stoko!
    Krivokapić, koji se evo godinu dana pokazao tvrdoglav kao mazga, će izabrati ministre koje mu kažu?

    Čovjek koji je pretvrdoglavio mjesece najbrutalnijih blaćenja, izvlačenje pištolja na sina, on će sad da radi šta mu se kaže?

    Mislim da je red da sačekamo da vidimo prije nego što nastupiš sa takvom sigurnošću.

  31. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  32. #18949
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Ako dozvole da uđe Manda, Pipun i ekipica, ja kao glasač URE bi se osjećao potpuno izdano. Mislim da je bolje da obale vladu nego ovo da rade.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Osjećaju li se izdano glasači DFa? Demokrata? Ili su Urini glasači neka nadvrsta?
    Malo je tih koji žele Meda i Pupina u vladi, ali i vi prećerujete.
    @kimmi bolji je Nik koji je bio sa DPS-om nego bilo ko iz DF-a? I onda se čudimo što je DPS bio 30 godina na vlasti.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  33. The Following 3 Users Say Thank You to dontigar For This Useful Post:


  34. #18950
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo naletjela "uzeće sve DF" bulumenta... samo još Gagarin fali

    Ista im je priča od 30. avgusta.

    Svi znaju da će u vladu ući Medojević i Mandić... svi su sigurni da će ih Krivokapić, koji ima pravo veta odobriti.
    kako sad, neće uć' DF u Vladu jel? kako ide to? jedva je našao 12 ministara, pa će sad da traži još?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 758 of 1249 FirstFirst ... 258658708748754755756757758759760761762768808858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •