Page 721 of 1249 FirstFirst ... 2216216717117177187197207217227237247257317718211221 ... LastLast
Results 18,001 to 18,025 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18001
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Davno bjese kad je puklo izmedju Mila i Momira. Milovi rodjaci (ne porodica nego rodjaci) vratili su se u Crnu Goru, jer Mili vise nije slusa Beograd.
    Evo i Krivokapicieva porodica se drugi put za pola godine seli iz Beograda, uprkos tome sto im je Vucic javno garantova bebjednost.
    I daju neko saopstenje orprilike “vikend je, dosadno nam je, ajmo onoga starog jadnika u Podgoricu da bijemo muricom po glavi”
    Dakle, porodica, ali i rodjaci, ako si neki politicki testis u CG nece biti maltretirani samo ako si politicka krpa Beograda.
    U svakoj drugoj situaciji hoce. Eto, otprilike tako Beograd misli o bilo kome ko ovdje sjedi.
    Najjace je sto sam ubijedjen da bi ovaj tranjo sav srecan sjutra potrca u Beograd da ga pozovu i sve proguta. Zbog toga ga i ovako cijene i gaze po njemu preko familije.
    A ne no nisu znali. A znali sunod kad su usli kolima na Dobrakovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sta bi tebe ucinilo srecnim u politickom smislu? Da se vrati DPS?

    Ajmo direktno da odgovaramo…

  2. #18002
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Realno, ali realno...nisi se nešto potrudio da da pojasniš nekadašnje "pogrešno".

    Primjetio sam samo da kod tebe postoji sadašnje "satiranje svega crnogorskog" i nekadašnje "mislim da je Srbima bilo fino, iskazivali su svoj stav, djelili su pare i svadjali se oko njih".
    Uhh.
    SNS podrzavaocima ne pomaze nista u prihvatanju cinjenica. Pa ni voda sa korita Ivanova.

    A i dok dodje to tamo do tebe u Beograd ubaci se poneka ijekavica dje ne treba.

    Nego dok dodje azuriranje proce dosta vode Moracom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #18003
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Sta bi tebe ucinilo srecnim u politickom smislu? Da se vrati DPS?

    Ajmo direktno da odgovaramo…
    Ti prvi…

    Da li bi zelio da Crna Gora i Srbija ponovo budu u jednoj drzavi (nebitna forma)?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  4. #18004
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ti prvi…

    Da li bi zelio da Crna Gora i Srbija ponovo budu u jednoj drzavi (nebitna forma)?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A i ti, našao si lika iz Srbije da pitaš.

    Šta god da misli, ne znam koliko je to relevantno.

    Što se mene tiče, sjutra bih potpisao da se pripojimo Norveškoj ili da im damo koncesiju na CG na narednih 50-100 godina, da naprave od nas normalan narod.

    Što se tiče saveza sa ostalim balkanskim vukohebinama od država, kakva je i naša, tu znam da znaš moj stav, jedini okvir koji dolazi u obzir je EU.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #18005
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Godinu dana plakanja za Milom...
    Jedni te isti ljudi odbijaju da žive stvarnost...
    Sprdnja kako je ropstvo postalo glavna karakterna crta 40% stanovništva...

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  8. #18006
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ne znam zašto si se ti naša' prozvanim, nije tebi bilo upićeno, moguće da si se autova da radiš u DFC, nešto i korisno je ispalo iz mog posta ;-)


    .............................




    E zbilja ne znam ni ja što sam se našo prozvanim kad kvotuješ moj post i žustro odgovaraš, iako ne meni upućeno
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  9. #18007
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pustite plakanja za ovim ili onom nego ko je pravio koktele po Cetinju, ko je pisao po Kotoru, sto se cuti o licima koja su u pritvoru zbog sverca kokaina, sta bi sa "napadacima" na onog karikaturalnog lika iz Niksica a u slobodnom vremenu aktivista DF kojo
    I ozdravi u roku od odmah, ko je zapalio najnebitnijem aktivisti Demokrata rashodovano vozilo... i tako. Evo da se krene sa ovim laganim pitanjima. Ako ovo sve prednje nije Vuciceva SNS skola tabloidne propagande onda se tek spremajte na dalje buckurise od iste ekipe koja ce i dalje da truje i siri lazne informacije i nastupa po agendi u kojoj sve crnogorsko treba staviti u negativan kontekst.

    Jos jedno podsjecanje da ce Nebojsa Medojevic gostovati na tv Pink koji je inace pionir te zaglupljujuce propagande a u kojoj je osnovi da ne kazes nista osim da izmislis i uvrijedis.

  10. #18008
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A i ti, našao si lika iz Srbije da pitaš.

    Šta god da misli, ne znam koliko je to relevantno.

    Što se mene tiče, sjutra bih potpisao da se pripojimo Norveškoj ili da im damo koncesiju na CG na narednih 50-100 godina, da naprave od nas normalan narod.

    Što se tiče saveza sa ostalim balkanskim vukohebinama od država, kakva je i naša, tu znam da znaš moj stav, jedini okvir koji dolazi u obzir je EU.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    My turn. Zdravo bi bilo da se DPS vrati kada bi prvo ukapirali gdje su kiksali. Nažalost, još nisu ukapirali.

  11. #18009
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ti prvi…

    Da li bi zelio da Crna Gora i Srbija ponovo budu u jednoj drzavi (nebitna forma)?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikad…

    Vifis kako imas bolesnu percepciju…

    Crna gora je samostalna drzava, koja treba bude takva, i ja iskreno zelim da idete napred…

  12. #18010
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A i ti, našao si lika iz Srbije da pitaš.

    Šta god da misli, ne znam koliko je to relevantno.

    Što se mene tiče, sjutra bih potpisao da se pripojimo Norveškoj ili da im damo koncesiju na CG na narednih 50-100 godina, da naprave od nas normalan narod.

    Što se tiče saveza sa ostalim balkanskim vukohebinama od država, kakva je i naša, tu znam da znaš moj stav, jedini okvir koji dolazi u obzir je EU.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A jel dozvoljavas da je tom liku iz Srbije, otac i majka rodjeni u Crnoj gori, da najblize sto ima od rodbine je u Crnoj gori, da mu je zena iz Crne gore i da decu uci o poreklu familije…

    Meni sigurno pravo glasa ne treba, niti treba da ga ima ko nema prebivaliste gore, ali jer me to diskvalifikuje da imam misljenje o politickoj situaciji?

  13. #18011
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Nikad…

    Vifis kako imas bolesnu percepciju…

    Crna gora je samostalna drzava, koja treba bude takva, i ja iskreno zelim da idete napred…
    Samo vidim da srpska vlast gazi po svakome ko nece 100% da slusa Beograd.
    Evo nisu samo na udaru poslanici koji su glasali za rezoluciju o Srebrenici, nego i premijerova djeca, a naoisah jedan post gdje jasu novinara koji je kritikovao Vucica.
    I nije ovo slucaj samo kod Vucica. Jeste gazenje na granicu jer je stavio lika sa dijagnozom na celo Mupa, ali bilo je toga na druge nacine i ranije.
    I taj sa dijagnozom ne radi bez amina sefa sa dijagnozom.
    Posto zivis u Srbiji, bice ti jasno kad ti kazam “zamisli situaciju gdje je Slina OK u odnosu na druge”.
    A bojim se da ce trajati.
    2000-2012 je vec znatno krace od crveno-crne koalicije. Kakvi god bili u tom periodu. Bojim se da su Slobo i Vucic pravili, a razni DOS derivati anomalija stoskoh drustva. Nazalost.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  14. #18012
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Pa stani, da li ti zaista mislis, da svako ko ima licnu kartu u Srbiji odobrava sta radi ovaj psihopata?

    Vama je ta DPS mantra, DPS= crnogorac,i SNS=Srbin, stvarno pomutila mozak

  15. #18013
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ali najbolja mi je ova kognitivna disonanca kod Gagarina, kome je premijer čas sluga Srbije, čas borac za interese Crne Gore kome zbog toga Srbija maltretira djecu.

  16. #18014
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,483
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    2000-2012 je vec znatno krace od crveno-crne koalicije. Kakvi god bili u tom periodu. Bojim se da su Slobo i Vucic pravili, a razni DOS derivati anomalija stoskoh drustva. Nazalost.
    To kaže lik koji aktuelnu vlast u CG smatra anomalijom i priželjkuje povratak bivšeg režima koji je vladao 30 godina.

  17. #18015
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Ne znam koliko je dobro ovo što su Vučić i Krivokapić počeli da sarađuju... ali ajde

    Jasno je svakom da je predstava izrežirana kako bi se javnosti "pokazalo" da se Vučić i Krivokapić ne mirišu...

    Izgleda su novi izbori blizu...

    A izgleda je Zdravko ipak naučio ponešto od Mila...

  18. #18016
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    To sam i ja pretpostavio u prvom postu, u vezi ovog slučaja...ali sam se ogradio da samo pretpostvljam da je tako.

    Ali može biti i da ne postoji evidencija reg.tablica štićenih ličnosti. Nije ni to nelogično.
    Pogotovo ako su u pitanju strane tablice.

    Sad koliko sam razumjeo, njegov sin uopšte ne živi u Beogradu. Što opet mijenja stvar značajno.

    Jel ti misliš da i u Njemačkoj policija ima u sistemu auto od sina Zdravka Krivokapića, pa kad policajci vide prepoznatljive crnogorske tablice, samo se sklone i kažu "Pusti, to je sin od Krivog".
    ja sam ti rekao kakva je procedura u nasoj policiji, siguran sam da nismo toliko bolji od srbijanske. Premijerov sin susjedne drzave da se seta po Srbiji a da to niko ne isprati ili pak da traze provjeru vozila i da im se ne javi da se radi o sticenoj licnosti - sanse 1%.

  19. #18017
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pa stani, da li ti zaista mislis, da svako ko ima licnu kartu u Srbiji odobrava sta radi ovaj psihopata?

    Vama je ta DPS mantra, DPS= crnogorac,i SNS=Srbin, stvarno pomutila mozak
    Možeš li navesti ime parlamentarne partije u Srbiji i procenat koji je dobila na izborima, a da ima drugačiju pogled na Crnu Goru od Vučića. SPS, drugi po veličini možda?
    Iskljuli manjinske partije.

  20. #18018
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Možeš li navesti ime parlamentarne partije u Srbiji i procenat koji je dobila na izborima, a da ima drugačiju pogled na Crnu Goru od Vučića. SPS, drugi po veličini možda?k
    Iskljuli manjinske partije.
    Pa ovde se najkvalitetniji ljudi ne bave politikom i potpuno su apoliticni….

    Kao vasih 90.000 sto je preokrenulo izbore, u Srbiji ih ima preko milion ako ne i vise

  21. #18019
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pa ovde se najkvalitetniji ljudi ne bave politikom i potpuno su apoliticni….

    Kao vasih 90.000 sto je preokrenulo izbore, u Srbiji ih ima preko milion ako ne i vise
    90.000?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #18020
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,483
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    ja sam ti rekao kakva je procedura u nasoj policiji, siguran sam da nismo toliko bolji od srbijanske. Premijerov sin susjedne drzave da se seta po Srbiji a da to niko ne isprati ili pak da traze provjeru vozila i da im se ne javi da se radi o sticenoj licnosti - sanse 1%.
    To ti misliš da je takva procedura, ali bi morao dati analogan primjer.

    Ćerke Zdravka Krivokapića žive u Srbiji, a očigledno i sinovi provode dosta vremena.
    Ponudjena im je policijska zaštita, što su oni odbili. To je takodje njihovo pravo.
    A policija u Srbiji sigurno neće trošiti resurse da prati svo petoro Zdravkove djece, gdje idu i šta rade protiv njihove volje. Jer to onda nije zaštita i pratnja, nego uhodjenje.

    Imaju pravo na naoružanu pratnju iz CG, imaju slobodu, imaju privilegije, ali imaju i obaveze i pravila kojih treba da se pridržavaju.
    Da bi izbjegli ovakve situacije i da ne bi ugrozili bezbjednost štićenog.
    U suštini bi trebalo da budu što diskretniji.

  23. #18021
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    90.000?
    Negde sam procitao juce ili kad god, da je to otprilike cifra koja je prelomila prosle izbore…

    Ovde procitah, a ko je napisao ne znam…

  24. #18022
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    I tu mislim na ljude koji retko izlaze na izbore jer im se gade sve partije…

  25. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  26. #18023
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Negde sam procitao juce ili kad god, da je to otprilike cifra koja je prelomila prosle izbore…

    Ovde procitah, a ko je napisao ne znam…
    Quote Originally Posted by zaro View Post
    I tu mislim na ljude koji retko izlaze na izbore jer im se gade sve partije…
    20-25.000.

    Kakvih crnih 90. Imali smo 540.000 sa pravom glasa od kojih je prije godinu 75% glasalo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #18024
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,483
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Možeš li navesti ime parlamentarne partije u Srbiji i procenat koji je dobila na izborima, a da ima drugačiju pogled na Crnu Goru od Vučića. SPS, drugi po veličini možda?
    Iskljuli manjinske partije.
    Partija svakako ima, a da li će one biti parlamentarne u Srbiji najmanje zavisi od njihovog pogleda na Crnu Goru.
    Prosto se na tom pitanju ne lome koplja, niti osvajaju poslanički mandati u srbijanskom parlamentu.
    Čak ni po pitanju Kosova ili Republike Srpske.

  28. #18025
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    To kaže lik koji aktuelnu vlast u CG smatra anomalijom i priželjkuje povratak bivšeg režima koji je vladao 30 godina.
    Crveno crni u Srbiji za sada 19 od 30 poslednjih godina vladaju. A trend se nastavlja. Tako da je DOS bio izgleda anomalija. A vlast u Crnoj Gori u ovome obliku kao sada sigurno se neće ponoviti kakvi god bili rezultati narednih izbora.
    Voliš da ljudima stavljaš ono što nisu izgovorili ili napisali. To je osobina čestitih i korektnih osoba, pa nastavi.

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Partija svakako ima, a da li će one biti parlamentarne u Srbiji najmanje zavisi od njihovog pogleda na Crnu Goru.
    Prosto se na tom pitanju ne lome koplja, niti osvajaju poslanički mandati u srbijanskom parlamentu.
    Čak ni po pitanju Kosova ili Republike Srpske.
    Na navede ni jednu parlamnetarnu partiju koja ima drugačije viđenje Srpskog sveta od Vučića, odnosno njegovog trbuhozborca Vulina. Mada, vanparlamentarnih možda ima. Recimo Obradovićeve Dveri.
    Svakako puno sreće sa svetovima. Prošli put su fino koštali Srbiju, ali da se ne miješamo.

Page 721 of 1249 FirstFirst ... 2216216717117177187197207217227237247257317718211221 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •