Page 661 of 1249 FirstFirst ... 1615616116516576586596606616626636646656717117611161 ... LastLast
Results 16,501 to 16,525 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #16501
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Znači li ti nešto ako ti kažem da mislim isto što i ti?
    Vjerovatno ne, ali i da znači, manjina smo.
    Njih glasači tako ne percipiraju. Možeš za to da nađeš razlog koji ti se god dopada. Ja samo tražim da budemo realni kad pričamo.
    Znam da ne percipiraju, a i jos mi je nejasno zasto. Nikako da dokucim razlog, jer sve govori u prilog tome da je suprotno od toga sto pricaju. Mislim da im biraci postaju svjesni toga, zato se i zaposljava ovoliko bezocno. Prva stvar im je bila lustracija i tuzilastvo i zakon o porijeklu imovine. Svi smo brzo vidjeli dje je to zavrsilo.
    Kapiram da se sada prica da je Brdjanin ostavio batinase, a da Sekulovic ne reaguje... Ali malo po malo se rjesavaju stvari... Kavcani, sverc duvana, manje militantna policija....
    Bio je pokusaj prodaje price "komite trpe, a vas/nas su mlatili, eto vam Vlada kakva je" ali za to su nasli jako malu podrsku cak i medju tvrdokornim clanstvom.
    Ono što je po mom mišljenju realno je da na sljedećim izborima bude ista koalicija, sa preraspoređenim brojem mandata, političkom Vladom i DFom koji ima manju moć u pregovorima.
    Mislim da zestoko grijesis, ali opet moje vidjenje.
    ZZBCG u ovakvom sazivu nikad vise. Prava je izasla, Danilovic i Lekic vagaju, SNP sam stava da ce poslije BD otici takodje ili se raspasti na primorju. Ako Zdravko osnuje partiju, tek onda...
    Tek na nekim tamo izborima za 6 ili 8 godina, ako sve bude idealno, može da se priča o nekoj vlasti bez DPSa i DFa.
    Da ti razbijem iluziju, tesko ce se to desiti. Da vlast bude bez neke od tih partija.
    DPS se vec vide pukotine, dje mladji pokusavaju da izguraju stare. Osim povremenog glaskanja Belog Orla... Ostali su skoro pa "mrtvi". Stara garda DPS svoju agendu gura kroz GI 21.maj. Zabrinuti gradjani koji su se vise nego dokazali u sluzbi. Vidjecemo dje ce se docekati CEMI i CDT
    I naravno, ako te dvije partije ne naprave zajedničku koaliciju.
    Za to treba bas vremena da prodje, a i nisam siguran bi li imali 7% u tom slucaju

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #16502
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Tada ćemo vjerovatno na izborima glasati za vladu crnogorske federalne jedinice unutar neke srpske federacije ako bude DF u vladi politički tokom tog perioda.
    U tom trenutku će zbilja postati nepotreban Srbiji i neće ga više biti u vladi.
    Da ja tebi srusim sneska, za to ti je potreban referendum. A da bi dobio na referendumu, opet ce ti trebati kvalifikovana vecina, koju pazi sad, nemaju.
    Da bi se to desilo, Vucic bi bas morao da odrijesi kesu. I to ne sitne pare, nego da srpske firme uloze ozbiljne milione u pogone i fabrike. Pa da moze da se prica o "uspjesnoj Srbiji" i "propaloj Crnoj Gori".
    Vrijeme prica je proslo... Nadam se zauvijek.... 30 godina se slusala prica i malo ko je vise voljan da podmece vrat radi price... Sada se jedino taj stav "superiornosti srpskog sveta" moze dokazati milijardama ulaganja... A Vucic nije spreman da ih da....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  3. #16503
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Znači li ti nešto ako ti kažem da mislim isto što i ti?
    Vjerovatno ne, ali i da znači, manjina smo.
    Njih glasači tako ne percipiraju. Možeš za to da nađeš razlog koji ti se god dopada. Ja samo tražim da budemo realni kad pričamo.

    Ono što je po mom mišljenju realno je da na sljedećim izborima bude ista koalicija, sa preraspoređenim brojem mandata, političkom Vladom i DFom koji ima manju moć u pregovorima.

    Tek na nekim tamo izborima za 6 ili 8 godina, ako sve bude idealno, može da se priča o nekoj vlasti bez DPSa i DFa.

    I naravno, ako te dvije partije ne naprave zajedničku koaliciju.
    Ako ne bude postojala snaga koja će, kao i na zadnjim izborima, reći mi ne pristajemo na vladu sastavljenu od političara.... piši mene u apstinente.

    Ja za vladu sastavljenu od političara iz DF, Demokrata i URE, mislim da bi bila katastrofalna i da se ne bi znalo ko pije a ko plaća i da bi svako vodio svoju neku spoljnu i državnu politiku. To bi bilo porazno za Crnu Goru.

    Zato, ako to bude jedina opcija, ostajem doma na dan izbora, eventualno ću da izađem da poništim listić.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #16504
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako ne bude postojala snaga koja će, kao i na zadnjim izborima, reći mi ne pristajemo na vladu sastavljenu od političara.... piši mene u apstinente.

    Ja za vladu sastavljenu od političara iz DF, Demokrata i URE, mislim da bi bila katastrofalna i da se ne bi znalo ko pije a ko plaća i da bi svako vodio svoju neku spoljnu i državnu politiku. To bi bilo porazno za Crnu Goru.

    Zato, ako to bude jedina opcija, ostajem doma na dan izbora, eventualno ću da izađem da poništim listić.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Onda slobodno znaj da više nikad nećeš glasati.

  5. #16505
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Onda slobodno znaj da više nikad nećeš glasati.
    Pa dobro, i to je opcija.

    Ako URA, kao za sada ubjedljivo najmanje loš izbor, kaže da će nakon nekih sledećih izbora da dogovara modalitet vlade, odnosno ako ne kažu da će opet da istraju na sličnom modelu vlade kao što je ova, ja ne izlazim na izbore.

    Generalno mislim da bi ova vlada, uz zamjenu možda trećine kadrova i na primjer Spajićem kao premijerom bila najbolja za Crnu Goru.

    Možda se i pojavi neka nova snaga koja će insistirati na štopovanju partitokratije kroz sistemska rješenja, tipa samo jednog člana OD da bira vlada i transparentan način izbora ostalih članova OD, koja će insistirati na smanjenju plata poslanicima i otpuštanju (kroz sistem testova i negativnu selekciju) uz otpremnine 30% javne uprave i zapošljavanje 10% novih... onda bih bio svim srcem za njih (naravno podrazumijeva se proEU i građanska a ne nacional-populistička orjentacija) .




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #16506
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Odlična analiza.

    U suštini, vođi DF se boje i konkurencije spolja (od Demokrata i Zdravka) i iznutra (vlastito članstvo ih ne voli).

    Zbog toga se ovako i otimaju kao Grk u apsu jer ih razumna srpska alternativa osipa na način na koji to DPS nikad nije mogao.

  7. #16507
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Onda slobodno znaj da više nikad nećeš glasati.
    U pravu je Babbo, nepolitčka vlada eksperata je izuzetak sa kojim nam se posrećilo. Teško da ćemo je brzo ponovo gledati, između ostalog i zato što nijedan političar ne želi da narod dugo gleda koliko je bolja vlada bez podjele ministarstava po partijama i političkim zaslugama.

  8. #16508
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako ne bude postojala snaga koja će, kao i na zadnjim izborima, reći mi ne pristajemo na vladu sastavljenu od političara.... piši mene u apstinente.

    Ja za vladu sastavljenu od političara iz DF, Demokrata i URE, mislim da bi bila katastrofalna i da se ne bi znalo ko pije a ko plaća i da bi svako vodio svoju neku spoljnu i državnu politiku. To bi bilo porazno za Crnu Goru.

    Zato, ako to bude jedina opcija, ostajem doma na dan izbora, eventualno ću da izađem da poništim listić.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sa ovim se djelimično slažem. Bilo koja vlada koja u sebi sadrži DPS i DF za mene nije poželjna predizborna opcija. Bilo koja postizborna kombinatorika koja uključuje ove dvije stranke u vladu mene takođe tjera u apstinente. Time nikako ne tvrdim da je ova trenutna "ekspertska" vlada građanska u pravom smislu niti po mojoj nekoj predizbornoj procjeni u ovakvom sastavu i sa ovakvim djelovanjem,nešto što bih u nekim drugim okolnostima glasao ali se (ako izuzmemo zapošljavanje po dubini koje nije ni bilo predmet trostranog dogovora i revanšizam u zapošljavanju koji je evidentan) drži na konceptu potpisanog dogovora od tri strane koji mi je načelno prihvatljiv jer Df-a nema u vladi. Za sljedeće izbore,kad god oni bili,volio bih da vidim jasno pozicioniranje po svim ključnim pitanjima, čime bi izbor bio daleko lakši.Sada kada je DPS u spirali pada,porazno bi mi bilo da za buduće izbore,predizborni program svih drugih stranaka bude "samo da se DPS ne vrati".

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  9. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  10. #16509
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Možeš li da mi nađeš negdje vjerodostojan podatak koliki procenat domaćinstava u Srbiji ima kablovsku televiziju i/ili internet? A da iz računice isključimo Beograd i Novi Sad. Eto, Niš i Kragujevac te častim.
    Da isključiš samo 2 i po, 3 miliona stanovnika.

    Evo ima ovo istraživanje koje kaže da 3,57 miliona stanovnika Srbije svakodnevno koristi internet, a preko 5 miliona s njima dolazi u dodir u tri meseca.

    Za televiziju tek da ne pričam. One tanjire sam vidjao i na najvećim čukama i zabitima Stare Planine, gde živi 5-6 ljudi u selu.
    A da ne pričam o Vojvodini gde neka sela imaju po 15-20 hiljada duša.

    Pa moja mater živi na selu, ima blizu 70 godina, ali fejsbuk profil, dva telefona i ful paket SBB-a.

  11. #16510
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Da isključiš samo 2 i po, 3 miliona stanovnika.

    Evo ima ovo istraživanje koje kaže da 3,57 miliona stanovnika Srbije svakodnevno koristi internet, a preko 5 miliona s njima dolazi u dodir u tri meseca.

    Za televiziju tek da ne pričam. One tanjire sam vidjao i na najvećim čukama i zabitima Stare Planine, gde živi 5-6 ljudi u selu.
    A da ne pričam o Vojvodini gde neka sela imaju po 15-20 hiljada duša.

    Pa moja mater živi na selu, ima blizu 70 godina, ali fejsbuk profil, dva telefona i ful paket SBB-a.
    Daj mi izvor za ove tvrdnje.

  12. #16511
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    U pravu je Babbo, nepolitčka vlada eksperata je izuzetak sa kojim nam se posrećilo. Teško da ćemo je brzo ponovo gledati, između ostalog i zato što nijedan političar ne želi da narod dugo gleda koliko je bolja vlada bez podjele ministarstava po partijama i političkim zaslugama.
    I zato što doskorašnji eksperti po pravilu postanu političari.

  13. #16512
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Daj mi izvor za ove tvrdnje.
    https://www.danas.rs/drustvo/u-srbij...miliona-ljudi/

  14. #16513
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    @kimmi

    Ako Spajić i Krivokapić naprave partiju, pa budu dio vladajuće koalicije, pa jedan od njih dvojice bude Premijer, je li to ekspertska ili politička Vlada i ima li tvoju podršku?

  15. #16514
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Aha, znači stvari stoje ovako:

    Srbija 7 miliona stanovnika (2019)
    Internet koristi 3,6 miliona odnosno 51.4%
    Dakle pola države ne koristi. Kataklizma.

    Ako bi uz sve to dodali koji dio ovih 3.6 miliona čini populacija ispod 18 godina (bez prava glasa) brojke bi bile još užasnije. A tek da isključimo Beograd i Novi Sad...

    Jasno ti je da Srbija živi u medijskom mraku. Ko nema internet, nema ni kablovsku. Ko nema kablovsku, gleda samo Vučićev program. Kraj svake priče

  16. #16515
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Aha, znači stvari stoje ovako:

    Srbija 7 miliona stanovnika (2019)
    Internet koristi 3,6 miliona odnosno 51.4%
    Dakle pola države ne koristi. Kataklizma.

    Ako bi uz sve to dodali koji dio ovih 3.6 miliona čini populacija ispod 18 godina (bez prava glasa) brojke bi bile još užasnije. A tek da isključimo Beograd i Novi Sad...

    Jasno ti je da Srbija živi u medijskom mraku. Ko nema internet, nema ni kablovsku. Ko nema kablovsku, gleda samo Vučićev program. Kraj svake priče
    SBB od ovih 3.6 miliona drži nekih 32%, što znači manje od 1.2 miliona stanovništa. Od toga oduzmi maloljetnike....

    Samo na SBBu se mogu gledati N1 i Nova S, ožna nacionalnim frekfencijama ih nema, kao ni na drugim operaterima. Pa kaže nije medijski mrak.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #16516
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Aha, znači stvari stoje ovako:

    Srbija 7 miliona stanovnika (2019)
    Internet koristi 3,6 miliona odnosno 51.4%
    Dakle pola države ne koristi. Kataklizma.

    Ako bi uz sve to dodali koji dio ovih 3.6 miliona čini populacija ispod 18 godina (bez prava glasa) brojke bi bile još užasnije. A tek da isključimo Beograd i Novi Sad...

    Jasno ti je da Srbija živi u medijskom mraku. Ko nema internet, nema ni kablovsku. Ko nema kablovsku, gleda samo Vučićev program. Kraj svake priče
    3,57 miliona SVAKODNEVNO koristi internet.

    I kako to misliš "nema interneta, nema kablovske"?

    Kablovska je u Srbiji postojala i pre interneta.

    Medijski mrak u Srbiji je stvar izbora. Imaš ti ljude koji ne gledaju ni televizor, a ne internet da koriste.
    Imaš i ljude koji uopšte nemaju televizor.Ima ih koji nemaju ni struju.

    Ako medijski mrak meriš brojem korisnika interneta, onda je u Srbiji najmanji medijski mrak u regionu, a u Crnoj Gori najveći. Sudeći po ovom istraživanju. Možda se nešto u medjuvremenu promenilo.
    https://www.slobodnaevropa.org/a/kol.../26622997.html

  18. #16517
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    SBB od ovih 3.6 miliona drži nekih 32%, što znači manje od 1.2 miliona stanovništa. Od toga oduzmi maloljetnike....

    Samo na SBBu se mogu gledati N1 i Nova S, ožna nacionalnim frekfencijama ih nema, kao ni na drugim operaterima. Pa kaže nije medijski mrak.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To nije tačno da samo SBB nudi N1 i Novu S.

    Ima ga i Total TV, Orion, IKOM...

    Opet kažem, stvar izbora.

    To što neko nema SBB, ne znači da bi gledao N1 sve i da ga ima.


    Kao što neko neće da čita Pobjedu ili IN4S, iako mu niko ne brani.

  19. #16518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    I zato što doskorašnji eksperti po pravilu postanu političari.
    I to, svakako. Ako je uspješan ministar stekne politički kapital i onda ga partije zovu da im se pridruži.

    Zdravko sam nosi nezanemarljivih 3-5% glasova (duplo snaga SDP) kome god se pridruži. Sa Spajićem vjerovatno i više.

  20. #16519
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    3,57 miliona SVAKODNEVNO koristi internet.

    I kako to misliš "nema interneta, nema kablovske"?

    Kablovska je u Srbiji postojala i pre interneta.

    Medijski mrak u Srbiji je stvar izbora. Imaš ti ljude koji ne gledaju ni televizor, a ne internet da koriste.
    Imaš i ljude koji uopšte nemaju televizor.Ima ih koji nemaju ni struju.

    Ako medijski mrak meriš brojem korisnika interneta, onda je u Srbiji najmanji medijski mrak u regionu, a u Crnoj Gori najveći. Sudeći po ovom istraživanju. Možda se nešto u medjuvremenu promenilo.
    https://www.slobodnaevropa.org/a/kol.../26622997.html
    Pa ne bih mjerio medijski mrak brojem korisnika interneta kad bi makar jedna televizija koja nije Vučićeva imala nacionalnu frekvenciju.

    Svih šest su Acine. Neka nego mi ti objašnjavaš sad kako je to skroz okej. Ma daj, nije ovo srpski forum pa da moraš da se praviš da si zadovoljan slobodom govora i protokom informacija u Srbiji.

  21. #16520
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I to, svakako. Ako je uspješan ministar stekne politički kapital i onda ga partije zovu da im se pridruži.

    Zdravko sam nosi nezanemarljivih 3-5% glasova (duplo snaga SDP) kome god se pridruži. Sa Spajićem vjerovatno i više.
    Da, i obično eksperti za finansije pre svih postanu političari.

    Da li zato što su uspešniji od ostalih ili zato što zbog kontrole finansijskih tokova imaju moć koja je privlačna političkim strankama.

    Tako smo mi u Srbiji imali primer eksperta Mladjana Dinkića i Miroljuba Labuda, mada Mickey Spajić mene više podseća na Božu Djelića.

    Sličnih su godina kao eksperti ušli u vladu, slične biografije iz inostranstva , a i Boža je od nekretnina imao samo kauč kod tetke.

  22. #16521
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Pa ne bih mjerio medijski mrak brojem korisnika interneta kad bi makar jedna televizija koja nije Vučićeva imala nacionalnu frekvenciju.

    Svih šest su Acine. Neka nego mi ti objašnjavaš sad kako je to skroz okej. Ma daj, nije ovo srpski forum pa da moraš da se praviš da si zadovoljan slobodom govora i protokom informacija u Srbiji.
    Ne treba u eri interneta i naprednih telekomunikacija, medijski mrak meriti ni televizijama koje možeš gledati preko antene i resivera.

    Šta se u CG može gledati na taj način?

    Važno je da ljudi imaju izbora, ako imaju neke afinitete i hoće nešto gledati.

    Kad ti ukinu te mogućnosti i izbore, onda je to medijski mrak i Severna Koreja.

    A što se slobode govora tiče, ona nigde nije apsolutna, ali ovde možeš recimo otići na stadion ili dvoranu i vikati "Vučiću, pderu"...ili napisati "Vučiću, prdnjavo prdnajava"...a da ne odgovaraš krivično.
    Života mi.

  23. #16522
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Pa je li realan ovaj nivo splačinarenja, Medo traži da ga Milov bankar Žugić preporuči za odbor direktora

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...a-i-radulovica

  24. #16523
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Najvaznija je transparentnost.
    Kad se sjetim da su pominjani i direktno prenosi sjednica vlade.
    A onda dodjemo do istog kao ranije

    https://www.vijesti.me/v/562920?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. #16524
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Najvaznija je transparentnost.
    Kad se sjetim da su pominjani i direktno prenosi sjednica vlade.
    A onda dodjemo do istog kao ranije

    https://www.vijesti.me/v/562920?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znas onu pjesmu,
    Juče je kišilo a i sjutra će kaže radio.
    Sad ce to kompanija opravdati, ali nema DFa u vladi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #16525
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ako su Banke tražile da podaci u vezi posla budu tajni onda moraju biti tajni da se ne bi raskinuo ugovor.
    Dakle, ne zavisi samo od volje jedne ugovorne strane već od volje i banke koja nam pruža uslugu.
    Vazi li to i za kredit o autoputu???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


Page 661 of 1249 FirstFirst ... 1615616116516576586596606616626636646656717117611161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •