Page 836 of 1249 FirstFirst ... 336736786826832833834835836837838839840846886936 ... LastLast
Results 20,876 to 20,900 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20876
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Postoje neke eticke dileme koje se namecu. Naravno to nije slucajnost.
    Razlika izmedju pojedinaca i grupa koji stete nametnutom sistemu, i pojedinaca i grupa koje stete zivotu obicnom narodu.
    Kazu astrolozi i duhovni mistici da je ovo vrijeme kad svi pokazuju svoje pravo lice. Insistiraju na tome da niko nece moci kontrolisati svoje mracne i idejne porive. Jednostavno ce se svi sami pokazati, i ljepota duse, i praznina onih koji su se ljudske duse na neki nacin odrekli iz njima bitnih izopacenih ciljeva.

    Sto bi ameri rekli:



    Hvala Lepo

  2. #20877
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ada valja je vladajuca koalicija toliko jaka da ce izgurat ovo sama zainat Dps-u.
    Ne mere. To je rezervisano za novu vladu, kao nekad, vladu jedinstvenog DPS-a. Ako su mogli da pobjede Hrvatsku, pokazu metu i srednji prst NATO-u (koji je na kraju iskamcio da ga prihvatimo), mogu vala zajednicki da srede i EU i ostale banana drzave, i da pokazu Murinja EU, Americi i Rusiji.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #20878
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    50K je idealna cifra za političare. Skoro svaki građanin koji ima stan ima toliko imovinu.
    I ko god da zažulja političara, ovaj mu se ukaki u život i pokreneš provjeru imovine kao kontramjeru. Dovoljno za pritisak da odustane od svađe sa vlastima ili možda da mu se nešto oduzima vraće i sl. Dovoljan je i koji mjesec cimanja i strecanja.
    A što se interesa društva tiče, a pa briga političara o društvenom interesu je kao kad đevojka kaže da se doćeruje radi sebe da bi se bolje osjećala. Pa što onda nisi doma doćerana
    Upravo zbog sličnog razmišljanja ću i prvi put poći na neku javnu raspravu. Ovo o 50k je mislim ideja one zamlate Borisa Marića, ali je ta ideja kontraproduktivna i otvara mogućnosti za zloupotrebe i lov na vještice.

    Ko što rekoh 200k ali da budu uvezane JMBG porodica, mada bi za ove dilere i kamataše idealno bilo da za vozila bude ne 50k nego 30k.

    Da se ne lažemo kad voziš auto od 40k imaš para dosta. Ako si nezaposlen...eto žurke.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:

    acs

  5. #20879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Mislim da nije. Tako niska cifrao od 50k bi napravila cirkus i sluzila da se ovo obesmisli do kraja. Tipa prva provjera je ona koju je trebao da radi ASK. Tj, mozes konacno ojacati tu instituciju. Ako ima razlika u imovinskom stanju i prijavljenom, to je prvi krug. E tu onda moze da se trazi da se provjerava kako je nastala imovina, ako ne postoje prihodi od kojih je nastala.
    Nema šanse. ASK je čvrsto u rukama DPS i mandat njihovog pulena Momčila Radulovića i ostalih se ne završava još koju godinu.

  6. #20880
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Dakle ili lideri DFa u vladi ili vlade neće biti....
    by DF.

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...e-biti-5089365

    Što znam, ja svakako nisam za rekonstrukciju sa onim klovnovima kao ministrima. Obzirom da je DPS po svim anketama ispod 30% (25-28% zavisno od ankete) mislim da je vrijeme za nove izbore, nek izađu i DH, da vidimo ima li nade za Crnu Goru bez DPSa i DFa.


    Nema budžeta sa minimalcem od 450€, nema novog tužilačkog savjeta, Katnić je posljedično još tamo đe je, 60+ zakona je na čekanju, zakon o porijeklu imovine će isto biti na čekanju......ako DF nastavi da bojkotuje parlament i povratak uslovljava sa guzicama njihovih lidera u vladi, treba prekinuti ovu agoniju i ići na izbore.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #20881
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dakle ili lideri DFa u vladi ili vlade neće biti....
    by DF.

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...e-biti-5089365

    Što znam, ja svakako nisam za rekonstrukciju sa onim klovnovima kao ministrima. Obzirom da je DPS po svim anketama ispod 30% (25-28% zavisno od ankete) mislim da je vrijeme za nove izbore, nek izađu i DH, da vidimo ima li nade za Crnu Goru bez DPSa i DFa.


    Nema budžeta sa minimalcem od 450€, nema novog tužilačkog savjeta, Katnić je posljedično još tamo đe je, 60+ zakona je na čekanju, zakon o porijeklu imovine će isto biti na čekanju......ako DF nastavi da bojkotuje parlament i povratak uslovljava sa guzicama njihovih lidera u vladi, treba prekinuti ovu agoniju i ići na izbore.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Mislim da treba ostaviti ovako još nekoliko mjeseci, da narod dobro shvati ko bojkotuje i ko ne da da se smijeni Katnić i usvoji budžet. Plus objaviti još par skandala o DPS of šor patriotizmu.

  8. #20882
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma nije to nista... zavidnost ce urnisati..
    Ako zakucaju ti sto ih obozavate na vasa vrata, pa svih onih mega gradjevina po "drzavnom" zemljistu.. Radili kao privatno na svoj nacin, moljakali partijske organe za dozvole i neku soc/budzetsku crkavicu, a kucerine milioni trilioni, pa vozili traktor, trotinet, biciklo ili izraubovani tamic? Sve sto se drugima pozeli.. stize.. Nece se pitat', a nece imat' ko ni branit.. Prava jelte?
    Samo tako. Ko je prodao dushu nepomeniku za moc, ljubomoru, jed, i zlobu...treba li ih zaliti i braniti?
    Zato mi obicni gradjani znamo razliku. Mjera.


    Hvala Lepo

  9. #20883
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Zajebavaju li se ovo, ovakvim zakon će i sužnji poput mene biti predmet provjere.
    Zamisli sistem dje ljudi koji odlucuju stvore situaciju dje ti moras da razmisljas o dokazivanju porijekla onog sto si postenim radom stekao.

    Ne moram ti reci "zamisli ljude koji brane takav sistem" jer ih ne moramo zamisljati, evo ih ima odje.

    Tacno cu se preseliti u Rumuniju

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  10. #20884
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da treba ostaviti ovako još nekoliko mjeseci, da narod dobro shvati ko bojkotuje i ko ne da da se smijeni Katnić i usvoji budžet. Plus objaviti još par skandala o DPS of šor patriotizmu.
    To će biti jasno kad zakon o budžetu uđe u proceduru. Kome tada ne bude jasno, nikad neće.

    Po meni Krivi treba da raspusti skupštinu sa obrazloženjem da je sramota da stranke ne žele da glasaju da građanima (što bi on rekao: narodu) bude bolje, ne žele da glasaju da se Katnić smijeni i da se formira tužilaštvo koje bi konačno dovelo neke "poznaniju prava"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #20885
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Naravno da su ovdje ... Hvale se kako podrzavaju kolonizaciju CG naroda, dovodjenje 100 stranaca da rade sta hoce po CG, i jos tvrde da je 80% ljudi u CG za to?
    Pa podrzavaju sistemsko uticanje na svijest djece.. Soc. experimenti sta li..
    I jos vas prosetaju skretanjem na razlike partijske, nacionalne, religijske.. i sve se cini da uzivaju u tome..
    I to veze sa obicnim normalnim narodom CG? Ni u snovima..
    Izrodjeni nesto...

    Hvala Lepo

  12. #20886
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Zakon o porijeklu imovine, da vas zamolim uozbiljite se. Koliko imamo postenih politicara, tesko da ce ta gamad sebi to napraviti. Ajde poslanici imaju dobra primanja, ovi iz vlade isto, ali znate li koliko ima nekih beznacajnih milionera, e radi njih se ne smije donijeti, a sponzori partija, tek tu nastaje drama. Doduse ove price pedeset i sto hiljada, pa i dvesta su umobolne, ako bude ispod pola miliona da se pakujemo odma mi obicni smrtnici.

  13. #20887
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Drzite se vi naroda, politicare i ove njihove partijske zelote ostavite sve na vidjelo i vidjecete na sta je to sve spremno. Nek se izraze.
    Horor.


    Hvala Lepo

  14. #20888
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Nisam siguran da li premijer moze da raspusti skupstinu.
    Vlada moze rapustiti Skupstinu kad saslusa misljenje klubova, a raspusta de ukazom PREDSJEDNIKA CRNE GORE. Tako beli Ustav.
    Dakle, so far to murve.
    Realno je da se dogovore partije i donesu odluku o raspustanju skupstine, posto je ovo sad agonija realno.
    Sto se izglasavanja TS i smjene Katnica tice, pazi sto ces pozeljet.
    Do sad je 7-8 ljudi odbilo ponudu da bude GST. Mozda opet upane i tu neka Dikejeva sekretarica.
    Taman promjene potrebne uslove zakonom.
    Tako rekose jednom koji ih odbio sa argumentom “nemam uslov”. Dosta ozbiljno.
    Kao i savatavanje Brdjaninovih pomocnika da budu direktori kad lepetnu Brdjanina.
    By Injac i Krivi.
    Da mi je znat budalu koja bi se posle Damjanovica i Brdjanina spustala na uze ovoh ajvana.
    Izuzev ako je na biro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  15. #20889
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nisam siguran da li premijer moze da raspusti skupstinu.
    Clan 92

    Ako Skupština duže vrijeme ne obavlja nadležnosti utvrđene Ustavom, Vlada može, pošto sasluša mišljenje predsjednika Skupštine i predsjednika klubova poslanika u Skupštini, raspustiti Skupštinu.

  16. #20890
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da li je moguće stranca postaviti na mjesto GST?

  17. #20891
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Kad su pokusali stranca jednom da postave za GST u susjednoj drzavi, poceo je prvi svjetski rat. Je li samo kod nas moguce da se prizeljkuje neka bjelosvjetska olos na odgovornoj poziciji?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #20892
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa to pisu osobe (ljudi su nesto drugo), koji pisu "malj u celo", teror nad narodom, strane okupacione sile itd..
    I naravno mrze CG narod..
    Cudjenje?
    Danima ih posmatram..
    Nevjerovatno..Nema limita.
    Zato i histerija oko SDTa..

    Hvala Lepo

  19. #20893
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Kad su pokusali stranca jednom da postave za GST u susjednoj drzavi, poceo je prvi svjetski rat. Je li samo kod nas moguce da se prizeljkuje neka bjelosvjetska olos na odgovornoj poziciji?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Najbolje rješenje moguće.

    Da platimo onoj Lauri Koveši kolko zine i da kupimo kokice

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #20894
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nisam siguran da li premijer moze da raspusti skupstinu.
    Vlada moze rapustiti Skupstinu kad saslusa misljenje klubova, a raspusta de ukazom PREDSJEDNIKA CRNE GORE. Tako beli Ustav.
    Dakle, so far to murve.
    Realno je da se dogovore partije i donesu odluku o raspustanju skupstine, posto je ovo sad agonija realno.
    Sto se izglasavanja TS i smjene Katnica tice, pazi sto ces pozeljet.
    Do sad je 7-8 ljudi odbilo ponudu da bude GST. Mozda opet upane i tu neka Dikejeva sekretarica.
    Taman promjene potrebne uslove zakonom.
    Tako rekose jednom koji ih odbio sa argumentom “nemam uslov”. Dosta ozbiljno.
    Kao i savatavanje Brdjaninovih pomocnika da budu direktori kad lepetnu Brdjanina.
    By Injac i Krivi.
    Da mi je znat budalu koja bi se posle Damjanovica i Brdjanina spustala na uze ovoh ajvana.
    Izuzev ako je na biro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Htjedoh da napisem pogresno, ali opet pretekose me
    Cak moze i na najgluplju foru da ga odaradi, a to je da vrati mandat predsjedniku, dje predsjednik ima 6 mjeseci da nekome da mandat ili raspise nove izbore.
    Za vracanje mandata mu ne treba apsulutno nista

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  21. #20895
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zamisli sistem dje ljudi koji odlucuju stvore situaciju dje ti moras da razmisljas o dokazivanju porijekla onog sto si postenim radom stekao.

    Ne moram ti reci "zamisli ljude koji brane takav sistem" jer ih ne moramo zamisljati, evo ih ima odje.

    Tacno cu se preseliti u Rumuniju

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Auh, prica ti je kao za donatorske kartice, dje ce da nas ubijaju na ulici da bi doktori vadili organe ili da te doktor pusti da umres, da bi uzeo organ jer mu je neko platio.
    Vecina ljudi ima potpuno ciste papire za svoje nekretnine. Cak ih vecina funkcionera ima, samo se nisu prijavljivale, da marva ne bi talasala.
    To je ovo sto smo saznali da su se dijelili stanovi i bespovratni krediti svake godine istim ljudima.
    Imas ljude koji su kao porodica svake godine dobijali kredite po 30 do 40 hiljada, dje vracaju 15 ili 20% za poboljsanje uslova zivota.
    I sa strane ovog zakona je to regularno. Dje nije. Trebao si da to prijavis ASK i neko bi trebao da odgovara za krsenje uslova konkursa, a to je neki cinovnik vlade. Iliti cuveni drugi esalon DPS tj. SISTEM

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. #20896
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @Hell Raiser

    Ko god ima dvosoban+ stan, ima vise od 50 hiljada vrijednu imovini. Sta mislis koliko ljudi ima da su osigurani na jednu platu godinama, kojima je firma "izasla u susret" da im podigne prijavljena primanja par mjeseci u susret podizanju stambenog kredita i onda ih nakon uspjesno podignutog kredita vratila na "redovno stanje"... Kako ce taj dokazati porijeklo tog stana.

    Prvo to.

    Drugo, ne moze onaj sto vozi skuplje auto nego ja, a koje sam mu izmedju ostalih vjerovatno i ja platio a da me niko nije pitao, da meni trazi da ja njemu dokazujem porijeklo moje imovine.


    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  24. #20897
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Da li je moguće stranca postaviti na mjesto GST?
    Mislim da ne, ali odavno mi se dopada ideja da promijenimo zakonodavstvo (ionako kao zemlja clanica EU bi morao EU gradjanima da dozvolis rad u CG) da se omoguci zaposljavanje EU gradjana, a onda trazimo par desetina tuzilaca i sudija od Brisela.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  26. #20898
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    @Hell Raiser

    Ko god ima dvosoban+ stan, ima vise od 50 hiljada vrijednu imovini. Sta mislis koliko ljudi ima da su osigurani na jednu platu godinama, kojima je firma "izasla u susret" da im podigne prijavljena primanja par mjeseci u susret podizanju stambenog kredita i onda ih nakon uspjesno podignutog kredita vratila na "redovno stanje"... Kako ce taj dokazati porijeklo tog stana.

    Prvo to.

    Drugo, ne moze onaj sto vozi skuplje auto nego ja, a koje sam mu izmedju ostalih vjerovatno i ja platio a da me niko nije pitao, da meni trazi da ja njemu dokazujem porijeklo moje imovine.


    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Zbunjujes se. To se zna kako je doslo. Kreditom. Nije sa neba palo. Isto kao sto npr Medenici, sampionki kredita za popravljanje uslova stanovanja, za to ne mogu nista. Mogu eventualno za nenamjesnsko trosenje kredita, ali vazi, nikad od toga nista.
    To nije nelegalno stecena imovina. To su druga krivicna i prekrsajna djela i uglavnom moze da najebe onaj koji je potpisao taj kredit za prekoracenje ovlascenja u poslovanju, dje se za 30k dobija tri godine.
    I da, smatram da taj cata treba da lezi tri godine, jer je to dozvolio. Izgovori "ja sam morao" su price za malu djecu.
    Jedino ako takvi najebu, mozda mrdnemo nedje. Jer su takvi dozvolili ovakav sistem

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. #20899
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    @Hell Raiser

    Ko god ima dvosoban+ stan, ima vise od 50 hiljada vrijednu imovini. Sta mislis koliko ljudi ima da su osigurani na jednu platu godinama, kojima je firma "izasla u susret" da im podigne prijavljena primanja par mjeseci u susret podizanju stambenog kredita i onda ih nakon uspjesno podignutog kredita vratila na "redovno stanje"... Kako ce taj dokazati porijeklo tog stana.

    Prvo to.

    Drugo, ne moze onaj sto vozi skuplje auto nego ja, a koje sam mu izmedju ostalih vjerovatno i ja platio a da me niko nije pitao, da meni trazi da ja njemu dokazujem porijeklo moje imovine.


    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Pa porijeklo stana je stambeni kredit. U čemu je problem? To što je "podignuta plata" par mjeseci nikakve veze nema, imaš ugovor o kupoprodaji, banka platila po ugovoru o kreditu i tu je kraj.

    Ja ću isto se naći pod ispitivanjem, pa bila granica na 50 ili 150k svejedno, ali imam ugovore i porijeklo novca za sve, tako da ne znam što bi se sjekirao oko toga. Ukrali ništa nismo, niti prali prljave pare.

    Problem će imati đeca funkcionera koja su kešom plaćala stanove, a nikad niđe radila nisu, kao i đeca naših biznismena koji su bili "pametni" pa su sebe na minimalac osiguravali, nisu isplaćivali dobit nego izvlačili keš iz firmi i kupovali nekretnine porodici za keš.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #20900
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @Hell Raiser & @kimmi
    Znaci mogao bih otvoriti firmu, prijaviti sebe na minimalac, podici stambeni kredit dje je rata ista kao ili veca od plate i prilikom utvrdjivanja porijekla, taj stan bi bio cist 1/1 u skladu sa ovim zakonom o porijeklu imovine? Bez obzira odakle mi pare.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Page 836 of 1249 FirstFirst ... 336736786826832833834835836837838839840846886936 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •