Page 766 of 1249 FirstFirst ... 266666716756762763764765766767768769770776816866 ... LastLast
Results 19,126 to 19,150 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa upravo zbog toga tj i kažem, loš ti je primjer, jer koalicioni kapacitet AfD-a je 0 (dakle, prije je relevatnine poredjenje sa dps-om npr.), dok taj DF ipak ima neki koalicioni kapacitet, čim su 2 koalicije sa njima u vlasti.

    Nisam ja reka' da DF ima podršku trećine populacije, već trećine izašlih na glasanje (ili ZBCG), zad šta se desilo u medjuvremenu i kakvo je stanje, možemo samo da nagadjamo, ono što je relevantno su rezultati sa izbora.

    Dalje, kakve veze ima 2016-ta i ponuda BS-u za manjinsku vladu, ja koliko znam nidje takva ponuda za ove izbore nije izrečena, tako da nije bitno uopšte.

    Što se tiče euroskepticizma, ja sam odje izvlačio njihove poglede što se tiče EU iz programa njihovih partija, svaka je za pristupanje EU, a šta pjani Medo aveta, malo me se dotiče.





    Pa eto, valjda smo bili složni da su manjine i SD bile satelit interesne partije, da im je jedini cilj i svrha bila to da iscijede i izmuzu državu koliko mogu, dok mogu i da zabadaju ljude u administraciju, i sad porediš URA sa njima, oćeš da kažeš da su isti?

    I velika je razlika imati 50% Vlade kao većinski subjekt u koaliciji i imati 0% (slovima : nula) Vlade kao većinski subjekt.
    Ti i dalje izgleda ne kontaš ili ne prihvataš da skontaš.
    Znači Ura je dosta fer nastupila u pregovorima, oni su od početka zagovarali koncept ekspertske vlade, sad što to nije do potpunosti ispoštovano i što se nije zadržalo i po dubini to je bolest CG i partitokratskog sistema.
    Kažem fer, jer su mogli da traže SVE I sve bi morali da dobiju ako je pad DPS bio plan, plus sto bi njihovi glasači to ispoštovali i lakše bi im palo većini nego koalicija sa DF-om.
    I sad isti taj DF okreće priču i priča o reciprocitetu.
    Znači nemaju ni 30% od izašlih na izbore jer pored toga što je crkva odradila najveći dio posla, tu su i SNP, prava, ujedinjena i ove ostale mikrostranke znači nije DF sam.
    Ne podržavam satelite nego pričamo o 2 stvari.
    Sateliti su stvoreni i održavani od DPS da daju privid demokratije i da pokupe sigurne mandate, Ura je uzela 4 mandata na osnovu izbornog programa i toga što su srednji put.
    Znači da su imali 1 poslanika mogli su da traže šta hoće i kako oni hoće bez obzira jer bez tog jednog poslanika niti bi se izglasala Vlada, niti povukao zakon o slobodi vjeroispovijesti niti išta drugo.
    Znači nije bitno koliko mandata imaš nego kako pregovaraš i da li si ti taj koji se pita.
    Znači ako su ideološki toliko daleko da je saradnja nemoguća a ako se vlast ne može sastaviti onda ide jedino manjinska podrška ili ovo što mi imamo sada.
    Što se tiče DF i EU puta, yes how know što bi se reklo, tamk su svi (osim možda Radulovića slušao sam ga juče na odboru) euroskeptici sa najtežom retorikom pa može im u programima pisati šta hoće.
    Naravno da su ambasade odmah tražile da se ne primaknu nigdje bezbjednosti ili odbrani jer niko ne želi haos i havariju niti da leakuju informacije iz NATO države.
    One Ring to Rule them all...

  2. #19127
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ja se samo nadam u bolju, ljepšu, stabilniju, moderniju, gradjansku, evropsku Crnu Goru, a ti se i dalje nadaš Kosovu ? Takvima nije lako


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tvoj bog Ranja ima penziju sto tvoji roditelju nemaju na godisnjem nivou da li je to ta crna gora kojoj se nadas ? Haha

  3. #19128
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Tvoj bog Ranja ima penziju sto tvoji roditelju nemaju na godisnjem nivou da li je to ta crna gora kojoj se nadas ? Haha
    Imaće je i Bečić i ostala kompanija poslanika, nego oni su "naši" pa nema veze - ne vidim ja to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  4. #19129
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ti i dalje izgleda ne kontaš ili ne prihvataš da skontaš.
    Znači Ura je dosta fer nastupila u pregovorima, oni su od početka zagovarali koncept ekspertske vlade, sad što to nije do potpunosti ispoštovano i što se nije zadržalo i po dubini to je bolest CG i partitokratskog sistema.
    Kažem fer, jer su mogli da traže SVE I sve bi morali da dobiju ako je pad DPS bio plan, plus sto bi njihovi glasači to ispoštovali i lakše bi im palo većini nego koalicija sa DF-om.
    I sad isti taj DF okreće priču i priča o reciprocitetu.
    Znači nemaju ni 30% od izašlih na izbore jer pored toga što je crkva odradila najveći dio posla, tu su i SNP, prava, ujedinjena i ove ostale mikrostranke znači nije DF sam.
    Ne podržavam satelite nego pričamo o 2 stvari.
    Sateliti su stvoreni i održavani od DPS da daju privid demokratije i da pokupe sigurne mandate, Ura je uzela 4 mandata na osnovu izbornog programa i toga što su srednji put.
    Znači da su imali 1 poslanika mogli su da traže šta hoće i kako oni hoće bez obzira jer bez tog jednog poslanika niti bi se izglasala Vlada, niti povukao zakon o slobodi vjeroispovijesti niti išta drugo.
    Znači nije bitno koliko mandata imaš nego kako pregovaraš i da li si ti taj koji se pita.
    Znači ako su ideološki toliko daleko da je saradnja nemoguća a ako se vlast ne može sastaviti onda ide jedino manjinska podrška ili ovo što mi imamo sada.
    Što se tiče DF i EU puta, yes how know što bi se reklo, tamk su svi (osim možda Radulovića slušao sam ga juče na odboru) euroskeptici sa najtežom retorikom pa može im u programima pisati šta hoće.
    Naravno da su ambasade odmah tražile da se ne primaknu nigdje bezbjednosti ili odbrani jer niko ne želi haos i havariju niti da leakuju informacije iz NATO države.
    Ma suština je u sledećem, DF pokušava da skuva žabu da je normalno da Andrija, Manda, Medo i/ili Slaven mogu u vladu.

    Ako im to prođe, sledeće kuvanje žabe je da je normalno da preispitamo našu spoljnopolitičku orjentaciju.

    URA treba da bude tvrda i za jedno i za drugo da ne može i da se drže dogovorenog principa koji glasi:

    "da će nova, demokratska vlast, biti ekspertska, konstituisana od kadrova koji su stručnjaci iz konkretnih oblasti bez obzira na njihovu političku, vjersku, nacionalnu ili bilo koju drugu osobenost"..

    E sad ako ima forumaša koji mogu da progutaju da Andrija, Medo, Pipun i/ili Slaven mogu da uđu u vladu (ili bilo kakav profil tog tipa koji nema veze sa strukom već je u pitanju profesionalni političar), onda ne znam što da vam kažem @technus



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #19130
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ti i dalje izgleda ne kontaš ili ne prihvataš da skontaš.
    Znači Ura je dosta fer nastupila u pregovorima, oni su od početka zagovarali koncept ekspertske vlade, sad što to nije do potpunosti ispoštovano i što se nije zadržalo i po dubini to je bolest CG i partitokratskog sistema.
    Kažem fer, jer su mogli da traže SVE I sve bi morali da dobiju ako je pad DPS bio plan, plus sto bi njihovi glasači to ispoštovali i lakše bi im palo većini nego koalicija sa DF-om.
    I sad isti taj DF okreće priču i priča o reciprocitetu.
    Znači nemaju ni 30% od izašlih na izbore jer pored toga što je crkva odradila najveći dio posla, tu su i SNP, prava, ujedinjena i ove ostale mikrostranke znači nije DF sam.
    Ne podržavam satelite nego pričamo o 2 stvari.
    Sateliti su stvoreni i održavani od DPS da daju privid demokratije i da pokupe sigurne mandate, Ura je uzela 4 mandata na osnovu izbornog programa i toga što su srednji put.
    Znači da su imali 1 poslanika mogli su da traže šta hoće i kako oni hoće bez obzira jer bez tog jednog poslanika niti bi se izglasala Vlada, niti povukao zakon o slobodi vjeroispovijesti niti išta drugo.
    Znači nije bitno koliko mandata imaš nego kako pregovaraš i da li si ti taj koji se pita.
    Znači ako su ideološki toliko daleko da je saradnja nemoguća a ako se vlast ne može sastaviti onda ide jedino manjinska podrška ili ovo što mi imamo sada.
    Što se tiče DF i EU puta, yes how know što bi se reklo, tamk su svi (osim možda Radulovića slušao sam ga juče na odboru) euroskeptici sa najtežom retorikom pa može im u programima pisati šta hoće.
    Naravno da su ambasade odmah tražile da se ne primaknu nigdje bezbjednosti ili odbrani jer niko ne želi haos i havariju niti da leakuju informacije iz NATO države.
    Od kad je Dritan ekspert za bezbjednost (mio mi je, nemam ništa protiv njega, ali kad već toliko drvite o ekspertima), URA je tek posle izbora i sistirala na ekspertskoj Valdi, a a ko je Dritan ekspert, valjda mogu biti eksperti i iz drugih partija.

    Koliko je crkva uticala i ostlao što navodiš je totalno nebitno, opet ti ponavljam, jer u trenutnom skupštinskom sazivu oni (ZBCG) imaju trećinu, to je ono što se broji.

    Kako gledaš usko, ka da ti je neko stavio paravane sa strana, valjda je svima (pa i URI) osnovni cilj bio da se demontira dps sa vlasti, a ne da oni ucjenjuje i da su imali 1 poanika, kao što ti kažeš.
    Tako usko gledajući, moga je i DF da ucjenjuje sa 20+ poslanika, pa znaš kad bi pao dps.

    Loše je to
    Forever young, i want to be forever young

  7. #19131
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ma suština je u sledećem, DF pokušava da skuva žabu da je normalno da Andrija, Manda, Medo i/ili Slaven mogu u vladu.

    Ako im to prođe, sledeće kuvanje žabe je da je normalno da preispitamo našu spoljnopolitičku orjentaciju.

    URA treba da bude tvrda i za jedno i za drugo da ne može i da se drže dogovorenog principa koji glasi:

    "da će nova, demokratska vlast, biti ekspertska, konstituisana od kadrova koji su stručnjaci iz konkretnih oblasti bez obzira na njihovu političku, vjersku, nacionalnu ili bilo koju drugu osobenost"..

    E sad ako ima forumaša koji mogu da progutaju da Andrija, Medo, Pipun i/ili Slaven mogu da uđu u vladu (ili bilo kakav profil tog tipa koji nema veze sa strukom već je u pitanju profesionalni političar), onda ne znam što da vam kažem @technus



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jes, jes ja upirem da Medo i Manda budu Ministri u najmanju ruku, acxaxaxa, samo ukazujem na vašu dvoličnost i vaše vidjenje demokratije, ništa više
    Forever young, i want to be forever young

  8. #19132
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    URA je tek posle izbora i sistirala na ekspertskoj Valdi, a a ko je Dritan ekspert, valjda mogu biti eksperti i iz drugih partija.
    Ja evo ne vjerujem što čitam.

    CnB je insistirala na ekspertskoj vladi svo vrijeme kampanje, a čak je i Krivokapič kao nosilac liste ZBCG prije izbora rekao da se zalaže za ekspertsku vladu. Jedino su Demokrate prećutale taj dio.

    A to što se Dritana u vladi tiče, ne vjerujem evo da i ti tu priču ponavljaš.

    ZBCG nosilac-premijer
    Demokrate nosilac-predsjednik skupštine
    CnB nosilac-potpresjednik vlade

    Ili u ZBCG i kod Bečiča misle da su oni ok, al da je Dritan trebao da bude neki predsjednik mjesne zajednice.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #19133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Brale nije to ucjenjivanje to je politika.
    I slažem se da Dritan nije nikakav ekspert za bezbjednost kao što nije ni jedan dio ove Vlade.
    Ali kao što rekoh prije babe i žabe se ne miješaju pa tako je i svima jasno da DF nikada neće dobiti ono što želi - službe bezbjednosti, ministarstvo finansija i ostalo.
    A pogotovo ga neće dobiti dok se pita isti taj Dritan, ne zbog partije koliko zbog stranaca a stranci su izričiti da DF neće nigdje moći da prikviri. Plus većina ljudi koji su istu tu uru glasali nije im dala mandat da podrže Medojevića ili Mandića da pokrivaju najveće funkcije u državi.
    DF takav kakav je strukturom i vođstvom je prepreka razvoju CG, kao što je Milo i ekipa oko njega prepreka. Nijesu rješenje problema.
    Da su rješenje problema davno bi zapad stisnuo da se skine Milo.
    One Ring to Rule them all...

  11. #19134
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Jes, jes ja upirem da Medo i Manda budu Ministri u najmanju ruku, acxaxaxa, samo ukazujem na vašu dvoličnost i vaše vidjenje demokratije, ništa više
    Ne kažem da upireš, ali bi progutao (efekat kuvane žave)... jer eto treba popuštit jer je to kao demokratija a i DPS da se ne vrati.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #19135
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja evo ne vjerujem što čitam.

    CnB je insistirala na ekspertskoj vladi svo vrijeme kampanje, a čak je i Krivokapič kao nosilac liste ZBCG prije izbora rekao da se zalaže za ekspertsku vladu. Jedino su Demokrate prećutale taj dio.

    A to što se Dritana u vladi tiče, ne vjerujem evo da i ti tu priču ponavljaš.

    ZBCG nosilac-premijer
    Demokrate nosilac-predsjednik skupštine
    CnB nosilac-potpresjednik vlade

    Ili u ZBCG i kod Bečiča misle da su oni ok, al da je Dritan trebao da bude neki predsjednik mjesne zajednice.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A što mi stavljaš riječi u usta?
    Ne pričam o potpresjedničkom mjestu, već o tome da je koordinator službi bezbjednosti (a taman je ekspert ka i Pipun na čelo Odbora bezbjednosti), eto sam to i napisao u tom postu, ali si ti uspio to nekako da zaobidješ i spočitaš mi da mi smerlta njegovo potpredsjedničko mjesto.
    Forever young, i want to be forever young

  13. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  14. #19136
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A što mi stavljaš riječi u usta?
    Ne pričam o potpresjedničkom mjestu, već o tome da je koordinator službi bezbjednosti (a taman je ekspert ka i Pipun na čelo Odbora bezbjednosti), eto sam to i napisao u tom postu, ali si ti uspio to nekako da zaobidješ i spočitaš mi da mi smerlta njegovo potpredsjedničko mjesto.
    Zapad mu vjeruje i zato je tu đe je,
    simple as that.

    DFu ne vjeruje i zato je tu đe je.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #19137
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Meni je ulazak DF-a u vladu sasvim prihvatljiv sve dok su u pitanju stručnjaci u datoj oblasti i sve dok neće raditi po nalogu Vučića već za dobro svih građana Crne Gore. I naravno, da nisu ekstremni i bahati u stavovima i nastupima.

    Moje pimanje demokratije mi ne daje za pravo da tražim da ljudi čijim je glasovima došlo do smjene vlasti nemaju svoje predstavnike u Vladi, a da istovremeno to pravo imaju svi drugi.

    Naravno, sve ovo znači da trojka MMK, Vučurović i možda još poneko, ne ispunjavaju date kriterijume, te mi stoga ne bi bili prihvatljivi u Vladi. S druge strane, ne bih imao ništa protiv da DF u Vladi predstavlja neko kao što je npr. Strahinja Bulajić.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  16. #19138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Naravno, svaki DF ministar bi morao da garantuje da nece vladu da baci u haos opet izjavama o Srebrenici. Neka nauce napamet jednu recenicu - "ja podrzavam deklaraciju skupstine Crne Gore o Srebrenici i potpunosti stojim iza nje" i ponavljaju je do iznemoglosti.

    Jer ce tu prvo da ih busi svaki DPS i Al Jazeera medij, a vlada ne moze svakih 10 dana da se pravda zapadnim ambasadorima zasto ima ludake za ministre.

  17. #19139
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Naravno, svaki DF ministar bi morao da garantuje da nece vladu da baci u haos opet izjavama o Srebrenici. Neka nauce napamet jednu recenicu - "ja podrzavam deklaraciju skupstine Crne Gore o Srebrenici i potpunosti stojim iza nje" i ponavljaju je do iznemoglosti.

    Jer ce tu prvo da ih busi svaki DPS i Al Jazeera medij, a vlada ne moze svakih 10 dana da se pravda zapadnim ambasadorima zasto ima ludake za ministre.
    Hoćeš da kažeš da glume da su civilizovani i proevropski i prozapadni ? Milača likes this.
    Love, peace and respect.

  18. #19140
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    na primjeru Budve vidimo kako izgleda to kad se DF pita za sve

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #19141
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Posle svih uspjeha u borbi protiv korupcije i organizovanog kriminala, DF dolazi sa pricom da su nezadovoljni i da treba Medo ludi koji plasira teorije zavjere o Sorosu i ANTIFA u Crnoj Gori da vodi sektor bezbjednosti. A pri tom mu se sudi za pranje novca.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #19142
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Brale nije to ucjenjivanje to je politika.
    I slažem se da Dritan nije nikakav ekspert za bezbjednost kao što nije ni jedan dio ove Vlade.
    Ali kao što rekoh prije babe i žabe se ne miješaju pa tako je i svima jasno da DF nikada neće dobiti ono što želi - službe bezbjednosti, ministarstvo finansija i ostalo.
    A pogotovo ga neće dobiti dok se pita isti taj Dritan, ne zbog partije koliko zbog stranaca a stranci su izričiti da DF neće nigdje moći da prikviri. Plus većina ljudi koji su istu tu uru glasali nije im dala mandat da podrže Medojevića ili Mandića da pokrivaju najveće funkcije u državi.
    DF takav kakav je strukturom i vođstvom je prepreka razvoju CG, kao što je Milo i ekipa oko njega prepreka. Nijesu rješenje problema.
    Da su rješenje problema davno bi zapad stisnuo da se skine Milo.
    Vidi, kad obije strane naprave kompromise i ustupke, to je politika, kad jedna strana pi svakoj cijeni izvuče svoje ciljeve, to je ucjena.
    Ti gledaš samo striktno i usko iz ugla glasača URA, a jesu li ovi glasovi (a ima ix skoro 5x više) koalicije ZBCG manje vrijedni i pita li ko šta su htjeli ti glasači, čisto sumnjam da su i oni glasali da ih neko sa 5% glasova potire i govori da su manje vrijedni.
    I ne, ne pričam ja o ulasku avetinja iz vrha DF-a, nego valjda ta partija ima i nekih članova koji ponešto znaju u svojoj struci.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne kažem da upireš, ali bi progutao (efekat kuvane žave)... jer eto treba popuštit jer je to kao demokratija a i DPS da se ne vrati.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


    Pa nije ni demokratija baš to kako ste je vi zamislili, ili po našem ili nikako, pa i po cjenu povratka dps-a na vlast.
    I da, u hipotetičkoj situaciji dje bi bilo ili da DF udje u Vladu, ili povratak dps-a na vlast, progutao bih žabu, kako ti reče, jer koliko god mi ogavan bio DF, pogotovo njihov vrh, i ako su dolivali dosta puta je na vatru, ipak nisu oni uništavali (jesu pojedini članovi zajedno do 97-me) 30 decenije ovu državu i njen narod po svim mogućim parametrima, već oni drugi, tako da od 2 zla biraj manje.
    Ili da budem apstinent i da kmečim svaki dan kako je sraanje, ali da mi najveći pokušaj neke promjene bude baš to kmečanje "vidi šta nam rade".


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zapad mu vjeruje i zato je tu đe je,
    simple as that.

    DFu ne vjeruje i zato je tu đe je.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    Ok, super, ali ne pozivajte se na nestranačku i ekspertsku Vladu da bi silom na sramotu zadržali DF van nje, pa kad vam neko ukaže na licemjerje, onda kažete "zapad mu vjeruje", nego odma izadjite sa tom pričom i sve 5, ali nestranačka nije, a pogotovo ekspertska.
    Forever young, i want to be forever young

  22. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  23. #19143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Hoćeš da kažeš da glume da su civilizovani i proevropski i prozapadni ? Milača likes this.
    Pa kod nas 90% političara to glumi.

    A ne nego je MĐ koji je mrzio šah zbog šahovnice odjednom doživio prosvetljenje i postao liberalni zapadnjak

  24. #19144
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa kod nas 90% političara to glumi.

    A ne nego je MĐ koji je mrzio šah zbog šahovnice odjednom doživio prosvetljenje i postao liberalni zapadnjak
    Što je najjače, njegova perjanica (ona što se prči) ni ne umije da glumi, već trećinu državljana ove države naziva possrbicama, a majka joj iz Srbije, Raško podržava tu priču, čoek izbjeglica, i nadje se neko da to podržava. Kektivno ludilo.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #19145
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    A ne nego će srpske izbjeglice u CG pričati Crnogorcima o srpskoj sparti, Srbima, velikoj Srbiji i srpskom svetu.
    Ne prosipajte se tamo đe nemate ni postolje za ozbiljnost.
    Love, peace and respect.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  27. #19146
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    A ti se prosipaš ka' čaša vode konstantno, ti upravo trčiš ka ovčica za jednim izbjeglicom koji non-stop priča o tome što si nabrojao, samo iz drugačijeg konteksta, onoga koji ti odgovara, pa ti onda taj ne smeta axxaxaxa.

    A ček, jesu li svi Srbi u CG kzbjeglice?
    30% Srba u CG, znači ušlo je ugrubo 200.000 Srba 99-ih u CG? Šou.

    Kako onda mogu biti "possrbice", što bi rekla ona prčevita?
    Forever young, i want to be forever young

  28. #19147
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A ne nego će srpske izbjeglice u CG pričati Crnogorcima o srpskoj sparti, Srbima, velikoj Srbiji i srpskom svetu.
    Ne prosipajte se tamo đe nemate ni postolje za ozbiljnost.
    I još jedna stvar, svak ko ima državljanstvo ove države i živi odje ima ista prava i slobode ka' i svi ostali, onaj kome su usta puma (lažne) gradŽanštine bi treba' to da zna.
    Ali poznata nam je dobro ta SDPi gradŽanština.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #19148
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Lijepo je ovima sto ih ima 10% sto su uvalili guzice u drzavme firme i bucaju 1000+ eura, pa onda guslaju o srbima i crnogorcima. Sve bi vam te koeficijente smanjio i ukinuo benefite, plate da budu ka kod privatnika, pa da vidimo ko bi onda guknuo o srbima i crnogorcima. Gadluka.

  30. #19149
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A ti se prosipaš ka' čaša vode konstantno, ti upravo trčiš ka ovčica za jednim izbjeglicom koji non-stop priča o tome što si nabrojao, samo iz drugačijeg konteksta, onoga koji ti odgovara, pa ti onda taj ne smeta axxaxaxa.

    A ček, jesu li svi Srbi u CG kzbjeglice?
    30% Srba u CG, znači ušlo je ugrubo 200.000 Srba 99-ih u CG? Šou.

    Kako onda mogu biti "possrbice", što bi rekla ona prčevita?
    Stvarno nisam razumio tu prvu rečenicu, možeš li da objasniš ? Vjerovatno zato što mi taj ne smeta, kako ti kažeš, pa ne razumijem ?

    Ovo drugo i treće nisam ja rekao niti mislio na to, ali upravo su ti na koje sam mislio najglasniji i to je meni suludo, smiješno, žalosno... kako god
    Mislim da te podatke nema potrebe objašnjavati, svi znamo o čemu se radi i tu ima svačega i stvarno nemam namjeru na ovoj temi o tome da pišem, a i inače.
    Ko zna zna, ko ne zna ima 2 ili neka se obrati Boginji

    Quote Originally Posted by technus View Post
    I još jedna stvar, svak ko ima državljanstvo ove države i živi odje ima ista prava i slobode ka' i svi ostali, onaj kome su usta puma (lažne) gradŽanštine bi treba' to da zna.
    Ali poznata nam je dobro ta SDPi gradŽanština.
    Ja se slažem s tim, u čemu je problem ili je problem to što ja mislim tako pa me onda spakuješ tamo đe ja nisam ?
    #DRŽAVASVIMA

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lijepo je ovima sto ih ima 10% sto su uvalili guzice u drzavme firme i bucaju 1000+ eura, pa onda guslaju o srbima i crnogorcima. Sve bi vam te koeficijente smanjio i ukinuo benefite, plate da budu ka kod privatnika, pa da vidimo ko bi onda guknuo o srbima i crnogorcima. Gadluka.
    Evo ga čuveni Mojsije, nema ga niđe i onda napiše neki post koji nema veze sa trenutnim komentarima. O kome misliš, o meni ? Ko su ti što ih je 10%?
    Nikad nisam ni primirisao državnim ili opštinskim poslovima.
    Love, peace and respect.

  31. #19150
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Neka, sad su se sjetili kolike su plate. Ja od 2012 pricam da maksimalna plata u drzavnoj upravi moze da bude 1,5x prosjecna.
    Ali nas eto ubjedjuju da se tako privlace najkvalitetniji kadrovi u drzavnu upravu....
    Evo smo vidjeli te kadrove.
    Dakle, ovaj način, koji trenutno podrazumijeva da se putem dopisa koji ogromni broj zaposlenih u administraciji vidi, traže povjerljivi podaci očigledno ne daje rezultate jer aktivisti prethodnog režima, koji su i dalje zaposleni u državnom aparatu, čine sve da i dalje uništavaju tragove slučajeva korupcije iz prethodnog perioda”, tvrdi Ćalović-Marković.
    Mozes misliti, traze ti dokumentaciju koja ima 80 strana, a dobijes nekoliko.
    I super.... Niko kriv.... Pa ako je zajednicka krivica, ko u srednjoj skoli, lagano poceras sve iz sektora koji je duzio te papire. Pa onda neka se izmedju sebe dogovaraju....
    Nego lagano.... Nema... Neko odnio.... I sjedis na poslu....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 766 of 1249 FirstFirst ... 266666716756762763764765766767768769770776816866 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •