Page 718 of 1249 FirstFirst ... 2186186687087147157167177187197207217227287688181218 ... LastLast
Results 17,926 to 17,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Samo bih polemisao sa tezom @Nije bitno da su izborne šanse DPS bolje nego prije nedelju dana. Kako god da je ko u ovome na Cetinju prošao - DPS je čisto izgubio. I to baš katastrofalno.

    Ispali su ekstremni (oni su cijelu krizu lansirali i radikalizovali). Ispali su glupi (bacili Veljovića kao adut na sto a policija ga ladno uhapsila). Ispali su nemoćni (došao predsjednik i svi poslanici a skupilo se 2.500 ljudi). Što je najgore, posvađali su se do nezbora sa Zapadom, koji dugo pamti i teško prašta takve stvari.

    Otud i svađa među vladajućim partijama, jer se otimaju ko je zaslužan što se odigrala vrlo napeta partija pokera, nije popustilo pred blefom DPS i nanijet im najveći poraz od 30. avgusta.

  2. #17927
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jedan stari policajac mi je zborio da, kako će raditi policija, a o cio državni aparat, više zavisi od toga koliko država stane iza policajca nego kolika mu je plata. Sa Brđaninom i Sekulićem poslali su odličan signal kako stoji država iza ljudi. Kako god da se završi. "Što će meni da me izgore za smiješnu platu?"
    A ovo je oduvijek problem ovdje. Nije skoro poceo, a vidim da se nece ni zavrsiti skoro.
    "ne mozete vi mene malo da platite koliko ja mogu da ne radim"
    ako ti se ne svidja posao, pa idi majka mu stara. Dugogodisnja negativna selekcija kadrova koji nemaju pojma o zakonima koje sprovode. I kad naidjes nanproblem, neko ti kaze "takva je praksa"... Ufatis vezu da dodjes do nekog iznad i on ti kaze "a sta ces, oni naucili tako... Lakse im".
    Svaki put mi dodje da preskocim i zadavim tog nekog....
    Nego, ostatci autokratije koju crnogorci cijene jos od knjaza Danila.
    Ne vuku institucije snagu iz drzave, nego obratno. Drzava nije neko na vlasti, nego institucije koje rade posao.
    Otice Merkel poslije milion godina. Da se njemacka nece raslasti zbog toga...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  4. #17928
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Pojede Dritan veliko g****...opraše ga svi.

    I sad veli a neću ja Vladu da diram, ja sam se samo šalio - što je sa vama.

    On i Krivokapic sto na um to na drum - kako se ponasaju neodgovorno i neprofesionalno. Sramota.
    Sta god da Dritan uradi ispasce guvno, idajica ili pizda.

    U ocima DPS-SDP da je oborio Vladyu bio bi izdajica, pizda i ostali superlativi koje mu glasaci istih daju, za DF bi bio izdajica i guvno, za gradjane Pajovic 2.0, izdajica i guvno.
    Kako vlada nije obaljena, Dritan je i dalje izdajica, pida i ostali superlativi kojim ga krase DPS-SDP glasaci i simpatizeri, za DF je i dalje crna tacka, a za gradjane je slabic kojeg su posrbili.

    Tesko je narodu udovoljit. Kad vidimo nesto sto iole odskace od prosjeka na koji smo navikli, udri da se ne prosiri i ne zarazi ostale.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. The Following 8 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  6. #17929
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/v/565832?utm_..._share_counter

    E moj Krivi....

    Zamislite ljudi samo kakva bi se histerija digla da je crnogorska policija repetirala pištolj, ajde ne mora Vučićev sin da bude, na Vulinovog sina ili Dačičevog ili dunno bilo koga.

    Kakav je to psihopata.

    P.S.

    Pravi li se birba.me mrtva da mi je znat i što ćemda kažu ovi satrapi iz DFa.

    Oće li podržat to gowno od Mandića kao i za ono maltretiranje Sekulićke zbog bromazepama.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zasto se ni zdravko ne oglasi na sve ovo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #17930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Mislim da je bolje da ne žuri sa oglašavanjem.

    On ima tendenciju da reaguje emocionalno, a ovdje su mu još djeca u pitanju. Čitav incident je vjerovatno i organizovan da bi ga lično uzdrmao. Bolje da sačeka pa reaguje kad se malo smiri i budu imali sve informacije.

  8. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  9. #17931
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Vucic je najveci bolesnik na balkanu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  10. The Following 3 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  11. #17932
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Nekome odgovaraju tenzije izmedju Srbije i Crne Gore, Srba i Crnogoraca, a i ti kojima odgovaraju tenzije su izgubili u nedelju.
    Hasta siempre!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  13. #17933
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Zato što oni pravdaju napad na narod molotovljevim koktelom koji se nije ni desio malo prije 6h... Svi reporteri su to demantovali.
    A ovaj lik u zelenoj majici, što se kaže Bože mi oprosti, ali možda je i ubačeni element čisto da se vidi molotov i to je bilo poslije 9h kad su počeli neredi.
    Da se nadovežem.

    RAZOTKRIVANJE: Analiza snimka, koji je potpredsjednik Vlade predstavio kao dokaz da je bačena eksplozivna naprava na policiju, otvara brojna pitanja za crnogorsku vlast
    Da li je pokazivanje „molotovljevog koktela“ namještaljka službe?
    https://www.pobjeda.me/clanak/da-li-...staljka-sluzbe
    Love, peace and respect.

  14. #17934
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Interesantno kako srpska policija pokušava da sakrije činjenicu da su ih pretresali pred uperenim cijevima u KUĆI U KOJOJ ŽIVE. Čitavo saopštenje ne napisano da zazvuči (a ne tvrdi) kao da su ih zaustavili usput.

    Ispada da srpska policija ne zna adresu i lokaciju na kojoj imaju štićene ličnosti nego su slučajno tu nabasali.
    Nijesam siguran da li je to kuća ili stambena zgrada.
    Kvaka je u autu, to jest reg.tablicama.
    Ako je, kao što MUP Srbije saopštava, neko dojavio da se tom i tom autu, tih i tih reg.oznaka, nalazi naoružano lice, onda bi dežurna služba kojoj je to prijavljeno provjerom kroz sistem trebala da zna da je to vozilo koje prevozi štićenu ličnost.

    Mislim da bi trebalo da zna i da se ti podaci unose u jednistevne informacione sisteme MUP-a.
    Jedino ako štićena ličnost koristi više vozila , a nije svako prijavljeno.

    Nema šanse da policajac na terenu zna svaku štićenu ličnost, ni kako izgleda ni gdje živi. Niti je to njegov posao. Njegovo je da postupi po dojavi iz dežurne službe.
    U Beogradu i Srbiji ima mnogo štićenih ličnosti. Ambasadori, diplomate, njihove porodice, političari, bivši i sadašnji funkcioneri i njihove porodice, biznismeni, kriminalci...svako po nekoj osnovi uživa zaštitu.
    Eto, samo Krivokapićevih ima četvoro ili petora, a niko do juče nije znao ni da postoje ni gdje žive.

    Sigurno je samo da ovo nije slučajno.

  15. #17935
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Mislili ste da će onoliko pojedenih turista od strane naših ajkula proći nekažnjeno, e pa zeznuli ste se, Srbija uzvraća udarac.

  16. The Following 14 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #17936
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A ovo je oduvijek problem ovdje. Nije skoro poceo, a vidim da se nece ni zavrsiti skoro.
    "ne mozete vi mene malo da platite koliko ja mogu da ne radim"
    ako ti se ne svidja posao, pa idi majka mu stara. Dugogodisnja negativna selekcija kadrova koji nemaju pojma o zakonima koje sprovode. I kad naidjes nanproblem, neko ti kaze "takva je praksa"... Ufatis vezu da dodjes do nekog iznad i on ti kaze "a sta ces, oni naucili tako... Lakse im".
    Svaki put mi dodje da preskocim i zadavim tog nekog....
    Nego, ostatci autokratije koju crnogorci cijene jos od knjaza Danila.
    Ne vuku institucije snagu iz drzave, nego obratno. Drzava nije neko na vlasti, nego institucije koje rade posao.
    Otice Merkel poslije milion godina. Da se njemacka nece raslasti zbog toga...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Negativna selekcij stoji, mada ne ocekujes valjda da za platu konobara ili taksi vozaca dobijes vrhunski motivisanog drzavnog sluzbenika.
    Ali, nije poenta ni u plati. Posebno za policiju i slicne rabote. Vec koliko drzava stane iza kad je vuna. Sa Brdjaninom se pokazalo da se lako otpisuju ljudi. I sto bi “podmetali glavu gdje drugi nece nogu” kad niko iza njih ne stoji?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #17937
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Pade mi na pamet jedan detalj. U mom okruzenju imaju dvije osobe koje vjeruju da je i dalje aktuelno saveznistvo Mila i Vucica.
    Zanimljivo, to su jedine svije osobe iz mog provatnog okruzenja koje se nisu vakcinisale.
    Koincidencija, ali zanimljiva. Doduse mali uzorak


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #17938
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Negativna selekcij stoji, mada ne ocekujes valjda da za platu konobara ili taksi vozaca dobijes vrhunski motivisanog drzavnog sluzbenika.
    Ali, nije poenta ni u plati. Posebno za policiju i slicne rabote. Vec koliko drzava stane iza kad je vuna. Sa Brdjaninom se pokazalo da se lako otpisuju ljudi. I sto bi “podmetali glavu gdje drugi nece nogu” kad niko iza njih ne stoji?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ocekujem da radi svoj posao. U normalnim drzavama javna uprava ima ljude na pocetku ili kraju karijere. Ili ljudi koji guraju iz nekih razloga karijeru kroz to.
    Pocnes da bi stekao razne skilove koje mozes da unovcis u privatnom sektoru, ili na kraju dodjes da pomognes manje srecnim, svojim znanjem.
    A ne dodjes da bi vidio mozes li sta da zakucis nedje, a da ne radis nista.
    Sto se tice policije. Nije rjesenje da krsis zakon, a onda se svi pravimo mutavi iliti "plavi zid tisine". Moracemo da naucimo izgleda da je feudalno doba zavrseno prije 200 godina. I da ne moze nijedan direktor da tolerise krsenje zakona, da bi se takvi likovi osjecali sigurno.
    Ne moze Rakonjca da opravda akcija na Cetinju za eventualnu akciju u Podgorici.
    Niti da se sluzba osjeca ugrozeno zbog toga...
    Tako pocinje svaka diktatura

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #17939
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pade mi na pamet jedan detalj. U mom okruzenju imaju dvije osobe koje vjeruju da je i dalje aktuelno saveznistvo Mila i Vucica.
    Zanimljivo, to su jedine svije osobe iz mog provatnog okruzenja koje se nisu vakcinisale.
    Koincidencija, ali zanimljiva. Doduse mali uzorak


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa poslije Cetinja vise ne vjeruje niko.
    Kako ono bjese
    "Milosevic je prevazidjen politicar"
    E pa tako nekako....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  22. #17940
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/565849?utm_..._share_counter

    "Ovaj problem koji crnogorsko društvo trenutno ima prouzrokovan je političkim dešavanjima. Drugim riječima - politika ga je napravila, politika može da ga riješi. On se ne rješava policijskim pendrekom. Ko misli da je snaga države u pendreku, taj ima psihološki problem, izopačen pogled kako država treba da funkcioniše i debelo griješi da to može da doprinese društvenoj stabilnosti na duže staze. Politički sistem treba da uradi svoj dio posla, a bezbjednosni svoj. Ko ne razumije razliku između ta dva sistema i zdravu saradnju između njih - ima autokratsku svijest koja na stvarnost gleda kroz crno-bijele slike, ne sumnjajući u svoje odluke. Ko misli da to treba da bude jedan sistem koji djeluje hijerarhijski kao vojska u slučaju ratnih dejstava, taj ima pogrešnu sliku kako funkcioniše država modernog tipa."

    "Vrlo je opasno ako bilo ko pokušava kroz svoje djelovanje da pravi neki vid organskog jedinstva između sebe i naroda - a ne vidi institucije procedure i propise - ili između sebe i pojedinih policijskih službenika, rušeći organizacionu strukturu MUP-a i drugih državnih organa. Dosta nam je mesijanskog kompleksa. Bar nama na Balkanu..."

    Kome možda nije jasno zašto podržavam ovakav pristup ministra, nasuprot "da šefe uradićemo kako vi kažete iako nemate pojma o bezbijednosti" možda bude sada malo jasnije. Mada, moguće ponekad da su u pitanju civilizacijske razlike.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #17941
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Vlada se oglasila povodom incidenta u Bg-u.. Familija mu se još sinoć vratila u CG.. Klasično iživljavanje i pokazivanje sile, bio sam igrom slučaja stacioniran na graničnom prelazu kad je Tadić (tada uveliko bivši predsjednik) dolazio, privatno doduše.. Bio je uveliko najavljen kao i lična pratnja.. Regularna policija uopšte ne mora da zna da je neko štićena ličnost, samo što su ovi gore postupali po nečijem naređenju i još bez ikakvog naloga, pa nemojmo..
    ÂŽao mi je samo što će i pored svega ovoga Zdravko da zanemari sopstvenu ulogu u dovođenju produžene ruke Vučićebe mašinerije u CG..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  26. #17942
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Opet, da budem jasan zarad održavanja zdrave diskusije, nije meni problem crkva koliko ljudi koji su na njenom čelu. Nisam previše 'mirisao' Amfilohija ali sam ga do jednog nivoa poštovao zato što je stajao iza svojih stavova i zbog toga što je imao kičmu. Sa njim smo znali na čemu smo a sad je već vrag odnio šalu..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #17943
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Pada mi mišljenje o sebi kad vidim da sam izgleda dodijeljen u tvoj slučaj

    Što bi reko kolega iz manastira- dok se vojska konjima na Kosovo ne vrne, ajmo mi malo da žanjemo

    Ne znam što bi ti drugo reko, a da jednako nema smisla ko to što ti napisa
    Ne znam zašto si se ti naša' prozvanim, nije tebi bilo upićeno, moguće da si se autova da radiš u DFC, nešto i korisno je ispalo iz mog posta ;-)



    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Šta ima šta da opravdava Brđanina?

    Može li premijer odjednom da promijeni terapiju za neku bolest, pa da se ne liječi medikamentima, nego molitvom? Ne.

    Tako ne može ni da utiče na stučnu procjenu lica kojima je to posao. Bar ne bi trebao. Kao što rekoh, nama su dva helihoptera u dva odvojena incidenta pala, sa tragičnim posledicama, po lijepom danu, bez ikakvog dodatnog stresa. Je li treba direktor policije da pobije popove ili pak građane, jer je tako premijeru palo na pamet?

    Zajebi ti to stari, ustoličenje 5og, na Cetinju, nije uklesano munjom u kamenu, moraju se razmotriti i posledice. Što kažu, čovjek pravi planove a bog se smije. Ako je bezbjednosna procjena negativna, onda je negativna, i ako krenu pješke Zdravko i Porfirije na CT, policija je dužna da ih čuva i od njih samih, i da ih sveže ako treba. Ovako, imali su više sreće no pameti, prema svemu što čujem, i onda je Brđanin kriv što je Zdravko vozio pjan 200 km/h Kotor - Trojica, jer je Brđanin pričao da nije normalno tako da se vozi, a Zdravko nekako pretekao one krivine?

    No dobro, opet, politički gledano...ne može bolje. Ako mrzite ovu vlast.


    Dakle, po tebi je najbje rešenje bo da se policija povuče, ostavi dio teritorije na samovolju gtupi ekstremiste i šta...?
    Da čekaju da ovima dosadi, ponestane guma ili...?
    Odlično rezonovanje.



    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jasno da je ovo jos jedna predstava sa pjevanjem i pucanjem.
    Nego, tokom tih predstava jedni drugima kazu sto pas s maslom poliza ne bi. I onda sjutra kao da nista nije bilo.
    Star sam, ocigledno mladjima malo znaci rijec i to sto drugome kazes pred ljudima.
    Za manje od ovoga sto oni kazu jedno drugom na mjesecnoj osnovi sam napustao posao, doduse, lako nalazio drugi.
    A nekad se vadio livor.
    Moguce da su ovi momci koji vode partije, veoma cesto u tridesetim godina, negdje u sebi shvatili da su nezaposlivi u bilo cemu, sem u politici, pa trpi, tuci se i budi klovn.
    Posle Dritanovog nastupa na BBC sa onakvim znanjem engleskog, sto se niko ozbiljan ne bi usudio, jasno mi je da je on, a dosta drugi ozbiljna kombinacija neznanja i samopouzdanja.
    Siguran sam da im das da bi tesko sastavili iole vecu tabelu u excel. A jezike su javno pokazali. Ostalo im je da se guraju u politici.
    Pa se ne cudite kad ukapirate da ce to biti ponovo neka vrsta DPS.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Dok god znaju da pritisnu POWER dugme na PC i znaju engleski bar taj nivo za osnovnu komunikaciju nikako ne mogu biti "neki novi DPS".


    Forever young, i want to be forever young

  29. #17944
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Vlada se oglasila povodom incidenta u Bg-u.. Familija mu se još sinoć vratila u CG.. Klasično iživljavanje i pokazivanje sile, bio sam igrom slučaja stacioniran na graničnom prelazu kad je Tadić (tada uveliko bivši predsjednik) dolazio, privatno doduše.. Bio je uveliko najavljen kao i lična pratnja.. Regularna policija uopšte ne mora da zna da je neko štićena ličnost, samo što su ovi gore postupali po nečijem naređenju i još bez ikakvog naloga, pa nemojmo..
    ÂŽao mi je samo što će i pored svega ovoga Zdravko da zanemari sopstvenu ulogu u dovođenju produžene ruke Vučićebe mašinerije u CG..
    Pa zar nije i tekstu navedeno da je neko prijavio naoružano lice?
    Po ovom postu zaključujem da si iz bezbjednosnog sektora, je li ti problem da mi objasniš kako se tačno postupa i prilazi licu koje je naoružano, a još uvjek nisi utvrdio prema dokumentima da ima dozvolu, tj. da je obezbjedjenje štićene ličnosti?
    I nemoj da poredimo Tadića, koji je lrepoznatljivo lice, i sina Krivokapića.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #17945
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kakva bolesna partija. kakva je to mržnja prema građanima Crne Gore. đe su najveće splačine u državi zvani Manda i Gośa Raičević koji ga zovu njihovim predsjednikom. da brane ovakvo iživljavanje prema osobi iz CG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #17946
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakva bolesna partija. kakva je to mržnja prema građanima Crne Gore. đe su najveće splačine u državi zvani Manda i Gośa Raičević koji ga zovu njihovim predsjednikom. da brane ovakvo iživljavanje prema osobi iz CG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nema tu mrznje prema Crnogorcima. To je prosta teznja da se KONTROLISE sve.. Tu se misli na tranzit iz luke Bar.
    Jbg malo je zavrnuta slavina iz Crne Gore. Vlada kritikovana mnogo..ali je ucinila dosta kada je u pitanju sverc.

    A Vucic prosto ne preza ni od cega..psiho klasican,bolesnik.

  32. The Following 3 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  33. #17947
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa zar nije i tekstu navedeno da je neko prijavio naoružano lice?
    Po ovom postu zaključujem da si iz bezbjednosnog sektora, je li ti problem da mi objasniš kako se tačno postupa i prilazi licu koje je naoružano, a još uvjek nisi utvrdio prema dokumentima da ima dozvolu, tj. da je obezbjedjenje štićene ličnosti?
    I nemoj da poredimo Tadića, koji je lrepoznatljivo lice, i sina Krivokapića.
    Ovi su ih "profesionalno" zaustavili kad su već bili ispred zgrade tj. čitajući između redova, prišli su im kad su ovi već bili stali..
    Kako se prilazi licu za koje se sumnja da je naoružano a to se ne vidi na prvi pogled i lice ne pruža nikakav otpor? (govorimo o idealnim uslovima) Prvi i ključni korak je komunikacija, dalje identifikovanje dotičnih (naš pripadnik službe zaštite i pratnje je dužan na zahtjev službenog lica da pokaže službenu legitimaciju).. Repetiranje i držanje na nišanu je krajnji korak i čisto sumnjam da su im dali povod za takvu "profesionalnu" reakciju (citiram izjavu mup-a RS)..
    Pokazivanje moći tj. udaranje na samog premijera u ovom slučaju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  35. #17948
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    sad će doć botine SNSa sa ovog foruma da ih brane. da nam pišu bajke o tome kako je gore sve idealno. u par dana maltetiraju poslanicu parlamenta Crne Gore pa sina PREMIJERA države. neka, no neko može da brani takvo postupanje

    da se slična situacija desi ođe, javni toaleti od novina kao što su Alo i ekipa bi Krivokapića nazivala mrziteljem Srbije. a policiju da su za DPS. i onda bi došla filijala SNSa ođe DF da brani SNS. a Dražen Živković i Gośa bi kolumne o ugroženosti pisali. Marić bi objasnio da Crnogorci ne postoje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. #17949
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Informacija je da je poruka mafije. Vec je na isti nacin mu cerka imala problem gore.
    Receno je da je javljeno da su "vidjeli naoruzanog covjeka". Nije tacno. Covjek je oruzje drzao u kaseti u autu. Nisu mogli vidjeti oruzje kod njega.

    Policajci su dobili naredjenje za ono sto su uradili sinoc. Naloga za to nema. Ali je pretpostavka da je u pitanju dio policije blizak narkosima nasim..sa Balkana. Pa slanje poruke.

  37. #17950
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    sad će doć botine SNSa sa ovog foruma da ih brane. da nam pišu bajke o tome kako je gore sve idealno. u par dana maltetiraju poslanicu parlamenta Crne Gore pa sina PREMIJERA države. neka, no neko može da brani takvo postupanje

    da se slična situacija desi ođe, javni toaleti od novina kao što su Alo i ekipa bi Krivokapića nazivala mrziteljem Srbije. a policiju da su za DPS. i onda bi došla filijala SNSa ođe DF da brani SNS. a Dražen Živković i Gośa bi kolumne o ugroženosti pisali. Marić bi objasnio da Crnogorci ne postoje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ali to se ne moze desiti jer oni nemaju dvije kuće kao ćerke našeg premijera, sad su im lijepo stavili do znanja da Srbija nije njihova kuća iako je oni tako zovu.
    Hoce li sada da twituju kako su ih počerali iz njihove kuće, ne njihove druge kuće to nikad nisu naglasili
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  38. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


Page 718 of 1249 FirstFirst ... 2186186687087147157167177187197207217227287688181218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 39 users browsing this thread. (0 members and 39 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •