Page 711 of 1249 FirstFirst ... 2116116617017077087097107117127137147157217618111211 ... LastLast
Results 17,751 to 17,775 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17751
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Sad ce da usledi kasni poziv nekog 7 sektretara iz ambasade neke od zemalha kvinte i dovesce ih u red…

    Drugacije ne mogu preziveti

  2. The Following 3 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  3. #17752
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ko ono napisa kako DF jedini ispali normalni. A ovo stvarno ne moze. Zona sumraka.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #17753
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    E sad fino da mi ispeglate ovo crvenilo, sve sam bio u pravu!
    Muka moja što ne smijem kakvu ružnu riječ napisati da vam još jednom dočaram kakvi su to foliranti...
    Demaskirani su odavno svi bili, samo što to nijeste vjerovali.
    Love, peace and respect.

  5. #17754
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Jedina koalicija koja moze da donese mir u CG je DPS-DF. Koliko god nerealno zvucala, ova koalicija bi stavila na stranu nacionalne podjele, vjerske podjele, interesne polarizacije....

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  6. #17755
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Eto zasto ja ne bi nikad u politiku… niti sam niti bi mogao…

    Nazoves politickim ubicom coveka sa kojim si u koaliciji i sa kojim si se grlio i ljubio…

    Licno ja da sam na Dritanovom mestu posle ovog saopstenja bi srusio vladu pa kom opanci kom obojci…

    Al politika je *****… nema mesta za osecaje

  7. #17756
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Bice tresla se gora rodio se mis, za 7 dana

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Pozitiva For This Useful Post:


  9. #17757
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Jedina koalicija koja moze da donese mir u CG je DPS-DF. Koliko god nerealno zvucala, ova koalicija bi stavila na stranu nacionalne podjele, vjerske podjele, interesne polarizacije....

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Jeste, kao što smo vidjeli učinak njihove prećutne koalicije sve do zadnjih izbora....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  10. #17758
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Ne iznenadjuju Demokrate.

    Bas sam sinoc po stoti put pricao nekim ljudima, jer ne mogu da smetnem s uma, koliki ekstremni moralni odron, patoloski morbidni nekrofil moras bit, da trgujes zrtvama najmonstuoznijih zlocina, pa da posle deklaracija o genocidu u Srebrenici, kopas po krvavim stranicama crnogorske istorije, tragas dje je najvise mucenika ubijeno na nazvjerskiji nacin, da njima takvim mrtvim i masakriranim trgujes - pokusas da izvrsis politicku trgovinu tj. pokusas da "amortizujes" glasanje za deklaraciju o Srebrenicu i Becic govor koji je emitovan u Memorijalnom centru u Potocarima ljetos.

    Lideri te stranke su (pot)svjesno srecni i sto se desio masakrs u Velici i masakr u Pivi, jer da ih nisu nasli u nesrecnim stranicama crnogorske istorije, oni mozda ne bi ni glasali za deklaraciju o genocidu u Srebrenici. Ne mozda nego sigurno. To je bilo njihovo latentno slavljenje tih zlocina a ne zal za pobijenim ljudima. Za Demokrate su ljudske zrtve i mrtva tijela samo meso koje valja stavit na vagu u njihovom vjecnom pokusavanju balansiranja a zapravo politickoj sizofreniji.

    Od tog dogadjaj tu sam stranku prekrizio, ne iznenadjuje bilo sta od onih koji su po drugi put pucali u zrtve Srebrenice, Pive i Velike. A ti koji pucaju po drugi put gori su i od onih koji su pucali prvi.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  11. #17759
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Ko je poznavao naše političare ni pako mu neće teško pasti :-D
    Forever young, i want to be forever young

  12. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  13. #17760
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Citajte komentare na fejsu… ljudi ih pitaju i cudom se cude sta rade sa ovakvim saopstenjima…

    Do pre mesec dana su ovo radili sa DFom…

    Neko treba da im kaze da skalaju malo… ovo ih ne vodi nikuda

  14. #17761
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Bice tresla se gora rodio se mis, za 7 dana

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Ujedinice ih Pahomije jos jednom.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  16. #17762
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Samo bez puno uzbuđenja, sve je ovo normalno. Ovo je ono što smo očekivali.
    Kulminacija ove Vlade je vjerovatno blizu.
    Borba za glasove jer poslije Cetinja potonji su i DCG i URA, a pogotovo URA.

    Kokice na bijelo
    Love, peace and respect.

  17. #17763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    ...
    Kulminacija ove Vlade je vjerovatno blizu...
    Uvijek si tu u teškim trenucima da nasmiješ

  18. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  19. #17764
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Citajte komentare na fejsu… ljudi ih pitaju i cudom se cude sta rade sa ovakvim saopstenjima…

    Do pre mesec dana su ovo radili sa DFom…

    Neko treba da im kaze da skalaju malo… ovo ih ne vodi nikuda
    Kolko koshta boca ulja u Srbiji?
    ...

  20. #17765
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Samo bez puno uzbuđenja, sve je ovo normalno. Ovo je ono što smo očekivali.
    Kulminacija ove Vlade je vjerovatno blizu.
    Borba za glasove jer poslije Cetinja potonji su i DCG i URA, a pogotovo URA.

    Kokice na bijelo
    A DPS u hitnu... Nego je frka jer iz inostranstva kažu ne dajte ljekove nek crkne.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #17766
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Па добро, макар сад знамо ко је ко.

    Какво самоубиство Демократа.

    За Дритана после свега овога још већа подршка.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. The Following 3 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  23. #17767
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    OVAKO JE DRITAN ABAZOVIĆ IZDAO:

    Mislili smo da prevrtljivost i političko licemjerstvo Dritana Abazovića imaju granica, ali ipak, kako su nas mnogi svojevremeno upozoravali, u tom pogledu granica mu je nebo. Čuveni crnogorski politički oceubica, čovjek koji je zabio nož u leđa svima sa kojima je koalirao i koji su mu bili nadređeni, nastavlja u svom prepoznatljivom stilu. Misli da će neviđenom medijskom histerijom nakon 5. septmbra prikriti istinu, sakriti svoju prevrtljivost, sakriti to što konstantno pokušava da sjedi na deset stolica. Preigrao si se Abazoviću, provalili su te svi, provalili su te i Crnogorci, i Srbi, i pripadnici manjinskih naroda, jer vide da kod tebe nema trunke iskrenosti. Ljudima se ovih dana gadi od toga kako napadno pokušavaš da se obračunavaš sa premijerom i kupiš zasluge za uspješnu akciju 5. septembra, a bio si protiv te akcije, protiv ustoličenja i svo vrijeme solirao, kako bi DPS preuzela vlast i kontrolu nad Cetinjem i Crnom Gorom.

    Nego krenimo redom.

    Prvo, Abazović koji je najviše od svih dobio u Vladi, koji jedini ima članove Vlade, obrušava se večeras na drugih 37 poslanika koji nemaju ni jednog člana Vlade i prijeti da će on nekog rušiti. Izvoli politički mangupe, obori Vladu ako imaš petlje. Nemaš naravno i samo blefiraš da bi pokušao da trguješ kao mnogo puta do sada.

    Drugo, mi više ne znamo šta ti misliš o Tužilaštvu, jer posle neke uspješne akcije odmah ih hvališ, tvituješ i kupiš zasluge, a nakon par sati napadaš, pa sve tako u krug. Od izliva ljubavi Katniću do saradnje sa onima koji su ti nudili 21 milion. Kažeš večeras bez i malo stida da smo mi prepreka izboru Tužilačkog savjeta, a pri tom zaboravljaš da kažeš da je dosadašnji TS prestao da postoji i sprovodi naume odlukom Predsjednika Skupštine. Vjerovatno si zaboravio. Za pet minuta se sa nama oko izbora nezavisnog i profesionalnog TS-a može dogovoriti svako, ali onaj ko misli da će da postavlja partijske članove TS-a, znači da ima namjeru da radi ono što su radili i oni protiv kojih smo se borili, da ima zaštitu za svoje rabote. E taj film nećeš gledati, jer vam trgovine kao oko nekih drugih Savjeta nećemo dozvoliti.

    Treće, kad su god bili odsudni momenti krenulo je tvoje soliranje. Pričaš o hrabrosti. Kada su, tada kao opozicionari, poslanici Demokrata na čelu sa predsjednikom Bečićem u Budvi probijali blokade, upadali u Opštinu, noćili u Opštini, borili se demokrataskim sredstvima hrabro i odlučno, pojedini hapšeni, gonjeni, gospodin Abazović je bio u vili Gorica na sastanku sa gospodinom Duškom Markovićem, da bi svratio nakon dva dana do Budve da napravi fotografiju. To je njegov manir. Kad drugi završi posao, iz koje god branše ili institucije bili, njegovo je da dođe, fotografiše se i tvitne.

    Četvrto, kada je trebao da se usvaja Zakon o slobodi vjeroispovijesti 28. decembra njegov poslanik, potpredsjednik i savjetnik naprasno je podnio ostavku i umalo nas uveo u neviđenu blokadu i opstrukciju, koja je srećom riješena prisebnošću, odlučnošću i hrabrošću predsjednika Skupštine. Reprizu smo imali sada početkom septembra, kada ste počeli da fingirano plašite narod terorizmom, kada je Glavni odbor URA u jednoj sekularnoj državi donio odluku da ustoličenje ne treba da se obavi na Cetinju, kada je Ura glasala u cetinjskom Parlamentu protiv ustoličenja, kada su potpredsjednici Ure danima pozivali Crkvu da izmjesti ustoličenje, kada je Abazović bio protiv ustoličenja i akcije policije, a onda kada je sve prošlo dobro, krenuo u najlicemjerniju kampanju ikada, blateći i klevećući premijera i sve one koji su bili i za ustoličenje, i za akciju policije i koji se nikada nijesu kolebali. Za razliku od tebe, koji si htio cijeloj parlamentarnoj većini i Vladi da zabiješ nož u leđa.

    Peto, izjednačavaš nas sa DF-om i pričaš da si ti zaštitnik evropskog puta. Vjerovatno misliš na ona dva tužilačka zakona koja si pokušao iza leđa međunarodne zajednice da proguraš početkom godine. Ili na onaj izbor partijskih članova TS-a koji si trgovački bio namjerio da proguraš suprotno porukama EU. Ili na ono kad si ćutao kad je prvobitno ključni bord ključne energetske kompanije trebao da završi većinski u rukama jedne političke strukture, pa je odlučnošću premijera i još nekih od nas to spriječeno. Mogli bi nabrajati do sjutra, kako si trgovao i unutar i van zemlje. I u Beogradu i u Skoplju, ali ovoga puta i Podgorici sa ekipom Veselina Veljovića.

    Šesto, nije bilo tako davno kad su tvoji kadrovi u Ministarstvu odbrane nezakonito pratili predsjednika Skupštine Crne Gore, za vrijeme izbora u Nikšiću. Nakon čega si pokušao da ih lično zaštitiš.

    Sedmo, dok su predsjednika Skupštine Crne Gore satanizovali beogradski tabloidi i Vučićevi mediji, ti si njihova zvijezda punih godinu dana. Imaš istog prijatelja kao i DPS.

    I na kraju, čujemo da jedino poslanici URA nijesu htjeli da potpišu inicijativu za opoziv gospodina Đukanovića. Sad je jasno njihovo postupanje na Cetinju i pokušaj da se DPS-u ulije nova snaga.

    Nećemo ovoga puta o tome šta si nam sve podmetao ovih godinu dana, sa kim si nam sve i šta pakovao, ali valjale su Demokrate kad si se spremao da preuzimaš partiju od gospodina Žarka Rakčevića, kad si molio da ga zamolimo da ti prepusti mjesto predsjednika. Valjale su Demokrate kad su te velikodušno primile u koaliciju “Za 21. vijek” i još mnogo puta kad je trebalo prijateljsku ruku pružiti. Nije nam žao, jer ne bi znali do kojih granica si spreman da ideš, da ti tada ruku nijesmo pružili.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Ja kad kažem nekima iz Demokrata da će ih Boris Bogdanović pokopat oni me gledaju ka iz tuđe glave.

    Samo da vam kažem, nema toga ko za njega i jednu lijepu riječ kaže, nešto ka Gvozdo u DPS.

    Onaj koji piše ovakva saopštenja, a to je BB (ako nije pisao dao je temu i lektorisao prije puštanja), ne treba ALI NIKAD PR-u da se primakne, a on vam vodi kampanje i čudo čini.

    Ima li ko tamo u tu stranku, da ima mudah da reče dvije, pa makar ono suptilno tipa.... "loše su reakcije javnosti na marketing strategiju i PR, možda da angažujemo nekog sa strane??"

    Ja znam da ste što se partijske discipline ka skojevci, ali ako nastavite ovako sa BB ukopaćete se.

    Ovo neka bude dobronamjerna kritika/sugestija.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #17768
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Kakvo prešaltavanje u dps verziju 2.0..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  27. #17769
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Kakvo prešaltavanje u dps verziju 2.0..
    Sad kad dođe neko po zadatku da me pita što ja imam protiv Borisa Bogdanovića.

    A realno nemam, nikad ga u životu nisam vidio, nego mi je grijeh kad vidim kako jedan čovjek uništava stranku koja je imala realan potencijal.

    Ok, samo da razmisle malo. Reakcije na marketing su katastrofalne, promijenite gurua. Nek se bavi nečim drugim i nek ne savjetuje Aleksu. Mogao bi Aleksa malo više da sluša onog Jokića iz Kotora, Timura i tu ekipu. Ono su cool momci.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #17770
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ljudi nekako uspijevaju da imaju splačinastija i gora saopštenja od DFa a oni imaju Meda koji priča o dubokoj državi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #17771
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Davno sam ovdje napisao da je Aleksa isti Sveto...vagace,ako vidi da mu ovo odgovara,ide josh u napade,u suprotnom podvice rep kao kuja mala.
    ...

  31. #17772
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Praksa je pokazala da se, nazalost, onome ko ima vecinsku podrsku na cdm forumu, na realnom terenu lose pise. Izgleda da su i demokrate osjetile krv pa napale naseg opakog zavodnika i maga politicke igre.

    A sta je sa ovim tinejdzerskim clickbait saopstenjima demokrata, kakve su im ovo slicice i strelice, je li realno...

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  32. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  33. #17773
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Fascinatno kako se URA, od strane koja je u subotu i neđelju skroz shjeđela đe i svi ostali, mislila što i svi ostali, i činjela što i svi ostali koalicioni partneri, obrnu u dva dana u stranu koja je zapravo sve vrijeme branila i Cetinje i Cetinjane i Crnu Goru i sekularnost i samostalnost i suverenost ove države, a sve to nekakvim atomskim ratom sa DCGom i kompanijom, niotkuda izniklim....
    Takav salto ni Nađa Komaneči ne bi umjela izobrtat, garant.

    Prostije, sad će ili obalit vladu, nebitno ostali ministar i direktor uprave ili ne, ili opet fingiraju sukobe i lažinjaju narod, spašavajući glasove da se ne oburdaju.

    Da parazraziramo jednog velikog čoeka, koji je reko-
    upravljanje je kad čoeka ubijediš da ide tamo đe mu se ne ide, i čini što mu se ne čini, i da to radi istinski srećan.

    Vladajuća većina je vladajuća većina jer je jedan kritični procenat birača uspjela do savršenstva da nauči baš ovoj mudrosti.
    Viđećemo koliki im je broj od tih onaj dan ostao na Cetinje, i odbija da ubuduće istinski srećno ide tamo đe nije htjelo.
    Odnosno, uza svu buku koja se sad diže na te herojske branitelje pravde, principa i ispravnosti, i povratnu buku koju diže vođa zvani ''saću JA vladu obalit, ili ću JA to, i JA, i JA...''
    viđećemo brzo koliki broj birača će ih kazniti za to što su direktno doveli da toga da ova država više nije suverena.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  34. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  35. #17774
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Kakav autogol Demokrata!
    Oni ne shvataju da je najvecem dijelu naroda drago sto je na Cetinju sve relativno mirno zavrseno. Ne shvataju da narod ima razumijevanja i za odredjene strahove i kolebanja ljudi koji su morali donijeti neke teske odluke.
    Spuštajte loptu i ne glumite DF.

  36. The Following 4 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  37. #17775
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Aooooo

    https://www.facebook.com/10659821836...6543733039549/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  38. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 711 of 1249 FirstFirst ... 2116116617017077087097107117127137147157217618111211 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •