Page 901 of 901 FirstFirst ... 401801851891897898899900901
Results 22,501 to 22,514 of 22514

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

Thanks Thanks Given 
    545
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    547 Posts

Moze biti i da je to blef, pritisak na DF, da se dozove pameti i pocne da dize rukice u skupstini kad se to ocekuje od njega, da ne zanoveta previse. Ipak su funkcije po dubini super komad kad uporedis sa gubitkom svega.

Ali da DPS radi na tome da se oni isti pohapse, to ni u najludjem filmu nema. Sve da se raspoluti, da se ocisti hiruski precizno, oni su svi pupcanom vrpcom vezani za bossa i mafiju. U kolo kad hoces, a iz kola kad te puste.

Thanks Thanks Given 
    367
    Thanks Thanks Received 
    267
    Thanked in
    151 Posts

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da nikakve šanse nije bilo da taj dil uspije i da se povukao. Još je godinama prerano da se DPS prikučuje vlasti, pa makar i pod Nikolom Rakočevićem, a kamoli kim gorim.

Opet puno bolje ovako. Nema šta da se razmišlja, sad i zadnji Žarko Rakčević u URA zna da dogovora nema i ne može ga biti. Jedini način na koji se ovaj sukob može riješiti je kroz hapšenja i robiju.

... izbore.

A jes, to je zabranjeno, zaboravih

Izvinjavam se, samo nastavite, anger control management je mnogo bitna stvar za vaskularni sistem
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,223
    Thanked in
    591 Posts

Dps nastavlja da zaposljava u drzavnoj upravi. Sramno!

Fond za inovacije

Podsjeti me na

Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Thanks Thanks Given 
    905
    Thanks Thanks Received 
    828
    Thanked in
    431 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Meni je samo interesantno kako su mnogi, a koji su se realno jutros obradovali ovoj priči o manjinskoj podršci DPSa, sad odjednom ućutali.

Đe zamisli da oni prozbore koju ružnu o gospodaru. Da reču vala je treba da odstupi za dobro ove države, dosta je bilo i njegovog. Muk. Jer u suštini Milo je Kralj, Živio Milo.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To je tipičan sindrom kod nas. Kao kad su mnogi ućutali kad je mitropolit dostavljen na Cetinje, jos uz prisustvo tudje zandarmerije.
    [translated from english]

Thanks Thanks Given 
    180
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    201 Posts

Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ... izbore.

Izvinjavam se, samo nastavite, anger control management je mnogo bitna stvar za vaskularni sistem
    А шта очекујеш од тих избора? Какав исход у односу на садашњи однос снага у парламенту

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

Thanks Thanks Given 
    3,879
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,026 Posts

Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А шта очекујеш од тих избора? Какав исход у односу на садашњи однос снага у парламенту

Nadaju se da se Milo vrati, a to je baš baš sko pa nemoguća misija.

A da poznati DPS podržavaoci dignu glas i traže da se DPS pročisti, to im ne pada na pamet.

Da pokušaju ti čuveni borci za crnogorske nacionalne interese da dignu glas i naprave pritisak da se prljava ekipa skloni, da taj neki blok povedu čisti ljudi.....važi. Jer na kraju balade, sve se svodi ili na idolopoklonstvo jednom mafijašu i njegovom sistemu ili na lični interes koji se broji eurima.

Acika zapalio iz države sa familijom odmah nakon izbora, evo godina prođe i niko ni da prokomentariše.

Pazi, ti isti ti znaju vjerovatno bolje i od mene i od tebe što je kamarila radila, ali neće tražiti da se stvari u "njihovoj opciji" promjene, iako znaju da bi bile dobre dugoročno i za stranku i za državu, a glasaće opet za njih, istog tog Mila, Gvozdena, Petra, Veljovića i ekipu. Tužno ali istinito. Ođe će da prosipaju neke tirade, u koje ni sami ne vjeruju, tražiće trn u oku drugih ali balvane u svom ne vide.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

7. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    4,205
    Thanked in
    2,209 Posts

Quote Originally Posted by nimfa View Post

izlaznost bi bila jedva preko 50%. DF bi ima 22-23 mandata, jer određeni dio glasača Demokrata bi zbog nekih stvari prešli kod njih pa bi Demokrate pale, a URA 5, možda 6. sadašnja opozicija bi takođe izgubila. SNP bi nekako, uz tešku muku uzeo 3 mandata, mada je i ovo pod znakom pitanja. Milača bi imao 2 mandata, jer vlada redom daje fotelje njegovoj partiji. odnos snaga bi možda bio 42-40 ili ostao isti kao sad. samo što bi tad DF mogao da ih zaebava a oni su u startu u prednosti pred izbore. koliko god kamiona para im bude trebalo, SNS će dati. imaju A1, RTCG, i mnoge portale

Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    'IQ 86 u prosjeku rasturi ovu zemlju'

Thanks Thanks Given 
    1,185
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    833 Posts

Mislim da je uzaludni rad objašnjavati kako se dps sa ovom postavom nikad više neće vratiti na vlast.. Nije isključeno da će u budućnosti biti dio koalicije ali samostalno? Nikad više..
    Narodu je pun tuki lažnih obećanja, jer niko nije vidio male ljude jer bogovi se nisu mogli spuštati na taj nivo bez za izbore i za džak brašna.. Narod ie gladan svega, a ko će tolu glad da utoli? Dps? Nikad više..
    Možda neće ni ovi dugo ali ovakav dps je završio karijeru..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    111 Posts

Prije će se Milan Knežević Pipun oženit sa šeširkom Aleksandrom Vuković, nego li se dps vrati na vlast. Oni se lagano gase, sledeći veliki udarac ih čeka za pg izbore i to ce im početak kraja. Iako se i dalje stiče utisak da su "jaki" vjerujte da nisu.
    Jedino da se desi neko čudo, pa da se naprasno obogate od zakulskih radnji profesor i spajić sa sve milatovicem koji je bio spreman da žrtvuje nekoliko crnogoraca tj komita radi ostvarivanja tisućuljetnjog krvavog plana posrbljavanja opštine ct koja je vlasnik svih sakralnih objekata još iz doba paleolita koja je nasilno ukinuta pod crnojevicima i napokon ispravljena u 20vijeku pod vladavinom najvece i najčistije partije u istoriji na cijeloj okrugloj planeti koja je inače ravna ploča.
    Ali mi samo nije jasno zašto onaj cuveni desant jos nije krenuo?
    Nego kad već spomenuh šeširku, jel izbacila jos koju doktorsku disertaciju na najpoznatijem univerzitetu iz donje/gornje gorice o "njegošu šmekeru" i "prevodu gorskog vijenca na srpski".
    Imače moraču su kopali ubačeni agenti iz rusije jer su htjeli da podzemnim kanalima napumpaju Aralsko jezero, a plan korita im je poslat direktno iz tajnih arhiva ct manastira kad su ga ovi "okupatori" oteli opštini.

Sent from puslice using Tapatalk

11. The Following 3 Users Say Thank You to licmius For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,185
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    833 Posts

To bi bio plodonosan brak, gledajući iz aspekta književnosti.. Bem ga, možda dobiju sopstveni pravac #neopipunizam
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

13. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    374
    Thanks Thanks Received 
    1,934
    Thanked in
    1,061 Posts

Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ... izbore.

A šta izbori rešavaju u sukobu sa mafijom, čuš mene, partijom, čiji don, čuš mene, predsjednik, odbija da ode i kad mu stari prijatelji sa Zapada to dobronamjerno preporučuju?

Thanks Thanks Given 
    374
    Thanks Thanks Received 
    1,934
    Thanked in
    1,061 Posts

Quote Originally Posted by licmius View Post
    Prije će se Milan Knežević Pipun oženit sa šeširkom Aleksandrom Vuković, nego li se dps vrati na vlast. Oni se lagano gase, sledeći veliki udarac ih čeka za pg izbore i to ce im početak kraja. Iako se i dalje stiče utisak da su "jaki" vjerujte da nisu.
    Jedino da se desi neko čudo, pa da se naprasno obogate od zakulskih radnji profesor i spajić sa sve milatovicem koji je bio spreman da žrtvuje nekoliko crnogoraca tj komita radi ostvarivanja tisućuljetnjog krvavog plana posrbljavanja opštine ct koja je vlasnik svih sakralnih objekata još iz doba paleolita koja je nasilno ukinuta pod crnojevicima i napokon ispravljena u 20vijeku pod vladavinom najvece i najčistije partije u istoriji na cijeloj okrugloj planeti koja je inače ravna ploča.
    Ali mi samo nije jasno zašto onaj cuveni desant jos nije krenuo?
    Nego kad već spomenuh šeširku, jel izbacila jos koju doktorsku disertaciju na najpoznatijem univerzitetu iz donje/gornje gorice o "njegošu šmekeru" i "prevodu gorskog vijenca na srpski".
    Imače moraču su kopali ubačeni agenti iz rusije jer su htjeli da podzemnim kanalima napumpaju Aralsko jezero, a plan korita im je poslat direktno iz tajnih arhiva ct manastira kad su ga ovi "okupatori" oteli opštini.

Sent from puslice using Tapatalk
    Svaka čast. Jedino fali onaj plan Zmija-Panter-Ostrog... za koji bi ti svako rekao - i ako je satira pretjera ga brate, sem što stvarno postoji u komitskim glavama...

https://www.pobjeda.me/clanak/komand...P108BTFVYaYE6g

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    115 Posts

Quote Originally Posted by acs View Post
    S obzirom imas dobre info, zaboravio si da napomenes sto je uslov ( bio) za sve ovo.
    Ja istovarih to što čuh, a ne čuh ništa oko uslova.

Ima vala materijala da sami izvlačite zaključke - obilasci raznih Eskobara i Lajčaka, ton objava "Vijesti", puštanje probnih balona, izjave istog Dritana... Mijenja se narativ, nešto se iza brda valja...

Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Mislim da je uzaludni rad objašnjavati kako se dps sa ovom postavom nikad više neće vratiti na vlast.. Nije isključeno da će u budućnosti biti dio koalicije ali samostalno? Nikad više..
    Case in point. Ova rečenica je bila nezamisliva na forumu prije samo mjesec ipo - dva.

No dobro... Imao bi ja šta da pišem, al me prosto stra' i na ovom forumu lijevom da se istovaram, da ko ne pročita ko ne bi treba, pa se zamisli, pa da pokvarim nešto... Držim palčeve, pa ćemo posle... Prosto me slatka jeza prođe od same pomisli da su džabe litijali, i da radi metla za SPC i SNS kadar, čeono i po dubini, pa da ne malerišem. Će vidimo.

Thanks Thanks Given 
    313
    Thanks Thanks Received 
    335
    Thanked in
    239 Posts

Quote Originally Posted by acs View Post
    Dps nastavlja da zaposljava u drzavnoj upravi. Sramno!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...000-zaposlenih
    Naš Prokrust jednostavno dominira scenom.Strategije, planovi, powerpoint prezentacije...
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Page 901 of 901 FirstFirst ... 401801851891897898899900901

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)