Page 881 of 1249 FirstFirst ... 381781831871877878879880881882883884885891931981 ... LastLast
Results 22,001 to 22,025 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22001
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Sve je to tacno i onda cemo doc na to da imamo 400k gladnih ljudi
    Moraju se micat iz administracije ali se mora nac i neki vid posla za te ljude. Nova radna mjesta nisu ni na vidiku
    Tipa neka mini fabrika ili nesto slicno
    Ovaj chips sto otvorise ustvari je otvorio kosovar

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  2. #22002
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    može li mi ko objasnit zašto više nema razlike između prve i druge kategorije, da li su to radnici istih sposobnosti od kojih su neki prije ovoga primali 30% veću platu (zbog?) ili se sada daje ista plata nevezano za vrstu posla?
    Kako to mislis kategorije? Mislis, zasto planirano povecanje nije svima isto u procentima?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #22003
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    i ko će da radi u toj mini fabrici? Mi dovlačimo radnike iz okruženja za građevinske poslove gdje je mjesečna zarada blizu 1000e. Prošlo je vrijeme komunizma đe jedan radi a devetorica nadziru.

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Kako to mislis kategorije? Mislis, zasto planirano povecanje nije svima isto u procentima?
    Mislim. Zašto ovi iz druge kategorije treba da imaju sad istu platu kao ovi iz prve a imali su 30% veću. Da li im je ta plata bila veća sa razlogom ili bez?
    Last edited by NSX; 19-11-21 at 14:01.
    She is only here to annoy herself!

  4. #22004
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    U rudnike ih posaljite.. Izmislite kakav gulag, ili na naftne busotine, da ne uznemiravaju elitu od 30 000 birokratije?
    Jesu li to glasali u 3 ujutro dok su pravili paravan vrisku sa glumcima iz DF-a? Da se za sve pita jedan lik, i njegovih 12 podrzavaoca?
    Da nije vas, ne bi se obratila paznja na kote... Samo povezivanje i eto konstruk-tivno bas..
    Sjecate se filma Prosperitet?


    Hvala Lepo

  5. #22005
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @NSX oni ocito polaze od pretpostavke svi oni koji primaju minimalac ustvari primaju minimalac preko racuna, a ostatak na ruke. Onaj sto je primao minimalnu platu ce i dalje primati minimalnu (koja bi bila propisana na 450 npr), a onaj sto je do sada primao 350, da li ce ili ne primati minimalnu zavisi od poslodavca. Svakako ne moze drzava meni da odlucuje koliku cu ja platu kome dati, osim u tom dijelu dje odlucuju kolika je minimalna koju smijem da dajem. Bzvz je ova tabela sa procentima, treba vidjeti tabelu sa apsolutnim iznosima doprinosa da bi se vidjelo kakav ce ovo imati efekat na poslodavce.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #22006
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dosli svi iz inostranstva zbog setnje u litijama i znaju ko je sta od tih radnika primao?

    Nista sem da zakljucimo da su im ovi iz SPC to objasnili..
    Posteni ljudi koji nisu dobijali nista na ruke, oni i sad nagrbusili ko penzioneri?
    Nova kultura prosperiteta elite..

    Hvala Lepo

  7. #22007
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ups.. slucajnost Skupstina i 3 ujutro, slucajnost zakon o SPC, slucajnost litije, slucajnost dolaska ljudi sa svih strana, slucajnost izbor ljudi, slucajnost zaduzenje, slucajnost budzet, slucajnost "glasam ovaj put", slucajnost...
    Stvarno nista bez slucajnosti...
    Pije li ko vode u CG?

    Hvala Lepo

  8. #22008
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Sve je to tacno i onda cemo doc na to da imamo 400k gladnih ljudi
    Moraju se micat iz administracije ali se mora nac i neki vid posla za te ljude. Nova radna mjesta nisu ni na vidiku
    Ne moraju se naci nova radna mjesta, nismo u EX YU pa da nas drzava drzi za ruku i na tom polju. Neka budu gladni, jer kada imamo situaciju da je veliki broj gradjana stvarno gladan a partijski uhljebi su jedan od glavnih razloga sto su gladni, onda vecini koji bi i ostali bez posla u javnom sektoru glad i treba.
    Naravno da ne treba generalizovati te da ima svugdje dobrih radnika, ali mi jednostavno imamo previse zaposlenih u javnom sektoru i tu je jedino rjesenje otkazi pa neka se snalaze kao i ostatak naroda u CG.

    Posla ima mnogo, mnogo vise nego ranijih godina samo se treba malo spustiti i zategnuti rukave, te mozda prihvatiti i kojekakav posao koji nam je ispod "obraza" i "casti". "Uvozimo" konobare, sankere, pizza majstore, kuvare, radnike na gradjevini evo vec 3 godine... Za one obrazovanije i sa poznavanjem jezika je lakse naci posao nego ikada ranije zahvaljujuci COVID19 situaciji jer veliki broj inostranih firmi prima strane radnike i vise "on site" nije jedan od zahtjeva za posao...

  9. #22009
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    A nema stajanja dok ne dodjemo do cifre od 120 000 drzavnih sluzbenika , jer jedan drzavni sluzbenik hrani penzionera po dps Monstatu 2 eura dnevno... ono sto je politika turizma pokrenula neka novaci zavrse , svi po dubini u drzavne firme....
    Svi zinuli na Majkija sto ce plate da poveca a niko ne spominje jasan ekonomski pokazatelj da je cijena pecene prasetine 12 eura a jagnjetine 16 eura kod Dragovica, a sjecate kad je to bilo 6 eura pa je svake godine pomalo skakalo....
    nema sto dok je drzavnih sluzbenika sve vise sa suludnim zvanjima polako tecu pripreme da se pecena prasetina ko prsuta reze....
    Hvala lepo



    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  10. #22010
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Svakako ne moze drzava meni da odlucuje koliku cu ja platu kome dati, osim u tom dijelu dje odlucuju kolika je minimalna koju smijem da dajem. Bzvz je ova tabela sa procentima, treba vidjeti tabelu sa apsolutnim iznosima doprinosa da bi se vidjelo kakav ce ovo imati efekat na poslodavce.
    Upravo to. Meni se cini da se mnogi hvataju za ovu tabelu i gledaju je u pozitivnom svijetlu sa misli "Vidi, velikoj vecini ce da skoce plate" a u realnosti u privatnom sektoru se za one koji su vec imali plate iznad prosijeka nista ne mijenja. Sve u svemu dobroj e za one na minimalcu ali mi se nesto cini kako ce upravo ovo da gura plate u javnom sektoru na vise a na kraju ko ce to da plati? Pa ko drugi nego obicni gradjani na ovaj ili onaj nacin.

  11. #22011
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Will the Covid law lead to mass surveillance?
    Nadziranje rekose?
    Bar, PG, Budva.. ovo-ono?
    Slucajnost..
    Sto ne kazu posteno, kao Ministar sinoc "dijelite se u Torove".. , pa svi u jedan TOR..

    Hvala Lepo

  12. #22012
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Svima je jasno da slucajnosti ne postoje, ali da toliko ponizavaju intelekt naroda u CG, to je zaista arogancija do suludosti.
    Recept za kuvanje zaba, i bez da posole, skretanje diskusija, igranje sa psihom naroda, strahovima, teorijama rezirane svadje politicara.. a svi jedu iz istog tanjira.. e zaista previse..

    Jedino sto mogu da svima vama kazem hvala na info koje dijelite ovdje, da se zaista moze razmisliti i razumjeti vas zadati, projektovani cilj.
    Cime li su uslovili...hmmm... bolje da taj mrak i ne znamo. Nek se nose u persun.

    Hvala Lepo

  13. #22013
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    volio bih znati kome se gospodja obraca kad kaze "vi", cisto da bih i ja bio pazljiv u komunikaciji sa tim ljudima. je li ovo @kaemSe opet napravio neki problem

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #22014
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Izvinite Dejane, ali info ne izmisljaju oni koji nemaju ni jednu sa pola uha, ni iz kabineta kako kazu.. A SKOJ, kimmi, kaemSe, wulfy i drustvo, mnogo bolje info imaju u predvremenu (pokazalo se), nego iko od nas. Tako je.

    Mi samo mozemo da tumacimo, povezujemo tacke, i da razumijemo koliko je moguce..
    Objektivno konstatovati nesto nije bas lagano, obzirom na toliko subjektivnih interesa i ciljeva pojedinaca.
    Nase je da citamo..svaku rijec..
    Od medija nema AjRa.. Propaganda nema za cilj informaciju.

    Hvala Lepo

  15. #22015
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Sve kako si rekao. Ali svi nabrojani imaju i jednu lijepu zajedničku osobinu zbog čega su glasani pretpostavljam. Nisu lopovi. To je eto jedan maleni preduslov za građansku državu. Sa njima kako si rekao teško do građanske države ali zato lako do države koja nije lopovska. Zapravo već smo tu. Do građanske ćemo u nekim narednim iteracijama bože zdravlja.
    Upravo sam kolegi Gagarinu ukazivao to sto ti sada meni ukazujes. Sa razlikom sto ja nijesam toliki optimista, pogotovo po pitanju kradje, za sad im se nije pruzila prilika da pokradu bilo sto osim crkvene imovine, priliku su kao sto znamo iskoristili odma. Ovaj topik je do skoro krasila i rijec sreca u nazivu, licno sam misljenja da je ovo bila crna nuzda, sto je dosta razlicito od srece. Ja sam isto vise srecan sto je dps pao, nego sto sam tuzan sto su ovi dosli. Sad sto se tice pomenute gradjanske drzave, ocigledno je da je ura zeli, ostali ne da je ne zele, vec ce sve uciniti da to ne postanemo, naravno podmuklo boreci se za nju, kao sto se dps borio za boljitak naroda. Imajuci u vidu okruzenje u kom se nalazimo, mentalitet naroda i partnere ure na tom projektu, nadam se da necemo biti ratom zahvacena drzava, naravno gradjanska.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  17. #22016
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Upravo to. Meni se cini da se mnogi hvataju za ovu tabelu i gledaju je u pozitivnom svijetlu sa misli "Vidi, velikoj vecini ce da skoce plate" a u realnosti u privatnom sektoru se za one koji su vec imali plate iznad prosijeka nista ne mijenja. Sve u svemu dobroj e za one na minimalcu ali mi se nesto cini kako ce upravo ovo da gura plate u javnom sektoru na vise a na kraju ko ce to da plati? Pa ko drugi nego obicni gradjani na ovaj ili onaj nacin.
    Ovaj plan je dobar za one koji su realno ostvarivali platu vecu od 450e a bili osigurani na minimalac
    Ovaj plan je dobar za radnike koji su imali plate manje od 450e jer ce sada ili imati minimum toliku platu ili ce poc doma... iskristalisace se situacija na trzistu...neki ce prezivjeti neki nece. (ja sam nesto siguran da se kladionice, Voli, HDl i ostale firme nece gasiti nego ce morati radnike osigurati na minimum 450e.
    Ovaj plan je dobar je svi ljudi koji rade u drzavnim i drugim normalnim firmama ce dobiti vecu platu za iznos koji im je bio teret po osnovu doprinosa za zdrastvo.
    Ovaj plan je dobar je ce generisati vecu potrosnju stanovnistva
    Ovaj plan je dobar jer ce Vlada imati bolji uvid i kontrolu novca u opticaju
    Ovaj plan je dobar je ce se smanjiti novac u sivim zonama

    E sad negativni efekti koji se mogu ocekivati po meni mogu biti:

    1. Inflatorna ocekivanja, a znajuci nase poslodavce kao sto su HDL i Voli i ostali kojima je vazda malo, sigurno mozemo ocekivati i jos veci rast pojedinih cijena
    2. Odredjeni broj radnih mjesta ce sigurno biti ugasen....tu vise mislim na pojedine trafike, higijenicarke i slicno....
    3. Sverc komerc i rad na crno....gotovo sigurno ce se pojaviti, na drzavi je da to proba da suzbije kako zna i umije, za sada se pokazalo da vise ne umije nego sto umije
    4. Ovdje me najvise brinu poslodavci na sjeveru CG, mjesta kao sto su Savnik, Andrijevica, Plav itd...da bi prezivjeli osiguravat ce ljude na 4 sata....a to onda ne znaci nista za taj narod.... znaci kaznena politika mora biti mnogo ozbiljnija....a da bi bila ozbiljnija potrebno je dodatno ojacati sve vreste inspekcija (eto sane za prekomponovanje javne uprave iz faze nerada u fazu kada ti zaposleni zaista mogu doprinijeti drustvu)

    E sada sanse

    1 Ovo ce biti (ako bude izglasano) dobra pozivnica za investitore... doprinosi po zaposlenima ce biti najnizi u regionu a to def treba da bude stimulativno po investitore
    2. Da se najzad okrenemo privlacenju green field investicija... da se pokrene proizvodnja (juce spajic rece da ga zove po 5 investitora dnevno od kako su culi za plan
    3. ima vjerovatno jos al me muka vise da pisem.
    Ovaj plan je dobar je ce nas usmjeriti ka investicijama i privlacenju produktivnosti

  18. #22017
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    ... Imajuci u vidu okruzenje u kom se nalazimo, mentalitet naroda i partnere ure na tom projektu, nadam se da necemo biti ratom zahvacena drzava, naravno gradjanska.

    Ne brini, čak i ako bude rata biće građanski.

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #22018
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ovaj plan je dobar za one koji su realno ostvarivali platu vecu od 450e a bili osigurani na minimalac
    Ovaj plan je dobar za radnike koji su imali plate manje od 450e jer ce sada ili imati minimum toliku platu ili ce poc doma... iskristalisace se situacija na trzistu...neki ce prezivjeti neki nece. (ja sam nesto siguran da se kladionice, Voli, HDl i ostale firme nece gasiti nego ce morati radnike osigurati na minimum 450e.
    Ovaj plan je dobar je svi ljudi koji rade u drzavnim i drugim normalnim firmama ce dobiti vecu platu za iznos koji im je bio teret po osnovu doprinosa za zdrastvo.
    Ovaj plan je dobar je ce generisati vecu potrosnju stanovnistva
    Ovaj plan je dobar jer ce Vlada imati bolji uvid i kontrolu novca u opticaju
    Ovaj plan je dobar je ce se smanjiti novac u sivim zonama
    1. Slazem se ali niko od nas ne barata sa tim informacijama, tancije koliko je takvih
    2. Definitivno je bolji za ljude koji su imali plate manje od 450€, tu nema price
    3. Odlicno i za one u drzavnim firmama, medjutim opet se postavlja pitanje odakle ce nedostatak u drzavnoj kasi da se nadoknadi tako da je diskutabilo koliko je ovo izvodljivo
    4. Na papiru definitivno, medjutim u realnosti kada se osvrnes malo i na skok cijena zapitas se sta se stvarno desava
    5. Bolji uvid u sta? U tok i kontrolu novca? Ahahaha, da, da, hoce ali za one koji su bili na minimalcu, za sve ostale koji su primali kesh na ruke a ostalo na racun se nista ne mijenja, to ce da bude isto.
    6. Apsolutno minimalno ali koliko god da smanji dobro je, slazem se

    Nisam htio da predstavim plan kao ultimativno losh, vec da predstavim cinjenicno stanje da ipak nije svemoguc i niti priblizno dobar koliko se mnogima cini na prvi pogled. U sustini treba postaviti jedno kljucno pitanje u svemu, ili mozda dva.

    1. Imati cemo drasticno manji priliv novca u drzavnu kasu te samim tim se postavlja pitanje odakle ce to da se pokrije?
    2. Hoce li "povecanja potrosnja" (na racun povecanja plata) da bude dovoljna da se drzavna kasan napuni koliko je potrebno uzevsi u obzir da veliki dio ljudi u drzavnom sektoru takodjer ocekuje povecanje plate?

    Jedno je 100% sigurno, ovakve stvari se ne donose iz hira vec postepeno a meni se cini da bi predlagaci plana da urade sve, osim da to odrade postepeno. Uostalom vidjet cemo svi kako ce da se odvija situacija, ako bude malo srece mozda i izvucemo nesto dobro za sve gradjane CG iz ovoga.

  21. #22019
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default


    Ne mogu da vjerujem da bilo ko u CG a da nije politicar (sarene laze) moze da prica o investicijama...
    Prati li se ekonomija van granica CG, Balkana, EU, i sire?
    Svi "cekaju" investitore po svijetu, ali eto u CG se ocekuju kao rezultat CG politicara?
    Svi istu pricu.. investicije su u gasenju u svijetu (osim poznatih korporacija koje imaju udjela).
    U kojem svijetu zivite?
    Stvarno gledate CG i regionalne medije?
    To sto je bilo sa gradnjom i to je to i to max sa lokalnim finansijerima..
    Cita se da se zvecka na granicama istocne Evrope a mi tu dje jesmo...
    Alo bre?


    Hvala Lepo

  22. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:

    NSX

  23. #22020
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    volio bih znati kome se gospodja obraca kad kaze "vi", cisto da bih i ja bio pazljiv u komunikaciji sa tim ljudima. je li ovo @kaemSe opet napravio neki problem

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ja Dejane sve sto gospodja napise ne vidim. Bas ne znam sta se desava. Vidim samo da su postovi sakriveni u nizu. Ne bi trebalo da sam ja problem

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  25. #22021
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nikad mi nije bilo jasno kako politicari mogu da zamajavaju narod neistinitim obecanjima, da koriste blef pricu sa ko zna kakvim statistikama, dezinformacijama, i nemaju zakonsku odgovornost za dovodjenje glasaca u zabludu, a narodu dodaju zakone, ovo smijes rec, ovo ne smijes, ne smijes da siris dezinformacije, ne ovo ne ono.. i opet i to slucajnost?
    Piti vodu sto cesce...
    Zbog sivih celija...

    Hvala Lepo

  26. #22022
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pije li ko vode u CG?

    Hvala Lepo
    Petak veče, pije se pivo, a preko 90% piva je voda
    Love, peace and respect.

  27. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  28. #22023
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default



    Ovi se tako smiju od srca da je milina posmatrati zadovoljno drustvo.. Srecom niko neuhranjen..

    Hvala Lepo

  29. #22024
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Evo sad slusam paralelno SZO i nove konstatacije (spomenuse i istocnu evropu).. parafraziram Tedrosa - Vakcine dovoljno ne funkcionisu u transmisiji i sirenju bolesti ni u Istocnoj Evropi ni u drugim visoko vakcinisanim zapadnim drzavama i treba da se radi vise restrikcija i ogranicenja, fizicke distance, maske, da se ljudi ne okupljaju u masama i ostale mjere...
    Dakle, sve krasno za nove investicije, biznise, itd itd...buji paji..
    Nekad se pilo vode sa Ribnice, nekad i Morace.. Cijevna kristalna...
    Ovdje ne pomaze voda ni sa Korita Ivanova...


    Hvala Lepo

  30. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:

    NSX

  31. #22025
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Oo vidi ti Konatara iz URE vratio se u normalu, Bože podrži i izbriši ovo ludilo, hirove, mržnje...
    Aj sa srećom, samo da nastavi
    Love, peace and respect.

Page 881 of 1249 FirstFirst ... 381781831871877878879880881882883884885891931981 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •