Page 1031 of 1249 FirstFirst ... 315319319811021102710281029103010311032103310341035104110811131 ... LastLast
Results 25,751 to 25,775 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25751
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Onom dijelu koji podržava zapad presmrđelo je da im se miješaju oni sa istoka i obratno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #25752
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nasadiće ih DF i sebe dići iz mrtvih, a URA će nakon toga morati da sa DPS-om nastavi saradnju. Ove priče kako SAD traže nešto...uh, mi smo njima samo jedan omanji poligon. Imaju Ameri druge ciljeve, a među njima su BiH, Turska, a i Vučić je tu u igri da bi ga držali na uzdama...U suštini, stabilnost je neostvariva sa mnogim političkim akterima u CG iz bukvalno svih partija. Njihov cilj jeste relaksacija ali jedno znam, nikada se neće ponoviti DPS tortura. Oni su prošlost sa svojim pljačkasko mafijaško radikalnim stavovima...

  3. #25753
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Dps bi bio politicka proslost da ge ne ozivljavaju URA i SNP sa ovom manjinskom vladom.
    Hasta siempre!

  4. #25754
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Zivot je lutrija…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  5. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  6. #25755
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ove priče kako SAD traže nešto...uh, mi smo njima samo jedan omanji poligon.
    Zapadni Balkan je Amerima od ogromne strateske vaznosti. A ako izgube uticaj u Crnoj Gori, mogu da se pozdrave od ostatka regiona.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  8. #25756
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ako URA napravi manjinsku Vladu sa Jokovicem, Ibrahimovicem, Raskom itd....
    Muradif Grbović likes this..

  9. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  10. #25757
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Muradif Grbović likes this..
    Vraca se u željeznicu na belom konju, ili bmw-u, da iskoristi one odmore
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #25758
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Jel ovo jos neko vjeruje da DPS moze u bilo kakvom obliku u Vladu? Sto 30 godina vladavine ucini coeku...

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  13. #25759
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jel ovo jos neko vjeruje da DPS moze u bilo kakvom obliku u Vladu? Sto 30 godina vladavine ucini coeku...
    Donekle razumijem njihove glasace koji i dalje u to vjeruju. Razmisljanje im nije jaca strana. Ali trika nema da visokopozicionirani DPS-ovci nisu svjesni sta im se desava. Ali ako ipak nisu, bice posle Podgorice.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #25760
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jel ovo jos neko vjeruje da DPS moze u bilo kakvom obliku u Vladu? Sto 30 godina vladavine ucini coeku...
    Ja ne vidim razliku izmedju njih i BS-a, SD-a ili SDP-a... cak su mi i gori od njih ako postoji skala mrznosti pojedinih partija.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  16. #25761
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ja ne vidim razliku izmedju njih i BS-a, SD-a ili SDP-a... cak su mi i gori od njih ako postoji skala mrznosti pojedinih partija.
    Naravno da su gori.
    Hasta siempre!

  17. #25762
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ja ne vidim razliku izmedju njih i BS-a, SD-a ili SDP-a... cak su mi i gori od njih ako postoji skala mrznosti pojedinih partija.
    Kad je u pitanju alavost na fotelje i pozicije, uzimanje para i stanova, tu su sateliti pomenuti daleko veći šljam od dpsa... ulazit sa njima u kombinacije je jednako kao sa dps ako ne i grdje...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  19. #25763
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Iskreno, nema se što zamjeriti DPS-u ukoliko dođe do ovog aranžmana. No, svi poslanici trenutne vladajuće grupacije koji bi u tome učestvovali, sa mog stanovištva, bi zaslužili da se smatraju i političkim i ljudskim nulama.
    Još uvijek se nadam da do prevare neće doći.

  20. #25764
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Prosto je nevjerovatno odsustvo bilo kakve objektivnosti, i logike, kod pojedinih političkih aktera (naravno, ako ima istine u sve glasnijem šuškanju o manjinskoj Vladi)...

    Šteta bi bila da se jedina građanska opcija, samougasi, formiranjem manjinske Vlade sa dps-om...

    Takav korak, bio on pogrešna procjena, ili "naredba" određenih zapadnih partnera, bi skoro sigurno vodio u potpunu, i to najmanje političku, destabilizaciju države...

    Bojim se da bi rezultat izbora, nakon tog poteza, bio vrlo neprijatno iznenađenje "prozapadnim" snagama, i veliki korak unazad za samu CG...

    Svakako, vjerujem da od toga nema ništa, posebno ne u trenutku kada je izglasan budžet (sa istorijski ambicioznim planom), kao i tužilački savjet...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  21. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  22. #25765
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ma mora da padne ova Vlada, samo gledaju df i ura najbezbolniji nacin to da urade, evo pola godine. Jbg, sta ocekujes kad ucjenjujes, drzis sve direktore u vd stanju dok ti ne izglasaju budzet, smjenjujes im kadar i ubacujes kadar Milacica.. Tuga od drzave dje Milacic ima svoje kadrove na rukovodeca mjesta. Samo zbog njega i Zdravkove djece mi je milo sto ce da padne ova Vlada


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #25766
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,518
    Thanks Thanks Given 
    5,387
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Jes ura je glavni problem u drzavu

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  25. #25767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Kaže imamo plan da formiramo vladu bez DF i DPS koja bi zamijenila sadašnju vladu koje je takođe bez DF i DPS

    Ajde vidjećemo. Ja mislim da URA nije luda da vrši političko samoubistvo formirajući manjinsku vladu uz podršku DPS. Ali ne bi bilo prvi put, naše partije odavno rade u korist vlastite štete. DPS i zakon o otimanju crkava.

    Kako god da ispadne dobitnik ovoga je DF koji iz pozicije ludaka i paranoika dolaze u poziciju "jesmo li vam rekli". Istog sekunda vraćaju većinu birača koji su ih napustili i prešli Zdravku i Demokratama.

  26. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #25768
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Prosto je nevjerovatno odsustvo bilo kakve objektivnosti, i logike, kod pojedinih političkih aktera (naravno, ako ima istine u sve glasnijem šuškanju o manjinskoj Vladi)...

    Šteta bi bila da se jedina građanska opcija, samougasi, formiranjem manjinske Vlade sa dps-om...

    Takav korak, bio on pogrešna procjena, ili "naredba" određenih zapadnih partnera, bi skoro sigurno vodio u potpunu, i to najmanje političku, destabilizaciju države...

    Bojim se da bi rezultat izbora, nakon tog poteza, bio vrlo neprijatno iznenađenje "prozapadnim" snagama, i veliki korak unazad za samu CG...

    Svakako, vjerujem da od toga nema ništa, posebno ne u trenutku kada je izglasan budžet (sa istorijski ambicioznim planom), kao i tužilački savjet...

    Sent using Tapatalk
    .
    Naravno da nece biti nikakve manjinske Vlade sa podrskom DPSa.

    Takva prica odgovara samo DPSu jer produzava njihov zivot na respiratoru i pokazuju glasacima da su i dalje navodno relevantna opcija za Pg izbore.

    DPS ce uraditi sto god da treba da odrzi taj privid, pa ce preko svojih botova plasirati ove price kroz viber, komentare na portalima, price kroz kafice...

    Ko iole ima nesto u glavu zna da to nije opcija, ali eto, ima dosta ljudi koji nemaju previse u glavu, DPS im popio mozak.

  28. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  29. #25769
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    može li bit da će ih DF podržat i kraj? dignu ruku za nekog novog premijera i toeto. uspe im se keš jaki (i zaprijeti) da ne talasaju i ćao. nastavljaju da zapošljavaju lopatama. znam da se gura da DF mora napolje, ali opcija ima. a mislim od DPSa da nema ništa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #25770
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Prosto je nevjerovatno odsustvo bilo kakve objektivnosti, i logike, kod pojedinih političkih aktera (naravno, ako ima istine u sve glasnijem šuškanju o manjinskoj Vladi)...

    Šteta bi bila da se jedina građanska opcija, samougasi, formiranjem manjinske Vlade sa dps-om...

    Takav korak, bio on pogrešna procjena, ili "naredba" određenih zapadnih partnera, bi skoro sigurno vodio u potpunu, i to najmanje političku, destabilizaciju države...

    Bojim se da bi rezultat izbora, nakon tog poteza, bio vrlo neprijatno iznenađenje "prozapadnim" snagama, i veliki korak unazad za samu CG...

    Svakako, vjerujem da od toga nema ništa, posebno ne u trenutku kada je izglasan budžet (sa istorijski ambicioznim planom), kao i tužilački savjet...

    Sent using Tapatalk
    Pomiješana su mi osjećanja....

    Prosto ne znam šta da mislim. Ono što meni najviše smeta kod ove vlade je što je dozvolila strankama koritašenje i dubinu.

    Ovom novom vladom, političkom zar ne, će i ministri postati stranački idioti ko uostalom za vrijeme DPSa.

    Dakle URA, za koju sam glasao između ostalog i zbog guranja priče o ekspertskoj vladi, sad će da pravi političku vladu sa Jokovićem kao nekim ministeom nečega, a koji ima sćebenu srednju školu. Presmiješno.

    Sa druge strane....upali smo u nekakav gordijev čvor iz kog nikako da izađemo. Stranke ubačaju lopatama svoje aktiviste i non stop su u kampanji.

    Jasno je da ovo sa ovim DFom avetnim ne funkcioniše. Jasno je da nema stabilne podrške u parlamentu. DF je buši od starta, ali nisu smjeli glasati protiv da ih narod ne rastrgne. Problem su avetni lideri DFa koji su svojim neozbiljnim djelovanjem i prozivanjem Bajdena da je komunista, između ostalog, sebe doveli do toga da i zvanično nisu partner Zapada.

    Meni samo nije jasno zašto se bježi od izbora. Formiranjem DH moguća je realna većina bez DPSa i DFa. Očigledno to mnogima ne odgovara.

    Sa druge strane, ovaj status quo nas ne vodi nikuda. Nema ništa od deblokiranja sudstva i tužilašta i izlaska iz VD stanja, dakle nema napretka ka EU ni makac.

    Jedino kako bih mogao nekako da progutam ovu nekakvu manjinsku vladu je da ostanu Miki, Jakov i Tamara, da sankcije Zapada obuhvate veći dio taloga DPSa i komad DFa, da se deblokiraju institucije, usvoji zakon o porijeklu imovine i ubrza put ka EU maksimalno.

    Kad sve saberem i oduzmem, stanem i razmislim, ostajem pri tome da su novi izbori najpoštenije rješenje. Formiranjem DH mislim da bi bila izvjesna većina bez DPSa i DFa, što bi za CG bila ubjedljivo najzdravija opcija.

    DPS, sa druge strane, nakon sankcija i povlačenja "šefa" je u haosu. Već su, koliko čujem, formirana dva tabora...jedan oko Jevta, a drugi oko Vukovića, a naziru se i novi. Mislim da nisu daleko od raspada.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 16-01-22 at 22:30.

  32. #25771
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pomiješana su mi osjećanja....

    Prosto ne znam šta da mislim. Ono što meni najviše smeta kod ove vlade je što je dozvolila strankama koritašenje i dubinu.

    Ovom novom vladom, političkom zar ne, će i ministri postati stranački idioti ko uostalom za vrijeme DPSa.

    Dakle URA, za koju sam glasao između ostalog i zbog guranja priče o ekspertskoj vladi, sad će da pravi političku vladu sa Jokovićem kao nekim ministeom nečega, a koji ima sćebenu srednju školu. Presmiješno.

    Sa druge strane....upali smo u nekakav gordijev čvor iz kog nikako da izađemo. Stranke ubačaju lopatama svoje aktiviste i non stop su u kampanji.

    Jasno je da ovo sa ovim DFom avetnim ne funkcioniše. Jasno je da nema stabilne podrške u parlamentu. DF je buši od starta, ali nisu smjeli glasati protiv da ih narod ne rastrgne. Problem su avetni lideri DFa koji su svojim neozbiljnim djelovanjem i prozivanjem Bajdena da je komunista, između ostalog, sebe doveli do toga da i zvanično nisu partner Zapada.

    Meni samo nije jasno zašto se bježi od izbora. Formiranjem DH moguća je realna većina bez DPSa i DFa. Očigledno to mnogima ne odgovara.

    Sa druge strane, ovaj status quo nas ne vodi nikuda. Nema ništa od deblokiranja sudstva i tužilašta i izlaska iz VD stanja, dakle nema napretka ka EU ni makac.

    Jedino kako bih mogao nekako da progutam ovu nekakvu manjinsku vladu je da ostanu Miki, Jakov i Tamara, da sankcije Zapada obuhvate veći dio taloga DPSa i komad DFa, da se deblokiraju institucije, usvoji zakon o porijeklu imovine i ubrza put ka EU maksimalno.

    Kad sve saberem i oduzmem, stanem i razmislim, ostajem pri tome da su novi izbori najpoštenije rješenje.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Izbori na proljece i nova vlada URA+DEM+DH. Druge nema.
    Pitanje je je li profesor sa drugarima sa zapada dogovorio podrsku i infrastrukturu za DH.

  33. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  34. #25772
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Izbori na proljece i nova vlada URA+DEM+DH. Druge nema.
    Pitanje je je li profesor sa drugarima sa zapada dogovorio podrsku i infrastrukturu za DH.
    Kud ćeš veću podršku od "Evropa sad"...

  35. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  36. #25773
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kaže imamo plan da formiramo vladu bez DF i DPS koja bi zamijenila sadašnju vladu koje je takođe bez DF i DPS

    Ajde vidjećemo. Ja mislim da URA nije luda da vrši političko samoubistvo formirajući manjinsku vladu uz podršku DPS. Ali ne bi bilo prvi put, naše partije odavno rade u korist vlastite štete. DPS i zakon o otimanju crkava.

    Kako god da ispadne dobitnik ovoga je DF koji iz pozicije ludaka i paranoika dolaze u poziciju "jesmo li vam rekli". Istog sekunda vraćaju većinu birača koji su ih napustili i prešli Zdravku i Demokratama.
    Izgubili apsolutno svi po broju glasove ako se ovo desi mnogi bi razocarani posli u apstinente. URA bi mozda prezivjela ali SNP pa pa. Ja se i dalje nadam da nisu toliko ludi da ovo pokusaju.
    Hasta siempre!

  37. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  38. #25774
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Не свиђа ми се ово. Прерано је да ае аболирају мањине и свега лошег што су направиле. Алооо треба посрани Ибрахимовић сад нешто ту да паламуди у некој новој влади !? Лоповчина она. Или Јоковић брав који само Бог зна како је дошао до тога да он буде неко од важности. Каква чоколадна бананица од државе

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Last edited by nimfa; 16-01-22 at 22:43.
    Sate sate sate

  39. The Following 4 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  40. #25775
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Не свиђа ми се ово. Прерано је да ае аболирају мањине и свега лошег што су направиле. Алооо треба посрани Ибрахимовић сад нешто ту да паламуди у некој новој влади !? Лоповчина она. Или Јоковић брав који само Бог зна како је дошао до тога да он буде неко од важности. Каква чоколадна бананица од државе

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Manjine je abolirao Dritan, onog časa kada je potpisao onaj "memorandum". Naravno da nikome ne smetaju manjine(uostalom kakve manjine kada smo građansko društvo?) ali neka prvo svoje političke redove pročiste od štetočina, pa neka se jave. Do tada samo na kvarno mogu doći u poziciju da budu neki faktor "stabilnosti" ali bi državu gurnulo u najveći haos do sada, što nam realno ne treba...

Page 1031 of 1249 FirstFirst ... 315319319811021102710281029103010311032103310341035104110811131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •