Page 810 of 1249 FirstFirst ... 310710760800806807808809810811812813814820860910 ... LastLast
Results 20,226 to 20,250 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20226
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    I meni su prije 5 godina govorili da sam Srbin (DPS i kompanija), a sad mi govore da mrzim Srbe (DF i kompanija)...
    Ni jedno ni drugo nije tačno

    Najgore mi je kad to pričaju ljudi koji su prije 5 godina bili u DPS i optuživali me da sam Srbin i radim protiv CG, a sada ti isti ljudi preletači koji su pošli u Demokrate kažu da ja mrzim Srbe.
    Ludilo mozga.
    Love, peace and respect.

  2. #20227
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Kako se cudno pise novi izbori: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...j-nema-mandica

    I ova legenda koja je plagirala magistarski rad, hoce drustvo bazirano na znanju i obrazovanju: https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-i-obrazovanju
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #20228
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kako se cudno pise novi izbori: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...j-nema-mandica

    I ova legenda koja je plagirala magistarski rad, hoce drustvo bazirano na znanju i obrazovanju: https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-i-obrazovanju
    Ma pušti magistarski, nije on to plagirao sve su peilike a i nebitno je.

    Zamisli borbu za društvo bazirano na znanju i obrazovanju i onda postaviš nastavnika fizičkog za direktora ZZZ. Pa ima li u tu stranku da je neko nekad radio nešto sa ljudskim resursima? Kakvo ludilo bem ti sve.

    A inače ZZZ je i dalje zavod za evidentiranje nezaposlenih i za primanje plata uhljeba i ništa drugo. Ne znam zna li iko ikoga kome je ZZZ našao posao.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  5. #20229
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Gledah malo priloge o rekonstrukciji na dnevniku noćas i razmišljam - koliko ovi naši partijci mogu da bullshituju, pa to je umjetnost. Stvarno treba bit talenat da svaki dan pričaš nekakvu praznu priču i nadgornjavaš se, a da pritom nikakvo konkretno rješenje ne nudiš.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. #20230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,204
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Gledah malo priloge o rekonstrukciji na dnevniku noćas i razmišljam - koliko ovi naši partijci mogu da bullshituju, pa to je umjetnost. Stvarno treba bit talenat da svaki dan pričaš nekakvu praznu priču i nadgornjavaš se, a da pritom nikakvo konkretno rješenje ne nudiš.
    A svaki covjek kad "svoje" slusa veli isto - kakvi su ovi moji kraljevi spram njihovim gooovnima.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #20231
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A svaki covjek kad "svoje" slusa veli isto - kakvi su ovi moji kraljevi spram njihovim gooovnima.
    Mozesh reci-svaka ovca kada slusha svoje...

    Jer vi znaju shta ovcama odgovara,i onda svako malo plasiraju hranu za ovchice...

    Problem je kad ti pogubish dodir sa realnoshcu,i nemash pojma shta zapravo ovchicama prija i kako ih umiriti,e tada je neminovno-baaambara....

    Pogadjash naravno ko ga je popushio na taj nachin...

    Po mom skromnom sudu,oporba u Srbiji se nada nekom slichnom scenariju,ali mislim da su se tu bash preshli...

    Usnija koliko god bio bolestan,koliko god hvatao sam sebe u laz na dnevnom nivou,koliko god sanjao o nekim glupostima,smatrao sebe za liderom Z.Balkana,zna recimo penzionere svako malo da chasti po 20,30,50€...a izbori se blize...a njima jadnima dosta,da ne gataju da li bi im Marko,Janko,Mujo,ili Ibro dali i koliko bi im dali,bolje zaokruziti Acu budalicu,jer on makar brine o nama!
    ...

  8. #20232
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kako se cudno pise novi izbori: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...j-nema-mandica

    I ova legenda koja je plagirala magistarski rad, hoce drustvo bazirano na znanju i obrazovanju: https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-i-obrazovanju

    Mene zanima jedna stvar,ajde da kazem hipotetichki,iako mi je pregadna ta rijech,budu uskoro izbori...chemu se nadaju svi ovi koji ih prizeljkuju,zar misle da se situacija drastichno promijenila?
    ...

  9. #20233
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pravda za Mandu i Meda!
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

    acs

  11. #20234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mene zanima jedna stvar,ajde da kazem hipotetichki,iako mi je pregadna ta rijech,budu uskoro izbori...chemu se nadaju svi ovi koji ih prizeljkuju,zar misle da se situacija drastichno promijenila?
    Iz njihove perspektive samo mogu da dobiju. Izmiješaju se opet karte, ali ovaj put neće biti ludi da nekog drugog poture na čelo liste da bude kriv za izborni poraz.

    Ako pobijede tražiće pola vlade. Ako izgube i vrati se DPS oni su opet poslanici u skupštini. Istina, gubi sav narod Crne Gore, ali to je žrtva koju su oni spremni da podnesu.

  12. #20235
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cekajte da cujete sta stranci i mocnici porucuju ko moze a ko ne moze, kako moze.. Stvarno ne razumijem sto se $ekirate oko toga kao da se mi ista pitamo.... Ionako ...khm...
    Ili mozda grijesim.. hm...


    Hvala Lepo

  13. #20236
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iz njihove perspektive samo mogu da dobiju. Izmiješaju se opet karte, ali ovaj put neće biti ludi da nekog drugog poture na čelo liste da bude kriv za izborni poraz.

    Ako pobijede tražiće pola vlade. Ako izgube i vrati se DPS oni su opet poslanici u skupštini. Istina, gubi sav narod Crne Gore, ali to je žrtva koju su oni spremni da podnesu.
    Shto implicira da oni i dalje imaju...izvanrednu saradnju,a tu su i dechki koji kriju taj uradak,da.
    ...

  14. #20237
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ma cim se svi oni pravdaju po medijima da niko nije protiv njih iz svijeta, ili da imaju podrsku, trce po potvrde po ambasadama i stranim drzavama, da mogu svi u vlast.. koji zvek od trosenja novca za izbore.. ili ljudi sjede na usima li ih neozbiljno shvataju, ili ne cuju sta oni pricaju.. tek stvarno nije zdravo toliko projekcije, kombinatorika, a veze s vezom..
    lijepo vratite sve njihove intervjue, nebitno koja partija ili pokret... svi isto pricaju.
    ljutite se na cg politicara mandica kao da je neka cg babaroga, a slavite premijera kojeg je on predlozio df-u kako rekose iz te koalicije.. ne volite sps a isti premijer po njihovoj prici je bio kandidat iste, pa je i gosp. abazovic bio prisutan (ako grijesim ispravite)...
    sizofreno totalno + $ekiracija oko kombinatorike za koje njih nije ni briga, posebno od svih na forumu..
    gdje je logika?
    /seen Raquel

    Hvala Lepo

  15. #20238
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    upsss... nije valjda da je tolika naiva ovdje da se smatra da je prevejani politicar tek onako gurnuo, pa "zeznut" od amatera, pa jos i samovoljno odstupio od funkcije..."drs'te me..." pa jos "nek mi oprosti cg javnost" hahahahaha
    ne mogu da vjerujem.. zaista ste sebe doveli u taj film?
    mislim, glumci su glumci, a emocije ipak.. kad je scena u pitanju.. e ne mogu da vjerujem
    zvek...

    Hvala Lepo

  16. #20239
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Maljem u čelo

    https://www.vijesti.me/v/570650?utm_..._share_counter

    Poslanički klub Crno na bijelo pozvao je predsjednika Skupštine Aleksu Bečića da hitno sazove sjednicu parlamenta, sa prvom tačkom dnevnog reda - izglasavanje Tužilačkog savjeta.

    "Pandora papiri još jednom su nepobitno pokazali zbog čega je neophodna apsolutna reforma Tužilaštva, kako ne bi, kao mnoge do sada, završila u fiokama. Krajnje je vrijeme da se, kao vlast, ponesemo odgovorno prema građanima Crne Gore i ispunimo obećanja koja smo dali tokom predizbornih kampanja, a koja se odnose na dugo očekivane promjene i reforme tužilaštva, kako bi mnoge afere koje su decenijama potresale Crnu Goru dobile epilog kakav zaslužuju”, navodi se u saopštenju.

    Svako prolongiranje izglasavanja novog Tužilačkog savjeta značilo bi da neko svjesno blokira Crnu Goru na njenom evropskom putu i opstruira borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije, poručili su iz poslaničkog kluba Crno na bijelo.

    "Evo prilike da ostale kolege iz vladajuće većine pokažu da im prioritet nijesu funkcije i borba za fotelje. Još jednom pozivamo predsjednika Skupštine da bez odlaganja zakaže sjednicu Skupštine Crne Gore kako bismo izglasali novi Tužilački savjet”, zaključuje se u saopštenju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #20240
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ovo nije pdf za "stocni fond", tako da je zalud da se pravdate, vec su asocijacije politicke jer smo na forumu Politika...
    Tako da, i vi i vasi slicnomisljenici mozete nastaviti u istom tonu.
    Dovoljno je da se moze politicki iskusno procijeniti..
    Ovo sto sam ja kritikovala, svako normalan sa zrnom ljudskog rezonovanja bi identicno reagovao... Tako da.. Istomisljenici ili oni koji teze takvim frazama, neka ih.. Pokazuju se.. Za zgrazavanje.
    Maja cita ono sto je napisano na pdf buducnost cg..


    Hvala Lepo

  18. #20241
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...konu-o-budzetu

    jedna od jačih izjava u poslednjih par godina

    “Svi oni koji su prešli census imaju veći legitimitet od bilo koga drugoga, jer lideri političkih partija posjeduju određenu harizmu, a partije su ih prepoznale kao sposobne ljude i izabrale za predsjednike”, naveo je Joković.



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #20242
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,497
    Thanks Thanks Given 
    5,347
    Thanks Thanks Received 
    3,831
    Thanked in
    1,519 Posts

    Default

    davno napisah ja za casnog i u svoje prse glasnog jokovica da je teska prevara
    sad bi guzonja po stare godine milioner da postane
    sve sami prevaranti i lopovi
    idemo Dritane istraj protiv ove bagre nezajazene uprkos osmjehu potpuno sam ozbiljan
    jes on ima harizmu, ima taman kao ekspres lonac
    P.S
    samo da maja sad ne okaci gasne komore iz ausvica

  20. The Following 7 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  21. #20243
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Mene je blam njihovog blama



    https://m.cdm.me/politika/popovic-sj...volju-gradana/

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  22. #20244
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...konu-o-budzetu

    jedna od jačih izjava u poslednjih par godina

    “Svi oni koji su prešli census imaju veći legitimitet od bilo koga drugoga, jer lideri političkih partija posjeduju određenu harizmu, a partije su ih prepoznale kao sposobne ljude i izabrale za predsjednike”, naveo je Joković.



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Harizmatični lideri stranaka

    Al dobro, makar imaju o sebi visoko mišljenje, za razliku od građana koje očigledno smatraju ovcama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #20245
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default



    Đe će Makso službenim kad je Skupština raspuštena odavno?

  24. #20246
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Harizmatični lideri stranaka

    Al dobro, makar imaju o sebi visoko mišljenje, za razliku od građana koje očigledno smatraju ovcama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Očgledno i jesu harizmatični, jer...
    Kada na izbore izađe blizu 80% upisanih birača, koji glasaju za njih - sa punim pravom imaju visoko mišljenje o sebi i treba da ovako tvrde pazar.

    Sve je to kako i treba da bude. Glasali smo, gledajmo.
    In vino veritas

  25. #20247
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    sad bi guzonja po stare godine milioner da postane
    ima je keša vazda, al jbg ođe veći priliv no što je očekiva. još sad je u džepu BGa, ihaa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #20248
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Očgledno i jesu harizmatični, jer...
    Kada na izbore izađe blizu 80% upisanih birača, koji glasaju za njih - sa punim pravom imaju visoko mišljenje o sebi i treba da ovako tvrde pazar.

    Sve je to kako i treba da bude. Glasali smo, gledajmo.
    Oni su se bili posakrivali na zadnja mjesta na tim listama, a isturili Zdravka, a sad su odjednom harizmatični lideri. Mislim....

    Za razliku od DPSovaca koji se živi nisu čuli da kritikuju listu na kojoj je Brano Gvozdenović drugo ime, a u prvih deset bili i Petar Ivanović i Peđa Boškić, ovi koji su glasali promjene itekako su kritični prema blavorima koji su nažalost dio nove većine.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #20249
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Ao što čini ova URA, stvarno su pravi kleronacionalisti, sve trče oko sveštenih lica, vuku ih za rukav da se slikaju sa njima u borbi za glasove....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #20250
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    slusah sad nesto sto se u cg naziva 'konferencija za novinare' cg politicara medojevica u vezi sa planom min finansija i kako ce njegova partija reagovati u vezi s tim..
    ono sto je bilo interesantno jesu podaci i poredjenja koja je napravio..
    ali i neki 'fijuk' oko zaljenja za sopstvenom valutom i nedostatak mogucnosti da se poigraju i sa tim preko cbcg..lament
    perperic centralna banka ovo ono..
    prica oko parazitske administracije u procentu za smijeh itd.. pa jos i prica o krizi energije u svijetu (secamo se da je kap nekad trosio i vise od 60% cg struje za full kapacitet proizvodnje), razlog navodjen jadnom narodu za tadasnje restrikcije, pa i to nestade, a sad unaprijed kuknjava.. sunce grije ali mreza moze da padne... moze, naravno, kako ne moze... sve se moze kad se hoce.. posebno ako se prati skok cijene struje u it i albaniji..dobar onaj kabal.. "slucajno" ne pada
    i stvarno se mislim, jel moguce da cg politicari i njihovi interesentski idolopolonici i dalje vjeruju knjigovodstvu da polovina cijene karte mlaznih aviona ide na trosak goriva vazduh ne kosta, ali oni misle suprotno...
    za plac..i smijeh ujedno
    kad ce normalan narod reci dosta ovoj sprdnji... zaista...
    nece, smijace se i dalje ovoj burleski..


    Hvala Lepo

Page 810 of 1249 FirstFirst ... 310710760800806807808809810811812813814820860910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •