Page 767 of 1249 FirstFirst ... 267667717757763764765766767768769770771777817867 ... LastLast
Results 19,151 to 19,175 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19151
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ču motiv nije isti.
    Da je samo jedan poslanik URA rekao neću sa DFovcima niti bi se formirala ova Vlada niti bi DF pričao ni pljuvao kao što pljuje ego godinu.
    Pa da vidim đe bi našli 41 poslanika.
    Evo manjine su rekle opet, sve može ali sa DF nećemo.
    Tj sa DF-om niko više neće jer su maliciozni i destruktivni.
    Veći je koalicioni kapacitet DPS-a ovog i ovakvog nego df
    Odgovorio ... jasno i precizno ...
    deuscroix

  2. #19152
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    1,456
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A ti se prosipaš ka' čaša vode konstantno, ti upravo trčiš ka ovčica za jednim izbjeglicom koji non-stop priča o tome što si nabrojao, samo iz drugačijeg konteksta, onoga koji ti odgovara, pa ti onda taj ne smeta axxaxaxa.

    A ček, jesu li svi Srbi u CG kzbjeglice?
    30% Srba u CG, znači ušlo je ugrubo 200.000 Srba 99-ih u CG? Šou.

    Kako onda mogu biti "possrbice", što bi rekla ona prčevita?
    Izmedju 1980 i 2003 broj srba je porastao za nekih 180k. Na osnovu popisa iz 1980. godine bilo je 19.407 (3,32 %), dok 2003. ta brojka ide na 198.414 (31,99 %).
    SMRT FAŠIZMU!

  3. #19153
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Stvarno nisam razumio tu prvu rečenicu, možeš li da objasniš ? Vjerovatno zato što mi taj ne smeta, kako ti kažeš, pa ne razumijem ?




    Ja se slažem s tim, u čemu je problem ili je problem to što ja mislim tako pa me onda spakuješ tamo đe ja nisam ?
    #DRŽAVASVIMA


    Evo da ti nacrtam, taj Raško, cija palamudjenja i neke tekstove i tvitove konstantno izbacaš, je upravo izbjeglica koje po tebi nemaju pravo da se nacionalno izjašnjavaju, ali ti Raško KONJević ne smeta, jer njegova priča odgovara tvojim ubjedjenjima.

    Za ovo boldovano, samo da se čoek nasmije toj dvoličnosti, kaže država svima, tip koji napiše ovo dolje.

    Čuvena sdPi gradžanština.


    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A ne nego će srpske izbjeglice u CG pričati Crnogorcima o srpskoj sparti, Srbima, velikoj Srbiji i srpskom svetu.




    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Izmedju 1980 i 2003 broj srba je porastao za nekih 180k. Na osnovu popisa iz 1980. godine bilo je 19.407 (3,32 %), dok 2003. ta brojka ide na 198.414 (31,99 %).
    U uporednom periodu broj stanovnika CG je narastao nekih 20.000-30.000 stanovnika, tako da se povećani broj Srba u CG jedino može vezati za raspad Jugoslavije i promjene izjašnjavanja domaćih stanovnika iz kako god su se izjašnjavali, u Srbe.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #19154
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    @technus totalno si se pogubio brate - jer država svima znači država svima, a srpski svet znači samo srpski svet.

    I to je skroz različito i upravo to što si quotovao znači ovo što ja pričam, a ne obrnuto

    Nego dobro tebi to ne smeta

    BTW. I to što za Raška pričaš je totalno bez ikakve veze hahahahaha... priča li Raško da CG ne postoji, negira li narod, državu itd. Odavno se nisi ovako prosuo
    Love, peace and respect.

  5. #19155
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Znači, izbjeglica (iako je dobio državljanstvo) smije da priča samo ono što mu se dozvoli.

    Ponovo sdPi gradŽanština na djelu.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #19156
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Tvoja logika je skroz pogrešna jer evo šta ti kažeš ko tebe hljebom ti njega kamenom, a ja kažem obrnuto ko tebe hljebom ti njega najmanje zagrli.

    Ljubav, a ne rat. :-*
    Love, peace and respect.

  7. #19157
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A ne nego će srpske izbjeglice u CG pričati Crnogorcima o srpskoj sparti, Srbima, velikoj Srbiji i srpskom svetu.
    Ne prosipajte se tamo đe nemate ni postolje za ozbiljnost.
    Kakav fasizam. Dzabe se napinjes ali prosto mrznja izbija iz tebe. Dzabe mrzis srbe bez njih nema Crne Gore niti ce je bit.

  8. #19158
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Kakav fasizam. Dzabe se napinjes ali prosto mrznja izbija iz tebe. Dzabe mrzis srbe bez njih nema Crne Gore niti ce je bit.
    Pa čekaj jesu li anti CG i anti državni ovi Srbi ili ja mneonly ? Govore li oni o srpskoj sparti, srpskom svetu, krstiće se i ko neće itd itd ? Jesu li oni fašisti ili ja koji branim građane CG i državu CG ? To bi trebali i da rade Srbi iz CG, da je sreće i civilizacije.
    Polako, ali sigurno vam se raspada laž, propaganda, demagogija. Nije vam ovo tema.
    Love, peace and respect.

  9. #19159
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Pa čekaj jesu li anti CG i anti državni ovi Srbi ili ja mneonly ? Govore li oni o srpskoj sparti, srpskom svetu, krstiće se i ko neće itd itd ? Jesu li oni fašisti ili ja koji branim građane CG i državu CG ? To bi trebali i da rade Srbi iz CG, da je sreće i civilizacije.
    Polako, ali sigurno vam se raspada laž, propaganda, demagogija. Nije vam ovo tema.
    Drzava nije napadnuta pa da je ti branis a ne daj boze da je neko napane ponajmanje bi je takvi poput tebe i Draginje i Raska branili. Imali ste priliku da je branite pa ste joj zajedno s dps-om i manjinskim partijama ebali majku da se tako izrazim. Takmicili se ko ce vise da je omrci i pokrade. Ja iskreno ne znam ko vise sa 2 % mozga vjeruje u te price posle svega. Ovi sad koliko god da se ne snalaze, sve da oce ne mogu vise nikad nijedne izbore izgubit od dps-a. Narodu se smucila nacionalna prica koju vi sad forsirate, domobrani.

  10. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:

    Dzi

  11. #19160
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Drzava nije napadnuta pa da je ti branis a ne daj boze da je neko napane ponajmanje bi je takvi poput tebe i Draginje i Raska branili. Imali ste priliku da je branite pa ste joj zajedno s dps-om i manjinskim partijama ebali majku da se tako izrazim. Takmicili se ko ce vise da je omrci i pokrade. Ja iskreno ne znam ko vise sa 2 % mozga vjeruje u te price posle svega. Ovi sad koliko god da se ne snalaze, sve da oce ne mogu vise nikad nijedne izbore izgubit od dps-a. Narodu se smucila nacionalna prica koju vi sad forsirate, domobrani.
    Ja se izvinjavam, ali pričam li ja nacionalnu priču ili ljudi iz Srbije kao što su predsjednik Srbije Vučić, pa onda Ministar odbrane Vulin, pa onda ovaj i onaj Srbin ne mogu ih pohvatat koliko ih ima. Pa ja se upravo borim protiv toga da nema, kako bi imali mir u glavi i duši i mogli da se pozabavimo oko stvarnih i životnih tema i pitanja.
    Ne branio niko državu i građane onako kako bi je ti odbranio... To što imamo državu, nezavisnu od 2006. godine, što se desio finansijski i infrastrukturni boom od tada, što smo ušli u NATO, što smo otvorili sva poglavlja za pristupanje EU, što smo lideri kada su u pitanju evropske integracije... itd itd. ne znam ni šta tebi to pričam kad ti nije bitno.
    Đe si da vidiš pozitivne strane ? Niđe jer ti si protiv pozitivnih stvari, ti bi najvjerovatnije volio da se ništa od ovoga nije ostvarilo i tu je tvoj problem, nije moj. Naravno da je bilo i loših stvari, ali na dobre ćutiš jer tebi ne valjaju.

    Onda se fatate često Zorana Lazovića i ekipu. Mogao bih da se zakunem da je taj čovjek koliko je valjao DPS-u toliko je valjao i Srbima i DF-u, SNP-u itd. Na glavu će ti ljudi da ga nose iako ovdje pišu ovo i ono o njemu.
    A @kimmi se fata oko toga, a nije izgleda svjestan da njega ne daju DF i ekipa. Valjao im je za sve i svašta. Iz istog mjesta smo pa znam malo više o tome. Neće Srbi dat Zorana i tačka, a neće ni Milo jer ga je spasio nekoliko puta od čega izdvajam Milov život.
    Love, peace and respect.

  12. #19161
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Marko Begovic je postavljen za VD direktora Sekretarijata za sport.
    Mozda se nesto konacno pokrene sa mrtve tacke

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #19162
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Marko Begovic je postavljen za VD direktora Sekretarijata za sport.
    Mozda se nesto konacno pokrene sa mrtve tacke

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Iskreno nije ni Vasilije bio los. Nije se plekao niti smetao previse. Ali opet vd imenuju a ne znam zasto.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #19163
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Iskreno nije ni Vasilije bio los. Nije se plekao niti smetao previse. Ali opet vd imenuju a ne znam zasto.
    Nije se on pitao ni za shta,igrom sluchaja ga znam,takav je i tip,lagan...e sad ne znam gdje bih tj. kako bih ono oko FSCG objasnio,vjerovatno radjeno po nalogu.
    ...

  15. #19164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Koliko vidjeh večeras, URA je uvela novi uslov za ministra, potpuno unilateralno.

    Dosad je bilo da mora biti ekspert, sad je da mora biti "nestranačka ličnost".

    To je i diskriminatorski (jer možeš biti najveći pravni stručnjak, ali ako si član partije ne možeš ući u vladu) i licemjerno (jer je Dritan član vlade).

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #19165
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koliko vidjeh večeras, URA je uvela novi uslov za ministra, potpuno unilateralno.

    Dosad je bilo da mora biti ekspert, sad je da mora biti "nestranačka ličnost".

    To je i diskriminatorski (jer možeš biti najveći pravni stručnjak, ali ako si član partije ne možeš ući u vladu) i licemjerno (jer je Dritan član vlade).
    Ovaj post je potpuno prepisan od jedne politicke grupacije sto i ne cudi ali cudi sto su "savjetnici" URA sa foruma i branitelji apostolske Vlade izgubili strpljenje.

    Mislim da je sazrelo vrijeme da i agitpropovi sa foruma izdaju neko saopstenje. Ipak su "najinformisanija" zajednica oko desavanja oko "rekonstrukcije".

  18. #19166
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Od pocetka je napravljena greska kada se odustalo od manjinske ekspertske Vlade URA i manjine vec napravljen kompromis i dogovor sa onima koji nijedan dogovor nisu ispostovali.

    Ova Vlada nije dobila podrsku nijedan, jedini dan osim sto je izglasana a i to uz jedvite jade i uz svijest da u tom trenutku nemaju alternativu.

    Princip dogovora ja da se ispostuju lideri izbornih lista kao predvodnici pobjednicke koalicije. Becic predsjednik Skupstine, Abazovic potpredsjednik Vlade i Krivokapic kao premijer. Krivokapic koji obavlja premijersku funkciju nije nikakav ekspert i nestranacka licnost vec covjek koji je predvodio koaliciju ZBCG. Sve ostale ucjene koje su bile kao blokada Skupstine, nesonosenje budzeta, nedonosenje sistemskih zakona su uslovile prodorom diskutabilnih kadrova po dubini i ponudom koja se ticala da Koprivica dodje na mjesto ministra pravde a da Knezevic dobije potpredsjednicko mjesto a na sta oni ne pristaju vec hoce "rekonstrukciju" po principu da mogu da izvrse i blokadu Vlade i nastavak ostvarivanja ideoloskih ciljeva srpskog sveta kroz institucije.

    Jedini i normalni izlaz iz ovoga su novi izbori i tu treba staviti tacku na cijelu pricu. Ili ili. Ili hocete postovanje dogovora ili nove izbore. Jednostavno je mazohizam ocekivati od druge strane da ce ispuniti zadatu rijec i ako im se i ovdje popusti odmah nakon nje ce doci nova ucjena, blokada Vlade i sl.

  19. #19167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Od pocetka je napravljena greska kada se odustalo od manjinske ekspertske Vlade URA i manjine vec napravljen kompromis i dogovor sa onima koji nijedan dogovor nisu ispostovali...
    "Od početka je napravljena greška što DPS nije ostao na vlasti..."

  20. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #19168
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "Od početka je napravljena greška što DPS nije ostao na vlasti..."
    Prozvao te da si prepisao post od politicke partije napisao neki drugi post, dao komentar i svoje misljenje i tvoj odgovor na sve to je jedan ogroman spin.
    Bas zanimljivoq ali nista neuobičajeno od tebe
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #19169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Marko Begovic je postavljen za VD direktora Sekretarijata za sport.
    Mozda se nesto konacno pokrene sa mrtve tacke

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Meni Marko nikako nije za kratkorocno rjesenje sto ce u ovim okolnostima 90% biti (ovdje se ogradjujem jer sam za politiku truba)... Evo da vidimo kako ce se postaviti i hoce li moci da ga isprate ostali u Upravi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  23. #19170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Prozvao te da si prepisao post od politicke partije napisao neki drugi post, dao komentar i svoje misljenje i tvoj odgovor na sve to je jedan ogroman spin.
    Bas zanimljivoq ali nista neuobičajeno od tebe
    Kao da ja mogu da se bavim njegovim paranojama i halucinacijama o plagijatorstvu. Neka mi pokaže taj post te političke partije koji sam prepisao pa ću baciti pogled.

    Ostatak njegovog posta je tipičan lelek za DPSom.

  24. #19171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Meni Marko nikako nije za kratkorocno rjesenje sto ce u ovim okolnostima 90% biti (ovdje se ogradjujem jer sam za politiku truba)... Evo da vidimo kako ce se postaviti i hoce li moci da ga isprate ostali u Upravi...
    Biće danas cirkusa oko ovoga. Izgleda da su Laloševića uhvatili da uzima državne pare, a sad SNP prijeti i traži smjenu Bratićke što se usudila da ga otpusti.

  25. #19172
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Biće danas cirkusa oko ovoga. Izgleda da su Laloševića uhvatili da uzima državne pare, a sad SNP prijeti i traži smjenu Bratićke što se usudila da ga otpusti.
    E kukala im majka..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. #19173
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Šta nam radi Bratićka... Zakleo bih se da "žena četnik" ovo namjerno radi




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  27. #19174
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    MPNKS: SDT protiv Laloševića formirao predmet, Crna Gora pred isključenjem sportista iz svih takmičenja

    Ministarstvo prosvjete, nauke, kulture i sporta (MPNKS) saopštilo je danas da je Specijalno državno tužilaštvo (SDT) formiralo predmet protiv doskorašnjeg vršioca dužnosti direktora Uprave za sport i mlade Vasilija Laloševića.

    Iz tog resora su naveli da je Lalošević u obavljanju funkcije prekoračio svoja jasno precizirana i definisana ovlašćenja, te da je svojim činjenjem doveo u nezavidan polozaj sport u cijeloj Crnoj Gori, zbog čega, kako su kazali, MPNKS kao krovna institucija ima veoma kratak rok da odgovori na više veoma značajnih pitanja koja su od krucijalnog značaja za budućnost i sudbinu sportskih djelatnika u Crnoj Gori.

    Socijalistička narodna partija (SNP), čiji je Lalošević funkcioner, je sinoć zakazala pres konferenciju za danas u 11 sati, navodeći da je tema aktuelna politička situacija i pitanje rekonstrukcije Vlade. Oni su jutros oko deset sati saopštili da se pres konferencija odlaže zbog vanrednog sastanka predsjednika te partije Vladimira Jokovića i premijera Zdravka Krivokapića.

    "Protiv g. Laloševića su formirani spisi predmeta kod Specijalnog državnog tužioca u odnosu na njegov status i u odnosu na Odluku o dodjeli sredstava za sprovođenje programa sportskih organizacija u 2021.godinu. G. Lalošević je suprotno Zakonu o sportu Crne Gore koji je važeći bez saglasnosti i učešća MPNKS donio odluku br. 01-2-105-614/21-1142-4 od 26.08.2021.godine. O postojanju odluke, MPNKS je saznalo sa sajta Uprave za sport i mlade. Zbog sumnje da se radi o nezakonitom poslovanju, MPNKS je angažovalo nezavisnu reviziju dana 01.09.2021.godine. Međutim, g. Lalošević je kontinuirano izbjegavao da se revizija realizijе i do danas revizorka nije uspjela da dobije nijedan dokument kako bi mogla da preduzme bilo koju aktivnost za koju je angažovana. Sada su se stekli uslovi da se nezavisna revizija sprovede i izvještaj ćemo dostaviti SDT-u", navode iz MPNKS.

    Kazali su da to nije jedini konkurs koji je Lalošević sproveo bez učešća MPNKS, "ali smo jedan uspjeli da zaustavimo". "Barem bi trebalo da g. Lalošević taj konkurs nije okončao i novac raspodijelio, što ne bi bilo začuđujuće uzimajući u obzir dosadašnja iskustva sa njim", navodi se u saopštenju.


    Iz MPNKS su, između ostalog, saopštili da je Uprava za sport i mlade ignorisala Svjetsku antidoping agenciju (WADA) jer nije dostavila Upitnik za prošlu godinu, niti su, kako se navodi, imali ikakav kontakt sa WADA, zbog čega je agencija internim kanalima pokušavala da stupi u kontakt sa vlastima u Crnoj Gori.

    I dalje na:
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vih-takmicenja
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  28. #19175
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Snp rusi vladu…
    f6

  29. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


Page 767 of 1249 FirstFirst ... 267667717757763764765766767768769770771777817867 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •