Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #27876
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,401
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @kimmi

    DPS će se reformisati.

    Reforme :

    Pa ako ovi iz DPSa, koji pozivaju na progon Vesne Bratić, ne vide da tim pozivom bukvalno stavljaju znak jednakosti između sebe i onoga što civilizacijski predstavlja ona sramna izjava Vesne Bratić, onda im stvarno nema pomoći.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 24-01-22 at 15:02.

  2. The Following 7 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #27877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    I tu ima skrivene poetike - rješenje ti potpisuje onaj zbog koga si obraz gubio braneći ga.
    Sjetimo se "jednog piva", "nije kriv" itd.

    U ostalim novostima, Krivokapić sigurno korača ka državnom udaru i zavođenju diktature:

    Izvor:
    https://www.antenam.net/politika/230...end-je-kljucan

    Ne bi me čudilo da na kraju specijalci budu morali da ga iznose iz zgrade vlade.
    Samo da ne izazovu kakvo zlo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #27878
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,796
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Dps be like: It is I, Leclerc!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #27879
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Steta, Zdravko je mogao ispasti gospodin i na taj nacin da sve izjebe… al jbg… i on izgubio kompas

  7. The Following 3 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  8. #27880
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ma, ko bi mogao da pomisli da je ekstremista...

    Baš ništa nije govorilo u prilog tome?

    Zaprepašćen sam.

    Počelo je sa Kavajom i četničkim muzejom, sada se krug samo zatvara.

    Mogao je ispasti gospodin - da nije Zdravko Krivokapić.
    In vino veritas

  9. #27881
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ekstremisti su ovdje i to ujedinjeni na strani koja je krenula u ovo u sta je krenula.
    Hasta siempre!

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  11. #27882
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Postoje prijave (od ratnog zločina koji ne zastareva, konkretno odnosi se na deportacije, do raznih drugih), ali su i one ,,u fioci". Konkretno sam pisao o poslanicima u skupštini Crne Gore

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Po ugledu na Putinovu Rusiju gdje je uveden status "stranog agenta" za fizicke i pravne osobe, mogli bi uvesti status "izdajnika"
    A mozda cak u obvezno nosenje zutih zvijezda

  12. #27883
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ekstremisti su ovdje i to ujedinjeni na strani koja je krenula u ovo u sta je krenula.
    Piše Boris, "lajkuje" Aleksa.
    In vino veritas

  13. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  14. #27884
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Pisem ja a lajkovace svako ko zeli dobro ovoj drzavi.
    Hasta siempre!

  15. #27885
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    E vala ako se živi od lajka sa cdm foruma, propalo se
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  17. #27886
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,796
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Pa fino rekoste da demokrate imaju terenski rad i partijsku infrastrukturu.


    Lajkovaće i ko neće!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #27887
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Eto i ti ispliva u doajena duplih aršina na forumu, niko te direknto ne pomene bez ja sa vremena na vrijeme ali zato ti sve prebroja, uključujući i mene bez i jednog dokaza a ovaj put se nećeš izvući - napiši đe sam ja pomenuo 30-40% ili sam pomenuo to u negativnom kontekstu? Ako je pominjanje ckrve problem, a svakako je nikad ni ne pomenuh u pozitivnom kontekstu jer ga ne vidim, onda ti prijatelju imaš jako ograničeno shvatanje politike.. Nikad nikog nisam brojio ikog na forumu a neću ni u buduće..
    Koprcaš se od sinoć kako su maske pale, pale su maske i Jakovu i Milojku, za Bratićku se odavno znalo ali oni nisu problem, problem su ovi drugi jer nisu tvoji, a meni su i jedni i drugi isti jer forsiraju priču na koju se palinjaju likovi poput tebe i predstavljaju manjine i sve ono kontra od mene.. Ja bi volio da ovu državu sačinjavaju sve nacije sa ljubavlju prema CG. A ovo što rade i jedni i drugi je niđe veze.. Ali favoritizovati Bratićku u odnosu na Đeljošaja i obratno?
    U kom svijetu ti živiš?
    Pa ne pominjanje Mila kao glavne boljke u mojim postovima? Jebenti kakav pristup.. Sanjaš li ga ti kad toliko očekuješ da se pominje?
    Boli me vršnjak i za njega i za Dritana i za sve političke splačine koje rade kontra ove države..
    Prebrojavanje patrijota, prebrojavanje ko je rekao Milo i kolio puta, prebrojavanje na vjernike i nevjernike.. Prebrojavanje i prebrojavanje a ti nekog optužuješ za to.. E moj prijatelju koliko si ti ogrezao u nevaspitani šovinizam koji maskiraš duplim aršinima..
    Ubuduće, dokaži đe sam to pobrojao određenu populaciju u mojim postovima ili me preskoči iz tvog prebrojavanja, mali uplašeni čovječe.. Poštujem svakog ko ne razmišlja kao ja i ne osjećam se ugroženim ali ti..
    Konkretan post kopiraj ođe ili me ne pominji uopšte, hvala na pažnji.
    Ubuduće pažljivije čitaj i koga sam quotovao vezano za pominjanje procenata ali je drugi komentar tvoj sličnog pristupa u kojem izražavaš žal koga je DPS odhranio.
    Koga je to DPS odhranio? Navedi imenom i prezimenom. I ajde pojasni što si htio sa komentarom da kažeš? Da nećeš i ti da se pridružiš twitter "bljesku" razularenih tastatura komita koji bi da proćeruju opet. Kako im je malo potrebno, okuraženi novom situacijom, da pokazuju svoje pravo lice.
    I što ti smeta što pominjem kako u vašim komentarima NEMA pominjanja Mila&co? To samo pokazuje što je vama u suštini blisko politički i ne radi se o nikakvom prebrojavanju , već o činjenici da u mnogim "građanistima" foruma ali tinja animozitet prema svemu što nije antisrpsko.

  19. #27888
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Dostina vjeruj mi
    Ja nekad lajkujem kad skrolujem nesto sto nisam htio pa sam jednom opomenut takodje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  20. #27889
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,401
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Pisem ja a lajkovace svako ko zeli dobro ovoj drzavi.
    Skromnost je naša nacija!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #27890
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Rastaju se zdravko i dritan covjek upire sto ne pominjete mila hahahahahahah


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  23. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  24. #27891
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,096
    Thanked in
    2,075 Posts

    Default

    Je li Duško Marković zdravo tkivo DPS-a? Onaj isti Duško što je pominjao traktore prije izbora. A evo vidim i podmladak DPS-a bi da proćeruje. Kao i ove kukavice sa foruma koji bi uzimali pasoše. Kako su se okuražili čim im je Dritan dao nadu. Splačine!

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  25. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  26. #27892
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Skromnost je naša nacija!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne podrzavam one koji unistavaju ovu drzavu, za razliku od tvoje grupacije.
    Gledajte da im obezbijediti koji kredit jos, pa neki novi stan itd.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Je li Duško Marković zdravo tkivo DPS-a? Onaj isti Duško što je pominjao traktore prije izbora. A evo vidim i podmladak DPS-a bi da proćeruje. Kao i ove kukavice sa foruma koji bi uzimali pasoše. Kako su se okuražili čim im je Dritan dao nadu. Splačine!



    Nemoj to je ``antifasizam``, ``gradjanizam``, sta je to pritjerivanje nekog narod naroda, to su ``civilizacijske`` tekovine.
    Naravno da nece niko ovo osuditi, ne vidim sada saopstenja i osude.

    Last edited by Brk; 24-01-22 at 15:49.
    Hasta siempre!

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  28. #27893
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ubuduće pažljivije čitaj i koga sam quotovao vezano za pominjanje procenata ali je drugi komentar tvoj sličnog pristupa u kojem izražavaš žal koga je DPS odhranio.
    Koga je to DPS odhranio? Navedi imenom i prezimenom. I ajde pojasni što si htio sa komentarom da kažeš? Da nećeš i ti da se pridružiš twitter "bljesku" razularenih tastatura komita koji bi da proćeruju opet. Kako im je malo potrebno, okuraženi novom situacijom, da pokazuju svoje pravo lice.
    I što ti smeta što pominjem kako u vašim komentarima NEMA pominjanja Mila&co? To samo pokazuje što je vama u suštini blisko politički i ne radi se o nikakvom prebrojavanju , već o činjenici da u mnogim "građanistima" foruma ali tinja animozitet prema svemu što nije antisrpsko.
    Mnogo ti predpostavljaš iz nečijeg pisanja a tako malo vidiš, mene si pomenuo u par postova iznad ovog i to ono u kontekstu da si prebrojao sve elemente na forumu..

    Ako nisi ukopčao da je DPS stvorio i Zdravka Krivokapića, Nebojšu Medojevića, Pipuna, Meda, Bratićku svojom politikom u kojoj je uvijek targerirao nekog, uvijek smo bili ugroženi od nekog a na pravom pomirenju se nije radilo nego se podjela produbljivala na svakim izborima od kako smo postali nezavisna država.. Milo je odgojio mržnju prema CG, Milo je nametnuo narativ DPS=CG a takvi likovi su taj narativ prihvatili i umjesto da se krenulo u zdravu priču, mržnja prema CG se nastavila.. Nastavila isto onako kako je to dps radio, koritašenjem i ubačanjem ne ljudi koji su za te poslove nego podobnih koji su ograničeni kao balkon.. Milo je stvorio kuma Mandu, Milo je radio sa Peđom B. na kreiranju izbornih zakona i svih mutljavina.. DPS je kreirao te spodobe koje danas izdižete na pedestal osvježenja.. I pazi, ne pominjem Mila i to me isključuje iz rasprave sa takvom intelektualnom gromadom poput tebe Direktore?
    Iz gore pomenutih su iznikle nove spodobe koje koriste iste koncepte da zavađaju ovaj žalosni narod.. Šovinizam je new black u politici, bez grama kulture ili elementatnog vaspitanja.. I to ja treba da aminijem samo zato što spolja ne liči na sistem koji je preuzet od dps-a?
    Ali džaba, ti si mene prebrojio I šta ja god da napišem u tvojoj glavi ide u kontru.. Nikakav problem samo me zaobiđi jer ako ja moram da svaki put crtam šta sam napisao, gubim volju za dalju diskusiju..
    Ali u pravu si, maske su pale i profu i ekipi oko njega, ogoljivanje totalno na političkoj sceni i šta god da bude, to je taman ono što zaslužujemo.. Glumimo da smo Englezi a na pomen manjina sinoć na forumu pojedini doživješe meltdown totalni, pa onda kreće veličanje i izjednačivanje volje par zadrlih šovinista sa voljom većine..
    Današnji dan, ako je bilo ikakve iluzije, je pokazao da ova vlada treba da padne u 1000 komada, pa na sledećim izborima skrpite novu i nadam se bolju, jer što se mene tiče glasa gledati neće niko dok se ne iskristališe scena ili ja odem odavde..

    Opet, nađi post u kome ja prozivam određenu populaciju i da se rastršamo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  29. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  30. #27894
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Samo da zdravko ne prolije krv no mirno ode. Nadam se i da nece vojsku injac izvest. Znamo da imaju obicaj i to da rade protivustavno
    Podgorica Podgoricanima!

  31. #27895
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post


    Nemoj to je ``antifasizam``, ``gradjanizam``, sta je to pritjerivanje nekog narod naroda, to su ``civilizacijske`` tekovine.
    Naravno da nece niko ovo osuditi, ne vidim sada saopstenja i osude.

    Zaboravio si glavno. Avangarda! Hahahaaah
    Ne razumijemo mi te procese...
    Poštenije je da Dritko odma vrati DPS , nego što pravi ove cirkuse sa njihovim satelitima

  32. #27896
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,714
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Danas je ljudima zaposljenim u vladi onemogucen izlazak iz kancelarija u jutarnjim casovima 2 x 10 minuta.
    Da ne bi vidjeli "ko je dosao"
    2 ljudi mi je potvrdilo

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  33. The Following 9 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  34. #27897
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ako ovi iz DPSa, koji pozivaju na progon Vesne Bratić, ne vide da tim pozivom bukvalno stavljaju znak jednakosti između sebe i onoga što civilizacijski predstavlja ona sramna izjava Vesne Bratić, onda im stvarno nema pomoći.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ti stvarno mislis da u DPS i SDP ima normalnog celjadeta.
    Pa Draginja poziva na strijeljanje i vjesanje, onaj lik pijan proziva "Ljalja" da je gej, potpuno je normalno da nekoga zovemo Pipun jer je zecanin...
    A polusvijet, izdajnici, budale,... To onako dodje ko tepanje.....
    Ali je to u zastiti nacije i zemlje, pa se to ne broji jer su sa druge strane mrski neprijatelji, pa moze...
    Nego kakav narod takva i vlast.
    I da DRAGINjA=BRATICKA, pa kom krivo kom pravo(nije tebi upuceno)

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 24-01-22 at 16:11.

  35. The Following 5 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  36. #27898
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Danas je ljudima zaposljenim u vladi onemogucen izlazak iz kancelarija u jutarnjim casovima 2 x 10 minuta.
    Da ne bi vidjeli "ko je dosao"
    2 ljudi mi je potvrdilo

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Kakva je kazna bila za izlazak iz kancelarije? Zna li se makar ko je navracao...

  37. #27899
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Mnogo ti predpostavljaš iz nečijeg pisanja a tako malo vidiš, mene si pomenuo u par postova iznad ovog i to ono u kontekstu da si prebrojao sve elemente na forumu..

    Ako nisi ukopčao da je DPS stvorio i Zdravka Krivokapića, Nebojšu Medojevića, Pipuna, Meda, Bratićku svojom politikom u kojoj je uvijek targerirao nekog, uvijek smo bili ugroženi od nekog a na pravom pomirenju se nije radilo nego se podjela produbljivala na svakim izborima od kako smo postali nezavisna država.. Milo je odgojio mržnju prema CG, Milo je nametnuo narativ DPS=CG a takvi likovi su taj narativ prihvatili i umjesto da se krenulo u zdravu priču, mržnja prema CG se nastavila.. Nastavila isto onako kako je to dps radio, koritašenjem i ubačanjem ne ljudi koji su za te poslove nego podobnih koji su ograničeni kao balkon.. Milo je stvorio kuma Mandu, Milo je radio sa Peđom B. na kreiranju izbornih zakona i svih mutljavina.. DPS je kreirao te spodobe koje danas izdižete na pedestal osvježenja.. I pazi, ne pominjem Mila i to me isključuje iz rasprave sa takvom intelektualnom gromadom poput tebe Direktore?
    Iz gore pomenutih su iznikle nove spodobe koje koriste iste koncepte da zavađaju ovaj žalosni narod.. Šovinizam je new black u politici, bez grama kulture ili elementatnog vaspitanja.. I to ja treba da aminijem samo zato što spolja ne liči na sistem koji je preuzet od dps-a?
    Ali džaba, ti si mene prebrojio I šta ja god da napišem u tvojoj glavi ide u kontru.. Nikakav problem samo me zaobiđi jer ako ja moram da svaki put crtam šta sam napisao, gubim volju za dalju diskusiju..
    Ali u pravu si, maske su pale i profu i ekipi oko njega, ogoljivanje totalno na političkoj sceni i šta god da bude, to je taman ono što zaslužujemo.. Glumimo da smo Englezi a na pomen manjina sinoć na forumu pojedini doživješe meltdown totalni, pa onda kreće veličanje i izjednačivanje volje par zadrlih šovinista sa voljom većine..
    Današnji dan, ako je bilo ikakve iluzije, je pokazao da ova vlada treba da padne u 1000 komada, pa na sledećim izborima skrpite novu i nadam se bolju, jer što se mene tiče glasa gledati neće niko dok se ne iskristališe scena ili ja odem odavde..

    Opet, nađi post u kome ja prozivam određenu populaciju i da se rastršamo..
    A reci mi, pošto smatraš pogrešnim da se izvlače zaključci na osnovu pisanja i djelovanja na forumu, ako je mržnja odgajivana od strane sistema, kao jedna od vrijednosti patriotske misli, da li ti smatraš da se to nije odrazilo na svakog u ovoj državi? Da li je pretpostavka što ti, ja i neko treći imamo "strane" koje su bliže našim shvatanjima i razmišljanjima. Možemo mi da do sjutra kucamao po telefonima ali se neke stvari ne mogu sakriti.
    I što je to sinoć ogoljeno, ne razumijem? Ja stvarno želim da mi ukažeš to što ne vidim , jer nismo svi skloni samozavaravanju.
    URA je otvorila vrata još većim problemima i evo živi bili pa vidjeli ko je u pravu, a to što se vama ne dopada da se "stvari" nazovu pravim imenom, to je vaš problem.
    Uživajmo zajedno u ovom URA-inom cirkusu. Od mene takva vlada, sklepana na osnovama prevare, nema podršku i lično ću biti njen protivnik, kao što sam bio 3 decenije protiv DPS-a. Nemam problema sa izdržljivošću.

  38. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  39. #27900
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Danas je ljudima zaposljenim u vladi onemogucen izlazak iz kancelarija u jutarnjim casovima 2 x 10 minuta.
    Da ne bi vidjeli "ko je dosao"
    2 ljudi mi je potvrdilo

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Vele ljudi iz pokret otpor iz srbije su dosli, da oni vode ove proteste i ovu kampanju sto je krenula
    Podgorica Podgoricanima!

Page 1116 of 1249 FirstFirst ... 116616101610661106111211131114111511161117111811191120112611661216 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •