Page 807 of 1249 FirstFirst ... 307707757797803804805806807808809810811817857907 ... LastLast
Results 20,151 to 20,175 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20151
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Igrom slučaja znam da je ,,Budvanska Rivijera" četri puta krenula u postupak raskida ugovora, ali je ,,iz vrha" to ispeglano. Ugovor sa ,,Morskim Dobrom" je još uvjek pod velom tajne, a on se tiče one samovolje kod rušenja ograde i za to (igrom slučaja opet) znam da su jednom gostu platili odštetu. Takođe, ne planiraju da rade ubuduće (otpušteni su svi radnici, oni nasleđeni su dobili otpremnine), a zvanično su svake godine (i prije) poslovali sa gubitkom (koja dobit?). Tako da tu ima više nivoa, uostalom videćemo. Ako može moj lični utisak (na osnovu intervija Statisa od ljetos i stanja ,,na terenu"), mislim da će Statis definitivno napustiti Crnu Goru i seli biznis u Srbiju (Beograd na vodi, već je otvorio restoran tamo), te pokušava da ode odavde sa kapitalom.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Slazem se sa tobom.
    One budale sa rusenjem ograde su mu napravile uslugu, da je platio nesto tako, ne bi bolje dobio.
    Abritraza cesto podijeli na pola, ako ima tudje krivice.
    Deripaska je izgubio kad se time bavio ministar Kavaric i angazovao one advokate iz Beograda Moravcevic i Shoner. Sjetimo se kad su dosli novi ugovor sa navedenima bio je predmet medijske i politicke hajke.
    Posle je Markovicev kabinet angazovao zenu Tonija Blera za nor arbitrazu protiv Hypo&Adiko i izduvali smo 12 Mln.
    Masa zavisi od advokata.
    A kad sam cuo koga su angazovali za arbitrazu sa Knezevicem bojim se da smo nayebali. Mislim nayebali su poreski obveznici, a ne advokat i onaj koji ga je angazovao, koji ce fino finansijski proci.
    Bojim se i ove rede slicnoga scenaria.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #20152
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Slazem se sa tobom.
    One budale sa rusenjem ograde su mu napravile uslugu, da je platio nesto tako, ne bi bolje dobio.
    Abritraza cesto podijeli na pola, ako ima tudje krivice.
    Deripaska je izgubio kad se time bavio ministar Kavaric i angazovao one advokate iz Beograda Moravcevic i Shoner. Sjetimo se kad su dosli novi ugovor sa navedenima bio je predmet medijske i politicke hajke.
    Posle je Markovicev kabinet angazovao zenu Tonija Blera za nor arbitrazu protiv Hypo&Adiko i izduvali smo 12 Mln.
    Masa zavisi od advokata.
    A kad sam cuo koga su angazovali za arbitrazu sa Knezevicem bojim se da smo nayebali. Mislim nayebali su poreski obveznici, a ne advokat i onaj koji ga je angazovao, koji ce fino finansijski proci.
    Bojim se i ove rede slicnoga scenaria.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ta arbitraža sa Hypo (sada Adiko) je gotova? To je zbog onoga dizinja kredita u švajcarskim francima? Kako je završeno, sve plaća CBCG ili dio plaćaju i klijenti (ako sam dobro njih 270)?

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  3. #20153
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zašto niko iz samozvanog crnogorskog bloka ga ne pozove na ostavku i da prestane da baca ljagu na crnogorsku državu i ime?
    Evo ga Ljubo, ko da me je čuo


    https://twitter.com/ljubofil/status/...mwq_LlI7g&s=09


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #20154
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ta arbitraža sa Hypo (sada Adiko) je gotova? To je zbog onoga dizinja kredita u švajcarskim francima? Kako je završeno, sve plaća CBCG ili dio plaćaju i klijenti (ako sam dobro njih 270)?

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    To je to.
    Stize drzavi steta na placanje zbog zakona o kredita u chf gdje je banka ostecena.
    Inace, jasno je da Statis ide na arbitrazu kako bibse dogovorilo poravnanje bez iste.
    Samo sto u vladi niko nema cojonesa da ugovori bilo kakvo poravnanje jer bi bio javno razapet i ostao bez rejtinga.
    A to je prvo sto predlaze sud za arbitrazu.
    Inace, cuvene garancije za KAP dio su poravnanja jer je Rusal bio pokrenuo arbitrazu na 300 mln zbog dvije stvari.
    Prva je prodaja Kapa sa fake podacima, jer im je nakon privatizacije stiglo 100mln faktura kojih nije bilo u sobi sa podacima.
    Izabrano su kao ponudjac pa je preknut tender za rudnik i TE Pljevlja.
    Pa su garancije bile dio poravnanja za povlacenje arbitraze.
    Sto bi bilo na arbitrazi, vjerovatno bi dobili 100 mln za sakrivene fakture.
    Ostalo ne znajem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #20155
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Interesatno kako si glasan za nepostovanje covid mjera jedne strane, ali drugu stranu nekako... zaboravljas.

    Pa se pitam - zbog cega uopste pominjes jedne a druge zaboravljas, zar ti nije lakse ne pominjat ni jedno ni drugo, makar bi ovako na forumu odrzao objektivnost. Ovako se tvoje pisanje ne razlikuje od pisanja obicnog bota, povezujuci dvije razlicite teme.
    Steta sto nisi odrzao nivo koji si imao na pocetku, bio te je merak citat, iako nam se stavovi nisu podudarali.
    Jbg. Ajde iste kriterijume i za muljanj i za krsenja mjera kako je na zapadu.
    Nista drugo.
    A sto se nivoa tice, svima je panuo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #20156
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo ga Ljubo, ko da me je čuo


    https://twitter.com/ljubofil/status/...mwq_LlI7g&s=09


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A što se tiče morala - morala sam
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  8. #20157
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jbg. Ajde iste kriterijume i za muljanj i za krsenja mjera kako je na zapadu.
    Nista drugo.
    A sto se nivoa tice, svima je panuo.
    Muljanje politicara i krsenje kovid mjera dodirnih tacaka imaju samo u domenu postovanja zakona i kazne zbog nepostovanja - a i tada tip kazne nije isti. Povezao si dvije nepovezive stvari.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #20158
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Oće li podnijet neki ministar ili premijer ostavku što su kršili mjere za covid koje su sami donijeli.
    Podnosili su u iste te zemlje o kojima pišeš.
    Pa kad i to dodaš u post ajde onda da se sa tobom usaglasim i isti potpišem.
    Ovako je samo naši vs. njihovi.
    Sprdao sam se ođe Zdravku herbiku i rekao da mora da podnese ostavku makar na mjesto predsjednika vladinog tijela za borbu protiv kovida.

    Slažem se svakako da šalju lošu poruku, i to ne jednom.

    Ali.... kod nas niko ne poštuje mjere, ni građani, a nisu ih poštovali ni oni bivši.

    Kolko znam podnosili su ostavke ministri zdravlja, zbog kršenja kovid mjera, a ne premijeri, predsjednici i drugi ministri.

    Sa druge strane....

    Koji procenat stanovništva ima mreže kompanija sa iznajmljenim vlasnicima, sa nekolimo nivoa anonimnosti i sakrivene u nekoliko država?

    Ovo je skandal međunarodnih razmjera i baca ozbiljnu ljagu na našu državu. Mislim, helou, predsjednik države je pri vrhu spiska svjetskih muljatora iz pandora papira.

    Ako su mu već puna usta evropskih vrijednost onda je red da podnese ostavku, što bi rekao Petar Ivanović djela a ne riječi.

    Ako je to tebi isto ko i nenošenje maske.....onda zaista nemam riječi.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #20159
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sprdao sam se ođe Zdravku herbiku i rekao da mora da podnese ostavku makar na mjesto predsjednika vladinog tijela za borbu protiv kovida.

    Slažem se svakako da šalju lošu poruku, i to ne jednom.

    Ali.... kod nas niko ne poštuje mjere, ni građani, a nisu ih poštovali ni oni bivši.

    Kolko znam podnosili su ostavke ministri zdravlja, zbog kršenja kovid mjera, a ne premijeri, predsjednici i drugi ministri.

    Sa druge strane....

    Koji procenat stanovništva ima mreže kompanija sa iznajmljenim vlasnicima, sa nekolimo nivoa anonimnosti i sakrivene u nekoliko država?

    Ovo je skandal međunarodnih razmjera i baca ozbiljnu ljagu na našu državu. Mislim, helou, predsjednik države je pri vrhu spiska svjetskih muljatora iz pandora papira.

    Ako su mu već puna usta evropskih vrijednost onda je red da podnese ostavku, što bi rekao Petar Ivanović djela a ne riječi.

    Ako je to tebi isto ko i nenošenje maske.....onda zaista nemam riječi.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Dje je ministar urbanizma sa nelegalnom gradnjom i sta radi?
    Da povucem paralelu sa onim i građani krse mjere, tako mozemo reci i gradjani imaju nelegalne objekte sto bi on bio deugaciji???
    I naravno to ne abolira predsjednika drzave za ove tajne račune, ali isto tako ne pravda ni nove za njihova nepočinstva.
    Kazes ministri podnijeti ostavke zbog mjera, mozda jer ostali premijeri postuju ono sto oni donesu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #20160
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Stvarno se mislim koliko ta politicka "elita" stuca od ovolikog nivoa energije i frekvencija koje se trose na njih... C'etaju sto bi rekli iz mog naroda...
    Jedni se "ubise" podrzavajuci, drugi trazeci im mane, a oni kad vas se $ete -$ete...
    Nedelja i u sevdah..
    Hmmm...


    Hvala Lepo

  12. #20161
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Evo izgleda da cemo opet na Cetinje da protestvujemo.
    Vlada u narednim periodu raspisuje tender za zakup trajektne linije Kamenari Lepetani. Sta ce kumovi sad, i do koliko ce jak odgovor DPSa da bude

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #20162
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo izgleda da cemo opet na Cetinje da protestvujemo.
    Vlada u narednim periodu raspisuje tender za zakup trajektne linije Kamenari Lepetani. Sta ce kumovi sad, i do koliko ce jak odgovor DPSa da bude

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Hahahahahha e pakla
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  15. #20163
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...amu-evropa-sad

    Fino je ovo samo ne znam na koji način će podstaći mlade da ostanu sa ovim mjerama? Tako što će im minimalac biti veći ili će ovi što rade do 700 evra bruto dobiti veću platu?

  16. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  17. #20164
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...amu-evropa-sad

    Fino je ovo samo ne znam na koji način će podstaći mlade da ostanu sa ovim mjerama? Tako što će im minimalac biti veći ili će ovi što rade do 700 evra bruto dobiti veću platu?
    Ko je u taj socijalni savjet, sve ce onda biti jasno posebno sto se aplauza tiče
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #20165
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ko je u taj socijalni savjet, sve ce onda biti jasno posebno sto se aplauza tiče
    A sindikalci kukali vjerovatno što su se natezali sa vladama ranije za sve i svašta i nisu im se obrtali đao popio....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #20166
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A sindikalci kukali vjerovatno što su se natezali sa vladama ranije za sve i svašta i nisu im se obrtali đao popio....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Isto se raspitaj malo, nije bas tako
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #20167
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A sindikalci kukali vjerovatno što su se natezali sa vladama ranije za sve i svašta i nisu im se obrtali đao popio....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da me ne shvatis pogrešno, ja cu prvi ne pozdraviti nego i glasati za iste ako ima ista od ovog istina. Nego sam prije ubjedjenja da se spremaju za izbore. Evo jedan primjer
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...borne-kampanje

    Naš zahtjev za povećanje zarada ljekarima na godišnjem nivou iznosio je 10 miliona i nama je ministar tada rekao da nema dovoljno novca da obezbijedi u budžetu, pa se pitamo na koji način planira obezbijediti 300 miliona", kazala je predsjednica SDMCG
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #20168
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Da me ne shvatis pogrešno, ja cu prvi ne pozdraviti nego i glasati za iste ako ima ista od ovog istina. Nego sam prije ubjedjenja da se spremaju za izbore. Evo jedan primjer
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...borne-kampanje

    Naš zahtjev za povećanje zarada ljekarima na godišnjem nivou iznosio je 10 miliona i nama je ministar tada rekao da nema dovoljno novca da obezbijedi u budžetu, pa se pitamo na koji način planira obezbijediti 300 miliona", kazala je predsjednica SDMCG
    Pazi ovo, momci su sjeli u ministarske fotelje u decembru prošle godine i pretpostavljam bili full oprezni što se budžeta za ovu godinu tiče.

    Sad računam da su se uhodali i preraspoređuju prihode i rashode na kvalitetniji način. Kad ti je budžet 2.5 milijarde, onda ima prostora za dosta toga.

    Glupo je išta pričati dok ne vidimo predlog budžeta za 2022. godinu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #20169
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,519
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,879
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    e vidji kimmi koliko god oprezni bili 300m ne moze da iskoci nikako
    nije 300m 50m nego 6 puta vise uz postojeca zaduzenja
    ima odje populizma dosta

  23. #20170
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nego dodao bih nesto i na samu temu. Prodje 4ta nedjelja kada je svjetlost dana trebao da ugleda izvjestaj o komandnoj odgovornosti u noci 4-5 okotobar za koji je premijer rekao da ce nezavisno da utvrdi sve. Jos ga nema, a kad ce zna li se? Nije vala hitno, nego eto interesuje ponekoga.
    Sa zakašnjenjem od 5 nedjelja od obećanog datuma izvještaj je gotov. Ali je tajan, iako premijer najavi da će biti javan

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...staj-o-cetinju

    Krivokapić je dodao i da će u komandnom dijelu odgovornosti biti preispitan svaki čin svakog pojedinca.

    "Koji je obezbijedio ili nije obezbijedio, uradio ili ne, djelovao ili ne i to će u sljedećih sedam dana biti urađeno i vi ćete biti informisani. Niko neće biti pošteđen, bez obzira koju funkciju ima i koja ga politička partija štiti", dodao je Krivokapić.
    Ali dobro.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #20171
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    e vidji kimmi koliko god oprezni bili 300m ne moze da iskoci nikako
    nije 300m 50m nego 6 puta vise uz postojeca zaduzenja
    ima odje populizma dosta
    Mislim da građani nisu svjesni koliko se ođe kralo.

    Pa fckin Budva se razdužila preko 20 miliona za par godina, ne zato što je Krapo neki mag ekonomije, nego zato što su zavrnuli ventile krađe.

    Koliko je toga bilo na državnom nivou, možemo samo da zamislimo.

    Već sam pisao kako mislim da je ovo moguće, da se ne ponavljam...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5644495

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #20172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Sa zakašnjenjem od 5 nedjelja od obećanog datuma izvještaj je gotov. Ali je tajan, iako premijer najavi da će biti javan

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...staj-o-cetinju



    Ali dobro.
    Kako ti spinuješ, pa to je ponekad tragično. Izrađen je izvještaj o radu policije i ANB za potrebe premijera i potpredsjednika vlade. Svako normalan zna da on ne može biti javan. Sam citiraš Krivokapića kako kaže "bićete informisani", što ni u kom slučaju ne znači da će izvještaj biti javan.

    Niti postoji država, od USA do Njemačke, gdje bi takav izvještaj mogao biti javan. I to dobro znaš, ali opet vrtiš propagandu nivoa "To Montenegro za nula eura".

  26. #20173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Da me ne shvatis pogrešno, ja cu prvi ne pozdraviti nego i glasati za iste ako ima ista od ovog istina. Nego sam prije ubjedjenja da se spremaju za izbore. Evo jedan primjer
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...borne-kampanje

    Naš zahtjev za povećanje zarada ljekarima na godišnjem nivou iznosio je 10 miliona i nama je ministar tada rekao da nema dovoljno novca da obezbijedi u budžetu, pa se pitamo na koji način planira obezbijediti 300 miliona", kazala je predsjednica SDMCG
    Kakav je ovo "sindikat"

    - Dajte veće plate!

    - Evo veće plate.

    - A odakle vama pare da nam date veće plate?! Sram vas bilo, populisti jedni!

  27. #20174
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako ti spinuješ, pa to je ponekad tragično. Izrađen je izvještaj o radu policije i ANB za potrebe premijera i potpredsjednika vlade. Svako normalan zna da on ne može biti javan. Sam citiraš Krivokapića kako kaže "bićete informisani", što ni u kom slučaju ne znači da će izvještaj biti javan.

    Niti postoji država, od USA do Njemačke, gdje bi takav izvještaj mogao biti javan. I to dobro znaš, ali opet vrtiš propagandu nivoa "To Montenegro za nula eura".
    Ja ne spinujem nikad. Niti to umijem da radim. Tebi priznajem da si majstor u tome.
    Premijer je sam na press konferenciji rekao da cemo biti obavijesteni od 13:10.



    Niko ga nije vukao za jezik. E sad sto nekad se istrci to je njegov problem nije moj. I mene kao gradjanina zanima komandna odgovornost i ko se ogrijesio o zakon i u kom svojstvu je tamo bitisao Marko Milacic. Ali nije problem da nastave kao DPS da sve skrivaju. Samo neka ne obecavaju lazno.

    Sad sto je ova Vlada objerucke prihvatila modus operandi DPS pa svasta proglasava za tajnim to je druga tema.

    Vezano za 2montenegro si me pobrkao sa nekim. Ja sam kacio snimak gdje ministar kaze da je trosak osnivanja 0 eura iako svi znamo da ce biti vise.

    I pazi kad meni nesto spocitavas. Sluzi se istinom, a spinovanje i podmetacine ostavi za koriscenje kod forumasa gdje si naucio.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #20175
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Da me ne shvatis pogrešno, ja cu prvi ne pozdraviti nego i glasati za iste ako ima ista od ovog istina. Nego sam prije ubjedjenja da se spremaju za izbore. Evo jedan primjer
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...borne-kampanje

    Naš zahtjev za povećanje zarada ljekarima na godišnjem nivou iznosio je 10 miliona i nama je ministar tada rekao da nema dovoljno novca da obezbijedi u budžetu, pa se pitamo na koji način planira obezbijediti 300 miliona", kazala je predsjednica SDMCG
    Neka to. Ona nije isla na litije pa nije u prvi plan nove garniture ministarstva.

    A bez zezanja, jedna pere i prosle i ove. Dosljedna je u tome.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 807 of 1249 FirstFirst ... 307707757797803804805806807808809810811817857907 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •