Page 815 of 1249 FirstFirst ... 315715765805811812813814815816817818819825865915 ... LastLast
Results 20,351 to 20,375 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20351
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Odlično ga razmotaše... Rade delikvent namjestio dva službenika policije, koji nemaju mrlje u karijeri, koji se bore s kriminalom još od kad je Rade obijao trafike, a koji izvršavaju naloge pretpostavljenog, bez mogućnosti da donose vrijednosne sudove...ne moraju ni da znaju ko je Belivuk, a ko je Vlado Georgiev.

    Dobro, ono...da uzmemo onu američku "ako praviš kajganu, moraš da razbiješ par jaja". Pa da kažeš da je neki rezultat vrijedan toga da dva službenika provlačiš kroz novine na taj način, bez nevolje...ali sva Crna Gora zna da, kad dođeš na pomoćnike direktora, da su to funkcioneri, i da isti sekund predmet preuzima Katnić, i šta onda? Štaviše, "ne bis idem", ne mogu se 100 puta ljudi goniti za isto djelo, ako oni misle da će Katana da opere biografiju Lazovića, zašto su pokretali sad tu priču?

    Radi konferencije za štampu, i pokazne vježbe na temu "evo šta nam rade Demokrate što neće da izaberu TS". Super im je prošlo...to koga znam iz policije, tome više URA ne smiješ ni da pomeneš u kafani; oni su ostavili odličan utisak:

    - Dritan mamuran iz Skoplja, okle li, đelje svoju priču koja samo njemu nije dosadila; otkriva da na poziv tajno posjećuje kriminalce; i uopšte odaje utisak čovjeka koji je vlažni san svih obavještajnih službi - prilično netalentovan za ono čega se dohvatio. Ne bi me čudilo da je video arhiva UBK od sinoć bogatija za snimak našeg superstara i neke starlete i ko zna čega.

    - Rade Milošević otkriva da postoji gora sudbina od metle DPS-a, a to je da si metla Rada Miloševića, i u procesu namješta i splačinu od Vukasa Radonjića (pričom da mu tužilac podnosi račune oko toga ko ga je zvao na telefon), pri čemu je Vukas brzinom svjetlosti shvatio na kakav je broj stavio čipove...

    - Sergej Sekulović kao i uvijek na ivici nervnog sloma, izgleda kao da su ga jedva razdvojili da se ne pobije sa Radem i onim Miljanićem

    - Miljanić budan dočekao kraj presa, što je uspjeh

    Epilog - nula okrugla. Baš mi ništa nije jasno, koja im je izlazna strategija iz ovih priča, i zašto su zbog gluposti navukli bijes pola policije...
    Mislim da je epilog da se vrati prethodna ekipa… kontam da te to bas radi…

  2. #20352
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Fino rade nasadi tuzioca radonjica… povjerice mu se ubuduce sigurno i on i ostali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  3. #20353
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Odlično ga razmotaše... Rade delikvent namjestio dva službenika policije, koji nemaju mrlje u karijeri, koji se bore s kriminalom još od kad je Rade obijao trafike, a koji izvršavaju naloge pretpostavljenog, bez mogućnosti da donose vrijednosne sudove...ne moraju ni da znaju ko je Belivuk, a ko je Vlado Georgiev.

    Dobro, ono...da uzmemo onu američku "ako praviš kajganu, moraš da razbiješ par jaja". Pa da kažeš da je neki rezultat vrijedan toga da dva službenika provlačiš kroz novine na taj način, bez nevolje...ali sva Crna Gora zna da, kad dođeš na pomoćnike direktora, da su to funkcioneri, i da isti sekund predmet preuzima Katnić, i šta onda? Štaviše, "ne bis idem", ne mogu se 100 puta ljudi goniti za isto djelo, ako oni misle da će Katana da opere biografiju Lazovića, zašto su pokretali sad tu priču?

    Radi konferencije za štampu, i pokazne vježbe na temu "evo šta nam rade Demokrate što neće da izaberu TS". Super im je prošlo...to koga znam iz policije, tome više URA ne smiješ ni da pomeneš u kafani; oni su ostavili odličan utisak:

    - Dritan mamuran iz Skoplja, okle li, đelje svoju priču koja samo njemu nije dosadila; otkriva da na poziv tajno posjećuje kriminalce; i uopšte odaje utisak čovjeka koji je vlažni san svih obavještajnih službi - prilično netalentovan za ono čega se dohvatio. Ne bi me čudilo da je video arhiva UBK od sinoć bogatija za snimak našeg superstara i neke starlete i ko zna čega.

    - Rade Milošević otkriva da postoji gora sudbina od metle DPS-a, a to je da si metla Rada Miloševića, i u procesu namješta i splačinu od Vukasa Radonjića (pričom da mu tužilac podnosi račune oko toga ko ga je zvao na telefon), pri čemu je Vukas brzinom svjetlosti shvatio na kakav je broj stavio čipove...

    - Sergej Sekulović kao i uvijek na ivici nervnog sloma, izgleda kao da su ga jedva razdvojili da se ne pobije sa Radem i onim Miljanićem

    - Miljanić budan dočekao kraj presa, što je uspjeh

    Epilog - nula okrugla. Baš mi ništa nije jasno, koja im je izlazna strategija iz ovih priča, i zašto su zbog gluposti navukli bijes pola policije...
    Moje mišljenje o Radu M. je odavno poznato na forumu i iskreno se začudih iz kojeg naftalina ga izvadiše za ovaj press.. Igrom slučaja sam bio u situaciji kada smo kontrolisali jednog krimosa na granici, kad smo provukli pasoš kroz sistem - upalio se svaki j*beni alarm, zadržati, pretresti itd itd.. Okrenuli smo ga naglavačke i njega i vozilo i ništa, u komunikaciji sa nadređenima nam je rečeno da ga pustimo..
    Poenta je - da je neko to omogućio iz vrha tadašnjeg (a možda i sadašnjeg mupa) da ti likovi prođu granicu.. Ne bi me začudilo da je rađeno u sprezi sa mupom RS. Dalje, tačno je da mu je (Belivuku) život spasila upravo naša služba a kad je vrag odnio šalu, spakovan je za BG i mljeven na sitno od strane njihovih medija..
    Možda Baković bude čist ali malo vjerovatno da nije znao o čemu se tu radilo.. Sad što se to koristi za par političkih bodova i jeste malo gadno priznajem, a opet ako su zadrmali košnicu, nešto će ispanut..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. #20354
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Danasnje info sa cg politicke scene ... jos fali stvarna invazija vanzemaljaca koja ce bit lazna, ili lazna invazija vanzemaljaca koja ce biti stvarna...

    Nevjerovatno..

    Hvala Lepo

  5. #20355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Mislim da je epilog da se vrati prethodna ekipa… kontam da te to bas radi…
    Radi me da istovaram po forumu frustracije na ovakve kikseve. Taman neđe nešto malo mrčenoga pomaka, URA kao drži stav spram ovih splačina DF/Demokrate...i prospu se sa Radem M, i njegovim kompleksaškim ispadima. Teke da ima iđe ikakav rezultat.

    Da mi je Rade brat rođeni, rekao bi mu "odstupi prika, nije ovo za tebe, evo nać ćemo ti nešto đe ima para, ali skloni se od kamere i od institucija, brate mili, rano ni je da stvaramo naše pandane DPS vedetama koje su ih sjebale".

    Nek sam ja pristrasan, jer znam o kome se radi (posredno) od uhapšenih - u poređenju sa Radem i njegovom novom pudlicom Vukasom, to su ljudine, policajčine, i ljudi koji spajalicu nisu iz službe kući ponijeli; i tako decenijama, i onda ti karijeru obilježe dva smrada koja te provuku kroz novine.

    Ne kažem da ne treba da ih pitaju za to. Treba, da se sve okolnosti razjasne. Ali, ovaj Bošković je juče držao svoju pres konferenciju u vezi rasvijetljenog ubistva u Ulcinju...taj će da bježi, pa da ga nizašto provučeš kroz novine, dobri moj Rade i Vukase?

    Isto ću reć za svaki sramni potez svake vlasti - i za hapšenje majke Milana Kneževića, i za držanje Amfilohija 6 sati u stanici, i za Katanine kvalifikacije protesta u Budvi "stvaranje kriminalne organizacije", ne bi li mu Krapo pao šaka... Ali i ovo je bar a bar...

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Moje mišljenje o Radu M. je odavno poznato na forumu i iskreno se začudih iz kojeg naftalina ga izvadiše za ovaj press.. Igrom slučaja sam bio u situaciji kada smo kontrolisali jednog krimosa na granici, kad smo provukli pasoš kroz sistem - upalio se svaki j*beni alarm, zadržati, pretresti itd itd.. Okrenuli smo ga naglavačke i njega i vozilo i ništa, u komunikaciji sa nadređenima nam je rečeno da ga pustimo..
    Poenta je - da je neko to omogućio iz vrha tadašnjeg (a možda i sadašnjeg mupa) da ti likovi prođu granicu.. Ne bi me začudilo da je rađeno u sprezi sa mupom RS. Dalje, tačno je da mu je (Belivuku) život spasila upravo naša služba a kad je vrag odnio šalu, spakovan je za BG i mljeven na sitno od strane njihovih medija..
    Možda Baković bude čist ali malo vjerovatno da nije znao o čemu se tu radilo.. Sad što se to koristi za par političkih bodova i jeste malo gadno priznajem, a opet ako su zadrmali košnicu, nešto će ispanut..
    Ja nisam tu mislio na Bakovića, nego na ovu dvojicu što su samo odradili tehnički dio posla. Tako možeš svakoga da uhapsiš.

    Bakovića i Lazovića treba to da pitaju. Treba i ovu dvojicu, ali njih treba zadnje da hapse.

    A prije svega toga treba da čitaju...i čitaju, i čitaju.... I da znaju da Bakovićev sektor tada, a ni sada, ne donosi mjeru zabrane ulaska. Samo unosi u sistem lica za koja procjenjuje da postoji bezbjednosna smetnja za ulazak u državu. Isto to može i ANB da unese, sa svoje strane (oni su ti koji su Džomića spoticali, bješe).

    E kad neko PROBA da uđe u državu, onda onaj policajac na granici vidi da mu nešto zapišti, i vidi da postoji smetnja sa aspekta javne ili državne bezbjednosti. I TU MU SE NA LICU MJESTA izriče zabrana.

    Dakle, Rade nepismeni lupeta. Belivuk nikad nije imao zabranu ulaska formalo, već je bio na spisku stranaca sa bezbjednosnom smetnjom. A taj spisak sastavljaju UP i ANB onako kako procjene. Možda svaki dan ulazi i izlazi 10 puta gori zlotvor od Belivuka, ali se to još ne zna, je li. Ne postoji nikakva obaveza Bakovića, Lazovića, ovoga, onoga, da drže neke ljude na tom spisku. Ali baš nikakva. On je u tom trenutku glavni policajac, on procjenjuje da mu je isplativije da proprati tu osobu, nego da je blokira. Kraj priče. Zloupotreba položaja, ej?

    Ali dobro, ko ne zna kako država funkcioniše, onda može Rade Milošević da mu izmašta krivično djelo "Nedržanje nekih ljudi na listi lica sa bezbjednosnom smetnjom". Ni to nije strašno, ima ljudi koji misle da je zemlja ravna ploča...strašno je da se na to prima mlađani tužilac, kom karijera iz očiju viri, pa je požurio da opali dvojicu, praktično kolega...eto onako...

    Usput je lijepa poruka poslata CG policiji... Ohrabrujemo vas da radite, slobodno pokažite inicijativu, a ako vas nekad potkači hapšenje zbog viših ciljeva - bože moj. To ne mogu bez budale, posle ovakvih poteza više niko neće ni u saobraćaju da legitimiše ljude "boli me k, što, da me svežu posle ako viknem malo jače?"

    Uglavnom, nije mali krug ljudi kojima je Ura na X bukvalno, sve dok je Rade tu.

  6. #20356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ne vidim tu ikakve potrebe za milošću i nekim obzirom. Goniti svakog do krajnjih granica dozvoljenih zakonom.

    Čuš, ovaj je mnogo dobar čovjek, a onaj je slušao Bakovića, a Baković je samo radio u okviru svojih ovlašćenja. Vazda ista priča, svi pošteni i profesionalni, a imamo najtruliju policiju istočne Evrope, gdje se ne zna gdje mafija prestaje a počinje policija. Pola šefova ANB i policije ima preko pet miliona eura, a plata im 1500.


    Daleko najpametniji pritsup je privoditi sve koji su umiješani, pa vidiš kako su se ovi "pošteni i profesionalni" odmah sjetili da im je Baković izdao naređenje. Katniću se već mjesecima vuče ova istraga da mrdnu nigdje nije.

    Nego će se i Katnić zamijeniti a onda neće biti ovakvog spašavanja redova Lazovića i Bakovića.

  7. #20357
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Nebojša Bogdanović

    Tnx @wulfy

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #20358
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nebojša Bogdanović

    Tnx @wulfy

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ahaha sve je jasno.

  9. #20359
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    a ciji software koriste nase sluzbe?
    mislim, to sto navodite 'pisti alarm' sa naredbama?

    Hvala Lepo

  10. #20360
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Zanimljivo sva druzina na pressu, a nigdje Brdjanina.
    Jal je mozda bio protiv ovog lomljenja ponekoga jajca.
    Jal je tacno da mu je izglasana smjena, pa Dritan uslovio da ostane.
    Svakako neuobicajno da nema dorektora policije, a tice se konferencija policije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  11. #20361
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/politika/s...demokratsku-cg

    E bogme žestoka poruka za sadašnju vladu i vladajuću većinu, a i za tu neku novu vladu ako je dogovore uopste...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. #20362
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    A što mislite da je Dritan preko noći pozvan u USA?

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  13. #20363
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://fosmedia.me/infos/politika/s...demokratsku-cg

    E bogme žestoka poruka za sadašnju vladu i vladajuću većinu, a i za tu neku novu vladu ako je dogovore uopste...
    Čisto ono ako se neko pita što je problem da DF uđe u vladu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #20364
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    A slusaj pricu, rade problem, policija postena.
    Posten covjek, sef sluzbe za borbu protiv kriminala, ali ne razmislja ni o cemu nego sto mu se kaze.
    Pa nije to vojska, aon nije onaj posljednji pjesadinac. I kakvi su to uspjesi u borbi za koje ih branis, a bukvalno imamo dva najorganizovanija klana za koje su radili svi ostali na balkanu i sire.
    Toliko je taj posao dobro radjen da je stopa kriminala bila zanemarljiva, kao u norvesku.
    Druze mi vozimo tone kokaina pored tih strucnjaka iz UP.
    Treba li da se podsjetimo da su, prema rijecima sa presa, nadgledani 24 sata.
    Pa pitanje za te prepostene policajce, kako to da su mogli da uhapse ove sto su htjeli da ih ubiju, a njih ne nadgledase 24 sata, a ove sto kao preposteno nadgledaju, ubise 3 covjeka za to vrijeme.
    Nisu ovo varijante zloupotreba sluzbenog polozaja, vec su pripadnici UP i SDT aktivno ucestvovali u smrti troje ljudi kao saucesnici.
    Pa neka ga rade, i kakav god da je

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #20365
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    DF sigurno NIKAD neće ući u vladu...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  16. #20366
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Čisto ono ako se neko pita što je problem da DF uđe u vladu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa onda nema nikakvih problema.
    Sigurno Escobar može naći većinu i za smenu Katnića.

  17. #20367
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    DF sigurno NIKAD neće ući u vladu...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Dok je ovakav i ne treba, ako ih preuzme Zdravko i dovede normalne ljude onda nema problema.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #20368
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nista nije kao sto "izgleda"..
    Rekoh fino.. razluciti propagandu od neistina jer istinu nece servirati u medijima sigurno, pa ni ovdje medju laicima..
    Sah je zlato za logiku...

    Hvala Lepo

  19. #20369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Čisto ono ako se neko pita što je problem da DF uđe u vladu.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ništa. Onda obaljuju vladu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #20370
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Sto imate protiv srba u vladu a milogorci?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  21. #20371
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://fosmedia.me/infos/politika/s...demokratsku-cg

    E bogme žestoka poruka za sadašnju vladu i vladajuću većinu, a i za tu neku novu vladu ako je dogovore uopste...
    Ključna rečenica da ova vlada uživa podršku USA i nastaviće da je uživa dok bude vodila ovakvu politiku.

    DPS na aparatima.

  22. #20372
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ključna rečenica da ova vlada uživa podršku USA i nastaviće da je uživa dok bude vodila ovakvu politiku.

    DPS na aparatima.
    U prevodu, ova vam je prva i poslednja opomena, pa se vi samo igrajte.

    To oni na fine prvo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #20373
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    U prevodu, ova vam je prva i poslednja opomena, pa se vi samo igrajte.

    To oni na fine prvo.
    Stiče se utisak da su pojačali stisak na Balkanu generalno.. Bemliga, možda okrene na nešto da valja...
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #20374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    U prevodu, ova vam je prva i poslednja opomena, pa se vi samo igrajte.

    To oni na fine prvo.
    Gdje je tu opomena?

    Opomena je DF da ne traže da uđu u vladu i DPS da ne lažu kako ova vlada nema podršku zapadnih saveznika.

  25. #20375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Političke igre.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 815 of 1249 FirstFirst ... 315715765805811812813814815816817818819825865915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •