Page 1068 of 1249 FirstFirst ... 6856896810181058106410651066106710681069107010711072107811181168 ... LastLast
Results 26,676 to 26,700 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26676
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    napadaće ga Manda, kao. da izgleda samo. a u dubini duše navija da Krivokapić ode što prije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #26677
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakav el klasiko noćas na RTCG

    Manda i Joko

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk


    Koja je to emisija i u koliko?
    Vidjeh i da je Načisto noćas u 8.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #26678
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    @technus

    Argumenti, na RTCG od 20h

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #26679
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Zasto silujete sebe gledajuci i slusajuci te 'ljude'?

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #26680
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Ja sam se baš i distancira od političkih emisija, a i TV slabo gledam, ali ovo je ipak nešto što se direktno tiče naše i budućnosti države, momenat je da se isprate dešavanja i u skladu sa njima djeluje.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #26681
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Njih dvojicu samo govnjenom metlom, ne bih im dao privilegiju slusanja i posvecivanja vremena.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #26682
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Svakako će Načisto imati prednost
    Forever young, i want to be forever young

  12. #26683
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Njih dvojicu samo govnjenom metlom, ne bih im dao privilegiju slusanja i posvecivanja vremena.
    ovo dosta govori kome smo mi dali priliku da odlučuje o sudbini nam

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #26684
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovo dosta govori kome smo mi dali priliku da odlučuje o sudbini nam

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Kakvi god da su (malo) manje su zlo od ovih drugih

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    No Signature

  14. #26685
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,412
    Thanks Thanks Given 
    4,164
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    A dobro, znaš i ogledalo da koristiš, napredno zbilja..
    Samo ja za razliku od tebe i još par njih ne agitujem u svakom mom postu za jednu partiju i od njih ne pravim idole.. A vidim i ti kao kolega ti vješto preskačete onaj dio o preletima, po čemu se to razlikuje od dogovora ure sa dpsom? To što splačine prelaze za vas dovoljno govori u kom pravcu naginjete a vjerovatno mi nećeš odgovoriti i na pitanje da li je tačno da ste uveliko ucijenjeni (bg, df uzmi šta ti volja)? Po čemu vas to onda čini pravičnijim od bilo koga, pa i ure? A da vi niste izdajnici i ne kradete (još).. Divan izbor kako god okreneš..

    Ps. Pošto smo utvrdili da Dritan ne radi poslovnik skupštine i te poslove, dolazimo do onoga "dok jedan mali Aleksa stavi na glasanje predlog TS-a, Eskobar preleti pola svijeta i odigra fliper na Balkanu"..
    Ogledalo imas sam, prvi si ti poceo da mene stavljas u te kategorije kad sam se usudio da ukazem na nelogicnost u tvom postu.
    Nisam vjesto izbjegao nego je nebitno za ovu pricu ali ajde ako insistiras.

    Prvo, niko pa ni Ura se ne gadi novih clanova, bili iz DPS ili DF.
    Drugo, u Budvi odakle sam je skoro 70% glasova imao DPS. I sad treba li da otpisemo sve te ljude, ne shvatam? Naravno niko od "vidjenijih" se nece dovacati funkcije, niti bi mnoge od njih uopste pustio da se ja pitam, ali sto da ne prime clanstvo? Ako zauvjek iskljucimo ljude koji su glasali DPS nikad necemo imati podrsku za neku drugu politiku.

    Ako imas neki konkretni primjer neke DPS splacine koju su Demokrate primile ja nisam upucen u to, samo sam ih glasao, to sam odavno ovjde napisao, kao i da bi mi URA bila druga opcija. Gledajuci od danas unazad kako je ko radio nemam dileme da bi ih opet glasao, a URA kao rezerva je izbrisana.

    P.s.

    Utvrdili smo samo da imas selektivno pamcenje, ili jednostavno ne cujes kad ti idol nesto lose uradi.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 20-01-22 at 11:17.

  15. #26686
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Pricam danas sa ljudima. Izdaja, izdaja… Reko ima li to kakve sa prosrpskom orjentacijom? Vele odsjecno NE. Reko kako ne smeta onda ovim procrnogorski orjentisanim? Vele, pa znaš kako… I tako ko o cemu srbi o izdaji Brankovića, a komite o sudbini kletoj. Nista novo u CG ni ove godine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 20-01-22 at 11:33.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  16. #26687
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Auh pakla, ja ti postavih direktno pitanje ali si izgleda zagubljen u prevodu.. A onda o selektivnosti, ok..
    Zaboraviste brzo da su prije par mjeseci isti ti "nevini" učesnici vlade nudili mjesto manjinskim partijama umjesto ure, iste te manjinske partije koje su sad izdajničke itd itd.. Narativ se šteluje po potrebi kao i selektivnost u pamćenju koju meni spočitavaš.. Nemam problem da kažem da ako ovo Dritan zas*re davajući legitimitet splačinama (od kojih demokrate posebno nisu gadljivi ispod žita) što se mene tiče nema trika da ću više glasati na izborima pa da mi se neko iz kuće kandiduje..
    Kao što rekoh, DF mi je potpuno jasan i jedino što me od njih iznenađuje u ovom momentu je mirnoća sa kojom posmatraju sve ovo..
    Dok su ovi tvoji u pogrešnom momentu dobili impuls za reakcijom a bojim se da je ta reakcija ne zbog dobrobiti naroda i izborne volje nego zato što su vas preskočili 'zapadni partneri' u svoj toj priči..
    Nego ok, pošto vidim da si na nižim pozicijama u svoj toj priči ne bih te zamarao više..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #26688
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    @Caesar

    znaš kako ide. ovi te su sa zastavama nedeljom išli po gradu su za Dritana pričali da je izdajnik, kako nije Crnogorac. e, od juče im valja. najbolji, najjači. pravi Crnogorac

    ovima koji su po ulicama pjevali pjesme o Dritanu i bio im najjači. ti ga sad prozivaju. sad je svašta nešto

    između te dvije grupe ima ljudi koji bi željeli da ova država krene naprijed. i oni su u žestokoj manjini

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  19. #26689
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    @Caesar

    znaš kako ide. ovi te su sa zastavama nedeljom išli po gradu su za Dritana pričali da je izdajnik, kako nije Crnogorac. e, od juče im valja. najbolji, najjači. pravi Crnogorac

    ovima koji su po ulicama pjevali pjesme o Dritanu i bio im najjači. ti ga sad prozivaju. sad je svašta nešto

    između te dvije grupe ima ljudi koji bi željeli da ova država krene naprijed. i oni su u žestokoj manjini

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Sve stoji. Malo ljudi Dritan nije “izdao” .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. #26690
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Meni je i dalje glavni utisak kako je Joković postao bitna faca. Čovjek koji je ljut na Krivokapića jer mu nije dao resore koji mu pripadaju, sad treba da vjerujemo da će nam on riješiti sve probleme.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  22. #26691
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pricam danas sa ljudima. Izdaja, izdaja… Reko ima li to kakve sa prosrpskom orjentacijom? Vele odsjecno NE. Reko kako ne smeta onda ovim procrnogorski orjentisanim? Vele, pa znaš kako… I tako ko o cemu srbi o izdaji Brankovića, a komite o sudbini kletoj. Nista novo u CG ni ove godine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije ti reprezentativan uzorak. Bar četiri URA birača među prijateljima su mi čisti suverenisti i etnički Crnogorci i oštrijim riječima su sve ovo nazvali nego URA "Srbi" koje znam. Izdaja i nikad više i završili sa Dritanom.

    Meni je Dritana više žao jer vidiš da se nije prodao kao Darko Pajović već ga ponio neki mesijanski kompleks da on ima bolju viziju Crne Gore. Ali rezultat je isti - obećao je pred izbore da neće sa DPS, sad ide sa DPS. Da je rekao - ovako se ne može, ajmo na izbore, ne bih se složio, ali bih ga makar poštovao. Ovako mi ga je žao na način na koji ti je žao dragog rođaka koji se napije na svadbi pa pravi budalu od sebe.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  24. #26692
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije ti reprezentativan uzorak. Bar četiri URA birača među prijateljima su mi čisti suverenisti i etnički Crnogorci i oštrijim riječima su sve ovo nazvali nego URA "Srbi" koje znam. Izdaja i nikad više i završili sa Dritanom.

    Meni je Dritana više žao jer vidiš da se nije prodao kao Darko Pajović već ga ponio neki mesijanski kompleks da on ima bolju viziju Crne Gore. Ali rezultat je isti - obećao je pred izbore da neće sa DPS, sad ide sa DPS. Da je rekao - ovako se ne može, ajmo na izbore, ne bih se složio, ali bih ga makar poštovao. Ovako mi ga je žao na način na koji ti je žao dragog rođaka koji se napije na svadbi pa pravi budalu od sebe.
    Moguće ali cijenim odokativno po reakcijama iz medija i sa mreža. Generalno srbe je izdao, a crnogorci vele da se osvjestio. Priznaces da govorimo o uzorku od nekih 94%. Ova tvoja 4 druga iz ovih 6% se osjecaju izdanim?. Rekao bih da je to na nivou statisticke greske. Ne bih to uzimao kao reprezentativno u ovoj za sve nas tragikomičnoj hipotezi da je sad Dritan izdao srbe al ne i crnogorce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 20-01-22 at 11:50.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  25. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  26. #26693
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Moguće ali cijenim odokativno po reakcijama iz medija i sa mreža. Generalno srbe je izdao, a crnogorci vele da se osvjestio. Priznaces da govorimo o uzorku od nekih 94%. Ova tvoja 4 druga iz ovih 6% se osjecaju izdanim?. Rekao bih da je to na nivou statisticke greske. Ne bih to uzimao kao reprezentativno u ovoj za sve nas tragikomičnoj hipotezi da je sad Dritan izdao srbe al ne i crnogorce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ne pričamo o Crnogorcima iz DPS, SDP i SD. Njima je jasno zašto odgovara da se "osvijestio". Pričam o Crnogorcima glasačima URA. Oni u velikom procentu opisuju ovo kao izdaju. U mom okruženju, negdje 80-90% to tako vide. Za "URA Srbe" je ovo, prirodno, stopostotna izdaja, o njima i ne pričam.

    Dritan nikog drugog i nije mogao da izda sem svoje birače. Šta tu misle DPS i DF glasači je irelevantno.

  27. #26694
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    đe bjehu mnogi glasači URE kad je dio ekipe iz Vlade htio da skloni tu partiju i ubače neke druge prije par mjeseci? tad su ćutali a sad na sva zvona o izdaji pričaju. ka' naša posla

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #26695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    đe bjehu mnogi glasači URE kad je dio ekipe iz Vlade htio da skloni tu partiju i ubače neke druge prije par mjeseci? tad su ćutali a sad na sva zvona o izdaji pričaju. ka' naša posla

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Prepucavanja u vladi si imao milion. Je li URA dogovorila tužilački savjet sa DF iza leđa Demokrata pa pokušala da ga progura na brzinu?

    Nego se sad spuštamo na nivo "flertovala si sa momkom prije šest mjeseci pa sam te zato prevario sa drugaricom". Kao što časnom SNP nije zbog fotelja nego što su im Laloševića smijenili prije po godine pa se sad sjetili.

    Nemojmo.

  29. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  30. #26696
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Moguće ali cijenim odokativno po reakcijama iz medija i sa mreža. Generalno srbe je izdao, a crnogorci vele da se osvjestio. Priznaces da govorimo o uzorku od nekih 94%. Ova tvoja 4 druga iz ovih 6% se osjecaju izdanim?. Rekao bih da je to na nivou statisticke greske. Ne bih to uzimao kao reprezentativno u ovoj za sve nas tragikomičnoj hipotezi da je sad Dritan izdao srbe al ne i crnogorce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Crnogorci" poput mne only-a sad dizu Dritana a do juce im je izdajnik bio.
    Elem 80% glasaca Ure ih je glasalo da ne idu s dps-om. 80% clanstva im je istog mislienja. Ura je ugasena. Na tom talasu ce sd i sdp opet prebacit cenzus a da ura nije ovo uradila te partije bi bile ugasene. Pojedini minenjaju misljenje za kesu cipsa a valjda se Dritan malo bolje prodao.
    Do manjinske vlade nece doci, jedini izlaz su izbori na proljece ukoliko je politicarima stalo do mira. Ko se ovom raduje taj ne misli dobro Crnoj Gori jer ovakav potez samo moze nemire izazvati medju narodom.

  31. #26697
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A ne pričamo o Crnogorcima iz DPS, SDP i SD. Njima je jasno zašto odgovara da se "osvijestio". Pričam o Crnogorcima glasačima URA. Oni u velikom procentu opisuju ovo kao izdaju. U mom okruženju, negdje 80-90% to tako vide. Za "URA Srbe" je ovo, prirodno, stopostotna izdaja, o njima i ne pričam.

    Dritan nikog drugog i nije mogao da izda sem svoje birače. Šta tu misle DPS i DF glasači je irelevantno.
    Ok pricamo o URA srbima i URA crnogorcima jer ovi ostali to i nisu toliko pa nisu reprezentativni? Ok sto se mene tice mada mi je ovo novi nivo podjela na kvalitetne srbe i crnogorce i one nekvalitetne. Zamolio bih malo za strpljenje jer dosta ce vode proci Moracom dok se ne bude moglo reci Dritan je izdao. Za sada je sigurno samo da pada Vlada sto je vecina i zeljela opravdano. Znaci prvi korak je ok.

    Prognoza? Drugi korak? Manjinska Vlada? Nece se desiti. To je izgovor za obaranje vlade koji nosi prijatan miris “bez DFS-a” i nista vise. Sastavljace se nova Vlada u kojoj ne iskljucujem ni DPS ni DF al da se lijepo igraju i ne zadjevaju. Eskobar ce se za to pobrinuti . Sve u svemu mislim da ce to sve fino bit samo treba imati strpljenja. Demokrate tu po meni gube najvise. Preigrali su se.

    I tako ponovo ce ispast da Dritan ima petlju, a ostali da samo simuliraju moodovišta neka. A mozda je i izdao ebem li ga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 20-01-22 at 12:26.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  32. #26698
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kad sagledamo sledece:

    - najveca partija u parlamentu je klasican OKG, koja je unistila drzavu, i sabotirala novu vladu i prije nego sto je pocela da radi

    -druga najveca partija je produzena ruka Srbije i Rusije, drugo najvece zlo, koja je sabotirala Vladu od pocetka, iako je konstituent vlade

    -treca najveca partija je gledala samo da se ogrebe i koritasi koliko je mogla, bez ikakvog konkretnog koraka ucinjenog u cilju boljitka zemlje

    - cetvrti su manjine, sdp, sd, lp, najobicniji kriminalci i foteljasi, drugovali sa najvecim zlom 30 godina.

    -peti su jedina opcija koja je nesto konkretno htjela da uradi, i jedina koja sad pokusava nesto konkrentno da uradi, koje sam podrzavao, ali ovaj korak ne


    Ovakva vlada je izglasala 2 budzeta, ekonomski mrvicu oporavila drzavu, i izmislila ni iz cega Evropa sad problem.

    i samo 5.su izdajnici?

    Nemojmo, godinu dana smo se klali, i sad samo na jedne svaljujemo svu krivicu.

    Ne opravdavam URU, ali isto smo svi jednako krivi sto smo dosli do ovoga dje smo sad.

    Kad vidimo ovakav sastav parlamenta, bilo nam je bolje nego sto zapravo zasluzujemo. Tako da, uzivajmo jeduci sto smo posijali.

  33. The Following 7 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  34. #26699
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    đe bjehu mnogi glasači URE kad je dio ekipe iz Vlade htio da skloni tu partiju i ubače neke druge prije par mjeseci? tad su ćutali a sad na sva zvona o izdaji pričaju. ka' naša posla

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    To se relativno skoro saznalo, ili, alo se ne varam - 2-3 mjeseca nakon ponude, tako da nisu imali kad da reaguju.

    I ok je ovo sto Dritan zeli, samo je poranio nekih ~godinu dana jer sa DF-om nije bilo napretka. Cudno da ga njegovi partijski saborci nidu zaustavili i rekli da je prerano, zato i spomenuh Konatara i da mi je cudno da podrzava gasenje partije. Mlad momak a skoro i druga partija ugasena. Nece ga vise nidje primit

    Ono sto je meni cudno je da je toliki jaz nastao izmedju Zdravka i Dritana poslije Cetinja. Jasno da je Zdravinjo sujetan i tvrdoav, a da se Dritan previse uzivio u ulogu serifa iza kojeg stoji velika sila, ali mi je nevjerovatno da to moze da bude tacka preloma odnosa izmedju njih dvojice.
    Mozda je moglo da uspije da su Demkorate imale muda da se suprotstave DF-u i iznesu koji stav, ovako ova vlada je bila osudjena na propast. Samo je Dritan poranio. I to dosta poranio.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  35. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  36. #26700
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,677
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,644
    Thanked in
    4,660 Posts

    Default

    @SKOJ


    svi su ćutali na neke stvari jer im je odgovaralo. fotelje, plate, zapošljavanje po dubini i ćao. opet, ako ćemo pravo više su Abazović i Konatar branili Vesnu Bratić no komplet DF i Demokrate zajedno.

    da li je SNP digao glas zbog smjene Laloševića? apsolutno. ja sam i ođe pisao da se članstvo žali, jer je Banjo Radulović, sam, zaposlio više ljudi od čitave te partije. jbg, ljudi ođe oće da rade u državnu upravu po svaku cijenu. sad očekivati da će SNP raditi nešto bolje ako dobije mjesto premijera/predsjednika Parlamenta i par ministarstava je pa smiješno

    ako tu vladu (pa kakav god sastav njen bude) podrži DF, nikakav problem neće biti. evo da vidimo šta će se desiti posle posle posjete Eskobara a pred ova zasijedanja. nešto nisam siguran da će DPS to podržati, jer će im tražiti ko zna koliko ustupaka

    a, ako se izabere glasovima DPSa, onda neka im je 'srećno'.

    u svakom slučaju, ođe na izbore više ne treba izlazit. pa neka biraju između DPSa, DCG kojoj smeta DPS, ali nema problema sa lopovima koji prelaze iz DPSa kod njih i DFa. paklen izbor


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    I ok je ovo sto Dritan zeli, samo je poranio nekih ~godinu dana jer sa DF-om nije bilo napretka. Cudno da ga njegovi partijski saborci nidu zaustavili i rekli da je prerano, zato i spomenuh Konatara i da mi je cudno da podrzava gasenje partije. Mlad momak a skoro i druga partija ugasena. Nece ga vise nidje primit
    koliko sam čuo, Konatar nije bio fan ovoga i na ovaj način. zato je isturen Srđa, a najbolje da to nisu radili. ona priča od onaj dan je kao da sam sluša Jola Vučurovića

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mozda je moglo da uspije da su Demkorate imale muda da se suprotstave DF-u i iznesu koji stav, ovako ova vlada je bila osudjena na propast. Samo je Dritan poranio. I to dosta poranio.
    iz tvoje i moje perspektive jeste. ali izgleda da Ameri i EU smatraju da je sad pravo vrijeme


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 20-01-22 at 12:34.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 1068 of 1249 FirstFirst ... 6856896810181058106410651066106710681069107010711072107811181168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •