Page 1060 of 1249 FirstFirst ... 6056096010101050105610571058105910601061106210631064107011101160 ... LastLast
Results 26,476 to 26,500 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26476
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    lose je ovo odigraURA. ogorcenost naroda je enormna...
    bukvalno su odigrali ovo kao da su ih ucili DF i DPS... a imali su mnogo elegantniji nacin ako im se ovo mijenjalo (cinjenica je da ovo nicemu nije vodilo osim par ministarstava koja su bila dobra). hladno su mogli da izadju sa saopstenjem da ovako stanje ne vodi nikud, da oni podrzavaju vladu ciji je podpresjednik predsjednik njihove stranke i da zele da vide da li takva vlada ima vecinu u skupstini i fino pokrenu ovo isto kao danas, uz naglasak da ce oni glasati ZA povjerenje.
    prebace loptu DF-u.
    u slucaju izglasavanja nepovjerenja DF gubi momentalno pola birackog tijela, oni izadju sa predlogom manjinske vlade i profitiraju iz svega...ili se ode na nove izbore gdje bi sigurno imali vecu podrsku. ovako su ga ugasili.

  2. #26477
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    @wulfy znam da imaš koronu ali te Ipak moram čačnuti za komentar na djelovanje lidera tvoje partije?

    Fora bi bila da Dritan ovo radi namjerno kako bi privukao glasače DPS-a i manjina, a na drugoj strani Micky i Zdravinjo ulete trupačke u biračko tijelo DF-a i Demokrata i na kraju Dritan i Zdravinjo sami uzmu vlast na izborima u maju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Last edited by extravaganca; 19-01-22 at 16:50.

  3. #26478
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Političke su igre ovo sve. Procjena je Ure da sa ovim potrzom uzima dps-biraca veliki dio, veci nego sto ce izgubit. Df nije smio da srusi vladu zbog svojih biraca.. itd

    Na kraju neće bit kako izgleda i opet će Dritan bit heroj… tako da polako


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ide maj brzo...Rakčević je bio ozbiljan kandidat za gradonačelnika, do juče...Ovako-ni cenzus. Živi bili pa viđeli.

  4. #26479
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    lose je ovo odigraURA. ogorcenost naroda je enormna...
    bukvalno su odigrali ovo kao da su ih ucili DF i DPS... a imali su mnogo elegantniji nacin ako im se ovo mijenjalo (cinjenica je da ovo nicemu nije vodilo osim par ministarstava koja su bila dobra). hladno su mogli da izadju sa saopstenjem da ovako stanje ne vodi nikud, da oni podrzavaju vladu ciji je podpresjednik predsjednik njihove stranke i da zele da vide da li takva vlada ima vecinu u skupstini i fino pokrenu ovo isto kao danas, uz naglasak da ce oni glasati ZA povjerenje.
    prebace loptu DF-u.
    u slucaju izglasavanja nepovjerenja DF gubi momentalno pola birackog tijela, oni izadju sa predlogom manjinske vlade i profitiraju iz svega...ili se ode na nove izbore gdje bi sigurno imali vecu podrsku. ovako su ga ugasili.
    Ali bukvalno. Nisu ni morali da glasaju iskreno. I uzdrzani da su bili.
    Ovako braco ne ide, dali smo vam sansu jer smo mislili da dijelimo iste vrijednosti... Cao, zdravo...
    Ovako ce ostati da je djulanovic rekao da ima vecinu, ali da im treba malo vremena i od jedne perspektivne price osta pepeo.
    Cak je spalio put za svakoga u narednom periodu.
    Ko ga je ubijedio da ce nezadovoljni DPS glasaci da predju da glasaju za njega, ili da je sam sebe ubijedio.... Jos ne kapiram

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  6. #26480
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Biće ovo interesantno ako uspije. Odoše smećari od DF-a (dokazani), ode nesposobna vlada (zao mi ona dva junca Jakova i Milojka dobri su bili) i ode stranka Malog Hitlera. Ovo su plusevi.

    Minusi. Moraće da krote DPS sa amerikancima i zapadom. Mogu da zivim sa tim rizikom. Jel Dritan izdao? Nemojte da ste smijesni. Dritanovi potezi su rezultat procesa u kome su svi imali svoju neslavnu ulogu i DF i Demokrate i Apostoli. Licno da su mi partneri u firmi ovakvi zapalio bih sve taman i firmu i zgradu samo da ih išćeram posle svih zaebancija njinih. Ako ne uspije sa DPS vazda DF i Demokrate mogu zvat nazad i da se lome da dodju. sam stavio pluseve i minuse na papir.

    @Gagarin sad je vrijeme za kritiku Vlade . Vlada sa onakva tri ministra i djedom bez inicijative je sa isteklim rokom trajanja.
    Kad smo kod izdaje, previđa se da su Zdravko, DF i Demokrate zajedno nagrnuli da se iz vlasti izbaci URA, smijene Sekulović i Brđanin, a manjine uvedu u vladu kao zamjena prije samo 4 mjeseca.

    Samo pošteno, pa ko koga zajebe.

  7. The Following 14 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  8. #26481
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jasno je da upireš za DF i ekipu oko Mande. ja sam prvi ovuda pisao da masu ljudi glasa DF, jer su oni kopirali sistem DPSa koji je davao rezultate. imaju brdo keša, par televizija i mnogo portala na svojoj strani i podršku SNSa. lopatama su svuda zapošljavali (i zapošljavaju), daju ugovore za stalno posle par mjeseci itd. za tih 20tak mandata je to dovoljno. Demokrate isto zapošljavaju kao oni, ali nemaju keša i mašinu iz BGa kao DF. vrlo dobro znam da od većine, te dvije stranke imaju najviše glasova. ali nešto mislim da zajedno nikad ne mogu imati 41. a što se tiče vladanja svi redom iz DFa bi koliko je noćas postali najveći fanovi Amerike i veći Crnogorci no iko ako to znači da će dobiti mjesta u Vladi. jer kao i DPS, oni nemaju obraza
    Pa dobro tebi je jasno da ja upirem za mandu jer brat od tetke mi je 😂 ja upirem da sto vise njih u zatvor ode a dritko nista bolji od mande nije isto kao i drug mu konatar volim kad drže cas o postenju uvek mi prodje slika iz jednog lokala u 4 ujutro i njih dvojice sa jednim lijepim drustvom 😂

  9. #26482
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Kad smo kod izdaje, previđa se da su Zdravko, DF i Demokrate zajedno nagrnuli da se iz vlasti izbaci URA, smijene Sekulović i Brđanin, a manjine uvedu u vladu kao zamjena prije samo 4 mjeseca.

    Samo pošteno, pa ko koga zajebe.
    Promaklo mi je da je Zdravko bio umiješan u to?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  10. #26483
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Sve je isto samo njega nema...oh waaaait!!!!!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #26484
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Promaklo mi je da je Zdravko bio umiješan u to?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk


    Pa bio je ljut jer su htjeli da odlože ustoličenje Brđanin i Sekulović a ura nije htjela da podrži njihovu smjenu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #26485
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    DPSovci počeli da lajkuju Uraše, Uraši da lajkuju DPSovce...

    <3 Pomirenje <3

    Još SNP kad ubacimo... pa ovo će da bude prosvjetljenje <3



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  13. #26486
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Nikad mi evrope gledat necemo
    Sklapat manjinsku vladu sa dokazanim ucesnicima tj saučesnicima bivse vlasti, pod okriljem da su manjine.
    Ne moze vlada sa ibrahimovicem i đeljošajem prosto ne može.
    Novi izbori ne ginu, ovo je mozda i povratak nokautiranog dps-a, posto df i dalje zivi u mitovima, balkanskim ligama itd.
    Ako bude ovog famoznog povlačenja britve i ostale udarne svite dps-a, eto nama opet ali novog i podmlađenog dps-a ,na stolice. Hapšenja dva tri speditera, i to je to. Padnuće nečija glava iz dps (gvozdenog ili majkinog sina ivanovića) jedno 2-3godine zabave za javnost kako je korupcija maknuta i to je to.
    Amerima i evropi trebaju striktno oni koji ne dovode NATO i EU u pitanje i tačka. Data je šansa df, međutim bratiji miliji vučko i regionalna liga i trt. Ostaće i dalje opozicija i to najjaca, i njima odlicno. Kasno je sad i za demohriscane i sve.
    Tesko ce na izbore prevagnut df, jer ce izlaznost biti mala, biracki spiskovi nesređeni, eto opet dolazak prinčeva i primceza iz bihora na glasanja iz bijelog svijeta. "Glava dolje i svoj posa" se opet vraća.
    Bilo je lijepo dok je trajalo.
    Sad ce nama sesirka i ugrožena ex Adžićka da nastave sa temeljenjem nove CG na koju cemo ipak morat da se naviknemo.
    Jedino mi je drago sto ce spajić i milatović uspjeh da se izvucu iz ovog smeca od drzave i od ovakvog naroda koji ne vidi dalje od dnevnog lista pobjede i antene m.
    Dobra je ona iz filma
    "Ovaj narod u svojoj istoriji nijedan posao nije mogao da zavrsi do kraja, zbog jajara i prodanih dusa! Nismo nijednom pobijedili a da prije toga nismo debelo izdali, sami sebe naravno! Na svaku pobjedu imamo dva poraza, na svakog junaka buljuk izdajnika, a posle nam neko kriv je li!?
    A za malo vlasti i za malo ćara spremni smo da izdamo, sve, oca, majku, brata, sestru, narod, zemlju, sve! Tako juce tako i danas!"

    E sto napravi dritane jadan bio. Samo krvi da ne bude pa kako god "ocemo".
    Jedan naprijed dva nazad. Svaka nam dala.


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  14. The Following 3 Users Say Thank You to licmius For This Useful Post:


  15. #26487
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    lose je ovo odigraURA. ogorcenost naroda je enormna...
    bukvalno su odigrali ovo kao da su ih ucili DF i DPS... a imali su mnogo elegantniji nacin ako im se ovo mijenjalo (cinjenica je da ovo nicemu nije vodilo osim par ministarstava koja su bila dobra). hladno su mogli da izadju sa saopstenjem da ovako stanje ne vodi nikud, da oni podrzavaju vladu ciji je podpresjednik predsjednik njihove stranke i da zele da vide da li takva vlada ima vecinu u skupstini i fino pokrenu ovo isto kao danas, uz naglasak da ce oni glasati ZA povjerenje.
    prebace loptu DF-u.
    u slucaju izglasavanja nepovjerenja DF gubi momentalno pola birackog tijela, oni izadju sa predlogom manjinske vlade i profitiraju iz svega...ili se ode na nove izbore gdje bi sigurno imali vecu podrsku. ovako su ga ugasili.
    Apsolutno…

    Savetnici sy mu ko i Djokovicevi… sve ce da izgubi na kraju

  16. #26488
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Izgleda da dvije strane Atlantika nisu u potpunom saglasju

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ijesti_android

    "Stoga možemo da radimo sa sadašnjom Vladom, a radili bismo i sa budućom, ukoliko bude dijelila naše interese i vrijednosti", rekla je Medoks "Vijestima" komentarišući predlog o formiranju manjinske Vlade.

    Ona je kazala, da ako poslanici, koji predstavljaju narod Crne Gore koji je za njih glasao, slobodno pristanu na formiranje nove koalicije, onda je to njihov demokratski izbor.

  17. #26489
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Aoooo radiće ameri sa svakom vladom ali su isto skinuli ovu, kako reče Skoj ima podršku zapada ova vlada ali je oburdase za godinu.
    I sto kažeš skoj samo pusti snovi manjinske vlade
    Hajhaah
    Last edited by lepetanac; 19-01-22 at 17:14.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. The Following 2 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  19. #26490
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Zanima me jedno kako je reagovati komite kada ih URA i DPS uvedu u Open Balkan?

  20. #26491
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ne znam, ovo što radi URA mi djeluje kao neukusno ali daleko od toga da je ovo najgora čorba koju je narod morao progutati znajući naš mentalitet i političare. Meni je prosto, glasao sam ih i sad jedino šta mogu da uradim je da posmatram u kom će ovo pravcu da ide ali ubijeđen sam jedno 80% da ga dok sam živ više neću izaći na izbore niti će me boljeti vršnjak za iste..
    Iskreno gledajući, liše 3 ministarstva koja su nešto uradili od kako se ova vlada formirala, koji su to veći razlozi da ona takva i ostane? Osim vapaja ovih botića iz demokrata sa klikom izdaja je saradnja sa dps-om, dok je prihvatanje splačina koje su prelećele iz tog istog dps-a sasvim ok malom Aleksi.. Priča o principima i izbornoj volji iz ugla demokrata meni ne pije vodu, jer kako rekoše prije mene - moja volja sigurno nije da razni gmazovi sa malo ili nimalo iskustva rovare po raznih institucija i trpaju svoje plitkoumne botove po dubini, moja volja nije da se otaljava izbor TS-a skoro pola godine, definitivno nije moja volja da glava skupštine šuruje sa određenom crkvom i koristi skupštinske (narodne) resurse za samopromociju..
    Nije moja volja to što premijer blokira reformu MUP-a opet zarad jedne crkve, moja volja svakako nije instaliranje raznih utvara po ministarstvima, univerzitetima i svim onim funkcijama koje su po ustavu razdvojene od vjere ma kakva ona bila, nije moja volja uprezanje cijelog aparata (min. odbrane, mupa, anb-a) a opet zarad jedne crkve.. Nije mi volja instaliranje raznih Milačića kao bezbjedonosnih savjetnika, nije moja volja to što oni ni po kojoj zasluzi koriste državnu (narodnu) imovinu i sredstva.. Nije moja volja a i nije me volja da nabrajam sve gluposti koje sam trpio zarad ''svijetla na kraju tunela''. Da se ogradim o ovom pominanju crkve, koga je volja stav sam o istoj iznio na temi koja je predviđena za to, isti mi je stav i nemam želju da ga ođe ponavljam.
    Nije moja volja ovaj jaz koji je nastao između vladajućih stranaka sa uvođenjem jedne nacije na uštrb druge a sve pod ''sad malo mi da jašemo'' kao da je ova država sa institucijama jedno obično korito..
    Nije moja volja što nije niko od svih ovih krvnika moje budućnosti procesuiran ili u krajnjem uz pomoć ''oslobođenih institucija'' skrajnutih iz političkog i javnog etera.. NIje moja volja što sam iskreno vjerovao da će nešto da se promijeni a ostalo je sve isto samo je ambalaža druga..
    Možda je Dritan izdajnik, možda, svakako je pokazao da ima više muda nego svi ovi danas koji se kriju iza raznih fb i drugih obavještenja.. Ako propane propao je i prosto mu bilo, ako uspije da pogura ovu žalosnu državu iz mrtve tačke u koju je uglavnom dovela skupština i nonšalantnost Premijera povodom gorućih pitanja..
    Uz dužni respekt prema Jakovu i Mikiju za koje sam do danas smatrao da su nepolitički igrači, ne mogu oni nikog da pozivaju na ostavku kad njihove kolege koje su izgubili podršku te iste skupštine i dalje obavljaju te funkcije..
    Nije moja volja što se uopšte o lustraciji, zakonu o porijeklu imovine nije ništa preduzelo više od mrtvog slova na papiru.. Nije moja volja a računam i dobrog dijela naroda koja je glasala ovu istu vlast..

    Od DF-a me ništa ne iznenađuje, iznenađuje me što su previše mirni pa i za sopstveno dobro ali oni me ne iznenađuju realno..

    Realno, zabolje me više šta će ko, sa kim će ko samo zapamtite dobro: obično onaj ko najviše bruji o izdaji će je počiniti prije ili kasnije.. A u jednu ruku me i ne iznenađuje ovaj narod u kojem većinu čini dvojac dps df, a govorimo o centrima, ljevičarima i ostalima.. Ko god dođe na vlast, ne da će to biti izdaja narodne volje nego će to biti tačno ono što zaslužujemo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following 6 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #26492
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Skoj ne zna đe udara... čas je ovdje glavna EU, čas USA, čas GB

    Hahahahahaha

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  23. #26493
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @wulfy znam da imaš koronu ali te Ipak moram čačnuti za komentar na djelovanje lidera tvoje partije?

    Fora bi bila da Dritan ovo radi namjerno kako bi privukao glasače DPS-a i manjina, a na drugoj strani Micky i Zdravinjo ulete trupačke u biračko tijelo DF-a i Demokrata i na kraju Dritan i Zdravinjo sami uzmu vlast na izborima u maju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Imam, ali pravu, ne kao... !!!!!

    Ovo stanje je postalo neodrživo, blokirani su pristupni pregovori (nisu to samo pregovori, ima tu još mehanizama), probano je da se odblokiraju, ali jednostavno, partner ti je neko ko ne želi da radi u korist odblokiranja... I tako opet, opet, opet,... Moralo je da se preseče. Novi izbori ili neki pokušaj promjene. Došlo se do situacije da se nije moglo više u ovim ,,statusu kvo". Jeste rizičan potez, ne sporim, ali neminovan i neko je morao da ga povuče.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  25. #26494
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,841
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    https://www.rtnk.me/%E2%80%A6/crna-g...%BDavljanstvo/

    Pohvala za Becica , nacice udovici stan,platu slobodnog umjetnika dako se zena malo alaverti jer im se ipak Srbija zahvalila sa 7000 dinara penzije, a i od djece nije dobra vidjela previse....

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  26. #26495
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Dritan mi je bio gadan, nikako ga nisam volio, ali sad mi je postao drag.
    Bravo Dritane!

    Sad da ga svuđe zapratim.

    A đe mi Gando da ga poljubim, on sve zna o EU, a ja ništa ne znam
    Tek sad ćeš da vidiš i da razumiješ neke stvari...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  27. #26496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Imam, ali pravu, ne kao... !!!!!

    Ovo stanje je postalo neodrživo, blokirani su pristupni pregovori (nisu to samo pregovori, ima tu još mehanizama), probano je da se odblokiraju, ali jednostavno, partner ti je neko ko ne želi da radi u korist odblokiranja... I tako opet, opet, opet,... Moralo je da se preseče. Novi izbori ili neki pokušaj promjene. Došlo se do situacije da se nije moglo više u ovim ,,statusu kvo". Jeste rizičan potez, ne sporim, ali neminovan i neko je morao da ga povuče.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Samo da te pitam, kao glasač, zašto onda ne pošteno na nove izbore? Nego su uzeli naše glasove, dobijene čvrstim obećanjem da se neće sa DPS, a eno im danas potpisa zajedno da obaraju vladu i da prave novu uz DPS podršku.

  28. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  29. #26497
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,804
    Thanks Thanks Received 
    9,848
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Jedan ministar direktno a dva između redova podržali Dritana, vidjećemo ostale. Pa nije baš da je ovo izdaja, nož u leđa ili šta li već, kad te trećina Vlade skoro podrži.

    Moje mišljenje je da manjinska vlada može biti održiva kao prelazna samo, rješenje (dobro ili loše) su na kraju novi izbori a tu je jedini i isključivi krivac sadašnja Vlada i pasivnost iste.

    I sad Demokrate nekome da sole pamet i da laju, koliko li su samo sabotirali TS...

    I što je frka ako je DPS podrža manjinsku Vladu (bez njih), znači li to ako bi sas DPS podrža sadašnju Vladu, da bi Krivi treba automatski da istupi sa čela iste ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 19-01-22 at 17:35.
    War. War never changes.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  31. #26498
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Imam, ali pravu, ne kao... !!!!!

    Ovo stanje je postalo neodrživo, blokirani su pristupni pregovori (nisu to samo pregovori, ima tu još mehanizama), probano je da se odblokiraju, ali jednostavno, partner ti je neko ko ne želi da radi u korist odblokiranja... I tako opet, opet, opet,... Moralo je da se preseče. Novi izbori ili neki pokušaj promjene. Došlo se do situacije da se nije moglo više u ovim ,,statusu kvo". Jeste rizičan potez, ne sporim, ali neminovan i neko je morao da ga povuče.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Odakle Dritan misli da moze da uzme moj glas i da pravi novu Vladu sa DPSom?
    Ili misli da oni koji su ga glasali mu odobravaju ovo?

  32. #26499
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nije mi krivo što su URA i SNP krenuli u prekrajanje izborne volje i ugradili stent korumpiranim i retrogradnim snagama koje uništavaju ovu državu.

    Krivo mi je jedino to što se ovime, po ko zna koji put, urušava povjerenje građana u izborni proces i ljude uopšte. Taman kad se povratila vjera da je vlast moguće promijeniti na izborima, sada je u vidu bokserskog krošea uslijedilo bolno otrežnjenje koje ljude treba da vrati u tmurnu realnost i podsjeti ih još jednom da oni nisu nosioci suvereniteta.

    A kao što su neki od vas pomenuli, bojim se da sada slijedi novi talas apstinencije, i to uglavnom onih koji glasaju iz želje da ovo društvo bude bolje, a ne radi ličnog profita.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  34. #26500
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    ...

    I što je frka ako je DPS podrža manjinsku Vladu (bez njih), znači li to ako bi sas DPS podrža sadašnju Vladu, da bi Krivi treba automatski da istupi sa čela iste ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Ogromna je razlika podržava li DPS vladu koja već ima većinsku podršku, ili postojanje vlade zavisi od DPS podrške.

    U prvom slučaju DPS može da glasa za vladine predloge, a i ne mora, nikakva razlika.

    U drugom vlada je potpuno zavisna od DPS.

Page 1060 of 1249 FirstFirst ... 6056096010101050105610571058105910601061106210631064107011101160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •