Page 1002 of 1249 FirstFirst ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... LastLast
Results 25,026 to 25,050 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25026
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Znam za bijelu listu ljekova. Mozda je naziv zamjenski unio konfuziju.
    Ono sto i dalje mislim je da cijena ljekova koje izdaje sa ili bez participacije Montefarma i privatnih apoteka nije ista.
    Montefarm se snabdijeva na tenderima, i ne znaci da je nabavna cijena ljekova ista.
    Postavlja se pitanje kolika je cijena istih ljekova u nabavci kod Montefarma i ostalih apoteka.
    Npr lijek je ampicilin, ali ne znaci da je nabavna cijena svudje ista. A cesto daju i amoksicilin koji je slican lijek, a dace ga kao zamjenu.
    O tome ti pricam

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #25027
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Skorije sam saznao da privatne apoteke imaju ljekove koji su sa zaliha preko fonda, a imaju iste ljekove koji nisu sa tih zaliha. Dok zalihe traju, izdaju ljekove na recept, a kad se te zalihe istroše, onda te iste ljekove imaju za prodaju, ali ih više ne daju na recept. Na osnovu toga bih rekao da bi cijene trebalo da budu iste, odnosno da se fondu ne zaračunava viša cijena od one koju sam fond plaća. Makar ne osjetno višu. Zaradjuju na osnovu mnogo većeg prometa koji plaća država. Uglavnom plaća, trenutno je država dužna grdilo.

  3. #25028
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://dan.co.me/vijesti/politika/m...alkanu-5100391

    Нова Влада у Црној Гори која ће се бирати у 2022. години имаће на спољно-политичком плану приоритет да се придружи иницијативи "Отворени Балкан", саопштио је јутрос током гостовања на ТВ Пинк један од лидера ДФ-а Андрија Мандић.

    otvoreni veli Balkan. kakav SNS pamflet koji Manda propagira jer ga dobro plaćaju za to
    Je li ovo oglašavanje u sklopu šire strategije da se što lakše proguta manjinska vlada? #samopitam
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  4. #25029
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    I onda ovuda tvrde kako istaknuti članovi df-a nisu prodate duše i da ne rade u interesu i strane države i političara i tajkuna koji žare i pale u podijeljenom društvu.

  5. The Following 5 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #25030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    I onda ovuda tvrde kako istaknuti članovi df-a nisu prodate duše i da ne rade u interesu i strane države i političara i tajkuna koji žare i pale u podijeljenom društvu.
    To može da tvrdi samo neko ko od takvih ima lične koristi...

    Sreća pa neće još dugo
    One Ring to Rule them all...

  7. #25031
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A sta da se radi, jak je taj gej lobi, ful su para, tako da su ovakve kuce i vile sitnica za njih.
    sta kazes, zdravinjov sin u gej lobi? cudi me da zdravinjo to ne lijeci lopatom. a joks?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #25032
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Skorije sam saznao da privatne apoteke imaju ljekove koji su sa zaliha preko fonda, a imaju iste ljekove koji nisu sa tih zaliha. Dok zalihe traju, izdaju ljekove na recept, a kad se te zalihe istroše, onda te iste ljekove imaju za prodaju, ali ih više ne daju na recept. Na osnovu toga bih rekao da bi cijene trebalo da budu iste, odnosno da se fondu ne zaračunava viša cijena od one koju sam fond plaća. Makar ne osjetno višu. Zaradjuju na osnovu mnogo većeg prometa koji plaća država. Uglavnom plaća, trenutno je država dužna grdilo.
    Malo mi taj ekonomski model cudan, ko god da ti ga je ispricao. Ako prodaju sa zaliha Montefarma, a prestanu kad nema, kako se doslo u situaciju da Montefarm nesto nema a privatne apoteke imaju.
    Ovaj model zvuci kao komisiona prodaja, ali onda ne moze nikako da FZO duguje apotekama.
    Mislim da ti je neko napricao nesto, sto generalno nema bas veze, ali dobro

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #25033
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ministrica sa prve slike bavi se micanjem čovjeka sa slika 2 i 3 sa čela fudbalskog saveza.
    Ima smisla, ima ozbiljnije fudbalske reference od ovoga diletanta.
    Mada, kad se micanje završi i kad nas FIFA suspenduje stiže konačno naša stvarnost u društvu jedinih globalno suspendovanih Pakistana i Čada. Valjda je i to Evropa sad.





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  10. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #25034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ministrica sa prve slike bavi se micanjem čovjeka sa slika 2 i 3 sa čela fudbalskog saveza.
    Ima smisla, ima ozbiljnije fudbalske reference od ovoga diletanta.
    Mada, kad se micanje završi i kad nas FIFA suspenduje stiže konačno naša stvarnost u društvu jedinih globalno suspendovanih Pakistana i Čada. Valjda je i to Evropa sad.





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A vidiš, meni se činilo da su sudovi i sudije koje nam je ostavio DPS donijeli odluku da nešto nije u redu sa izborom Savićevića za predsjednika FS.

    Ali biće da je ministarka u pitanju.

  12. #25035
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    samo što su mu čestitali predsjednici FIFA i UEFA a oni baš nisu fanovi ovoga što Demokrate i DF rade da bi uzeli FSCG a pomaže im novi direktor uprave za sport. ako se neko još čudi što je Bratićka makla Laloševića, evo mu odgovora

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #25036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo što su mu čestitali predsjednici FIFA i UEFA a oni baš nisu fanovi ovoga što Demokrate i DF rade da bi uzeli FSCG a pomaže im novi direktor uprave za sport. ako se neko još čudi što je Bratićka makla Laloševića, evo mu odgovora

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa čestitke su svuda viđene kao formalna potvrda izbora. Ako ti neko čestita gotovo je, nema tu šta više da se priča. Kakvi sudovi i gluposti posle čestitke.

    Nisam znao da su Demokrate i DF imenovale nove sudije koji su donijeli odluku protiv Savićevića. Kad se to desilo?

  14. #25037
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    neka SKOJ, zna se vrlo dobro ko i kako je upro da dovede svoje ljude u FSCG. kako je Milan Knežević gurao svoga prijatelja da bude na čelo jedne regije (čak i na fb objavio kako će on da popravi stanje u fudbalu kod nas) a onda drugog za mjesto predsjednika saveza. kad to nije prošlo sa DCG su izbačili Jova Kaluđerovića kao kandidata

    onda su se javili iz FK Igala

    https://www.google.com/amp/s/www.vij...ske-savicevicu

    Zbog trenutnih dešavanja, kao i onih u poslednjih nekoliko dana obavještavamo javnost da se vrši neviđeni pritisak kako na upravu kluba, tako i na trenere, članove i igrače kluba od strane g. Bora Lučića, nosioca javne državne funkcije, g. Radovana Ralevića, nosioca funkcije na lokalnom nivou, kao i od strane njima bliskih ljudi iz određene političke grupacije."

    hint - oba lika su iz Demokrata. pa su onda došli pritisci i na još neke klubove, u opštinama đe je tandem snova DF/DCG na vlasti. nema problema može Bogdanović na čelo saveza a Jole Vučurović (koji eo godinu dana sa mjesta predsjednika odbora za ljudska prava širi mržnju) na mjesto selektora. onda da počneš i ti da navijaš za reprezentaciju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 03-01-22 at 19:22.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #25038
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Zna se odlično i ko je Dejo Savićević i što je sve činio.

    Ne odgovori mi, kad su to promijenjeni sudije koje je DPS postavio pa sad odlučuju protiv Savićevića?

  17. #25039
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Dejo Savićević je uz Piksija najbolji igrač sa ovih prostora u poslednjih tridesetak godina. imao je grešaka naravno, samo treba da se pogleda u kakvom je stanju liga, da je nekako ona neznalica od Brnovića stiga da bude selektor. što je činio to?

    ja sam ti objasnio, sa sve priloženim tekstom ko je i kako vršio pritisak da se glasa. i ti o tome ni riječi kad god ti neko kaže nešto na šta nemaš odgovor, ide ćutanje. ka onda kad si priča kako je jedan doktor za DPS, pa te vatali u laž

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  19. #25040
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Nemam komentara o samom procesu glasanja jer me ne interesuje i ne znam o njemu ništa.

    Ali znam da ga DPS sudovi ne bi poništili da je išta valjao.

  20. #25041
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    al znaš što je sve Dejo činio? nema veze što se pritisak radi od strane Demokrata? zašto? jer su tvoji, pa im može biti da rade šta oće?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #25042
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Malo mi taj ekonomski model cudan, ko god da ti ga je ispricao. Ako prodaju sa zaliha Montefarma, a prestanu kad nema, kako se doslo u situaciju da Montefarm nesto nema a privatne apoteke imaju.
    Ovaj model zvuci kao komisiona prodaja, ali onda ne moze nikako da FZO duguje apotekama.
    Mislim da ti je neko napricao nesto, sto generalno nema bas veze, ali dobro
    Može bit da sam se loše izrazio, biće da apoteke određenu količinu ljekova, u skladu sa nekim kvotama koje im izdaje Montefarm, prodaju i naplaćuju od fonda. Lupam, toga i toga lijeka 1000 kutija platiće fond zdravstva. Možda sama apoteka ima 2000 kutija tih ljekova, ali ne može sve da ih izda na recept jer od fonda može da naplati samo 1000. Kad tih 1000 izda na recept, ostale kutije može da proda samo u slobodnoj prodaji. A interes apoteke je ne samo da proda tih 1000 u slobodnoj prodaji, nego još 1000 koje možda ne bi ni prodala da ih fond ne plaća, odnosno korisnik fonda bi možda svratio u neku bližu apoteku da mora sam da ih plati. Zbog toga mislim da teško može da bude neke drastične razlike u cijenama ljekova.

    Što se tiče Savićevića i fudbalskog saveza, nisam pratio šta se dešavalo jer fudbal odavno ne pratim, pogotovo ne domaću scenu. Ali znam da međunarodne sportske organizacije drastično kažnjavaju zemlje u kojima se politika miješa u sportske organizacije. A kazne su drastične, zabrana učestvovanja na takmičenjima koje te međunarodne organizacije organizuju. Ne mogu da se sjetim da li se to odnosi i na fifu i uefu ili na mok ili na sve njih zajedno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #25043
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Neki vazalski klecase i molise dusmane njihove drzave i naroda da ih proizvedu u jos bolje sluge od onih prethodnih, pa puzase pred njima. Zanijekase njihovu de fakto vlast a de jure mafije koju su uspostavili u CG da bi ta drzava i njen narod bili gazeni na svaki nacin, da bi taj narod bio prinesen sadistickom eksperimentu moralnog, obrazovnog, privrednog, institucionalnog, demografskog, kriminalnog, raseljenickog, propadanja i stagnacije na svim poljima, najgorem obliku razbojnickog neoliberalnog kapitalizma, kleptomanskog lopovluka, prije svega toga regionalnog nametnutog rata kog su 5 godina dana nekrofilsko-voajerski posmatrali i uzivali u njemu.

    I nije nikakav problem u drzavama poput CG uspostaviti marionetsku vlast, fundamenat je u tome sto su oni godinama, decenijama govorili, pisali, klesali u crnogorske stijene rijeci najpatoloskije glorifikacije i velicanja onih pod kojima je CG postala katakomba i privatni posjed za silovanje i gazenje svega drzavnog, naprednog, humanog, pozitivnog u drzavi i njenom covjeku. Dok su oni predstavljali CG kao (neki cak svjetsko) cudo, nasi gradjani su se masovno iseljavali u drzave vlasnika tih izjava i svih onih koji su podupirali na sve nacine bivsu i sadasnju vlast.
    ...
    Pa da su bar vazalski klecali i molili, i to je kompliment nevidjenih razmjera za njih koji su u sustini, samo cekali. Da tamo neki kazu evo dosta je bilo 30 godina, nek probaju ovi drugi. Zar i pomisljate da geopoliticka hijerarhijska ustrojenost drugacije funkcionise u drzavama poput CG? Zar i dalje mislite da je Gojko "The Conciliator" Perovic srusio DPS i formirao novu Vladu? Zasto nikad niko nije javno progovorio od tadasnjih opozicionara da stvarni upravljaci i vlasnici CG nisu u CG nego vani? Bacili indiciju umotanu u 1000 listova kisjelog kupusa? Ili ne daj Boze razoblici i dekonstruisali upravljacku strukturu u CG?

    Fala Bogu pa sam Crnogorac suverenista. Ni za pod Beogradom a ni Briselom Leopolda II. Neka. Fala.. I za pare i projekte im fala, mozemo mi tog dobijat i dalje i van clanstva.
    ...
    Zasto nikad ne rekose jednog glasa o apsolutno-apsolutistickoj bizarnoj i perverznoj podrsci zapadnih sila bivsem rezimu, neki politicar, NVO sektorista, ili neki iole poznatiji novinar u CG? Zato sto su cekali da dusman samelje, pregazi i okupatorskom cizmom pridavi domovinu CG dok gotovo nije prestala davat znake zivota pljujuci krv od zaduzenosti, kriminala, bombi, indoktriniranosti najizopacenijom dekadencijom, unistenog obrazovnog, zdravstvenog sistema, razorene familije, nataliteta, polupismene neuke drogirane omladine besperspektivne i obezglavljene u svojoj tami moralne devijantnosti i izgubljene u svojoj besciljnosti, bespucu bez ideala, definisanog puta i puteva, plana i agende i ljubavnog odnosa prema domovini.

    Ocete da se iselite? Za drugo i niste. Srecna li je drzava koja vam put vidi takvima. Ne drzi vas niko gospodo, evo ljudi iz Bangladesa korace velji put. Pa mozete i vi tu preskocit u EU preo ulice..No digresija na digresiju...
    ...
    O svemu se moze pisat nadugo i nasiroko sto mi nije zelja. I o unutrasnjoj, spoljnoj politici, uticajima stranih centara, epohi 30ogodisnje diktature, "opozicionarima" koji su glumljeli opoziciju i opozicionarima, NVO sektoristima, novinarima, raznoraznim analiticarima, kolumnstima, medijskim milionerima, pseudointelektualcima, koji su medijima popunjavali prazan prostor a sebe odrzavali u svijetu javnih licnosti, medijskih zvijezda, NVO grantovaca, profitera, koji eto dozirano pljuckase po bivsoj vlasti pa bijahu cak i postovani kod dobrog dijela gradjana. Iskakase nam i i dalje nam iskacu iz frizidera, neki i dalje kao NVO sektoristi a neki kao funkcioneri.

    Koji su najgori? Najgori od najgorih su zapravo oni koji su godinama pricali kako zapad ne podrzava nasu proslu vlast, cak se i bore protiv njih ali nemaju nacina i mehanizma da oburdaju taj politicki bedem kakvog nije svijet vidjeo do DPSa. Covjek bude cak i ganut kad to cuje. Krenu mu suze od nekog stida...ali i potsvjesnog ponosa..
    ...
    Dok neki sluze okupatoru i dusmanu, protiv svog ponizenog naroda i(li) drzave, neki ginuse svjesno i sa namjerom za svoje ciljeve.
    Za cistocu, istinu i slobodu. To je razlika izmedju polucovjka i covjeka. Neki se kriju a neki idu direktno u pogibiju za svoje.
    Kakvih smo i mi nekad imali, inace ne bi bilo ove drzave danas..

    Niko danas od gradjana CG ne trazi da ratuju ali nek se svak zapita koliko je sebe dao drzavi, da bi ona njemu vratila. Jer iskljucivo tako i moze. I jesmo li imali predvodnika/e koji bi nas vodili tijem putem..
    ...
    Iako daleko u drugim kulturama, religiji, udaljenim teritorijama, daljine su ipak samo u glavi..
    Ima nesto sto srca spaja...
    Ja znam da su se borili indirektno i za mene..

    Q. Soleimani 21.6.'59. - 3.1.'20. - 3.1.'22.


    Nimr al Nimr 21.6.'59. - 2.1.16. - 2.1.'22.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  23. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  24. #25044
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Želio je Bečić da bude vrhunski fudbaler ili premijer.
    Pošto je dobačio do predsjednika skupštine, ajde sad da se i pita u Fudbalski savez.
    Eto, vidite kako nekom istorijom i društvom može da upravlja 10 centi manje od idealne visine.
    Nego kad budemo igrali “Kup išćeranih zemalja” sa Čadom i Pakistanom, oće li mu posluga iz Skupštine dosekat onu sad već legendarnu dva broja veću fotelju u ložu od stadiona?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. #25045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    al znaš što je sve Dejo činio? nema veze što se pritisak radi od strane Demokrata? zašto? jer su tvoji, pa im može biti da rade šta oće?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Znam jer se godinama već priča o Savićevićevim malverzacijama.

    Ako ti misliš da je izbor bio ok objasni mi zašto ga sud poništava.

  26. #25046
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,415
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    al znaš što je sve Dejo činio? nema veze što se pritisak radi od strane Demokrata? zašto? jer su tvoji, pa im može biti da rade šta oće?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Demokrate upiru svim silama da zauzmu sve što se tiče fudbala u CG. To provjereno znam. Ali Dejo je doveo ligu na najniži mogući nivo. Da ne pričamo o nekim drugim stvarima. Nažalost. Jer jedan je GENIJE.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  27. #25047
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Demokrate upiru svim silama da zauzmu sve što se tiče fudbala u CG. To provjereno znam. Ali Dejo je doveo ligu na najniži mogući nivo. Da ne pričamo o nekim drugim stvarima. Nažalost. Jer jedan je GENIJE.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Izbor između Deja i Demokrata.. Pakla.. Pa da smo ne znam kakvo zlo radili vjekovima ne bi nam se ovako vraćalo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  29. #25048
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Što ne puštiti Demokrate ili DF u savez? Evo su preporodili Sutjesku za kratko vrijeme. Ne vidim problem.

  30. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  31. #25049
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znam jer se godinama već priča o Savićevićevim malverzacijama.

    Ako ti misliš da je izbor bio ok objasni mi zašto ga sud poništava.
    Dejo ima grešaka velikih (reprezentacija i stanje u ligi) al ja stvarno mislim da je Dejo veći faktor za FIFA i UEFA od gladnih Demokrata, koje bi mi sad stan uzeli (isto kao DPS) samo da namire svojeg.

    da je sud donio odluku drugu, isti ti bi pisao da je to zbog pritiska DPSa. ovako ćutiš na činjenicu da jedna partija uz pomoć druge oće da uzme vas fudbal u CG pod kontrolu. što je to Bogdanoviću i ekipi toliko bitan savez? da bi doveli boljeg selektora? izgradili stadione? unaprijedili ligu? ili da ubače lopatama još svojih?

    predsjednici UEFAe i FIFAe su mu čestitali. eo da vidimo kako će da reaguju na ovo. samo da ne bude - za nas je Savićević legitimno izabran predsjednik, pa onda da ide priča, aha ovi su za DPS.

    kad već sve znaš, onda si upućen da je upravo FSCG jedan od razloga sve frke koja se desila oko Laloševića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #25050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ...da je sud donio odluku drugu, isti ti bi pisao da je to zbog pritiska DPSa. ovako ćutiš na činjenicu da jedna partija uz pomoć druge oće da uzme vas fudbal u CG pod kontrolu. što je to Bogdanoviću i ekipi toliko bitan savez? da bi doveli boljeg selektora? izgradili stadione? unaprijedili ligu? ili da ubače lopatama još svojih?...
    Nemam pojma niti me fudbal interesuje. Ono što je očigledno je da kad DPS sud donese odluku protiv DPS funkcionera onda mora da se radilo o jasnom kršenju zakona.

Page 1002 of 1249 FirstFirst ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •