Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #28676
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Garantujem ti da nije slučaj za glasače DF od 30. avgusta. Znam ih lično veliki broj koji su više nego ogorčeni na njihovo ponašanje u zadnjih godinu dana i nema šanse da ih glasaju. Ispitivanja to isto pokazuju - da su izgubili značajan dio (oko trećine) glasova koje su imali 30. avgusta.

    Ne znam gdje će da pređu, to nisu ljudi koji idu u apstinente, pretpostavljam Demokrate i DH.
    Možda ako lideri DF-a pobjegnu na začelje izborne liste, pa posle izbora opet da se vrate - jednom im je to donijelo željeni rezultat ili možda nije?

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  2. #28677
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Je li rađena neka anketa koliko SPC ima procenata, po ponašanju čelnika partija reklo bi se da smatraju da je na konja onaj kome SPC da podršku.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  4. #28678
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mnogo je rano za bilo kakve prognoze, dzaba prica.
    Da se prvo proglase izbori i predaju liste, tek tad se moze nesto pricati.
    Odje dan na dan ne lici, jedna izjava procente mijenja, milion je novih faktora, tako da vjerovat bilo kakvoj anketi je glupo.

    Samo je jedno sigurno, ura je danas ispod cenzusa a mislim da to ne mogu ispeglati ni da su 2024te izbori, snp je na tom putu ali za njih ima prostora da se operu ako batale ovo dje su pošli...
    Ti na koju god da si stranu, ta strana URI predviđa da neće preći cenzus.

    Ako ništa makar tu držiš kontinuitetet.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #28679
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    https://www.pobjeda.me/clanak/radulo...e-note-eu-i-un

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  7. #28680
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ti na koju god da si stranu, ta strana URI predviđa da neće preći cenzus.

    Ako ništa makar tu držiš kontinuitetet.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Tako vam je kako vam je, dritan vam je izabrao taj trnovit put, pa što kažu sam pao sam se ubio...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #28681
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Izbjegavam da se ukljucim u raspravu, jer vecinom se radi o partijskim aktivistima koji se, ne uvazavajuci jedni druge, nadvikuju, valjda u pokusaju da pamflet grupacija kojima pripadaju magicno, stalnim ponavljanjem, nekako pretvore u neoborivu istinu. Cudi me kako jos nijesu krenuli da nas ostale biju.

    Ali citajuci ovu izjavu Radulovica, pade mi na pamet i neki moj raniji utisak, mozda bolje reci sumnja, kobna misao, za koju sam tada samo rekao "ma ne vjerujem", a to je - nije valjda ovoj vladi cilj da svojim odlukama i svojim cinjenjem urusi temelje ove drzave, nije li ova vlada samo djelic jedne krupnije agende, koja ima za krajnji cilj da potre crnogorski nacionalni identitet. Citajuci izjavu Radulovica, pitam se, je li ovaj Krivokapic zapravo jedan obicni izdajnik. Razumije se, ako je tako, crnogorski nacionalni interes je onaj ko je zrtva izdaje, zajedno sa svima nama koji ne prihvatamo da smo Srbi. Jasno je onda zasto bi neko drugi takvu "izdaju" pozdravio, ne samo pozdravio, nego je smatrao i nuznom.

    Znate me neki odje i znate da li sam ili nijesam nacionalista, sta su mi i sta nijesu prioriteti, prema tome, daleko da ovu sumnju izrazavam u smislu ispoljavanja nacionalizma i omalozavanja bilo koga. Prosto, ako su moje sumnje opravdane, svaka cast arhitekti, svaka cast tom sahisti koji je izveo potez, a ekipi iz SDP, SD, manjinskih partija koje su bile u vlasti sve ovo vrijeme i svojim nacinom vladanja nas doveli u ovakvu situaciju, i na kraju, i to posebno, DPS-u porucujem, jebbem vam mater svima.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. The Following 12 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  10. #28682
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Nema potrebe da se bilo šta spinuje, ovo potvrdjuje upravo to da se SPC ne izdvaja jer svaka odredba koju navode postoji ili u ugovoru sa KC ili u ugovoru sa IZ, a neke u oba postoje. Ostalo su samo u pitanju samo slične i približne formulacije koje se odnose na isto.
    I eto ta dva ugovora postoje 10 godina i niko nista nije reagovao, sve po ustavu i zakonu.
    Tako je i sa ovim ugovorom sa SPC sve regularno, a ova vlada ga svakako neće potpisat nego neka naredna.

    Ako ima nešto nezakonito i neustavno, izvoli reci zakon ili član ustava koji je povrijedjen...

    Svakako znamo da vama ti članovi itd nisu ni bitni, drugo vama svima smeta, da se ne foliramo

    Ako si uopšte čitao tekst, pročitao si i da nacrt ugovora nije u skladu sa Opštim zakonim o obrazovanju i vaspitanju i sa medijskim zakonima, što se odnosi samo na nacrt ugovora sa spc. Ono što je zajedničko sa ugovorima sa kc i iz jeste da se spc stavlja iznad Zakona o krivičnom postupku. Plus je pun nemušto definisanih stavki koje ostavljaju prostor da se tumače ovako ili onako, pogotovo u dijelu finansiranja, restitucije, odobrenja izgradnje vjerskih objekata i slično. Čudo da je najmutnije tamo đe su pare.

    Ako je istina da je spc iz Beograda tvrdila da će potpisani temeljni ugovor biti iznad lokalnih zakona, onda ga mora ratifikovati skupština. Ako ima neki pravnik, neka potvrdi ili demantuje.
    Last edited by NHM; 28-01-22 at 10:59.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #28683
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/dukanovic-...uara-proslost/

    Odbijen ali nije kraj. Vidjecemo oce li radikalizovati proteste. Posle primjene vlasti smo svi svjesni da nikad bolje nece biti u CG (ovi novi su probili granicu ludila), jednostavno smo okruzeni bijednim drzavama i samim tim nama ne moze biti bolje, plus imamo mentalitet kakav imamo i samo zelim da porucim da ko god ne izadje na izbore ili zaokruzi DF, Demokrate i DHS taj podrzava cettnicko orgijanje i otvoreno radi protiv interesa CG. Svi znamo da ni DPS ni SDP nisu sjajno rjesenje ali ako ne zelite da se ponovi ovo ludilo u posljednjih godinu i po moramo ih zaokruzit. Nisam partijski aktivista, samo razmisljam naglas

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 28-01-22 at 11:09.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  13. #28684
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Izbjegavam da se ukljucim u raspravu, jer vecinom se radi o partijskim aktivistima koji se, ne uvazavajuci jedni druge, nadvikuju, valjda u pokusaju da pamflet grupacija kojima pripadaju magicno, stalnim ponavljanjem, nekako pretvore u neoborivu istinu. Cudi me kako jos nijesu krenuli da nas ostale biju.

    Ali citajuci ovu izjavu Radulovica, pade mi na pamet i neki moj raniji utisak, mozda bolje reci sumnja, kobna misao, za koju sam tada samo rekao "ma ne vjerujem", a to je - nije valjda ovoj vladi cilj da svojim odlukama i svojim cinjenjem urusi temelje ove drzave, nije li ova vlada samo djelic jedne krupnije agende, koja ima za krajnji cilj da potre crnogorski nacionalni identitet. Citajuci izjavu Radulovica, pitam se, je li ovaj Krivokapic zapravo jedan obicni izdajnik. Razumije se, ako je tako, crnogorski nacionalni interes je onaj ko je zrtva izdaje, zajedno sa svima nama koji ne prihvatamo da smo Srbi. Jasno je onda zasto bi neko drugi takvu "izdaju" pozdravio, ne samo pozdravio, nego je smatrao i nuznom.

    Znate me neki odje i znate da li sam ili nijesam nacionalista, sta su mi i sta nijesu prioriteti, prema tome, daleko da ovu sumnju izrazavam u smislu ispoljavanja nacionalizma i omalozavanja bilo koga. Prosto, ako su moje sumnje opravdane, svaka cast arhitekti, svaka cast tom sahisti koji je izveo potez, a ekipi iz SDP, SD, manjinskih partija koje su bile u vlasti sve ovo vrijeme i svojim nacinom vladanja nas doveli u ovakvu situaciju, i na kraju, i to posebno, DPS-u porucujem, jebbem vam mater svima.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Neđe sam ranije rekao da postoji više načina da se uništi država. Način vladanja i funkcionisanja dps-a sa satelitima je uništavao državu, odnosno uništavanje države je posljedica njihovog ponašanja. Grupacije poput df-a i spc imaju kao cilj uništavanje države, tako da bi i uspješnost njihovih aktivnosti dovelo do iste posljedice kao dps vladavina, samo na drugi način. Da li neko stvarno misli da država ne bi bila pljačkana da ne postojimo i da smo 27. jedinica Srbije? Pa pogledajte po Srbiji šta se radi od 2006. naovamo, ma pogledajte šta se radilo od 1991. naovamo. Mislite li da je tamo mafija slabija od ove domaće? Mislite li uopšte da je mafija lokalizovana ili internacionalizovana? Mislite li da se prvi braćni par Srbije razlikuje i po metodama i po zgrtanju bogatstva od našeg prvog braćnog para?

    Prije nego što se zagrakće kako nije tačno da df i spc rade protiv države, pa df otvoreno govori da želi da preokrene odluku sa referenduma, a spc otvoreno radi na tome još od Načertanija. To što su "vjernicima" i sektašima povrijede tanana osjećanja kad im se kritikuje spc ne treba nikog da zanima. Vjernike sam iz toga izuzeo jer sam siguran da na njihovo poimanje vjere i crkve ne može da se utiče sa strane ni kritikama, ni vrijeđanjem ni na bilo koji drugi način jer oni vjeru nose u sebi, a ne na bilbordima i u toplini razularene mase.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  15. #28685
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kako izgleda država iz ugla samoproklamovanih talenata diskusije , može se vidjeti iz svakog drugog komentara u kojima za svakoga ko im se ne dopada u državi koriste ugodne riječi poput "splačina, sektaši, troprstaši, chetnici, neprijatelji..." , a podrazumijeva se da je prihvatljivo da uz to ide i tretman poput "proćerati, oduzeti državljanstvo, izgnati iz države..." . Za osnovu svojih rigidnih stavova koriste usvojene mrziteljske misli DPS-a i njihovih slugu, koje nas ubjeđuju da je MCP i SPC neprijatelj države, pa su samim tim neprijatelji svi njihovi "sektaši" koji bi trebali imati tretman poput Vlada Gergieva. Kada se kaže sektaš, ne misli se na sve , iako je jasno da MCP okuplja največi broj pravoslavnih vjernika.
    Da rezimiramo. Bez obračuna sa neprijateljima države, nema napretka. Ostaje da nam objasne kako misle da neutrališu neprijatelje zvane MCP? Za ove druge iz svojih redova nema zime...

  16. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  17. #28686
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Izbjegavam da se ukljucim u raspravu, jer vecinom se radi o partijskim aktivistima koji se, ne uvazavajuci jedni druge, nadvikuju, valjda u pokusaju da pamflet grupacija kojima pripadaju magicno, stalnim ponavljanjem, nekako pretvore u neoborivu istinu. Cudi me kako jos nijesu krenuli da nas ostale biju.

    Ali citajuci ovu izjavu Radulovica, pade mi na pamet i neki moj raniji utisak, mozda bolje reci sumnja, kobna misao, za koju sam tada samo rekao "ma ne vjerujem", a to je - nije valjda ovoj vladi cilj da svojim odlukama i svojim cinjenjem urusi temelje ove drzave, nije li ova vlada samo djelic jedne krupnije agende, koja ima za krajnji cilj da potre crnogorski nacionalni identitet. Citajuci izjavu Radulovica, pitam se, je li ovaj Krivokapic zapravo jedan obicni izdajnik. Razumije se, ako je tako, crnogorski nacionalni interes je onaj ko je zrtva izdaje, zajedno sa svima nama koji ne prihvatamo da smo Srbi. Jasno je onda zasto bi neko drugi takvu "izdaju" pozdravio, ne samo pozdravio, nego je smatrao i nuznom.

    Znate me neki odje i znate da li sam ili nijesam nacionalista, sta su mi i sta nijesu prioriteti, prema tome, daleko da ovu sumnju izrazavam u smislu ispoljavanja nacionalizma i omalozavanja bilo koga. Prosto, ako su moje sumnje opravdane, svaka cast arhitekti, svaka cast tom sahisti koji je izveo potez, a ekipi iz SDP, SD, manjinskih partija koje su bile u vlasti sve ovo vrijeme i svojim nacinom vladanja nas doveli u ovakvu situaciju, i na kraju, i to posebno, DPS-u porucujem, jebbem vam mater svima.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ne znam koliko je imala za cilj baš to o čemu pričaš, ali je Zdravko definitivno pokazao sklonosti da, uprkos zvaničnom pomiriteljskom narativu sa početka, bira za saradnike samo lojalne pojedince i očekivao je očigledno podršku za svaki svoj naum, a evo pročitasmo da je njegovo poimanje dovodilo do želje da se šalju protestne note EU i UN.

    P.A.K.A.O.

    Odavno je priča da se neki ministri u vladi pitaju oko svega, a formiranje stranke je odavno počelo i to sa pozicije moći u vladi i što je još neetičnije sa pozicije nestranačkih ličnosti koje su trebale bili stub ekspertske vlade, baš zbog pretpostavke struka ispred politike i nezavisnosti u odnosu na stranke. ZK je i to shebao, da se ne lažemo, političkim igrama.

    Kod ZK je evidentan nedostatak demokratskog kapaciteta da čuje drugačije mišljenje i želja da svi slušaju njegovu istinu, u suprotnom su neprijatelji.

    Sa druge strane, oni koji ga podržavaju bivaju nagrađeni.... najočigledniji primjeri su Nikola Kandić i Ratko Mitrović.

    Ne znam šta je gore, da se ovako ponaša kao slon u staklarskoj radnji iz ličnog uvjerenja da radi ispravnu stvar ili da ima neku agendu.

    U svakom slučaju, obrni okreni, ovaj čovjek nije za premijersko mjesto, jer u kriznim situacijama nastupa u afektu i nerazumno.

    Zaključak, pad ove vlade na čelu sa Zdravkom Krivokapićem, ne treba shvatiti ko sudnji dan, prije svega zbog njega kao takvog.

    Imamo mnogo razumnijih, racionalnijih, staloženijih i manje kontroverznih ljudi od njega za tu poziciju.

    Ja sam sinoć, kad sam slušao izlaganje gostiju u Načisto, od Šoća, preko Marića do Popovića, shvatio da se slažem sa tim normalnim ljudima u skoro svemu. Kamo sreće da je neko tako normalan na čelu vlade, pri čemu ne bih baš Popovića, da preskočimo profesore makar jedan krug.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #28687
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam koliko je imala za cilj baš to o čemu pričaš, ali je Zdravko definitivno pokazao sklonosti da, uprkos zvaničnom pomiriteljskom narativu sa početka, bira za saradnike samo lojalne pojedince i očekivao je očigledno podršku za svaki svoj naum, a evo pročitasmo da je njegovo poimanje dovodilo do želje da se šalju protestne note EU i UN.

    P.A.K.A.O.

    Odavno je priča da se neki ministri u vladi pitaju oko svega, a formiranje stranke je odavno počelo i to sa pozicije moći u vladi i što je još neetičnije sa pozicije nestranačkih ličnosti koje su trebale bili stub ekspertske vlade, baš zbog pretpostavke struka ispred politike i nezavisnosti u odnosu na stranke. ZK je i to shebao, da se ne lažemo, političkim igrama.

    Kod ZK je evidentan nedostatak demokratskog kapaciteta da čuje drugačije mišljenje i želja da svi slušaju njegovu istinu, u suprotnom su neprijatelji.

    Sa druge strane, oni koji ga podržavaju bivaju nagrađeni.... najočigledniji primjeri su Nikola Kandić i Ratko Mitrović.

    Ne znam šta je gore, da se ovako ponaša kao slon u staklarskoj radnji iz ličnog uvjerenja da radi ispravnu stvar ili da ima neku agendu.

    U svakom slučaju, obrni okreni, ovaj čovjek nije za premijersko mjesto, jer u kriznim situacijama nastupa u afektu i nerazumno.

    Zaključak, pad ove vlade na čelu sa Zdravkom Krivokapićem, ne treba shvatiti ko sudnji dan, prije svega zbog njega kao takvog.

    Imamo mnogo razumnijih, racionalnijih, staloženijih i manje kontroverznih ljudi od njega za tu poziciju.

    Ja sam sinoć, kad sam slušao izlaganje gostiju u Načisto, od Šoća, preko Marića do Popovića, shvatio da se slažem sa tim normalnim ljudima u skoro svemu. Kamo sreće da je neko tako normalan na čelu vlade, pri čemu ne bih baš Popovića, da preskočimo profesore makar jedan krug.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ti mrziš Zdravka jer je Srbin
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #28688
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post

    Prije nego što se zagrakće kako nije tačno da df i spc rade protiv države, pa df otvoreno govori da želi da preokrene odluku sa referenduma, a spc otvoreno radi na tome još od Načertanija.

    Kakve veze SPC ima sa Načertanijem?

  21. #28689
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Jedno od oruđa za sprovođenje.

    Usput, pošto pojedini biseri izgleda nisu baš sposobni da shvate. Jasno je da za mene crkva ne znači isto što i za vjernike, ali većini vjernika nije jasno da ni rukovodstvu crkve crkva ne znači isto što i vjernicima. Mislim da je to suština nesporazuma.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #28690
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jedno od oruđa za sprovođenje.

    Usput, pošto pojedini biseri izgleda nisu baš sposobni da shvate. Jasno je da za mene crkva ne znači isto što i za vjernike, ali većini vjernika nije jasno da ni rukovodstvu crkve crkva ne znači isto što i vjernicima. Mislim da je to suština nesporazuma.
    Naravno da ne znači isto.

    Ni običnom glasaču, stranka za koju glasa, ne znači isto kao rukovodstvu stranke.

  23. #28691
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Naravno. Samo što nema previše glasača koji misle da je stranka sveta i da su njeni rukovodioci duhovne vođe. Takvi glasači su opasni.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  25. #28692
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    sudeći po statusima nekih aktivista dfa, ovi će da podrže manjinsku Vladu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #28693
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    A ne može ljudi ovo




    Državni sekretar u Ministarstvu finansija Janko Odović je na pitanje novinara da li je tačno da je ćerka premijera Zdravka Krivokapića angažovana da pregovara sa biznismenom Duškom Kneževićem u vezi sa arbitražom oko bolnice Meljine, kazao da je on pokušavao da kontaktira sve žive u Vladi.

    “Pokušao je da kontaktira i mene preko Linkdina, zvao je ministre, a pozivao je telefonom i premijera Krivokapića. Međutim, on se ne javlja baš svakome na telefonske pozive. Jednom prilikom, kada je zvao premijera, njegova ćerka je odgovorila na poziv”, kazao je Odović.


    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  27. #28694
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,915
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Uh, čitam ovo sve i ne znam što bih rekla...premijeru bih poželjela srećan put u zaborav (tačno sam imala razlog što mu ne vjerujem kao i Bećiču, ali od starta se vidjelo da je to malo nacionalističko...pih...molim dežurne čekače i hvatače riječi na koje odgovaraju besmislenim replikama "a vjeruješ milu" da ućute malo!...) kao i svima koji se trude da ovu zemlju podriju želim sve najgore!
    Ko nije sposoban da živi u miru i slozi sa Crnogorcima, Srbima, Muslimanima, Albancima, Hrvatima neka traži bolje mjesto na planeti, za sebe!
    Meni ne smeta niko i svaki iskorak u nacionalizam vidim i svaki nacionalistički ispad koja se odnosi na bilo koji narod koji živi u Crnoj Gori osuđujem i ne smeta mi SPC više no IZ i KC tj, ne smeta mi nijedna od te tri zajednice, ali pobogu, zar je normalno da nam ijedna od njih remeti normalan život? Ne zanima me temeljni ugovor, ako me ne tjera da mi dijete MORA ići na vjeronauku, baš me briga za njega, neka o njemu brine onaj ko će da ga primjenjuje i na koga se odnosi!
    Ne želim da znam šta se u crkvi radi, ne želim po ulicama da gledam vjerske obrede, neka se vjerski obredi rade unutar vjerskih objekata a građane i vjernike drugih konfesija ostavite na miru!
    Želim građansku državu i ne pitam osobu kada se sa njom upoznam "jesi li Srbin ili Musliman, Albanac"...i nije me briga!
    Sjašite više nacionalisti! IŠ!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  29. #28695
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Bravo, svrsta li me svrsta u dps? Tj. prebroja? Ograničeniji si nego što sam mislio ali fala ti svakako, što si podržao demokrate, to dovoljno govori o tebi i tvojim vidicima..

    Genijalno
    A drug, misliš li da si nešto bolji kad si toliko ograničen da si generalizova' i svrsta' sve glasače demokrata u isti koš, bra'o ti ga.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #28696
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Naravno. Samo što nema previše glasača koji misle da je stranka sveta i da su njeni rukovodioci duhovne vođe. Takvi glasači su opasni.
    Dao sam primer.
    Oni koji vode crkvu, njoj su posvetili život i logično da njima crkva nije isto kao nekom verniku koji jednom mesečno zapali sveću u crkvi.

    A ima mnogo i glasača koji misle da je stranka svetinja, da je država sveta i da samo njegova stranka može da je vodi...inače propast.

  31. #28697
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Naravno. Samo što nema previše glasača koji misle da je stranka sveta i da su njeni rukovodioci duhovne vođe. Takvi glasači su opasni.
    Осим ових у ДПС.

    Беале тамо, просипаш антицрквену прдњаву

  32. #28698
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    baš me zanima koji su to ministri tražili zatvaranje ambasada. mada, opet pošto ođe o bezbjednosnoj situaciju odlučuju ministri poljoprivrede i ekologije, ništa me ne čudi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. #28699
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A drug, misliš li da si nešto bolji kad si toliko ograničen da si generalizova' i svrsta' sve glasače demokrata u isti koš, bra'o ti ga.
    Velika je razlika izmedju kvalifikovanja nekoga kao glasaca odredjene politicke opcije samo zato sto se ne slaze sa tvojom politickom opcijom, i kvalifikovanja nekoga zbog politicke opcije koju podrzava. Politicka opcija koju neko podrzava moze dosta da ti kaze o toj osobi. Samo slijep covjek ili neko ko ima itekako dobar licni interes moze da podrzava Demokrate. Licno, ne razumijem kako ljudi koji su 30 godina zivjeli pod Milovim rezimom nisu u stanju da prepoznaju da su Demokrate obicni prevaranti i ulicari bez trunke skrupula.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  34. #28700
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Осим ових у ДПС.

    Беале тамо, просипаш антицрквену прдњаву
    A klerikalci ? Padaju.
    Love, peace and respect.

Page 1148 of 1249 FirstFirst ... 148648104810981138114411451146114711481149115011511152115811981248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •