Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #27926
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne znam je li ikom jasno povodom SNP-a . Njima je ulaz u ovu vladu gdje ce imati dobar dio kolaca, poslednji pokusaj da revitalizuju stranku, koja je u procesu gasenja zbog mnogih razloga.
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #27927
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja mislim da oni neće glasati za obaljivanje Vlade. samo će posle upanut' u manjinsku
    I kakav im onda rezultat predvidjas na sledecim izborima?

    Koliko god ovo izgledalo lose za nas koji smo za projekat Evropa sad i opstanak ovakve, kakve-takve, antidps vlade, pocinje da mi se svidja sto padaju maske i sto ce to definitivno biti kaznjeno na sledecim izborima. I URA i SNP ce dozivjeti fijasko. 100% sam siguran u to, kao sto sam bio siguran da Pozitivna nece preci cenzus kad nas je prevarila.


  3. #27928
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ma nije prevarila, to sve ovi fašisti srpskog sveta izmišljaju.

  4. #27929
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    @ovizionizi

    vazda mogu upanut u DF, i kraj ođe polemišemo, imamo neke teorije usled ove situacije. jasno da je ovo naređenje sa vrha. šta će se dešavati dalje, viđećemo. ono što mislim da jeste tačno, da će URA imati baš loš rezultat u PG. na duže staze se traži od takve vlade i većine da deblokiraju neke stvari. i dalje tvrdim da projekat povećanja plata neće dirati

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #27930
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post



    Evo ti ih ovdje. https://www.antenam.net/politika/230...cilju-protesta

    Ukucaj i predrag lecic, vidjeces da je dolazio od 2020 sa svojom ekipicom.

    Nego vidjeh Eskobar otkazao posjetu, pretpostavljam jer se sve odvija po planu.


    Vrlo je interesantno kako je sad podijeljen bezbjedonosni sektor. Pretpostavljam da URA donekle ima uticaj na Policiju i MUP-a , dok zdravko i ekipa imaju ANB i Vojsku. Cudi me i cutanje dritana
    Pa ti pođi ako imaš dokaze u MUP i prijavi da su to oni. Ja da sam siguran kao ti, vjerovatno bi to uradio.

  6. #27931
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    @ovizionizi

    vazda mogu upanut u DF, i kraj
    E, ovo ti je grdna greska. Razmisli malo. Ako se SNP uglavi u tu manjinsku vladu, koji im je koalicioni kapacitet? Za njih vise nema mjesta kraj DF-a i Demokrata, vjeruj mi. A sa Demohriscanima tek nemaju kud... Morace da se slepaju uz Uru, koja za to nece htjeti da cuje, jer ce i to malo tvrdokornih crnogorskih nacionalista da ih napusti. SNP nakon takve avanture nema mjesta nidje.


  7. #27932
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    šta će se dešavati dalje, viđećemo. ono što mislim da jeste tačno, da će URA imati baš loš rezultat u PG. na duže staze se traži od takve vlade i većine da deblokiraju neke stvari. i dalje tvrdim da projekat povećanja plata neće dirati
    Moguće da sam u zabludi, ali ne mislim da će URA doživjeti fijasko. Vjerujem da tih 4-5% glasaša koji ih glasaju imaju dovoljno moždanih ćelija da ne padaju na podvale i manipulacije o odbrani izborne volje. Čak mislim da će mnogo gore proći Demokrate, koje osnivanjem Demohrišćanske partije, mislim da će doživjet značajan pad i da će im Spajić uzet dosta glasača. A kad ga već pominjem, moram reći da sam očekivao mnogo zrelije ponašanje od njega i Milatovića nakon saopštena URA-e. Izgubili su dostojanstvo. Potpuno. Srozali su se do kraja. I sve što su uradili do sad (a bilo je dobrih stvari), ostaće u sjenci ovih tužnih izjava u zadnjih par dana. Moje mišljenje je da im to nije trebalo. Pogotovo ne njima dvojici koji bi trebali da predstavljaju elitu u ovome drustvu. A ako oni daju ovakav premijer ljudima, onda mrka kapa...
    Last edited by Lackie; 24-01-22 at 18:00.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Lackie For This Useful Post:


  9. #27933
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Volio bih da ljudi shvate da postoji više od jednog načina da se urniše država. Tek tada bi bili veseli izborni rezultati, uz mnogo manje nedoumica o tome šta je kome cilj. Nažalost, sredstva za ostvarenje ciljeva se baš i ne biraju, šta god ti ciljevi bili.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #27934
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Joko je danas imao oko 80% glavnog odbora strogo protiv manjinske vlade koju podrzava dps, dok je ostatak bio rezervisan i gotovo niko javno za to, zato i na kraju nije o tome glasano nego je zauzet stav da opet pricaju kada budu imali konkretne ponude o manjinskoj ili tehnickoj vladi... tako da je puko the joker, neće narod da gubi obraz zbog njegove fotelje... koja mu je izlazna strategija vidjecemo...
    mozda krene u kupovinu ljudi da dodje do 51% glasova glavnog odbora, mada i to je tesko jer članovi glavnog odbora moraju glasati na osnovu odluka opštinskih odbora a the joker nema toliko para i mjesta podubini da sve kupi... osim ako nije stvarno zakučio koji milion od onih 21...
    Last edited by lucke91; 24-01-22 at 18:44.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #27935
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Joko je danas imao oko 80% glavnog odbora strogo protiv manjinske vlade koju podrzava dps, dok je ostatak bio rezervisan i gotovo niko javno za to, zato i na kraju nije o tome glasano nego je zauzet stav da opet pricaju kada budu imali konkretne ponude o manjinskoj ili tehnickoj vladi... tako da je puko the joker, neće narod da gubi obraz zbog njegove fotelje... koja mu je izlazna strategija vidjecemo...
    Koja mu je izlazna strategija? Neđe kao ambasador da gleda nekretnine koje će da zakuči....

  12. #27936
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koja mu je izlazna strategija? Neđe kao ambasador da gleda nekretnine koje će da zakuči....
    To je pajović izmislio kao izlaznu, zato danas na ulicu ne smije da izadje...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #27937
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    @ovizionizi

    vazda mogu upanut u DF, i kraj ođe polemišemo, imamo neke teorije usled ove situacije. jasno da je ovo naređenje sa vrha. šta će se dešavati dalje, viđećemo. ono što mislim da jeste tačno, da će URA imati baš loš rezultat u PG. na duže staze se traži od takve vlade i većine da deblokiraju neke stvari. i dalje tvrdim da projekat povećanja plata neće dirati

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Jedan od razloga zašto je ovo baš loš potez su izbori u PG. Umjesto da se na izborima u Podgorici zakuca poslednji ekser u DPS oni su im dali vjetar u leđa. Nemoguće mi je da to nisu znali i nisu računali. Čak su i ali dobru priliku da guraju Rakčevića mlađeg za gradonačelnika. Koji je relano i najbolje rješenje. Ali...


    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Moguće da sam u zabludi, ali ne mislim da će URA doživjeti fijasko. Vjerujem da tih 4-5% glasaša koji ih glasaju imaju dovoljno moždanih ćelija da ne padaju na podvale i manipulacije o odbrani izborne volje. Čak mislim da će mnogo gore proći Demokrate, koje osnivanjem Demohrišćanske partije, mislim da će doživjet značajan pad i da će im Spajić uzet dosta glasača. A kad ga već pominjem, moram reći da sam očekivao mnogo zrelije ponašanje od njega i Milatovića nakon saopštena URA-e. Izgubili su dostojanstvo. Potpuno. Srozali su se do kraja. I sve što su uradili do sad (a bilo je dobrih stvari), ostaće u sjenci ovih tužnih izjava u zadnjih par dana. Moje mišljenje je da im to nije trebalo. Pogotovo ne njima dvojici koji bi trebali da predstavljaju elitu u ovome drustvu. A ako oni daju ovakav premijer ljudima, onda mrka kapa...
    A šta napriča. Spajić i Milatović izgubili dostojanstvo ali zato nikad više nisi vjerovao u Dritana i Konatara. E pa nevjerovatno šta ljudi pišu ođe.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  14. The Following 5 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  15. #27938
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ovo sve multipraktici: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...pristupanju-eu

    Da ko od njih ne krpi rakijske kazane?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #27939
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Moguće da sam u zabludi, ali ne mislim da će URA doživjeti fijasko. Vjerujem da tih 4-5% glasaša koji ih glasaju imaju dovoljno moždanih ćelija da ne padaju na podvale i manipulacije o odbrani izborne volje. Čak mislim da će mnogo gore proći Demokrate, koje osnivanjem Demohrišćanske partije, mislim da će doživjet značajan pad i da će im Spajić uzet dosta glasača. A kad ga već pominjem, moram reći da sam očekivao mnogo zrelije ponašanje od njega i Milatovića nakon saopštena URA-e. Izgubili su dostojanstvo. Potpuno. Srozali su se do kraja. I sve što su uradili do sad (a bilo je dobrih stvari), ostaće u sjenci ovih tužnih izjava u zadnjih par dana. Moje mišljenje je da im to nije trebalo. Pogotovo ne njima dvojici koji bi trebali da predstavljaju elitu u ovome drustvu. A ako oni daju ovakav premijer ljudima, onda mrka kapa...
    Demohrišćanska stranka (radni naziv, vidjećemo kako će se zvati) vjerovatno ide u koaliciju sa Demokratskom Crnom Gorom, koliko sam shvatio odnos (za sada) 2/3 DCG - 1/3 DHS. Prošle izbore su zajedno bili DCG i URA (25,7% ili 26.032), a na parlamentarnim raspored je bio: DPS - 41.923, ZBCG - 40.873, MjnN - 19.696, CnB - 10.525. Brojke se odnose na Podgoricu, a iz njih je jasno pozicioniranje za maj.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  17. #27940
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #27941
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ovo sve multipraktici: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...pristupanju-eu

    Da ko od njih ne krpi rakijske kazane?
    Pada mi na pamet jedna od pomenutih osoba koja shvata značaj zdravog rakijskog kazana.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  20. #27942
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dje je director DFovac, sto proziva svakoga ovdje da laze. Evo ti potvrda strucnjace
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #27943
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...elim-mantilima

    Ovaj Banjo raspoređuje svoje samo na rukovodeće pozicije, pamet čoek.

  22. #27944
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne sprdam se ti likovi su ovdje cesto od 2020. Izlazilo je to redovno na portale.
    no ne pratite


    izdaja.me je njihov sajt. Slikali su ih sinoc ispred vlade na protestima
    Samo mi reci da je ovo iz analize Ljusine bivse nazovi agencije za istrazivanje ruda i gubljenje vremena, zvana Digitalni Forenzicki Centar.
    Samo govori koliko znaju i kako plasiraju informacije.
    Ovaj Lecic je bio potrcko iz SPO koji je organizovao dijeljenje letaka i propagandnog materijala.
    Osnivac Otpora...... Vazi. Ovaj bio ko Vucic u Radikalnoj stranci, da nosi pivo i burek.
    Edit. Ne moras se truditi da odgovaras. Evo vidim da jeste
    DFC


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 24-01-22 at 19:20.

  23. #27945
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Podgorica Podgoricanima!

  24. #27946
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...a-u-crnoj-gori

    Nevladina organizacija Miholjski zbor saopštila je da će u terminima četvrtak - nedjelja (27. i 30. januara, kao i 3. februara) blokirati sve značajne magistralne puteve u Crnoj Gori.

    Dodaju da će ovakav vid protesta biti uvod "u iskazivanje nezadovoljstva iznevjerenih građana koje će nastupiti 4. februara, kada će biti oduzet mandat onima koji su se pokazali nedostojnim predstavnicima naroda Crne Gore".

    s obzirom da su Demokrate i ministri podržali proteste ne ide im ovo u korist

    evo ih ovi, ka komite proljetos. blokiraj značajne puteve kakva Tanzanija od države

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #27947
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Podgorica Podgoricanima!

  26. #27948
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Ali ovo je ok. Banana drzava
    Nema drzave dje svako kome se digne zatvori glavne ulice. U redu grad ali glavne magistrale je nevjerovatno

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  27. #27949
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Dje je director DFovac, sto proziva svakoga ovdje da laze. Evo ti potvrda strucnjace
    Čovjek radi u vladi, ti si napisao da stoji iza one stranice. Dakle, dokaži svoje tvrdnje.

  28. #27950
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ja bi na tu funkciju stavio Mitrovića jer je ova vlada ipak dokazala da je ekspertska pošto su nam ministri s premijerom takvi multipraktici, od krtole do visoke diplomatije mogu da pokriju sve.. Neko bi rekao da su sa ovim zatisli usta zlim jezicima koji su tvrdili da je takva ekspertska vlada promašaj..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 1118 of 1249 FirstFirst ... 118618101810681108111411151116111711181119112011211122112811681218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •