Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #27776
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    I kako za tu veliku izdaju čejemo baš sad. Toliko je rupa u URA-inoj priči da samo dobro zagriženi mogu da poveruju u sve što pričaju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Iako dritan neku vece prica budite relaksirani, ipak vidno je bio pod stresom. Sad jos kad mi snp otkaze poslusnost pa kad opet ne bude imao 49 poslanika koliko mu treba, a sve ispod toga, samougasio se.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  3. #27777
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,339
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Da je URA zbilja prodala i da ima necasne radnje na umu nasao bi se jedan makar covjek iz te partije da izadje rece dvije i pozdravi ih. Nema sanse da su svi vala redom prevaranti tamo. Stoga ja mislim da treba i dalje bit relaksiran

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  4. #27778
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post

    Ne vezano za tebe nego uopše, tražiti pandana Vesni u liku Draginje je ili zlonamjerno ili glupo.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ajde bas ne moras da branis Draginju. Sto, da i njoj neko nije preuzeo nalog da ovo napise.
    Istorija i pravosuđe nijesu zaboravili i oprostili ni Kvislingu, ni Petenu, ni Draži Mihailoviću…pa neka se ovaj kolaborantski režim u Crnoj Gori makar zamisli za posljedice svog djelovanja
    S obzirom da su svi zavrsili strijeljani ili objeseni, evo kako ona vidi demokratiju jer joj muz ne moze pare od kavcana da uzima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #27779
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,394
    Thanks Thanks Given 
    5,524
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ovo je šampion najveći. Dodaje ljude u photoshop. Motaj kablove




    https://twitter.com/slobodna___cg/st...IbS05C3cg&s=19
    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Neces vjerovati ali velika sansa da njie niog dodao no da (mu) je neko ovaj sastav (veoma lose) izrezao i zalijepio na sliku nekog enterijera
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. The Following 4 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  7. #27780
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Da je URA zbilja prodala i da ima necasne radnje na umu nasao bi se jedan makar covjek iz te partije da izadje rece dvije i pozdravi ih. Nema sanse da su svi vala redom prevaranti tamo. Stoga ja mislim da treba i dalje bit relaksiran

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Fora je sto je za njih prihvatljivo da prave koaliciju sa "zdravim tkivom dpsa" dok za narod nije.
    Bice da uhapse 1-2 dpsovca i da se prave da su oni sve krivi, dogovorice da ih puste da pobjegnu kao Marovica i izio vuk magarca. E to narod ne zeli, nego da se procesuiraju svi koji su krali Drzavu 30godina i da odgovaraju, a sto je ista Ura potencirala do prije 15 dana. Sad okrenula plocu pa misli da ce to da nadomjesti time sto ce nas malo pogurati ka Eu.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. The Following 5 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  9. #27781
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Meni je Draginja Bollywood superstar ali isto mislim da ona ima mnogo više tolerancije prema drugima nego Vesna. Generalno to mi je utisak za crnogorce da su tolerantniji na postojanje srba nego što je to slučaj sa srbima. Možda griješim al to mi je utisak koji priznajem može da prevari.

    Što se tiče manjina uglavnom se radi o običnim nacionalistima. Nema tu razlike. To što ih ima 20% ne znači da su manji nacionalisti od ovih sto ih ima 30% ili 50% nebitno. Nema dobrog i lošeg nacionalizma već je svaki loš kao što nema dobrog i lošeg nasilja. Ako je princip da nacionalizam loš onda ne znam kako ga npr. 5% zastupljenosti čini dobrim ili ima neki treshold za koji ja ne znam a kada nacinalizam je dobar. To bi bila moja kritika Dritanovog predloga za manjinsku vladu. Na drugoj strani imamo DFS - lopovi i/ili nacionalisti, Demokrate koji su neka prikrivena light verzija DF-a i manjine. Kako od ovog funkcionalnu Vladu napraviti? Kako god ih posložiš biće grabljenja ko će više da zakuči jer nacionalizam je glavni drajver i u tom grabežu će da prolazi vrijeme. Ekpertska vlada je bila pokušaj da se ovo zaobiđe. Manjinska isto stim što je rizik nacionalizma prihvaćen ali minimizovan. Ali kako god obrneš nacionalisti će da rusvaj prave sa strane. Prilično teška situacija za sve nas bili mi svjesni toga ili ne.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. #27782
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Pa onda kazu treba vise zena u politici

    Nece moci da funckionise manjinska vlada kako je Dritan to zamislio, da se on pita a DPS samo da klima glavom, mislim da je jos zelen (kao i partija mu)...nevjerovatna mi je prica da kao ne moze DF u vladu ali to nije zbog toga sto mu diktiraju strane ambasade, sebe laze u startu...
    Meni licno ne smeta da se oformi neka stabilna vlada koja ce poceti da resava gomilu problema, ali na ovaj nacin opet ulazimo u zonu sumraka dje svako ima svoje interese, ne vidim izlaz trenutno, mada evo vidjecemo ove nedelje sta ce biti i kako, do tada totalni otklon od politike...

  11. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  12. #27783
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kako mi je ovo nesto poznato, no ne mogu da se sjetim ko su ti ljudi, znam da ih ima 35-40% od ukupnog broja gradjana CG?
    Ovo je klasičan primjer kakve posljedice je proizveo režim DPS-SDP-SD-BS.
    21 vijek, a forumaši prebrojavaju krvna zrnca građanima CG.
    E zbog ovakvog razmišljanja i imamo ovakvu podijeljenu zemlju, a fala URA-i imaćemo još goru.

  13. The Following 5 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #27784
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Mićović = Adžić
    Bratić = Stevo = Draginja
    Srpski nacionalizam = Crnogorski nacinlzm
    Itd.

    Ovi stavovi te neće učinjeti realistom jer se jednačina ne može dokazati.

    Upoređivanje Vesne i Steva je prije svega logička zabluda. Babe vs Žabe

    Nema veće podmetačine od izjednačavanja srpskog "nacionalizma" sa crnogorskim.

    Što se Draginje tiče ona ima simptome drama queen, populizam joj nije stran i trigerovala je tu jednu nacionalističku izjavu ali se za istu ako ništa znala objasniti, izviniti.

    Kada bi malo poradila na sebi bila bi vrstan političar.

    Ne vezano za tebe nego uopše, tražiti pandana Vesni u liku Draginje je ili zlonamjerno ili glupo.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Nisam stigao da odgovorim na tvoju repliku prije neki dan (a zaslužuje da se odgovoru posvetim).

    Jedno od pitanja je bilo šta podrazumijemavam pod "srednjičarenjem"? E, baš ovo.

    Ili iz pera Andreja Nikolaidisa, koji to na malo brutalniji način, ali logički potpuno ispravno, opisuje:
    Jedna od takvih je nauk o tome kako je onaj ko je u sredini uvijek u pravu. Ko biva: ako ga napadaju i jedni i drugi, mora biti da je ispravan. Za sljedbenike te gluposti skovao sam termin SREDNJIČAR, im.

    Zagovornik ideje da je istina uvijek u sredini, baš kao i mudrost. Ako jedna strana tvrdi kako je zemlja okrugla a druga da je ravna ploča, srednjičar će znati da je nužno primijeniti inkluzivni pristup, koji će uključiti oba viđenja, tako da se niko ne osjeti gubitnikom, još manje glupakom. U politici ta ideja svoj izraz nalazi u takozvanim partijama centra, posvećenih takozvanom dijalogu i takozvanom kompromisu između takozvanih ekstrema. Ako jedna strana ima ektremnu namjeru da spali grad i pobije njegovo stanovništvo, dok se druga strana ekstremistički drži odluke da to ne dopusti, srednjičarska mjera kompromisa je da bude spaljeno pola grada i pobijeno pola njegovih stanovnika. U prošla vremena, kada je politička kultura bila na znatno nižem nivou, zastupnik te ideje bio bi obješen na glavnom gradskom trgu. Danas se takav kiti titulom posrednika i pomiritelja.
    In vino veritas

  15. #27785
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nisam stigao da odgovorim na tvoju repliku prije neki dan (a zaslužuje da se odgovoru posvetim).

    Jedno od pitanja je bilo šta podrazumijemavam pod "srednjičarenjem"? E, baš ovo.

    Ili iz pera Andreja Nikolaidisa, koji to na malo brutalniji način, ali logički potpuno ispravno, opisuje:
    Ovo mozda u nekim razvijenim drustvima… ali mozda ti i tebi slicni vole kad je narod podeljen i kad jedni zajasu na vlasti 30 godina bitno je biti sa njima…

    Toliko ti je ovaj stav bolestan da je to strasno i pokazuje koliko ste svi puni mrznje i ocekujete pomirenje… ocekujete pomirenje ali samo ako bude onako kako ste vi zamislili…

  16. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  17. #27786
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Ako je suditi po onome što se piše na ovoj temi posljednjih dana, rekao bih da dritanova manjinska vlada već daje rezultate pomirenja.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  19. #27787
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Ovo mozda u nekim razvijenim drustvima… ali mozda ti i tebi slicni vole kad je narod podeljen i kad jedni zajasu na vlasti 30 godina bitno je biti sa njima…

    Toliko ti je ovaj stav bolestan da je to strasno i pokazuje koliko ste svi puni mrznje i ocekujete pomirenje… ocekujete pomirenje ali samo ako bude onako kako ste vi zamislili…
    Kako da ti saopštim to na lijep način...

    Apsolutno me ne interesuje pomirenje (floskula u rangu "narodne volje"), tj. pomirenje kako ga zamišlja mali Perica. Ja sa ideologijom Demokratskog fronta, tj. ideologijom dominantnog dijela trenutne vlasti, ne da ne želim da se mirim, nego želim da je porazim. Ako je cilj građanska država i građansko društvo, ta ideologija nikad ne smije ni primirisati nekom bitnijem uticaju, a kamoli vlasti. To su ideologije koje treba marginalizovati, isključivo tako što ćemo se kao društvo ujediniti protiv njih, a ne sa njima flertovati, zarad ostvarenja političkih, ličnih, partijskih ili bilo kojih drugih interesa. Možemo se miriti, ali na pricipima istine, ne nacionalističke mitomanije i superiornim vrijednostima, a ne toleranciji nacionalizma, šovinizma, klerikalizma i sličnih izama.

    Kao primjer istorijskog, narodnog pomirenja, koje je stvorilo novu Evropu i EU, često se navode poslijeratne Njemačka i Francuska. Ali, znaš kako je išlo to pomirenje? Tako što je Njemačka sravnjena sa zemljom, podijeljena od saveznika i okupirana, pa zatim sprovodila dugotrajni, sveobuhvatni, dubinski, jako bolni proces denacifikacije, koji je imao i sudski epilog, da bi na kraju, simbolički, Vili Brankt kleknuo na koljena u Varšavi i zamolio za oproštaj. E tako se Njemačka pomirila sa susjedima i na tim temeljima je nastala EU.

    A ako pak misliš na neki lični nivo, još me dosad političari nisu mirili sa neistomišljenicima, pa zaista sumnjam da će se to ikad desiti.
    Last edited by johnny bravo; 24-01-22 at 09:59.
    In vino veritas

  20. #27788
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Rodjen si pretpostavljam kao Pravoslavac,ja kao musliman,trebam li da volim vishe Sulejmana iz Izmira od tebe,samo zbog toga shto smo iste vjere???
    Sulejmana ne, ali neku Zehru vec.......

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  22. #27789
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ne nego je smijesno kad te manjine oce samo onamo dje imaju podrsku DPS-a. Ne ostavljaju ni malo prostora da covjek pocne drugacije da gleda na njih.
    Postoji mogucnost i da bude podrska
    df + sd + sdp + demos što je sa Urom i manjinama = 41

    Dakle, demokrate 9 + Marko Milačić + 30 DPS da budu opozcija

    Jel to onda okej? Nije izdaja izborne volje?

    Za 3/5 vecinu onda Demokrate da glasaju jer se radi o principima, ako ne pocnu ra bojkotuju parlament


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #27790
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ovo je klasičan primjer kakve posljedice je proizveo režim DPS-SDP-SD-BS.
    21 vijek, a forumaši prebrojavaju krvna zrnca građanima CG.
    E zbog ovakvog razmišljanja i imamo ovakvu podijeljenu zemlju, a fala URA-i imaćemo još goru.
    Imas i ljude koji provociraju a to ide samo ka podjelama. Npr. neki koriste termin "patriJota" ne bi li uvrijedili. Ocigledno ne mogu neku svoju mrznju da suzbiju.

  24. The Following User Says Thank You to pegasus For This Useful Post:


  25. #27791
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    SNP ne treba više bušenja, partija kojoj se javno pobune tri opštinska odbora je zrela za otpad.

    Joković je povukao sve što je najavio dosad, ne smije ni da potpiše inicijativu za smjenu vlade. Može da bira, ili da ostane bez ministarskog mjesta ili bez partije.

    Uloga SNP u našoj maloj revoluciji je završena.
    Joković nikad nije najavio da će glasati za smjenu vlade, koliko se sjećam, niti su njihovi glasovi za to potrebni. Opozicija + CNB završava posao, vjerovatno je plan od početka da se SNP ni ne pojavi na tom glasanju...

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I vi koji joj želite deportaciju u Bileću ili đe već, niste ništa bolji od nje odmah vam rečem. Ista medalja samo sa druge strane. Oduzimanje državljanstva i razumijem donekle, mada to je biser Sanje Vlahović, ali istjerivanje iz države...
    Ja ne znam nikoga ko bi je istjerao iz države. Znam mnoge koji bi joj oduzeli pasoš, da je njeni ne eksfiltriraju iz države prije nego što se pročešlja svaki papir koji je potpisala, i nađe dovoljno materijala za vaspostavljanje na novu funkciju, tipa upravnik sobe u ženskom paviljonu, UIKS Spuž.

    Što kaže Warren Buffet, ako te policajac prati 500 milja, dobićeš kaznu. Bez obzira ko si i kako voziš...

  26. #27792
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Mnogima postajanje Srba smeta u Crnoj Gori i to ovih dana itekako primjecuje a sve pod zavjesom antifasizma i gradjanizma.
    Hasta siempre!

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  28. #27793
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    "Spajić saglasan sa Darom sa Smokovca oko Srebrenice" !!!
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  29. #27794
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,097
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Alo care, Milojko je priznao da je u septembru, dakle nakon Cetinja, pregovarao sa manjinskim strankama o ulasku u vladu.

    https://www.vijesti.me/v/586513?utm_..._share_counter

    Ostaje samo da razmislite zašto baš tada i šta je vjerovatnije....

    Da li namicanje 49 što tvrdi guest, a što je matematički nemoguće bez makar jednog poslanika DPS/SD, ili za neutralisanje pozicije CnB.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ja koliko se sjecam svi su pozivali vise puta manjine u vlast od izbora. Nije uspjelo, Spajic je izgleda mislio da treba i on da proba, zasto bas tada

    Moramo se sloziti da neutralisanje tasa na vagi nije isto sto i zamijena Ure u vladi manjinama. Nego je izgleda Uri bilo kakvo ugrozavanje njihove zlatne pozicije = potpuno izbacivanje iz vlasti. Isto kao sto im je smetalo kad su se Df i Dcg dogovorili, pa su nenormalno insistirali na 100% ekspertskoj vladi, a sad veli vrijeme je za politicku

    A samo budala bi progutala pricu da su "ucjenjivacku" Uru htjeli da zamjene Dps satelitima koji bi sutra na Milov mig oburdali vladu....nemojmo bar ovdje tu glupost da vrtimo

    Sent from my phone

  30. The Following 3 Users Say Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  31. #27795
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Imas i ljude koji provociraju a to ide samo ka podjelama. Npr. neki koriste termin "patriJota" ne bi li uvrijedili. Ocigledno ne mogu neku svoju mrznju da suzbiju.
    Jedno je provocirati na nacionalnoj osnovi, a drugo kada se etiketa patriJota lijepi političarima koji su sa rukom na srcu poharali svoju "prvu ljubav"

  32. #27796
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...emeljni-ugovor

    Evo priznajen da ne znam, pa ako moze neko da mi kaze, kako je glasao za ovaj projekat kad je bilo glasanje?

    I da rece covek kako ovo bije nikakav poseban projekat… samo 30 godina nikom nije palo na pamet da to uradi..

    Jbt

  33. #27797
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Takvi nam politicari trebaju,spremni da naprave kompromis...Iako je prije godinu i nesto glasao kontra shvatio je sada da je pogrijedio i spreman je da ispravi to...

    "Bravo" NiKe

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    No Signature

  34. The Following User Says Thank You to m@Rk!$@ For This Useful Post:


  35. #27798
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Prvo hapšenja, Spuž i čišćenje partija pa će se za nekih 10 godina recimo moći i sa DPS-om.
    To se mora odraditi sa ili bez URA-e.

    Ako je cijena koju treba da platim glanje za DF.... onda ću glasati za DF... Ovako očigledno ne ide.
    Pročitaj ponovo, imaju 41 i bez DPS-a.. što se tiče hapšenja teško je da su ostavili koji dokaz za bilo šta osim eto, možda za Petra Ivanovića i još nekog koga moraju da žrtvuju.

    Čišćenje partija DPS i DF ide od februara, kad se nadju lideri na spisk USA za sankcije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #27799
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ajde da pokušam nešto ozbiljno napisat oko ove frtutme sa većinama koja vam eto privuče pažnju, a i udari na emociju.
    Koliko sam ja shvatio (doduše dosta bazirano na abrovima po pljaci) sve je to dio jednog šireg aranžmana. Dakle, da se očepi blokada u pravosuđu i skupi 49 ručica za kandidate. da će se Milo povući sa čela partije i da se neće kandidovati na predsjedničkim. Odnosno da se zaista povuče iz politike.
    Valjda su dobijene garancije za te poteze i koalicije i URA računa da bi se sa takvim rezultatom i liderom manjinske političke vlade, upadom u crnogorske birače etablirala kao velika partija.

    Vjerovatno i bi ako bi sve išlo kako žele, a obično ne bude tako. Takođe, ipak su oni jedna grupa popriličnih amatera. Tako da mnogo rizikuju i trebaće im puno sreće. Ljudi lako zaborave usmene garancije.

    Svakako, veoma je čudno kako 30.08.2020. nisu uzeli makar 20% glasova imajući u vidu koliko je sada razočaranih glasača . Ono što vidim da se niko ne buni od najnižih do najviših funkcionera. Možda zato što je Dritan onaj 21 milion podijelio po kapama, pa svi srećni? Ili im je sve OK jer će se zaposliti? Moguće, samo možemo li uz takvu tvrdnju dragih forumaša da isti malo poližu ono što su ranije pričali o idealizmu URA?

    Naravno, sve su to neke tvrdnje ljudi koji su željeli da ostane postojeća ganritura. Što je i OK. Ako im otkliza dio birača, neće predaleko otići, moguće vjerovatno u apstinenciju. Sa druge strane moguće da uzmu birače DPS-u.

    Da rezimiramo, ušli su u rizik, pa ćemo vidjeti kako će proći. A zbog čega su ulazili u rizik? Neko ih je polijepo zamolio, a više detalja imate na topicu o Ukraini.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  37. #27800
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Samo da te pitam sprdas li se da nema dokaza. Pa samo je MANS sa grdilom dikaza podnio oko 20 prijava protiv Gvozdenovica, koje ovaj sad izvidja evo nedje i 6ta godina.
    Evo ti oko ovoga za preciscanjane voda. Uzeo je SDT od ODT Budva prije koju godinu slucaj uz dokaze koje je dostavila opstina. Poslije 4 godine, SDT se, pazi sad, proglasava nenadleznim. I to 2 mjeseca pred zastarjevanje slucaja.
    I nema dokaza, a u SDT svi sa odlicno ocijenjeni.
    Da smo normalna drzava tu bi odgovarao i tuzilac iz SDT za namjernu stetu, a i ponistilo bi se vrijeme, plus bi se nakacila optuzba za korupciju tuzioca.
    Ali kod nas nema dokaza....
    Sta je ovo, kakve pecurke koristite vi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  38. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 1112 of 1249 FirstFirst ... 112612101210621102110811091110111111121113111411151116112211621212 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •