Page 901 of 1249 FirstFirst ... 4018018518918978988999009019029039049059119511001 ... LastLast
Results 22,501 to 22,525 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22501
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Realno Banjo Radulović je najslabija karika, ako mu ponude posao za nezaposlenu familiju obaliće Zdravka nejakog.

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  2. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  3. #22502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Mene ne bi iznenadilo da je ovo taj "lukavi plan" koji je DF pompezno najavljivao ako im se ne da i po širini vlade kao što im se dalo po dubini.

  4. #22503
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    A dobro, to je drugi vid djelatnosti, tzv "energizing the base". Pojačaj stvarni ili percipirani osjećaj ugroženosti u cilju zbijanja redova.

    Plus, pokaži zube drugoj strani, da dobro izvagaju buduće poteze, jer znaju da takvi potezi imaju svoju cijenu. Pitaj sad ove što su bili na onoj fotografiji onu noć - treba li im još koja takva za njihovog vakta, ili je ona dosta za tri života. Pitaj ih pada li im na pamet da nešto preduzmu oko kapele na Lovćenu.

    Sve poznata i racionalna strategija, nismo mi ništa od toga izmislili... Tu je umjetnost odmjeriti dokle da se ide, da neko ne strada, da stvari ne odu predaleko, što su obije strane na CT uspješno izvagale.

    EDIT: Nikad nisam bio član DPS, nikad nisam bio aktivista DPS, ne znam nikog iz GO DPS ili iz visokih ešalona partije (a znam iz URE nekoliko). Jedini put u životu kad sam pokušao nešto da oposlim preko DPS, ispalili su me klasično. Da sam glas'o - glas'o sam...ali slabo ti ja šta mogu prenijeti "mojima iz DPS"...
    Nije los opis poteza koje trenutno vuce DPS. Cak su aktivirali i Uljarevicku. Steta.... Zavrsice kao Damar. CDT pokusava nesto, samo je klimav pa ga ne forsiraju kao CGO.
    Zlatko je rezervi igrac i jos nije spreman da se zrtvuje kao sto ce Uljarevicku.
    Sve u cilju "zbijanja redova" koje pominjes.
    Samo sto se sa druge strane vise ljudi brine o tome da se ne vrate Blazovi drugovi da zidaju 200 stanova na vrh njihove.
    Mislis da se ljudi ne brinu da im neko ne jedva kupljenu muku od stana ne dodje i poperi zgradu.
    Zeta ide u samostalnost kao opstina. Mislis da se njima svidja sto su im bunari presusili. Sva sela koja gravitiraju ka moraci odavno imaju probleme. Ako Zeta dobije opstinu, Posjo i Bemax mogu da sanjajuda se primaknu vise ikad. Nezavisno ko je na vlasti. Mislis da to sto se Sef komunalne ne sklanja sa tog mjesta ide u prilog Posju.
    Moze DPS da zbija redove koliko hoce. Na 15% nece pasti, ali sanse da dobiju PG su male.
    Evo nocas prodjoh onom propascu od staze uz Moracu. Na 10 mjesta su lokve po 5 metara duzine, da moras na ogradu da se popnes da prodjes.
    Mislis da ostali to ne vide. A aura nedodirljivosti je nepovratno pukla

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #22504
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #22505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E sad ti padaš u zamku racionalizacije grešaka. Kad druga strana ekstremiše to je dobro jer tjera od sebe umjerene birače. Kad naša strana ekstremiše onda je to ipak dobro jer se "zbijaju redovi". Ne može i jare i pare
    Ja nisam rekao za drugu stranu da "nije dobro". Dobro je jer su se stratifikovali, u suprotnom nikad ne bi dobili izbore.

    DF "ekstremiše", i zna se ko njih glasa. Ja još nisam vidio fotografiju DF-ovaca na terenu u izgletovanoj prostoriji. Obično je to zadimljena kuća lokalnog domaćina, od dekora tu su ikone i gusle. Tu je još i omladina poput onoga Luke Trebješanina, npr. Kultivišeš pitomim profesorom donekle.

    Onda na to dodaš Demokrate neutralne kao pavlaka, slikaju se pored CG zastave, ali se ne izjašnjavaju ni oko čega; energičnog Dritana, suverenistu - bog da te vidi. Bar u izbornoj noći.

    Kako kažu u "Kad porastem biću Kengur" - pare mu ne smrde... Ne smrde ni glasovi ovih iz DF. Možemo neđe o tome šta ja mislim da je geneza prilično masovne podrške DF-u, ali za tu populaciju - "ekstremisanje" je politički korisno.

    DPS i ekipa ne umiju da "ekstremišu", bar za sad. Da umiju, napravili bi sami neku svoju "Crnogorsku radikalnu stranku", sa liderom kome se vidi da djeluje iz ubjeđenja, koji pljuje i na DPS - neki crnogorski Milan Knežević. Ne bi avangarda tog pokreta nosila naziv "komite", jer kontroverzna ličnost i pokret odbijaju dosta ljudi. Sami bi otjerali sa tih skupova sinove bivšig ministara, našeg harizmatičnog gradonačelnika i ostale, jer takvi i mene istoga ćeraju.

    Prosto, ne mogu takve pokrete da vode ni DPS, ni blazirani SDP, niti anonimne Viber grupe.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Razlika je ogromna, baš zato što su DF ruke svezane i ne mogu mrdnuti. A DPS je juče poručio kroz usta Boga Svedržitelja Neba i Zemlje da nema vlade osim DPS vlade, a ni DPSa bez Njega na čelu.

    Manjinska vlada koju podržava DPS bi bila samo marioneta of šor predsjednika. Manjinska vlada koju podržava DF je baš to... vlada na koju DF jedva da ima nekog uticaja.

    A što se tiče Oka Sauronovog, ne zaboravi da je ono dobro pogledalo i našeg of šordžiju i poručilo da sa njim budućnosti nema.
    Ne zaboravljam ja ništa, i pravo da ti kažem - ne bi se radovao povratku onakvog DPS. Ova država je mogla da proguta glat Mila milijardera + tipa Vesko Barović i Banja Vujošević. Šta'š, prošlo im je, retrogradni Merkur.

    Ali da svaka buva iz te partije oće da izigrava jet set, da svaki sin ministra kocka, šmrče, plovi na jahti, i ima kombinacije; da imamo u svakom gradu mini-Miloša Marovića - toga je i meni pun kufer. Ja nikome ne mogu da pravdam da je Aco uzeo 11 miliona za limenku, niti Abu Dabi fond. Šta da kažeš drugu ugostitelju kad mu 15-ti put dolazi inspekcija za glupost, a ne smije ni da pogleda susjedni lokal, jer "znaš ko to drži". Ja tu istog Mila ne mogu da shvatim, ali dobro.

    A devastacija prostora me pizdi više nego bilo koga od vas, garantovano, samo što tu ne krivim DPS, nego nesrećni mentalitet, jer se ništa nije promijenilo sa bilo kojom promjenom vlasti.

    Tako da - viđećemo... Ako SNP bude raspoložen, ako ostave Spajka, ako se Dritan uozbilji - može da bude dobro...

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Realno Banjo Radulović je najslabija karika, ako mu ponude posao za nezaposlenu familiju obaliće Zdravka nejakog.
    Realno, ali REALNO...ja vala ne mogu Banja da kritikujem za to. Familija Banja Radulovića - 4-5 jakih plata. Ako ne klepaju sa strane - srećno bilo. Eeee da su se DPS familije zadovoljavale sa po platom, vladali bi do toplotne smrti univerzuma...

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nije los opis poteza koje trenutno vuce DPS. Cak su aktivirali i Uljarevicku. Steta.... Zavrsice kao Damar. CDT pokusava nesto, samo je klimav pa ga ne forsiraju kao CGO.
    Zlatko je rezervi igrac i jos nije spreman da se zrtvuje kao sto ce Uljarevicku.
    Ada Uljarevićka i Zlatko su kao "aktivirani"...

    A šta su Boris Raonić ili Stevo Muk?

    Alo, Stevo Muk predlog za tužilački savjet? Boris Raonić TVCG? Oni nijesu aktivirani? Brt, opet - Stevo Muk u tužilačkom savjetu.

    Tako mi crnogorskih NVO, kojima je jedini princip - šta trenutno bolje prolazi. Da su Uljarevićku udomili neđe, misliš da bi pričala ovo što sad priča?

    Ovo drugo - otvorio si jedno 18 tema, a ima još do izbora u PG... Polakote...

  7. #22506
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ja nisam rekao za drugu stranu da "nije dobro". Dobro je jer su se stratifikovali, u suprotnom nikad ne bi dobili izbore.

    DF "ekstremiše", i zna se ko njih glasa. Ja još nisam vidio fotografiju DF-ovaca na terenu u izgletovanoj prostoriji. Obično je to zadimljena kuća lokalnog domaćina, od dekora tu su ikone i gusle. Tu je još i omladina poput onoga Luke Trebješanina, npr. Kultivišeš pitomim profesorom donekle.

    Onda na to dodaš Demokrate neutralne kao pavlaka, slikaju se pored CG zastave, ali se ne izjašnjavaju ni oko čega; energičnog Dritana, suverenistu - bog da te vidi. Bar u izbornoj noći.

    Kako kažu u "Kad porastem biću Kengur" - pare mu ne smrde... Ne smrde ni glasovi ovih iz DF. Možemo neđe o tome šta ja mislim da je geneza prilično masovne podrške DF-u, ali za tu populaciju - "ekstremisanje" je politički korisno.

    DPS i ekipa ne umiju da "ekstremišu", bar za sad. Da umiju, napravili bi sami neku svoju "Crnogorsku radikalnu stranku", sa liderom kome se vidi da djeluje iz ubjeđenja, koji pljuje i na DPS - neki crnogorski Milan Knežević. Ne bi avangarda tog pokreta nosila naziv "komite", jer kontroverzna ličnost i pokret odbijaju dosta ljudi. Sami bi otjerali sa tih skupova sinove bivšig ministara, našeg harizmatičnog gradonačelnika i ostale, jer takvi i mene istoga ćeraju.

    Prosto, ne mogu takve pokrete da vode ni DPS, ni blazirani SDP, niti anonimne Viber grupe.



    Ne zaboravljam ja ništa, i pravo da ti kažem - ne bi se radovao povratku onakvog DPS. Ova država je mogla da proguta glat Mila milijardera + tipa Vesko Barović i Banja Vujošević. Šta'š, prošlo im je, retrogradni Merkur.

    Ali da svaka buva iz te partije oće da izigrava jet set, da svaki sin ministra kocka, šmrče, plovi na jahti, i ima kombinacije; da imamo u svakom gradu mini-Miloša Marovića - toga je i meni pun kufer. Ja nikome ne mogu da pravdam da je Aco uzeo 11 miliona za limenku, niti Abu Dabi fond. Šta da kažeš drugu ugostitelju kad mu 15-ti put dolazi inspekcija za glupost, a ne smije ni da pogleda susjedni lokal, jer "znaš ko to drži". Ja tu istog Mila ne mogu da shvatim, ali dobro.

    A devastacija prostora me pizdi više nego bilo koga od vas, garantovano, samo što tu ne krivim DPS, nego nesrećni mentalitet, jer se ništa nije promijenilo sa bilo kojom promjenom vlasti.

    Tako da - viđećemo... Ako SNP bude raspoložen, ako ostave Spajka, ako se Dritan uozbilji - može da bude dobro...



    Realno, ali REALNO...ja vala ne mogu Banja da kritikujem za to. Familija Banja Radulovića - 4-5 jakih plata. Ako ne klepaju sa strane - srećno bilo. Eeee da su se DPS familije zadovoljavale sa po platom, vladali bi do toplotne smrti univerzuma...



    Ada Uljarevićka i Zlatko su kao "aktivirani"...

    A šta su Boris Raonić ili Stevo Muk?

    Alo, Stevo Muk predlog za tužilački savjet? Boris Raonić TVCG? Oni nijesu aktivirani? Brt, opet - Stevo Muk u tužilačkom savjetu.

    Tako mi crnogorskih NVO, kojima je jedini princip - šta trenutno bolje prolazi. Da su Uljarevićku udomili neđe, misliš da bi pričala ovo što sad priča?

    Ovo drugo - otvorio si jedno 18 tema, a ima još do izbora u PG... Polakote...
    Sinoć sjedimo ja i prijatelj u neki restoran i dođe prijatelj od ovoga, a i ja ga znam 10+ godina kao poznanika, lik iz OO DPSa solidno visoko kotiran i naravno nače se politika.

    Poče on da priča, četnici partizani ovo ono, puštih ga ja i gledam na sat reko da bježim, dofati se Evrope i Zapada ja reko jel istina da Zapad traži da Milo ide, on ućuta....

    Ja reko čuo ajde da pričamo otvoreno, znamo se odavno, čuo sam to sa više strana, on veli tako se priča. Ja reko jel realno da se DPS ne oslobodi Gvozdenovića, Ivanovića, Lazovića, Veljovića, on samo dodade imalo bi ih još deset plus minimum. Pa se otvorismo, e kad krenu priča.... Svjesni su oni štete koju im nanose bahata đeca ministara itekako, od Meca pa redom.

    Mislim da je realno većina tih srednje pozicioniranih funkcionera itekako svjesna da sa Milom i ovom ekipom nema ni š od šanse za povratak i da su im samo balast.

    Problem je, mada sam ja znao za to neđe i ranije iz nekih primjera, ali mi on potvrdi kako to funkcionuše od OO pa naviše. Klimoglavci napreduju, a oni koji kažu što misle budu samo sklonjeni. Ovi srednjepozicionirani su toga itekako svjesni, ali ne smiju da prnu, a ovi gore su se okružili poltronima a ovi sa srednjeg i nižeg nivoa su svjesni da bolje da im pričaju što glavaši vole da čuju, jer od ličnog napredovanja nema ništa. Na to dodaj i sposobnost skupljanja glasova po selima i dobiješ Miga kao gradonačelnika.

    E tu je sav problem DPSa, pored prljavštine velike, što su potpuno odvojeni od realnosti.

    Mislim da su, nažalost, i Demokrate krenule tim putem. Totalna uniformnost i jednoglasje, a svi disonantni tonovi se na neki način amputiraju.
    U takvim sistemima napreduje onaj koji sluša, a ne onaj koji misli svojom glavom.

    U suprotnom ne bi Rovčo Tesla bio na poziciju đe je, a nastavnik fizičkog direktor ZZZCG.

    Problem je u mentalitetu, tačno, jer dok god narod glasa za stranke ko da navijaju za neki fudbalski tim, pa su uz iste i kad se ovi raspadaju, nama nema sreće.

    Da je sreće ne bi sad ni DPS ni DF imali dvocifrenu podršku. I jedni i drugi trebaju prve ešalone da sklone, ali ko će to prvi uraditi ostaje da se vidi. U suprotonom, mrcvariče sve nas dok se ne spuste na neki nivo podrške koji omogućava da ostatak političke scene formira stabilnu većinu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-11-21 at 23:39.

  8. #22507
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ada Uljarevićka i Zlatko su kao "aktivirani"...

    A šta su Boris Raonić ili Stevo Muk?

    Alo, Stevo Muk predlog za tužilački savjet? Boris Raonić TVCG? Oni nijesu aktivirani? Brt, opet - Stevo Muk u tužilačkom savjetu.

    Tako mi crnogorskih NVO, kojima je jedini princip - šta trenutno bolje prolazi. Da su Uljarevićku udomili neđe, misliš da bi pričala ovo što sad priča?

    Ovo drugo - otvorio si jedno 18 tema, a ima još do izbora u PG... Polakote...
    Prvo da DPS ne ekstremise, je samo percepcija. Izjava da neko ne moze da obavlja funkciju jer je "malo jaci" vjernik je udzbenicki primjer ekstremizma, ali dobro. Ajde da to preskocimo.
    Vezano za Steva Muka. To je poen nove vlasti. Pod jedan, dobili su plus od EU za ukljucivanje NVO, a pod dva rijesili problem spavaca u TS. Da se ne lazemo, u Tuzilastvu nije ni cistacica zaposljena a da je teren nije poznao. Nece imati velikih benefita od njega, ali bar nece dozvoliti DPS postavljanje kadrova. Bar napredak iz toga da je Cara***** ugledni pravnik. Poslije godina promasaja na mjestu VDT.
    Tebi je to mozda cudno, ali jedan od boljih poteza, bar za sad.
    Da te podsjetim kako je do sada bilo u Sudskom savjetu, a isto je i u TS. Sjeca li se vise iko one emisije sa Zvicer i dva kandidata za sudije. I sta se radilo i kako.
    Nova vlast ide, nece biti nasi, pa nece biti niciji, ali to je za nas ostale dobro.
    Slicno ti je i za Raonicem. Dugogodisnji "komita" koji je rijesio da dozvoli da ga DF podrzi. Nema DF neku veliku korist od toga, ali makar sad vidimo sta je RTCG bio jer mozemo da uporedimo Gradska TV vs RTCG. Nije sjajan, ali je daleko od onoga sto je bio a sad je Gradska TV

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #22508
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sinoć sjedimo ja i prijatelj u neki restoran i dođe prijatelj od ovoga, a i ja ga znam 10+ godina kao poznanika, lik iz OO DPSa solidno visoko kotiran i naravno nače se politika.

    Poče on da priča, četnici partizani ovo ono, puštih ga ja i gledam na sat reko da bježim, dofati se Evrope i Zapada ja reko jel istina da Zapad traži da Milo ide, on ućuta....

    Ja reko čuo ajde da pričamo otvoreno, znamo se odavno, čuo sam to sa više strana, on veli tako se priča. Ja reko jel realno da se DPS ne oslobodi Gvozdenovića, Ivanovića, Lazovića, Veljovića, on samo dodade imalo bi ih još deset plus minimum. Pa se otvorismo, e kad krenu priča.... Svjesni su oni štete koju im nanose bahata đeca ministara itekako, od Meca pa redom.

    Mislim da je realno većina tih srednje pozicioniranih funkcionera itekako svjesna da sa Milom i ovom ekipom nema ni š od šanse za povratak i da su im samo balast.

    Problem je, mada sam ja znao za to neđe i ranije iz nekih primjera, ali mi on potvrdi kako to funkcionuše od OO pa naviše. Klimoglavci napreduju, a oni koji kažu što misle budu samo sklonjeni. Ovi srednjepozicionirani su toga itekako svjesni, ali ne smiju da prnu, a ovi gore su se okružili poltronima a ovi sa srednjeg i nižeg nivoa su svjesni da bolje da im pričaju što glavaši vole da čuju, jer od ličnog napredovanja nema ništa. Na to dodaj i sposobnost skupljanja glasova po selima i dobiješ Miga kao gradonačelnika.

    E tu je sav problem DPSa, pored prljavštine velike, što su potpuno odvojeni od realnosti.

    Mislim da su, nažalost, i Demokrate krenule tim putem. Totalna uniformnost i jednoglasje, a svi disonantni tonovi se na neki način amputiraju.
    U takvim sistemima napreduje onaj koji sluša, a ne onaj koji misli svojom glavom.

    U suprotnom ne bi Rovčo Tesla bio na poziciju đe je, a nastavnik fizičkog direktor ZZZCG.

    Problem je u mentalitetu, tačno, jer dok god narod glasa za stranke ko da navijaju za neki fudbalski tim, pa su uz iste i kad se ovi raspadaju, nama nema sreće.

    Da je sreće ne bi sad ni DPS ni DF imali dvocifrenu podršku. I jedni i drugi trebaju prve ešalone da sklone, ali ko će to prvi uraditi ostaje da se vidi. U suprotonom, mrcvariče sve nas dok se ne spuste na neki nivo podrške koji omogućava da ostatak političke scene formira stabilnu većinu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    DPS da je pametno odigrao u ovome trenutku bi vagao sa kime da uđe u neku novu vladu. Samo da je Milo stavio nekoga proksija na čelo partije, i da su se odrekli petoro ljudi. Ne ni da ih pljuju, samo da ih pošenu iz javnoga života. Umjesto toga najprokazanije likove Petra, Miga i Veljovića Milo postavlja za svoje savjetnike, a Gvozda na neku ozbiljnu partijsku funkciju (što će tek o Veljoviću isplivati, biće ova prethodna trojica mala maca). Pošto nije glup, Mila očigledno boli tuki za partiju, kao što ga je solidno poboljevao i za pravljenje pristojne države izvan sopstvenih kombinacija. Ključno je izgleda zaštiti i prepakovati stečeni&klepljeni asset. Ili se možda od decenija vlasti đe si oćera svakoga ko ti se nije brutalno šupka totalnu zabudalio u okruženju klimoglavaca.
    Zbog toga je država tu đe je, a izgleda i DPS vrlo brzo u kanal. Neki normalni ljudi iz nekog srednjeg sloja partije će tu da ga izduvaju, a normalni i pametni iz nekog višeg sloja su davno ili utekli ili su šutnuti. A ti likovi iz srednjeg sloja nisu ćoravi no sve vide. Šteta, jer sa ovakvim duducima iz sadašnje vlasti kao rivalima baš je umjetnost izgubiti.

    Dilema mi je u vezi DPS da li je pređena tačka sa Đukanovićem gdje je kao u Merlinovoj pjesmi "teško meni sa tobom, a još teže bez tebe". Dakle, koliko je zaista Đukanović anker glasova i za koliko bi procenata bez njega potonuli. Problem je što ne postoji baš niko (evo i Duška su šutnuli) koji bi kao neki VD predsjednika imao neku političku težinu da zadrži birače. Vuković je izgleda doživljen kao debil i unutar svoje partije, jer ne umije da se ponaša i komunicira sa aktivistima, oni drugi potpredsjednici tek su amateri. Podgoricu DPS nema šanse da zadrži i ako su pametni sad bi išli na neki trade off kada su protivnici najrazjedinjeniji i naslabiji. Posle Podgorice neka se pakuju ako dotle nešto DPS ne ugovori.

    Kad smo već kod ugovaranja, tu su mi Vijesti zanimljive. Danas je glavni naslov istraživanje da vlada qrtza ne valja. Imajući u vidu da je URA realno političko krilo Vijesti (da se ne lažemo) ili Vijesti medijsko krilo URA (što dođe na isto) ovo mi biva zanimnljivo. Nedavno je glavni naslov bio o manjinskoj sa DPS uz uslov da se Milo povuče iz partije i ne kandiduje za predsjednika. Takođe, zanimljiva i današnja kolumna Ivanovića. Očigledno, Vijesti malo bustuju priču o nekoj novoj manjinskoj vladi makar u mjeri da nije bauk. Momci, ne zaboravimo da su DPS i URA već dva puta stvarali većinu u skupštini. A samo je prvi put teško .

    Elem, nekih razgovora očigledno ima, a i pritisaka iz vani. Iz DPS vele da je Milo odbio da se povuče i da se podrži manjinska vlada koja bi bila oročena i spremila izbore. Ali i da je ostavio prostor da se povuče ukoliko bi se formirala vlada sa DPS unutra i da su tada otvorene sve opcije. Ima i ovo logike, jer treba podržati vladu za brze izbore, a ujedno oslabiti partiju u kratkom roku povlačenjem, a vlada koju podržiš će te opet jahati. Gomila varijabli u jednačini.

    Ono što je realno jeste da se iz vani forsira dijalog i da za napredak u pristupanju smatraju da se napravi stabilnija vlada i većina, kao i da se izaberu sve pravosudne funkcije (ne VD no stvarno) što zahtjeva neke ozbiljnije većine i pregovore. Da je pametan Bečić bi se odavno bavio time i stekao ozbiljnu političku težinu. Nego, na kraju je on ipak samo jedan polumoron koji na dnevnoj osnovi mjeri rejting i gleda kako stoji, umjesto da sebe pozicionira kao najvažnijeg političkog faktora u budućnosti. A rejtinzi igraju mjesec dva pred izbore. Ostalo vrijeme računaj na kokošije pamćenje naroda.

  10. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #22509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...

    DPS i ekipa ne umiju da "ekstremišu", bar za sad. Da umiju, napravili bi sami neku svoju "Crnogorsku radikalnu stranku", sa liderom kome se vidi da djeluje iz ubjeđenja, koji pljuje i na DPS - neki crnogorski Milan Knežević. Ne bi avangarda tog pokreta nosila naziv "komite", jer kontroverzna ličnost i pokret odbijaju dosta ljudi. Sami bi otjerali sa tih skupova sinove bivšig ministara, našeg harizmatičnog gradonačelnika i ostale, jer takvi i mene istoga ćeraju.
    ...
    Kao što već rekoh, faljen Isus što te ne slušaju

  12. #22510
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Kako ja volim ovu depolitizaciju i meritorkratiju.
    Svaka čast novoj vladi, oni čak i excel imaju sa Dontovim količnikom
    Mada, još ovi idu u onih 20% i odna će stvarno po zaslugama








    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. #22511
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Evo i nastavka… da znate kome će vam dijete zapanut




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  14. #22512
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovo je biće Srzentićka kucala

  15. #22513
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Hahah.

    Treba ovim direktorima sad posto znaju da su na osnovu "Dont" dobili pozicije postaviti testno pitanje: "Sta znaci Dont?"
    Ponudjeni odgovori:

    - Sistem raspodjele po Tomasu Dzefersonu
    - Ime belgijskog matematicara
    - Can you not
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  17. #22514
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sinoć sjedimo ja i prijatelj u neki restoran i dođe prijatelj od ovoga, a i ja ga znam 10+ godina kao poznanika, lik iz OO DPSa solidno visoko kotiran i naravno nače se politika.

    Poče on da priča, četnici partizani ovo ono, puštih ga ja i gledam na sat reko da bježim, dofati se Evrope i Zapada ja reko jel istina da Zapad traži da Milo ide, on ućuta....

    Ja reko čuo ajde da pričamo otvoreno, znamo se odavno, čuo sam to sa više strana, on veli tako se priča. Ja reko jel realno da se DPS ne oslobodi Gvozdenovića, Ivanovića, Lazovića, Veljovića, on samo dodade imalo bi ih još deset plus minimum. Pa se otvorismo, e kad krenu priča.... Svjesni su oni štete koju im nanose bahata đeca ministara itekako, od Meca pa redom.

    Mislim da je realno većina tih srednje pozicioniranih funkcionera itekako svjesna da sa Milom i ovom ekipom nema ni š od šanse za povratak i da su im samo balast.
    Igre radi... Na koga tipujes da ce od poslanika DPS-a imati otklon od Mila? Desice se prije ili kasnije + ovako bi bili prepoznati kao reformirsti korumpiranog DPS-a, unutar DPS-a. Ambiciozno i daleko od istine, ali makar bi mogli da se tako predstave.

    Realna situacija je da su nakon one Panama afere mladi glasnogovornici DPS-a glasno i jasno pruzili poruku podrske predsjedniku, traljavo optuzujuci MANS. Ali... Ako izuzmemo tu cinjenicu, tipujem na Danijela Zivkovica.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #22515
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Čudi me kako se Marković još nije skroz otkačio od dps-a, eto je još Lucke pričao da su ga izolovali i ostavili bez bitnije funkcije u partiji liše poslanika.. A imam utisak da na njega ne smiju ni javno ni drugačije udariti..
    E sad zamislite situaciju da se javno otkloni i povuče dio sa sobom..
    Last edited by Zedd; 30-11-21 at 14:24.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #22516
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Igre radi... Na koga tipujes da ce od poslanika DPS-a imati otklon od Mila? Desice se prije ili kasnije + ovako bi bili prepoznati kao reformirsti korumpiranog DPS-a, unutar DPS-a. Ambiciozno i daleko od istine, ali makar bi mogli da se tako predstave.

    Realna situacija je da su nakon one Panama afere mladi glasnogovornici DPS-a glasno i jasno pruzili poruku podrske predsjedniku, traljavo optuzujuci MANS. Ali... Ako izuzmemo tu cinjenicu, tipujem na Danijela Zivkovica.
    Nikola Rakočević je u nemilosti jer je tražio da se "šef" povuče ima i godina, on i Duško Marković. Duška su sklonili, zamisli kad im nije nosilac liste makar u MK, a ovaj je u nemilosti bio.

    U tom svijetlu posmatraj i poziv njemu od strane Eskobara.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #22517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Duška su sklonili, zamisli kad im nije nosilac liste makar u MK, a ovaj je u nemilosti bio.
    I ja mislio tako, ali kako čujem - to je stara vijest...

    Elem, Duško je bio u Milovoj nemilosti mjesecima posle izbora... Kao, nije za izborni poraz kriva Milova i Pažinova kocka sa crkvom, koju je Duško pokušao da ispegla; nego loš rad Duškove vlade.

    Ali ispeglalo se to, evo već neko vrijeme. Kompletnu priču i pregovore oko manjinske vlade dogovara i vuče Duško, kako razumjeh, i u tome ima podršku stranke. Ko zna, možda je tome doprinijela neka "prijateljska sugestija" sa strane, koja je isto tako suflirala ND "Vijesti" i URA da se mnogo ne gicaju. Ja sam bio iznenađen praktično prijateljskim razgovorom Komnenića i Duška Markovića, i već tad se počešao po glavi "ček, ček"... Ali evo se slažu kockice...

  22. #22518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da je pametan Bečić bi se odavno bavio time i stekao ozbiljnu političku težinu.
    Volio bi da nekad procuri šta se desilo u Demokratama da se onako izuju za par dana.

    Ono, trula je "korporativna kultura" te stranke, do koske. Nešto s njima nije u redu, pokazuju sektaške tendencije, Brano Mandić ih je onada prilično dobro nanjušio...ali opet, da napuste relativno odmjeren pristup i počnu potpuno autistično da se ponašaju u samo par dana - nije to organsko urušavanje, bio je neki katalizator. Da ako nekad saznamo šta je...

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vezano za Steva Muka. To je poen nove vlasti. Pod jedan, dobili su plus od EU za ukljucivanje NVO, a pod dva rijesili problem spavaca u TS. Da se ne lazemo, u Tuzilastvu nije ni cistacica zaposljena a da je teren nije poznao. Nece imati velikih benefita od njega, ali bar nece dozvoliti DPS postavljanje kadrova. Bar napredak iz toga da je Cara***** ugledni pravnik. Poslije godina promasaja na mjestu VDT.
    Tebi je to mozda cudno, ali jedan od boljih poteza, bar za sad.
    Da te podsjetim kako je do sada bilo u Sudskom savjetu, a isto je i u TS. Sjeca li se vise iko one emisije sa Zvicer i dva kandidata za sudije. I sta se radilo i kako.
    Nova vlast ide, nece biti nasi, pa nece biti niciji, ali to je za nas ostale dobro.

    Poen, poen, na najkraći mogući rok, plus "potrošiše" Steva Muka, on može nazad u NVO kolko li i ministar Sekulović. Plus se vidi kakva je marka Stevo Muk, s kilometra...nije to skupa roba, kad zatreba. Više vi treba da brinete kad se takvi "karakteri" instaliraju, i mislite da ste jedno mjesto riješili, nego li DPS...

    No dobro, da ja sad kažem da je za "ugledni pravnik" bilo potrebno postaviti jasne kriterijume - nešto od ponuđenog: profesor na pravnom fakultetu, pravosudni ispit, iskustvo u pravosuđu (sud / advokat), rad na donošenju zakona, ili čak bolje KZ i ZKP, objavljen rad u stručnom časopisu...šta god - onda bi to bila diskriminacija, nekako. Što ja svaki put razumijem kao "šta ćeš kad su kod nas nepismeni", a bogami se to i vidi po učinku izvršne vlasti ukupno...

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Slicno ti je i za Raonicem. Dugogodisnji "komita" koji je rijesio da dozvoli da ga DF podrzi. Nema DF neku veliku korist od toga, ali makar sad vidimo sta je RTCG bio jer mozemo da uporedimo Gradska TV vs RTCG. Nije sjajan, ali je daleko od onoga sto je bio a sad je Gradska TV
    Raonić je ipak obična splačina, nebitno kojom se zastavom zagrće. Fala vam na priganicama, takve špijunčine ne volim na mojoj strani, pa da je nosilac komitske spomenice...

  23. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  24. #22519
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Poen, poen, na najkraći mogući rok, plus "potrošiše" Steva Muka, on može nazad u NVO kolko li i ministar Sekulović. Plus se vidi kakva je marka Stevo Muk, s kilometra...nije to skupa roba, kad zatreba. Više vi treba da brinete kad se takvi "karakteri" instaliraju, i mislite da ste jedno mjesto riješili, nego li DPS...
    Kakva je ko marka, sad mozemo da debatujemo do propasti univerzuma. Stevo dolazi kao dio NVO sektora, kao dio zahtjeva EU oko clanova TS. Nidje nije zapisano u zakonu, ali smo poslusali prijateljski savjet.
    To sto nije DPS ili SDP naklonjen kao Zlatko, Uljarevicka ili Koprivica.
    Eto je i Tea ukljucena, kao i Vanja, pa iskreno mislim da je samo politicka opcija koju preferiras, prebacena na tvoje misljenje o karakternim osobinama. Legitiman stav, samo ako nisu ko Zlqtko, ne znaci da su losi.
    No dobro, da ja sad kažem da je za "ugledni pravnik" bilo potrebno postaviti jasne kriterijume - nešto od ponuđenog: profesor na pravnom fakultetu, pravosudni ispit, iskustvo u pravosuđu (sud / advokat), rad na donošenju zakona, ili čak bolje KZ i ZKP, objavljen rad u stručnom časopisu...šta god - onda bi to bila diskriminacija, nekako. Što ja svaki put razumijem kao "šta ćeš kad su kod nas nepismeni", a bogami se to i vidi po učinku izvršne vlasti ukupno...
    Vezano za izbor clanova TS, taman su takvi uslovi koje pominjes. Sad da li si ih pogodio ili prepisao, nema veze.
    Ali jesu bas takvi. Pa imamo Carapic koja je dozvolila rast Sarica, kavcana i skaljaraca.
    Pa skoro izabrani, po tvojoj zelji pravila
    Đurđina Ivanović, Sanja Jovićević, Tatjana Begović i Nikola Samardžić.
    Pa te tvoje uslove je ispunjavala ona budaletina Vladimir Rakocevic, koji da nije zmurio na oba oka, nikada se ne bi makao iz policije
    Kakvi su kao tuzioci Ivanovic i Jovicevic vidimo po rezultatima rada SDT.
    Raonić je ipak obična splačina, nebitno kojom se zastavom zagrće. Fala vam na priganicama, takve špijunčine ne volim na mojoj strani, pa da je nosilac komitske spomenice...
    Opet ista stvar. To sto je izabraonda nesto mozda promijeni, a vi mu vise ne vjerujete.... Jbga.
    A da je nosioc komitske spomenice jeste. Kada se on slikao sa krstovim likom i #nikavise1918, vecina vas nije znala nista o tome

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #22520
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    “Za očekivati je da je opozicija sigurna da ima makar taj jedan nedostajući glas od onih koji vladaju, da izglasaju tu inicijativu, a ne da dođe u neprijatnu situaciju da naredna tri mjeseca ne može da pokrene to pitanje. U prilog toj tezi ide i ono što se mjesecima događa u tajnim i javnim pregovorima vladajuće koalicije iz kojih se vidi da određeni predstavnici vladajuće koalicije pokazuju jasnu suzdržanost da i u buduće daju podršku ovoj Vladi”, komentariše Vujović.

    Kakav nam je Zlatko demokrata, mrtav ladan najavljuje političku korupciju, ada naći će se negdje taj jedan glas

  26. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #22521
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ja bih molio za forumaše da ne udaraju glavom o zid.

    Primjer:
    Kad se DF promijeni onda možemo pričati saradnji, do tada ništa. Sve do tada oni nisu partneri ni SAD-a ni nikoga sem Srbije i Rusije.
    Ista priča kao kad neki pričaju npr. za Mila da im nije prihvatljiv. Meni će on uvijek biti prihvatljiviji nego ovo sad sa ovakvom iskvarenom i bez presedana većinom.
    Ova većina definitivno nije narodna volja. 100x vam je dokazano i odlaganje promjene Vlade ili većine će samo praviti još veće podjele i probleme.
    To narod ne želi. Dojadilo je svima, čak je i "litijašima" dojadilo sa apostolima i njihovim prioritetom.

    Šta narod iskreno želi ? Želi funkcionalnu većinu, funkcionalnu Vladu, građansku priču, odvojenost religije i države, donošenje dobrih zakona, povećanja plata i penzija itd. Moramo da krenemo naprijed, bzvz gubimo vrijeme. Ja ne želim da gubimo vrijeme zbog glupih politika i političkih programa i nečijih hirova.

    Vidi li neko to da je moguće sa DFom i čuvenim kimmijevim DH ? Ja ne niti ću ikada, dok su ovi ljudi na čelu.
    Ono što lično vidim je da trenutna opozicija može sve ovo da uradi, bez problema i da počne nešto da se radi i dešava.

    Zato drage kolege:
    Crna Gora svima i Crna Gora bez dileme
    Love, peace and respect.

  28. #22522
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ja bih molio za forumaše da ne udaraju glavom o zid.

    Primjer:
    Kad se DF promijeni onda možemo pričati saradnji, do tada ništa. Sve do tada oni nisu partneri ni SAD-a ni nikoga sem Srbije i Rusije.
    Ista priča kao kad neki pričaju npr. za Mila da im nije prihvatljiv. Meni će on uvijek biti prihvatljiviji nego ovo sad sa ovakvom iskvarenom i bez presedana većinom.
    Ova većina definitivno nije narodna volja. 100x vam je dokazano i odlaganje promjene Vlade ili većine će samo praviti još veće podjele i probleme.
    To narod ne želi. Dojadilo je svima, čak je i "litijašima" dojadilo sa apostolima i njihovim prioritetom.

    Šta narod iskreno želi ? Želi funkcionalnu većinu, funkcionalnu Vladu, građansku priču, odvojenost religije i države, donošenje dobrih zakona, povećanja plata i penzija itd. Moramo da krenemo naprijed, bzvz gubimo vrijeme. Ja ne želim da gubimo vrijeme zbog glupih politika i političkih programa i nečijih hirova.

    Vidi li neko to da je moguće sa DFom i čuvenim kimmijevim DH ? Ja ne niti ću ikada, dok su ovi ljudi na čelu.
    Ono što lično vidim je da trenutna opozicija može sve ovo da uradi, bez problema i da počne nešto da se radi i dešava.

    Zato drage kolege:
    Crna Gora svima i Crna Gora bez dileme
    A majka mu stara frendu, znamo da su izbori za koji dan ali na koga ovdje ces uticati sa ovakvim EPP-om?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. #22523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kakva je ko marka, sad mozemo da debatujemo do propasti univerzuma. Stevo dolazi kao dio NVO sektora, kao dio zahtjeva EU oko clanova TS. Nidje nije zapisano u zakonu, ali smo poslusali prijateljski savjet.
    To sto nije DPS ili SDP naklonjen kao Zlatko, Uljarevicka ili Koprivica.
    Eto je i Tea ukljucena, kao i Vanja, pa iskreno mislim da je samo politicka opcija koju preferiras, prebacena na tvoje misljenje o karakternim osobinama. Legitiman stav, samo ako nisu ko Zlqtko, ne znaci da su losi.
    Aj da se složim da ta priča oko karaktera ne vodi nikud, pogotovo što ja impliciram da je Muk potencijalno kvarljiva roba, dok su neki u prethodnom TS već bili odavno pokvareni.

    Svakako ne mislim da je dobro da se TS šteluje na način da se ubacuju ti "osvetnički" nastrojeni kadrovi - Muk i Vanja to definitivno jesu (s tim što opet tvrdim da se s Mukom čo'ek može dogovoriti svašta). Pogotovo je Vanja opasna pojava po bilo koju instituciju, jer ona često ide energično sa nečim što je na nivou kafanske priče, i što niko ne može da dokaže - što je potpuno u redu u sferi medijskog prostora i kreiranja javnog mnjenja...ali jako opasno kad takva individua kreira očekivanja od institucije koja se mora držati ZKP kao pjan plota.

    Ako ikako može da me ne premotavaš sad "a šta su prošli radili". Znam ja šta su radili, a ovakva naimenovanja po meni nijesu korak unaprijed.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vezano za izbor clanova TS, taman su takvi uslovi koje pominjes. Sad da li si ih pogodio ili prepisao, nema veze.
    Ali jesu bas takvi. Pa imamo Carapic koja je dozvolila rast Sarica, kavcana i skaljaraca.
    Pa skoro izabrani, po tvojoj zelji pravila
    Đurđina Ivanović, Sanja Jovićević, Tatjana Begović i Nikola Samardžić.
    Pa te tvoje uslove je ispunjavala ona budaletina Vladimir Rakocevic, koji da nije zmurio na oba oka, nikada se ne bi makao iz policije
    Kakvi su kao tuzioci Ivanovic i Jovicevic vidimo po rezultatima rada SDT.
    Napisao iz glave. To su uslovi za trenutni TS? Koje onda uslove Stevo Muk ispunjava?

    A ima princip "potreban, ne i dovoljan uslov". Kvazi-intelektualci poput Velja Rakočevića i Duška Bjelice su se mogli progurati tamo đe su bili samo u nekoj od balkanskih država.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Opet ista stvar. To sto je izabraonda nesto mozda promijeni, a vi mu vise ne vjerujete.... Jbga.
    A da je nosioc komitske spomenice jeste. Kada se on slikao sa krstovim likom i #nikavise1918, vecina vas nije znala nista o tome
    Ja sam o Raoniću vrlo malo znao do ove kontroverze s navijačima. I opet bio donekle suzdržan...dok on isti nije krenuo direkt na onog jednog, sa objavom "Vukoviću, čovjek procesuiran za krivično djelo vam je vlasnik sportskog objekta u glavnom gradu". I time momentalno potvrdio sve za šta su ga navijači optuživali. Da je osvetoljubiva lignja, kojoj nije muka da piše kome stigne, ne bi li udario na život i egzistenciju onoga sa kim je u sukobu.

    Prosto splačina, pa neka je najbolji direktor RTCG u njenoj istoriji.

    Znaš ko je još od iste nauke? Radoje Žugić, CBCG. Ali od iste... Mogu i da objašnjavam kako i zašto, nego da ako mi povjeruješ na riječ - čisto digresija, ne bih li ti dokazao da splačine ne volim, bile "moje" ili "njihove"...

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta narod iskreno želi ?
    Znaš li šta narod želi? Pričamo baš o ovome danas u kafani, o mogućim scenarijima... I čim dođe na red "a vjerovatno Spajić ostaje, da se ovo Evropa Sad realizuje, je u suprotnom..."

    Tu su svi prestali da slušaju, i odma "aa pa dobro, nije to loše". Bješe tu DPS-ovac, jedan URA, jedan koji se ne izjašnjava... Svi su momentalno samo počeli da broje kolko bi im lakše bilo da otplaćuju kredit...

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  31. #22524
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Ima li neko iz demokrata na forumu?
    Friendly advice for free: ne pisite ove gluposti od saopstenja.

    Ovo je u rangu starijeg brata koji place sto on nije dobio i igracku koju je dobio mladji brat.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  32. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  33. #22525
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    samo me zanima kako se uklapa SNP u računici oko eventualne nove Vlade? Joković duboko u džepu SNSa, još krenule jake kombinacije. najjače da će to rizikovati

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 901 of 1249 FirstFirst ... 4018018518918978988999009019029039049059119511001 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •