Page 893 of 1249 FirstFirst ... 393793843883889890891892893894895896897903943993 ... LastLast
Results 22,301 to 22,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    opcija će biti svaka, shodno tome kako im odgovara. da im je u interesu biti tvrda srpska opcija tj da im to donosi mnogo glasova, trčeći bi to bili

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    U prevodu - nisu ali će možda sjutra biti. To je ta DPS logika za poštenje, da su svi isti - eto i ti i ja nismo lopovi ali možemo sjutra biti.

    Dakle, složismo se da tvrda srpska opcija nisu.

  2. #22302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Oprosti ocigledno ne gledamo na iste demokrate
    E, pa to sam i rekao. Samo čovjek sa potpuno poremećenom percepcijom relanosti može demokrate nazvati tvrdom srpskom opcijom.

    Možeš to slobodno i nazvati "ne gledamo na isti način" na stvarnost

  3. #22303
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Ne poznajemo da si mi živ i zdrav. Takvi su odma škartirani.
    Sasvim ocigledno ako si ih skartirao da ih i poznajes, zar ne?

    Mislim da si shvatio poentu u potpunosti i cinjenicno je stanje da je to najveci problem. Jednima smeta Dritan jer nije nesto sto bi htjeli, drugima smeta partija X jer isto tako nisu nesto sto bi oni htjeli. Ovakvih stvari ima svuda oko nas pa i na ovom forumu.

  4. #22304
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E, pa to sam i rekao. Samo čovjek sa potpuno poremećenom percepcijom relanosti može demokrate nazvati tvrdom srpskom opcijom.

    Možeš to slobodno i nazvati "ne gledamo na isti način" na stvarnost
    Nije iskljuceno, znas cak je i dobro da je tako

  5. #22305
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Je li Bog dao da se kritikuje vlast. Borili smo se za to. Ali odje je posrijedi licemjerna gluma, posto sve probleme koje detektuju ti novi kriticari su samo paravan za neke druge stvari koje njih zuljaju. To sto su oni vrlo stidljivo ili gotovo nikako kritikovali proslu vlast, to nije zbog toga sto je njih bilo strah da to rade odje. Boze sacuvaj. Nego su mudro cutali, jer su se bojali "vecega zla", ovoga koje je sad uslo u vlast. To je neka srbadija, cetnici, trobojke.. sve ono od cega se jeze i sto ne zele da vide uopste u ovoj zemlji. Gutali su sva nepocinstva minule vlasti samo iz razloga da na vlast ne dodju neki sa nekim drugim barjacima. I Herkules i Gagarin i Rodion i Nije bitno i Buva i svi njima slicni, svi su naprasno poprimili sluh za ekonomske probleme, a ni jedan od njih nece da prizna da su identitetska pitanja ona koja su ih trigerovala. Da bi odmah sad potpisali da se vrati DPS, samo da stane na rep "trobojkasima", pa neka sve ide u pepeo i dim. To je nama iskusnim forumasima ocigledno, jer ne mogu da sakriju u svojim tekstovima taj gnijev. A, kao, zasmeta im kad im neko spocita da su za DPS. Gospodo, odje nema trece vecine. Ima jedna, ova sada, koja je tijesno dobila.. i ima ona prosla, DPS-ova. Fantazije kako su oni za neku trecu vecinu, koja uopste ne postoji, a pri tom uzevsi u obzir da su mudro cutali sve godine pod DPS-om - to ne prolazi.
    Kritikovati se moze na zdrav nacin. Vidjeces to kod Kimmija, Wulfyja.. pa i kod mene. Ja ne stedim ovu vlast isto. Ali cim vidis slavodobitne izlive emocija u kritikama, dje se "osvjezenje" i SPC svako malo guraju kao neka argumentacija, jasno ti je koliko je sati i sta njih zapravo zulja.
    Ti nagrdi ovu novu vlast od kritika


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #22306
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Tkzv silent kritikovanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #22307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo Demokrate, sad već sa kliničkom slikom paranoje

    https://ibb.co/ggx6nh0

  8. #22308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Nije paranoja ako te stvarno izvrću iz fotelja...

    Kako čuh, Dritan premijer, vlada URA, SDP, SNP, manjine, DPS podržava. Tamo neđe posle nove...Ameri pritegli, praktično gotova priča. Ee, da, čuh Spajić da ostaje.

    Lako je preteć jednoga Rada Miloševića, Dritanove bubice i sl...ako se pakuje Krivi, Bečić, Bratićka, i ako će da radi metla za DF po dubini, redom.

    Što se mene tiče, ja ću da slavim tu noć, a vi kako oćete...

  9. The Following 4 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  10. #22309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nije paranoja ako te stvarno izvrću iz fotelja...

    Kako čuh, Dritan premijer, vlada URA, SDP, SNP, manjine, DPS podržava. Tamo neđe posle nove...Ameri pritegli, praktično gotova priča. Ee, da, čuh Spajić da ostaje.

    Lako je preteć jednoga Rada Miloševića, Dritanove bubice i sl...ako se pakuje Krivi, Bečić, Bratićka, i ako će da radi metla za DF po dubini, redom.

    Što se mene tiče, ja ću da slavim tu noć, a vi kako oćete...

    Je li baš gotova priča ili samo sigurno-sigurno kao ona da se pobjeđuje 30. avgusta?

  11. #22310
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Nemamo vlast a kriminalci prijete svako malo ... izgleda da ipak ima vlast čim Dritan kaže da njega nazovu ako imaju neki problem ... 30 godina su se kriminalci obračunavali izmedju sebe oko podjele plijena sad kad nemamo vlast prijete državnim službenicima ... kako to ?
    deuscroix

  12. #22311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Je li baš gotova priča ili samo sigurno-sigurno kao ona da se pobjeđuje 30. avgusta?
    Pošto kupio - po to prodao... Ovo nije klasična kafanska priča, nego sa malo više kredibiliteta...ali nije ni beton. Će vidimo.

    Iskreno, ja ne vidim da bi Dritan tu nešto mogao naročito da izgubi, ako nakonča da ga posle DPS ne zajebava na svakom koraku u parlamentu - kako neđe prije napisah, ako se DPS obaveže da bude konstruktivan u vezi budžeta, tužilačkog savjeta i sličnih stvari - automatski je funkcionalnija većina od postojeće.

    Bečić je Dritanu značajno olakšao sa onim zaokretom prema DF-u... Sve što "otpadne" je ili SPC ili Vučićeve metle ili splačine neđe između. Štete velike.

  13. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  14. #22312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pošto kupio - po to prodao... Ovo nije klasična kafanska priča, nego sa malo više kredibiliteta...ali nije ni beton. Će vidimo.

    Iskreno, ja ne vidim da bi Dritan tu nešto mogao naročito da izgubi, ako nakonča da ga posle DPS ne zajebava na svakom koraku u parlamentu - kako neđe prije napisah, ako se DPS obaveže da bude konstruktivan u vezi budžeta, tužilačkog savjeta i sličnih stvari - automatski je funkcionalnija većina od postojeće.

    Bečić je Dritanu značajno olakšao sa onim zaokretom prema DF-u... Sve što "otpadne" je ili SPC ili Vučićeve metle ili splačine neđe između. Štete velike.
    Evo je danas Đukanović jasno odgovorio na te "pouzdane priče".

    - Nema manjinske vlade, samo politička sa DPSom. Ili novi izbori.

    - Ne pada mu na pamet da odlazi.

    Lično, ja sam sa te dvije njegove izjave prezadovoljan.

  15. #22313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo je danas Đukanović jasno odgovorio na te "pouzdane priče".

    - Nema manjinske vlade, samo politička sa DPSom. Ili novi izbori.

    - Ne pada mu na pamet da odlazi.

    Lično, ja sam sa te dvije njegove izjave prezadovoljan.
    Pa Milo ima ozbiljan potencijal da se po*ere na tu priču, kao što je uradio sa pregovorima između Markovića i Amfilohija.

    Ko će mu ga znat... Ja prenijeh što čuh, plus dodah lični stav da bih bio zadovoljan, pod uslovom da je Bečićeva sekta van te priče.

  16. #22314
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Ma kakva manjinska vlada sa podrskom DPS-a, nema sanse to. Veci bi kolac u tockove bili nego sto je sad DF. Cus, treba da ih hapsimo, a oni u skupstini da dizu ruke za to. Kako ne...


  17. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  18. #22315
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Niko da prokomentariše današnje ludilo.

    Jutros se budim i čitam tekst

    https://www.vijesti.me/v/577705?utm_..._share_counter

    Priča se o podršci DPSa nekoj vladi URA+SNP+SDP+manjine....

    Da ne ulazimo sad u raspravu jel to prihvatljiv model ili nije, očekivao sam totalno političko ludilo, međusobna optuživanja i ostalo što ide uz ovakve turbulencije, to se brzo sve okončalo jer izađe Milo i kaže mi ne biramo drugima predsjednike stranaka, nemojte ni vi DPSu.

    Dakle, svako ko se nadao da će ta bitanga, da on je bitanga a ne onaj koga je on tako nazivao u parlamentu, odstupi sa vlasti, da će DPS da se pročisti od Petra, Gvozdena, Veljovića, Lazovića i sličnih.... zalud se nadao.

    Kome nije jasno da je lični interes tih teško korumpiranih lica iznad svega, iznad države, stranke, naroda....nadam se da je sad jasno.

    Pa vi glasajte za DPS i dalje.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #22316
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Dok ja kucah post na tu temu, vidim da ste načeli temu. Reko jel moguće da niko ne komentariše....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #22317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Sve razumijem ali prslog pokojnog SNP-a dje se u svu tu pricu mijesa nikako.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #22318
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dakle, svako ko se nadao da će ta bitanga, da on je bitanga a ne onaj koga je on tako nazivao u parlamentu, odstupi sa vlasti, da će DPS da se pročisti od Petra, Gvozdena, Veljovića, Lazovića i sličnih.... zalud se nadao.
    Nije on bitanga no neka teza rijec koju forum zbog kulture pretvara u zvjezdice.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  23. #22319
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nije paranoja ako te stvarno izvrću iz fotelja...

    Kako čuh, Dritan premijer, vlada URA, SDP, SNP, manjine, DPS podržava. Tamo neđe posle nove...Ameri pritegli, praktično gotova priča. Ee, da, čuh Spajić da ostaje.

    Lako je preteć jednoga Rada Miloševića, Dritanove bubice i sl...ako se pakuje Krivi, Bečić, Bratićka, i ako će da radi metla za DF po dubini, redom.

    Što se mene tiče, ja ću da slavim tu noć, a vi kako oćete...
    S obzirom imas dobre info, zaboravio si da napomenes sto je uslov ( bio) za sve ovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. #22320
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nije paranoja ako te stvarno izvrću iz fotelja...

    Kako čuh, Dritan premijer, vlada URA, SDP, SNP, manjine, DPS podržava. Tamo neđe posle nove...Ameri pritegli, praktično gotova priča. Ee, da, čuh Spajić da ostaje.

    Lako je preteć jednoga Rada Miloševića, Dritanove bubice i sl...ako se pakuje Krivi, Bečić, Bratićka, i ako će da radi metla za DF po dubini, redom.

    Što se mene tiče, ja ću da slavim tu noć, a vi kako oćete...
    Al je uslov navodno bio da se Milo povuče, kao i kompromitovani dio DPSa. Tu u paketu vidim ne koje gore nabrojah, ali ta velika imena nije zgore uvijek podvući.... dakle Petar Ivanović, Gvozdenović, Lazović, Veljović....

    Ali kao što vidiš, sve i da je ovo tačna informacija i da je postojala podrška za tako nešto, Milu na pamet ne pada da odstupi i time omogući tako nešto. Jer zaboga njegov lični interes i ljudi oko njega, koji krv piju ovoj državi i narodu evo trideset godina, je iznad SVEGA!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #22321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Mislim da nikakve šanse nije bilo da taj dil uspije i da se povukao. Još je godinama prerano da se DPS prikučuje vlasti, pa makar i pod Nikolom Rakočevićem, a kamoli kim gorim.

    Opet puno bolje ovako. Nema šta da se razmišlja, sad i zadnji Žarko Rakčević u URA zna da dogovora nema i ne može ga biti. Jedini način na koji se ovaj sukob može riješiti je kroz hapšenja i robiju.

  26. #22322
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja rekoh da su paranoici, i to nikome ne škodi više nego njima.

    Ali tvrda srpska opcija sigurno nisu, i osoba koja to tvrdi jasno pokazuje da ima iskrivljen osjećaj za realnost.
    Oni nisu opcija. Ni srpska ni crnogorska ni gradjanska. Prosto nisu opcija. Oni su nova verzija DPS-a, samo manje sposobni. Interesuje ih iskljucivo vlast. Reci ce sve i uradice sve da se docepaju vlasti, a kad je se docepaju nece htjeti da puste. Taj tumor treba da se ukloni prije nego sto metastazira. Srecom, nije im puno trebalo da pokazu sta su.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  28. #22323
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jedini način na koji se ovaj sukob može riješiti je kroz hapšenja i robiju.
    Apsolutno. Nema ni govora o reformi DPS-a dok ne padnu mnoge glave koje su pokrale Crnu Goru. I to ne moze da se zavrsi na nekoj boraniji.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. #22324
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da nikakve šanse nije bilo da taj dil uspije i da se povukao. Još je godinama prerano da se DPS prikučuje vlasti, pa makar i pod Nikolom Rakočevićem, a kamoli kim gorim.

    Opet puno bolje ovako. Nema šta da se razmišlja, sad i zadnji Žarko Rakčević u URA zna da dogovora nema i ne može ga biti. Jedini način na koji se ovaj sukob može riješiti je kroz hapšenja i robiju.
    Meni je samo interesantno kako su mnogi, a koji su se realno jutros obradovali ovoj priči o manjinskoj podršci DPSa, sad odjednom ućutali.

    Đe zamisli da oni prozbore koju ružnu o gospodaru. Da reču vala je treba da odstupi za dobro ove države, dosta je bilo i njegovog. Muk. Jer u suštini Milo je Kralj, Živio Milo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  31. #22325
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Uhh mrtva trka izmedju te dvije partije, na muke ces bit'.
    Samo da se vrati dps, pa sa njima kavcani i skaljarci da se krenu opet rokat jer nije bilo odavno ubistava nema se sto na dojc prepricavat, pa sa njima bemax i ekipa da uniste to malo sto je ostalo od morace i cijevne, pa sa njima blazo solar da stavi ostale rijeke u cijevi, pa sa njima sveto da moze fino da se kladi u volcano a ne po meridian betu i ostalim srbijasnkim kladionicama po prslom begeu, pa da se nastavi autoput do boljara od 35 milijardi, pa sa njima aco da napravi jos jednu najjacu drugu banku za mlade narastaje, pa da uzmu od spc buljaricu da dovedu arape sa maramama i konacno naprave stazu za formulu 1, pa vjetrenjace na svako brdo koje nisu povezane na sistem no vrte u prazno, pa jos jedan kabal iz italije da uvozimo jos vise struje, pa jos akciza na gorivo jer je luksuz, pa na zabljak da se postave kontenjeri po sred crnog jezera, pa na sinjajevinu poligon za vojsku, pa jos jedan porto montenegro koji nece placati centa poreza, pa da nam konacno proradi i luka bar sa kojom tonom koke i nekoliko brodova cigara da se mogu nosine puderisat sa cistim, a ne ovim udaranim pa im vuce vilicu na stranu kad pricaju, samo da se vrateee ahh te sreceee!
    Uh za malo zaboravih i spomenik na cetinje u prirodnoj velicini komite!
    Стојећи аплауз за ово !

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  32. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


Page 893 of 1249 FirstFirst ... 393793843883889890891892893894895896897903943993 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •