Page 838 of 1249 FirstFirst ... 338738788828834835836837838839840841842848888938 ... LastLast
Results 20,926 to 20,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20926
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zbilja, jesu li Petricevici neki bili oni sto su krali struju za bitcoin mining u podrumu?
    A-COP čuveni, braća Bojan i onaj drugi....

    Ne znam jesu li blizu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #20927
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kako vi volite da se folirate cudo jedno...
    Kao da neko odgovara za familiju kad je u pitanju posao... A neka.. To je osim toga nesto bas "zakonito". Cus, punoljetne osobe i zavise jel im "caca bio spijun, majka partijski aktivna, brat clan neke od stranih org placeni organ, sestra udata za stranca, i to kao bitno. "

    Jednostavno su opipali sa svojom bahatoscu da im svasta moze proc, pa i ocigledno, i eto.. Vidjeli smo kakva je to poslusnost za predloge zaposljavanje - predlozio Ministar i svi ko djeca u vrticu ili partijski ruke gore - glasali.. Znamo po crnogorski sta to znaci.
    Pokazali su se..
    Izgleda su oni svi tako i do tad izvlacili kandidate..

    No neka.. SDT neka prati sta se radi..
    Dosta su ih NVO zezali sa zamajavanjima "pratite ovo" da ne bi obratili paznju na bitno.

    Hvala Lepo

  3. #20928
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zbilja, jesu li Petricevici neki bili oni sto su krali struju za bitcoin mining u podrumu?
    zanimljivo da je presuda nestala da sajta.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #20929
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ali iz vlade nisu znali da ima taj balast sa sobom naknadno su saznali, eto koliko provjeravaju kandidate. To sve govori
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #20930
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ili sa balastom zapošljavaju na ministarska mjesta u vladi. Ček, to mi nešto zvučni poznato...

  6. #20931
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Damjanovićevi inspektori nagazili prvo prijatelje Fronta, a onda i Zdravkove. A on, uprkos iskustvu, zbilja povjerovao u bajku da će svi biti jednaki pred zakonom i porezima.
    Naravno, noga u goozicu. Ipak su prijatelji malčice jednakiji pred poreznicima.
    Ova Duljevica to je odavno naučila.

  7. #20932
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ima li ko da navede jednu sedmicu (može i sa praznicima) da ove avetinje ne naprave neku sprdnju. Jel ovo realno...

    https://www.cdm.me/politika/u-sukobu...enegro-bonusa/

  8. #20933
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    izvršni direktor i u tri odbora. samo 4 primanja ima tolike godine šikaniranja i ugroženosti su ostavile traga, pa se to mora sad nekako popravit. parama građana

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #20934
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ja iskreno vjerujem u ono "promjene a ne zamjene", jer šta je bolje narodu što se ovamo samo nastavlja DPS praksa... Pa jesmo li se borili protiv prakse npr Boža Vuksanovića koji je ovo isto radio samo da bi to isto nastavio _________ (dopisati po želji).....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  10. #20935
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ja iskreno vjerujem u ono "promjene a ne zamjene", jer šta je bolje narodu što se ovamo samo nastavlja DPS praksa... Pa jesmo li se borili protiv prakse npr Boža Vuksanovića koji je ovo isto radio samo da bi to isto nastavio _________ (dopisati po želji).....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Sve je to dobro jer je to dps radio gore.. Standardna floskula koja je zamijenila ono "a đe si bio prije 30og"..
    Uvijek biranje između većeg i manjeg zla, a nadamo se nekom dobru.. Važi
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #20936
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    sad je okej kad DF, DCG i ekipa zapošljavaju, jer su svega zaposlili par stotina. iako je samo Đuka u EPCG zaposlio pola od toga ali mora to tako sad

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #20937
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,352
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,987
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ja iskreno vjerujem u ono "promjene a ne zamjene", jer šta je bolje narodu što se ovamo samo nastavlja DPS praksa... Pa jesmo li se borili protiv prakse npr Boža Vuksanovića koji je ovo isto radio samo da bi to isto nastavio _________ (dopisati po želji).....

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    "Dokle god manje kradu od DPS-a, bolji su no DPS."
    "20% partijskog zapošljavanja je prihvatljivo. Svakako ne mogu stić DPS na period do 30tog avgusta."
    "Bi li ti da se DPS vrati?"

    I ostale floskule apologeta sa foruma.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #20938
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa tesko da su tolike floskule, koliko pojedini zele da ih izjednace.
    Sadasnji glasaci ajde da kazem "vlasti" ce kazniti svoje predstavnike na prvim sledecim izborima. Tesko da ce ovakva lrekompozicija biti i sledeci put.
    Problem je sto vecina vas nikada nije "kaznila" DPS zbog 30godisnje propasti i opste otimacine svega i svacega.
    Ja licbo ocekujem rast URA, da ce se Milaca pojacati kojim procentom, da ce Alternativa Pejaka uci u skupstinu.
    Na "ovoj strani" su ljudi navikli da glasaju razlicite partije, dok sa druge strane sta imamo u ponudi.
    DPS, SDP, i grupu gradjana koju je napustilo pola na prvu kritiku Djukanovica.
    Sad bi i mi mogli onu vasu mantru sa foruma, glasali bi mi za opoziciju nego nemamo koga.
    Zvuci poznato....?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #20939
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    ti stvarno misliš da će glasači DFa i DCGa njih kaznit na idućim izborima? zbog zapošljavanja svega i svakoga? pa u sadašnjoj vlasti niko bolje od DFa ne zna mentalitet ovih ođe

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #20940
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Glasači Fronta i Demokrata užasno su ljuti na svoje partije što ih uhljebljavaju...

    Zato što ih uvaljuju na državne jasle nikad ih neće glasat.
    A makse časti ti.
    Milača da ojača. Sa sloganom "Ako glasate za nas i ako vas prosserre bićete kao ja i Žaka. I Kanda, naravno..."
    Nego đe nam je brat iz Odupri se što je sad član Odbora Cedisa. Ne buni se nešto oko tendera...
    A slogan URA "Budimo svi od bratstva Jelušića"
    Ista gowna, samo vam drugari treba malo vremena da se suočite sa istinom. Jbg nadali ste se da će biti drugačiji od DPS. A njima je glavni cilj da se voze ka što se DPS vozio.
    Likovi iz URA i DCG koji su odlučili prečicom kroz politiku...
    Ajde časti ti.
    Još treba da smo egzaltirani jedinim premijerom u Evropi koji se nije vakcinisao, a vadi ga direktor IJZ. Neuravnoteženi alkoholičar koji javno pravi scene od galame do plakanja.
    Ajde da vidim ko bi ga zaposlio ili poželio za direktora firme đe radi.
    Imamo dakle ljude koji žele da budu kao DPS, a uz to još ozbiljne budale. A makar pola većine bi najradije slagumalo državu i dalo je Vučiću. I ja treba da piškim od sreće što su oni tu.
    Mijenja se vlast i treba tako. Kako bi se glavari malo manje opuštali.
    Al da vjerujem da će biti bolje? Važi...
    Izgleda da su i 85-ice ponešto ukapirale.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ogresnim-putem

  16. #20941
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A-COP čuveni, braća Bojan i onaj drugi....

    Ne znam jesu li blizu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A sto im dodje jelica ckb/prva/top hill?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #20942
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A sta si ocekivao ko ce da se isfrci prvi. Damjanovicevo cedo i Uljarevicka sjedim u 6 vladinih komisija za 1000 eura platu.
    I samo jedno pitanje. Sto bih se ja osjecao ponizenim sto sam glasao za URA, a ti ponosan na DPS/SD/SDP druzinu.
    A vazi druze, evo sam se postidio u odnosu na tvoje izbore.
    Gvozden i zena mu, Simovic i zena mu, Boskovic, Stijepovic, Veljovic, Lazovic.....
    Nismo je dali Vucicu ali smo napravili kolumbiju u evropi. 30% heroina iz Afganistana ide preko CG. Najjaci smo kokainski sverceri bili...
    Sve genijalci, ukrali od drzave milione, nisu trafiku umjeli da otvore, nego svaki 12 mjeseci na drzavnu sisu.
    Dje ga je Kavaric i sta radi taj podgoricki NKT. Osim sto uzimaju 1600 eura mjesecno on i Miranovicka
    To sto ste napravili sloj likova kojima je samo bitno da uzimaju pare dje se moze cupnuti nesto, pa sad nije Gvozdenovic no neki Mitrovic, e bas mi vas je zao...
    Ja znam da si se borio za pravdu 30 godina i iste uslove za sve, pa te ovo poremetilo...
    Taman neka ih. Taman kakvi smo neka spale ovo, pa mozda oni sto preteknu na kraju ukapiraju kakav smo narod.
    Interes puta guzica.
    Potrosismo stotine miliona na prosvjetu, a sad neko brani Sehovica, Boskovica i Stijepovica kako su radili ko Harvard.
    A makse....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. The Following 5 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #20943
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,352
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,987
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa tesko da su tolike floskule, koliko pojedini zele da ih izjednace.
    Sadasnji glasaci ajde da kazem "vlasti" ce kazniti svoje predstavnike na prvim sledecim izborima. Tesko da ce ovakva lrekompozicija biti i sledeci put.
    Problem je sto vecina vas nikada nije "kaznila" DPS zbog 30godisnje propasti i opste otimacine svega i svacega.
    Ja licbo ocekujem rast URA, da ce se Milaca pojacati kojim procentom, da ce Alternativa Pejaka uci u skupstinu.
    Na "ovoj strani" su ljudi navikli da glasaju razlicite partije, dok sa druge strane sta imamo u ponudi.
    DPS, SDP, i grupu gradjana koju je napustilo pola na prvu kritiku Djukanovica.
    Sad bi i mi mogli onu vasu mantru sa foruma, glasali bi mi za opoziciju nego nemamo koga.
    Zvuci poznato....?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kad me vec svrstavas nevjesto u vecinu imam jednu poruku za tebe:
    Nikad nisam glasao DPS a pravo glasa imam od 2002. A kad nisam imao koga u opoziciji da glasam, onda sam izlazio makar nevazeci listic da predam.

    I da ovo su floskule apologeta sa foruma. Svaki los potez koji se ovdje kritikovao, nasao se neki apologeta da ubaci floskule. Bili su kreativni nema sto.
    Pocelo se ocajno sa ''nece niko ponijet CG za Surdulicu'' mada danas to nije smijesno reklo bi se nakon ispravljanja greske u katastar mladjanog Djurisica. Zbilja jos tati nije zavrsio onu zemlju na Zabjelo. Brzo ce valjda i tu gresku ispravit.

    Pa se doslo do cuvenog ''dje si bio do 30tog avgusta'' i nije ti smetalo 30 godina iako svi zaboravlaju da je SNP, nama je ministarstvo sporta ostalo od djedova'' je bio saucesnik DPSa tih prvih 7-8 godina. Ali je 30 lijep broj svakako. Ne mijenja sustinu.
    Sad imamo ove nove aktuelne floskule:

    20% partijskog zaposljavanja je OK.
    Neka kradu, kradu manje od DPS i dobro je i treba da budemo prezadovoljni.

    Kad potrosite te floskule onda oznacite ''ti si DPSovac'' ili postavite pitanje ''Bi li ti DPS da se vrati na vlast?''

    Srecom razliciti smo, samim tim i nasa ocekivanja. Neko je zadovoljan ovim gore, drugi je zadovoljan stomatologom kao savjetnikom predsjednika Skupstine, filozofom kao direktorom racunovodstva u ministarstvo poljoprivrede ili poznavaocem interneta kao clanom borda Montegro bonusa.
    Vecina na forumu vidim je zadovoljna, sto je super. Makar neko.

    Dakle prije je DPS horda bila zadovoljna slicnim ili gorim izborima kadrova, sad su ovi novi. To je to, vrtimo se na 40% zadovoljnih. Idila.

    Ja eto nisam zadovoljan, imam pravo na to.

    Zaboracvih rec - DF ustopovan.
    Last edited by hercules; 25-10-21 at 19:04.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. The Following 6 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  21. #20944
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    #Kraduckanje is new black
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  23. #20945
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sta si ocekivao ko ce da se isfrci prvi. Damjanovicevo cedo i Uljarevicka sjedim u 6 vladinih komisija za 1000 eura platu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kad mi se ne svidja kako izgledam, krivo je ogledalo, a ne ja koji se napijam i najedam.
    Zacudio bi me drugaciji odgovor od tebe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #20946
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Nisam ni ja zadovoljan. Cak sam vise stvari ovdje iskritikovao nego li danasnji "vajni opozicionari".
    Znas sta je problem sa pojedinim kolegama ovdje, ti redje, ali imas ispada. Ja pomenem Rovca i kako ce da nas Rovco klepi 15 sigurno, a najvjerovatnije 50 miliona, svi vajni danasnji opozicionari cute. Ali odmah 3 posta ispod Rovco zaposljava. Vidis meni je ceci problem rovco dodatnih 50 miliona nego rovco +200 radnika.
    I tu je razlika izmedju mene i njih. Jer je meni Rovco sa Zoblom i Bemaxom dokaz da sistem ostaje isti, a ovim vajnim opozicionarima je Rovco uze 200x4=1600 glasova za demokrate.
    Jer je vecini problem sto sad to radi Rovco sto ih udaljava od mogucnosti da se njihov Rovco vrati pa radi isto.
    Meni je problem sto cemo dati 100 miliona poznatim pobjednicima tranzicije, a dobicemo tuki, pa cemo morati opet da skrljamo jos nekih 50, a i to ako bidemo mogli.
    A vajnim opozicionarima foruma je problem sto ih Rovco udaljava za 1600 glasova od nade u povratak DPSovog Rovca.
    To sto je DPS naslijedio i kultivisao sistem sitnih i krupnih lopova, pa se sad osjecaju izdanim od strane istih, a ovi tovare nove.... E to je problem vajnih opozicionara sa foruma. Mene to ne tangira.
    Meni je problem kad vidim da se isti likovi su samo presaltali sa drzavne uprave na ministarstvo i samo se promijenio potpisnik naloga, a ostalo je sve isto.
    Sto se mene licno tice URA je cacnula sistem i sva ova vriska i po medijima i po forumu je samo odgovor sistema. I ko god bude rijesio da razbije ovo blato sistema ima moju podrsku.
    A ne da mi Posjo nasim parama placa tende lokala, pa da platimo barijeru 15 000 eura koja ne radi, pa su sad rampu zutu odvratnu stavili. Ili da skrljamo 200 000 eura za hidrante na Gorici, koji ne rade, pa se steta broji milionima.
    E tu se razlikujem sa vecinom na forumu, jer ajde da se ne lazemo sta stoji iza pojedinih napisa. Da ne dolazimo opet u pricu oko Vojina Lazarevica ili Zugica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #20947
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad mi se ne svidja kako izgledam, krivo je ogledalo, a ne ja koji se napijam i najedam.
    Zacudio bi me drugaciji odgovor od tebe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma vjerujem ja njima. I do sada su bili poznati po tacnim informacijama, posebno Damar.
    Jos da Ljubomir izadje sa anketom i da zatvorimo krug

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #20948
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ca-na-celo-upc

    Zaposleni u Upravi prihoda i carina (UPC) predaće sjutra inicijativu ministru finansija i socijalnog staranja Milojku Spajiću da preispita svoju odluku i na čelo UPC vrati Aleksandra Damjanovića.

    što nam rade kadrovi DPSa. iznutra rade ovako kvarno protiv Spajića i vlade

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #20949
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...sa-elpidoforom

    @kimmi jel tebi normalno da ministar finansija jedne zemlje prica sa popom druge zemlje o dobrim odnosima dvije crkve???
    O čemu se odje radi druze? Jel realno da dje god odu obilaze popove?
    Pitam tebe jer od drugih lise spinovanja necu dobiti odgovr
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  28. #20950
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    čekaj prvo da vidimo ko su ovi što traže vraćanje Damjanovića. a svi znamo da je za DPS i da je prijatelj

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 838 of 1249 FirstFirst ... 338738788828834835836837838839840841842848888938 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •