Page 698 of 1249 FirstFirst ... 1985986486886946956966976986997007017027087487981198 ... LastLast
Results 17,426 to 17,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17426
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa jes, ono vele da su i kroz istoriju za pomirenje naroda uvjek najveću težinu imale mim stranice.
    Logično kad čoek malo razmisli.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #17427
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pomirenje naroda vele a one mim stranice koje drži i plaća DF zovu Crnogorce fašistima nešto čudno to mirenje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Preskaces mi nesto brzo ovaj molotovljev pucanje dinamit kamenice? J... bi nam majku da je to DF bio ne bi se moglo opstat od tebe

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Beton For This Useful Post:


  4. #17428
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ali to su ljudi koji vole državu, razumiješ li?
    Forever young, i want to be forever young

  5. #17429
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    pa te mim stranice su popularne, narod dijeli njihove objave. nisam ja kriv te se pale ljudi na pisanja momaka koji u životu ništa vrijedno pomena nisu napravili pa otvorili nacionalističke stranice. pa ima tema ođe, tada je bila priča kako su one okej a Buksovci loši. dolje ispod objava ljudi pišu, komentarišu. sasvim jasno se vidi šta misle o Crnogorcima. da bi se narod pomirio, ljudi treba da prestanu da mrze jedni druge. a ođe i dalje neko mrzi nekoga jer je Crnogorac ili Srbin

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #17430
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,327
    Thanks Thanks Given 
    14,738
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pomirenje naroda vele a one mim stranice koje drži i plaća DF zovu Crnogorce fašistima nešto čudno to mirenje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Znači ne smiju se Crnogorci nazivati fašistima? Nema ih jel? E ....

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  7. #17431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znači ne smiju se Crnogorci nazivati fašistima? Nema ih jel? E ....

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ne, oni slave Krsta Zrnovog samo iz "ranog perioda"

  8. #17432
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znači ne smiju se Crnogorci nazivati fašistima? Nema ih jel? E ....

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    pa ti prvi ođe mrziš Crnogorce. kad napisa trebaju Crnogorci na fabrička da se vrate

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #17433
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,894
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    508 Posts

    Default

    Nevjerovatno kako se ljudi prosipaju i kako na sebe pljunu, niko da se izvini sto je rekao da je laz da je bacen molotovljev koktel nego i dalje nastavljaju da se valjaju u blato, stvarno obraz djon pih...

  11. #17434
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,725
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ovđe poneki moraju shvatit (mada sam to 100 puta ponovio) da postoje crnogorci, koji nemaju veze sa: Milom, Rankom i ostalima.
    A imamo crkvu i poslanike koji ne priznaju i ne poštuju ništa crnogorsko.
    Može li bit neko crnogorac i pravoslavac npr. a da nema veze sa Srbijom i srpstvom?
    Izgleda da ne.

  12. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  13. #17435
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ovđe poneki moraju shvatit (mada sam to 100 puta ponovio) da postoje crnogorci, koji nemaju veze sa: Milom, Rankom i ostalima.
    A imamo crkvu i poslanike koji ne priznaju i ne poštuju ništa crnogorsko.
    Može li bit neko crnogorac i pravoslavac npr. a da nema veze sa Srbijom i srpstvom?
    Izgleda da ne.
    Ovđe poneki moraju shvatiti da najveći dio crkve i poslanika ne stoje iza izuzetaka koji "ne priznaju i ne poštuju ništa crnogorsko". Zato i imaš svađu između Zdravka i Vučića.

    Najlakše je reći "svi su oni lopovi Milovi" ili "svi su oni čettnici", ali na sreću ni jedno ni drugo nije tačno.

  14. #17436
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nije lako taj sendvič zaradit, ali si se potrudio dobro ovija dana sve koji su to uradili treba uhapsiti i strpati u Spuž. policija koja je hapsila narod zbog fb statusa vala može naći svakoga ko krši zakon

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nisam ja visio na forum u 5 ujutro nego ti 😂 a znaci to je tvoj komentar na sve 😂 kao da je utakmica bila pa se malo divljalo a ne pokusaj da se srusi tvoja mila država koju ste vi urbani tolerantni gradzanisti napravili

  15. #17437
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovđe poneki moraju shvatiti da najveći dio crkve i poslanika ne stoje iza izuzetaka koji "ne priznaju i ne poštuju ništa crnogorsko". Zato i imaš svađu između Zdravka i Vučića.

    Najlakše je reći "svi su oni lopovi Milovi" ili "svi su oni čettnici", ali na sreću ni jedno ni drugo nije tačno.
    SVI Srbi u Crnoj Gori smatraju da su SVI Crnogorci zapravo Srbi.
    Change my mind.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:

    acs

  17. #17438
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    SVI Srbi u Crnoj Gori smatraju da su SVI Crnogorci zapravo Srbi.
    Change my mind.
    SVI Srbi u Crnoj Gori smatraju da su SVI Crnogorci, koji su hriscani, zapravo Srbi. - da se ispravim
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #17439
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ovđe poneki moraju shvatit (mada sam to 100 puta ponovio) da postoje crnogorci, koji nemaju veze sa: Milom, Rankom i ostalima.
    A imamo crkvu i poslanike koji ne priznaju i ne poštuju ništa crnogorsko.
    Može li bit neko crnogorac i pravoslavac npr. a da nema veze sa Srbijom i srpstvom?
    Izgleda da ne.
    Sta je problem sa njima je li tebi treba neko priznanje od nekog da bi se ti osecao da si crnogorac? Ne znam koja je muka sa ljudima da im treba priznanje od nekog da bi bili to sto jesu

  19. #17440
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,327
    Thanks Thanks Given 
    14,738
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa ti prvi ođe mrziš Crnogorce. kad napisa trebaju Crnogorci na fabrička da se vrate

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    I to znači da mrzim Crnogorce?
    Samo nastavi tako. Ja mrzim, ovaj je bot, za SKOJ-a ćeš reći da je spiner itd. Samo otkrivaš svoje pravo lice.
    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    SVI Srbi u Crnoj Gori smatraju da su SVI Crnogorci zapravo Srbi.
    Change my mind.
    I? Evo ja tako mislim. Da li te ikako ugrožavam? Tebe ili bilo koga. Da li te nagovaram da se drugačije izjašnjavaš? Šta je problem? Gledam na istoriju Crne Gore drugačije od tebe i šta? Mrzim te zbog? Oću da te pretvorim u Srbina? Misliš da vam je milija Crna Gora jer se izjašnjavate drugačije. Pa nemojmo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  20. #17441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    SVI Srbi u Crnoj Gori smatraju da su SVI Crnogorci, koji su hriscani, zapravo Srbi. - da se ispravim
    SVI DPS glasači su lopovi. Change my mind.

  21. #17442
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,725
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Sta je problem sa njima je li tebi treba neko priznanje od nekog da bi se ti osecao da si crnogorac? Ne znam koja je muka sa ljudima da im treba priznanje od nekog da bi bili to sto jesu
    Ne treba.
    Samo: "Đilasova komunistička kopilad", "đavolji nakot", "izmišljeni narod i nacija" su samo neke od izjava svještenih lica i političara sa kojim se dostina ljudi koji su pro-srpski orijentisani slažu.
    Kako sam i ranije reka`, imam dosta prijatelja koji su pro-srpski orijentisani i nemam nikakav problem s njima no su mi ka` braća.
    Ovi prijatelji me svi poštuju, takvog kakav sam.
    Na sopsteno mišljenje i stav, ne utiče niko nit mi ko piše što ću da rečem, nego je onako kako ja zaključim.

  22. #17443
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ne treba.
    Samo: "Đilasova komunistička kopilad", "đavolji nakot", "izmišljeni narod i nacija" su samo neke od izjava svještenih lica i političara sa kojim se dostina ljudi koji su pro-srpski orijentisani slažu.
    Kako sam i ranije reka`, imam dosta prijatelja koji su pro-srpski orijentisani i nemam nikakav problem s njima no su mi ka` braća.
    Ovi prijatelji me svi poštuju, takvog kakav sam.
    Na sopsteno mišljenje i stav, ne utiče niko nit mi ko piše što ću da rečem, nego je onako kako ja zaključim.
    Znas sta je problem… to sto ti cujes samo te politicare, sto ne cujes “ove tvoje” koji su rekli da ce da rade traktori, da ce svestenstvo morati da se iseljava…

    Takvih ima svuda… i mi se svi pecamo na te nacional/verske price a oni medjusobno prave kombinacije…

    Tebe sy tvoji prihatelji prihvatili, nadam se da si i ti njih…

  23. #17444
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Za godinu dana ljudi promijenili misljenja za 360 stepeni. Oni kojima je nesto bilo normalno sada nije i obratno i svi usanceni u svoja vjerovanja kao da do nekoc nisu tvrdili suprotno. Bukvalno se nista promijenilo nije osim pozicija.

    Inace, ova agresivna medijska kampanja Beograda ima za rezultat to sto su ljudima koji su skloni toj matrici srpskog sveta toliko isprani mozgovi do te mjere da su ubijedjeni i dominatnost svojih pozicija da niko niti vidi, niti cuje drugu stranu, niti uopste uzima u obzir da druga strana i postojo tako da otreznjenje u vidu popisa ili izbora za njih ne postoji sto je jedna druga opasnost jer oni ih priznati nece pa sve i kad ih oni organizuju.

    Opet se mnoze "dobronamjerni" savjetnici URA i lazni simpatizeri

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  24. #17445
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jes u pravu si. Od kad je Zdravko vlast to cvjeta ljubav i pomirenje. Jedino se zbog korone ne ljubi narod po ulicama, a inače bi.
    Pisao sam ovdje pa rekoše e sam ostrašćen, završiće mi kao Mostar, tako mi toga pomirenja.
    Ka' Mostar možemo završiti jedino radi malobrojnog dijela desničarski okrenutih crnogorskih nacionalista, tkz "komita", a u suštini isprdaka ispod skuta dps-a koji ne mogu da se pomire sa padom kleptokratije i gubitkom manjih ili viših privilegija dok su imali u prošlom režimu.
    Tako da se ne lažemo da je to radi SPC, MCP, "srpskog sveta", AV, Rakovca ili ostalih opravdanja, jer su isti ti pomenuti postojali i isto djelovali, pričali i radili i dok je bio prethodni režim, pa eto nije bilo povoda tada za "mostarizaciju" i sve je bilo savršeno ka' u bajci (ka' u prkn*o), ali čim pade režim, avaj "kuku ode država i crnogorski identitet" i i slični narativi, isti ti koji su navikli da su privilegovani misle da mogu da prodju sa bacanjem molotovljevih koktela na policiju, pucnjavom i bacanjem dinamita na iste, rušenje ustavnog poretka države u koju se kunu i za koju bi krv dali (ali tudju, naravno), bez ikakvih posledica, jer su decenijama življeli u sistemu dje su bili privilegovani i nedodirljivi jer su patriJote, je l te. Eto to njih boli, a ne gubitak države, zapravo istina, boli ih gubitak države, ali one na koju su oni navikli, dje eu ipak oni bili malo jendakiji.


    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Miriti se na osnovama ideologija koje baštini SPC sigurno nećemo. Ja prvi. Pa ako me to čini teroristom, neka g...
    I nikad ne bilo takvog pomirenja...
    Tako je brateee, najbolje se vazda mirilo terorizovanjem, molotovljevim koktelima i dinamitom i na to dodaš malo rafalisanja, čisto radi raznovrsnosti, sve onako po bratski.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #17446
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    DPS i SNS vrhuska su razlicite strane iste medalje.

    Prvi smatraju da ako se neko izjasnjava kao Srbin ili vernik SPC automatski za srpski svet.

    Drugi opet smatraju ako je neko Crnogorac da je mafija, za mila i sl…

    Problem sustinski ovde koji ne moze da se shvati jeste da Srbi u Cg ne mogu biti kao i Srbi y Hrvatskoj, Bosni ili Makedoniji…

    Najveci deo Srba (bar mislim) nece za sebe reci da nisu Crnogorci, cak ce se mnogi i na to uvrediti, ali s druge strane DPS je napravio takvu matricu da je Crnogorstvo pripisalo samo sebi…

  26. #17447
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    SVI DPS glasači su lopovi. Change my mind.
    zasto nijesam iznenadjen tvojim odgovorom

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    I? Evo ja tako mislim. Da li te ikako ugrožavam? Tebe ili bilo koga. Šta je problem? Gledam na istoriju Crne Gore drugačije od tebe i šta?
    Pa gledaj, ne ugrozavas me, ne mozes me ugroziti time sto mislis da sam ja Srbin. Imam jednog komsiju sto svakog dana prica kako ce sjutra da zeni jednu malu iz komsiluka. On je malo nakrivo nasadjen pa mu se svi smiju, ali za sad stvarno ne ugrozava tu malu.

    Da li te nagovaram da se drugačije izjašnjavaš?
    Ne, ali bilo bi ti drago da se slozimo oko tog pitanja, zar ne. Mislim, ne ti i ja licno, ali ti i bilo ko ko smatra da Crnogorci nijesu Srbi.

    Mrzim te zbog? Oću da te pretvorim u Srbina? Misliš da vam je milija Crna Gora jer se izjašnjavate drugačije. Pa nemojmo.
    Ne mrzis me valjda, ti si meni drag kolega sa foruma iako si Srbin
    Ali da, intimno hoces da me pretvoris u Srbina.

    Ne, ne mislim da mi je Crna Gora milija nego tebi. Samo sto ti mislis da sam ja pogresno naucen, a ja mislim da si ti pogresno naucen.
    Treba to samo konstatovati kao sto sam ja gore konstatovao, ne zeleci pritom da ubjedjujem bilo koga u bilo sta, osim SKOJ-a koji pravi losa poredjenja.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  28. #17448
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,894
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    508 Posts

    Default

    Ovdje nikome niko ne brani da kaze kako se osjeca, jednostavno se politika svugdje upetlja...desavanja sa CT su sve sem mirnih protesta, i vidjeli smo kako su bacali molotovljev koktel, pucali i sta sve ne, ako su to mirni protesti onda razmisljamo razlicito i ne treba ici dalje u diskusiju...
    To koje srbin a ko crnogorac je bas budalastina, i ne vidim da neko ide po ulici i pita te ko si i sta si, dje vi zivite i kako se to osjecate ugrozeno ne znam...ako neko ima problem sa istorijom to je njegov problem, ako je kralj nikola vazda govorio da je kraljevina CG dio srpskog kraljevstva to ne znaci da i ja dijelim sa njim u sadasnjosti to misljenje (mada ga je i on promijenio pred kraj zivota jer eto mislio je on ce vladati), nasi vladari su imali svoje neko misljenje, izjasnjavali se kako su mislili da treba, ali ne znaci da cu ja to da prihvatim, crnogorci postoje (i to ima su spisima svih nasig vladika i vladara i kraljeva) i ajmo da stavimo tacku na to, ko misli da je srbin a rodjen u CG i otac mu i majka rodjeni u CG, onda on ima nekih trauma iz djetisnjtva gdje ih je neko ucio izgleda pogresno, iz kojeg razloga ne znam...ali ova prica se evo proteze non stop i bas je smaranje zesce...ako neko hoce da bude srbin, samo izvoli, ali ne ubjedjuj druge da nisu u pravu ako kazu da su crnogorci (kakav apsurd, u CG ne smijes reci da si crnogorac nego ce neko ko je isto kao ja rodjen u CG da mi kaze ja sam ustvari srbin, samo to ne znam)...ajde sad da tu temu zatvorimo i da ako mozemo nastavimo dalje, sve u interesu drzave, ustava i zakona, ako ne, samo nastavite da se igrate...

  29. #17449
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    "Pomirenje" po njihovim standardima izgleda, a to se da i zakljuciti po stavovima forumasa bliskih 'srpskom svetu' dakle izgleda tako sto cemo svi priznati da smo Srbi i stati pod zastavu velikog vozda. Vrlo jednostavno. Neki su to ovdje i otvoreno priznali, kao extravaganca. Sve suprotno je samo "sacica komita" i zadojena depesovcad.

    To je inace i upustvo postupanja po mrezama a kojeg se oni svi dosljedno drze. Nije dzabe crkva drzala sesije na tu temu kao ni instalirane na desetine hiljada bot naloga.

    Samo raspali, projektuj, pretpostavi tudje stavove i sve crnogorsko stavi u negativan kontekst. Sljedece je instaliranje svojih "popisivaca", pod parolom sredjivanje "birackog spiska" brisanje crnogorskih gradjana a ostavljanje na hiljade biraca sa prebivalistem i drzavljanstvom Srbije i BiH i da se zaokruzi prica. Ovo nije teorija, ovo se vec desava i svi to vide samo sto ima onih koji nece da vjeruju u nju ili misle da su jaci od tih udara.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  31. #17450
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post

    Sljedece je instaliranje svojih "popisivaca", pod parolom sredjivanje "birackog spiska" brisanje crnogorskih gradjana a ostavljanje na hiljade biraca sa prebivalistem i drzavljanstvom Srbije i BiH i da se zaokruzi prica. Ovo nije teorija, ovo se vec desava i svi to vide samo sto ima onih koji nece da vjeruju u nju ili misle da su jaci od tih udara.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk

    Za ovo imaš neki dokaz, papir, izjavu, nešto, bilo šta, ili ćeš po običaju da nam predstavljaš stvari na osnovu rekla-kazala, da vjerujemo tvojim promicljivim zapažanjima i slično?
    Forever young, i want to be forever young

Page 698 of 1249 FirstFirst ... 1985986486886946956966976986997007017027087487981198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •