Page 814 of 1249 FirstFirst ... 314714764804810811812813814815816817818824864914 ... LastLast
Results 20,326 to 20,350 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20326
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A koja matematika skripi, sem tebi.
    Niti znas ijedan podatak, niti kako se dobija, niti sto je najgore, ne kapiras ni sta je koja cifra.
    Ajde da ti pomognem
    10,8% je ukupna cifra koja se uplacuje od neto vrijednosti plate.
    Jedno je na teret zaposljenog, a drugo na teret poslodavca, medjutim kod nas sve odjednom placa poslodavac, da ti ne bi morala da razbijas glavicu.
    Ne mozes da dobijes ma osnovu prosjecne plate jer je ta cifra nije tacna. U prosjecnu zaradu u CG ne ulaze firme do 10 zaposlenih, kakvih je gomila i najveci broj, a ulaze nagrade i bonusi na koje se ne placa zdravstveno. Takodje sve bruto plate preko odredjenog iznosa se vrsi povrat sredstava.
    Tako da ti matematika nikako ne moze biti tacna, ali takvom matematikom se bavi DPS eto godinama.
    Da budem, kao sto rece, bezobrazan, pa cu ti reci drzi se te kutlace sto pominjes, pusti matrmatiku. Jer sabiras ko Medo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #20327
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...c-bivse-vlasti

    SDT maltretira Injac!!

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...iti-na-slobodu

    SDT pušta uhapšene policijske funkcionere na slobodu, umjesto da ih stisne oko toga po čijem nalogu su skinuli Belivuka sa liste.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...iti-na-slobodu

    SDT maltretira Vanju Ćalović, a od MĐ traži iskaz pismeno da se slučajno što ne zajebe nego da može dati advokatima da odgovaraju.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-unisti-dokaze

    Ne znam šta još treba da se desi pa da Demokratama i DFu dođe iz dupeta u glavu da TS hitno mora da se mijenja i sklanja ovo govedo od Katnića?



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #20328
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A najbolje da ova dvojica upru prstom u Lazovica, kojeg je licno Katnic kao kuma doveo na tu poziciju.
    I za cije vrijeme imamo najbrutalniji i najkrvaviji period od ratova devedesetih naovamo.
    Katnic, Veljovic i Lazovic su najodgovornije osobe za desetine smrti u ovoj drzavi, kroz svoje necinjenje a vjerovatno i kroz proteziranje odredjenih lica i koordinaciju.
    Naravno da ce nastaviti da ih stite do samoga kraja.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  6. #20329
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Kako demontirati hobotnicu kad su joj glavni pipci bili nekada najvece opozicione partije?

    Pipak pipku **pak cuva.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  7. #20330
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ali zato su tu dežurni advokati da nas edukuju.. Nemoj da si na kraj srca tako..
    Reka' bi čo'ek da vas dežurne pljuvače Vlade ne bi trebalo edukovat' za nešto što je lako provjerljivo na 2 klika, ali avaj...


    https://www.linkedin.com/in/filipradulovic100
    Forever young, i want to be forever young

  8. #20331
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Reka' bi čo'ek da vas dežurne pljuvače Vlade ne bi trebalo edukovat' za nešto što je lako provjerljivo na 2 klika, ali avaj...


    https://www.linkedin.com/in/filipradulovic100
    Nas? Koji smo to mi? Koji ste to vi? Čovjek bi rekao da od 30og avgusta cdm forum priznaje samo par salonskih revolucionara protiv kojih je svako ko ne misli kao oni..
    Iskuliraj malo, šala je makar s moje strane krenula na konto Banja jer pretpostavka da se Radulovići mahom zapošljavaju (a da su u srodstvu sa njim) nije nastala kao pljuvačina ili sprdnja nego fakat..
    Ne znam prijatelju, i ako se vlast promijenila izgleda da se navijački mentalitet nije promijenio.. Po čemu se ti ili neko ko podržava ovu vladu razlikuje od sadašnje opozicije na forumu u smislu da vam je ista priča a samo su se uloge zamijenile? Sva sr*nja se stavljaju u drugi put jer "pod dps-om je bilo gore".. Istini za volju, nisu ostavili takav amanet da bi ovi minimalnim naporom učinili nešto bolje.. Samo minimalac je u mojoj poziciji neprihvatljiv.
    Nisam se pronašao u ovom "dežurni pljuvač" samo što političare tretiram kako oni tretiraju mene, tebe ili bilo koga iz običnog naroda (i ako pojedini to ne vide).. Zabolje me za njih pa da su mi iz kuće, pa sve neka sam glasao partiju koja je danas u toj istoj vlasti.. Kad nešto ne ide, ne ide a sve dok imam slobodu govora, znaš li koliko se sjekiram oću li nekom povrijediti krhka politička uvjerenja (osjećanja)..
    Pravdanje manjeg zla i biranje između manjeg i većeg, ne znam šta da ti kažem, ne biram ni jedno ni drugo..
    Čak mi je u svoj toj priči dotični Radulović i nebitan jer se njegovim zapošljavanjem nastavilo ono isto protiv čega smo valjda ja i ti glasali... Drugim riječima stanje redovno..
    U buduće mene slobodno kvotuj za ono što sam ja rekao, samo nemoj "vi ovakvi vi onakvi i vi dežurni"..
    A ovi sateliti koji su iznikli u ovo godinu dana su mi baš vrijedni pažnje..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  10. #20332
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ček, ček, nemoj da mjenjamo teze da ne ispadne da ja branim Banja, nije poenta u Banju i njegovom nepotizmu, već što ste doveli ovoga momka u vezu sa njim.
    Kako smo tačno glasali protiv ovakvog zapošljavanja, momak ima oične reference, eto sam ti i postavio njegov LinkedIn profil?

    Nije samo minimalac u pitanju, čak do njega još nije ni došlo, eto prvo to što svak' ima pravo da mlati (ne ti lično, nego svi pa i ja), piše, kritikuje do mile volje, a da nema neke podsvjene misli oće li mu ujutru zakucat na vrata sa nekom prekršajnom ili krivičnom prijavom radi komentara na FB je za mene i više nego uočljiv napredak u odnosu na prošle.
    Može li bolje, uvjem može bolje, ali ako ste imali utopistička nadanja da će poe 30 godišnje devastacije na svim poljima i nivoima preko noći doći do idealnog stanja, bajke su na drugom spratu jbg.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #20333
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    @technus,nevezano za temu,no moj Linkedin profil je jachi no ovome...samo da ga neko zapazi.
    ...

  12. #20334
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Alo ti je jači, onda mora da si radio na Space X projektu
    Forever young, i want to be forever young

  13. #20335
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ako sam se našalio na tvrdnju da je u nekoj vezi sa Banjom, našalio sam se a dalje nisam ulazio u njegove predispozicije za tu funkciju. Dalje, ti si mene ubacio u neki generalni koš, koji sam ti obrazložio u postu iznad.. Što se tiče dotičnog, ja i dalje nisam previše oduševljen sistemom primanja kusog i repatog na funkcije v.d-a, on je trenutno izuzetak ali daleko je to od one početne priče o stručnjacima i sposobnim ljudima..
    I opet ću ti ponoviti, ovo je minimalac koji su oni uradili za godinu dana.. Moja očekivanja su bila da će izaći iz komforne zone koju je napravio dps sa uprezanjem svih poluga vlasti zarad kupovine glasova, privatnog bogaćenja i sličnih malverzacija... Ne očekujem ja da ćemo za 2 godine imati standard Češke recimo ali neki javni progres očekujem a ne da doživim da su u kratkom roku pogazili gotovo sve ono šta su rekli one čuvene noći kod Petra nakon izbora.. To mi nije prihvatljivo jer su oni bukvalno zasjeli na jedan sistem i doduše ne zloupotrebljavaju ga ni u približnom nivou kao predhodnici ali ne ide takav pristup i zalaganje za promjene.. A to ću uvijek kritikovati pa makar na ovom forumu i što dalje ide - ni ti ni ostali ne morate da se složite sa mojim viđenjem, samo bez generalizovanja ubuduće.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #20336
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Alo ti je jači, onda mora da si radio na Space X projektu
    Prije bih taj projekat zavrshio no udovoljio 600K najvecim,najjachim i najljepshim struchnjacima,za koje svijet nazalost ne zna.
    ...

  15. #20337
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa upravo u tome je stvar, svi ste nasjeli na patku mladog ruskog kosmonauta, čuš mene spinera, da je Banjov sin, uzeli zdravo za gotovo, a da niste ni provjerili uopšte o kome se radi, da je momak bio u Tesli (a tamo se sigurno ne "upada" preko politike i bez znanja) 5 godina, nego ajde sad svi da ga popljujemo, i ja pričam o njemu kao konkretnom slučaju i da vam kritika nije na mjestu u ovom slučaju, pogotovo sa nebulozom da je Banjov sin, sad što se tiče ostalih ima i lošiah ima i dobrih primjera postavljanja na funkcije, Vlada može i bolje naravno, ali u odnosu na prethodne je ka' neka Skandinavska, mada nije da su im ovi ljestvicu podigli previsoko.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #20338
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A koja matematika skripi, sem tebi.
    Niti znas ijedan podatak, niti kako se dobija, niti sto je najgore, ne kapiras ni sta je koja cifra.
    Ajde da ti pomognem
    10,8% je ukupna cifra koja se uplacuje od neto vrijednosti plate.
    Jedno je na teret zaposljenog, a drugo na teret poslodavca, medjutim kod nas sve odjednom placa poslodavac, da ti ne bi morala da razbijas glavicu.
    Ne mozes da dobijes ma osnovu prosjecne plate jer je ta cifra nije tacna. U prosjecnu zaradu u CG ne ulaze firme do 10 zaposlenih, kakvih je gomila i najveci broj, a ulaze nagrade i bonusi na koje se ne placa zdravstveno. Takodje sve bruto plate preko odredjenog iznosa se vrsi povrat sredstava.
    Tako da ti matematika nikako ne moze biti tacna, ali takvom matematikom se bavi DPS eto godinama.
    Da budem, kao sto rece, bezobrazan, pa cu ti reci drzi se te kutlace sto pominjes, pusti matrmatiku. Jer sabiras ko Medo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    fascinantno
    vi ste iz iste skole kao ministar?
    lici, nije da ne lici...zaista
    mogli bi ga i zamijeniti i ne bi niko primijetio razliku.. sto jes, jes...komplimenti

    Hvala Lepo

  17. #20339
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    koga briga koga je ministar izabrao/doveo u kompaniju koju je sam aktivirao, sam imenovao, sam ce im procijeniti plate i beneficije na racun naroda cg.. sam..uz amin ljudi iz Vlade kako kazu, bez pitanja Skupstine cije je partije izabrao narod cg i koja odgovara narodu cg.. ovi iz vlade jok, a tek iz nekih kompanija koje odgovaraju sefu koji ih je paralelno formirao i koji ce da im isplati novac za trud, ali ne iz svog dzepa neko iz budzeta..
    kompanija koja ce biti iznad svih drzavnih firmi, iznad ministarstava (kontrolisace i njih), a kad ih iskontrolisu, i ko zna sta (kompanije rade za profit), zahvalice sefu kojem jedino odgovaraju a to je onaj koji je dobio kljuc od kase.
    znaci, briga njih sta cete i vi, ministarstva ili Skupstina, i mi obican narod misliti o njima, njihovim rezimeima, i kako ce i sta raditi.. znate koliko ih to interesuje?
    njima je bitno sta ce im sef reci i koliko ce zaraditi u co..

    tako da... rekoh li ja kutlaca i u kuhinju

    Hvala Lepo

  18. #20340
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    u stvari, i da rade volonterski bez centa.. sila i moc nemaju cijenu..
    nego, kako narodu odgovara Skupstina za sve sto se desava u CG, sta dozvoljavaju ili propustaju.. nek se narod obrati njima ako ih interesuje, ako ne...
    poljoprivreda, stocarstvo(btw. eno u kuriru javise nocas kako je lik macom u glavu sredio poslodavca- al nesto ne spominju ni stocni fond ni metafore u odbrani monstruoznog 'mozga"), stilske figure, i nema price...

    no, bice to sve ok kao sto rekoh u temi o 2022,,
    pozitivno

    Hvala Lepo

  19. #20341
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa upravo u tome je stvar, svi ste nasjeli na patku mladog ruskog kosmonauta, čuš mene spinera, da je Banjov sin, uzeli zdravo za gotovo, a da niste ni provjerili uopšte o kome se radi, da je momak bio u Tesli (a tamo se sigurno ne "upada" preko politike i bez znanja) 5 godina, nego ajde sad svi da ga popljujemo, i ja pričam o njemu kao konkretnom slučaju i da vam kritika nije na mjestu u ovom slučaju, pogotovo sa nebulozom da je Banjov sin, sad što se tiče ostalih ima i lošiah ima i dobrih primjera postavljanja na funkcije, Vlada može i bolje naravno, ali u odnosu na prethodne je ka' neka Skandinavska, mada nije da su im ovi ljestvicu podigli previsoko.
    15.10.2021. 100eura manje vrijedi negoli 15.10.2020.g a još manje negoli 15.10.2019.g
    K me zabolje za međunarodno tržite.66% radnog dana svakog zaposlenog iz privatnog sektora im ide da rješavaju problem
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  21. #20342
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-drzavljanstvo

    Op, op...a rekoše da će da ukidaju...da uvrste projekat 2 ipo mjeseca pred zatvaranje how yes no. Kako ova Vlada o investicijama nema pojma ovaj projekat ED im je najbolji mogući koji imaju da se nešto para u državu slije. Svi kapitalni projekti i investicije, tenderi su blokirani i data je naredba da se sto manje trosi i da se pare vrate u budzet kako bi naredne godine Mickey mogao da realizuje svoj pakleni plan. Evo da vidimo i sacekamo taj famozni prvi kvartal.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #20343
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    15.10.2021. 100eura manje vrijedi negoli 15.10.2020.g a još manje negoli 15.10.2019.g
    K me zabolje za međunarodno tržite.66% radnog dana svakog zaposlenog iz privatnog sektora im ide da rješavaju problem
    Da, da , boli te za medjunarodno tržište, super, šta predlažeš?
    Da štampamo lažne €?
    Ili da se zatvori o, napravimo zatvoreno tržište, iamo ništa ne proizvodimo i da pokrepamo?
    Forever young, i want to be forever young

  23. #20344
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Kad moji zasjednu od socijaliste postajem ekonomski liberal. Jbg. moji zasjeli, a ja pri dojci da vučem. Za ostale, naravno, tržište.
    Nije bitno ko će zasjednuti, sudeći po forumašima, ljudska priroda je nepromjenjiva. Što i nije neka novost.

  24. #20345
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Gdje su i šta rade bivsi ministar "prdonja", roleks baković i sveobuhvatni Lazeta?
    Kako su zna li ko?
    Jedni od poslednjih stubova odbrane protiv famoznog desanta na ubavu nam crnu goru od penzionera akademika pjevaca i popova koji su ova trojica svojim roleks srcima štitili.


    Poslato je nadam se

  25. #20346
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad moji zasjednu od socijaliste postajem ekonomski liberal. Jbg. moji zasjeli, a ja pri dojci da vučem. Za ostale, naravno, tržište.
    Nije bitno ko će zasjednuti, sudeći po forumašima, ljudska priroda je nepromjenjiva. Što i nije neka novost.
    A kako bi to znao ko je šta pisa' prije izbora, kad si fotumski, da ne kažem botovski aktivan od 30.09.'21?
    Forever young, i want to be forever young

  26. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  27. #20347
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kako se razmotava klupko oko Belivuka, taman ispade što je Hell rekao da su ovamo došli kako bi ih naše službe zaštitile..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  29. #20348
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-drzavljanstvo

    Op, op...a rekoše da će da ukidaju...da uvrste projekat 2 ipo mjeseca pred zatvaranje how yes no.
    Ako je ovo istina trebali bi svi na ulice... Toliko ljudi zivi u drzavi desetinama godina, uredno radi i placa poreze, skoluje djecu, ostavlja prakticno svaki cent ovdje i na kraju i dalje nemaju drzavljanstvo... Na drugoj strani imamo ove budalastine, koje mozda i imaju smisla u vidu ulivanja $$$ u CG ali su daleko, daleko od normalnih...

  30. #20349
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Citam sta pisete i kontam... Nesto mi sve djeluje nadrealno.. Mala CG, malobrojna, toliko partija i pokreta, interesa, sluzbe za ove i one.. Svi sve pratite, i kako im pada na pamet da iko ista uradi a da milion puta ne izvagaju sopstvenu odluku... Mislim, ako pameti ima - to da se podrazumijeva.
    Nesto ne stima..
    Najvise me cudi cutanje onih koji bi i na lakat progovorili na pol. sceni i na najmanju sumnju.. Donedavno - zaklapali nisu..
    Sve mi lici na onaj osmjeh i iluzija pticjeg perca u zubima..

    Ko zna.. Sta mi obican narod znamo.. Posmatramo i kontamo..

    Hvala Lepo

  31. #20350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Kako se razmotava klupko oko Belivuka, taman ispade što je Hell rekao da su ovamo došli kako bi ih naše službe zaštitile..
    Odlično ga razmotaše... Rade delikvent namjestio dva službenika policije, koji nemaju mrlje u karijeri, koji se bore s kriminalom još od kad je Rade obijao trafike, a koji izvršavaju naloge pretpostavljenog, bez mogućnosti da donose vrijednosne sudove...ne moraju ni da znaju ko je Belivuk, a ko je Vlado Georgiev.

    Dobro, ono...da uzmemo onu američku "ako praviš kajganu, moraš da razbiješ par jaja". Pa da kažeš da je neki rezultat vrijedan toga da dva službenika provlačiš kroz novine na taj način, bez nevolje...ali sva Crna Gora zna da, kad dođeš na pomoćnike direktora, da su to funkcioneri, i da isti sekund predmet preuzima Katnić, i šta onda? Štaviše, "ne bis idem", ne mogu se 100 puta ljudi goniti za isto djelo, ako oni misle da će Katana da opere biografiju Lazovića, zašto su pokretali sad tu priču?

    Radi konferencije za štampu, i pokazne vježbe na temu "evo šta nam rade Demokrate što neće da izaberu TS". Super im je prošlo...to koga znam iz policije, tome više URA ne smiješ ni da pomeneš u kafani; oni su ostavili odličan utisak:

    - Dritan mamuran iz Skoplja, okle li, đelje svoju priču koja samo njemu nije dosadila; otkriva da na poziv tajno posjećuje kriminalce; i uopšte odaje utisak čovjeka koji je vlažni san svih obavještajnih službi - prilično netalentovan za ono čega se dohvatio. Ne bi me čudilo da je video arhiva UBK od sinoć bogatija za snimak našeg superstara i neke starlete i ko zna čega.

    - Rade Milošević otkriva da postoji gora sudbina od metle DPS-a, a to je da si metla Rada Miloševića, i u procesu namješta i splačinu od Vukasa Radonjića (pričom da mu tužilac podnosi račune oko toga ko ga je zvao na telefon), pri čemu je Vukas brzinom svjetlosti shvatio na kakav je broj stavio čipove...

    - Sergej Sekulović kao i uvijek na ivici nervnog sloma, izgleda kao da su ga jedva razdvojili da se ne pobije sa Radem i onim Miljanićem

    - Miljanić budan dočekao kraj presa, što je uspjeh

    Epilog - nula okrugla. Baš mi ništa nije jasno, koja im je izlazna strategija iz ovih priča, i zašto su zbog gluposti navukli bijes pola policije...

  32. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:

    acs

Page 814 of 1249 FirstFirst ... 314714764804810811812813814815816817818824864914 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •