Page 746 of 1249 FirstFirst ... 2466466967367427437447457467477487497507567968461246 ... LastLast
Results 18,626 to 18,650 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18626
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.antenam.net/uploads/****...hhhhhhhhhh.jpg
    Evo za ove Crnogorce sto su se solidarisala sa Srbima prilika da se solidarisu i sa Crnogorcima
    Protest veli protiv anticrnogorskih kadrova ja sam eo crnogorac ali mi je debilno da se bunim da ne moze da se zaposli neko ko je srbin, bosnjak, albanac, šta god...
    Takvo razmisljanje nas je i dovelo do ovakvih podjela i stanja u zemlji, jer se 20 godina samo zaposljavao neko ko se nije izjasnio kao srbin i slično... nisam tad vidio slicne proteste zbog druge strane...
    Ako imaš pasoš CG, jednako pravo na posao imas pa izjasnio se ka marsovac, tj tako bi trebalo...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. The Following 4 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  3. #18627
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,009
    Thanks Thanks Given 
    5,018
    Thanks Thanks Received 
    2,427
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Najbolje je reka Pipun prihje nekih 4,5 mjeseci kad mu voditeljka reche-bice bolje...hoce kyrac moj!
    ...

  4. #18628
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Protest veli protiv anticrnogorskih kadrova ja sam eo crnogorac ali mi je debilno da se bunim da ne moze da se zaposli neko ko je srbin, bosnjak, albanac, šta god...
    Takvo razmisljanje nas je i dovelo do ovakvih podjela i stanja u zemlji, jer se 20 godina samo zaposljavao neko ko se nije izjasnio kao srbin i slično... nisam tad vidio slicne proteste zbog druge strane...
    Ako imaš pasoš CG, jednako pravo na posao imas pa izjasnio se ka marsovac, tj tako bi trebalo...
    Druze od kad si ti Crnogorac, nemoj molim te. Ako si DPSovac nisi po automatiznu Crnogorac. I drugo, niko ne spori da se zaposljavaju sve te sto si naboja niti je to pomenuto, ali ljudi koji mrze sve Crnogorsko i otvoreno pricaju o tome, dje i ne priznaju Crnogorce kao naciju treba da budu na rukovodece kadrove. Razne Dveri i slični
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #18629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    http://rtcg.me/vijesti/politika/3350...porazumom.html

    Abazović, u intevjuu TVCG koji emitujemo nakon Dnevnika, ističe da ne pristaje da se istovremeno sa rekonsukcijom izabere i Tužilački savjet, te da je to tačka sporenja preko koje neće preći.

    pošteno. sad kad krene kampanja kako je izdajnik

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Mislim da je to korektno, nema razloga zašto bi se rekonstrukcija vlade povezivala sa Tužilačkim savjetom. Vala smo dovoljno trpjeli Katanu i njegovu šizofreniju.

  6. #18630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,381
    Thanks Thanks Given 
    4,186
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Danas je deadline, pa reko da okacim ovdje u slucaju da ima potencijalnih aplikanata

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #18631
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,381
    Thanks Thanks Given 
    4,186
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Poziv je otvoren za sledeće pozicije:



    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za blockchain i kriptovalute
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za poreski i carinski sistem
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za evropske integracije i međunarodnu saradnju
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za imovinsko-pravne poslove
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za centralnu harmonizaciju
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za investiciono razvojne projekte
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za finansijski sistem i finansijske tehnologije
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za budžetsku inspekciju i suzbijanje nepravilnosti i prevara
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za nadzor nad radom Uprave prihode i carina i nadzor realizacije poreske politike
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za državni budžet
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za obračun, kontrolu i politiku zarada
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za lokalnu samoupravu i privredna društva u većinskom vlasništvu države
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata državnog trezora
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za javni dug
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za upravljačku strukturu
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za finansiranje i ugovaranje sredstava EU pomoći
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za politiku javnih nabavki
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za penzijsko i invalidsko osiguranje i boračku i invalidsku zaštitu
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za socijalno staranje i dječiju zaštitu
    • V.D. generalnog direktora/ice Direktorata za isporuku rezultata

    Rok i način prijave


    Uz prijavu na Javni poziv prilaže se biografija / CV kandidata i motivaciono pismo ili kratki video (trajanje do 1 minut) u kom će se kandidati predstaviti i reći zbog čega baš oni trebaju biti izabrani.
    Prijave sa traženom dokumentacijom dostavljaju se u periodu od 07.09.2021. do 17.09.2021. godine, na mejl adresu [email protected].
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #18632
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Druze od kad si ti Crnogorac, nemoj molim te. Ako si DPSovac nisi po automatiznu Crnogorac. I drugo, niko ne spori da se zaposljavaju sve te sto si naboja niti je to pomenuto, ali ljudi koji mrze sve Crnogorsko i otvoreno pricaju o tome, dje i ne priznaju Crnogorce kao naciju treba da budu na rukovodece kadrove. Razne Dveri i slični
    Najbolje mi jos ti odredjuj sta cu ja biti kakvih oridjinala odje ima...

    Ja koliko vidim, svi koji su crnogorci koje poznajem i dalje rade regularno, funkcionere tu ne racunam to su vazda bila i vazda ce biti politicka mjesta... ono sto je veoma cesto trenutno jeste da mnogi funkcioneri bivse vlasti crnogorci su sad preskocili kod ure, dcg, itd i napredovali pa zapravo onda protiv crnogoraca protestujete
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. #18633
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Najbolje mi jos ti odredjuj sta cu ja biti kakvih oridjinala odje ima...

    Ja koliko vidim, svi koji su crnogorci koje poznajem i dalje rade regularno, funkcionere tu ne racunam to su vazda bila i vazda ce biti politicka mjesta... ono sto je veoma cesto trenutno jeste da mnogi funkcioneri bivse vlasti crnogorci su sad preskocili kod ure, dcg, itd i napredovali pa zapravo onda protiv crnogoraca protestujete
    Od ovakvih preletačevića poput tebe će se pomamit oni izvorni iz vladajućih partija.
    Jesi li ostavio vezice napolje da te izvuku, pa da ponovo neđe uletiš ako se što promijeni. Opasno smetaš druže za kolonoskopiju. Nagrdićeš nekoga.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #18634
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Najbolje mi jos ti odredjuj sta cu ja biti kakvih oridjinala odje ima...

    Ja koliko vidim, svi koji su crnogorci koje poznajem i dalje rade regularno, funkcionere tu ne racunam to su vazda bila i vazda ce biti politicka mjesta... ono sto je veoma cesto trenutno jeste da mnogi funkcioneri bivse vlasti crnogorci su sad preskocili kod ure, dcg, itd i napredovali pa zapravo onda protiv crnogoraca protestujete
    Budi ti sta hoces do 30 DPSovac od 30 opozicija, dovoljno rečeno. Upoznao sam ja takvih dovoljno u zivotu, nijesi napisao nista o tome da su na rukovoće e pozicije negatori Crne Gore I nacije Crnogorske i da je to jedini uslov da bi bio tu dje su
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #18635
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Voli Crnu Goru. Dobije trosoban stan za 10k...Dnevna doza prosEčnog komite

  13. #18636
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Voli Crnu Goru. Dobije trosoban stan za 10k...Dnevna doza prosEčnog komite
    50m2 po Goricom. Srbin. Gratis.

    Je li to OK?

    Meni nije nijedan ni drugi pristup, ali vidim tebi samo "komite" smetaju.

    E sad 50m2 pod Goricom dzabe ili 100m2 za 10k jes tesko odabrati.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #18637
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    50m2 po Goricom. Srbin. Gratis.

    Je li to OK?

    Meni nije nijedan ni drugi pristup, ali vidim tebi samo "komite" smetaju.

    E sad 50m2 pod Goricom dzabe ili 100m2 za 10k jes tesko odabrati.
    Pa s obzirom da je zadnjih 20 godina DPS krilo okupilo oko sebe sve same "patriote", ta ljubav je građane CG koštala debelo. Uglavnom je ljubav tj mržnja prema "okupatorima" rasla proporcionalno kvadraturi i placevima pride...

  15. #18638
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa s obzirom da je zadnjih 20 godina DPS krilo okupilo oko sebe sve same "patriote", ta ljubav je građane CG koštala debelo. Uglavnom je ljubav tj mržnja prema "okupatorima" rasla proporcionalno kvadraturi i placevima pride...
    Pa sto rece, je li ti OK ili nije?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #18639
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pa sto rece, je li ti OK ili nije?
    Ko god je dobio stan na poklon, taj je potpisao da bude nečiji sluga dok je živ...No dobro, neki su i beskamatnim kreditima dobijali povez preko očiju

  17. #18640
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ko god je dobio stan na poklon, taj je potpisao da bude nečiji sluga dok je živ...No dobro, neki su i beskamatnim kreditima dobijali povez preko očiju
    Znaci Ivan Strugar je sluga DPS-a. OK samo da znamo
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #18641
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.antenam.net/uploads/****...hhhhhhhhhh.jpg
    Evo za ove Crnogorce sto su se solidarisala sa Srbima prilika da se solidarisu i sa Crnogorcima
    Od svih glupih protesta ovaj je do sad najgluplji. Zemlja glupih protesta.

    Pazi oni će da određuju ko će se zapošljavati. Što onda ne protestuju protiv partijskog zapošljavanja nestručnih kadrova? To im vjerovatno ne smeta, samo nek voli šefa.

  19. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  20. #18642
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Je li ovo isti čoek, il ti je neko hakovao nalog



    Ozb, morao sam da provjerim nekoliko puta jel isti nick u pitanju... Ne srijeće se baš često da neko sam sebe demantuje u dva uzastopna posta.

    Najgore je što ste sve čipove stavili na jedan broj - tužilaštvo. A imamo presedane da procjene nisu bile baš najbolje, jer je ista priča bila "samo da se smijeni Veljović" i sl, pa se ništa nije desilo i kad je smijenjen. I ako vam to ne prođe, ka što neće, a ovo se prevrne, ima da uživam gledajući kako izgleda primjena nakaradnog zakona o tužilaštvu od strane DPS. Odličnu ćete im alatku ostaviti da budu na vlasti još 50 godina, ako je se opet dovate.


    Nisi toliko glup vjerujem, nego se lraviš neznaven, sasvim jednostavno za onoga ko gleda svojim naočarima, a ne partijskim (da ne kažem dps-ovskim), dakle vrh dps-a je ogrezao u organizovanom kriminalu, korupciji a bogome i ubistvima (ne lično izvršenim), tako da je sasvim jednostavno i mišta lontradiktorno u mojim postovima, kome treba da se crta, nek se snalazi.

    Za ovo da će dps opet na vlast, bajke su na drugom spratu, već ti par puta napisah, "snila baba što joj milo bilo".


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pa šta drugo da ti kažem za jednu Vesnu Bratić? Nema veze, ona je sprovodila svoju viziju, legitimno, idemo dalje, nek se vrati na univerzitet?

    To okretanje drugog obraza ću ostaviti većim hrišćanima od mene. Sve najgore želim u daljem životu i radu, i nadam se da će Crna Gora biti brzo u prilici da joj se oduži za usluge.

    Kako vam ono neko pogodi u metu na forumu genijalno - vama bi Rajnhard Hajdrih bio odličan ministar, da je živ - nikad nije bio za DPS, ništa nije ukrao, iskreno je vjerovao u to što je radio... Sad, to što je nacista, to je drugo, nisam valjda takav primitivac da bi tražio način da ga u zatvor pošaljem...

    A ovo je tek vrhunac licemjerja, znači ono poslednji nivo kad prelaziš igricu.
    Ovima iz nove vlasti treba oduzeti državljanstva i protjerati ih da im noga nikad više ne kroči u CG, a kad se smjenjuju direktori i razni repovi prošlog hibridnog režima i kleptokratske vlasri, onda se kmeči na sva zvona, aaaa revanšizam, aa patriote nam odoše, NATO pliz help.
    Muči jadan.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #18643
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ko god je dobio stan na poklon, taj je potpisao da bude nečiji sluga dok je živ...No dobro, neki su i beskamatnim kreditima dobijali povez preko očiju
    Zdravko Krivokapic, Nebojsa Medojevic, Branka Bosnjak, Miodrag Lekic, Branko Radulovic, Emilo Labudovic, Pedja Bulatovic, Vesna Bratic, Ratko Mitrovic, Vlado Bozovic, Tanja Becanovic, Rajka Glusica…
    Evo sretnih dobitnika stanova koji su odmah pali na pamet…

    Ja ove moje kupio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. #18644
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zdravko Krivokapic, Nebojsa Medojevic, Branka Bosnjak, Miodrag Lekic, Branko Radulovic, Emilo Labudovic, Pedja Bulatovic, Vesna Bratic, Ratko Mitrovic, Vlado Bozovic, Tanja Becanovic, Rajka Glusica…
    Evo sretnih dobitnika stanova koji su odmah pali na pamet…

    Ja ove moje kupio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Baš je isto staviti profesora i Sulja u isti koš...

  23. #18645
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    To se ne broji ji oninsu pozicija sada tada su bili ugrozeni Srbi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #18646
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Budi ti sta hoces do 30 DPSovac od 30 opozicija, dovoljno rečeno. Upoznao sam ja takvih dovoljno u zivotu, nijesi napisao nista o tome da su na rukovoće e pozicije negatori Crne Gore I nacije Crnogorske i da je to jedini uslov da bi bio tu dje su
    Imas ti pravo da pricas i mislis sta hoces, ali pricat o tome koje je nacije zaposljen neko a juce isplivala informacija da je od 30.08 do 04.12.2020 u tehnickom mandatu vlade funkcionerima podijeljeno 119 stanova, mozda na to ti i komite mozete da zatvorite oči i pričate o tome kako je ko zapošljen i druge dnevno političke teme, a eto ja ne mogu... a objavljeno da je prije toga jos 1000 stanova podijeljeno, plus isplivalo milion drugih stvari... ne znam eto sto da recem druze, ne moze se sve ignorisati...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #18647
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Imas ti pravo da pricas i mislis sta hoces, ali pricat o tome koje je nacije zaposljen neko a juce isplivala informacija da je od 30.08 do 04.12.2020 u tehnickom mandatu vlade funkcionerima podijeljeno 119 stanova, mozda na to ti i komite mozete da zatvorite oči i pričate o tome kako je ko zapošljen i druge dnevno političke teme, a eto ja ne mogu... a objavljeno da je prije toga jos 1000 stanova podijeljeno, plus isplivalo milion drugih stvari... ne znam eto sto da recem druze, ne moze se sve ignorisati...
    Kao sto si ti ignorisao godinama unazad i glasao taj isti DPS i progledao si kad?
    Kad je DPS htio diakoteke i kazina da pravi od crkava i manastira jel?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  27. #18648
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Neka je Lucke progleda i vidio da se kralo dok je bio dps na vlasti, bar neka korist od avgustovskog osvježenja.

  28. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  29. #18649
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Baš je isto staviti profesora i Sulja u isti koš...
    A zasto nije?
    Koji je to njihov epohalni doprinos nauci da bi im dali stanove sa ostanu na fakultetu? Popravili su rejting Univerzitetu na medjunarodnim listama?
    Aha, kako da ne. Imao je univerzitet livade koje je dao investitorima za kvadrate koje su raskubli vec ranije stambeno obezbijedjeni profesori.
    I Suljo klepio kad ga je zapalo, taman ka i profesori. A taman im je isti doprinos drustvu.
    Da su sto valjali predavali bi napolje.
    Vise o metalurgiji zna Ranko Milovic ex Milov savjetnik no profesori Bosnjak i Radulovic zajedno.
    Milovic savjetnik hobista, a ubija manite pare , iako poprilicno mator, od Siemensa kad postavljaju nove peci i proizvodnju po svijetu.
    To su ugovori 300.000 za sest mjeseci i sl.
    Medojevic je dobio stan kad je za isti odio dje te posalje Milo da uzmes cash, a bio je tada i milosti. Bio faca u SDP.
    Slicno i Lekic i Bulatovic.
    Jesu li oni bili profesori?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. #18650
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kao sto si ti ignorisao godinama unazad i glasao taj isti DPS i progledao si kad?
    Kad je DPS htio diakoteke i kazina da pravi od crkava i manastira jel?
    Mjenja li to činjenicu ovoga što je naveo?
    Forever young, i want to be forever young

Page 746 of 1249 FirstFirst ... 2466466967367427437447457467477487497507567968461246 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •