Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #27576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    a da damo nastavimo da tvoji drugari iz DHS formiraju stranku sa pozicija ministara i premijera u mandatu tehnicke vlade, posto dosad su dokazali da isto kao DPS vole da koriste resurse u politicke svrhe, how about no
    Ja ih neću podržati to je 1/1 da ti olakšam.
    Neko ko bi u svojoj partiji imao JBB, Vesnu Bratić, Zdravka Krivokapića i slične ne može biti opcija koju bih zaokružio.

    Ali misliš da je opcija gdje partije manjina, URA SNP i po malo SDP i SD mogu formirati funkcionalnu Vladu koja će da iznese turističku sezonu, stabilizuje političke prilike u zemlji i implementira Evropa sad?
    Ili misliš da ove partija kadrovski mogu da pokriju jedno 500-600 stotina (najmanje) mjesta po dubini?
    Sa kojim kadrom?

    Ovo gore navedeno je bilo iz čistog pragmatizma, da ovi koji tu sjede su već tu godinuipo, započeli su neke stvari, timovi su koliko toliko formirani i kakvi takvi. I CG bi mnogo manje istrpjela.
    Ovako ćemo da provedemo sledeće godinu ipo u smjenama, nestabilnosti, predizbornim kampanjama i slično.
    Opet nigdje nijesmo stigli.
    One Ring to Rule them all...

  2. #27577
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Da vam otkrijem tajnu, ni Gando nije glasao URU... samo je savjetovao pogrešno

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  3. #27578
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja ih neću podržati to je 1/1 da ti olakšam.
    Neko ko bi u svojoj partiji imao JBB, Vesnu Bratić, Zdravka Krivokapića i slične ne može biti opcija koju bih zaokružio.

    Ali misliš da je opcija gdje partije manjina, URA SNP i po malo SDP i SD mogu formirati funkcionalnu Vladu koja će da iznese turističku sezonu, stabilizuje političke prilike u zemlji i implementira Evropa sad?
    Ili misliš da ove partija kadrovski mogu da pokriju jedno 500-600 stotina (najmanje) mjesta po dubini?
    Sa kojim kadrom?

    Ovo gore navedeno je bilo iz čistog pragmatizma, da ovi koji tu sjede su već tu godinuipo, započeli su neke stvari, timovi su koliko toliko formirani i kakvi takvi. I CG bi mnogo manje istrpjela.
    Ovako ćemo da provedemo sledeće godinu ipo u smjenama, nestabilnosti, predizbornim kampanjama i slično.
    Opet nigdje nijesmo stigli.
    Ma to je bitno sto ih ti neces podrzati, to ces bas sprijeciti ove sto ih i podrzavas mickeya i jakova da nastavljaju da sipaju kao i DPS pare iz budzeta socijalno ugrozenim i da glasaju i familiju krivokapic da idu po gradovima i formiraju liste sve koristeci resurse drzave, ma da.


    Sto se tice dubine, ne ocekujem niti zelim da partije popune 500 mjesta po dubini, jer vidjeli smo i ove 3 koalicije dosad da nemaju ni 5 normalnih za tih 500 mjesta.
    Last edited by .Bole; 23-01-22 at 14:20.
    Podgorica Podgoricanima!

  4. #27579
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ma to je bitno sto ih ti neces podrzati, to ces bas sprijeciti ove sto ih i podrzavas mickeya i jakova da nastavljaju da sipaju kao i DPS pare iz budzeta socijalno ugrozenim i da glasaju i familiju krivokapic da idu po gradovima i formiraju liste sve koristeci resurse drzave, ma da.
    Naravno da je nebitno nego si mi prikačio da ovo pišem jer mi je bitno da oni ostvare rezultat bolji iz polizicije vlasti.
    A pišem zato što je ovo baš avanturizam par ekselans.
    Last edited by Gandalf_White; 23-01-22 at 14:25.
    One Ring to Rule them all...

  5. #27580
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Naravno da je nebitno nego si mi prikačio da ovo pišem jer mi je bitno da oni ostvare rezultat bolji iz policije vlasti.
    A pišem zato što je ovo baš avanturizam par ekselans.
    malo si bolje upućen u dešavanja, pa ima li ko da kaže ministarki zdravlja da njen dolazak na protest danas direktno radi protiv Vlade čiji je član?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #27581
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Generalno po meni samo retardirana osoba može da pomisli da bilo koja manjinska partija može da djeluje autonomno a ne kao dps satelit, i tako ce vazda biti.
    Čak i da promijene ljude u te partije ništa se tu promijenit neće. Jedino totalna smjena generacija ili neke nove partije...
    Prvo sve ih lomi drži na kanap kroz razne podatke koje ima o njima,
    drugo taj mentalitet njihov da neće sa srbima i pravoslavnim crnogorcima ne može se promijenit,
    treće njih savršeno nije briga za CG radi njih može se zapalit njima je bitno samo koliko će dobiti fotelja i mjesta po dubini a znaju da toga najviše mogu dobiti uz dps jer im je tu ucjenjivacki potencijal na maksimumu, jer za razliku od druge strane, dps bez njih do vlasti ne moze.... u vladi duska markovica manjinski narodi iz dps, sd, i na kraju manjinskih partija držali su 50-60% vlasti u vladi i po dubini....

    Sjetimo se da su sve manjine htjele u vlast ako im se ostavi sto su imali i da im je dps to aminovao u nedostatku druge opcije da bi imali uticaj preko njih , a kad im je receno da nema nista od toga da sve zadrze onda su upalili patriotsko-gradjanski mod i da pricaju da nikad nece sa df...

    Sve u svemu, ura ovime je pucala sebi u koljena i ne postoji na sljedeće izbore parlamentarne i lokalne.

    Snp je blizu istog scenarija, ali posto vidim da su im javno protiv vecina gradskih odbora mozda odustanu od ovoga, ali mislim da su vec stetu sebi napravili koju mogu ispravit jedino ako odustanu od ucesca u manjinsku vladu i odrzavanje vanrednog kongresa partije dje ce dovest novo rukovodstvo koje bi javno direktno pokušalo da se opere od ovog djelovanja.
    Sve ja ovo jako dobro znam, zato i kažem često da je sve foliranje. Imam utisak da mnogi razmišljaju u pravcu da je "pomirenje" moguće samo ako nestanu pravoslavni Crnogorci i Srbi koji su okupljeni oko MCP. Nažalost, najmanje se na tom približavanju radilo jer je sve neiskreno. Pričamo o građanskom društvu, a neskriveni animozitet se njeguje kao nešto poželjno.
    U Crnoj Gori nema građanske partije, sve je u suštini obojeno nacionalizmom i djelovanjem na štetu onih koje smatramo "antidržavnim". To je DPS ukorijenio u svim porama društva, najviše u ANB-u odakle potiče mnogo toga lošeg po društvo. Sekulović nije uspio da rasformira štetne elemente ANB-a, da li namjerno ne znam ali definitivno po onome što čujem, nije uradio skoro pa ništa...
    Manjinske stranke koje se u CG veoma vješto snalaze da pojedinci se okoriste i ubačaju po dubini, nisi nikada adekvatne sankcije istrpjele upravo zbog svoje uloge satelita i remetilačkog faktora po potrebi.
    Sada kao treba da mirno posmatramo to što oni odjednom pričaju o problemima u društvu, o njihovom rješavanju itd , a do juče su dizali ruke u skupštini i ćutali na sve goruće probleme društva... gadluk.

  7. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  8. #27582
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Naravno da je nebitno nego si mi prikačio da ovo pišem jer mi je bitno da oni ostvare rezultat bolji iz polizicije vlasti.
    A pišem zato što je ovo baš avanturizam par ekselans.
    Avanturizam je sve sto se desava od 30.08 po mom misljenju, bice i ovo avanturizam sledece i tako dalje, sve dok ne dodje do neke stabilnosti koja pociva na pravim vrijednostima i principima
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #27583
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    malo si bolje upućen u dešavanja, pa ima li ko da kaže ministarki zdravlja da njen dolazak na protest danas direktno radi protiv Vlade čiji je član?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ne znam isto je li ti jasno da joj je muz poslanik DFa, isti DF koji sasvim solidno rusi ove proteste i ne zeli da ovi iz DHS uspiju
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #27584
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne znam isto je li ti jasno da joj je muz poslanik DFa, isti DF koji sasvim solidno rusi ove proteste i ne zeli da ovi iz DHS uspiju
    znam ko joj je muž. i jasan mi je cilj DFa što se tiče ovih protesta. al daaj zabraniš doček nove godine na otvoreno, utuliš kafane i onda ideš na protest. a osoba ne može člana familije da vidi u KBC bez PCRa testa i jake veze. ideš direkt protiv Vlade


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 23-01-22 at 14:32.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  12. #27585
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znam ko joj je muž. i jasan mi je cilj DFa što se tiče ovih protesta. al daaj zabraniš doček nove godine na otvoreno, utuliš kafane i onda ideš na protest. a osoba ne može člana familije da vidi u KBC bez PCRa testa i jake veze. ideš direkt protiv Vlade


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Gotova je ova vlada, cus ides protiv vlade
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #27586
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Da se podsjetimo kojom retorikom je URA dobila 20k glasova na parlamentarnim izborima... I šta su govorili nakon istih...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  15. #27587
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Avanturizam je sve sto se desava od 30.08 po mom misljenju, bice i ovo avanturizam sledece i tako dalje, sve dok ne dodje do neke stabilnosti koja pociva na pravim vrijednostima i principima
    Pitanje kratko, jer vidim da niko ne gleda širu sliku.

    Šta ćemo kada poslije sledećih izbora DF DH i Demokrate budu mogle bez ikoga sa formiraju vlast?

    Ili kad CG zbog "stabilnosti" u regionu i deradikalizacije Srba bude u istom paketu sa Kosovom i R. Srpskom pa zapad kaže DH i demokrate su partner zapada, DF ne može službe bezbjednosti.
    A DPS URA manjine i SDP ne budu mogli da formiraju vladu zajedno?

    Ili čak opcija da zapad kaže manjinama - bujrum u vladu vi ste garant stabilnosti.

    Jer vidim da niko ne konta da su građanski glasovi najosjetljiviji i da su to potencijalni apstinenti sve do jednoga a upravo je ta opcija i sad i prije bila tas na vagi.

    Čemu da se nada recimo URA na lokalnim izborima?

    Kada recimo ne pređe cenzus u 9 od 14 opština ili 10 od 14?
    A ima premijera?

    Odakle legitimitet da ostane premijer?
    Pa znači ovdje su parlamentarni vanredni u najavi na jesen.
    Nebitno što nastupaš iz pozicije vlasti, dezintegrisao si glasačku bazu i napadaš glasače DPS, plus ulaziš u rizik ogroman posto imaš ograničene kadrovske potencijale da te buše apsolutno svi i sa tim ideš na parlamentarne.

    Znači par ekselans avanturizam a ulog je građanska CG i koalicija DF DH Demokrate poslije tih parlamentarnih.

    Volio bih da griješim i nadam se da griješim ali ovo mi se ni malo ne sviđa
    One Ring to Rule them all...

  16. #27588
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sve ja ovo jako dobro znam, zato i kažem često da je sve foliranje. Imam utisak da mnogi razmišljaju u pravcu da je "pomirenje" moguće samo ako nestanu pravoslavni Crnogorci i Srbi koji su okupljeni oko MCP. Nažalost, najmanje se na tom približavanju radilo jer je sve neiskreno. Pričamo o građanskom društvu, a neskriveni animozitet se njeguje kao nešto poželjno.
    U Crnoj Gori nema građanske partije, sve je u suštini obojeno nacionalizmom i djelovanjem na štetu onih koje smatramo "antidržavnim". To je DPS ukorijenio u svim porama društva, najviše u ANB-u odakle potiče mnogo toga lošeg po društvo. Sekulović nije uspio da rasformira štetne elemente ANB-a, da li namjerno ne znam ali definitivno po onome što čujem, nije uradio skoro pa ništa...
    Manjinske stranke koje se u CG veoma vješto snalaze da pojedinci se okoriste i ubačaju po dubini, nisi nikada adekvatne sankcije istrpjele upravo zbog svoje uloge satelita i remetilačkog faktora po potrebi.
    Sada kao treba da mirno posmatramo to što oni odjednom pričaju o problemima u društvu, o njihovom rješavanju itd , a do juče su dizali ruke u skupštini i ćutali na sve goruće probleme društva... gadluk.
    Sekulović se pita sa ANB-om?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #27589
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pitanje kratko, jer vidim da niko ne gleda širu sliku.

    Šta ćemo kada poslije sledećih izbora DF DH i Demokrate budu mogle bez ikoga sa formiraju vlast?

    Ili kad CG zbog "stabilnosti" u regionu i deradikalizacije Srba bude u istom paketu sa Kosovom i R. Srpskom pa zapad kaže DH i demokrate su partner zapada, DF ne može službe bezbjednosti.
    A DPS URA manjine i SDP ne budu mogli da formiraju vladu zajedno?

    Ili čak opcija da zapad kaže manjinama - bujrum u vladu vi ste garant stabilnosti.

    Jer vidim da niko ne konta da su građanski glasovi najosjetljiviji i da su to potencijalni apstinenti sve do jednoga a upravo je ta opcija i sad i prije bila tas na vagi.

    Čemu da se nada recimo URA na lokalnim izborima?

    Kada recimo ne pređe cenzus u 9 od 14 opština ili 10 od 14?
    A ima premijera?

    Odakle legitimitet da ostane premijer?
    Pa znači ovdje su parlamentarni vanredni u najavi na jesen.
    Nebitno što nastupaš iz pozicije vlasti, dezintegrisao si glasačku bazu i napadaš glasače DPS, plus ulaziš u rizik ogroman posto imaš ograničene kadrovske potencijale da te buše apsolutno svi i sa tim ideš na parlamentarne.

    Znači par ekselans avanturizam a ulog je građanska CG i koalicija DF DH Demokrate poslije tih parlamentarnih.

    Volio bih da griješim i nadam se da griješim ali ovo mi se ni malo ne sviđa

    Zato sto politicka utakmica se igra na duze staze, URA ima fore da ovom vladom dokaze da mogu dio svog programa konacno da realiziju, pa cemo njihov rezultat cijeniti na osnovu toga. Oni sto su nezadovoljni ovim potezom kao ti, i koji idu na proteste, mozda nakon godinu dana do izbora vide neke pomake konacno pa promijene misljenje. Ne moze se sve gledati trenutacno, daj da vidimo kako ce biti za godinu dana, povucen je konacno mudat potez, potez koji sam ja ocekivao 2020, da traze manjinsku podrsku svih i da sa manjinama vladaju. Daj da vidimo moze li to.


    Evo sad pricas o legitimitetu premijera, pa ni zdravko nema legitimitet, cak jos manji i svi ovi ministri pogotovo ovi cije su interpelacije izglasane. Uostalom vrlo lako se moze desiti da Dritan ne bude premijer, cak ja mislim da nece ni biti


    Ja isto mislim da je ovaj potez povucen prebrzo (spremalo se ovo par mjeseci, kolko ja znam od ljetos), ali nije u javnosti prezentovano nista bez preko noci, zbog toga se ovako i obilo o glavu njima. Stvarno ne mislim da su Amerikanci tako naivni pa da igraju na kratke staze, da se kockaju da URA i ovo ne uspije i da sledece izbore, sto i svi mislimo na osnovu toga skoci ova strana koju zapad ne podrzava pa da mogu sami da vladaju. Mislim da nisu toliko glupi
    Podgorica Podgoricanima!

  18. The Following 2 Users Say Thank You to .Bole For This Useful Post:


  19. #27590
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Sekulović se pita sa ANB-om?
    Lapsus, Vukšić nije uspio

  20. #27591
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pitanje kratko, jer vidim da niko ne gleda širu sliku.

    Šta ćemo kada poslije sledećih izbora DF DH i Demokrate budu mogle bez ikoga sa formiraju vlast?

    Ili kad CG zbog "stabilnosti" u regionu i deradikalizacije Srba bude u istom paketu sa Kosovom i R. Srpskom pa zapad kaže DH i demokrate su partner zapada, DF ne može službe bezbjednosti.
    A DPS URA manjine i SDP ne budu mogli da formiraju vladu zajedno?

    Ili čak opcija da zapad kaže manjinama - bujrum u vladu vi ste garant stabilnosti.

    Jer vidim da niko ne konta da su građanski glasovi najosjetljiviji i da su to potencijalni apstinenti sve do jednoga a upravo je ta opcija i sad i prije bila tas na vagi.

    Čemu da se nada recimo URA na lokalnim izborima?

    Kada recimo ne pređe cenzus u 9 od 14 opština ili 10 od 14?
    A ima premijera?

    Odakle legitimitet da ostane premijer?
    Pa znači ovdje su parlamentarni vanredni u najavi na jesen.
    Nebitno što nastupaš iz pozicije vlasti, dezintegrisao si glasačku bazu i napadaš glasače DPS, plus ulaziš u rizik ogroman posto imaš ograničene kadrovske potencijale da te buše apsolutno svi i sa tim ideš na parlamentarne.

    Znači par ekselans avanturizam a ulog je građanska CG i koalicija DF DH Demokrate poslije tih parlamentarnih.

    Volio bih da griješim i nadam se da griješim ali ovo mi se ni malo ne sviđa
    Nisam školovala za neke buduće poteze kao i postavljanje temelja za iste sa ovim potezima koji se vuku..
    Računam da pratiš poteze vanjskih sila i konkretno ambasada.. Primjećuješ li šift sa relativne nezainteresovanosti ka tvitovima kojima se preispituje miješanje crkve tj. nekih direktnih poteza ove vlasti? Kao i direktne ili indirektne poruke za buduće ponašanje pojedinih partija koje su najgrlatije ovih dana? To što možda običan narod ne razumje te poruke između redova ne znači ni da ih glavari partija ne razumiju..
    Misliš da će se dopuštiti takvo pregrupisanje moći oko demokrata recimo? (a jasno je šta o njima misle 'zapadni partneri')
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #27592
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Uostalom vrlo lako se moze desiti da Dritan ne bude premijer, cak ja mislim da nece ni biti
    koliko ja čuh Joković je kandidat. ili neko na tom fonu. valjda je Abazović to odbio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #27593
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    I što velite, dovoljno je samo da Zdravko osnuje partiju i spc će imat većinu, bivši glasači ure će glasati za to, kakva su ovo maštanja što je ovo.
    Ako spc bude imala većinu svaka čast ali mi se čini da takav digitron još nije izmišljen.

    Nula

  23. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  24. #27594
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    koliko ja čuh Joković je kandidat. ili neko na tom fonu. valjda je Abazović to odbio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nije odbio, no zapad je svjestan da nije ni pametno da bude on niti neko iz manjina ipak.
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #27595
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nisam školovala za neke buduće poteze kao i postavljanje temelja za iste sa ovim potezima koji se vuku..
    Računam da pratiš poteze vanjskih sila i konkretno ambasada.. Primjećuješ li šift sa relativne nezainteresovanosti ka tvitovima kojima se preispituje miješanje crkve tj. nekih direktnih poteza ove vlasti? Kao i direktne ili indirektne poruke za buduće ponašanje pojedinih partija koje su najgrlatije ovih dana? To što možda običan narod ne razumje te poruke između redova ne znači ni da ih glavari partija ne razumiju..
    Misliš da će se dopuštiti takvo pregrupisanje moći oko demokrata recimo? (a jasno je šta o njima misle 'zapadni partneri')
    Apsolutno se ne bih složio da na zapadu gledaju loše na demokrate. To je zapravo loš zaključak. Da nije bilo demokrata, ne bi ni započeo proces rušenja DPS-a. Siguran sam da se sprema nešto veliko u CG u smislu hapšenja. Kada jednom pukne ta tajna veza podzemlja i vlasti sa ZIKS-om kao destinacijom, pući će i mnogi problemi u CG.

  26. #27596
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    URA se pokazala kakva je kada nece da potpise da nece sa DPSom. Toliko o tome.
    Hasta siempre!

  27. #27597
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Temu preimonovat u Ja u klin, ti u ploču.

    Šta rade političari od naroda. A tim istim političarima mnogo težak zivot.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #27598
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Lapsus, Vukšić nije uspio
    Ne da nije uspio no je gurnuo još više u ponor.. Evo konkretno, podaci koji su dobijeni prisluškivanjem se ne daju tako lako pa ni političkim subjektima (koji su pored svega civili u toj priči), takvi podaci se objelodanjuju samo u slučaju da tom subjektu prijeti neposredna opasnost (pokušaj ubistva itd) a on je sve što zna istrtljao Pipunu kao i drugim političarima.. Ne ide to tako pa i ako se radi o političkim igrama i zloupotrebama predhodne garniture i to je stvar za sudstvo itd..
    Što dalje implicira da Vukšić nije nezavistan i samostalan vršilac funkcije direktora nabitnijeg aparata države..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  30. #27599
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...otest-muzicara

    Ovo je cist dokaz koliko ove na vlasti boli ona rabota za gradjane i nase zdravlje, njima je jedino bitno da ostanu u svojim foteljama i da ih zadrze sto je moguce duze, sve ostalo je laz.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  31. #27600
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    I što velite, dovoljno je samo da Zdravko osnuje partiju i spc će imat većinu, bivši glasači ure će glasati za to, kakva su ovo maštanja što je ovo.
    Ako spc bude imala većinu svaka čast ali mi se čini da takav digitron još nije izmišljen.

    Nula
    Nije izmišljen ali ste polomili zube na njega

  32. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


Page 1104 of 1249 FirstFirst ... 104604100410541094110011011102110311041105110611071108111411541204 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •